אירועי דיומא – 31.08.2023 – כדורסל ואופניים

אליפות העולם בכדורסל / מתנאל אלאשבילי

היום מתחילים משחקי הדירוג של מקומות 17-32, כשמדובר במאבק חשוב גם בגלל שמכאן תצא נציגת אסיה ונציגת אפריקה במשחקים האולימפיים, וגם בגלל ש-16 הנבחרות הטובות ביותר באליפות שלא יקבלו כרטיס מובטח לאולימפיאדה, יהיו במשחקי המוקדמות בשנה הבאה. כלומר, נבחרת שתסיים בין 21 הראשונות תעפיל לפחות למוקדמות, וזה לא כולל את הנציגה הטובה ביותר של אסיה, הנציגה הטובה ביותר של אפריקה, ואת המארחת של האולימפיאדה צרפת, שגם היא נמצאת במשחקי הדירוג.

בית מ':

11:00 אנגולה – סין:

סין, שהייתה אמורה להיות נבחרת נורא מבטיחה בהתחשב בקו אחורי עמוס שכולל את המתאזרח הטרי קייל אנדרסון, די פישלה בבית המוקדם. הרבתה לאבד ולחלק מעט אסיסטים והמשחק שלה היה תקוע. אנגולה מנגד יצאה בצורה מכובדת משלב הבתים כשהקשתה על איטליה והרפובליקה הדומיניקנית והצליחה לגבור על הפיליפינים שמארחת את הטורניר. אנגולה תרצה לשחק כמה שיותר על הקו האחורי מול הסינים ולהצליח לגרום לה לאבד ריכוז וכדורים. סין מנגד תרצה לשחק כמה שיותר מהר ולא להיקלע להתקפות ארוכות בהן קייל אנדרסון יצטרך להוציא לפועל לבדו. סין עומדת במצב לא טוב כשהיא מאחור בכל הנוגע לעלייה לאולימפיאדה, וניצחון שלה יהיה הכרחי מאחר שאינה תלויה בעצמה אלא ביפן שהצליחה להשיג ניצחון. אם הסינים יפסידו ויפן ינצחו, התקוות שלהם לעלות לאולימפיאדה נחלשות.

15:00 הפיליפינים – דרום סודן:

בין הפיליפינים לדרום סודן הסיפור כמעט זהה, לפיליפינים משחק די תלותי בג'ורדן קלארקסון והיא תצטרך להשתרך מאחורי יפן כדי להשיג כרטיס למשחקים האולימפיים. מולם דרום סודן, נבחרת שהצליחה להרשים מאוד בשלב הבתים וכמעט לעלות לשלב השני. חוסר הגיוון של הפיליפינים מול הגיוון המפתיע של נבחרת דרום סודן יכול לאפשר לה לגמור את המשחק בהגנה ולהשיג יתרון על אנגולה על ראשות הדירוג ביבשת אפריקה.

בית נ':

11:45 ניו זילנד – מקסיקו:

שתי נבחרות לא מרשימות בלשון המעטה, אם כי מקסיקו הראתה שהיא הנבחרת הרעה ביותר בטורניר כשחטפה מאה נקודות ממצרים במשחק האחרון בשלב הראשון. מבחינת ניו זילנד, שתחשב בעליה למשחקים האולימפיים כחלק מאוקיאניה, המשחק הוא די לפרוטוקול מאחר שאוסטרליה הבטיחה כרטיס למשחקים האולימפיים ובמוקדמות באוקיאניה אין יותר מדי נבחרות טובות. מקסיקו תנסה להוכיח שהיא שווה יותר מהפרש ממוצע של 26-, אבל ככל הנראה ללא הצלחה.

15:30 מצרים – ירדן:

במשחק הזה העניינים לגמרי חמים, כששתי שכנותינו ינסו כל אחת לעלות למשחקים האולימפיים מהיבשת שלהן. מצרים מצידה נמצאת בקרב נורא צמוד עם אנגולה, דרום סודן וחוף השנהב ואילו הירדנים שמאזנם מהשלב הראשון לא מצביע על היכולת שלהם ינסו לעלות למוקדמות המשחקים האולימפיים בהתחשב ביכולת הפחות טובה של סין, הפיליפינים, איראן ולבנון. בירדן ראינו את רונדה הוליס ג'פרסון, שכבר הספיק לקבל את הכינוי "הממבה השמאלית" בגלל הדמיון בפנים לקובי בריאנט, מככב בשלב המוקדם. כעת, מול נבחרת פחות טובה משלוש הנבחרות שפגש בשלב הראשון, הוא ירצה להשיג ניצחון ראשון לנבחרתו.

בית ס':

10:30 פינלנד – כף ורדה:

שתי נבחרות שהאליפות הזו עד כה מבחינתן די שונה. כף ורדה שעל אף הסנטר האימתני שלהם אדי טבארס, ידעו שהם לא מגיעים עם נבחרת טובה ושמסביב לטבארס החבילה הכוללת לא מזהירה. פינלנד לעומתה הגיעה עם אולסטאר מה-NBA, לאורי מרקאנן, ועם שחקנים שיכולים ליצור סביבו מצבים. לנבחרות בשלב הראשון היה נורא קל להתמודד עם פינלנד, הצפיפות במגרש בסטנדרט האירופאי השפיע מאוד על מרקאנן וככל שעשו עליו יותר פעמים שמירות כפולות ככה לפינלנד יצא הרוח מהמפרשים. כף ורדה הגיעו כאנדרדוג לבית עם סלובניה וגאורגיה אך ידעו שהם יכולים לנצח את ונצואלה החלשה מהם, וכך עשו. מבחינת הנבחרת האפריקאית שנחשבת לפחות טובה ביחס לסגל של האחרות, הטורניר הזה הוא טבילת אש טובה מאוד בשבילם לקראת ההמשך. מבחינת האולימפיאדה? ככל הנראה הם לא ישתתפו שם בענף עם הכדור הכתום. פינלנד מנגד, תרצה למחוק את האכזבה משלב הבתים ולנצל את חוסר הגיוון של כף ורדה, לסגור את המשחק מוקדם ולנסות לגעת במוקדמות המשחקים האולימפיים.

