טריידים דמיוניים 2018 – פרויקט הופס השנתי המיוחד – הדדליין מחר ב14:00!

טריידים דמיוניים 2018 – פרויקט הופס השנתי המיוחד – הדדליין מחר ב14:00!

הטרייד דד ליין הולך ומתקרב, והחלטנו להחזיר לכבודו את פרויקט הטריידים הדמיוניים לשנה שלישית ברציפות!

בימים הקרובים, 16 מחברי צוות הופס יהפכו באופן זמני ל-GMים של כל קבוצות הליגה, ובעזרת הגולשים ננסה לרקוח כמה שיותר טריידים מעניינים ושוויוניים, כשאתם מציעים ואנחנו כג'נרל מנג'רים זמניים נאשר או לא נאשר (כמובן שעם פירוט – אלא אם כן זה יהיה על כריס פול ואז נעשה דוויד סטרן ונסתפק ב"Basketball Reasons"). ככה זה יעבוד:

כשגולש רוצה להציע טרייד (או לחפש אחד), הוא הולך לטרייד מאשין של ESPN, ובוחר את הקבוצות (אפשר יותר מ2!) ואת השחקנים. זה מאוד אינטואיטיבי ונוח ככה שגם אם זו פעם ראשונה שלכם, אתם אמורים להסתדר.

לאחר שנבחרו כל השחקנים והקבוצות, הגולש לוחץ על "Try this trade". במידה והטרייד מאושר מבחינת משכורות ותנאים אחרים (This Trade is Successful!), הגולש לוחץ Save Trade מפרסם את הלינק שהתקבל (ולא את הלינק משורת הכתובת בדפדפן!) בתגובה (ראשית! לא כתגובה לתגובה אחרת) בפורמט כזה – מה כל צד מקבל, לינק לטרייד מאשין, וכמה מילים למה זה שווה לכל קבוצה (מומלץ). דוגמא:

 

צד א': קמבה באטום ובחירת הסיבוב השני של קליבלנד ב2018 לנאגטס.

צד ב': פאריד, צ'נדלר, בארטון, מארי והרננגומז להורנטס.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9sfz4qj

 

ההורנטס מקבלים נכסים צעירים משמעותיים (מארי והרננגומז) ונפטרים מכסף לטווח הארוך (צ'נדלר ופאריד מסיימים חוזה עוד שנה וחצי – שנתיים לפני באטום). הנאגטס משדרגים את החמישיה משמעותית בעמדות 1 ו3 ומספיק עמוקים גם ככה.

 

התיאור הטקסטואלי והלינק לTrade Machine הם חובה, ולא תקבלו תשובות על טריידים שלא יכילו את שניהם (שימו לב גם שהטרייד מאשין לא תומך בהעברת בחירות דראפט, אז זה יהיה רק בתיאור הטקסטואלי). כל התגובות בנוגע לטרייד מסוים (גם שלנו וגם שלכם) ירוכזו בתת תגובות לטרייד המקורי, כדי לשמור על סדר בתגובות.

צד א':

צד ב':

לינק:

 

הסבר מילולי:

 

 

 

ההורנטס מקבלים נכסים צעירים משמעותיים (מארי והרננגומז) ונפטרים מכסף לטווח הארוך (צ'נדלר ופאריד מסיימים חוזה עוד שנה וחצי – שנתיים לפני באטום). הנאגטס משדרגים את החמישיה משמעותית בעמדות 1 ו3 ומספיק עמוקים גם ככה.

 

בשלב הזה, כל הGMים הנוגעים בדבר יאשרו או לא יאשרו – או ידרשו מכם לשפר את ההצעה אם זה בכיוון. בסוף הפרויקט (יום חמישי) נפרסם פוסט סיכום עם כל הטריידים שצלחו. פשוט לא?

 

כאן מסודר מצב בחירות הדראפט של כל קבוצה (למי היא חייבת מתי ומי חייב לה).

וכאן יש בתצוגה מאוד יפה ונוחה רוסטרים ובחירות הדראפט וסטטיסטיקות של כל הקבוצות.

 

בקשות/הבהרות קטנות:

 • הטריידים לא "מתמשכים" – אם אישרנו טרייד שהעביר את גריפין לדנבר זה לא אומר שמציעים עכשיו טריידים לדנבר עבור גריפין, ואין מניעה שימשיכו להציע לקליפרס טריידים עליו ושאפילו נאשר בסוף כמה טריידים על אותו השחקן.
 • לא להציע טריידים לא סבירים (ג'ו אינגלס תמורת סטף קרי או משהו כזה). זה אמור להיות כיף ונחמד אז תהנו.
 • הרעיון של הפוסט הוא שהצוות עונה כGMים של הקבוצות. אין בעיה ואפילו רצוי ונחמד שתחוו דעה בעצמכם על כל טרייד, אבל אל תנסחו את זה בצורה של "X לא מאשרת" – זה גורם לזה להישמע כאילו אתם הGMים וזה טיפה מבלבל 🙂
 • טרייד אחד בכל תגובה. אחרת אין לנו דרך להגיב.

 

הפרוייקט מלפני שנה – http://www.hoops.co.il/?p=86886

פוסט הסיכום מלפני שנה – http://www.hoops.co.il/?p=87248

 

הפרוייקט מלפני שנתיים – http://www.hoops.co.il/?p=60775

פוסט הסיכום מלפני שנתיים – http://www.hoops.co.il/?p=61177

 

 

עונת טריידים נעימה לכולם! 🙂

 

 

עדכון (31 לינואר) – הטרייד דד ליין יהיה מחר (1 לפברואר) בשעה 14:00. לא יתקבלו עוד טריידים אחרי השעה הזו אז תזדרזו!

לפוסט הזה יש 1,260 תגובות

 1. צד א': קמבה באטום סטון אובריינט ובחירת הסיבוב השני של קליבלנד ב2018 לנאגטס.

  צד ב': פאריד, צ'נדלר, בארטון, מארי והרננגומז להורנטס.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8f2y5ox

  ההורנטס מקבלים נכסים צעירים משמעותיים (מארי והרננגומז) ונפטרים מכסף לטווח הארוך (צ'נדלר ופאריד מסיימים חוזה עוד שנה וחצי – שנתיים לפני באטום). הנאגטס משדרגים את החמישיה משמעותית בעמדות 1 ו3 ומספיק עמוקים גם ככה.

  1. GM דנבר: לא קל, אבל מסכים. פאריד כבר לא יתפתח לכוכב שכולם ציפו שיהיה. צ'נדלר שחקן נחמד, אך לא ברמה של באטום לדעתי. מארי והרננגומז תמורת קמבה+בחירה? ההחלטה פה היא די קלה.
   אובראיינט יכול לתפוס חלק מהחור שנוצר עקב פציעתו של מילסאפ+עזיבתו של פאריד. כך שהטרייד מתקבל על הדעת. חוץ מזה, אני לא חושב שיש אדם אחד באתר שהיה מוותר על טריו יוקיץ'-מילסאפ-ווקר.

  2. בעיניי מארי פוטנציאל טוב יותר מקמבה. הוא הראה ניצוצות בעונה הזאת, הוא צעיר יותר, הוא טוב יותר בהגנה מקמבה והוא מתאים יותר לטווח גילאים של יוקיץ'. פוטנציאל אולסטאר שיודע לשחק אופבול שזה מאוד חשוב ליד יוקיץ'. בעיניי הטרייד אמור ליפול על זה

  3. GM שארלוט: ממש לא. מארי נחמד אבל הרננגומז מאוד בינוני ואני לא מוותר על שני השחקנים הכי טובים שלי בשביל פוטנציאל אחד, שחקנים בינוניים וסלארי דאמפ. אם מודיאיי היה בפנים הייתי שוקל, אבל כרגע מעט מדי

     1. 'לרוב'

      מילה בעברית שיש לה משמעות

      2) זכורים לי לא פעם מעט מקרים בהן קבוצות שחררו שחקנים בלי למצמץ במצבים כאלו ומנגד לא זכור לי מקרה שקבוצה ויתרה בגלל זה על טרייד

     2. אגב שעמם לי מספיק בשביל לבדוק אז יש כרגע כמעט מאה שחקנים שמקבלים משכורת מקבוצה בליגה בלי להיות חלק מהרוסטר שלה. זה למעלה מ3 שחקנים ממוצע לקבוצה אם מדברים ל הקושי של קבוצות לשחרר שחקנים זה נותן אינדיקציה לא רעה לקושי הזה.

 2. כרמלו אנת'וני+3 בחירות סיבוב שני עתידיות לקליבלנד
  קווין לאב ל-OKC

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7nkhyel

  אוקלהומה מקבלת ביגמן היודע לנוע היטב ללא כדור, לשחק טוב בפוסט, לקלוע שלשות ולהוציא מתפרצות בזכות יכולת מדהימה למסירת הכדור לאורך כל המגרש.

  קליבלנד מקבלת סמול/פאוור פורוורד היודע לעשות את כל מה שלאב עושה פרט ללנוע טוב ללא הכדור (למרות שרואים פוטנציאל במשחקיו האחרונים). הערך המוסף של מלו הוא היכולת שלו לכדרר היטב ולזהות כל מיס מאצ' שנוצר. והדבר החשוב ביותר – מלו חבר של הקינג.

  1. GM קליבלנד
   לא מקבל. יש לנו בעיה מתחת לסל וטריים כזה יחליש אותנו עוד יותר. אבל, אני מסכים לקבל את כרמלו תמורת אייזיה תומס

 3. לא בעניין של הטרייד משין אז תעשו או אל תעשו עם זה מה שבא לכם…

  לאוקלהומה יש בעיה רצינית מאד מבחינת היכולת הכלכלית להחתים מחדש את ג'ורג'. סיכוי מאד גבוה שהם פשוט יסרבו לעשות את זה (משהו כמו 120 מיליון רק במיסים) – אפילו אם הוא יסכים (שזו גם שאלה גדולה מאד בפני עצמה…).

  דרוש מהלך שיאפשר לשמור על תחרותיות לטווח ארוך ולא יחריב את הטווח הקצר…

  ג'ורג' ומלו (שיאשר את הטרייד)
  תמורת
  לאב, קראודר, פריי, ובחירת הסיבוב הראשון של קליבלנד.

  1. טרייד נוראי לאוק גורג לבד עולה על כל השחקנים שהזכרת. נכון הוא כנראה יעבור לליקרס אבל שווה לקחת סיכון לחצי שנה לאוק גם ככה אין מה להפסיד לאב וקראודדר לא יובילו אותם לשום מקום וזה משול לסגל שנה הבאה שיהיה להם בלי גורג וכרמלו. השנה זה אול אין ואוק הקבוצה היחידה בליגה עם סיכוי של 0.5 אחוז לנצח את גולדן בסידרה אם כבר אני שם כסף על מישהו זה עליהם. עם קצת מזל והכל יתחבר וכרמלו ילכו לו הקליעות הם יכולים להתחרות בגולדן. לא שאני חושב שזה יקרה באמת אבל אין פה יותר מידי מה להפסיד.

   1. עקרונית לא.
    הם רק צריכים להסכים לשלם את הכסף (והוא צריך להסכים…), ובניגוד לאוקלהומה כבר הראו שהם ישלמו סכומים אדירים כדי להתמודד על תארים ולשמור על לברון.

    גם סביר להניח שההחלטה שלו ושל ג'יימס תלויות אחת בשנייה, אז או שהם משלמים על מועמדת בטוחה לעוד גמרים, או שהם נותנים פוש אחד עכשיו ואז מפרקים הכל בקיץ.

  2. חבל שאתה בוחר לא לפרסם בפורמט. זה ממש קל והדיון עם הGMים יכול להיות יותר מעניין. אם אתה זוכר שנה שעברה הצעת טרייד בלי לינק לטרייד מאשין ששני הצדדים הסכימו לו אבל הוא לא היה חוקי בגלל איזה פרט טכני שהטרייד מאשין היה תופס. בגלל זה הנחיתי השנה לא להתייחס לכאלה בלי.

   1. גם זה לא חוקי כי אוקלהומה צריכים לשלוח עוד שחקן מינימום בשביל מקום בסגל, אבל בהצעה כזאת אני לא מתעסק בקטנות כמו גם בשנה שעברה כשבעצם חזיתי את לו וייליאמס ליוסטון (נדמה לי שזה היה בשרשור הזה).

    אני פשוט עושה את החישובים בראש – זה יותר נח לי.

    אבל בכל מקרה, אם כבר טרחת – אני לא יכול לסרב לפנייה אישית…

    http://www.espn.com/nba/tradeMachine

 4. אנתוני דיוויס לאוק תמורת כרמלו ואוק נותנים בראש לגולדן סטייט. דמיאן ליליארד וקאזינס לספרס תמורת פרקר גינו וכמה נגרים והופ הספרס נותנים בראש לגולדן. לברון חותם כשחקן חופשי בבוסטון חח ובוסטון יכולים לתת פייט אמיתי לגולדן. זה הטריידים היחידים שיכולים למנוע אליפות מגולדן. כל השאר שטויות. כמובן שזה לא יכול לקרות ולא יקרה למעט לברון מגיע לבוסטון וקיירי מורט שיערות. בקיצור 16 0 לגולדן בפלייאוף הקרוב עם האליפות הכי קלילה בהיסטוריה וסוויפ מהדהד על לברון בפיינלס .

 5. GM שושנה דמארי:
  תּוֹפֶרֶת אֲנִי וְתוֹפֶרֶת,
  הַיָּם לֹא יֶחְדַּל מִלִּנְהֹם.
  אֲנִי אֶת פָּנֶיךָ זוֹכֶרֶת
  כְּאִלּוּ הָיָה זֶה הַיּוֹם.

  GM ניקס:
  יושבת אני וחושבת,
  כל הבוקר ליד טלפון.
  אני רק על נואה חושבת
  מתי יתקשרו מחולון.

 6. ת'אנדר אול-אין לעונה הנוכחית, ופתרון לפציעה של רוברסון (בדוחק אבל זה מה שאפשר) –
  אייברי בראדלי לאוקלהומה, אלכס אברינס ופטריק פטרסון לדטרויט
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydakzf38

  אוקלהומה: אול-אין, בראדלי בחוזה הנגמר שלו, ב-2, משלים חמישיה קונטנדרית מהתחלה עד הסוף
  דטרויט: העונה הזו גמורה, בעונה הבאה אברינס ממלא את החוסר בעמדת הגארד, פטריק פטרסון שנתקע בת'אנדר ב-4, וטוביאס האריס חוזר ל-3 במקום הבאסט שנקרא סטנלי ג'ונסון.

  1. טרייד נהדר אם דטרויט מפגרים. ברדלי הוא שומר טופ 3 בגארדים בליגה, קלעי שלשות טוב ושחקן התקפה לא רע וכל זה תמורת 2 נגרי על? הלוואי שהטרריד הזה יקרה אבל שוב ההנהלה של הפיסטונס צריכים להיות באמת מפגרים.

   1. דטרויט גולשת מחוץ לפליאוף (ג'קסון בחוץ) וצריכה כבר לחשוב על בחירת דראפט טובה, והעיקר – בראדלי מסיים חוזה בסוף העונה והולך בלי כלום. הפיסטונס צריכים להוציא משהו.

  2. GM דטרויט –
   לא לוקח. אני עדיין לא ויתרתי על הסיכוי לפלייאוף וגם אם כן מאמין שאני יכול לקבל בשביל בראדלי לפחות בחירת סוף סיבוב ראשון

   1. אתה מחכה למשהו שלא קיים – קבוצה עם בחירת סוף סיבוב ראשון בדראפט, כלומר כזו שאין לה תקוות פלייאוף השנה, לא תוותר על הבחירה שלה תמורת השאלה של בראדלי לחצי עונה.
    קבוצות פליאוף עם בחירת דראפט סיבוב ראשון הן קליבלנד, שלא תיתן לך את הבחירה של ברוקלין על בראדלי, זה בערך הנכס היחיד שלה למקרה שלברון עוזב. ובוסטון/פילדלפיה, שבחיים לא יוותרו על הבחירה המפתה של הלייקרס עבור ההשאלה הזו.
    שורה תחתונה, אתה עלול להימצא תיכף בלי בראדלי ובלי כלום.
    ואתה גם כבר 3 משחקים אחרי מילווקי במקום 8, ורג'י ג'קסון יחזור במקרה הטוב עוד 3 שבועות 🙂

    1. GM שיקגו: תודה על ההצעה, אך אני נאלץ לדחות אותה.

     בחירת הסיבוב הראשון של וושינגטון לא תהיה מספיק גבוהה לטעמי, ובתור קבוצה שהולכת לבנייה מחדש, אני לא מעוניין בחוזה היקר של יאן מהינמי, בטח שלא עבור מירוטיץ', שמשחק נהדר העונה, ונמצא על חוזה נוח לעוד עונה וחצי.

 7. בוסטון מעניקה את הבחירת סיבוב שני שלה ב-2018 ואת בחירת הסיבוב השני של ממפיס ב-2019.

  ממפיס מעניקה לסלטיקס את טייריק אוונס.

