מעורב הופס לשבת: פליקנס: לא היתה לנו כל כוונה לטרייד של AD. רק רצינו להשפיל את הלייקרס / מנחם לס

(יש מצב שקווין לאב עלה בחמישייה ונפצע שוב בשש הדקות הראשונוןת ששיחק)

1. פליקנס: לא היתה לנו כל כוונה להטריד (TO TRADE) את AD. רצינו רק להשפיל את הלייקרס

 

ועל זה, וזה שהיא בכוונה לא נתנה לו לשחק בזמן 'המשחקים' שהפליקנס שיחקה עם הלייקרס, הליגה קנסה אותם אמש ב-100K בהסתמכה על ה-'REST RULE'!

*

זה מגיע מכל הכיוונים. (https://ftw.usatoday.com/2019/02/lakers-anthony-davis-trade-memes ).

לפליקנס לא היתה כל כוונה לעשות טרייד על AD עד הדדליין!

נא להכיר: דל דמפס. המנכ"ל המוזר והאוויל מכולם. באזור החיוג של מג'יק. שניהם שייכים לליגה הסינית:

אז מה היה כל המשחק הזה של הפליקנס והלייקרס???

"לפליקנס לא היתה כל כוונה לעשות טרייד של AD. היא רק שיחקה כאילו, ומטרתה היתה להעניש את הלייקרס ולהציג אותם כקבוצה הרצה כתרנגולת שמלקו את ראשה".

למה?

"בגלל שהלייקרס התערבו בצורה לא הוגנת (TAMPERING) עם  הגבה" :https://www.usatoday.com/story/sports/nba/2019/01/29/anthony-davis-pelicans-fined-nba-trade-request/2714996002/..

זה היה גם הביקור של פלינקה ומג'יק בניו אורלינס (הם לא ניפגשו איתו כי זבה אסור אבל הם דאגו שהוא יידע שהם באו לראות אותו משחק), ואז ההצהרה של לברון ש"זה יהיה אדיר אם אנטוני דייויס יבוא לשחק אתנו בעונה הבאה". הפליקנס החליטה שזה הזמן להעניש, ו-

To sow seeds of discontent within the Lakers organizati" – לזרוע זרעים של אי רצון וכעס בארגון הלייקרס…

ועל מה ולמה?

"כעונש על ה'טמפרינג' של קלוב גדול משוק גדול על קלוב קטן משוק קטן"

המוכנות של הלייקרס לתת, למעשה, את כל הקבוצה למען AD יישאר לנצח "הפאשלה הגדולה בהסטוריה של ה-NBA שכמעט קרתה", 

היום הרבה טוענים שההפסד ב-42 הפרש לאינדיאנה היה תוצאה של ה-DISCONTENTMENT של השחקנים בהנהלת הארגון (בריאן וינדהורסט ורחל ניקולס ב-"THE JUMP" של ESPN משלשום שאמרו

Pelicans had never meant to engage in trade talks in good faith and were instead just screwing with the Lakers.

וינדהורסט אמר: "זאת לא אפשרות. זה בדיוק מה שקרה":

“It’s not just possible,” said Windhorst. “It’s what happened.”

He continued:

“I know that the Pelicans, you know—the Pelicans had a method to their madness, in the way this went. Did they know it was gonna lead to a 40-point loss, because everybody’s upset? Not necessarily.”

 

Rachel Nichols

@Rachel__Nichols

So I asked @WindhorstESPN if the Pels ever intended to seriously engage with LA on Anthony Davis, or if all the talks & leaks were instead designed to sabotage the young Lakers as revenge for what N.O. sees as tampering, & he said "it's not just possible, it's what happened." 👀

3,587 people are talking about this
בריאן וינדהורסט כותב:

Is this a smart long term play for the Pelicans? I doubt it. Yes, they’ve showed to other teams that they won’t be messed with, and they will not be strong-armed in the future. And maybe their intent all along has been to deal Davis to the Celtics for whatever Danny Ainge can put together.

But for other players in the league, and agents, and other teams, they’re seeing what the Pelicans are doing. I’m not sure if the general reaction will be a gruff acknowledgement that they really pulled one over on the Lakers this time, and a tip of the cap … or a mental note that that’s not an organization you want to deal with in the future.

2. מג'יק ג'ונסון ינסה להסביר לאוהדי הלייקרס (ולשאר ההנהלה) את פשר הכשלון בהחתמת AD (הצעה של דוק מגרינוויל, דרום קרולינה? שיסתום את פיו וייתן לסערה לעבור!)

 

אילו אני מומי? אני מציע ל'חיים שלי' סתום ת'פה, להיעלם אל האופק לחודשיים, ולחזור עם מסיכה על הפנים.

3. אני מרגיש שההחתמה של רודני הוד (שאיש לא מדבר עליה), היא אחת החשובות לפורטלנד!