14:10 יפן – ונצואלה:

אם לא הבית הקשה של יפן בשלב הראשון עם גרמניה ואוסטרליה, יפן הייתה בוודאות בשלב השני כשיוטה וואטנבה וג'וש האוקינסון הציגו כדורסל מרהיב. על אף הנסיבות, יפן ביתרון לקראת הבטחת השתתפות במשחקים האולימפיים, מאחר שאף נבחרת מאסיה לא עלתה לשלב השני. ולכ, אם תסיים ראשונה בדירוג הנבחרות האסייתיות היא תקבל כרטיס לאולימפיאדה. חשוב להזכיר שיפן במאזר 1-2 בעוד ארבע הנבחרות האחרות מאסיה במאזן 3-0. ונצואלה מבחינתה היא אנדרדוג מובהק, ואין לה את הכלים להתמודד עם יפן, אבל אם תנצח את יפן ואת פינלנד תוכל להשתחל למוקדמות האולימפיאדה.

בית ע':

12:45 לבנון – חוף השנהב:

חוף השנהב במאזן דומה לכל הנבחרות האפריקאיות וחייבת ניצחון. לבנון הגיעה מבית נורא קשה אבל כן הצליחה להבהיל מעט את צרפת במשחק מולה. חוף השנהב גם היא הגיעה מבית קשה וגם בניצחון היחיד שלה התקשתה מול איראן שאמורה להילחם מול לבנון על המיקום. המשחק לא אמור להיות ברמה גבוהה במיוחד אבל כן לספק מתח ומלחמה בעקבות הרצון של שתי הנבחרות לנצח וכן הידיעה שהן משחקות על משהו בר השגה.

16:30 צרפת – איראן:

אם לא יסגרו את הסיפור, צרפת תיחשב לבדיחה בכל הנוגע לכדורסל נבחרות לאורך שנים. אין לצרפת אפשרות להפסיד לאיראן. איראן, כמו לבנון מול צרפת, תרצה להראות שהיא יכולה להשיג את המיקום הנכסף בדירוג, וכמו שעשתה חיים קשים לחוף השנהב וכמעט ניצחה, כך גם תרצה לעשות לנבחרת הצרפתית שעדיין נראית בשוק. אם הצרפתים לא יגיעו עם סכין בין השיניים ויסגרו את המשחק ברבע השני, מי יודע, אולי איראן תהיה במוקדמות האולימפיאדה וצרפת תסיים במקום גרוע עוד יותר מהמקום בו היא נמצאת כרגע.

תוצאות אמש:

בית ב':

סרביה – דרום סודן 115- 83:

סרביה פתחו פער דו-ספרתי כבר ברבע הראשון והגדילו אותו עד לסיום ולניצחון הקל שהבטיח להם את המאזן המושלם והמקום הראשון בבית, בזמן שדרום סודן יורדים למקום השלישי בבית לאור הניצחון של פורטו ריקו.

סרביה – ניקולה יוביץ' 25 נקודות ב-9/9 מהשדה, 5/5 לשלוש ו-2/3 מהקו, בוגדן בוגדנוביץ' 23 נקודות ו-9 אסיסטים, ניקולה מילוטינוב 17 נקודות ו-10 ריבאונדים, אוניין דובריץ' 12 נקודות, מרקו גודוריץ' 11 נקודות.

דרום סודן – פטר ג'וק 21 נקודות, נוני אומוט 17 נקודות, מריאל שיווק 12 נקודות, מאג'וק דנג 10 נקודות.

פורטו ריקו – סין 107- 89:

הסינים מצאו את עצמם שוב בפיגור דו-ספרתי כבר במחצית הראשונה, צמצמו קצת בהפרש, אך שוב נענשו בהגנה רעה ברבע האחרון ותבוסה שלישית ברציפות, בזמן שפורטו ריקו מבטיחים את המקום בשלב הבא עם הניצחון.

פורטו ריקו – טרמונט ווטרס 22 נקודות ו-4 חטיפות, איסמעיל רומרו 18 נקודות ו-10 ריבאונדים, כריסטופר אורטיז 13 נקודות, ג'ורדן הווארד 11 נקודות, סטפן תומפסון 11 נקודות.

בית ג':

ארה"ב – ירדן 110- 62:

ניצחון קל, אבל קנדה עדיין מובילים בקטגוריית ההפרש הגבוה ביותר למשחק בודד ובמצטבר, ולאור המשך הלו"ז, ייתכן שזה גם יישאר ככה עוד.

ארה"ב – אנתוני אדוארדס 22 נקודות ו-8 ריבאונדים, בובי פורטיס 13 נקודות, ג'ארן ג'קסון 12 נקודות, ג'יילן ברונסון 10 נקודות.

ירדן – רונדיי הוליס-ג'פרסון 20 נקודות, פרדי איברהים 10 נקודות.

יוון – ניו זילנד 83- 74:

היוונים כבר נקלעו לפיגור 15 מוקדם, אבל אז הם מצאו את הפתרון וכפו על ניו זילנד 21 איבודי כדור לעומת 6 בלבד שלהם, מה שאפשר להם להשיג את הניצחון בקרב הישיר על העלייה, גם ביום קליעה רע של 40% מהשדה.

יוון – יואניס פאפאפטרו 27 נקודות, יאנוליס לרנצאקיס 20 נקודות, תומאס ווקאפ 10 נקודות ו-9 אסיסטים.

ניו זילנד – שה אילי 27 נקודות ו-8 אסיסטים, רובן ראנג'י 19 נקודות, פין דילייני 10 נקודות ו-14 ריבאונדים.

בית ו':

גאורגיה – ונצואלה 70- 59:

רבע שני של 18- 4 לזכות הגאורגים קבע יתרון 42- 23 במחצית והכריע למעשה את המשחק, למרות שההפרש קצת הצטמצם עד לסיום.

גאורגיה – טורניקה שנגלייה 25 נקודות, גוגה ביטדזה 11 נקודות ו-11 ריבאונדים.

ונצואלה – נסטור קולמנארס 16 נקודות ו-12 ריבאונדים, חוסה מטראן 12 נקודות, הייזלר גיז'נט 10 נקודות ו-7 אסיסטים.

סלובניה – כף ורדה 92- 77:

סלובניה ידעו היכן "לבזבז" את המשחק הרע של לוקה דונצ'יץ', שאחרי 37 ו-34 נקודות ב-2 המשחקים הראשונים הסתפק הפעם ב-19 נקודות ב-5/17 מהשדה, מה שרק הפך את המשחק הזה לצמוד מהצפוי, והמשחק השני באליפות שסלובניה מנצחים בהפרש של 15 בדיוק.