  בעיקרון הטרייד משין לא מאשר את הטרייד, למרות ה-DPE של בוסטון. בכל מקרה, קונלי סיים את העונה ואין טעם להעניק בקיץ לאוונס חוזה ארוך טווח על קבוצה שהגרעין שלה כבר די גמור ומיצה את עצמו. אם כבר, כדאי לנצל את השוק הדליל של שחקני ספסל זמינים לקונטנדריות ולברר מי תציע נכסים מדמעותיים על שחקן שהוא עדיין על חוזה שמסתיים כבר בקיץ ובטח גם ידרוש חוזה גבוה ולכן עלול להפוך ל-Rental של חצי שנה.
  בוסטון מצידה מרוויחה את השחקן שעשוי לעזור לה להגיע לגמר הצזרח ולהקל על קיירי במעמסה ההתקפית. הוא, לצד סמארט, יובילו את ההתקפה מהספסל דיראה כעת די עמוק. סמארט-רוזייר-אוונס-מוריס-ת'ייס.

  1. עומר מזיג:

   הטרייד מאשין הזה הרבה יותר מעפן משחשבתי

   GM בוסטון:

   אתה מתבלבל עם הבחירות. אנחנו חייבים את 2018 ו2019 שלנו ואין לנו בחירות סיבוב שני אחרות בשנים האלה.

 8. טרייד משולש בין הקאבס, הלייקרס והמאבריקס.

  קאבס – מקבלים את קלרקסון ונרלנס נואל.

  לייקרס מקבלים – אנטה זיזיץ', דווין האריס, צ'אנינג פריי ובחירת הסיבוב השני של דאלאס ב-2018.

  דאלאס מקבלים – רנדל, צ'די אוסמן וחוזה קלדרון.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yczvnpgq

  הקאבס מחזקים את הספסל ואולי עם לברון (תחת אותו סוכן שחקנים) גם נואל יחבר כמה ברגים חזרה לראש (אגב מי ששואל – הוא צפוי לחזור לכשירות משחק באמצע פברואר מהפציעה באגודל).

  הלייקרס מחוויחים נכסים על רנדל, שצפוי לעזוב אם הכל יילך כשורה בקיץ ויגיע לפחות אולסטאר אחד. זיזיץ' והבחירה מדאלאס מפצים על עזיבת רנדל. האריס הוא רכז ווטרן שאולי יתרום ידע ללונזו ושאר הצעירים והוא אף על חוזה מסתיים הנוח לקבוצה. את פריי ניתן לחתוך מהסגל.

  דאלאס מרוויחים נכס משמעותי להמשך הבנייה מחדש בדמות רנדל. אוסמן עוד חלק צעיר בבנייה וקלדרון ממלא מקומו של האריס אם דאלאס תזדקק בכלל לכך. ואם לא – בייאאוט.

  1. GM לייקרס – מסרב לטרייד. אני רוצה להעביר את רנדל וקלרקסון אבל בשורה התחתונה הנכס היחידי שאני מקבל זה בחירת סיבוב שני. יש לי את זובאץ' כסנטר צעיר, אין לי צורך בזיזיץ' שעל פניו מהוווה נכס בטרייד הזה.

   1. אני יודע שלא ציינתי זאת בתגובה הראשונית ולכן זה אולי יסביר יותר את צעדיי לגביי הלייקרס כאן – חשבתי שהנכס העיקרי עבור הלייקרס כרגע הוא להיפטר מהחוזה של קרלקסון. הקיץ הקרוב משנה למועדון יותר מחצי עונה תחרותית, לא? ועל רנדל בלבד לנסות להרוויח משהו הוא אתגר בפניי עצמו, עקב החוזה הרוקי המסתיים והשוק שחקנים חופשיים-מוגבלים שהוא נכנס אליו בקיץ.

    1. אני מסכים שכסף זה נכס אבל בסוף זה בחירת סיבוב 2 על שחקנים שקולעים בדאבל פיגרס עם חוזים נוחים, בחירת סיבוב ראשון ושחקן בינוני שיאפשר לי להישאר תחרותי העונה כנראה יעבוד.

 9. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8tvhbpe

  דיאנדרה גורדן ולו וויליאמס לקליבלנד שרוצה אול אין השנה.בתמורה קליבלנד נותנים לקליפרס את TT שיתאחד עם הקארדשיאן שלו באל איי גארד הגנתי בדמותו של שומפארט שישחק ליד תיאודוסיץ ההתקפי[פטריק בברלי גמר את העונה] וצנינג פריי שיכול לשחק גם 4 וגם 5 ויהיה מחליף לגבוהים גריפין ו TT.אם קליבלנד תתן גם עוד בחירת דראפט מה טוב אבל אין לי מושג מה יש להם חוץ מבחירה של ברוקלין

  1. לא GM בפרוייקט, אבל אשמח לכתוב את דעתי האישית- יש לקאבס את הבחירה המקורית שלהם בקיץ, אך מסירה שלה מחייבת אותם לא לתת את הבחירה מברוקלין או לקבל אחת בדראפט הקרוב בטרייד עליה.

   אני חושב שהקליפרס ילחמו על הפלייאוף כרגע. בעיקר אחרי פציעת בוגי. מעבר לכך, לא בקטע רע אבל למה שהקליפרס יקחו את החוזה הגרוע של TT? הם לא מקבלים פה כמעט משהו וזה נראה קצת Far-fetched בעיניי. אגב – סעיניי הקליפרס, ריברס מספיק הגנתי. הם לא ירצו גם את שאמרפט

  1. הסבר: הווארד התייצב על המקום הסולידי שאמור להיות כסנטר וצפויות לו (בהיעדר פציעות) עוד שנתיים שלוש טובות. שארלוט מקבלת סנטר מקביל לריצה האינסופית שלה לשום מקום. הלייקרס מקבלים אבן טובה מאוד לשלב הבנייה הנוכחי ונדוניה נחמדה לפול ג'ורג'.

   1. Go לייקרס – לא לוקח. להאוורד עוד שנתיים לחוזה, לופז מסיים את שלו בקיץ ואני רוצה כמה שיותר כסף פנוי בשביל לברון וג׳ורג׳.

  2. תשתדל להבא לכתוב לפי הפורמט את הקבוצות. הדרך שבה הGMים מחפשים טריידים זה לחפש בעמוד את השם של הקבוצות שלהם (על כל ההטיות האפשריות) ואז העובדה שלא כתבת "שארלוט" בתיאור הטרייד אומרת שלא יענו לך וחבל.

  3. GM שארלוט: לוקח, אבל זה לא משנה גם ככה כי עידן לא הסכים. כעקרון עדיף כי מפנה מקום מתחת לתקרה ולופז שחקן טוב יותר

 10. אני כותב כבר עכשיו שזה יהיה הכי ברור – מי שלא יגיב בפורמט לא יקבל תשובה על הטרייד שלו. לא כי אנחנו רעים פשוט כי עומדות להיות פה 800 תגובות וזה בלתי אפשרי לעקוב בלי זה.

 11. אוטו פורטר וגורטאט לקליפרס תמורת דיאנדרה וסם דקר.
  הוויזרדס מקבלים סנטר הגנתי ואת דקר שהוא 4 סולידי.
  הקליפרס מקבלים את פורטר שיחליף את גלינארי הפציע וסנטר לגטימי במקום החוזה הנגמר של ג'ורדן.
  כמו כן וושינגטון יכולים להרשות לעצמם להפרד מפורטר והחוזה הגדול שלו בעקבות היכולת הטובה של קלי אוברה.

 12. צד א- קלבלנד מקבלים את מירוטיץ'
  צד ב- שיקאגו מקבלים את אימאן שאמפרט ודריק רוז
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydxtl4tn

  קליבלנד מקבלת שחקן משמעותי שיחזק את הספסל ובנוסף אפשרות להעביר בעתיד את קווין לאב בידיעה שיש לה נכס שיכול להיכנס לנעליים שלו.
  שיקאגו שגפ ככה מירוטיץ מחפש דרך לצאת משם מקבלת sg מחליף סביר, והבן האהוב שיחזור הביתה

  1. GM שיקגו: תודה על ההצעה, אך יש לי ילד להאכיל, ולכן אני לא יכול לקבל אותה.

   אין לי מה לעשות כרגע עם שאמפרט שפשוט יגזול דק' לדאן ו-לאווין.
   לגבי רוז, בהתחשב בכך שהקבוצה לא תגיע לפלייאוף העונה, אני יכול להמתין לקיץ בו רוז יהיה שחקן חופשי ולהציע לו חוזה מינימום בעצמי.

   מירוטיץ' אמנם רוצה לעזוב, ואין לנו בעיה לוותר עליו, אך אנחנו רוצים תמורה הולמת עבורו.
   נשמח לקבל את בחירת הדראפט שלכם (דרך ברוקלין), ואז יש על מה לדבר.

 13. טרייד לתפארת ללל:

  גולדן סטייט שולחת את השחקן הכי חשוב שלה לקליבלנד ומצרפת את איגודאלה הזקן וניק הצעיר. בתמורה היא מקבלת את דויין וייד האולטרא-מנוסה ואת הבן של גלוריה.
  החמישיה שמגיעה לפלייאוף מציעה את דוראנט, לברון, קרי, תומפסון וסנטר (לא חשוב מי). בוודאות החמישיה החזקה בכל הזמנים.
  הייתי כותב שהקבוצה הזו מפסידה בגמר לבוסטון של קיירי (או לקליבנד המפחידה של לאב, דריימונד גרין ואיזאייה תומס), אבל הגלאקטיקוס אפילו לא מגיעים לגמר.
  לברון מחרב שם כל זכר לכימיה והם מקבלים בראש בגמר המערב מיוסטון או OKC (שהמשיכה להתחבר עד לסוף המתוק).
  כמובן שאחרי זה לפלופ אורז את הקריירה שלו בשקית והולך לשבור את השיא של קארים ב-NBA2K.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yd5zuodg

  1. GM ווריורס:
   תן לי לחשוב על זה אלפית השניה. אהה לא. עד כמה שנשמח לפרגן למלך באליפות נוספת אני לא מפרק דיינסטי עבור חצי עונה של אליפות שממילא אנחנו הולכים לקחת. המלך וחברו הולכים לחתוך בסוף העונה ולי יש כרגע את דריי ואיגי לעוד שנתיים. מה גם שאם איך שההגנה של הקאבס נראית העונה אני לא מוציא שניים ממנהלי ההגנה שלנו כדי להביא שנייים מקבוצת ההגנה הגרועה בליגה. כבר הזכרתי שיש לנו גם את סטף דוראנט והטוסטר?לא מוותרים על כימיה כזו גם עבור אחד משהחקנים הטובים בהיסטוריה. אם ווייד ולברון רוצים להיות איתנו על אותו המגרש שיחכו ליוני.

 14. טרייד בין קליבלנד ליוטה:
  קליבלנד מקבלת את ריקי רוביו, יוטה מקבלת את ג'יי אר סמית' ודריק רוז
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydgo962h

  הסבר:
  קליבלנד מעבירה שני שחקנים שדי גמרו את הסוס ולא תורמים לה יותר מדי בשנה הקרובה, ומקבלת מנהל משחק מוכח מבחינת יכולות מסירה והגנה, אבל עם בעיות קליעה – כשהיא לא צריכה מישהו שיקח על עצמו את הקליעה, אלא יפנה את לברון ותומס להתעסק בלעשות נקודות (וגם יחפה על ההגנה של תומאס ואחרים)
  יוטה מקבלת שחקנים מנוסים שיכולים לסייע לה בתהליכי הבניה מחדש והחינוך של השחקנים, כאשר רוז מסיים חוזה עם חוזה נוח ומאפשר לה (אם מצליח להשתלב בקבוצה) להחתים אותו מחדש על חוזה נוח בשנה הבאה, וסמית' עם חוזה שיאפשר לה בהמשך להמשיך לעשות טרייד נוסף על פי צורך. בנוסף, שניהם עם יכולות התקפיות טובות משל רוביו, מה שייתן להם עוד אופציות בהתקפה למקרה הצורך

  1. GM קליבלנד
   לא תודה. אנחנו צריכים עוד קלעי 3, ולא עוד מוסרים. לג׳י אר יש חות ערבים שהוא יכול להתחמם ובעיקר יש לו מוניטין של שחקן שלא משאירים לבד על קו השלוש, וזה עדיף לי על רוביו.

   1. GM יוטה:

    רוביו דווקא לא רע השנה ואנחנו מרוצים ממנו, אני לא חושב שנוכל להוציא משהו מרוז ולא חושב שסמית' מתאים לתרבות הארגונית. דוחים

  1. אני לא GM שיקאגו אבל לא מתלהב בכלל מהטרייד
   שחקן בן 31 עם 3 שנים בחוזה ובחירת דראפט שתהיה סביר להניח פחות טובה משחקן בן 26 , וזה לא שאנחנו לא מספיק גרועים בשביל הטרנד החדש ב2018 שזה להפסיד אבל להיות קרובים 🙂

  2. GM שיקגו: תודה על ההצעה, אך אני נאלץ לרצות את האוהדים ולדחות אותה.

   בחירת הסיבוב הראשון של וושינגטון לא תהיה מספיק גבוהה לטעמי, ובתור קבוצה שהולכת לבנייה מחדש, אני לא מעוניין בחוזה היקר של יאן מהינמי, בטח שלא עבור מירוטיץ', שמשחק נהדר העונה, ונמצא על חוזה נוח לעוד עונה וחצי.

 15. סן אנטוניו מעבירה למילוואקי את קוואי ופורבס, מקבלת את הפריק.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  סן אנטוניו מעבירה את לאונרד הלא מרוצה למילוואקי. הם יודעים שאין להם סיכויים בשנה הקרובה, ויוכלו לבנות את הקבוצה מחדש סביב הפריק שלא נופל מקוואי ביכולות הגנה ועולה עליו בהתקפה. זה יכול גם להחזיר להם סיכוי לעשות משהו העונה, דבר שחשוב לכולם במערכת, כולל האפשרות לתת למאנו סיכוי לפרוש עם הישג משמעותי.
  במילוואקי אין סיכוי לעשות שום דבר השנה בכל מקרה, יכולים ככה לקבל שחקן מוכח שזכה באליפויות, לשקם אותו בצורה רגועה ובלי לחץ. חוץ מזה, הפריק היה בקשר טוב עם קיד, ואחרי העזיבה שלו והרצון של הפריק להוכיח את עצמו – יכול מאוד להיות שישמח לעבור לקבוצה עם מאמן כמו פופ.

   1. יאניס עם פוטנציאל להיות הרבה יותר גדול מקאווי. קאווי גם נהנה מהמצערכת המשומנת של פופ. אין מצב אני מוותר על יאניס תמורת קאווי בחיים.

   1. GM ספרס:
    מסכים קל, הפריק הוא העתיד של הליגה, הפציעות של קוואי זורקות את הקבוצה לחוסר וודאות, ופורבס, ובכן, בהתחשב בזה שפופוביץ זורק על אדם אקראי ברחוב חולצת ספרס והוא קולע 20 נקודות לערב, אני חושב שהוא בר החלפה

    1. GM של הבאקס

     סורי. ממש לא. קוואי הוא סימן שאלה כרגע מבחינת פציעות. הפריק שלי התחיל לקלוע מבחוץ יש מאמן חדש וג'בארי חוזר העתיד ורוד. אם תרצה לעשות איזה דיל צדדי על ברטנס יש על מה לדבר. הפריק מחוץ לתמונה אלא אם כן יראו לי את האור

     1. יאניס זה אולי הלברון הבא, הולך להיות מפלצת ואלי בעתיד של עוד איזה 5 שנים השחקן הטוב בעולם. אני לא מעביר אותו תמורת אף אחד היום גם בגלל הגיל הצעיר שלו. הבעיה שהוא יסיים חוזה הוא לא ימשיך בבאקס אני מוכן לחתום על זה.

 16. סופר-מגה-טרייד – לברון ג'יימס (בהסכמתו) – ליוסטון:

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9qwy52c

  קליבלנד מאבדת את לברון בכל מקרה. והיא מדביקה אליו את החוזה הגרוע של JR סמית', בתמורה ל-SG הרבה יותר טוב, אריק גורדון, וסתימות בפרונט קורט בדמות החוזה הטוב של טאקר והפחות מוצלח של אנדרסון.

  יוסטון – עבור LBJ ואפשרות לטבעת צריך לשלם הרבה, מאוד, גם מבחינת השוואת משכורות. אריק גורדון הולך, גם ריאן אנדרסון ו- PJ טאקר (אריזה ממילא יירד לעמדת מחליף ללברון, החולוני מיותר), ועוד סיני קטן כדי שהסכומים יתאזנו.
  אם הקאבס מתעקשים, אפשר לזרוק עוד בחירת דראפט סיבוב ראשון 2020 (אין מוקדמת יותר).

