אירועי דיומא – 23.07.2017

כדורסל / רועי ויינברג:

אליפות אירופה לנבחרות עתודה (עד גיל 20)

הגמר: 21:10-ישראל-יוון (ספורט 5). ישראל, בפעם הראשונה מזה 13 שנה, בגמר שיכריע מי תהיה אלופת אירופה לנבחרות צעירות. על הדרך הישראלית נשפכו לא מעט מילים, והם הראו הרבה אופי במשחק מול צרפת, אחת מקבוצות ההגנה הטובות במפעל, עליה קלעו 74 נקודות (יותר מכל קבוצה אחרת עד עכשיו). הם הצליחו להגביל את הצרפתים גם בהגנה כשהם קלעו 52 נקודות, לעומת ממוצע של 87 בשלבי הנוק-אאוט קודם למשחק. השילוב בין רכז יוצר כתמיר בלאט וחבורת שחקנים שיכולה להתעלות בכל משחק – רועי הובר, יובל זוסמן, דניאל קופרברג ונתנאל ארצי הבולטים שבהם, בולט מאוד לטובה.

מהצד היווני יש לנו קבוצה שנהנית מיתרון הביתיות ומציגה הגנה מפחידה, כזאת שסופגת פחות מ-58 נקודות למשחק עד כה בטורניר. השם הבולט ביותר מהבחינה ההתקפית עד עכשיו הוא ואסיליס חראלמפולוס, הפורוורד המוכשר של פאנתיינקוס, שקולע 15.2 נקודות למשחק באחוזים גבוהים מאוד בכל הטווחים (47.5% מהשדה ו-44.4% מהשלוש), לצד 5.2 ריבאונדים ו-4 אסיסטים למשחק. הוא עושה הכל והוא האיש שהחבורה של בלאט תצטרך לעצור הערב.

אחד המפתחות החשובים ביותר במשחק יהיה קריאת המסירות של היוונים. המארחים עם 9 חטיפות למשחק, ויחס חטיפות לאיבודים מאוד גבוה (0.9, על כל 10 איבודים הם חוטפים 9 פעמים), מה שאומר שראיית המשחק שלהם נהדרת. מול קבוצה כישראל, שמובילה את כמות האסיסטים למשחק בפער ומציגה משחק קבוצתי לתפארת (20.2 מסירות למשחק, הכי הרבה בטורניר, על 32.5 קליעות מהשדה), זה פקטור משמעותי ביותר. יכול להיות שחראלמפולוס יקבל לפרקים את בלאט והיוונים ינסו להציב שומר ארוך כדי להקשות על המוח שמאחורי המשחק של נבחרת ישראל.

יתרון משמעותי של הנבחרת הישראלית, תאמינו או לא, הוא הריבאונד. ישראל במקום השלישי בכמות הריבאונדים למשחק עם 45.3 כדורים חוזרים בערב, כשהם מצטיינים במיוחד בריבאונד ההגנה – אין יותר מדי הזדמנויות שניות ליריבות של הכחולים-לבנים. הכחולים-לבנים השניים, מיוון, חלשים בנושא ריבאונד ההתקפה, וזה משהו שישראל יכולה וצריכה לנצל לטובתה. יכול להיות שמראש היריבה תוותר על זה ותתמקד יותר בהגנת המעבר, וזה עוד נושא בולט הערב.

דבר נוסף הוא העדר העומק ההתקפי של יוון. ב-30 הראשונים בטבלת הקלעים של הטורניר יש 4 ישראלים (בלאט, זוסמן, קופרברג, ארצי) ויווני אחד. יש להם עוד כמה שחקנים שקולעים בסביבות ה-10 נקודות למשחק, אבל להוציא את חראלמפולוס, לא סביר שיהיו שם שחקנים שיקלעו הרבה נקודות פתאום. לכן יתכן שנראה ניסיון להוציא את שחקן פאו מהמשחק בשלב מוקדם, מה שיקל מאוד על ההגנה הישראלית. בשורה התחתונה, המשחק פתוח לחלוטין.