סלובניה – לוקה דונצ'יץ' 19 נקודות ו-9 אסיסטים, קלמן פרפליץ' 18 נקודות ו-7 אסיסטים, בין פרפליץ' 11 נקודות, אלכסיי ניקוליץ' 11 נקודות.

כף ורדה – בטיניו גומז 17 נקודות, קנטי מנדס 10 נקודות.

בית ז':

ברזיל – חוף השנהב 89- 77:

המשחק הזה היה צמוד במשך 3 רבעים, והיה אולי מי שקיווה שחוף השנהב ישלימו את הסנסציה וינצחו בקרב הישיר הזה על המקום בשלב הבא, אבל רבע אחרון שבו הם ספגו רק 19 נקודות הרגיע את הברזילאים שסיימו במקום השני בסופו של דבר.

ברזיל – יאגו סנטוס 24 נקודות ו-12 אסיסטים, טים סוארס 15 נקודות, ג'ורג'יניו 13 נקודות, ברונו קבקולו 12 נקודות ו-8 ריבאונדים.

חוף השנהב – סדריק בה 13 נקודות ו-13 ריבאונדים, סולו דיאבטה 12 נקודות, ז'אן פיליפ דאלי 11 נקודות, באזומנה קונה 10 נקודות.

ספרד – איראן 85- 65:

אלופי העולם נתנו מנוחה לרודי פרננדס ומצאו את עצמם במחצית ראשונה צמודה עד שהגיעה הבריחה שסגרה עניין, במשחק בו האחים הרננגומז היו אחראים ל-37 נקודות ו-14 ריבאונדים מתוך ה-85 ו-40 בהתאמה של הנבחרת.

ספרד – חואנצ'ו הרננגומז 21 נקודות, ווילי הרננגומז 16 נקודות ו-9 ריבאודים, סנטי אלדאמה 11 נקודות ו-8 ריבאונדים.

איראן – מוחמד אמיני 19 נקודות, בהנאם יחצ'אלי 12 נקודות.

אופניים / דוד "פאקו" סעדה

הוואלטה א אספניה – קטע 6

קטע 5 של אתמול היה מאד דומה לקודמו, גם בתוואי וגם בהתרחשויות, עם תוואי שכלל כמה טיפוסים מתונים וסיום במישור. הבריחה כללה הפעם רוכב אחד בודד – אריק פאגונדז האורוגוואיי. לפני הטיפוס המדורג היחיד של היום, הצטרף אליו מלך ההרים, אדוארדו ספולוודה, והמשיך קדימה על מנת לקחת את מלוא הנקודות על הטיפוס. אח"כ גם הוא כצפוי נתפס ע"י הדבוקה, שהמשיכה קדימה אל עבר מיאוץ הסיום. בדרך לשם, כמו ביום הקודם, קיבלנו התרסקות המונית, שכללה הפעם את אחד המועמדים לזכייה בקטע, מילאן מנטן. בסיום קיבלנו מיאוץ סיום צמוד במיוחד אל הקו, בו הקדים קיידן גרובס את פיפו גאנה, על מנת להשיג את נצחונו השני ברצף. בגזרת ה-GC ראינו את רמקו אוונפול מתנפל על שש שניות הבונוס לפני הסיום, על מנת להגדיל את יתרונו ב-GC. הוא ממשיך להוביל במירוץ לפני מאס (11+), מרטינז (17+), וינגגור (37+), ולאסוב ואויטדברוקס (39+), רוגליץ' (43+), איוסו (44+), סולר ואלמידה (48+).
קטע 6 מחזיר אותנו למאבקי ה-GC בהרים, כשבדרך לסיום נקבל מספר טיפוסים קלים, עד לסיום במצפה הכוכבים של חבאלמברה, טיפוס קשוח ותלול, בעיקר בחציו השני. נראה כמובן לחלוטין כמו קטע לחברי ה-GC. עדיין, אוונפול הצהיר בריש גלי כי קבוצתו תהיה מעוניינת "להשאיל" את החולצה האדומה למספר קטעים, על מנת לא להזדקק לשלוט בדבוקה מהשלבים המוקדמים של המירוץ. כך שמאד ייתכן שנקבל כאן שני מירוצים – אחד מהמבריחה בו אולי נקבל את המנצח, ואחד בקרב בין חברי ה-GC, קרי אוונפול, רוגליץ', וינגגור, איוסו וחבריהם על הפסגה. שידור ביורוספורט 1 ב-14:30.

Subscribe
Notify of
74 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 7:43:46

תודה
יש גם "מוקדמות" הקונפרנס עם מכבי תל אביב שתשחק בשמונה (אנסה לשים לינק) מול צלייה.
ת"א כבר עם רגל וחצי בשלב הבתים. בהנחה שיעברו, מעניין מי ישובצו אצלה בבית.
.
לעניין אחר, האיש והמפה, טל ברודי, (המפקד שלי במילואים מ 1991) הגיע לגבורות ושיהיה לו עד 120.
להלן מגוון ברכות וסרטון (אולסי פרי) שהעלה אהרל'ה וייסברג

טל ברודי בן 80 היום!!!
אולסי פרי: "אתה הגביע של ישראל"
מיקי ברקוביץ': "היית המודל לחיקוי שלי"
דיוויד בלאט: "סללת עבורי את הדרך"
דינו מנגין: "לא הייתי עצוב כשהפסדתי לך"
מוטי ארואסטי: "נהניתי להיות מחזיר הכדורים שלך"
פנאיוטיס יאנאקיס: "גרמת לי להתאהב במשחק"
בארי לייבוביץ': "התאמנו אחד לשני"
רפי גינת: "מספר שש, נאמבר סיקס, טלללל ברודיייי"

https://www.facebook.com/watch?v=6281305375331675

אלכס דוקורסקי
31/08/2023 12:10:36

תודה רבה, רזי. מאחל הרבה מזל טוב ורק בריאות.

Yp
Yp
31/08/2023 7:54:09

בוקר טוב לכולם
מצטרף לברכות לאיש ששינה את פני הכדורסל בישראל , טל ברודי . מאחל לו בריאות , כל טוב ואריכות ימים .

אשך טמיר המקורי
31/08/2023 8:18:18

מצוין. יום חלש.

אור
אור
31/08/2023 14:15:38

כי רק הקבוצות שלא עלו לשלב הבא משחקות..