 

אני מבטיח עכשיו לשני חברי הצוות שלנו המתגוררים בפורטלנד, העיר הגדולה ביותר של מדינת אורגון והשנייה בגודלה בצפון מערב ארה"ב אחרי סיאטל, והנמצאת בפרשת הנהרות ווילמט וקולומביה עם מספר תושבים המתקרב למיליון (במטורופוליטן בערך 3 מיליון – מה שעושה ממנה המטרופוליטן ה-26 בגודלו בארה"ב)…
*
אוי. כמעט שכחתי מה ברצוני לומר…
*
.ברצוני להבטיח לראובן בראל ואורן מנור שלנו שהם קיבלו חיזוק משמעותי מאד.רודני הוד הוא אחד השחקנים שהמזל בגד בהם עד כה ב-NBA. הוא היה כוכב עולה ממש ביוטה כשהקאבס עשתה טרייד והביאה אותו לפני שנה. ביוטה הוא היה שחקן של אשכרה 19 נקודות למשחק עם מוניטין הולך וגואה; שחקן ווינג גבוה ואתלטי, מסוכן מאד. ההגנה שלו חייבת קצת שיפור, אבל גם ל- Aishwarya Rai Bachchan (מי שלא מכיר את ההודית הזאת שיחזור לבית הספר) לא היה מזיק ניתוח שיוריד לה 4 מילימטרים מנפח הלחייים.
*במילים אחרות, אין שלמות בעולם.*בקאבס הרסו את הצעיר הזה. הוא לא מתאים למזרח כי יש לו אופי מערבי וצורת משחק מערבית. הוא יתאים לדמיאן לילרד וסיג'יי מקולום כמו כפפה ליד.איש לא מדבר על זה, אבל בשקט בשקט זוהי עלולה להסתיים כהחתמה ריבונית לקבוצה האנונימית הזאת!

4. הקנדים הולכים על זה ברצינות הכי גדולה!

עד שמרק גאסול הגיע שלשום לא האמנתי בטורונטו. קבוצה טובה, נחמדה, והכל, ויש לה את קוואי לינארד, אבל קבוצה ללא מבצר אמצעי היא קבוצה ללא לב.

עם כל הכבוד ל- Jonas Valanciunas, הליטאי הזה לא יכול לקחת קבוצה לפיינל. מרק גאסול כן יכול, בפוטנציה.

דיברו עליו – על מרק גאסול – פעם אפילו כסנטר הטוב ביותר בליגה, אבל עד עתה הוא לא הביא את הכסף. אני מאמין שיש לו את זה, אבל חובת ההוכחה – כמו שאומרים החברים שלי מדימונה – היא עליו. עם פרד ואן-וליט, סרג' איבקה, פסקל סיאקם, קייל לאורי, וכמובן קוואי לינארד הגדול מכולם, טורונטו קיבלה את ה-VOOMPFFF שהיתה זקוקה לו.

5. פילדלפיה עושה שרירים 

הדבר היחיד שהיה חסר לפילדלפיה הוא "מנקה שטח". שחקן כל-בו שעושה הכל, מכסה את כל החולשות, שאף פעם אינו MVP בבחירה, אבל תמיד MVP בשטח. היא סוף סוף עשתה צעד בכיוון הנכון:

טוביאס האריס!

היו שחקנים כאלה בעבר. את בוב פטיט אינכם מכירים. גם את דייב דהבושר אתם מכירים רק מסיפורים. ללייקרס היה אחד כזה – ג'יימס וורת'י. אלה השחקנים הלא נוצצים, אבל בעלי יד טובה מאד, ריבאונד מעולה, ועושים את כל העבודה השחורה. כוכבים לא יכולים בלעדיהם.  למייקל היה את הוראס גראנט. לשקיל וקובי את ריק פוקס, ואז לקובי את פאו גאסול. לספארס את ברוס באון וברנט בארי. לדאלאס של 2010-11 את שון מריון.

לסיקסרס לא היה אחד כזה. עכשיו יש להם. טוביאס האריס מהביא – בנוסף ליכולתיו – חוסן, מתום, עצמה, נחושות, וכן, קצת גסות שלא היתה להם. זה בדיוק מה שהרופא ציווה לעזרת בן סימונס, ג'ימי באטלר, וג'ואל אמביד.

6. אם כבר מדברים על פילדלפיה…

אחרי שנים של אי-הסכמה, מרירות, ויחסים מעורערים, הפילדלפיה סיקסרס החליטה לעשות שלום עם מוזס מלון.

חבל שהכל נעשה 3 שנים אחרי פטירתו.

היו בעיות מבעיות שונות בינו לבין הקבוצה משך שנים, אבל הסרוב 'הרשמי' להעלות את גופיתו מס' 2 למרומי האולם היה ש-"מוזס הוא יותר שחקן של יוסטון רוקטס מאשר פילדלפיה סיקסרס". זה למרות שהוא-הוא היה האדם של 'פו-פו-אנד פו' (הוא טעה באחד!) שהיה האחראי הראשי (יחד עם הדוקטור) על האליפות האחרונה של הסיקסרסב-1983.