המשחק על המקום ה-13: סלובניה-איטליה. משחק חשוב, כי המפסידה תסיים במקום ה-14 ששולח אותה לדרג ב'. קרב הישרדות במלוא מובן המילה. הן כבר נפגשו בבית המוקדם וסלובניה ניצחה בצורה מאוד משכנעת, 82-63. זה הניצחון הראשון של סלובניה עד כה בטורניר (2 הנבחרות הפסידו לספרד ולסרביה, בשלב הנוק-אאוט הראשון). שתיהן ניצחו בדירוג מקומות 13-16, את לטביה וצ'כיה בהתאמה, וסלובניה הייתה יותר דומיננטית בניצחונה. התחושה שלי היא שהיא תשאר בדרג א' בסופו של דבר.

שחייה / רועי ויינברג:

אליפות העולם:

החלק הארי של האליפות מתחיל היום, עם התחלת השחייה שתמשך שבוע שלם (עד ה-30.7). החלק של המוקדמות בכל יום מתחיל ב-10:30, והחלק של הגמרים בכל יום מתחיל ב-18:30 שעון ישראל. ישנם מקצי מוקדמות וחצי גמר במשחים מסויימים (100 מ' חזה ו-50 מ' פרפר גברים, 100 מ' פרפר ו-200 מ' מעורב אישי נשים), נפרט על הגמרים בלבד. האליפות משודרת ביורוספורט.

400 מ' חופשי (גברים). הן המוקדמות והן הגמר היום. מארק הורטון האוסטרלי, האלוף האולימפי, וסון יאנג (אלוף העולם המכהן וסגן האלוף האולימפי) מסין הם המועמדים הבולטים. ג'יימס גאי הבריטי הוא עוד שם שיכול להפתיע, ומארק חינוואי הישראלי משתתף גם הוא במוקדמות, אבל לא צפוי לעלות לגמר.

4×100 מ' חופשי (גברים). המוקדמות והגמר היום. נבחרת ארצות הברית היא החזקה מכולן, ולמרות שלא יהיו שאותם משתתפים מהגמר האולימפי (פלפס, למשל, לא משתתף), הם עדיין הנבחרת הפייבוריטית. הנבחרת הצרפתית חזקה מאוד, וגם האוסטרלית והרוסית יכולות להפתיע לטובה. נבחרת ישראל משתתפת במקצה השני של המוקדמות.

400 מ' חופשי (נשים). קייטי לדקי משתתפת, וזאת הזדמנות לראות את השחיינית הטובה בעולם. באולימפיאדה האחרונה, וב-2 אליפויות העולם האחרונות, היא זכתה בזהב במקצה (וגם ב-800 מ', 1500 מ', ו-4×200 מ'), ו-3 שיאי העולם האחרונים שייכים לספורטאית בת ה-20. אם היא לא תזכה זאת תהיה סנסציה מטורפת, והיא הפייבוריטית הברורה – באולימפיאדה הפער בינה לבין המקום השני היה גדול יותר ב-2 עשיריות השנייה מאשר הפער בין המקום השני למקום השביעי. יש סיכוי לשיא עולם נוסף הלילה.

4×100 מ' חופשי (נשים). הנבחרת האוסטרלית, האלופה האולימפית ושיאנית העולם, מציגה דומיננטיות די מרשימה לאורך השנים. האמריקאיות והקנדיות, שקבעו שיאים לאומיים באולימפיאדה האחרונה וסיימו במקומות 2 ו-3 בהתאמה, יכולות לאיים על הקבוצה מדאון אנדר. גם כאן יש נבחרת ישראלית.

 

סנוקר / דוד "פאקו" סעדה:

טורניר המאסטרס של הונג קונג – הגמר:

אתמול בחצי הגמר, הצליח האוסטרלי ניל רוברטסון לגבור על הגיבור המקומי, מארקו פו, ולנקום בו על ההדחה האחרונה באליפות העולם. במשחק השני קיבלנו כצפוי קרב דרמטי ומהנה, בו הצליח רוני אוסליבן לגבור על ג'אד טראמפ בפריים מכריע. היום יתקיים הגמר בין רוברטסון לאוסליבן. ניתן לצפות בטורניר כאן.