אטאפומה
31/08/2023 8:55:21

הוי מיירקולס סלדרה לה אטפה 5 דה לה וולטה אספניה דה מורייה וולנסיה ,
האסטה אל בוריאנה .
אן טוטאל 186.5 קילומטרוס.
לס פונגו און לינק מאס טארדה

אטאפומה
31/08/2023 9:03:04
Reply to  אטאפומה

אופס קלארו הוי אס לה אטפה 6 אסטה אס דה אייר…

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 9:10:52

נולה גבר אתמול בלי בעיות על זפאטה.
מחר המשחק הבא שלו.

אלכס דוקורסקי
31/08/2023 14:33:37

מול בן ארצו (ממוצא הונגרי), לאסלו דג'רה, שחקן מעולה, שמדורג 38 בעולם.

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 15:49:03

אכן
בלי קשר, הניצחון אתמול בעצם סוגר אותו כמקום ראשון השנה בעולם. עוד שיא ענק שהוא השחקן שהיה הכי הרבה זמן….
ויש לו עוד כמה שנים לתת.
עם היכולת שלו לא להיפצע השמיים הם הגבול.

עמיחי קטן
31/08/2023 16:01:57

דג'וקוביץ' יחזור למקום הראשון בדירוג הבא, אבל אם אלקרז יזכה בארה"ב, הסיכוי של דג'וקוביץ' לסיים את השנה ראשון יהיה נמוך מאוד (כרגע אלקרז מוביל בערך ב-500 נקודות שנצברו השנה)

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 16:15:48

תודה על ההבהרה

אלכס דוקורסקי
31/08/2023 12:31:38

מתנאל ופאקו, תודה רבה.

אהרון שדה
31/08/2023 12:37:22

תודה רבה להסביר הכל זה דוקטורט אעשה זאת (אלכס בגלל זה דוחה סיכום אתלטיקה)
מעתיק תגובות שכתבתי מהסיכום של עמיחי
בסוף משחקי היום אנסה לעשות הערכת מצב לקראת המחזור האחרון
תודה רבה עמיחי
בכדי להסביר את המירוץ האולימפי צריך ממש עבודת דוקטורט
זה לא עניין ]פשוט כלל וכלל

אנסה להסביר את הכללים
מכיוון שב 1-16 אין שום נציגה אסיאתית ו אפריקאית
הרי שכרטיס ישיר לאולימפיאדה יינתן לנסיגה האפריקאית שתסיים במקום הגבוה ביותר
כרטיס אחד ישיר יינתן לנציגה האסייתית שתסיים במקום הגבוה ביותר
16 כרטיסים נוספים יחולקו למדורגות הגבוהות ביותר שלא זכו בכרטיס האולימפי
( 2 כרטיסים הולכים לאירופה 2 לאמריקה 1 לאסיה 1 לאפריקה ו 1 לאוקיאניה בו זכתה כבר אוסטרליה )
הטורניר הקדם אולימפי ישוחק יחד עם עוד 5 נבחרות שהעפילו בטורנירי הקיץ ( קרואטיה פולין בהאמה בחריין וקמרון )
ויכלול סה"כ 24 נבחרות
אך ברשימה כאן הראנו 21 מקומות
ולכן יתר 3 הכרטיסים יילכו למדורגות הכי גבוהות באסיה אפריקה ואמריקה שלא זכו בכרטיס ישיר לקדם
ככה יוצא שכמעט כל נבחרת מסתכלת ב 2 טבלאות בו זמנית

הטבלה הראשונה טבלת הבית שלה
הטבלה השנייה מאזנה מול היריבות האזוריות שלה
אבל חשוב לזכור שהבחינה מול הנבחרות האזוריות מגיעה קודם כל בהתאם למיקום
למשל כרגע למשל חוף השנהב אחרונה ביחס הסלים באפריקה עם מינוס 40 אך אם תסיים ראשונה בבית שלה גם אם תהיה ביחס סלים שלילי ואפילו ביחס מאזני שלילי אך תהיה הראשונה בביתה היא זו שתעפיל

בקיצור
כל אלופות בית של 17-32 ידורגו למעשה 17-20
כל הסגניות ידורגו 21-24
השלישיות ידורגו 25-25
הרביעיות ידורגו 29-32
למה הדירוג הזה חשוב ?
לכמה דברים
באסיה ובאפריקה הדירוג הזה חשוב אשית לעולה הישירה לאולימפיאדה
שנית המדורגות גבוה סביר שעד מקום 24 קרי טופ 2 בבית יבטיחו את הכרטיס לקדם אולימפי
3 הדירוג יכריע מי קודמת למי באפריקה אסיה ואמריקה לשלושת הכרטיסים האחרונים לקדם

עוד דבר אחרון לפני שנתחיל
מאזן פנימי עדיין רלוונטי לטובת ההכרעה בתוך הבית כמו כל טורניר אחר
אבל כאן יש פקטור חשוב מאד של יחס סלים כללי שכן במקרה ששתי נבחרות באותו המקום בבתים הרי שאם יש להם גם אותו מאזן הרי שהיחס הכולל הוא זה שיקבע
ובמידה ומדובר בשני נבחרות באותה היבשת של אפריקה או אסיה זה עשוי להכריע ממש את הכרטיס האולימפי
אחרי שהסברנו את כל זה ננסה להמשיך להסביר בהודעה הבאה את כל המצב בכל בית

אהרון שדה
31/08/2023 12:37:57

במבט כללי
בית 13 ( 1 )
1 אנגולה 2-1 ומינוס 12
2 דרום סודן 2-1 ומינוס 17
3 הפיליפינים 3-0 ומינוס 23
4 סין 3-0 ומינוס 80
היום 11.00 אנגולה -סין
15.00 דרום סודן -הפיליפינים
שבת
11.00 אנגולה -דרום סודן
15.00 סין -הפיליפינים
בית 14 ( 2)
1 מצרים 2-1 מינוס 13
2 ניו זילנד 2-1 מינוס 28
3 ירדן 3-0 מינוס 77
4 מקסיקו 3-0 מינוס 78
נותר
היום 11.45 ניו זילנד -מקסיקו
15.30 מצרים -ירדן
שבת
11.45 ניו זילנד -מצרים
15.30 ירדן -מקסיקו