  1. GM יוסטון:
   יש לך עסק. איפה חותמים? כולל בחירת 2020 ואני לוקח כאן ריזיקה מטורפת. זו יכולה להיות בחירה גבוהה לאללה אם דברים משתבשים הקיץ. אגב, למה אתה רוצה לקחת לי את טאקר? הוא לא יעזור לך ולא נחוץ להשלמת הטרייד מבחינת שכר.
   אני אעשה לך טובה כאן ואקח גם את ווייד חהשלמת הבננה.
   לסיכום פרגנתי לל כדי שזה יהיה נעים יותר לג"מ הקאבס:
   ליוסטון: לברון + וייד
   לקאבס: גורדון + אנדרסון + בחירת 2020 מוגנת טופ 5

  2. GM קליבלנד
   מסרב להעביר את לברון. זה לא שחקן שאתה מעביר בטרייד. לברון הוא שחקן שאתה בונה סביבו קבוצת אליפות. חוץ מזה, אתה באמת מצפה שאתן את השחקן הטוב בליגה תמורת כלום בפיתה. תמורת הזקן אני מוכן

   1. הנחת המוצא, ותנאי הכרחי לעיסקה הוא טרייד ביוזמת לברון. יש לו NTC הרי. האיש מודיע לך שהוא הולך, והוא רוצה יוסטון. אתה מתעקש עליו כדי לאבד אותו תמורת כלום בפיתה אמיתי, עוד כמה חודשים?

   2. ג"מ קליבלנד, כאן דריל מורי.
    אני מבין את הסנטימנט אבל שנינו יודעים שלברון לא נשאר. הקבוצה צריכה להתחיל בנייה מחדש ואני נותן לך סיכוי לבחירת לוטרי ב 2020. תחשוב כמה חוזים נגמרים יהיו לי הקיץ? פול, לברון, אריזה, ווייד. יש סיכוי שהם יחליטו לעזוב ונשאר עם הארדן ממורמר וכלום בפיתה. הסיכון כאן הוא שלי לא שלך.
    מוכן להוריד את ההגנה לבחירת הדראפט אם זה מה שיזיז את המחט.

     1. חופשי ממולח.. לדעתי אם הקאבס מצליחים להיפתר גם מהחוזה של TT אפשר אולי לקדם עניינים. מצד שני, מה יש לעשות עם אנדרסון ולאב שסוגרים לבד 40% מהתקרת שכר.

  3. הארדן ברח מדוראנט וראסל אתה רוצה להנחית לו את כל האגו של לברון? חח הוא בורח ישר לקליבלנד. הארדן רוצה להיות מספר 1 לא הכלבה של לברון.

  4. למה ליוסטון? הוא יכול להגיע בחינם לבוסטון בקיץ קיירי בראון היוורד לברון לא רע בכלל. יש לו מאמן יותר טוב (אם הוא ירשה לו לאמן) ספסל יותר טוב, יותר רעב צעיר ואתלטי. הוא רק צריך לבוא לאיינג ולומר לו אני רוצה לשחק בבוסטון וזהו.

   1. חוץ מזה שאין מצב שאיינג׳ ירצה את לברון?
    לברון הוא בלתי ניתן לאימון ונטל כלכלי שבשבילו צריך לוותר על הרבה.
    בנוסף לבוסטון אין מספיק מקום בתקרת השכר

 17. אני מציע עיסקת סופר טריפל משולשת שיכולה להציל את קליבלנד ואת העתיד הרחוק קרוב של הקליפרס וושינגטון:

  אוסטין ריברס לוושינגטון
  בלק גריפין לקליבלנד
  שומפרט,תופמסון וגיי אר לקליפרס
  קווין לאב לוושינגטון
  ג'ו וול לקליבלנד
  בחירות דראפט 19' ו-20' לקליפרס

 18. צד א – דראגיץ

  צד ב- לונזו בול וקלרקסון

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  טרייד בלי משחקים. כמו שמג'יק וריילי אוהבים.
  כל אחד יודע בדיוק מה הצד השני מקבל.

  מיאמי מקבלת רכז עם אופי "ונילי" כמו שהיא אוהבת.
  סיכוי נמוך להיות באסט, תקרת יכולת גבוהה אם נקשיב לרוב הפרשנים..
  בנוסף ספק נקודות מהספסל שיכול להתפוצץ בכל רגע נתון (עם הגנה בסימן שאלה)

  הלייקרס יכולה לסמן וי על רכז מוכח ומוכן לעכשיו! (רק לחמם במיקרו ולהגיש) עם חוזה נוח ולהישאר עדיין עם מספיק מקום ל 2 חוזי מקסימום בקיץ.

   1. רק אהבת?? אתה עוד מעט בוכה מהתרגשות אני קולט את זה..

    דראגיץ זה בדיוק השחקן שמתאים כרגע ללייקרס. בלי אגו גדול מדי ועל סף האולסטאר.
    בדיוק בנקודה שבה אפשר לנהל סגל עם מלא אגואים במידה ואכן יביאו עוד 2 סופרסטארים.
    בול גם בחלומות שלו לא יוכל להגיע להיות דראגיץ. שחקן קשוח שיכול לקלוע מבחוץ ולהיכנס פנימה לצבע כאילו גדל בגטו.

    אתם מתייחסים ללייקרס כאילו זה פרוייקט שיקום שכונות בזמן שהיא צריכה ויכולה להיות מנהטן.
    אם הלייקרס לא יסיכמו לטרייד מהסוג הזה אז באמת אפשר רק לדמיין איך אנחנו יוצאים מבור הצואה ב 2022.

    1. אותי אתה לא צריך לשכנע אני במקום הGM של לייקרס חותם במקום (תאמין לי להיפטר מאבא של בול זה הפרס האמיתי בטרייד ) , אבל דרגיץ ללא ספק יכול להיות קצת יותר מושך לסופרסטאר מהFA

  1. GM מיאמי: קשה, אבל לקחתי. לונזו פוטנציאל גדול, דראגיץ' רק ירד מפה וקלארקסון יכול לפרוח במיאמי. לונזו אצל מאמן הגנה כמו ספולסטרה יכול להיות להיט, אפילו בלי קליעה. לטווח הארוך זה הדבר החכם.

   1. GM לייקרס – אין טרייד. דראגיץ׳ כבר בן 31 ולא נשאר לו יותר משנתיים שלוש ביכולת גבוהה. אני עוד לא מוותר על לונזו.

 19. טרייד מאשין:

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8m4u6zv

  צד א: ניו אורלינס מעבירה לוושינגטון את קאזינס, טוני אלן ודיאלו.

  צד ב: וושינגטון מעבירה לניו אורלינס את אוטו פורטר ובחירת סיבוב ראשון.

  ניו אורלינס מרוויחה שחקן משלים מעולה ליד דייויס שיכול לשחק בעמדות 3 ו-4. בנוסף היא נפטרת מהצורך לתת לבוגי חוזה מגה-מקס לשנים הבאות. לדעתי בוגי היה מקבל חוזה כזה למרות הפציעה. אולי טיפה פחות אבל עדיין מינימום 35 מיליון דולר לשנה. 2 השחקנים הנוספים התווספו לטרייד רק בגלל ענייני תקרת שכר נכון לשנה זו.

  וושינגטון מרוויחה את הסנטר הטוב בליגה וחבר של ג'ון וול. פורטר גם ככה קיבל יותר מדי ועם כל הכבוד ליעילות שלו הוא לא שווה את הסכומים שהוא מקבל, בפרט לאור העובדה שיש להם את קלי אוברה ג'וניור שבהחלט מצדיק את היותו SF פותח. שלישיה של וול-ביל-בוגי תהיה קטלנית ותהווה את השלד לאחת החמישיות החזקות בליגה. בוגי יצא החוצה וירווח את הצבע לחדירות של וול או יחלק כדורים לקליעות טובות של ביל שישפר את האחוזים שלו. הם ישלמו המון כסף על השלישיה הזו אבל לדעתי עדיין שווה להם.

  1. אלא שהחוזה של קאזינס נגמר השנה והוא פרי-אייג'נט, עוד לפני שהוא יחזור לשחק, כך שוושינגטון מקבלת פה בערך אפס.

    1. אני יודע שהוא גמר את העונה. הוא אמור לחזור בסביבות נובמבר-דצמבר. גם אם הוא יחזור ל-80% מהיכולת שלו הוא עדיין שווה 10 מיליון דולר יותר מפורטר, בעיקר אם הוא סוגר איתם ל-4 או 5 שנים.
     וושינגטון לא מקבלים יותר מדי במובן הקלאסי אבל הם עושים את זה על דרך השלילה – נותנים את פורטר שהוא אמנם מצוין אבל מאוד מכביד עליהם ותופס מקום חשוב ויקר ברוטציה ובמשכורות, ומקבלים חתיכת שחקן שאם יבריא בצורה סבירה פלוס הוא יחזור להיות מפלצת ועוד במזרח שדליל יותר בכישרונות.

     1. אתה רק טועה בדבר אחד –
      קאזינס לא "חוזר" לוושינגטון. הוא פרי אייג'נט מהקיץ. וושינגטון תעמוד עליו בתור כמו כל קבוצה אחרת בליגה. בהנחה, אמן, שיבריא.
      בעיסקה הזו אתה מאבד את פורטר, על להחזיק את קאזינס סתם ברוסטר שלך, פצוע – עד לסוף החוזה שלו שתיכף מגיע. ואז הוא ממילא הולך.

     2. אם הוא מביא את קאזינס עכשיו הוא מקבל את זכויות הבירד שלו, אז הוא לא מוותר על פורטר בשביל שקאזינס יישב על הספסל.
      חוץ מזה ככה הם יכולים לוותר על גורטאט בקיץ ולחסוך כסף או לקבל נכסים שיעזרו להם

  2. GM וושינגטון:
   בלי הבטחה שקאזינס חותם בקיץ אין על מה לדבר.
   עם הבטחה, אני רק שאלה – איפה חותמים???
   מאחר והוא לא יכול להבטיח כלום, אני נשאר רק עם הסיכוי להחתים אותו בקיץ. למרות שאני לא אוהב את החוזה של פורטר, ההימור על בוגי גדול מדי.

    1. חתיכת סיכון לשים את כל הכסף על קאזינס באופן כללי ואחרי הפציעה בוודאי. אבל במצב שלי, הקבוצה לא הולכת לשום מקום ושווה את ההימור. או שיחוק או התרסקות.

 20. צד א' קוואי ספרס

  צד ב' אינגראם ו kcp לייקרס

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  אם השמועות על קוואי נכונות אז יכול להיות שהספרס צריכים לחשב מחדש.
  רוח השחקנים ב 2018 שונה לחלוטין אפילו מ 2015. אולי רק 3 שנים עברו אבל נדמה שאפילו הנהלות מצוינות כמו של הספרס כבר לא מצליחות להשתלט על המצב. הכוח של השחקנים גדול מדי.

  קוואי יקבל את כל השקט שהוא צריך בלייקרס ישנם מספיק מנהיגים בארגון ואם לונזו יישאר אם יהיו ממש צמד חמד וכנראה יתקשרו בטלפתיה כמו שקוואי אוהב…

  אומנם קוואי עדיין פצוע אבל ממילא הליירס לא בונים על העונה הזאת והיה להם נקוד פתיחה טובה לקרא העונה הבאה. גם בגיוס סופרסטארים נוספים.

  הספרס יקבלו את אינגראם שמשחק על אותה עמדה ויכול גם להיות בק אפ לעמדה 4. ואת KCP שבעיקר יתן הגנה ו את ה 12-14 נק' שלו.
  ובלי שום קשר לטרייד הזה נראה שהם בדרך לחילופי משמרות – פארקר, גאסול, גרין, מנו.. כבר לא מתאימים לרמה הגבוהה.
  כך ש 2 שחקנים צעירים לחמישייה בחוזה נוח הם יתרון אדיר.

  1. הספרס יתנו שחקן טופ 5 בליגה תמורת "פוטנציאל לשחקן בינוני" ???

   מה, אין עוד 28 קבוצות שיתנו את השחקנים ה"הרבה הרבה הרבה יותר מוכשרים וטובים" שלהם עבור קוואי ?

  2. להעביר את קוואי תמורת בינוניות + בינוניות ..?
   לא הייתי לוקח גם אם יש קצת ויכוחים בין השחקן למועדון (ובכלל נושא הויכוחים נשמע לי מעט מנופח מידי )

   1. GM ספרס:

    תשמעו היה אחלה משחק גולדן סטייט בוסטון אבל אני עדיין מאמין שכשיחזרו הפצועים אז…

    אה אתם באמת צריכים תשובה על זה?

    אז לא

 21. משעשע לראות אנשים מבוגרים משחקים בנדמה לי, ולכן רק הגיוני שגם אני אצטרף 🙂

  בוסטון שולחת את בראון, סמארט, מוריס וביינס. ומוסיפה בחירת דראפט של הלייקרס.
  ממפיס שולחת את גאסול ועוד איזה בחירה סיבוב 2 בשביל ההרגשה הטובה.

  למה לבוסטון – כי את הגמר המסתמן (אינשאללה) מול הווריורס הם לא ינצחו עם קו אחורי, בטח שלא סדרה של 7 משחקים.
  הם יצטרכו לחפור פנימה, וקו קדמי של גאסול והורפורד יכול להיות סיוט לגמדי הווריורס.
  Go big or go home.

  למה לממפיס – כי גאסול גם ככה לא כזה מבסוט שם, והם לא הולכים לשום מקום השנה.
  בראון וסמארט צעירים עם חוזים נוחים ועתיד לא רע, יחד עם בחירת הדראפט (ואולי טרייד נוסף על קונלי), אפשר לבנות שם משהו יפה.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yd23fw33

  1. GM ממפיס:
   בגדול אני לא רוצה לפרק את החבילה – שנה הבאה עם גאסול, קונלי ובחירת דראפט טופ 5 שאותה אני מתכנן להמיר בשחקן סף אולסטאר, אני מכוון לחזור לעניינים בגדול. אממה, בראון שחקן שנה שניה וכבר שחקן נהדר עם פוטנציאל בשמיים, מוריס חוזה סופר דופר ועם סמארט אני יכול להחליט מה לעשות בקיץ כשיבקש חוזה גדול. אפילו ביינס מתאים לאופי של הפרנצ'ייז כגריט אנד גרייד.
   לקחתי!!

   1. אני מציע לך אליפות ואתה מתלבט על בחירת דראפט ושחקני ספסל?
    גאסול לא ילד, אבל בשביל סנטר שאף פעם לא הסתמך על אתלטיות 32 זה אחלה גיל.
    רק תחשוב עליו מחזיק את הכדור גבוה באוויר ועושה לגרין "בוא נראה אותך מגיע יא גמד!" (מה שכנראה יגרור בעיטה לביצים והשעייה ל2 משחקים).

     1. זה מארק, אבל הטענה שלך עדיין ולידית.

      וכן, אני חושב שכדי לנצח את הווריורס בסדרת פלייאוף חייבים לכפות סגנון משחק איטי.
      מארק מספיק חכם הגנתית כדי להתמודד עם חסימות.

    1. אכלת לי את כל הרוטציה. אנחנו עמוקים אבל יהיה קשה להתמודד עם אובדן של 4 מ8 השחקנים הכי טובים שלנו. חוץ מזה הורפורד ב4 זה לא רעיון טוב בליגה של היום ובטח לא מול הווריורס. הDeath lineup יאכל אותנו לא משנה כמה פוסטאפים נקלע מעליו.

 22. אני אציע כאן טרייד שעלה אתמול בערב ויכול להיות מעניין לשני הצדדים:
  צד א' – ניקס שולחים את קורטני לי ומייקל ביזלי
  צד ב'- אוקלהומה שולחים את אברינאס, פטרסון ופרגוסון

  ניקס מקבלים שני פרוספקטים צעירים ומבטיחים, כשפרגוסון הוא ממתק אמיתי (האמת שהייתי מתחיל את המשא ומתן עם הווסטיס, אבל מוכן לוותר על פרגוסון בשביל שהטרייד הזה יקרה).
  אוקלהומה מקבלים את הסקנד גארד המושלם לצד ווסטברוק במהלך אול אין לא אופייני. וביזלי כדי לתת כוח אש ואנרגיה מהספסל. יהיה חשוב לפלייאוף.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

    1. וביזלי יהיה תוספת מעולה לOKC איך שהוא משחק לדעתי יתן להם קפיצת מדרגה גבוהה , אני במקום OKC הולך על זה ( וגם בתור הניקס ,כי הוא חתום לשנה והוא עשה מספיק השנה בשביל לברוח מהניקס)

     1. ביזלי הוא מסומם והד קייס כמו מלו, ניתן להמר על זה, לדעתי יתן אותה תוצאה. קורטני לי יכול להיות תוספת נחמדה. הייתי הולך על זה.

  1. כ-gm אוקלהומה אני אסרב, ולו בגלל שברגע שביזלי יעבור לאוקלהומה הוא ישכח איך זורקים.לא רואה את קורטני לי כאיזה שדרוג משמעותי במיוחד עם החוזה הטיפה מוגזם שלו

   1. אתה בטוח שקורטני לי הוא לא שדרוג משמעותי? מדובר על אחד מקלעי השלשות הטובים בליגה. 43% לשלוש ומגן לא רע. מתאים בגיל לשלישייה הגדולה וחוזה ממש לא רע לשחקן חמישייה לצד ווסטברוק. רק דמיין כמה הוא יפתח לכם את המגרש.