14:00-ניל רוברטסון-רוני אוסליבן

 

אופניים / דוד "פאקו" סעדה:

טור דה פרנס – קטע 21:

קטע 20 היה קטע הנג"ש השני של המירוץ. בקטע זכה השען הפולני מאצ'יי בודנאר מקבוצת בורה, שהצליח להמתיק מעט את הטור המר מאד של הקבוצה הגרמנית. שנייה אחריו הגיע בן ארצו, מיכל קביאטקובסקי, שמשלים טור מרשים במדי סקיי. שלישי הגיע כריס פרום, שבהישגו זה הצליח להבטיח את הזכייה הרביעית שלו בטור. ריגוברטו אורן הגיע 32 אחרי המוביל, מה שהקפיץ אותו למקום השני הכללי. רומאן בארדה היה קרוב לאבד את המקום בפודים למיקל לאנדה, אך הצליח להצילו בשנייה בודדת. תמונת הזכייה הסופית היא איפוא פרום, אורן (56+), בארדה (2:20+), לאנדה (2:21+), ארו (3:05+), מרטין (4:42+) וייטס (6:14+, הבטיח את החולצה הלבנה).

קטע 21 של היום, בשאנז אליזה בפאריס, הוא הקטע הנועל באופן מסורתי את הטור. מדובר בעיקר בקטע ייצוגי, המהווה מצעד ניצחון של הזוכים השונים במירוץ. המשמעות הספורטיבית היחידה של הקטע היא הזכייה במיאוץ הסיום, עליו יתמודדו רוכבים כגרייפל, מתיוס או בואסון האגן. שידורים בספורט 5 וביורוספורט ב-17:45.

 

פאקו

ממונה על איזור 51 בהופס.

לפוסט הזה יש 115 תגובות

 1. תודה רבה לשניכם.
  בהצלחה לישראל.
  דוד, כל הכבוד על הליווי הצמוד של הטור בפרט וענף האופניים בכלל.
  לגבי היום – על הנייר גריפל המהיר ביותר, אחרי כל הפרישות/פציעות/הרחקות, אבל בטור הזה הוא בדאון רציני, אז אפילו פה קשה להגדירו כפיבוריט.