בית 15 ( 3)
1 יפן 2-1 מינוס 28
2 כף ורדה 2-1 מינוס 32
3 ונצואלה 3-0 מינוס 32
4 פינלנד 3-0 מינוס 62
היום
10.30 פינלנד -כף ורדה
14.10 יפן -ונצואלה
שבת
10.30 פינלנד -ונצואלה
14.10 יפן -כף ורדה

בית 16
דירוג
1 צרפת 2-1 מינוס 26
2 חוף השנהב 2-1 מינוס 40
3 איראן 3-0 מינוס 63
4 לבנון 3-0 מינוס 100
היום
12.45 חוף השנהב -לבנון
16.30 צרפת -איראן
שבת
12.45 צרפת -חוף השנהב
16.30 איראן -לבנון

——————————————–
מבטים ישירים המאבק על הכרטיס האסייתי
כרגע
1 יפן 2-1 ומינוס 28 19 בדירוג הכללי
2 הפיליפינים 3-0 ומינוס 23 21 בדירוג הכללי
3 איראן 3-0 ומינוס 63 אך 23 בדירוג הכללי
4 ירדן 3-0 ומינוס 77 24 בדירוג הכללי
5 סין 3-0 ומינוס 80 31 בדירוג הכללי
6 לבנון 3-0 ומינוס 100 32 בדירוג הכללי
———————————————–
המאבק הישיר באפריקה
1 אנגולה 2-1 מינוס 12 ו 17 בדירוג הכללי
2 מצרים 2-1 מינוס 13 ו 18 בדירוג הכללי
3 סודן 2-1 21 בדירוג הכללי
4 כף ורדה 2-1 מינוס 34 23 בדירוג הכללי
5 חוף השנהב 2-1 מינוס 40 24 בדירוג הכללי
—————————————————-
בקטנה אמריקה
במאבק שעשוי להיות על הקדם אולימפי
1 ונצואלה 3-0 מינוס 32 26 בדירוג הכללי
2 מקסיקו -0 מינוס 78 30 בדירוג הכללי
בהודעה הבאה נסנכרן כל קבוצה בבדיקת עומק

אהרון שדה
31/08/2023 12:39:03

תמונת מצב מורחבת ומצבה של כל נבחרת בכל החזיתות
בית 13
1 אנגולה מאזן 2-1 מינוס 12 כרגע מדורגת 17 ראשונה באפריקה
במצב העכשווי תגיע לאולימפיאדה היום מול סין יכולה להביס ואם תביס ותנצח את דרום סודן בשבת סביר מאד שתוכל להגיע ישירות לאולימפיאדה
אם תנצח פעם אחת סביר מאד שתגיע לטורניר הקדם אולימפי

2 דרום סודן 2-1 ומינוס 17 יש לה 2 משחקים לה קלים מול הפיליפינים ואנגולה
2 ניצחונות עשויים כנראה להעלות אותה ישירות לאולימפיאדה
ניצחון בודד סביר שיביא אותה לקדם אולימפי
3 הפיליפינים 3-0 מינוס 23 נותר לה דרום סודן וסין
הפסד בודד יסגור את הסיפור הישיר רק ניצחון שלה על דרום סודן ושל האחרונה על אנגולה יכול בקונסטלציה מסוימת להביא לה את המקום הראשון בבית ואז עם מעידה יפנית הכרטיס האולימפי אפשרי
ניצחון בודד שלה יביא לה כנראה את הכרטיס לקדם לאור החולשה האסייתית ולאור יחס הסלים שלה שעדיף בהרבה על האסייתיות האחרות
( למעט יפן שבקונסטלציה של הפסד לפיליפינים תעפיל כמעט בוודאות ישירות לאולימפאידה)
4. סין 3-0 ומינוס 80 נותר לה אנגולה והפיליפינים
רק ניצחון כפול ישים אותה בעמדה של עלייה ישירה
ניצחון בודד אך על הפיליפינים יוכל לשים אותה שלישית בבית ואז יכול שתעפיל לקדם לאור החולשה האסייתית
2 הפסדים והיא הולכת הביתה
——————————————————————————–
בית 14
1 מצרים 2-1 ומינוס 13 כרגע מדורגת 18 ו 2 במירוץ האפריקאי בהפרש 6 נק' ביחס
נותר לה ירדן וניו זילנד
2 משחקים סבירים אם תנצח בהם בטח בהפרש גבוה תהיה קרובה מאד להבטחת העפלה בטח אם המשחק אנגולה -דרום סודן יהיה צמוד
ניצחון בודד יוכל לשים אותה בבית משולש לכאורה משמעותי בפועל הסיכוי לעלייה ישירה לא יהיה גבוה גם אם תסיים איכשהו ראשונה מכיוון שסביר שאחת מבין אנגולה /דרום סודן תנצח פעמיים
וגם אם תיפול למקומות 25-28 יש סיכוי לא רע שזה יספיק באפריקה
שורה תחתונה 2 ניצחונות וסיכוי יפה מאד לפריז
ניצחון בודד וסיכוי גבוה לקדם אולימפי
2 הפסדים וכנראה תאבד את הקדם

2 ניו זילנד 2-1 ומינוס 28 נותר לה מקסיקו ומצרים
אצלה העסק יותר פשוט את הכרטיס הישיר לאולימפיאדה הפסידה בכל מקרה לאוסטרליה
כל שנותר לה זה להגיע לקדם אולימפי
שם כפי שכתבתי בהודעה קודמת אליפות בית לבטח תבטיח זאת וכמעט ודאי גם סגנות בית
סביר מאד שניצחון על מקסיקו יביא לה את הכרטיס הקדם אולימפי

