דרוש מאמן כדורגל לחסרי בית / מולי

 


המודעה על הקיר הירושלמי תפסה את עיני: מחפשים מדריך להתנדבות טיפולית ייחודית. ואז… אז הגיעה הכותרת שפשוט צבטה לי את הלב:

כדורגל לחסרי בית

יודעים, אני קורא כעת ספר ושמו "בונים חופשים ויהודים". ספר של ההיסטוריון יעקב כ"ץ ז"ל. הבונים החופשיים תמיד הזכירו לי קבוצת מבוגרים שלא ממש התבגרו, כאלו שעושים לעצמם חבורה סודית, עם סיסמאות וחרבות ותלבושות ולחיצות יד סודיות ושוּשוּ ענקי. אבל מאחר ובשורה התחתונה בסופו של דבר כן מדובר במבוגרים, הרי מטרתה המוצהרת של החבורה שהם בונים לעצמם, היא להפוך להיות אנשים טובים יותר.

כדורגל לחסרי בית, מזכיר לי שבכל גבר, לא משנה מהן תלאות חייו, לא משנה גילו ולא משנים בגדיו ומקום מגוריו… גם בכל גבר שכזה יש גם ילד שאוהב לשחק, לדמיין, להתעלות מעל הרגע.

אז… אז אם אתה באזור ירושלים, אז אם יש לך, כן, לך! יכולת לאמן כדורגל, ואם יש לך ניסיון טיפולי חינוכי, ומעל לכל: אם ברצונך לשפר את עצמך ולהפוך לאדם טוב יותר…

הנה המודעה…

 מודעת דרושים: מדריך כדורגל לחסרי בית

 

 

מולי

איש של מילים: כותב סדרתי, עורך, מתרגם ופילוסוף של ספורט. אפשר לראות חלק ממה שפרסמתי כולל קישורים ליומן הקורונה ורשימת פרסומים כמו "על ספורט ומהויותיו", "מסע בעקבות אוהדים", "ליקוטי ספורט" ו- "בלוז של תקוות ומורדות - סיפורי קבוצת הניו אורלינס פליקנס 2015-2017" ורבים אחרים... באתר: https://hamuli4u.wixsite.com/muli4u

לפוסט הזה יש 10 תגובות

  1. שעמום היא אחת הבעיות הכי קשות עבור חסרי בית. כל כך הרבה פעולות העברת זמן בעולם המודרני דורשות מקום יציב שאפשר לקרוא לו בית. אחרי החיפוש אחר מקום לישון, מגיע החיפוש אחר מקום להיות בו ער.
    יוזמה מעולה.

  2. אני מכיר מאמן כדורגל בדימוס שהביא את אחת המכללות הפחות מפורסמות להישג מעולה. ובמקרה הוא גם בארץ . . .

כתיבת תגובה

סגירת תפריט