 2. בסדרות ההישרדות ביום הלפנינאחרון עורכים מסע ,בדרך עוברים שלטים קטנים של שמות.מתמודדים שהיו ואינם כאן יותר .
  את השמחה על ההישגהאדיר מלוה העצב והגעגועים לחוויות ןהאנשים שנפלו בדרך .
  הישרדות היא סידרה אכזרית , מירוץ אופניים לא אמור להיות אכזרי בצורה כזו , אלא שהטור הזה היה אכזרי במיוחד .
  חו הייתי כותב באתר מאמר סיכוום לטור ,הייתי מעלה מפה שבה חיצי מסלול המתחיל במזרח באזור דיסלדוף גרמניה , ליד המקודה הזו הייצי מציב שני שלטים ,אחד של ולורדה אלחנדרו (זכר צדיק (ברכיבת אופניים ) לברכה ) והשני לזכר צגיק ממדינת הבסקים הוא יון איזאגיר ותמונת השלולית הגדולה בה טבעו שניהם בראשון ביולי בפרולוג .
  וכך הייתי ממשיך לאורך כל הצקומות בהם עבר החתול סליחה הטור …ובהר החתול הייתי מציב מציבה לזכר המדיק האוסטרלי ריצארד פורט שנפל במילוי תפקידו בירידה מהחתול הרטוב האכזרי …
  להבדיל מהמונח היברי נפילה בטור מאפשרת תקומה וריצארד עוד יקום ויפול חליפות לבקרים .
  השורה התחתונה הקושי של הטור הזה , מעצים את.תחושת ההישג של מי שסיים , אבל המחיר שגבנ הטור השנה ,היה לא מקובל .
  קראתינשאגמסטרונג הציע לרוכבים להטיל ווטו על קטעים מסוימים .
  למעשה זו הצעה פופוליסטית.למדי ,במיוחד כשהיא מגיעה מאדם שמכיר את התחום לעומק.
  ארמסטרונג מכיר את הרכב אוכלסית הרוכבים ויודע היטיבהכח מדובר באנשים שנמלטו מגורל קשה
  רכיבת האופניים עד כמה שמדובר בעבדות.נרצעת ,היא עדיין הישג אדיר וחלום עבור חסרי הכל שניצלו מרעב ממש עד כדי כך.
  יש נטיה בקרב אןהדי ספורט להאמין כי מדובר באלילים ספורואי על ,טז האמת היא שיותר ממה שרוכבי האופניים בחרו בספורט , הספורט בחר בהם. אני לא מדבר על אלו בעלי היכולת.ממשפחות אמידות שמנסים לקנות שם לעצמם אנשים מהדור השני אקסל מרדס ניקו רוש ועוד .
  אני מדבר על אנשים מזי רעב כגון ארמסטרונג עצמו שהגיע לספורט כמפלט מהפשע .
  לאלו אין חוט שדרה ולא יכולות להגיד לא ממש כמו מצביעי ליכוד מזי רעב , קשי יום המעבירים את חייהם בחיטוט בפחי אשפה ,כל זאת כדי שביום הבוחר ירוצו לקלפיות כשהם זועקים רק ביבי …..
  בערך זו אפשרות הבחירה שיש לרוכבי האופניים ,רובם לפחות.
  אז כאשר יושב כעת בחור השם אלחנדרו בבית חולים מחזיק את הברך ומספר שהחלעק על שמן ביום הראשון , הוא אומר זאת מפני ששיכנע עצמו כי זו המציאות.
  לא רק שאין לאותו רןכב עבר ידע מספיק כדי להבין כי בכביש רטוב השמן יעלה מעלה ולכן שמן שהוא קל ממיים לא ישכב על הכביש.
  אלא מה שיל אותו היה המעבר מכביש רטוב אל בור מלא במיים כך שבזמן המעבר הגלגל בדרך ליפול מהחלק הגבוה לנמוך פגש מיים במהיאות גבוהה שיצר. עילוי והחלקה .
  ולורדה לא רק שאינו מבין פיזידה גם את זכויותיו אינו יודע לדרוש וודאי שאינו יודע להגיד לא.כך נראית למעשה היום עבדות.מודרנית
  גז אם מישהו מקנא באותם האומללים שיגיעו היום לפריז ,אני ממליץ לשכוח מזה, זו עבדות לא ספורט .

  1. חבל שאתה נכנס לפוליטיקה ויורה שטויות .
   במקום להגיד מצביעי ליכוד שזועקים רק ביבי .
   תחשוב רגע על השמאל הישראלי שלא מציע שום אלטרנטיבה של ממש מאז האלטרנטיבה שהציע קרסה עם המציאות …..המציאות לא אלטרנטיבה שנותנת מענה למצביע הליכוד.
   מצביע הליכוד הממוצע לא מקבל אלטרנטיבה ראויה .
   ככה זה שהמשיח החדש של השמאל מדבר על תושבי.
   עמונה שלוקחים לדימונה.
   מעבר לדמגוגיה ולשנאה הוא מוכיח שהוא לא אלטרנטיבה למצביעי הליכוד שאתה ואחרים כל כך יורדים עליהם.

   (גילוי נאות לא הצבעתי ליכוד בבחירות האחרונות ).

   1. אתה מדבר כאילו רק נושאים מדיניים ביטחוניים יש לממשלת ישראל לעסוק בהם? אם נהיה הוגנים אפשר לומר שאין הבדל ממשי בין מה שאף ממשלה תעשה בתחומים אלו. אולי כדאי להפנות את תשומת הלב לנושאים אחרים שהציבור בישראל סובל מהם ודורשים טיפול דחוף, במקום להשאיר אנשים גרועים שמפגינים חוסר יכולת משווע בכסא ועושים רושם שלהחזיק בו הוא הדבר היחיד שבאמת מעניין אותם רק מתוך הפחד שמישהו אחר יהיה יותר גרוע. זה לא שלממשלה הנוכחית יש חזון אמיתי שפועל למען רוב הציבור בארץ.