3. ירדן 3-0 ומינוס 77 כרגע 28 בדירוג ו 4 באסיה
אם תנצח את מצרים ומקסיקו תוכל עוד להיות אלופת הבית מה שיבטיח לכל הפחות את המקום הקדם אולימפי
הפסד למצרים וכנראה הטורניר הקדם אולימפי הלך אם כי ניצחון על מקסיקו יוכל להעלות אותה לשם
4 מקסיקו 3-0 ומינוס 78 כרגע 30 בדירוג הכולל
נותר לה ניו זילנד וירדן
את הכרטיס הישיר לאולימפאידה הפסידה ממזמן שכן 5 מהיבשת עלו ל 1-16 ויש רק 2 כרטיסים
תנסה להעלות לקדם או דרך המיקום הכללי ויש עוד אופציה שתקדים בסיכום את ונצואלה
נראה שניצחון בודד יספיק למשימה לאור המשחקים הקשים של האחרונה
———————————————————————————–
בית 15 1 יפן 2-1 ומינוס 28 15 בדירוג ראשונה באסיה
נותק לה ונצואלה וכף ורדה
2 ניצחונות יעלו אותה באופן ודאי לפריז שכן היא היחידה מאסיה שניצחה ואף אחת אחרת לא תוכל להגיע ל 3 ניצחונות
ניצחון בודד ישים אותה בעמדה קורץ אבל אז צריכה שאף אחת לא תסיים כאלופת בית היא תסיים כנראה 2 בניצחון בודד שאמור להספיק בטח לאור יחס הסלים שמה רק לפיליפינים יכולה להיות השגה
גם 2 הפסדים לא בהכרח יזרקו אותה בטח אם הפיליפינים גם לא תנצח כי ניצחון בודד של אסייתית אחרת לא בהכרח יעזור לאסייתית לעבור את יפן בטח לאור יחס הסלים

2. כף ורדה 2-1 ומינוס 34 23 בדירוג הכללי
רק רביעית באפריקה אך שם הכל צמוד
יותר בעייתי המשחקים הקשים שנותרו לה מול פינלנד ויפן
צריכה ניצחון שקשה לי להאמין שיבוא ולכן קשה לי להאמין שתגיע גם לקדם אולימפי

3 ונצואלה 3-0 ומינוס 32 מדורגת 26 אבל מובילה בקרב הישיר על מקסיקו
תפגוש ביפן ופינלנד במידה ותפסיד פעמיים תסיים אחרונה בבית אבל גם אז אם מקסיקו תפסיד פעמיים היא זו שכנראה תעלה
את הכרטיס הישיר הפסידה ממזמן
4. פינלנד 3-0 ומינוס 62 29 בדירוג
אצלה יחסית הסיפור פשוט
את הכרטיס הישיר מאירופה הפסידה ממזמן
אין לה הסתכלות איזורית
צריכה לסיים טופ 2 בבית בכדי לעלות
מצבה לא טוב ולכן חייבת ניצחון כפול על כף ורדה וונצואלה אך היא הרבה יותר טובה ולהערכתי תעשה זאת
————————————————————————————————————————
בית 16 ( 4)
1 צרפת 2-1 ומינוס 26 19 בדירוג
אין לה על מה לשחק כי תהיה בפריז כמארחת
2 חוף השנהב 2-1 ומינוס 40 מדורגת 24 וחמישית ואחרונה באפריקה
אחרונה מנציגות אפריקה כרגע אבל ניצחון על הצרפתים שכאמור אין להם על מה לשחק ישים אותה ראשונה בבית בהינתן שתנצח היום את לבנון החלשה מולה תוכל לשפר את יחס הסלים
ניצחון בודד וסביר שהיא תסיים טופ 2 בבית שיספיק כנראה לקדם

3 איראן 3-0 ומינוס 63
היא עוד תבכה על ההפסד לחוף השנהב אם תפסיד היום לצרפת זה כנראה יסתום את הגולל על טופ 2 בבית
בכל זאת ניצחון על לבנון עשוי להספיק לה לקדם כנציגת אסיה הבכירה שלא עלתה ישירות

4 לבנון 3-0 ומינוס 100 מדורגת 32 וכמובן אחרונה באסיה
נראה שחוף השנהב ואיראן גדולות עליה גם ניצחון בודד לא יספיק כנראה לקדם 2 ניצחונות ועדיין קשה להאמין שתקבל כרטיס ישיר לאולימפיאדה

אהרון שדה
31/08/2023 12:39:28

סיכום על מה להסתכל ותחזית
משחקים בולטים היום
15.00 דרום סודן -הפיליפינים 2 הנבחרות יהיו חזקות במאבק על הכרטיס בניצחון ויפסידו אותו בהפסד הפיליפינים המארחת והסודנים ההפתעה
15.30 מצרים -ירדן דרבי ערבי לוהט שישפיע על הסיכוי המצרי לכרטיס ישיר ועל הירדני לקדם
שבת
11.00 אנגולה -דרום סודן זהו קרב אפריקאי ישיר אם 2 הנבחרות יגיעו אחרי ניצחון היום הרי שהמנצחת תהיה ראש הבית וקרובה לפריז
ולתחזית
באפריקה
כולם יכולות אני מעריך בעיקר לאור היכולת והיריבות דווקא שדרום סודן תזכה בכרטיס
באסיה
הפער היפני משמעותי וצריך לקרות משהו גדול שהיא לא תשיג את הכרטיס
5 שיודחו מהקדם אולימפי
לבנון
סין
איראן
ירדן
וונצואלה

אהרון שדה
31/08/2023 13:45:38

קצת סדר לבתים 9-12 למקומות 1-16
בית 9 (1)
סרביה 0-3
הדומינקנית 0-3
איטליה 1-2
פרוטו ריקו 1-2
מפגשים ישירים בשלב הראשון
סרביה -פרוטו ריקו 77-94
הדומינקנית -איטליה 82-87
מחר
11.00 סרביה -איטליה
15.00 הדומינקנית -פרוטו ריקו
בראשון
11.00 איטליה -פרוטו ריקו
15.00 סרביה -הדומינקנית
תמונת המצב ניצחונות מחר של סרביה והדומינקנית והם עולות כאשר המפגש ביניהם בראשון יכריע מי תמנע ברבע מארה"ב
מה קורה בבית משולש ?
אם איטליה תנצח את סרביה והאחרונה את הדומינקנית יהיה בית משולש איטליה שהפסידה ב 5 לדומינקנית צריכה 6 ומעלה ואז היא מבטיחה עלייה אם גם תנצח את פרוטו ריקו
אם פרוטו ריקו תנצח את הדומינקנית ואיטליה תנצח את אותה פרוטו ריקו יהיה בית משולש בו כרגע הדומינקנית +5 ואיטליה מינוס 5 אך הדומינקנית תפסיד ואיטליה תנצח …