אתמול בבוקר הם גילו את פסלו במיתחם האימונים שלהם, ואמש במשחק נגד דנבר גופייתו מס' 2 הועלתה למרומי הרפטרס.

מוזס מלון היה הראשון שלבד גופייה מס' 2, ומאז איש לא הוראשה לקבל מס' 2. אולי ידעו שם בפילי כל הזמן שמס' 2 תועלה לתקרת האולם, והיו שם שרצו שמס' 2 יישאר המיוחדות של מוזס מלון האחד והיחיד!

7. לניקולה מירוטיץ' כתוב "מילווקי" על המצח

מה שהבאקס היתה צריכה כדי לעשות את הצעד ההכרחי להגיע לרמת הטובות באמת היה יורק שלשות.

הם לא היו יכולים לחכות למשהו טוב יותר שלא קוראים לו סטף קרי. הוא מרחיב את הפארקט ויאפשר לג'יאניס יותר מרחב ויותר אפשרויות מאי פעם בעבר. אחד כמו מירוטיץ' הוא יותר מדי מזרח-אירופאי עבור ניו אורלינס. במילווקי הוא יכול להרקיע שחקים, עד ראשות העיר ביום הימים (ראה קווין ג'ונסון).

8. רק MAGIC יגרום למרקל פולץ להיוולד מחדש!

אורלנדו היא חור אי שם בפלורידה שאוהדיה הם תיירים הבאים לדיסני וורלד, ואיכפת להם ממרקל פולץ כמו שאיכפת להם ממיקי מאוס. כל מה שהם רוצים אלה שעתיים של בידור.

אבל אולי המג'יק של אורלנדו מג'יק הוא בדיוק הדבר הדרוש למרקל פולץ לצאת מהמערבולת אליה נפלה כתפו (ואולי גם מוחו).

סטיב קליפורד, הסטודנט שלי לשעבר הוא יותר טיפוס של אבא מאשר טיפוס של מאמן.

הוא יטפל במרקל בכפפות של משי. הוא ילטף אותו ויאמר לו ל-TAKE YOUR TIME. אולי הוא אף פעם לא יהפוך לכוכב שניבאו שיהיה, אבל אני לא יכול לחשוב על קבוצה אחרת בה יש לו סכוי גדול יותר לחזור ליכולת המשחק שהיתה לו באוניברסיטת וושינגטון.

9. האם ייתכן שהלייקרס – בדיל שהביא להם את מוסקלה (דרך הקליפרס) ובאותו זמן פינה מקום ברוסטר – מתכננים להביא את כרמלו אנטוני?

לפי https://larrybrownsports.com/basketball/lakers-have-interest-in-adding-carmelo-anthony/483838 התשובה היא חיובית.

 

10. לראשונה ב-11 שנים אפס תגובות למאמר שלי בהופס!!!

אתמול: www.hoops.co.il/?p=149087

11. שרשור תמונות: כיצד כוכבי NBA נראו כילדים/נערים?

ביל וולטון:

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 82 תגובות

 1. מקווה שדייוויס לא יגיע בשנה הבאה לבוסטון!
  ההפסד ללייקרס דיי שבר את התקוות שלי מהסלטיקס השנה. אני לא רואה בבראון או בטייטום שחקנים כל כך גדולים שעשו מהם.
  יש לי הרגשה מוזרה שציון יגיע דווקא לקליבלנד ולא לניקס.

  1. בראד סטיבנס הרס את הבוסטון כשנתן להפרש של 18 לקטון ל-8 לפני שלקח טיים-אאוט והחליף שחקנים. הוא OVERRATED ברמות. אפילו האנליסטיםמ הטובים ביותר ב-NBA לא רואים ולא מבינים זאת.

   1. מסכים אתך
    הוא לא מקבל החלטות בזמן ולא מספיק חי את המשחק.
    האמת, הוא נראה כמו מן רובוט לפעמים….
    אם תקרא את התגובות שלי בחודשים האחרונים תראה שזו הביקורת העיקרית שלי אליו. הוא פשוט לא מזהה מומנטומים בזמן וזה עולה לסלטיקס השנה בהמון הפסדים. הוא גם לא מצליח לשלב את הייווארד במשחק. שנה הבאה יישאר בלי קיירי ויצטרך להתחיל הכל מחדש.
    שנה שעברה היתה שנת השיא של הסלטיקס, מאז ימי הטריו, והשנה רגרסייה.

 2. הפליקנס צדקו במאה אחוז בהתנהלות שלהם מול הלייקרס. אם הם רוצים להיות אירגון עם כבוד ושיספרו אותם בעתיד , הם לא היו יכולים להתנהל כסניף של החוצפנים מג'יק ופלינקה . גם אם הם יקבלו פחות עבור AD בקיץ , בטווח הארוך נ"א תרוויח.
  וזו הפעם השניה שהלייקרס מקבלים סטירה מצלצלת מנ"א . הראשונה היתה עם כריס פול , וגם אז הלייקרס ניסו לגנוב שחקן באופן לא חוקי .