    1. תודה איש .
     לדעתי לממשלה הנוכחית יש חזון ברור …
     לצלול …והכי עמוק שאפשר …
     בינתיים מר נתניהו הגיש עירעור דרך עורך דין בן דוד בשכר שקל לשנה מנומק על עשרות עמודים נגד ההורטה לחייבו להציג את חשבוניות הכביסה שלו .
     על זה לא חראם לתת לבן דוד רק שקל בשנה ?
     לא מגיע לו איזה שלוש מאות מליון יורו מתקציב הביטחון על תיווך צוללות…?
     זה לא שלוקחים את נכסף מתקציב הנכים חלילה או מההתנחלויות החשובות….
     זה רק מתקציב הביטחון נו שוין שיכנסו לעזה עם נגמשים לא ממוגנים …מה זו ההתפנקות הזו …אין כסף …
     ארמון ומטוס לראש ממשלה יותר חשובים ממיגון נגמשים .
     מפונקים תתבישו .
     רק ביבי …

 3. תודה רבה על האינפורמציה .
  לצערי לצערי אוכל לצפות בגמר של ישראל מקווה שתצליח .
  שאלה למומחי הטור.
  אני מבין שהקטע ייצוגי .
  אבל יש פער של שנייה בודדת על המקום בפודיום …האם ישנו סיכוי למאבק על כך או שזה לא גנטלמני ?.

   1. היה את הקטע של וינו לפני עשור פלוס, אם כי ניתן לטעון שזה היה תוצר של זה שזה הדרך היחידה בה ניצחון בקטע היה ריאלי עבורו, ולנסות לנצח את הקטע זה הוגן.(וזה גם לא היה מקום על הפודיום)

     1. למה לא רלוונטי? הוא היה שתי שניות מאחורי לייפהיימר בתחילת הקטע? ודילג מעליו בעקבות הניצחון. זה היה בסה"כ 2 מקומות מהפודיום, ובעשירייה הראשונה שבהחלט מהווה מקומות נחשקים, אפילו אם לא נחשקים כמו האלו שעומדים בהם על קונסטרוקציות זמניות. .

  1. אהרון אגב הכדורסל איפה משחק ארצי מהעתודה? בעיניי שחקן ממש מעניין עם קליעה סבירה מהמעט שראיתי ומסוגל להוריד כדור לרצפה עם הכוונה נכונה אפשר לעשות לו הסבה לאחלה שחקן על עמדה 3

 4. תודה רועי ודוד. גם על הכיסוי של הטור שהיה מעניין לאללה (עם תוספות של מתן ועידו) ובכלל על כל הטור הזה שנותן במה יומית לכל ענפי הספורט.
  בהצלחה לנבחרת ישראל, בהחלט כבוד גדול לילדים.
  ומזל טוב לפרום, שהבנתי ששוב זכה הלכה למעשה. איפה הוא עומד בפירמידת הגדולים מכולם?

   1. אם כבר מזכירים אז :
    איך זה שאף אחד לא שואל את השאלות המתבקשות?
    שנת 2005 לאנס ארמסטרונג מגיע ללא פועלים לסוף הטיפוס רק עם באסו ושני ספרדים השני היה פאקו מנמבו והמנצח אלחנדרו .
    סיום. נוסף ארמסטרונג קלודן אולריך ומי היה הרביעי ?
    לא זוכר אם שוב באסו אבל אף פועל של למיטב זכרוני רדיו שאק,כבר לא הדואר .
    ועכשיו טור 2017 המסימים כל מיני גנרלים מכל מיני קבוצות ללא חיילים ,אבל …
    מסקאי מסימים יחד פרום לנדה נייבה קיביאטובסקי לא מעט מוזר ?
    עד השנה לא ראינו אף פעם את לנגה נייבה וקיביאטובסקי בכושר כזה .
    אז ברור האימון טוב יותר,אבל פתאום לנדה נייבה קיביאטובסקי צימחו כנפיים אלה ארמסטרונג ?
    גיך ארמסטרונג צימח כנפיים ?
    תשובתו היתה נבדקתי מאות פעמים ומעולם לא נמצאתי חיובי….האומנם ?

    1. מחכה שגיא יגיע ויסביר איך שאין סמים מלבד (epo, עירוי דפ, וכו וכו) אלו שיודעים לבדוק ולתפוס עליהם, שיכולים לעזור לביצועים של רוכבי אופניים והסיכון עבורם במקרה שיתפסו לא משתלם לכן הם בטוח לא משתמשים.