 23. צד א' פריי סמית' ושאמפארט+בחירת סיבוב שני 2018 לקינגס
  צד ב' ראנדולף היל מ.ריצארדסון (SG) לקינג (קליבלנד)

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y73u8qa3

  קליבלנד מוותרת על שלושה שחקנים שחוץ ממקום ברוסטר ובתקרת השכר לא תורמים לה כלום בתמורה היא מקבלת שני שחקנים שעושים הגנה (כאשר מתחשק להם ולברון וסיכוי לאליפות יגרום להם לשחק הגנה) ויכולים ליצר לעצמם נקודות+ראנדולף עדיין בגילו המתקדים יכול לחפור מתחת לסל ולגרום להרבה בעיות+מ.ריצארדסון גארד צעיר שישחק בדקות הגארבג' .
  סקרמנטו מקבלת חוזים קצרים יותר (רק סמית' הוא לשלוש שנים פריי שנה שאמפארט לשנתיים) ונפתרת מג'ורג' ומפנה את הבמה לפוקס+מחלישים את עצמם קצת יותר לקראת הגרלת הדראפט+סקרמנטו יודעים לבחור בסיבוב השני (וויטסייד,מייסון,איזייה)

  1. GM לייקרס – יש טרייד ! החוזים שאני מקבל קצרים יותר מאלה שאני נותן ואני יורד ב-2 מיליון בתקרת השכר שלי.
   יש לנו טרייד !

 24. צד א':קצבה ווקר ניקולס באטום לפיניקס סאנס

  צד ב': גרג מונרו טייסטן צ׳נדלר ט.ג'י וורן ובחירת סיבוב ראשונה 2018

  לינק:http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yazp5d4c

  הסבר מילולי: סאנס מקבלת שחקן שישלים את בוקר שארלוט נפתרת מהחוזה הכבד של באטטם מקבלת שחקן צעיר בדמות ט.ג וורן וחוזה הנגמר של מונרו

  1. GM שארלוט: לקחתי. מונרו חוזה נגמר, טי ג'יי וורן אחלה סקורר, צ'נדלר בעל ערך בטרייד המשך ובחירת טופ 3 בדראפט זה ענק. משתלם לדעתי, למרות שלא מתלהב לוותר על ווקר ועל באטום ביחד

  2. GM פיניקס:
   נגעת בנקודה רגישה – אנחנו צריכים רכז. ווקר יכול להיות אופציה לא רעה למרות שאני לא מת עליו והוא עדיין לא הראה שהוא יכול לקחת קבוצה גבוה. באטום שחקן מאד ורסטילי אבל עבר לא מעט פציעות וחתום על חוזה גבוה בעליל. אז לא נראה לי שאני אקח אותו עלי כשאתה עוד מבקש בחירת דראפט שעומדת להיות גבוהה מאד. אין מצב.

  1. GM ניקס – כל מה שנואה לוקח לנו כרגע זה את הכסף של הבוס. מצד שני, הוא תופס איזה 25 מיליון שאותם אני לא יכול להוציא בעסקה מטומטמת אחרת.
   אין מצב שאני מוותר על כזה דבר.
   חוץ מזה, שמעתי שאשיק הצביע ארדואן בבחירות האחרונות.. רק חסר לי שקנטר יתכופף לידו במקלחת

 25. לייקרס : מקבלים : אברינס , סטנלי ג'ונסון , פרגסון בחירת ראשון של אוקלהומה. נותנים : רנדל , קלארקסון

  דטרויט : מקבלים : רנדל , קלארקסון , ניק קוליסון נותנים : רגי בולוק , בראדלי

  אוקלהומה : מקבלים : בראדלי , רגי בולוק , נותנים " אברינס , פרגסון , ניק קוליסון , בחירת סיבוב ראשון.

  לייקרס : מקבלים שלושה שחקנים צעירים ובחירת סיבוב ראשון ונפטרים מהחוזה המעיק של קלארקסון ומפנים לקוזמה עוד מקום בעמדה 4

  דטרויט : מקבלים מחליף לבראדלי שישאר גם אחרי העונה ויכול לשחק גם רכז כשרגי גקסון פצוע ואת רנדל שמתאים לדנ"א של המועדון ויוסיף עוד קשיחות ומאבדים כמעט רק את בראדלי שכנראה יאבדו בכל מקרה בסוף העונה

  אוקלהומה : משפרים משמעותית את סיכויי האליפות לעונה זו עם צירוף בראדלי שישלים מעולה את ראסל וימנע מחסרונו של רוברטסון להיות מורגש.

   1. GM לייקרס – אין טרייד. למרות שאני מקבל את הבחירה, אני גם מקבל שחקנים עם חוזה שממשיך מעבר לעונה הזו. חוצמזה, תחסכו ממני את הבאסט שעונה לשם סטנלי ג׳ונסון.

  1. אחלה טרייד לאוק. אני חושב שבראדלי משלים את ראסל וגורג מעולה, הוא שחקן יותר טוב מרוברסון בהרבה לדעתי. טרייד שכולם מרוויחים בו בעיקר אוק.

  1. GM פיניקס:
   מה בדיוק אני מרוויח כאן? אוטו פורטר חתום על חוזה אסטרונומי ואם נהיה כנים לא נותן לי הרבה מעבר למה שוורן נותן כבר עכשיו (טוב נכון עיש הבדל גדול בהגנה). רק השנה החתמנו את וורן על חוזה אידיאלי מבחינתנו ומאחוריו יש לנו את ג'וש ג'קסון שמתחיל לבוא לידי ביטוי סוף סוף. אני אוותר.

 26. פיסטונז נותנים – דראמונד, טוליבר, בחירת סיבוב שני
  פיסטונז מקבלים – קלינט קאפלה, ריאן אנדרסון, בחירת סיבוב ראשון 2020 מיוסטון מוגנת לוטו

  יוסטון נותנים – קאפלה, אנדרסון, בחירת סיבוב ראשון 2020 מוגנת לוטו
  יוסטון מקבלים – דיאנדרה ג'ורדן, טוליבר

  קליפרס נותנים – דיאנדרה ג'ורדן
  קליפרס מקבלים – דראמונד, בחירת סיבוב שני מדטרויט.

  ואן גנדי מקבל שחקן שהוא מכיר ואוהב – אנדרסון, מקבל סנטר צעיר ויעיל בקאפלה כדי להתחיל לשנות כיוון בעונה הבאה, ובגלל שזה יעלה הרבה כסף בשנתיים הבאות עם אנדרסון והחוזה החדש של קאפלה – דטרויט מפוצים בבחירת סיבוב ראשון מוגנת.

  יוסטון משדרגים (והעונה זה עדיין שדרוג) מקאפלה לג'ורדן שהביע רצון לשחק שם, מחליפים את החוזה המפלצתי של אנדרסון בטוליבר שלא יתן הרבה פחות ממנו בשיטה של יוסטון (אם בכלל פחות), והכי חשוב – הולכים אול אין על לברון בקיץ הבא כשבתסריט הגרוע ביותר פשוט מחתימים מחדש את ג'ורדן (מה שאולי יקרה גם ככה – אני יכול לראות גם אותו וגם את לברון – וגם את פול – לוקחים פחות כסף כדי לאפשר לשילוב הזה לקרות).
  ה"תשלום" הוא בחירת הדראפט המוגנת ב 2020.

  הקליפרס לא רוצים לשלם לג'ורדן ומחפשים עליו טרייד. את זה אני יודע.
  להחליף אותו בדראמונד הצעיר יותר, מרוויח פחות ממה שג'ורדן מצפה להרוויח, וחתום לעוד שנתיים לפחות = נראה לי שיתאים להם מאד. בחירת הסיבוב השני מדטרויט שכנראה לא תעשה פלייאוף העונה היא מיני בונוס.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8gwww5q

  1. GM יוסטון- מפתה לאללה. רק בגלל האפשרות להיפטר סופסוף מהחוזה של אנדרסון. בתחילת העונה לא הייתי מהסס. אבל קפלה מראה בכל שבוע משהו נוסף, לא חושב שנכון לי לקחת את הסיכון, ונראה בקיץ מה ההצעות על קפלה. אני עדיין רואה בו סנטר העתיד שלי.
   בצער רב נאלץ לדחות ולחכות לשוק הביי אאוט.
   את אנדרסון אנסה לתת בחינם למישהו או להתמודד עם זה שוב בקיץ.

   1. אני הייתי לוקח.
    גם לעונה הזו וגם לקיץ והעתיד היותר רחוק.
    שיפור דרמטי בסיכוי ללברון ואפס ירידה ביכולת על המגרש (אם לא שדרוג…) ?
    win/win

    1. תכלס גם אני, אבל ההנהלה ביוסטון מאוהבת בקפלה. העובדה שדיאנדרה העביר מסר שיהיה מוכן לקחת הנחה משמעותית לשחק ביוסטון שנה הבאה עוזרת, אבל זה לא שהוא לא הפר הבטחות בעבר. ביוסטון עדיין מאמינים שאנדרסון יוכל לעבור ביחד עם בחירת 2020, אם לא עכשיו אז בקיץ.

     1. והתשובה עדיין לא לצערי אבל יודע מה? אם הקליפרס מוסיפים את בחירת הסיבוב הראשון שלנו שקיבלו בטרייד על פול השנה אז יש לנו עסק.

     2. נתנו אותה כבר לאטלנטה בsalary dump על קרופורד בקיץ כי אנחנו לא אוהבים שיש לנו בחירות בסיבוב הראשון. זה אומר עוד חודשיים עבודה בשבילי (דוק ריברס) ואני רוצה לים.

      כן מוכן לתת את בחירת הסיבוב השני של אטלנטה השנה. תכלס זו תהיה בחירת 30-32 אז זה לא כזה פער. זורם?

     3. אווף זה קשה והאוהדים יהרגו אותי אבל – יש טרייד במבחינתי.
      יוסטון מקבלים את דיאנדרה ובחירת סיבוב שני של אטלנטה (תכלס יש יתרון חוזי בבחירות סיבוב שני גבוהות על בחירות סיבוב ראשון נמוכות).

      נחכה לדטרויט

     4. GM דטרויט
      אני מקבל סנטר פחות טוב מדראמונד שגם לא חתום לעוד עונות ועוד את החוזה של אנדרסון לשנים קדימה. אני מוכן אבל אני ארצה עוד בחירת דראפט / שחקן צעיר (מוכן להוסיף את סטנלי ג'ונסון שיכול לתרום המון בסיטואציה יותר טובה

     5. דדי טוליבר לא יראה מקום ברוטציה אלא כבק אפ לפציעה. גרין יקח את המקום של אנדרסון ברוטציה. גם ככה דאנתוני לא יודע מה לעשות עם עצמו ברוטציה של 9 שחקנים, אז 10?
      בכל מקרה נראה שהג"מ של דטרויט הולך לפוצץ לנו את העסקה.
      זה למה עסקאות 3 צדדים כמעט לא קורות.

     6. כאן דריל מורי,
      פחחח. נראה לך שאני אוסיף בחירה כאן? גם ככה אני עושה את הטרייד בלב כבד. אם אתה רוצה שהעסקה תיפול על סם דקר- So be it

 27. צד א בפרס שולחת את דני גרין קייל אנדרסון וגופרי לוברן ובחירת סיבוב ראשון ב19
  צד ב אורלנדו מג'יק שולחת את ווצ'ביץ׳ ומריו הזוניה
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yc5kysqr

  ווצביץ סוף סוף זוכה להגיע לקבוצה טובה והזוניה אצל פופ יוכל לממש את הפוטנציאל שלו
  אורלנדו מפנה את השטח לארון גורדון ובנוסף מקבלת בחירת דראפט וגם שלושה שחקנים טובים על עמדות שהיא צריכה

    1. GM ספרס:

     במבט ראשון זה קצת מפתה, אבל אחת הבעיות העיקריות שלנו זה שאין לנו קליעה, גרין עוד לא התחמם העונה אבל יש לו את הפוטנציאל, אם אני שולח אותו זה רק עבור 3&D ברמה

 28. קשה נורא לעשות עסקאות בטרייד מאשין וכשיוצא משהו, הוא לא נראה הגיוני בעליל.
  אז מה שהצלחתי לחלץ זה את:
  1. קם בבוקר לספרס + בחירת דראפט ראשונה (כן אני יודע שזה לא בא לידי ביטוי במכונה)
  תמורת:
  2. רודי גאי, קייל אנדרסון, מוריי ודרק ווייט לשארלוט

  ג'ורדן ידוע כבעלים איום ונורא, אבל אני חושב שאפילו הוא לא יסכים.

   1. אני בעיקר מחפש בחירות עתידיות ומקווה לבחירת סיבוב ראשון. אם יש קונים אני מקשיב. לייקרס תצטרכו to up your game

    1. עושים לכם טובה. ה GM שלכם הוא זה שפנה לכל הקבוצות בליגה וביקש הצעות…

     אני הייתי מציע גם את רנדל במקום נאנס, אבל לא 100% בטוח שהלייקרס היו מציעים.

     הבחירות נשמרות למקרה חירום שצריך להיפטר מדנג…

  1. רק בשבילך, ננסה משהו בין שתי הקבוצות שאין לי שום קשר אליהן השנה:
   נטס נותנים את סינגהאם.
   דנבר את חואנצ'ו ובחירת סיבוב ראשון.

   http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydeq4gug

   רצית בחירת סיבוב ראשון? קיבלת. גם ככה יהיה מסובך לנטס להשאיר גם אותו וגם את ג'ו האריס שנה הבאה, והנה ד'אנג'לו כבר חזר ומשאיר להם את היכולת לרוץ בקיץ בכל הכוח על חזוניה או אייזיאה תומאס (תלוי איזה סוג של הזוי אנחנו חושבים שה-GM של הנטס הוא).
   לדנבר יש בעיה. השחקנים שהכי מבוקשים מהם הם שלושת השחקנים שאין שום סיכוי שהם צריכים לתת (מארי, גאריס, יוקיץ') אז הם צריכים לנסות לעבוד עם מה שיש.
   דנבר צריכים מנהל משחק שאו יוריד את הלחץ ממארי הצעיר בהרכב או יעלה מהספסל ויתן את הכוח לצד ברטון. ואני מספיק מתלהב מלחשוב לראות את ספנסר בשיטה של דנבר.
   חואנצ'ו יהפוך קצת למיותר ברגע שמילסאפ יחזור, וברוקלין ישמחו לעוד צעיר מוצלח בעמדה בעייתית עבורם.
   ובחירת הסיבוב הראשון – בדנבר כבר הראו שנה שעברה שהם לא מרגישים צורך בעוד שחקן טרי מהדראפט ומעדיפים לפעמים שחקן מעט יותר בגיל שאר השחקנים (טריי ליילס על פני דונובן).

   אם ממש תתעקש, אני מוכן גם לזרוק את מודיאיי. יש לך פח מועדף?

   1. GM ברוקלין- מודיאיי מעניין אותי. לא יודע איך אני אסתדר איתו, עם לין וראסל אבל יכול להיות כאן קטע ואני מאמין שאני יכול לעשות לו פליפ טוב בהמשך, ולדנבר יהיה קשה עם החוזה הארוך והגדל שלו.
    מה אתה אומר על זה?
    דנבר נותנים- הרננגומס + מודייאי + בחירת סיבוב ראשון
    ברוקלין נותנים- דינווידי + ססטאוסקס (יכול לרדת מהספרים שנה הבאה, ולתת לכם קליעה כבר השנה).

    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yatwlsyu

    מה אתם אומרים דנבר? תורידו עוד שכר מהספרים, תיפטרו מהחוזה של מודייאי שתקוע לכם ותקבלו את דינווידי שיתרום לכם יופי כבר השנה במאבק לפלייאוף.
    ברוקלין מקבלים נכסים עם פוטנציאל פליפ עתידי וכמובן בחירת סיבוב ראשון.

     1. יש!!
      סיכום הטרייד:
      לברוקלין: מודייאי + הרננגומס + בחירת סיבוב ראשון של דנבר השנה
      לדנבר: דינווידי האליל + ססטאוסקס + בחירת סיבוב שני של אינדי השנה.

 29. בגלל כ המצב עם קוואי, בתור אוהד רספרס רציתי להעלות כמה אופציות במידה והוא אכן עוזב. אכתוב כל הצעה בתגובה נפרדת.

  סאן אנטוניו ספרס – טייטום, סמארט, ביינס
  בוסטון סלטיקס – קוואי

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ya2pnn9r

  הספרס מקבלים רוקי מצויין, שחקן קשוח ומוכח ושחקן קשוח שכבר מכיר את המערכת.
  הסלטיקס שבכל מקרה לא יקחו אליפות השנה מקבלים את אחד השחקנים הטובים ביותר בליגה, ובשנה הבאה יכולים לחשוב ברצינות על לנצח גם את גולדן סטייט כשהיוורד וקוואי יחזרו לבריאות מלאה.

  1. לא ה-GM של אף קבוצה, אבל לא רואה את בוסטון מחלישה את עצמה ולוקחת בעונה הזאת – שיש לה בה עדיין שאיפות ללכת עד הסוף – עם שחקן כמו קוואי שלא ידוע אם יחזור השנה ואיך.