  1. לא אותו מקרה אשברי, במקרה כריס פול הליגה שהייתה הבעלים של הקבוצה דאז (אם אינני טועה) פסלה אותו …
   דמפס הציל את מג'יק מעצמו כאן שלא מסוגל לעמוד מול לברון כרגע (ריילי צריך להתחיל להעביר סדנאות בנושא)

  2. מה זה ארגון עם "כבוד"? מה הם ירוויחו מלהפסיד את דיוויס בשביל מקלובה? עוד שנים בתחתית?
   הם לא הוכיחו אורך רוח או תרבות מועדון בריאה, הם ירוויחו מלהפוך לארגון מנצח לא מתנצח.

   1. ארגון עם כבוד זה ארגון שאף שחקן לא רוצה לשחק בו, ואף סוכן לא רוצה לעבוד איתו…

    הנזק שהפליקנס גרמו לעצמם הוא עצום, והוא רק יגדל מיום ליום באדיבות קלאץ׳ ודייויס.
    הם יודעים שיש להם חודשיים וחצי להראות לאיינג׳ מה צפוי לו אם יתעסק איתם, והם כבר התחילו במלאכה.

    לדעתי, הפליקנס כבר מתחרטים שלו עשו את הטרייד.
    יאללה בלגן.

 3. אחלה מעורב דוק, תודה רבה.
  בכל מה שקשור להתנהלות של הפליקנס: יכול בהחלט להיות שהם עשו את זה בכוונה על מנת להשפיל את הלייקרס, כולל את לברון. הם בטוח לא יאמרו זאת רשמית. עדיין, אי אפשר שלא לחשוב שווינדהורסט אומר את זה כדי להוריד מהאחריות של הלייקרס, ובפרט של לברון, לכל הפיאסקו הזה.

 4. יש שתי אפשרויות:
  1. או שדל דמפס והפרנצ'ייז של ניו אורלינס הם מתאבדים שיעיים, אבל כאלה שאפילו אין באל-קאעידה, מסתכנים נזק לעתיד שיכול להסתכם במיליארדים, בגלל איזו קפריזה פסיכית. יכול להיות – הכל יכול להיות, יכול להיות שארגון שלם עם אנשי מקצוע – אמריקאיים – שנשכרו במיטב הכסף, מקבל החלטה לתמוך באדם אחד שמחרב הכל ועוד נותן לזה פומבי. אפשרות. אולי פרנצ'ייז של מיליארד מתנהל כמו טוקבקיסט בוואלה.
  2. או שההדלפות שיוצאות עכשיו, ע"י עיתונאים כאלה ואחרים, הם ספין שמטרתו להעביר את כל החרא והאשמה לצד של "המשוגע". בהתחשב ביחסי הכוחות – לייקרס נגד פליקנס – שאף אחד לא ייפול מהכיסא.

 5. חחח מנחם אתה במיטבך

  נא להכיר: דל דמפס. המנכ"ל המוזר והאוויל מכולם. באזור החיוג של מג'יק. שניהם שייכים לליגה הסינית

  מגיק הוא בובה של התאגיד מנחם, הוא לא מחליט כלום. יש רק רדם אחד באל איי שמחליט הכל וניצח על כל הכיף הזה ויחזור בקיץ. מספר 23 בצהוב סגול.

  דל דמפסטר ניגב וניגף את לברון בסיבוב 1. עכשיו התאגיד הפעיל את חוקי הREST חח, שלח רמזים לסילבר ועושה נקמה קטנה, דיוויס מנצח להם משחק בכוונה ב-25 דק LOL.
  דיוויס לא יסכים להאריך חוזה אצל אף אחד למעט הלייקרס. הוא יגיד לאיינג אני לא מעוניין אפילו שנה לשחק בבוסטון ולא כדאי לך להמר עליי אפילו לשנה, אני לא הולך לשחק הגנה ואחרבן לך בכל הכוח (לא במילים האלו אבל הבנתם…). יודעים למה? מישהו חושב שהתאגיד יסבול את ההשפלה שעשו לו? התגובה בהכנתה
  כמו שהמצב נראה דמפס/בעלי הפליקנס לא יתנו את דיוויס גם לקיץ והם יעבירו אותו לקבוצת אול אין מהסוג של טורנטו, מילווקי, יוסטון, קליפרס לעונה אחת תמורת אפילו לא מחצית ממה שהלייקרס הציעו להם. שיהיה בהצלחה.
  אל תתפלאו אם דיוויס יביים פציעה מסתורית באישור רופא פרטי ובכלל הקבוצות יביאו לו נזיד עדשים.

  מה שבטוח שMAGIC SHOW 2 צפוי להיות הרבה יותר מרתק מאשר הסרט הראשון.