     🙂

     סליחה גיא לא יכולתי להתאפק, אתה באמת לא חייב להגיב לזה

    2. ב-2005 הוא היה בדיסקברי. סלבודאלי היה הדומסטיק הראשי (אחרי זכייה בג'ירו), אבל באותו טיפוס הוא באמת לא היה שם בשבילו. אולריך התפרק מוקדם וקלודן בא מאחורה כדי לסחוב אותו לסיום. אמסטרונג הגיע לפני באסו בשניות בודדות, כי היה מהיר ממנו. אבל לפניהם הגיע מישהו אחר (לא זוכר מי).
     היה גם עוד קטע בו לאנס הגיע עם לובש החולצה הלבה (פופוביץ'?) והצעיר לקח אותו בספרינט.
     לאנס ניצח בטור הזה רק את קטע הנג"ש האחרון (קטע 20), כשבקבוצתי הם הגיעו מקום 2 בפיגור 2 שניות.

   2. לא שאכפת לי (הרי אם כולם משתמשים כפי שאתם טוענים אז הטוב ביותר יזכה גם כך), אבל נראה לי שבמיוחד בענף האופניים זה באמת הזוי לטעון שפרום משתמש בחומרים אסורים כשהבדיקות כל כך מחמירות.
    בניגוד לnba שם מדובר בהעלמת עין ממסדית (ושוב, לא אכפת לי גם שם מבחינתי שכולם יראו כמו לוחמי WWE אם בא להם), באופניים לא יכולים להרשות לעצמם העלמות עין אחרי כל הקטסטרופה עם ארמסטרונג שכמעט ריסקה את הענף.

    1. כבר כתבתי על זה, אך אדגיש זאת שוב – כשענף מחליט להתנקות זה בא ביחד עם פגיעה קשה וארוכת טווח בתדמית.
     התגובה הציבורית מדכאת את האינסנטיב להתנקות.
     הרי אם למשל יתחילו לבדוק כמו שצריך ב-NBA ובמקרה גם יגלו, פתאום הענף יחשב מלוכלך, למרות שבעצם הוא יהפך לנקי יותר.
     נראה שלמי שרוצה היום לשמור על תדמית נקייה, עדיף לא לבדוק, לא לגלות, לא לנקות.

    2. זה לא ממש נכון לומר שאם כולם משתמשים אז הטוב ביותר יזכה גם כך. לא כולם בהכרח משתמשים באותם דברים באותה צורה ובהחלט יכול להיות מצב שקומבינציות מסוימות או מינונים מסויימים של אי אלו חומרים ו/או שיטות אימון ו/או דרכי הסתרה והתחמקות מגילוי ו/או מה שלא יהיה, יהיו הרבה יותר יעילים מאחרים ומפירי השיוויון התאורטי הנ"ל. למעשה אפילו מספיק ששני רוכבים יהיו בשיוויון מבחינת היתרון מהחומרים שהם לוקחים אבל בקבוצה של אחד הרוכבים האחרים משתמשים גם, ובקבוצה של השני כולם נקיים(שאר הרוכבים בקבוצה), בשביל שיהיה לרוכב בקבוצה המשתמשת יתרון משמעותי.

    3. חומרים משמע כסף.
     צנטריפוגות.דםמשמע הרבה מאד כסף.
     לוקחים משתמשים אע לא אין לי מושג אבל …
     כשרוכב כגון אלברטו קןנטאדור מספר איך הבהילו אותו ממירעץ ברכבת באישון לילה כשהוא מעולף ומשוכנע שזהו כאן הוא עומד למות ,אנשים מתחילים לשאול שאלות.

 5. טוב, הסתיים לא מזמן גם הסיבוב האחרון של אליפות בריטניה הפתוחה בגולף. ג'ורדן ספית' שהוביל את הטורניר לכל אורכו הצליח להימנע ממלטדאון לדורות כאשר הוא מסיים כל אחת משלושת הגומות הראשונות בבוגי ויורד מיתרון מבטיח לשוויון עם מאט קוצ'אר. אחרי שהסתבך בגומה ה13 והצליח למזער נזקים עם בוגי שהוריד אותו לפיגור חבטה אחת הוא פתאום מצא את מגע הקסם שלו ובארבע הבאים סיים עם 5- כולל איגל מרשים שנתנו לו ניצחון ברור.