   1. בוסטון לא תיקח השנה אליפות. זה היה ברור אחרי המשחק הראשון של העונה. עם קוואי בשנה הבאה היא תוכל אפילו לנצח את גולדן סטייט, מה שבכלל לא בטוח שתוכל לעשות ללא הטרייד הזה.

  2. האמת?אם אתה גם מוסיף פה את בחירת הסיבוב הראשון של בוסטון העונה – אני אולי רואה את זה גם מתממש במציאות.

 30. סאן אנטוניו ספרס – קמבה ווקר, ג'רמי למב, מאליק מונק
  שארלוט בובקטס – קואי, ברין פורבס

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y98vlbng

  הספרס מקבלים את הרכז שהם כל כך צריכים, שוטינג גארד בעונת פריצה ורוקי שלא ממצה את עצמו.
  הבובקטס מקבלים את קוואי ופרוספקט מעניין נוסף.

   1. אני מקבל רכז שממש ממש לא רחוק מזה, ומאמין שבספרס יוכל להיות על תקן וינטג' טוני פארקר משודרג. בנוסף אני מקבל את לאמב שהוא שחקן פנטסטי ואת מונק שיכול בקלות להתפתח לאולסטאר או לשחקן שישי על תקן ג'ינובלי.

  1. wtf
   אתה באמת מנהל אכזרי…
   לא יודע למה חוזרים על הצעות כאלה.. אף מנג'ר לא ישלח שחקן כמו קוואי ללא תמורה ראויה (ולא, הרבה מהבינוניות לא הופכת ביחד למצוינות) אחר אם יש ענייני חוזים /פירוק ובניה וכן הלאה. כידוע הספרס לא נוהגים לפרק ולבנות בשני העשורים האחרונים

   1. GM ספרס:

    מה פתאום, לא יודע אם קמבה ווקר הוא אוברייטד או אנדרייטד כבר הסתחרר לי הראש, אבל קוואי הוא לא.

 31. סאן אנטוניו ספרס – ארון גורדון, יונתן סימונס, אלפריד פייטון
  פילדלפיה – קוואי
  אורלנדו – טרבור בוקר, מרקל פולץ, דאריו סאריץ'

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yatt9nro

  ספרס מקבלים שני צעירים מעניינים שיוכלו לפרוח בעזרת מאמני הקליעה של הספרס בראשות צ'יפ אנגלנד, ושחקן שהראה ניצוצות בפלייאוף ולא ברור מדוע נתנו לו ללכת.
  פילדלפיה מעבירים את עמדת הרכז הפותח בלעדית לסימונס ומקבלים שחקן שיחד עם סימונס ואמביד יכולים לדבר חזק על אליפות בשנים הקרובות והרחוקות.
  אורלנדו שגם ככה לא הולכת לשום מקום מקבלת שחקן שהיא באמת תוכל לבנות סביבה קבוצה, ובנוסף עוד פרוספקט מעניין וחוזה נגמר, ותוכל סוף סוף לתת לאייזק המסכן להשתפשף באמת כשחקן פותח.

  1. GM אורלנדו – לא מסכים

   טרייד שנראה מפתה תחילה (סאריץ' ופולטס, עתיד ורוד). אך כשבוחנים לעומק מתגלה כטרייד בו אני בעיקר מפסיד. גורדון הרבה יותר טוב מסאריץ'/בוקר, ופולטס לא טוב מפייטון ברמה שמחפה על כך. אבל, תחליף את קובינגטון בבוקר, ויש טרייד.

  2. אני קונה את הטרייד הזה ב-2 ידיים. שלישייה של סימונס קאווי ואמביד עם מאמן טוב זה גמר במינימום כל שנה ושווים אליפות עם כולם בריאים ולא פציעים. אבל אתם מדמיינים קאווי ישאר בספרס עד שפופ יפרוש .

   1. GM ספרס:

    מצטער, כי הושקעה יצירתיות מרשימה בטרייד הזה, אבל אני לא משחרר את קוואי אלא תמורת סחורה שמביאה אותי רחוק יותר מגמר מערב ויתרון 0-1 על גולדן סטייט וזה לא זה

 32. צד א': איזייה תומאס, לאב וקראודר לקליפרס

  צד ב': דיאנדרה ג'ורדן, לו וויליאמס ותאודוסיץ' לקליבלנד

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y72v6225

  הקאבס נפטרים מתומאס וקראודר שהורסים את חדר ההלבשה + מתאים לקווין לאב לצאת כ"כ לוזר ולגמור בקליפרס עם 2 החברה שעשו לו את כל זה.

  הקליפרס נתנו חוזה של 11 מיל' לבן של המאמן/GM, קטונתי מלהסביר אותם

 33. לבקשתו של אור:
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yafetggj

  אנטוני דייוויס ברונדו לבוסטון, הייוורד לניו אורלינס

  בוסטון מקבלת: כוח אש שהם התקפי והגנתי שיעזור להם לחסל את המזרח בלי להזיע ולתת פייט עד הסוף מול ג"ס. רונדו חוזר הביתה לסגור מעגל ולהביא עוד אליפות לקבוצה, מוריד מקיירי את הנטל של ניהול המשחק ומפנה אותו לשבור שיאי נקודות עד סוף העונה.
  ניו אורלינס מתחילה בשיפור עמדות לקראת הדראפט, משאירה קו קדמי חזק מאוד של הייוורד-קאזינס ובונה לעצמה קבוצה לשנים הבאות

  1. משעשע. וזה עוד בהתעלם מהעובדה שקאזינס בפועל כבר לא בניו אורלינס.
   טרייד הגיוני בערך כמו התגובה של ניו אורלינס לשמוות הטרייד – "נעביר את AD בהחלט. תמורת ניו אינגלנד פטריוטס, ושני המטוסים".

   טרייד מאוזן-אותו-דבר מהצד השני ייראה ככה, כי AD הוא שחקן של דור, ומשלמים כמה שצריך:
   http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8fr2zls

   1. ביקשו אז בניתי… לא אמרתי שהוא יקרה.
    וקאזינס לא חלק מהטרייד ולא מעניין כאן. בזמן האחרון קאזינס היה יותר חשוב ויותר טוב במשחקים לפני שהוא נפצע.
    בהתחשב בזה שזה עסק- לא רואה מניעה להעביר את דייויס

     1. כי טייטום נותן כבר מהיום תפוקה. למה להעביר אותו, אתה מקבל משהו להיום + משהו לעתיד.
      תציע את זה כטרייד בתגובה עצמאית, אולי ה-GMים יקבלו את זה… לי זה נראה לא כדאי (כולל הטרייד שאני הצעתי אגב)

   2. זה הכיוון שהתכוונתי, משהו ששני הצדדים ישקלו לחיוב. מה דעת הGMs של האתר? הייתי מחליף את אשיק בשחקן קו אחורי בינוני מינוס שהפליקנס לא יצטרכו בעתיד (מבחינת בוסטון)

   1. אור: ההסבר על אי ויתור על דייוויס כעת:

    1. השנה יש עדיין סיכוי לפלייאוף
    2. אם אי פעם נוותר על דייוויס, לא סביר שזה יהיה באמצע השנה אלא בין השנים כדי לשנוכל לעשות שידוד מערכות כולל, ומשחק כולל עם המשכורות.

 34. הטרייד שהוצע, קאוויי תמורת טייטום + סמארט + ביינס,
  זה הטרייד המעניין ביותר שקראתי עליו בפוסט.
  א. יש לו היתכנות (אם השמועות מסן אנטוניו נכונות).
  ב. 2 הקבוצות יכולות בקונסטלציה מסוימת לצאת מחוזקות מהטרייד –
  טייטום נראה כמו שחקן שיכול לפרוח תחת פופ. וסמארט? על אחת כמה וכמה. "השוחט מסן אנטוניו 2.0"
  ובוסטון, ההזדמנות להעלות בעונה הבאה חמישייה של קיירי, בראון, הייוורד, קאווי, הורפורד ?
  זו הזדמנות שאסור להחמיץ.
  (נכון, קאוויי משחק בעמדת ה-SF. אבל הוא גבוה, וחזק, בדיוק כמו דריימונד גרין)

 35. תקשיבו, אתם לא נורמליים עם הטריידים האלה על קוואי.
  ממש חיים בסרט.
  אין שמץ של סיכוי או רצון של שני הצדדים (קוואי והספרס) להיפרד.
  שחררו, פייק ניוז

  1. מהיכן הביטחון?
   גם אני מפקפק בכל מה שמפורסם בצהובון (ESPN),
   אבל גם הם לפעמים מחביאים רמזים של אמת בתוך בליל הרכילות שהם מפרסמים.

  2. מילא זה, אבל ההצעות הן פשוט מגוחכות.

   מינימום של פוטנציאל (או כבר ממומש) לשני אולסטארים.

   שחקן בן 26 שהוא בהערכה שמרנית טופ 5 בליגה, ואנשים מציעים הצעות בדיחה.

   1. הרבה חושבים שהם איינג' ושכל אחד פשוט יכול להציע טרייד חד צדדי והקבוצה השנייה גם תסכים.

    פה זה הספרס. לא הקאבס/בילי קינג..

    1. בגדול, אתה צודק.
     אבל –
     ע"ע קיירי.

     (אין לי מושג אם יש קמצוץ של אמת בדיווחים. אבל אם יש? אז השוק של קאוויי יהיה שונה דרמטית. על אחת כמה וכמה לאור חוסר הבהירות בכל הנוגע למצבו הרפואי)

     1. גם אני חשבתי על כך ולכן הטרייד היחיד שראיתי אותו כהגיוני (וזה אחרי חוסר הרצון של קאווי) הוא ההצעה כאן מבוסטון.
      טייטום, סמארט והחזרה של ביינס למערכת נראית לי הגיונית במידה וקאווי יביע רצון לעבור מהקבוצה. ייתכן שבוסטון גם תצטרך להוסיף את הבחירת דראפט המקורית שלה, אך זה עדיין הגיוני, כי גם בהבעת רצון לעזוב אני מניח שהספרס ידרשו בצדק הצעות ברמה כזאת. זה בכל זאת קאווי על חוזה נוח לכמה שנים בפוטנציה והם בטוח יטענו שהם לא בטוח יעבירו אותו בגלל זה בניהול המו"מ (בלוף או לא בלוף – זה מעלה את המחיר כשמדובר בחוזה כמו שיז לקאווי כרגע).

      אגב, אם הוא באמת רוצה את כל ה-219 מיליון בחוזה הבא, אולי הספרס באמת ירתעו ויחפדו הצעות אם הם לא יצמצמו מרחק מיוסטון וגולדן סטייט.

    2. הרבה חושבים שאיינג' הוא יחיד בדורו ולא שכל אחד שתפס את בילי קינג ברחוב הצליח למכור לו את הטרנטה המשומשת שלו.

   2. בהערכה שמרנית הוא טופ 7. אני למשל בכל עת לוקח לפניו את דוראנט קרי ראסל הארדן דיוויס ולברון. נראה לי גם יאניס. נכון להיום קאווי טוב ממנו אבל הפוטנציאל של יאניס זה להיות מפלצת. קאווי זה מה שהוא עכשיו, הוא לא יהיה טוב יותר בהרבה.

 36. http://www.espn.com/nba/tradeMachine
  פילדלפיה-
  מקבלת את מירוטיץ,סמארט וסמי אוגיליי
  נותנת את שארית,הולמס,בוקר וקורקמז.

  בוסטון
  מקבלת את בוקר,ברטון,מארי ופורטיס
  נותנת את סמארט אוגיליי מוריס ורוזייר

  שיקגו
  נותנת את פורטיס מירוטיץ ולופז
  מקבלת את פריד,ליידון,הולמס וקורקמז.

  דצמבר
  נותנת את ליידון,פאריס מארי וברטון
  מקבלת את לופז מוריס סאריץ ורוזייר.
  אפשר גם להוסיף בחירות …

  1. זה לא יקרה, כי מדובר כאן על פירוק די משמעותי של סגל בקבוצות שאמורות להגיע לפלייאוף (חוץ מהבולס).

   אני גם יכול להגיד מצידה של הסלטיקס שאין סיכוי שהם מוותרים גם על ההגנה של רוזייר וגם של סמארט מהספסל. לא תמורת ההגנה של מארי וברטון. נוסף על כך, אני לא רואה את איינג' לוקח "באס קייס" כמו פורטיס. ידוע שבבוסטון לא מעוניינים בשחקנים מהסוג הזה והם נמנעים מאוד מהבאה שלהם בכל אופצייה שקיימת.

  2. gm שיקגו: לא מקבל.
   סך התמורה שאני מקבל עבור מה שאני נותן נמוך מדי.
   פורטיס על חוזה של פחות מ-2 מיליון העונה ובעונה הבאה, לופז פחות קריטי לי, אבל מירוטיץ כאמור זוכה לביקוש יפה.

 37. טרייד משולש בין אוקלהומה, ממפיס ובוסטון.

  בוסטון מקבלת – טייריק אוונס ואת בחירת הסיבוב השני שלה בחזרה מ-OKC ב-2018.

  ממפיס מקבלת – אלכס אברינס ואת בחירת הסיבוב השני המקורית של OKC ב-2018.

  אוקלהומה – מרכוס סמארט.

  משמעויות לכל צד:
  ממפיס מקבלת את החבילה האידיאלית שביקשה עבור אוונס וצריכה להיות בהלם שהיא מקבלת גם שחקן צעיר וגם בחירת דראפט.

  אוקלהומה משדרגת את עצמה בעוד מגן לצד ווסטברטק בחמישייה. והפעם מדובר בשחקן שקולע יחסית טוב מהקו ויכול לנהל משחק.
  סמארט גם מתקרב יחסית לבית ולמקום בו גם למד באוניברסיטה.

  בוסטון לטעמי הכי מפסידה כאן, אך איינג' יבין שהוא עלול לשלם יותר מדי לסמארט בקיץ והעובדה שהוא סירב לחוזה הנוח בקיץ האחרון עלול לאותת על סיטואציה לא פשוטה מול נציגי השחקן גם בקיץ הקרוב. הריי ברור מה יש כאן – סמארט קריטי לבוסטון, אך כם לו הקבוצה הקריטית וקשה להגיד אם סמארט יצליח בקבוצות אחרות, מלבד בהגנה, כרגע. בבוסטון לא יקחו סיכון להעניק עבור סמארט חוזה גבוה מדי וינסו למצוא בדראפט או בשוק פתרון וכרגע ישתדרגו בהתקפה, שם הם יותר זקוקים לעזרה ולא ינעלו את עצמם לחוזה שעלול להיות בעייתי לניהול הכלכלי של הקבוצה בעתיד (כרגע נראה שסמארט עלול לדרוש בין 12 ל-15 מיליון לשנה – בטריידים עתידיים זה עלול להקשות על העברתו).

  1. GM ממפיס:
   מתלבט, מצד אחד בחירת סוף סיבוב שני לא מלהיב במיוחד. את אברינאס אני מחבב אבל בסוף הוא שחקן רוטציה גבולי. יש לי הרגשה שאני יכול לקבל קצת יותר מזה על טייריק.

   1. אני לוקח אם אני מכניס את הבחירת סיבוב ראשון של בוסטון מוגנת טופ 25?

    גם ככה איינג' לא בוחר טוב בסוף הסיבוב הראשון לאורך כל שנותיו…

    1. סדר רק עבור הבחירות:

     ממפיס מקבלת בחירת הסיבוב הראשון של בוסטון מוגנת טופ 25.

     בוסטון מקבלת חזרה את בחירת הסיבוב השני שלה מאוק'

     אוק' אומרים תודה שהם מקבלים את סמארט רק עבור אברינס ובחירה שלא קריטית באמת עבורם.

  2. GM בוסטון:

   אולי בPER אוואנס עדיף אבל מבחינת התאמה קבוצתית והיכרות עם המערכת החילוף הזה יעשה לנו רק רע בפלייאוף השנה. פלוס אין סיכוי שנוכל להחזיר את אוואנס בשנה הבאה בעוד שיש סיכוי שנחזיר את סמארט (אפילו אם כדי להעביר אותו חצי שנה אחרי בטרייד). מסרב בנימוס.

   1. אם תיפטרו מסמארט, תוכלו להחתים מחדש את אוואנס.

    לדעתי הטרייד הפשוט הוא גם הנכון – סמארט תמורת אוואנס.

    סמארט מאד יתאים לתרבות של הגריזליז (סוג של טוני אלן הדור הבא), ואם הוא יוטרד אז לבוסטון יהיה MLE מלא כדי להחתים את אוואנס.

 38. אגב סתם מציין –

  1) אחרי פציעת קאזינס, אני באמת חושב שממפיס צריכה לנצל את האפשרות הלא רגילה הזאת עבור טובתם ולאגור הצעות על גאסול. אם הוא יהיה זמין, הוא הופך לסנטר הבכיר שזמין להעברה. גם עם קפלה וג'ורדן ברשימות.
  בכלל, ממפיס נכנסת לחלון קריטי עבורה – לו וויל כבר לא יעבור ביכולת הזאת מהקליפרס. בייחוד כשכעת עם פציעת בוגי הם יכולים באמת להיכנס לפלייאוף בחסד. זה אומר שגם אוונס יכול ליצור לקבוצה המון הצעות מפתות על שולחנו של וואלאס.