 6. מנחם תודה על המעורב. לדעתי גם לא מתייחסים מספיק למשמעות ההגעה של גאסול ממשולש של לאורי- דרוזדן – ואלצ'יונאס שאף אחת מצלעותיו לא הצליחה להראות שמסוגלת להצליח גם בפלייאוף נוצר משולש של
  קאווי -גאסול- לאורי ששתיים מהצלעות שלו כבר הוכיחו יכולת לסחוב קבוצה גם בפלייאוף .. עוד איתות של יוג'ירי לקאווי שאנחנו רציניים ונעשה הרבה מאוד לגרום לך לשקול לפחות לרצות להשאר בקנדה

 7. דמפס עשה פרינציפ, כנ"ל מילס בניקס. אפשר לטעון גם בניקס שויתור על פורזניגיס כוכב עד שלא יוכח אחרת זו שטות.
  אבל בו לא נהיה ציניים עקרונות זה דבר מאוד חשוב בחיים. הטרייד לא היה הופך את הפליקנס לקבוצת צמרת. כנ"ל עם פורזניגיס הוא הפך לפרימדונה ועבר כל גבול.ואיתו הניקס לא היו מגיעם רחוק.
  מגיק נהג בשכל הוא עשה מהלך לאליפות , הוא נכשל בגדול. הוא גרם שחלק גדול מהליגה שונא את הלייקרס. הם עוסקים בהרס קבוצות. מגיק הוא לא אבי השיטה. אבל הוא אימץ אותה בהתלהבות.
  לדעתי מגיק צריך להתפטר! הוא גורם נזק ורק נזק .

  1. עקרון זה אחד הדברים הכי פחות חשובים בחיים איזה שטויות.
   מעולם לא שמעתי על אדם או ארגון שעמד נחרצות על עקרונותיו והרוויח מזה.
   תסתכל סביבך בני זוג רבים בגלל "עמידה" בעקרונות
   אנשים מחוסרי עבודה בגלל "עמידה" בעקרונות
   אנשים מתים בגלל "עמידה" בעקרונות
   חברות ענק פושטות רגל בגלל "עמידה" בעקרונות

   זה בולשיט שמוכרים לך
   בגיל 20 לא חשבת כמו בגיל 30 ובגיל 40 לא תחשוב כמו בגיל 30 וכן הלאה..
   עם הזמן אתה לומד להבין שהכול שטויות וצריך להוציא את המיטב מכל סיטואציה

   1. תהרוג אותי אם אני מבין איך הגעת למסקנות האילו. נכון שלעמוד על עקרונות זה יכול גם להזיק. אבל הלכת רחוק מידי.
    למשל הטענה שחברות ענק פושטות רגל בשל עקרון. על איזה עקרון אתה מדבר? על תשלום שכר דמיוני למנהלים ששוקלים שיקולים קצרי טווח, כמו שאתה מציע במקרה של הפליקנס.חברות הענק מציגים מצגים שקריים, מראים רווחים גבוהים שנוצרים פרי ספוקלציות חשבונאיות. ועל חוזים שבטווח הארוך ממש גרועים.
    טמפרינג זה לא עקרון זו שיטה מלוכלכת , הליגה צריכה להלחם בזה, לא בגלל עקרון אלא בגלל אינטרסט. קבוצות שתהרסנה כתוצאה מהתהליך הזה תעלמנה מהליגה. ואז כמו באפקט דומינו זה ישפיע על כל הליגה. שוק פרוע של שחקנים יהרוס בסופו של דבר את כל הליגה.
    ולבסוף לטעמי הפליקנס בסה"כ הכל קיבלו ערימת זבל מהלייקרס.הם יפסידו בכל מקרה כי יצטרכו בכל מקרה לתת שחקן מעולה תמורת ערימות זבל של שחקנים בינוניים.

    1. מה עניין שמיטה להר סיני דחיל רבאק
     אם לא הבנת דבר כזה פשוט ואתה מתחיח לזרוק לי משכורות של בכירים איך תבין את זה.

     עקרון בחברות גדולות זה ללכת עם ה"אמת" שלהן כמו שקודאק ונוקיה עשו..

     מי שמתאים את עצמו מחדש כמו סמסונג או מקדונלדס מצליח להישאר בפסגה

   2. דקסטר בכדורסל ובבוז נס העקרון, הפרינציפ, אולי לא חשוב. אבל בחיים זה מאוד מאוד חשוב.
    בלי עקרונות מה אנחנו שווים?
    (אבל אולי כדאי לא להיכנס לזה)

 8. תודה מנחם, מעורב מצוין.
  אני חושב שדמפס חטא לתפקידו ופגע בעתיד של הפרנצ'ייז בגלל אגו. עם כל הכבוד לטמפרינג הבזוי של הלייקרס, דמפס קיבל הצעה שאסור לסרב לה, בטח אחרי שדיוויס כבר הצהיר שלא יישאר. מילא אם היו רצים השנה לפלייאוף עוד הייתי מבין את הסירוב אבל בשורה התחתונה הוא נשאר עם כוכב מבואס שגם אותו השלו שהטרייד קרוב, עם קבוצה שתשדש בחצי השני של העונה ותישאר בלי בחירה גבוהה ומחוץ לפלייאוף. בקיץ הם יהיו חייבים לעשות עליו טרייד והערך יהיה כמובן נמוך בהרבה.
  בהרגשה שלי הוא בכל מקרה יהיה בלייקרס בעוד שנה וחצי, לא משנה מה יקרה עד אז. החשש שלי שהוא יגיע לשם בלי שהלייקרס מוותרים על כלום (כן, עם לברון מבוגר יותר) והם יהיו קונטנדרים לפחות עד שלברון יהיה בן 40.