משחק המפתח מחר 11.00 איטליה -סרביה

אהרון שדה
31/08/2023 13:45:53

בית 10 ( 2)
ארה"ב 0-3
ליטא 0-3
מונטונגרו 1-2
יוון 1-2
מפגשים ישירים בשלב הראשון
ארה"ב -יוןן 81-109
ליטא -מונטונגרו 71-91
מחר
11.40 ארה"ב -מונטונגרו
15.40 ליטא -יוון
ראשון
11.40 יוון -מונטונגרו
15.40 ארה"ב -ליטא
בהנחה סבירה שארה"Cב תנצח פעמיים הרי שהמשחק מחר ליטא -יוון יכריע ניצחון ליטאי והיא שם
ניצחון יווני מחר ועל מונטונגרו והכרטיס של יוון
מונטונגרו מצידה הודחה מעשית לאור התבוסה לליטא והמפגש מול ארה"ב
אם היא תפסיד לארה"ב אז גם אם יהיה בית משולש כי יוון תנצח את ליטא ומונטונגרו את יוון היא במינוס 20 זכר לתבוסה לליטא
משחק המפתח
מחר ליטא -יוון

אהרון שדה
31/08/2023 13:46:08

בית 11 ( 3)
סלובניה 0-3
גרמניה 0-3
אוסטרליה 1-2
גיאורגיה 1-2
מפגשים ישירים בשלב הראשון
סלובניה -גיאורגיה 67-88
גרמניה -אוסטרליה 82-85
מחר
11.30 גרמניה -גיאורגיה
15.10 סלובניה -אוסטרליה
ראשון
10.30 אוסטרליה -גיאורגיה
14.10 סלובניה -גרמניה
בהנחה שגיאורגיה לא באמת שייכת לבית
הרי שמחר זה משחק להיות או לחדול לאוסטרלים
אם תפסיד תודח
אם תנצח ב 4 ומעלה תבטיח עלייה מותנה בכך שתנצח בראשון את גיאורגיה
אם סלובניה תפסיד אז היא תקבל את גרמניה בלהיות או לחדול
רק שגרמניה ב +3 וסלובניה תהיה במינוס ההפסד
ולכן אם סלובניה תפסיד בנקודה היא תוכל לנצח בנקודה ולעלות
אם תפסיד ב 3 תצטרך 4 (אולי 3 תלוי בכללי )
אם היא תפסיד ב 10 היא תצטרך 7 הפרש על הגרמנים וכן הלאה
משחק המפתח
מחר סלובניה -אוסטרליה ובמידה ואוסטרליה מנצחת
אז בראשון גרמניה אוסטרליה בלהיות או לחדול

אהרון שדה
31/08/2023 13:46:29

בית 12
קנדה 0-3
ספרד 0-3
ברזיל 1-2
לטביה 1-2
מפגשים ישירים בשלב הראשון
קנדה -לטביה 75-101
ספרד -ברזיל 78-96
מחר 12.45 בפרד -לטביה
16.30 קנדה -ברזיל
ראשון
12.45 ברזיל -לטביה
16.30 ספרד -קנדה
הצפי שספרד וקנדה יבטיחו כבר מחר רבע גמר וביום ראשון יתמודדו על הבכורה
השאלה האם הם יעדיפו לנצח ולקבל כבר את ארה"ב בחצי ?
משחק המפתח
ראשון 16.30 ספרד -קנדה

אלכס דוקורסקי
31/08/2023 14:31:28

אהרון, תודה רבה.

אמנון
אמנון
31/08/2023 15:26:14

לפני זמן קצר ביותר הסתיימה אליפות העולם המלהיבה באתלטיקה וכבר נמשכת ליגת היהלום.
הערב.מתקיימת התחרות ה-11 בסדרה בציריך.
קישור למקצים ומתחרים/ות.
https://zurich.diamondleague.com/en/programme-results-zurich/#baseFrame#__athSchedule#ScheduleInit#Zurich2023_CURRENTEVENT_JSON
יש שידור החל משעה 21:00 בערוץ ספורט 3.

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 16:15:23

לחובבי לברון בלבד! גורדן הוא ה GOAT, לא יעזור לכם כלום.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1329465794662610&set=gm.1553866551814469&idorvanity=522017298332738

פאקו
31/08/2023 16:41:00

מאד מעניין מה שקורה כאן בוואלטה: 55 ק"מ לסיום, יש כאן קבוצת בריחה ענקית של 40 רוכבים, ביתרון שש דקות על הדבוקה. מה שמעניין כאן זה שחצי מיומבו ויסמה כאן, וספציפית ספ קוס, שיכול למצוא את עצמו בחולצה האדומה בסוף היום. מעניין אם זאת התכנית שלהם.

פאקו
31/08/2023 18:03:50

הנה רוגליץ'.

פאקו
31/08/2023 18:04:38
Reply to  פאקו

רמקו בצרות צרורות.

פאקו
31/08/2023 18:06:56

יומבו ויסמה הולכים לחגוג היום, כשקוס עובר לחזית בדרך לניצחון ולחולצה האדומה.

פאקו
31/08/2023 18:08:05
Reply to  פאקו

ועכשיו גם וינגו מגשר לרוגליץ'. איזה התעללות.

מנחם לס
31/08/2023 18:07:57

וואווו. תודה גדולה למתמאל ופאקו, ןכמוהן לאהרון שתמיד נוסיף פרטים משלו. עד עתה אליפות טניס מצויינת. גם ג'קובוץ' וגם אלקטרז נראים מצויין.

מנחם לס
31/08/2023 18:12:06

הדנית ווזניאקי (נשואה לדייויד לי שהיה ב-NBA) עשתה קמבק מצויין אחרי העדרות של שלוש שנים.!!!!!!!!!

אלכס דוקורסקי
31/08/2023 18:40:05
Reply to  מנחם לס

נכון. העפילה כבר לסיבוב השלישי. לאחר שגברה על פטרה קביטובה הצ'כית.

פאקו
31/08/2023 18:13:43

קוס לוקח את הקטע, אבל מרטינז מחזיק בשיניים במקום השני די לעלות לאדומה.

עידו גילרי
31/08/2023 18:16:58

וואו איזה קטע.
ההר הזה מביא ניצוצות כל פעם.

פאקו
31/08/2023 18:17:21

קטע מטורף.

פאקו
31/08/2023 18:17:02

רמקו מפסיד 32 שניות לרוג ו-וינגו, כשגם איוסו ומאס מצליחים לברוח לו.

עידו גילרי
31/08/2023 18:18:14
Reply to  פאקו

אבל נזק מינמלי.

עידו גילרי
31/08/2023 18:17:34

יומבו שוב פעם עם טקטיקה מזהירה.
ולני מרטינז יסומן עכשיו רשמית כנסיך החדש של צרפת.