  2) אוקלהומה לטעמי יחפשו בוודאות מחליף לרוברסון. כעת זרקו אותם למים עם הפציעה שלו והם יהיו חייבים לשדרג את עצמם תמורת חלק מצעירי הקבוצה. וכשפרסטי עם הגב לקיר הוא עובד הכי טוב. אופציות מעניינות יש בשפע – בראדלי, קורטני לי, סמארט…אף אחד לא יהיה זול, אבל כולם לטעמי יהיו שווים זאת כשיש כבר לקבוצה גרעין BIG3 טוב.

  1. טייריק הוא אולי השחקן עם הסיכוי הכי גבוה לעבור בטרייד מבין כל שחקני הליגה.

   גם מוטיבציית טנקינג, וגם סיכוי טוב שלא יצליחו בכלל להחתים אותו בקיץ הבא.

   אני מניח שהמחיר יהיה בחירת סיבוב ראשון מוגנת.

 39. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8sv84eq

  אופציה 1: בוסטון מקבלת את אנטוני דייויס, איטוואן מור
  ניו אורלינס מקבלת את הייווארד, טייטום והבחירה של הלייקרס / סקרמנטו

  הסבר – הפליקנס לא הולכים לשום מקום, זו נראית לי אחלה בנייה מחדש + טנק לעוד בחירה גבוהה ב2019
  הבוסטון משלמים מה שצריך כדי ללכת עד הסוף ושומרים את ג'יילן בראון. יסכימו כנראה גם לקבל משהו פחות טוב מאיטוואן מור אז צריך שני חוזים קטנים יותר של רונדו ועוד מישהו מיותר

  אופציה 2: כנ"ל, במקום

 40. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yan57psl

  אופציה 1: בוסטון מקבלת את אנטוני דייויס, רונדו, אג'ינקה
  ניו אורלינס מקבלת את הייווארד, טייטום והבחירה של הלייקרס / סקרמנטו

  הסבר – הפליקנס לא הולכים לשום מקום, זו נראית לי אחלה בנייה מחדש + טנק חזק לעוד בחירה גבוהה ב2019
  הבוסטון משלמים מה שצריך כדי ללכת עד הסוף ושומרים את ג'יילן בראון.

  אופציה 2: כנ"ל, אם במקום בחירת הדראפט הפליקנס מעדיפים את ג'יילן בראון. לדעתי קשה להגיד לגבי הפליקנס אבל דילמה הרבה יותר קשה עבור בוסטון

   1. מדוע? עוד שנה המחיר שלו יירד, ואחרי הפציעה של קאזינס הם תקועים לטווח הקרוב והבינוני. בסוף גם AD יאבד את הסבלנות בעצמו

   2. GM הפליקנס:

    אור: ההסבר על אי ויתור על דייוויס כעת:

    1. השנה יש עדיין סיכוי לפלייאוף
    2. אם אי פעם נוותר על דייוויס, לא סביר שזה יהיה באמצע השנה אלא בין השנים כדי לשנוכל לעשות שידוד מערכות כולל, ומשחק כולל עם המשכורות.

 41. straight up טרייד בין ברוקלין ופיניקס:

  דיאנג'לו ראסל תמורת ג'וש ג'קסון.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y88u354t

  פיניקס צריכה רכז ואוהבת גאנרים.
  ברוקלין רוצה לבנות לשנים קדימה (4 שנים בחוזה) וחושבת שתמצה יותר מג'קסון, שלא ממש מוצא את מקומו בפיניקס.

  1. GM פיניקס:
   ראסל כבר הראה לא מעט פוטנציאל אבל אנחנו צריכים רכז בעל אורינטציית מסירה וגאנר אחד כבר יש לנו. חוץ מזה ראסל מגיע בדיוק על תקופה של הארכת חוזה מה שהופך את העסקה להרבה פחות אטרקטיבית. ג'וש ג'קסון התחיל לגלות סימני התאקלמות חיוביים ואנחנו לא הולכים לוותר עליו בקלות.
   מוותר.

 42. טרייד בין דטרויט לדנבר:

  דנבר מקבלת את רג'י ג'קסון.
  דטרויט מקבלת את פאריד וג'מאל מאריי.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybqcao4w

  דנבר מקבלת רכז מוביל ומנוסה לייצב את המערכת לקראת הפלייאוף ולספק כוח אש.
  דטרויט מקבלת רכז צעיר שיכול להתפתח ופאואר דינמי שהם צריכים כדי להעביר את האריס ל-3 ולהכניס קצת חיים למשחקם.

 43. נפלא ממש. אחת ההנאות הגדולות שלי באתר זה לקרוא את מה שקורא כאן. תודה עומר על פרוייקט נפלא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 44. צד א׳: שארלוט שולחת את קמבה ווקר לקליבלנד
  צד ב׳: קליבלנד שולחת את ג׳יי קראודר, חוזה קלדרון, צ׳אנינג פריי ואת הבחירה של ברוקלין לשארלוט

  לינק: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybfgbcwm

  הסבר:
  שארלוט מקשיבה להצעות על קמבה משום מה. תקבל פה שחקן D+3 סביר בעונה גרועה (קראודר), רכז מחליף, בחירת לוטרי (כנראה לא טופ 3 אבל עדיין טובה מאוד) ושדרן פודקאסטים חביב (פריי).
  קליבלנד תקבל רכז אולסטאר בשביל לנצח עכשיו, אבל שיכול גם להוות עוגן לבנייה מחדש אם לברון עוזב.

  1. GM שארלוט:

   60 – לא לוקח. פריי וקלדרון חוזים לא טובים, הבחירה לא גבוהה מספיק (באזור מקום 8). ווקר שווה יותר.

   60.1.1 – לוקח. איזייאה יכול לפרוח בקבוצה שהוא מוביל כמו שארלוט ולהסתדר ליד מונק/לאמב, קראודר אחלה השלמה ויש גם את הבחירה. נכון שחוזה נגמר, אבל גם פריי וקלדרון ויש הזדמנות להביא שחקן משמעותי לשרלוט, לא קרה מלא זמן

  1. מפתה, אבל עדיין, הבחירות של וושינגטון לא גבוהות, ומהינמי הוא סנטר בן 31 עם חוזה איום ונורא.
   תן לי בחירת דראפט ראשונה של וושינגטון ב-2019 (מוגנת טופ 5), ויש על מה לדבר.

 45. עומר,

  שאפו על הפרוייקט,
  אפילו אלוהים מתלהב ממנו.
  הרבה זמן לא ראיתי אותו מגיב כל כך הרבה לפוסט בודד.
  והוא גם במצב רוח ידידותי,
  ולא תוקף באופן אישי,
  את כל המציעים טרייידים על קוואי.

  זה כנראה בגלל שהיום ה-28.1,
  לפני 950 שנים (ב-1077) מחל האפיפיור גריגוריוס להיינריך הרביעי,
  קיסר האימפריה הרומית הקדושה.

  אז אלוהים מרגיש שהיום הוא רחמן עם בני עמו.

  1. הטריק הכי גדול שלי זה שאנשים מתעקשים להשלות את עצמם שאני רחמן איתם בלי קשר למה שאני באמת עושה ולא עושה.

   היי, אם אתם אומרים, מי אני שאשבור לכם את המילה ?
   (או שאעשה משהו כדי להצדיק אותה…).

   בקיצור אופיר, שקול מילים.

 46. טרייד משולש:

  סן אנטוניו:
  שולחת – לאונרד
  מקבלת – ווילסון צ'נדלר, סטנלי ג'ונסון, ג'מאל מורי והבחירה של דנבר לסיבוב הראשון מפורטלנד (או סקרמנטו)

  דנבר:
  שולחת: ג'מאל מורי, ווילסון צ'נדלר, חואן הרננגומז והבחירה שהזכרתי
  מקבלת: קאווי לאונרד

  דטרויט:
  שולחת: סטנלי ג'ונסון
  מקבלת: חואן הרננגומז

  לאור הבעיות הידועות אצל הספרס ופרסום בקשתו של קאווי לאונרד לטריייד, מעבר לדנבר הקונטנדרית עם יוקיץ', מילסאפ ועוד נראה מתבקש.
  סן אנטוניו ירוויחו חזרה שני שחקנים צעירים ומבטיחים, שחקן ותיק יותר ומוכח ובחירה עתידית לדראפט
  דטרויט יקבלו שחקן צעיר בעמדה 4

  http://www.espn.om/nba/tradeMachine?tradeId=y7rujh2h

  1. GM דנבר – מקבל בלי להתלבט בכלל, לאונרד נותן לי שדרוג הגנתי שלאף שחקן של הנאגטס אין. ובגארדים אני יכול להסתדר עם האריס ומודיאיי

 47. מילווקי מעבירה את ג׳ון הנסון וברוגדון

  אורלנדו מעבירה את ווצביץ ואארון אפללו ובחירת סיבוב שני

  אורלנדו תקבל רכז נורמלי ושחקן פנים לא רע בכלל
  מילווקי משדרגת את עמדת הסנטר שלה ובנוסף גם גארד עם קליעה וניסיון

     1. GM מילווקי

      אין טרייד סורי.
      1. אפללו הוא לא האיש שבא לי עליו בחדר ההלבשה. יש לו ניסיון. ניסיון רע…
      2. בטווח הרחוק אני רוצה את יאניס באזור היי פוסט ולא כבאנגר ולכן אני מחפש באנגר פוטנציאלי. ווצ' גם פצוע כרוני וגם רך כחמאה. הגנה רכה כמו שלי זקוקה לאנשי ברזל.

      ברגדון בעיני הוא שחקן שאני פתוח להצעות עליו.

      מאורלנדו אני לא מעוניין באף אחד שהוא לא גורדון פורנייה או אייזיק

  1. רק אציין כאן שמילווקי מחפשים סנטר שהוא בדיוק הפוך לווצ'ביץ' – סנטר עם אוריינטציה הגנתית, מהיר ובעל נוכחות בהגנה (!) בצבע.
   עבור ההתקפה הם היו שמחים לעזרה, אך בסופו של יום, לפי החיפושים שלהם עד כה, ההעדפה מצידם היא לסנטר כמו ג'ורדן. ווצ'ביץ' בקבוצה בכירה לטעמי הופך לעוד גרג מונרו בגלל האיטיות שלו בהגנה והחוסר יכולת לבצע חילוף כמעט על כל שחקן שלא בצבע בדיוק.

 48. טרייד בין יוטה לבולס – מירוטיץ' שמת לעוף משם אחרי הריב עם פורטיס והולידיי הסולידי עוברים ליוטה בתמורה לרונדי הוד ואלק ברקס.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  הוד שחקן מוכשר בהרבה מהולידיי ויכול בקלות להיות שחקן פותח בליגה. ברקס עדיין בעל פוטנציאל וחוזה לעוד שנתיים, לא נורא.

   1. GM שיקגו: לא מאשר, מכיוון שאני לא מאמין שרודני הוד יחדש חוזה, וכי אני חושש שאלק ברקס יפגע בזאק לאווין ובעיקר קריס דאן.

 49. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydd3gzox
  פאו לפילי, ניסיון וטבעת תמיד עוזרים לקבוצה צעירה
  אמיר ג'ונסון וסאריץ' לספרס, כי הרוסטר קצר ולא יציב, כי סאריץ נותן עונה טובה וגיוון בהתקפה ובמחיר זול, כי אמיר ג'ונסון על חוזה לעונה אחת ופאו כבד עלינו עם כל הצער שבדבר

   1. GM ספרס:

    הייתי לוקח, חושב שדיל טוב לשתי הקבוצות האמת, פילי צריכה סנטר שיכול לתרום ולפתח את הצעירים

 50. http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  מירוטיץ וג'ריאן גראנט למילווקי
  דלוודובה, רשאד וון ובחירת סיבוב ראשון. הבחירה הועברה לפיניקס אבל מוגנת 1-10 ו-17-30. בטרייד אני מציע שאם הבחירה נופלת 17-3- היא של הבולס.
  שיקגו מקבלת בסבירות די גבוהה בחירה לא רעה בסיבוב הראשון.
  מילווקי מקבלת גבוה שיוכל לרווח ליאניס את המגרש וקלעי מצוין, מצרך נדיר אצל הבאקס.

  1. GM באקס

   תתקן את הלינק

   תעשה save trade ואז תעתיק ותדביק את הלינק.

   מירוטיץ' כביכול עוזר לי אבל צריך לבדוק שכר אורך חוזה וכו. גרנט פחות לחוץ לי עליו כי אני עמוס רכזים בינוניים

     1. אי אפשר לבטל נשמה, היא שייכת לסאנס עם הגנה. אבל תחשוב ריאלית, 17-30 זה אומר שרק אם הבאקס לא בפלייאוף הבחירה לא מגיעה (פחות או יותר). עם מירוטיץ תמורת כלום וג'בארי פארקר שחוזר מילווקי לא יהיו בפלייאוף? מי תעבור אותם? דטרויט? יאלללללה תן אישור.

 51. מכיוון שכרגע כGM של מילווקי אני די מובטל (דווקא את יאניס אתם רוצים?) אציע אחד משלי.

  צד א' הלייקרס מקבלת את טי ג'יי ליף , מיילס טרנר וקורי ג'וסף

  צד ב' הפייסרס מקבלת את ג'ורדן קלרקסון, טיילור אניס ולארי נאנס

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yb3t7j7b

  הסבר מילולי: טי ג'יי ליפ יכול לפרוח שוב ליד לונזו והוא מספק קליעה מבחוץ שכל כך נחוצה בעמדה 4. יכול להיות אחלה כלי מהספסל. לופז כבד בהגנה ולא ריבאונדר טוב ומיילס טרנר אומנם נפצע לא מעט לאחרונה אך הוא מגן טבעת משובח שיכול לצאת החוצה לקליעה והכי חשוב חכול לרוץ. ככל שעובר הזמן סבוניס נראה כמו הפרטנרים שאולדיפו זקוק להם בפיק אנד רול וכך לארי נאנס נראה כמו חיבור מצויין. ג'ורדן קלארקסון נראה כמו אחלה חיבור ללאנס סטיבנסון בקו האחורי שעולה מהספסל כשהם בסוף משחקים יותר מקוליסון הפותח. ואניס הוא רכז שלישי טוב. קורי ג'וסף פשוט נותן בגרות שקצת חסר כרגע בעמדת הרכז המחליף בלייקרס

  1. GM לייקרס – לוקח, קל . טרנר צעיר ועל חוזה רוקי ורק הוא לבד שווה לי את קלארקסון ונאנס. טי ג׳יי ליף? מג׳יק ידאג שהוא ישחק בנבחרת😉

  2. אני יודע שאתה ה GM של הבאקס ולא הפייסרס, אבל הבעלים שלך קרא את הפוסט הזה ואתה מפוטר.

   אנחנו רוצים להודות לך על שעות של שירות מסור, ולאחל לך הצלחה בהמשך הדרך.

    1. בחיאאאאאאאאתתתתתתתתתת.
     אפילו קלארקסון תמורת ג'וזף זה לא משהו שהפייסרס יקחו בלי היסוס, אז אתה מוסיף את טרנר וליף תמורת נאנס ??? (תוך התעלמות אלגנטית ומכוונת שלי מאניס…).

     שלא לדבר על זה שהסיכוי שהלייקרס והפייסרס בכלל ידברו אחת עם השנייה כרגע שואף למינוס 200…

  3. GM פייסרס: לא מקבל, ואף חוסם את המספר שלך.
   מיילס טרנר אמנם עדיין לא מבצע את הפריצה המיוחלת, אבל הוא עדיין אחד הגבוהים המבטיחים בליגה, והתמורה לגביו לא קרובה להספיק.

 52. http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  טרייד משולש בין הספרס, פורטלנד ופיניקס:

  קאווי עובר לפורטלנד.

  מקולום, וורן וטרוי דניאלס עוברים לספרס.

  פיניקס מקבלת את דני גרין וברין פורבס ובעיקר בחירת סיבוב ראשון מפורטלנד (אחרי שיאבדו את מקולום הבחירה תהיה 12-13 להערכתי) ןמהספרס (בחירה 23-25 בערך).

  1. GM פיניקס:
   אם אתה כבר כאן בסביבה תסביר לי מה האינסטיב שלי כאן? הבחירת דראפט סמי אטרקטיבית אבל וורן והחוזה שלו הרבה יותר. אני מוכן להיות שותף לעסק אבל תצטרך להתאמץ הרבה יותר.

    1. זה שאתה עוטף אותו במילים מפוצצות לא הופך אותו ליותר אטרקטיבי…
     לא מספיק. יש לי מספיק נסיון רע לאחרונה עם ביגמנים שהם פרויקטים.