  1. תספר לי על איזה עתיד אתה מדבר. מקום 9-10 בקונפרנס?בחירות דראפט 20-30?
   כוכב מבואס ? ויי איזה מסכן!המסכן יצטרך לחיות מ 30 מליון דולר לשנה. איזה חוצפנים הפליקנס שמשלמים לו פרוטות, ולא נותנים לו להגיע ללייקרס!
   אולי באמת יוציאו חוק שהלייקרס יקבלו כל שחקן טוב שמתחשק להם. קבוצה שתסרב להעביר שחקן כזה, תקבל קנס של מיליוני דולר, וזהו נפתור את הבעייה.

   1. נזיר הנשמה, איזה שטויות אתה כותב, ההצעה של הלייקרס הייתה הצעה הוגנת (4-5 שחקנים + בחירת סיבוב ראשון) ואם החליטו לעשות דווקא לשחקן שיזכרו שגם הוא יכול לעשות להם דווקא ולדפוק להם כל מו"מ מול כל קבוצה אחרת, ולגבי החוזה, הוא מקבל 25 מיליון דולר בעונה הקרובה ו-27 מיליון דולר בעונה הבאה,, אבל אם הם היו מציעים לו להתיר את החוזה אז אני די בטוח שהוא היה לוקח את זה ומסתדר טוב מאוד עם חוזים אפילו יותר טובים מהחוזה הנוכחי שלו בפליקנס, אז הם לא עושים לו שום "טובה" עם החוזה הגבוה שהוא מחזיק.

 9. אחלה מעורב, תודה
  גאסול בטורונטו ומירוטיץ במילווקי אלו שתי תוספות אדירות, והאריס גם נופל לאותה המשבצת. נעשו המון שינויים בטרייד דד ליין הזה, עם פוטנציאל להפוך את העונה (לפחות ברמת גמרים אזוריים)

 10. מצחיק שפתאום ניו אורלינס יוצאים הטובים בסיפור. קבלו שחקן טופ 10 בליגה ולא עושים עם זה כלום כבר 7 שנים (למעט הבלחה אחת בשנה שעברה). אני בטוח שאם היו בונים מסביבו משהו רציני הוא לא היה מוותר על עשרות מיליונים

  1. דמרקוס קזינס, גרו הולידיי, גוליוס רנדל, מירוטיץ . מספיק לך?
   שיבוא בטענות על עצמו.הוא מקבל כ 30 מליון לשנה, אתה לא מצפה מעובד בשכר כזה או בשכר הרבה יותר נמוך, להרוס את הארגון בו הוא עובד.

   1. קודם כל לא – לא מספיק. רחוק מזה, ואז הם גם לא משאירים את קאזינס.

    דבר שני, מה שדייויס עשה הוא הכי רחוק שאפשר מלהרוס את הארגון – הוא איפשר להם לקבל ערך טוב עבורו במקום לשתוק ואז פשוט לקום ולעזוב בעוד שנה כשהם נשארים בלי כלום עבורו.

   2. את ההצלחה הכי גדולה שלהם בפליקנס הם עשו כשקאזינס היה פצוע, ג'רו הולידיי זה לא טופ 10 לעמדה שלו בטח לא שחקן טופ 10 בליגה, וג'וליוס רנדל הגיע רק השנה, ואני לא בטוח אם הוא היה מגיע במידה וקאזינס היה נשאר, דיוויס רוצה אליפות, ואם לא בונים בשבילו סגל מספיק טוב בשביל להתמודד על האליפות אז הוא לא מעוניין להישאר (הוא לא השחקן הראשון, ובטח לא האחרון), ושוב לגבי החוזה, אם הם יציעו לו התרת חוזה הוא יקבל חוזה יותר טוב ממה שיש לו בניו אורלינס, אז אל תשחק אותה שהם עושים לו "טובה" שהם משלמים לו כל כך הרבה כסף.

 11. לא הבנתי, הציטוט בכותרת הוא של גורם רשמי בפליקנס??? יותר הגיוני שמישהו סתם אמר את זה בעשרות שעות השידור באולפנים המיוחדים שנפתחו לטרייד דד-ליין…

  1. ברור שהכל המצאות של תקשורת שהיתה עצבנית שלכל אורך הדרך, המידע שלה הגיע רק מהפליקנס, וככה הוא גם נשמע – כל מה ששמעת בתקשורת הוציא את הפליקנס טוב ואת הלייקרס/קלאץ׳ רע, וזה המשך ישיר לנרטיב שמגיע מהפליקנס.