 6. פשוט מרענן לראות משחק שהשיפוט בו שפוי והגיוני.
  כבר התרגלתי שהקבוצות שאני צופה בהן צריכות לשחק גם נגד השופטים.
  תענוג. התגעגעתי לכדורסל אירופי.

  1. ראיתי שערוץ הספורט ביקש מפיב"א, המשדרת, לחסום את השידורים בארץ באינטרנט, כדי שיותר אנשים יראו את המשחק בטלוויזיה. כל הטורניר שודר בערוץ הספורט, זאת הפעם הראשונה שחוסמים את השידורים האינטרנטיים

  1. https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=en

   אתה מוריד את התוסף הזה, ואז תופיע ליד שורת הכתובת תמונה של אש מחייכת. תלחץ עליה ותשנה את יעד הגלישה לארצות הברית, אחרי זה כנס ליוטיוב. מאוד שימושי להרבה אתרים (ספוטיפיי, nba.com וכו').

   הלינק ששמתי בתגובה 40 עובד גם בארץ

 7. תם הטקס.
  אחרי התחלה טובה ואפילו מדהימה של 2-14, היוונים התאפסו ואילצו את ישראל למשחק עומד, שבו אין לה שמץ של סיכוי. כתישה בצבע פעם אחר פעם. הנבחרת כנראה לא תגיע ל-50 נקודות במשחק שלם. משחק יווני לפי הספר.

  1. נראה לך? היא לא איזה אשכנזייה אליטיסטית כמו ל. לבנת. היא מזרחייה צנועה ותסתפק בהשתלטות עויינת על מדליית כסף

    1. מנחם, הכוונה שלי הייתה שזו נבחרת ששווה מקומות 6-8 מבחינת כישרון על הנייר ותראו איפה היא. כשהיא תהיה שווה מקומות 3-5 על הנייר היא גם תיקח.
     לצערנו ועם כל הכבוד לדרך שהחבר'ה האלה עשו – ובאמת כל הכבוד להם, זה הישג אדיר- היוונים התעלו עליהם בסופו של דבר בגודל, אתלטיות וקהל ביתי (2 שלשות סוף שעון וסוף רבע גם לא הזיקו מבחינה מורלית)

 8. לפי כללי הלוזריות של לברון ג'יימס, חבל שישראל הגיעה לגמר והפסידה בו. היה עדיף להיות מודחת בשלב מוקדם יותר. לא?
  אנחנו כבר 0 מ-3 בגמרים.

   1. על לברון ג'יימס אומרים תמיד, "הוא לוזר, עשה רק 3 מ-8 בגמרים". כאילו זה זריקות עונשין. בניגוד למייקל ג'ורדן, "שעשה 6 מ-6".
    כמובן זה בולשיט לשמו. ג'ורדן לא הגיע בכלל לפיינאלס 9 פעמים מ-15 העונות שלו. הוא הודח קודם. אבל פה, זוכרים רק גמר ורק הפסד או ניצחון בו.
    זאת אומרת – עדיף לא להגיע לגמר, מאשר להגיע ולהפסיד בו. זו הטענה הפופולרית.
    אז ישראל אחרי הערב, כבר עם 0 מ-3. אפילו יותר לוזרית מלברון.

 9. לראות רק את השורה התחתונה. יוונים רוקדים והישראלים לא בפרונט זה לא לראות באמת את התהליך שהחברה האלה עשו. טורניר סופר הנדר ומשחק 1, לא ני'
  אולי הלוזריות טמועה בי אבל כיף לי להגיד שהנבחרת של המדינה שלי הלכה עד הגמר.

 10. יפה שהגיעו עד הלום…הרבה איבודי כדור מוזרים, אבל שיחקו יפה סך הכל, מול קבוצה איכותית ביותר. נהניתי (והאשך נרדם…)

כתיבת תגובה

סגירת תפריט