    2. GM פורטלנד -ההצעה הראשונה היתה יותר טובה , קוואי תמורות מקולום ובחירת סיבוב ראשון אמור להיות כן קל ,הוא בדיוק מה שהקבוצה צריכה. הבעיה שלי עם הטרייד – לא ברור אם קוואי ישחק השנה ומעבר לזה יש לו חוזה לעוד עונה ואופציית שחקן אחריה ולא בטוח שירצה להשאר.נלך על זה עם הימור שנצליח להשאיר אותו.בנדר עבור זאק קולינס לא לוקח , בנדר לא מראה יכולות מלבד קליעה מ 3 , קולינס מראה סט יכולות מגוון יותר.

     1. GM ספרס

      זה נחמד שאתם מדברים ביניכם אבל למה לכל הרוחות שניתן לפרנצ'ייז פלייר לעזוב עבור שחקן שהוא אפילו לא השחקן הכי טוב בפורטלנד? ואני לא נוגע במקל באף אחד שמגיע מפיניקס כולם שם מנפחים מספרים ואי אפשר לדעת מה הם באמת שווים

 53. טוב אחרי שהצעתי מספר הצעות והן נדחו בטענה שאני לא מקבל מספיק על קוואי, אנסה עוד אחת:
  ספרס: לונזו אינגראם ודנג
  לייקרס: קוואי ומילס

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8hk4jxj

  ספרס מקבלים שני שחקנים עם אפסייד מטורף
  לייקרס מקבלים את קוואי ויחד עם קלארקסון סוגרים את עמדת הרכז, נפתרים מהחוזה המזעזע של דנג, בקיץ מגיעים לברון וג'ורג' ויאללה בלאגן

  1. חחאיזה אפסייד יש לפלופ בול? אתה יכול לקחת אותו בחינם+2 האחים שלו ואבא שלו, תמורתו תקבל מקסימום איזה שחקן די ליג שלנו

  2. חחח אני לאניטדע מה אתה לוקח אבל מת לראות את לבאר מקשקש כשפופ מאמן את לונזו..

   בקיצור , אם זה לא
   דוראנט
   קרי
   הארדן
   פריק

   קוואי לא זז לשומקום.

   ולא? ראסל לא תופס.

  3. שני באסטים ולקרדה מקולקלת (כשיש לנו כבר רכז עתיד במועדון) תמורת קוואי ומילס ?!?!?!?!
   העולם השתגע???

 54. נענה לאתגר של מילווקי לסנטר:
  מילווקי – ברוגדון, ג'ייסון טרי
  אינדיאנה – מיילס טרנר

  מילווקי משיגים סנטר צעיר שיודע לשחק הגנה, ואינדיאנה מקבלים השלמה לקו האחורי של אולדיפו+תגבור נחמד של ג'ייסון טרי

  1. GM אינדיאנה: אתה קורא לעצמך "יעקב", אבל לדעתי אתה בכלל ספייק לי!
   טרייד איום מבחינתה של הפייסרס, עם כל הכבוד לברוגדון והגופה של ג'ייסון טרי.

  1. אי אפשר מבחינת מקום עזוב שפרסטי בחיים לא ישחרר סנטר כמו אדאמס, אם הוא מגיע לגולדן סטייט אני במקום שחקנים בליגה יוצא לפרישה מוקדמת

   1. אם אין מקום, אני מוכן לקבל גם את PG כדי לפנות להם.

    אם לא יתנו אותו עכשיו, ניקח אותו בחינם כשהחוזה נגמר ב2020.

    אתם יודעים מה קורה כשגולדן חמה על כוכביי אוק'…

    1. עזוב את פול הוא לא ישאר עונה הבאה גם ככה כך את כרמלו מתנה עונה הבאה חבל שאי אפשר להעביר את השמן הזה עכשיו

  2. GM ווריורס:
   עקרונית יש מעט מאד דברים שיכולים לגרום לי להסכים לפגוע במרקם הקבוצתי שלנו. גם לוותר על איגי זו מכה כואבת אבל הקבוצה מספיק עמוקה והצעה כזו היא משהו שאני ממש לא יכול לסרב לו.
   אם ה-GM של OKC השתגע אני לוקח.

     1. אגב, עכשיו כשאני מבין שאתה אוחז ב שני הכובעים..

      ובמידה ואדאמס לא מגיע (אם כי לא רואה שום סיבה שלא..)

      מה צריך לקרות כדי שצ'אנדלר ינחת במפרץ ?

  3. 2 גמורים ו-2 פחים תמורת הויקינג?? ראסל יאכל לך את האוזן. אדמס לא הולך לשום מקום. רוצה את אדמס? תביא את קליי.

   1. לגמורים האלו יש ביחד 4 טבעות אליפות.

    איגי לא גמור, הוא ישן שנת חורף, ופורח בפלייאוף.

    פלייאוף = אתה יודע.. המקום הזה שנותנים לכם להציץ אליו רגע לפני שבועטים אתכם בסיבוב הראשון.

    מקאו נגר, אבל שומר מצוין, תחליף טוב לחלל שנפל לכם בלילה.

    מקגי – שנה שעברה עם 1 ה PER הטובים בליגה, וליד רכז מצוין כמו ווסטברוק, יכול להיות סופרסטאר.

    סוואגי זה עוד שוטר מצוין לספסל שלכם שנראה כאילו יושבים עליו כאלו שלא שמו לב לשלט "צבע טרי"

    בקיצור.. עד שגולדן מפסידה בטרייד, אתם רוצים להרוס !? מחדל בהגנה.

 55. אני לא יודע מה יש לאנשים פה נפלו על הקופסא, אם זה להחליף את קוואי בנזיד עדשים, להתחע להחליף את לונזו ואינגרם תמורת שום דבר, דווקא הטרייד שיכול להיות מושלם למילווקי ולשיקגו הוא זה
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

 56. טרייד בין הלייקרס ליוטה:

  הלייקרס מקבלים את רודני הוד ופייבורס.
  יוטה מקבלים את רנדל וקלארקסון.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycenk9er

  הסבר: הלייקרס מקבלים את החוזה הנגמר של פייבורס מה שיעזור להם בפריי אייג'נסי הקיץ, ואת הוד שיהיה שחקן חופשי מוגבל והוא מספר 2 לגיטימי בליגה.
  יוטה מקבלים סקורר לא רע לספסל שלהם ואת רנדל שעשוי להשלים את גובר בצורה טובה יותר מפייבורס ויוכל גם לתפקד כסנטר בדקות המנוחה של הצרפתי.

  1. העליתי בעצמי טרייד בערך כזה (דיברתי על כמה אופציות שיש בצירוף הזה) לפני כמה ימים בפורום אחר.

   סחתיין. בהחלט בכיוון כללי נכון.

   1. GM יוטה:

    דוחה, אני חושב שהאפשרות של חידוש של פייבורס או סיין אנד טרייד עליו, ורודני הוד שהוא אחד הנכסים המעניינים שלנו, שווים יותר מרנדל וקלרקסוןו כמו שרשמתי בהקשר אחר – לא סומך על כלום במספרים של הלייקרס השנה זה הכל ניפוח

  1. GM שיקגו: קשה מאוד. יותר קשה לי לוותר כאן על פורטיס מאשר מירו, אבל יאללה, אני זורם.

   גם כי הנסון לדעתי יכול להיות שחקן הגנה עצום, ובעיקר כי אני מקבל את באם-באם ל-4 שנים במחיר מוזל, ומפנטז על כך שאמצא מוצאת ללופז ואפתח אותו ל-ווייטסייד 2.

  2. GM מיאמי: עד שיש טרייד משולש אני אפסול אותו? לא. מת על אדביו אבל מירוטיץ שחקן טוב ומתאים בהרבה שנותן מימד להתקפה, נפטרים מהחוזה של וויטרס שלא היה משהו עוד לפני הפציעה, ברוגדון יכול להיות מעולה ליד טיילר ג'ונסון.

   יש טרייד!!!

 57. צד א': ווקר MKG ומונק לליקרס
  צד ב': קלארקסון רנדל זובאץ וברואיר לצרעות

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y75dacqe

  שארלוט נפתרת מ-MKG
  ( 39 ל-3 שנים אופצית שחקן לשנה האחרונה )
  ומקבלת תמורה נאה בדמות של שלושה נכסים צעירים וחוזה מסתיים של ברואיר (הטריד בא מהנחה ששארלוט באמת רוצה להפתר מווקר כמובן).

  הליקרס מקבלים שחקן בכיר עם חוזה נוח שעם הצעירים יהווה יעד משיכה ללברון/ג'ורג' (ווקר ישחק יחד עם לונזו לונזו פשוט ישמור על הSG של הקבוצה ממול ובהתקפה ווקר ישחק OFF THE BALL בדקות עם לונזו).
  ואם הליקרס רואים שזה לא עובד יהיה להם יותר קל לשווק בקיץ את דנג/MKG עם ווקר בטרייד.
  את מונק הליקרס יכולים להמיר לבחירת סוף סיבוב ראשון או להשאיר אותו אם הם מאמנים שהם יכולים להוציא ממנו משהו.
  MKG ימלא את הדקות שדנג אמור היה למלא כאשר אינגרם נח.

  1. Gm לייקרס – אני נאלץ לסרב. לווקר חוזה לעוד שנתיים מה שלא באמת מפנה לי כסף, בטח אם mkg גם מגיע איתו. חוצמזה שעדיין יש לי את לונזו ומהספסל הוא בטוח לא יהיה יותר אפקטיבי.

  2. GM שרלוט: עידן כבר סירב, אבלגם לא הייתי לוקח. ןוקר שווה יותר, רנדל מסיים חוזה השנה וקלארקסון סופר בינוני. זובאץ נתן כמה משחקים טובים שנה שעברה ולא מעבר כרגע

 58. ג"מ דאלאס: מה איתנו?
  חוץ מדניס סמית' ונוביצקי כולם על הבלוק. אף אחד לא רוצה איזה סאלאח מג'רי, דווייט פאוול, דווין האריס, נואל, ווסלי מתיוס? אפילו על בריאה אני מוכן לשמוע אם יש הצעה בשמיים.
  אגב, גם על האריסון בארנס בשקט בשקט מוכן להקשיב

  1. האתגר התקבל:

   דאלאס: פלטון+בחירת סיבוב ראשון 2019 (מוגנת טופ 5)
   אוקלהומה: יוגי פרל

   http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9ygyy8j

   דאלאס מקבלת רכז מנוסה וחכם+בחירה שיכולה בקלות להפוך לבחירה במקום 15-20. אוקלהומה מקבלת רכז נהדר שיודע לקלוע שלשות לא רע בכלל, ומוסיף לספסל מימד התקפי לא רע בכלל.

  2. אף אחת מההצעות האלה לא קרובות לעניין אותי.
   נשים את בארנס בצד כרגע. כמו במקרה של קמבה קשה לי לראות תמורת מי אני מוותר עליו כרגע.
   בוא נחזור לדבר ג"מ דנבר. המאנימל דווקא כן מעניין אותי ואתה צריך להיפטר מכסף. לי יש מקום מתחת לתקרה.
   מה אתה אומר טרייד סלרי דאמפ:
   דאלאס מקבלים: קנת' פאריד
   דנבר מקבלים: מקרוברטס, דווין האריס, בחירת סיבוב שני לא מוגנת.
   http://www.espn.com/nba/tradeMachine

   דנבר נפטרים מהשכר של פאריד תמורת שני שחקנים בשנה אחרונה לחוזה, מה שיאפשר להם להחתים את יוקיץ' בלי לחץ.
   דאלאס מקבלים את פאריד, ממשיכים בטנק השנה, תוך קידום סמית' ג'וניור אבל נשארים תחרותיים לשנים הקרובות כמו שקיובן אוהב.

   1. ממש, אבל ממש לא מבין את האינטרס שלך פה. אבל היות ויש לי כבר עומק בעמדת הפורוורד, והאריס יכול רק להוסיף. יש טרייד!

    1. האינטרס היחידי שלי הוא שאני מאמין בפאריד.
     כרגע קבוצה של סמית' ג'וניור, ווסלי מתיוס, בארנס (או פורטר אם יקרה הטרייד עם וושינגטון), פאריד ודווייט פאוול או ( מרווין באגלי במקרה הטוב) תוכל להיות תחרותית כבר מהשנה הבאה.

     יש טרייד!!!

 59. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycentdbh

  שארלוט מקבלת את החוזה המוגזם של מהינמי אבל גם את ג'ודי מיקס ואת אוברה הסופר מוכשר בתוספת בחירת סיבוב ראשון.

  וושינגטון מקבלת את האוורד שישדרג לה את ההגנה וול יהפוך אותו למפלצת ואת מליק מונק שהולך לאיבוד בהורנטס ויכול לפרוח במקום אחר.

  שארלוט מרוויחה בחירה באמצע סיבוב ראשון ואת אוברה שאמור להפוך לשחקן חמישיה לגיטימי בעתיד. אין לה מה לעשות עם דוויט.
  וושינגטון מרוויחה סנטר משודרג מאוד ועל חוזה קצר יותר.

     1. אתה רוצה להישאר תקוע על 50% הצלחה וגג סיבוב שני אם אתה פוגש את טורונטו הלוזרים? חייבים לחשוב יותר גבוה, הסגל הנוכחי מיצה את עצמו ועם החוזים של וול, ביל, פורטר ומהינמי אתה כבר קרוב ל-100 מיליון.

     2. הבעיה של וושינגטון היא ש-33 מיליון יושבים על סנטרים. לא מתקבל על הדעת. לכן הטרייד צריך להיות על מנת לפתור בעיה זו. פורטר ואוברה הם חלקים חשובים ובלתי ניתנים להחלפה. חוץ מזה חסר לי מחליף לביל (מיקס לא פוגע). לכן הייתי מנסה להיפטר ממאהינמי ואם לא אז מגורטאט וסמית על מנת להביא עוד SG ועוד PF שיכול לשחק Strech 4/5

  1. GM שרלוט: אוברה, שחקן חמישייה לגיטימי, בחירת סיבוב ראשון לא רעה ואני נפטר מהווארד כשהמועדון גם ככה בריבילד? לקחתי. טרייד מעולה להורנטס, עם הכאב שבויתור על מונק (לאובורה תקרה גבוהה לא פחות ויש בחירה)

   1. GM ספרס

    לא, בדומה לפיניקס אני לא סומך על המספרים של השחקנים של הלייקרס, והסיכוי שהם יתאימו לתרבות הארגון שואפת לאפס.

  1. *הפליקנס מקבלים שחקן שיעזור להם להשאר תחרותיים השנה עם חוזה די נוח וכח אש שנה הבאה מהספסל בהנחה שקאזינס נשאר ומעבירים בשעה טובה את החוזה של סולומון היל.
   הבולס מקבלים בחירה טופ 20 לפחות להארכתי ויותר דקות למארקנן ופורטיס הצעירים. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7je7wgo

   1. GM ספרס:

    לא. אולי אם זה וול 🙂 ברצינות זה לא מתאים לסגנון.

    אגב אם ביל על המדף אז גרין ועוד משהו תמורתו יכול לעבוד עבורינו

 60. צד א: האריסון בארנס
  צד ב: אוטו פורטר ובחירת סיבוב ראשון ב2019
  וושינגטון מקבלים שחקן שהוא סקורר הרבה יותר טוב מפורטר ושיקח קצת זריקות לוול וביל ויהיה משמעותי יותר בפלייאוף, ושנכנס עכשיו לשיא הקריירה.
  דאלס מקבלים את פורטר החביב ונכס עתידי לדעיכה של עידן פוסט דירק.

  1. gm וושינגטון:

   לקחתי, בעיניי בארנס שחקן הרבה יותר טוב מפורטר שהוא רול פלייר משודרג. בחירת סיבוב ראשון באיזור המקום ה-20 זה מבאס אבל אני אספוג את זה.

  2. פורטר הוא שחקן הגנתי מעולה. בארנס? מסכים שהוא שחקן ISO טוב יותר מפורטר, אבל פורטר רק בן 24 ויכול להשתפר עוד. אפילו בלי בחירות לא הייתי לוקח בתור וושינגטון.

   1. בארנס מבוגר מפורטר רק בשנה ויושב על חוזה יותר קצר ויותר נוח. יכול בהרבה הרכבים לשחק גם פ"פ ולהוביל את הספסל אם צריך. מה הסיכוי שתביא מציאה בבחירה 20?

     1. נט רייטינג? אתה צוחק עליי? משווה בין קבוצת פלייאוף לאחת החלשות בליגה? אולי תשווה את הנט רייטינג של פאצ'וליה לגאסול? ברור שפורטר לא יאבד, הוא בכלל לא יוזם בהתקפה, או שלשה או חיתוך לסל.

     2. צודק! עדיין, הרגש אומר פורטר כבר פה וחתום לשלוש שנים, לא יודע איך בארנס ישתלב. מוכן לטרייד רק עם הוא כולל משלוח של מאהינמי או שני הגבוהים האחרים. זו כאמור הבעיה האקוטית.

 61. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8omopc4

  קליבלנד נותנת את קלדרון , פריי ותומאס , נפטרת משחקנים שאין לה שום צורך בהם ומקבלת את דניס שרודר.

  אטלנטה – אתם לא הולכים לשום מקום , תקבלו שחקן שיתן אותה תמורה כמו שרודר רק עם חוזה לעונה אחת , שרודר לא היה נשאר גם ככה עם האופי שלו היה מבקש לעבור ולא מחכה 4 שנים כדי שיווצר משהו חדש.
  פלוס שני ותיקים שיעזרו לסחוב או שתחתכו אותם.

