A Kosher Hot Dog: שונאים סיפור אהבה / ארז שץ ויוני לב ארי

פודקאסט הבייסבול העברי הראשון בתבל מגיע לפרק 89, ונוגס בנושאים לא פשוטים: בעד או נגד עימותים בין קבוצות, בעד או נגד יוסטון, אחרי שבוע אסטרוז – ניו יורק. וגם: מה סמי סוסה עשה ומה הוא לא עשה, מדוע פרדי פרימן דמע, ויכול להיות שזה לא כיף לראות No Hitter?

סיכום השבוע בבייסבול: ענק זה מושג יחסי / יוני לב ארי

הג'איינטס היו הפתעת העונה של 2021, האם הם יהיו אכזבת 2022? החבורה מסן פרנסיסקו לא מצליחה להתרומם, אחרי עוד שבוע כושל. וגם: טלז ופרז מלהטטים, הקרב במזרח הלאומי עולה מדרגה, ודין קרמר שלנו לא עוצר

A Kosher Hot Dog: הבעה בעל פה / ארז שץ ויוני לב ארי

פודקאסט הבייסבול העברי הראשון בתבל מגיע לפרק מספר 88, והפעם נקיים דיון מעמיק בנושא הבעת רגשות מוגזמים במהלך המשחק. וגם: איך מעבירים "עונה מתה", מי העיר את חאבי באייז, וכיצד הפעם הדהים אותנו שוהיי אוטאני?

סיכום השבוע בבייסבול: עכשיו באים? / יוני לב ארי

עד תחילת יוני הרד סוקס נראו כמו גרב משומשת. אך בחודש האחרון בוסטון התעוררה לחיים, עם בייסבול מצוין ולא מעט ניצחונות, השאלה היא אם זה לא מאוחר מדי כדי לתפוס את פסגת הבית. וגם: הטווינס והגארדיאנס רבות על מי תפסיד יותר, אוטאני ממשיך להדהים את כולם ופרימן התרגש מול האקסית

שבת בבסיס: פצועים בראש 2 / יוני לב ארי

במהלך חודש יוני 2021, בדיוק לפני שנה, נכתבה כתבה שניסתה להבין מדוע אנחנו רואים כל כך הרבה פצועים במייג'ור ליג בייסבול. עברו 365 ימים, והמצב משתפר. לרעה. תמונת מצב: מי חזר, מי עדיין פצוע, ומי הספיק לחזור ולהיפצע שוב?

A Kosher Hot Dog: להוליך שבי אחריו / ארז שץ ויוני לב ארי

פרק מספר 87 בפודקאסט הבייסבול העברי הראשון בתבל, והשבוע: דיון סוער סביב החלטת טוני לה-רוסה להוליך שחקן דודג'רס, החלטה שעלתה לו ביוקר. וגם: "עונת קורונה" מאחורינו, הסייקלים נשפכים עלינו, תהלוכת אליפות מרעננת, וכיצד שמים משחק על "הולד"?

שבת בבסיס: סוכן כפול / יוני לב ארי

למעלה משליש עונה מאחורינו, הגיע הזמן להבין מי מההחתמות החופשיות הגדולות של הפגרה מצדיק את הכסף, ומי החל כבר לשמוע שריקות בוז. מפרדי פרימן, דרך מקס שרזר ועד לרובי ריי המאכזב. דירוג ביצועי הסוכנים החופשיים

לשכת האבטלה, סניף מייג'ור ליגס / ארז שץ ויוני לב ארי

בפרק מספר 86 של A Kosher Hot Dog, פודקאסט הבייסבול העברי הראשון בתבל, ניסינו להבין כיצד פתאום בתוך שבוע פוטרו שני מאמנים. וגם: מילים חמות למרכוס סימיין ויורדן אלווארז, ועד כמה מתואמים האחים בי.ג'יי וג'סטין אפטון?

A Kosher Hot Dog: מרוץ מחוף לחוף / ארז שץ ויוני לב ארי

פרק מספר 85 הוקלט באווירת קרבות אוויריים – בין שתי הקבוצות מניו יורק לאלה מלוס אנג'לס. ארז מעיר את יוני מהעונה החלומית הזו, הפילדלפיה פיליס שולחים את ג'ו ג'ירארדי לחלום בלהות, פרידה ממודי בר און, וכמובן, הפינות הקבועות

סיכום השבוע בבייסבול: שלח להם מלאך / יוני לב ארי

הלוס אנג'לס איינג'לס פתחו את העונה מצוין, אך נקלעו למשבר ו-11 הפסדים ברציפות שלחו אותם מרחק שמונה משחקים מהפסגה. וגם: היאנקיז והמטס בשליטה מוחלטת, ג'ו מאסגרוב ממשיך ללהטט, ומי מה-ברנדונים של הג'איינטס יתעורר?

שבת בבסיס – לו הייתי (טוב כשהייתי) פיראט / יוני לב ארי

בשנים האחרונות הפיטסבורג פיירטס עשו לעצמם הרגל חדש – לייצר פיצ'רים בינוניים, שיהפכו במדי שאר הקבוצות - לאיכותיים. כמעט כל פיצ'ר שעזב את הקבוצה מפנסילבניה שיפר את המספרים שלו בתחנה הבאה. אז מי הבאים בתור?

A Kosher Hot Dog:הג'וק בורח / ארז שץ ויוני לב ארי

פרק מספר 84 של פודקאסט הבייסבול העברי הראשון בתבל, והפעם: ג'וק פדרסון יורה בלי הכרה, טרוור סטורי נכנס לאיזור שמעטים היו בו, וכמובן - פרידה משחקן הקולנוע האגדי ריי ליוטה. בפינות הקבועות: בייב רות' הסתבך, למדנו כיצד לרוץ על הבסיסים, ומי מסר את הכדור היישר לאימו?

סגירת תפריט