עידו גילרי
31/08/2023 18:17:59

כל הכבוד גם לרמקו על מזעור הנזקים. עבודה מעולה.

פאקו
31/08/2023 18:23:07

אכן, בסופו של היום הוא עדיין לפני כל המתחרים העיקריים שלו.

פאקו
31/08/2023 18:19:25

קוס כבר עם המסורת של כיפים לצופים בניצחון בוואלטה.

פאקו
31/08/2023 18:20:13
Reply to  פאקו

יש מצב שזה עלה לו באדומה (ולא שביומבו מצטערים על זה).

עידו גילרי
31/08/2023 18:20:40
Reply to  פאקו

לא נראה לי.

עידו גילרי
31/08/2023 18:20:18
Reply to  פאקו

חחח, סימן ההיכר שלו…

עידו גילרי
31/08/2023 18:24:14

ראיון משותף של רוג את וינגו 🥱
שמישהו יביא את פוג דחוף.

פאקו
31/08/2023 18:28:40

לפחות רוג מצחיק (גם אם הוא לא מתכוון לזה).

עידו גילרי
31/08/2023 18:24:59

בשולי האירועים המרכזיים – לרוע המזל ג'יי ויין נאלץ לנטוש אחרי ההתרסקות המוקדמת שלו.

פאקו
31/08/2023 18:27:15

וגם רמקו מאבד את אנדראה בג'יולי.

עידו גילרי
31/08/2023 18:27:49
Reply to  פאקו

נכון.

עידו גילרי
31/08/2023 18:28:12

טוב מסתבר שמרטינז הוא נסיך גם מבחינת הדם בעורקים.
יפה.

פאקו
31/08/2023 18:29:20

כן, לא ידעתי על אבא שלו. הראיון עם קוס מראה שהעולם קטן.

עידו גילרי
31/08/2023 18:30:44
Reply to  פאקו

וסבא…

פאקו
31/08/2023 18:40:18

טוב, זה היה מצחיק, איך שקוס גמע בשלוק אחד מהבקבוק הענק של השמפניה.

עידו גילרי
31/08/2023 18:41:00
Reply to  פאקו

טוב הקדמת אותי אבל אני עוד לא בכושר.

פאקו
31/08/2023 18:42:23

סומך עליך שתקטין את פער השניות בפעמים הבאות.

עידו גילרי
31/08/2023 18:40:34

לפחות קוס משעשע.
עושה תחרות צ'אגינג כמו נער קולג' אמריקאי טיפוסי.

עידו גילרי
31/08/2023 18:43:42

למרטינז מותר אלכוהול בכלל?
מזל שהמירוץ לא באמריקה.

פאקו
31/08/2023 18:45:37

שינו את החוקים מאז רמקו.

אטאפומה
31/08/2023 20:53:29

אחרי שישה קטעים מדבריים סוף סוף
הוולטה החלה .
תוך.שבועיים נדע מה קורה…

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 21:11:45

מכבי תל אביב פשוט מזמינים את הלחץ של צליה. במקום להוציא כדורים קדימה משחקים אחורה וישלמו על זה אם לא יתחילו להעביר קדימה לשחקנים הפנויים שלא חסרים במגרש.

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 21:14:24

והנה הראשון של צליה
חבורת טפשים שבמקום להעביר קדימה לשחקנים חופשיים, בעיקר מתמסרים מאחור.
קין צריך לבעוט להם חזק בטוסיק.

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 21:23:42

סוף סוף ניסיון התקפה נורמאלי

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 21:33:24

הסלובנים עם המון הזדמנויות, מכבי תל אביס 0 הזדמנויות עד כה

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 21:49:56

פריירים הסלובנים, היו צריכיל להיות עם לפחות עוד גול אחד.
הם יצטרכו לשים עכשיו 2 נוספים כדי שהסדרה הזו תתאזן ל 4:4.

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 22:13:31

בהפסקה קיבלו בעיטה בתחת מקין ופתחו עם גול.
עכשיו הסובנים אבודים.

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 22:14:55

הגול של גבי קניקובסקי

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 22:24:42

המשחק כרגע בין שתי קבוצות גרועות…

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 22:38:16

קין עשה 3 חילופים שמעירים את המשחק של מכבי.
בראבו

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 22:43:05

תמא טקס הסלובנים צריכים לשים שלישייה ב 8 דקות בשביל להשוות.
אפשר לשים חותמת שמכבי תל אביב בשלב הבתים בקונפרנס.
שיהיה בהצלחה ומעניין מי יבואו לבלומפילד.

דוקטור רזי הופמן
31/08/2023 23:01:27

הסתיים בתיקו ומכבי בבתים.
המחצית השניה היתה הרבה יותר טובה ומכבי הגיעו למצבים.
החילופים היו טובים מאד.
השוער המחליף לא גדול אבל קראתי שהחזירו את טננבאום. מניח שיחזור בקרוב למגרשים.
ניסיון באירופה כבר יש לו וגם אליפויות.

The Oak
The Oak
31/08/2023 23:41:28

יש מצב שקוס יקבל אישור ללכת עד הסוף?

פאקו
01/09/2023 0:45:28
Reply to  The Oak

לא חושב שיקרה. קודם כל הוא שען די מזעזע, אז גם אם לא יקרה כלום עד קטע הנג"ש באמצע השבוע הבא, הוא צפוי להפסיד שם המון זמן. מעבר לזה, הוא בדיוק אחד שמרגיש מאד בנוח בעמדת הסייען, והרבה פחות בנוח בעמדת המוביל. הייתי אומר שעוד סיבה היא שזה הגראנד טור שלישי שלו העונה (והחמישי ברצף), אבל מהבחינה הזאת המילים עליו כבר נגמרו.

פאקו
01/09/2023 0:46:34
Reply to  פאקו

אבל אין אוהד ניטרלי שלא רוצה לראות את זה קורה.

אלכס דוקורסקי
01/09/2023 0:13:38

לא בכל יום זוג נשוי משחק בעת ובעונה אחת במגרשים סמוכים בטורניר גרנד סלאם. בשעה זאת נפתחת המערכה המכרעת במשחק בין אנסטסיה פבלוצ'נקובה הרוסיה לאלינה סביטולינה האוקראינית. בעלה של האחרונה, גאל מונפיס הצרפתי, עומד להתחיל את משחקו מול אנדריי רובליוב הרוסי.