 12. לא מבין את התלונות לדמפס ממי שלא אוהד את הלייקרס.
  בקיץ יקבל את אותה הצעה בדיוק מהלייקרס קוזמה הארט לונזו אינגראם ובמקום זובאץ אז ואגנר פלוס בחירות דראפט ואפילו יהיה זמן לערב קבוצה שלישית ולקבל שחקנים אפילו יותר טובים.ללברון אין זמן לחכות יותר הלחץ הוא עליו והמטרה היחידה היא אליפות ב 4 שנים.לא גמר הנבא לא גמר המערב-רק אליפות
  לגבי בוסטון אם קיירי נשאר יעשו את הטרייד בלי שום קשר לרצונו של דייויס(גם גארנט לא רצה להיות מוטרד לבוסטון ובסוף נשאר).טייטום במצב כזה ילך סמארט גם עוד שחקן ואת הבחירות האיכותיות של בוסטון
  אם קיירי ודוראנט ילכו לניקס כפי שנרמז בזמן האחרון וניו יורק מקבלת בחירה 1-2 בדראפט אז זאיון או בחירה 2 פלוס דניס סמית גוניור שמנפח סטטיסטיקות עכשיו נוקס ועוד שחקן שניים ישלחו לניו אורלינס
  יהיו גם את הווילה קארדס שהם טורונטו ויוסטון
  עדיין הסיכויים הכי טובים יהיו שדייויס יהיה בלייקרס בקיץ אבל הם לא יותר מ 50 אחוזים.
  יש משתתפות חדשות ותזוזות שחקנים והגרלת הלוטרי יקבעו הרבה דברים

   1. עידן אתה חושב שאיינג' מטומטם? הוא יודע טוב מאוד שהסיכוי היחיד שדיוויס יאריך אצלו חוזה זה אם הם יקחו אליפות, אז בשביל להגיע למצב כזה הוא יהיה מוכן לוותר על כמה שפחות (כל עוד אין התחייבות מצד אנתוני דיוויס להאריך חוזה) בשביל שתהיה קבוצה שבאמת יהיה לה סיכוי טוב להתמודד על האליפות, ולמנוע עזיבה של דיוויס, ובסיטואציה כזו ההצעה של הלייקרס תהיה טובה יותר, שלא יגלו בסופו של יום שהאגו של דמפס יוביל אותו לזה שהוא יקבל הרבה פחות, ועדיין דיוויס יחתום בלייקרס ב-2020 והפעם תמורת כלום.

  1. הלייקרס גם לא יכולים להציע הצעה אחרת כי הצעירים הם היחידים שחתומים מעבר לעונה הזאת וכדי להשוות את השכר של דייויס יצטרכו לקבל את החוזה של סולומון היל בדיוק כפי שהיה קורה עכשיו.אין להם שחקנים אחרים לסחור בהם בקיץ בשביל לקבל את דייויס

 13. במקרה המופרך שהניקס מביאים את דוראנ קיירי + יש להם את הבחירה בציון, אני הייתי משאיר אותו ולא מנסה להביא את דייויס. כשחקן קשה לדעת אם יהיה פחות יותר או שווה ל-AD, כמושך קהל נראה לי הוא אפילו יותר, ובעיקר שמבחינת היררכיה זה הרבה יותר הגיוני, כי לא קיירי ולא דייויס עוברים לניו יורק בשביל להיות מס' 3 בקבוצה…

  1. אני הייתי מביא את דייויס ובונה טריו שישלוט בליגה לפחות חמש שנים.עם כל הכבוד להתלהבות מזאיון הוא לא יביא אליפות עכשיו ואין זמן לחכות.דוראנט יהיה בן 31 קיירי לא מתכוון לשחק עד שנות ה 30 המאוחרות לטענתו
   ודייויס הוא שחקן טופ 6 בליגה.ניו אורלינס ישמחו לבוקס אופיס כמו זאיון שיעורר התרגשות והניקס ישמחו לקחת אליפות ואליפויות ברבים אחרי 47 שנים

   1. לא סתם שאלתי שלשום אם זה אפשרי מבחינת שכר טרייד של דייויס עם הניקס.כרגע הדיבור הוא שקיירי כבר עם רגל בניקס ודוראנט חצי רגל ובוחן גם מה יקרה עם הקליפרס וקוואי

  2. צודק. אם ציון בא לניקס. אין להחליף אותו בשום אופן. יש לו פוטנציאל להיות יותר טוב מהגבה כבר בשנת הרוקי. ראו מקרה דונציץ שכבר השנה ראי להיות באולסטאר.

