דו"ח מלאי שנתי – מולי

היום, כמה דקות אחרי שקיעת החמה (מאחר והיום מעונן, הולכת להיות שקיעה מדהימה מלאת גוונים של כתום וכחול), כשיופיעו מבעד לעננים שלושה כוכבים, תפנה תשפ"א את מקומה לתשפ"ב, ותחל שנה חדשה.

לזכור ולהזכיר – מולי

לפעמים צריך גם לדעת להחמיא. אנו הישראלים אמנם מעולים בעיקר בקיטורים, אבל לפעמים רצוי וחשוב שנדע להוקיר מעשים. מעשה שהיה כך היה: ביום שלישי פתחתי את הטלוויזיה בערוץ הספורט, בדיוק בשידור ישיר של טקס האזכרה לי"א חללי מינכן. צפיתי, נזכרתי. התרגשתי, ובעיקר הופתעתי.

להיפגש -מרחוק / מולי

בעוד כמה שעות יגיעו הפוסטים שלאחר המפגש. אז ממש כעת, כשמפגש הופס בעיצומו, הרשו נא לי, זה שהשנה החליט שלא להגיע כתוצאה ממוראות הקורונה, לכתוב כמה מילים על מפגש שאני…

יום הזיכרון/מולי

זיכרון - מחשבה על משהו שכבר ידעת, כבר הרגשת,  חווית. - זיכרון. זיכרון: ירושלים החלה להיות מופגזת במלחמת ששת הימים בערך בעשר וחצי בבוקר. אני הייתי אז תלמיד כיתה א'…

הגיגי השקנאי – קללת הרבע השני / מולי

ארבעה משחקים מתחילת העונה, והפליקנס עם שני ניצחונות ושני הפסדים. לא מה שכל אוהד מקווה לו, אבל בהחלט יכול היה להיות גרוע יותר. ואולם, כאשר אתה בוחן את האופן בו הפליקנס משחקים העונה, ישנה תופעה אחת ברורה לעין: "קללת הרבע השני"

הגיגי שקנאי מול טורונטו / מולי

כל פתיחה, ובוודאי כל פתיחת עונה, היא שילוב של תקוות וחרדות. אצל אוהדים, וביתר שאת אצל הקבוצה עצמה, יש תמיד מתח וחרדות וציפייה לגלות מה באמת תהיה שווה הפעם. אני די בטוח שהפליקנס הפתיעו הלילה רבים.

סגירת תפריט