  1. במקרה אני ה GM של שני הקבוצות הללו:
   כGM קליבלנד: לא
   אנחנו רוצים לעשות טרייד על הגמד, אבל רוצים לקבל תמורה הולמת עוד העונה. שרודר לא באמת משדרג אותנו העונה. חוץ מזה מהטרייד הזה יוצא שנתנו את קיירי (ועוד שני שחקנים) תמורת שרודר??!! אני רוצה לשמור על העבודה שלי. תודה.

   כGM אטלנטה: לא
   אנחנו בעניין של שחקנים שיודעים לעשות הגנה, ושחקנים עם פוטנציאל. תומס לא יהיה יותר טוב משהיה בבוסטון ואין לו הגנה. חוץ מזה הוא יברח בקיץ לקבוצה אחרת. לא תודה.

 62. טוב, אני רואה שאנחנו מתקדמים. מאהינמי כנראה מצדיק שתי בחירות, אבל לא שתיהן סיבוב ראשון, אלא אם כן אתם מוסיף משהו למירוטיץ.
  הינה מה שאני מציע:

  1. וושינגטון מעבירה: מאהינמי, בחירת סיבוב ראשון 2018 + בחירת סיבוב שני 2018 + בחירת סיבוב שני 2020
  שיקגו מעבירה: מירוטיץ

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yambdope

  2.וושינגטון מעבירה: מאהינמי, גייסון סמית, בחירת סיבוב ראשון 2018 + בחירת סיבוב שני 2018
  שיקגו מעבירה: מירוטיץ, ג. הולידיי

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y83o34nm

  1. GM שיקגו: כן, את האופציה הראשונה.
   את מהנימי אסבול, תהיה לי בחירת סיבוב ראשון, ושתי בחירות דראפט סיבוב שני שאני לא חייב לתת להם חוזה מובטח.

    1. GM שיקגו – מוכן לתת במקום את קמרון פיין וג'ריאן גראנט.
     הם יחליפו יפה את וול.
     את ולנטיין אני צריך כרגע

 63. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yb2yf8qo

  הנה טרייד ריאלי בלוקבאסטר בין קבוצות וזה בהנחה שלדיוויס נשבר מנ"א

  נ"א מקבלים: פול גורג ולואיס וויליאמס

  אוק מקבלים: אנתוני דיוויס וגי גי רדיק

  פילי מקבלים: בלייק גריפין

  קליפרס מקבלים: מרקל פולץ-פוטנציאל העתיד הרי אין להם באמת לאיפה להתקדם וזה שחקן פוטנציאל סופרסטאר
  כרמלו אנתוני וגאריד ביילס

    1. בלייק שחקן אדיר הוא צריך מוטיבציה בקונטנדרית. בקליפרס הוא מיצה את עצמו אין לו דרייב שם רק חוזה מקס.

   1. אני גם חותם על זה בתור מנגר של כל אחת מ-4 הקבוצות פה.

    גם אם אני מנגר של הקליפרס-בלייק גמור שם ואין לו מוטיבציה רוצה רק כסף. פולץ אין לו באמת מקום לצמוח בפילי והוא תקוע שם ויכול להתפוצץ בקליפרס ולעשות מה שבא לו, ברור שאצטרך לסבול את כרמלו אבל נעיף אותו בסוף החוזה. ביילס סתם נספח.

    פילי הופכת למספר 1 במזרח עם סימונס משופר קליעה אמביד וגריפין ובלייק יהיה עם יותר מוטיבציה.

    אוק טיפונת מתחזקת כי אנתוני דוויס זה מפלצת ויוצר מאצ אפ מהגיהנום לגולדן סטייט יחד עם ראסל. רדיק קלעי בחסד.

    נ"א מוציאה את הכי טוב שניתן על אנתוני דיוויס שחקן טופ 12 בליגה וסקורר לא רע והולידיי וקאזינס נשארים.

     1. מסכים. אני עדיין חושב שהיא יכולה להשיג את המקסימום האפשרי מבוסטון כך שכולם יהיו מרוצים אבל לא מסכימים איתי שם למעלה

     2. אגב אם דיוויס ידרוש אין כמעט חבילה יותר אטרקטיבית אלא אם כן בא להם רוקי עם פוטנציאל גדול.

      דיויס הוא שחקן טופ 7 בליגה ולא יתנו תמורתו מאת אלו שלפניו אולי את קאווי או הארדן. זה אומר ששאר הטריידים יהיו סביבות שחקנים 8-15 בליגה+בחירות דראפט או נספחים.

  1. GM קליפרס:

   קרוב, אבל זה לא מבחינתי. אני לא ממשכן ככה את העתיד של הקבוצה לשנתיים בשביל פולץ. זה פשוט מסוכן מידי. פלוס הקבוצה שלנו טובה השנה. זה לא משהו שבא ברגל.

 64. טרייד משולש :
  ניקס שולחת את קאנטר לממפיס ובחירת סיבוב ראשון ואת אוקיין לפליקנס
  הפליקנס שולחים את איטוואן מור לממפיס ובחירת סיבוב ראשון

  ממפיס שולחת את גאסול לניקס

   1. GM ניקס לא ממהר להסכים. קנטר נותן תפוקה יציבה ויעילה, וצפוי להמשיך להיות כזה לפחות בשנתיים הקרובות, אוקווין הוא המחליף המושלם שלו.
    תנסה לשווק את גאסול לקבוצה שרוצה לנצח עכשיו.

    1. לדעתי קנטר הוא כבר סוג של גיבור מקומי בניו יורק.
     אני לא רואה אותו הולך לשום מקום אלא אם כן מדובר בהזדמנות מטורפת.
     לדעתי הוא יצא מהחוזה בקיץ הבא והם יחתימו אותו לטווח ארוך על קצת פחות כסף.

     1. אני מאוד מקווה שקנטר יישאר. תפוקה יציבה משחקן קבוצתי עם עתיד, וסגירה חיובית של עמדה לכמה שנים, זה בדיוק מה שאנחנו צריכים.

 65. פליקנס נותנים – אשיק, אג'ינסה, בחירת סיבוב שני 2019
  פליקנס מקבלים – מוזגוב, נאנס

  ברוקלין נותנים – מוזגוב, סתאםסקאס
  ברוקלין מקבלים – דנג, אג'ינסה, בחירת סיבוב 1 2021 מהלייקרס (מוגנת טופ 8), בחירת סיבוב 2 2019 מהפליקנס, 5 מיליון מזומן מהלייקרס.

  לייקרס נותנים – נאנס, דנג, בחירת סיבוב ראשון 2021, 5 מיליון מזומן
  לייקרס מקבלים – אשיק, סתאםסקס

  חשוב להדגיש – השנה השלישית של אשיק מובטחת רק ב 3 מיליון $…

  הלייקרס מפנים מקום בתקרה.
  ברוקלין מוכרים 7 מיליון בתקרה תמורת בחירות (כרגיל)
  הפליקנס קונים בכסף עזרה על המגרש במקום קונוסים.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yckdb5rv

  1. ג"מ ברוקלין- לוקח בשתי ידיים.
   יש לי עוד שנתיים להסריח ורוצה כמה שיותר בחירות בשנתיים האלו.

   מחכה לתשובה מג"מ לייקרס ומג"מ ניו אורלינס פליקנס.

   1. האמת היא שלדעתי היחידים שהיו עשויים טיפה להסס זה הנטס.
    אם אתה קיבלת, אני מצפה מהשניים האחרים להעביר בקלות.

    1. אני היססתי ולקחתי רק בגלל שאני מהמר שהלייקרס לא יתרוממו כמו שהם חושבים ובגלל שכנראה לא מתכננים להציע הרבה לאוקאפור.
     תכחס הנטס הרבה יותר מוגבלים בתקרה ממה שנראה, אבל העיקר שב2019-20 יהיה ספר נקי ובתקווה עם כמה שיותר בחירות עד אז.
     זו השנה שמתכננים להתחיל יציאה

     1. אם הם חושבים להציע לו כל דבר מעל 5 מיליון אז דיל מסוג כזה שיביא את אג'ינסה לא יתאים. כמו שהוא נראה בינתיים בספק אם יציעו לו יותר ממינימום אם בכלל

  2. Gm לייקרס – לא מבסוט על זה שאני נותן בחירת סיבוב ראשון אבל יאללה, לברון מגיע אז נוותר עליה בתקווה שהיא תהיה נמוכה. יש טרייד מבחינתי.

 66. הקליפרס מקבלים מהניקס את הרננגומז בתקווה שיהיה העתיד שלהם ואת קאנטר שיחליף את בלייק ויתן תפוקה גדולה בהתקפה כשהם יכולים בסיטואציות מסוימות גם לשחק ביחד , ובנוסף את לאנס תומאס ומקדרמוט שיחפו על כל הפציעות ויתנו יציבות לבטן של הקבוצה משני הצדדים.

  הניקס יקבלו את לו וויליאימס שיספק התקפה , ואת דיאנדרה שאמור להשלים את פורזינגיס פלוס ווילי ריד כסנטר גיבוי.

  אם צריך שהניקס יוסיפו בחירה סיבוב שני אז אפשרי.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  1. שכחתי – לו וויליאמס מקבל הזדמנות להיות סוסופ אולסטאר…
   וכן החוזים של דיאנדרה והחד קרן מסתיימים יחד כך שאפשר יהיה להחליט לאן ללכת אם זה עובד או לא

  2. GM ניקס דוחה את ההצעה ומבקש להזכיר שהקבוצה שלו איננה משלה את עצמה שהשנה הנוכחית תניב אושר, שגשוג והישגים.
   מאחר וכך לתת שני שחקנים צעירים ומבטיחים ולקבל תמורתם את דבילדרה ג'ורדן ולו תנו לי חוזה שאני אחזור להיות הבינונימי שאנימי וויליאמס הוא רעיון שלא יעלה על הדעת.

   1. ג'יאמ של הניקס סובל ממאניה דיפרסיה ולא רואה טוב בלי משקפיים , אכן צבר הכוחות של האו"ם יביא לו בינוניות מרגשת במקרה הטוב או נטישה של ספינת פליטים במקרה הרע.

     1. עזוב דובי, אל תהיה פיל ג'קסון.
      תביא את דיאנדרה, ותמכור אותו בעונה הבאה תמורת שחקן טוב יותר, אלא אם כן אתה מאמין שניקלינה יהיה שחקן-שחקן.

     2. הוא לא מאמין. כל הזמן חופר בווטסאפ שהיו צריכים לקחת את סמית.

      דובי לא מבין איך אתה מסרב את זה. לאוהדי הניקס יש ורסיה מאוד מעניינת של תסמונת שטוקהולם – הזדהות ואהבה למי שחוטף להם את הכסף.

 67. לווריורס: טי ג'יי ליף
  לפייסרס: עומרי כספי

  ג"ס מקבלת שחקן צעיר ומבטיח לקצה הספסל ונפטרת משחקן מבוגר מקצה הספסל, ואילו אינדיאנה הופכת למועמדת הראשית במזרח בין רגע.

  1. GM אינדי: אם תניח את הציניות בצד, תגלה שהטרייד הזה לא אפשרי מבחינת תקרת השכר.
   זו הסיבה שביקשנו מכולם להשתמש ב-טרייד משין.

    1. במחשבה שנייה, נראה לי שזה כן עובר.
     משום מה בטרייד מאשין כתוב שכספי מרוויח פחות מ-2 מיליון דולר לעונה.
     אין לי הסבר אחר מלבד ש-ESPN אנטישמים.
     בכל מקרה, לא מקבל את הטרייד.

     1. אוקיי, אז מתברר שזה לא עובר.
      כספי אכן מקבל מעל 1.5 מיליון, אבל זה בסבסוד הליגה, ולכן לטרייד מאשין אין טעות.

 68. סיכום יום טריידים ראשון (ומוצלח) לקבוצות שלי: יוסטון, ברוקלין ודאלאס.
  1) הצעה של דדי לטרייד משולש בין יוסטון, דטרויט וקליפרס.
  יוסטון מקבלים: דיאנדרה ג'ורדן, טוליבר, בחירת סיבוב שני 2018 של אטלנטה (מהקליפרס).
  קליפרס מקבלים: דראמונד, בחירת סיבוב שני מדטרויט
  דטרויט מקבלים: קפלה, אנדרסון ובחירת סיבוב ראשון 2020 מוגנת מיוסטון.
  הטרייד ממש על קו הסיום עם הסכמה עקרונית מכל הצדדים, רק מנג'ר דטרויט רוצה מהקליפרס עוד ממתק אחרון, משהו בדמות דקר תמורת סטנלי ג'ונסון.
  2) ברוקלין היו פעילים:
  טרייד 1- (הצעה מקורית של האיסלנדי)
  לברוקלין: עמנואל מודייאי, הרננגומס, בחירת סיבוב ראשון של דנבר
  לדנבר: דינווידי, ססטוסקס, בחירת סיבוב שני של אינדי (מברוקלין)
  טרייד 2- עדיין על השולחן הצעה מדדי, מחכים לתשובת הג"מ האחרים.

  3) דאלאס פעילים
  טרייד 1 – (האיסלנדי רוצה אחוזים למרות שהטרייד רחוק מהצעתו המקורית ולכן עמלתו נדחתה)
  לדלאלס: קנת' פאריד
  לדנבר: דווין האריס, ג'וש מקרוברטס, בחירת סיבוב שני
  טרייד 2 (הצעה של סער k)-
  לוושינגטון: האריסון בארנס
  לדאלאס: אוטו פורטר ובחירת סיבוב ראשון של וושינגטון ל2019
  יש הסכמה עקרונית בין הצדדים ורק מחכים לאישור הרשמי מהליגה.

 69. צד א' הלייקרס- לונזו בול אינגראם וקלרקסון
  צד ב'- מילווקי- יאניס

  הלייקרס מקבלים סופרסטאר שאין צורך בלהציג את מעלותיו והסנונית הראשונה במירוץ ההתחמשות.
  ממילא אינגראם תופס את המשבצת של לברון\ג'ורג'

  מילווקי.. טוב מילווקי צריכים להיות כנים עם עצמם. הם לא יגיעו לשום מקום עם יאניס או בלעדיו. הם קבוצת גבול פלייאוף אפילו איתו.
  הם מקבלים הבטחה לעתיד די מבטיח ובטח עם נכסים שאפשר להמשיך ולסחור בהם במידת הצורך וסוגרים את כל הפינות החסרות

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9quhbdd

  1. GM באקס

   אין סיכוי. נכון שיאניס לא מבטיח לי אליפות וכנראה שפרי אייג'נטס כרגע לא נוהרים למילווקי אבל הסיכוי ששחקן כמו יאניס נוחת בשוק שלי ועוד רוצה להישאר בו? זה כמו הסיכוי לזכות בלוטו. לאינגרם יש חורים במשחק. הוא מבטיח אבל עוד לא סידר קליעה מבחוץ. בול מעניין מאוד אבל גם שם יש עוד סימני שאלה. הגרעין הזה צעיר ומבטיח ומאפשר לי לשלם לפרי אייג'נטס. אבל אלו לא יגיעו גם ככה לשוק שלי… את קלארקסון אני רוצה מאוד ומעדיף אותו על כל הגארדים שלי כרגע אבל השם יאניס צריך להיות מחוץ לתמונה.

  2. חח אהבתי את הטרייד שלך. בתור מנגר הלייקרס זכיתי בלוטו אולי תביא גם את דוראנט תמורת קוזמה?

   את לונזו גם בחינם אני לא לוקח.

 70. טרייד משוגע לסיום יום: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7bj4dkd
  וושינגטון מקבלת: פול ג'ורג' כריס מידלטון קייל סינגלר ואלכס אברינס.
  אוקלהומה מקבלת: אוטו פורטר ג'בארי פרקר ובחירות סיבוב ראשון של הויזארדס ב2018 ו2019.
  מילווקי מקבלים: בראדלי ביל.
  וושינגטון למרות איך שזה נראה לדעתי לא לוקחים סיכון כזה ענק. מידלטון לטעמי אנדרייטד והוא מגיע יחד עם שני רול פליירס האחד נחמד השני (סינגלר) פחות והבחירות דראפט לא אמורות להיות גבוהות במיוחד. מפסידים את ביל שמעבר ליכולת הוא נהיה אחד הסמלים שלהם בשנים האחרונות.
  מילווקי מרוויחים בענק למרות הערכתי למידלטון ביל עדיף עליו, והוא סקורר מעולה שיוריד המון את התלות ביאניס ויש לו נסיון פלייאוף. מיני ביג 3.
  אוקלהומה מוותרת על הסיכון שבעזיבה של ג'ורג' ומקבלת את אוטו פורטר שהוא סמול פותח נחמד עם הגנה טובה, גבארי פרקר שבקרוב חוזר מהפציעה ואני מאמין שעוד לא מימש את כל מה שיש בו, ושתי בחירות סיבוב ראשון שסם פרסטי הראה כבר שהוא יודע לעשות איתן קסמים ויועילו במקרה של החלטה בקיץ על פי