 14. לא סתם דוראנט לא התראיין בתקשורת מהיום של הטרייד של פורזינגיס כי הכתבים שם גם יודעים על המגעים שלו עם ניו יורק ושלשום אחרי הרבה זמן שלא התראיין הגיב בתוקפנות לגבי שאלות הפרי אייגנסי

 15. בתור אחד על העגלה של הווריירס השלמתי עם עזיבתו של דוראנט בקיץ.זה או הניקס עם קיירי או הקליפרס עם קוואי

 16. הלייקרס בדרך לאכול אותה שוב פעם
  במקום להרים קבוצה שמבוססת על פול ג׳ורג׳ קוואי רנדל אינגרם קוסמה בול הארט עשו מעצמם צחוק
  הרצון שלהם לתת כל דבר עבור דוויס הוריד את הערך של קוסמה + בול + אינגרם לאשפתות
  גם אם יהיה צריך לעשות טרייד בעתיד הסיכוי להנחית בקבוצה שחקן גדול הולך ופוחת בנוסף כל GM יסחוט את הלייקרס
  מג’יק צריך להכנס לחדר הלבשה לרדת על הברכים ולבקש סליחה מהשחקנים

  1. אתם חייבים להנחית אולסטאר הקיץ בחינם ולחכות לדיוויס עוד שנה הוא בכיס של לברון. יהיה לכם 2 אולסטארים וקוזמה ולברון בחינם. לפי איך שהמצב נראה האגו בתמונה ולא נראה שנא יביאו לכם את דיוויס

  2. לא יכל להיות מידן והרבה מזה לא תלוי היה בלייקרס. אם היית עושה טרייד על גורג לא היו לך נכסים לתת על קוואי.שחיכו לגורג אז הוא לא רצה לבוא בגלל לברון. ובכל מקרה טרייד על קוואי( ולהזכירך פופוביץ אמר רק לא לייקרס) גם היה לוקח לך את הנכסים העיקריים אז בכל מקרה לא היה לך את הסגל שכתבת. חוץ מזה אני בכלל בדיעה ׳דיוויס הוא אחדמ מ5 השחקנים שאתה כן נותן הכל בשבילם ולא סתם איינג חופר לדמפס. ותראה שהוא יעשה את הטרייד בקיץ גם בלי התחייבות של דיוויס

 17. חוק המנוחה הזה לא ממש ברור, האמת.
  האם צריך לקנוס בדיעבד את פילדלפיה במיליונים על שלא נתנה לפולץ (בחירה ראשונה. קבוצות היום רודפות שנים אחרי אחד כזה) לשחק?
  מה יהיה על הקבוצה הבאה שמלו יחתום בה ובאמצע יבינו שאולי עדיף בלעדיו?
  אולי אנחנו בכלל אמורים להסתכל על חוזים, כי משכורת גבוהה = שחקן טוב, ואז ריאן אנדרסון, ג'בארי פארקר וצ'נלדר פרסונס צריכים להתחיל להיכנס לכושר משחק.

 18. תודה רבה מנחם.
  הלייקרס מתנהלים כמו חנות מכולת שיש בה סכסוך בין יורשים. אני מעריץ את מג'יק אבל נראה לי שיש כאן סיפור משה סיני – ענק על המגרש ודרדס מחוץ למגרש.

  1. יש מצב, הניהול שם די בשליפות.
   ועם זאת כבר עכשיו הם קבוצה סבבה לגמרי. עם לברון בריא הם ברמה של יוסטון לפחות, בקיץ כנראה יגיע עוד חיזוק

 19. הסיפור עם הניקס זה לא יותר מספקולציה, למה שדוראנט יעבור לניקס? הוא יקח אליפות ככה? ומי אמר שציון יגיע לניקס, זה סיכוי של 10-15 אחוז גג.
  ברור שנ"א היו צריכים להסכים לטרייד, נתנו להם המון. עד הקיץ אלוהים גדול.

  ולגבי הפלייאוף, חשוב לזכור שלשחקנים של פילי אין הרבה נסיון פלייאוף. הם אכן סוג של קבוצת גלקטיקוס, אבל היריבות לא יפלו מהם בסיבוב השני

 20. כל הכבוד לדמפס שנוסך עניין בליגה
  בידור במייטבו
  אין יריבויות בין מועדונים כמו פעם בכינו לא אחת….
  אז הנה
  🙂

 21. שיעשו דווקא, אבל הם צריכים לזכור דבר אחד, גם אנתוני דיוויס יכול לעשות להם דווקא ולדפוק להם כל משא ומתן מול קבוצה אחרת בקיץ (כי נראה מי יתן להם תמורה יפה על השכרה של שנה), שלא יגלו שב-2020 תישאר להם קבוצה מפורקת, בלי אנתוני דיוויס ובלי נכסים עתידיים, ושהלייקרס לא יוותרו על כלום ועדיין דיוויס יגיע.

 22. זה מנכל קבוצה או ילד בן 16? לא יודע כמה מזה נכון אבל אם כן זה מטומטם ברמות, בסופו של דבר הכל תלוי במבחן התוצאה, מישהו צריך לספר לאידיוט מה קרה בפעם האחרונה כשטרייד של פליקנס ולייקרס לא יצא לפועל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט