טריידים דמיוניים 2019 – פרויקט הופס מיוחד!! – דדליין היום (חמישי) ב20:00!

טריידים דמיוניים 2019 – פרויקט הופס מיוחד!! – דדליין היום (חמישי) ב20:00!

הטרייד דד ליין הולך ומתקרב, והחלטנו להחזיר לכבודו את פרויקט הטריידים הדמיוניים לשנה רביעית ברציפות!

מעכשיו ועד ליום חמישי, 20 מחברי צוות הכותבים של הופס יהפכו באופן זמני ל-GMים של כל קבוצות הליגה, ובעזרת הגולשים ננסה לרקוח כמה שיותר טריידים מעניינים ושוויוניים, כשאתם מציעים ואנחנו בתפקיד הג'נרל מנג'רים נאשר או לא נאשר (כמובן שעם פירוט – אלא אם כן זה יהיה על כריס פול ואז נעשה דוויד סטרן ונסתפק ב"Basketball Reasons"). ככה זה יעבוד:

כשגולש רוצה להציע טרייד, הוא הולך לטרייד מאשין של ESPN, ובוחר את הקבוצות (אפשר יותר מ2!) ואת השחקנים. זה מאוד אינטואיטיבי ונוח ככה שגם אם זו פעם ראשונה שלכם, אתם אמורים להסתדר.

לאחר שנבחרו כל השחקנים והקבוצות, הגולש לוחץ על "Try this trade". במידה והטרייד מאושר מבחינת משכורות ותנאים אחרים (This Trade is Successful!), הגולש לוחץ Save Trade מפרסם את הלינק שהתקבל (ולא את הלינק משורת הכתובת בדפדפן!) בתגובה (ראשית! לא כתגובה לתגובה אחרת) בפורמט כזה – מה כל צד מקבל (לרשום את השם המלא של הקבוצה), לינק לטרייד מאשין, וכמה מילים למה זה שווה לכל קבוצה (מומלץ). דוגמא:

 

צד א': אוטו פורטר לסקרמנטו קינגס.

צד ב': אימן שאמפרט WCS וג'סטין ג'קסון לוושינגטון וויזארדס.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8bwygl8

 

סקרמנטו מקבלים את שחקן לעמדה 3 – בה הם כבר אמרו שהם רוצים להביא מישהו. הוויזארדס מקבלים שני כישרונות מבטיחים + הקלה כלכלית של 8 מיליון דולר השנה שתוריד אותם מתחת לתקרת המס, ועוד יותר מזה בשנה הבאה.

 

התיאור הטקסטואלי והלינק לTrade Machine הם חובה, ולא תקבלו תשובות על טריידים שלא יכילו את שניהם (שימו לב גם שהטרייד מאשין לא תומך בהעברת בחירות דראפט, אז זה יהיה רק בתיאור הטקסטואלי). כל התגובות בנוגע לטרייד מסוים (גם שלנו וגם שלכם) ירוכזו בתת תגובות לטרייד המקורי, כדי לשמור על סדר בתגובות. זה הטמפלייט בשבילכם:

צד א':

צד ב':

לינק:

 

הסבר מילולי:

 

 

בשלב הזה, כל הGMים הנוגעים בדבר יאשרו או לא יאשרו – או ידרשו לשפר את ההצעה אם זה בכיוון. בסוף הפרויקט (יום חמישי) נפרסם פוסט סיכום עם כל הטריידים שצלחו. פשוט לא?

 

מצב בחירות הדראפט של כל קבוצה (למי היא חייבת מתי ומי חייב לה) – כאן 

רוסטרים בחירות דראפט וסטטיסטיקות של כל הקבוצות בתצוגה מאוד יפה ונוחה – כאן

 

בקשות/הבהרות קטנות:

 • הטריידים לא "מתמשכים" – אם אישרנו טרייד שהעביר את גריפין לדנבר זה לא אומר שמציעים עכשיו טריידים לדנבר עבור גריפין, ואין מניעה שימשיכו להציע לקליפרס טריידים עליו ושאפילו נאשר בסוף כמה טריידים על אותו השחקן.
 • לא להציע טריידים לא סבירים (ג'ו אינגלס תמורת סטף קרי או משהו כזה). זה אמור להיות כיף ונחמד אז תהנו.
 • הרעיון של הפוסט הוא שהצוות עונה כGMים של הקבוצות. אין בעיה ואפילו רצוי ונחמד שתחוו דעה בעצמכם על כל טרייד, אבל אל תנסחו את זה בצורה של "X לא מאשרת" – זה גורם לזה להישמע כאילו אתם הGMים וזה טיפה מבלבל 🙂
 • טרייד אחד בכל תגובה. אחרת אין לנו דרך להגיב.
 • דיוויס וקיירי לא יכולים לשחק באותה הקבוצה השנה. כבר כתבנו על הסיבה החוקית פעמים רבות באתר, אבל התכלס הוא שאי אפשר להביא את דיוויס בטרייד לבוסטון בלי לערב את קיירי בטרייד, אז בואו נחסוך לכם ולנו הרבה הקלדות.

 

הפרוייקט מלפני שנה – http://www.hoops.co.il/?p=115197

פוסט הסיכום מלפני שנה – http://www.hoops.co.il/?p=115719

 

הפרוייקט מלפני שנתיים – http://www.hoops.co.il/?p=86886

פוסט הסיכום מלפני שנתיים – http://www.hoops.co.il/?p=87248

 

הפרוייקט מלפני שלוש שנים – http://www.hoops.co.il/?p=60775

פוסט הסיכום מלפני שלוש שנים – http://www.hoops.co.il/?p=61177

 

 

עונת טריידים נעימה לכולם! 🙂

לפוסט הזה יש 1,307 תגובות

  1. GM קליפרס

   אנחנו מאוד אוהבים את אלכסנדר אבל זה הזדמנות מצוינת לקבל את סמית' שהוא פרוספקט לא פחות טוב ועוד להוסיף את קליבר הנהדר וזכויות rfa עליו.
   לקחתי

  2. GM דאלאס :
   לא לקחתי. אני אוהב את אלכסנדר והפוטנציאל ההגנתי שלו אבל אני לא רואה איך הוא עובד יותר טוב ליד לוקה.

   1. שחקן הרבה יותר קבוצתי.
    משתלב עם נשקים כמו סוויט לו, האריס
    וכמובן לוקה דונצ'יץ המקורי (גאלינרי)

 1. שלום לכולם, אני מאנו דה מאן GM קליבלנד. מאז עזיבתו של הברון הורדנו פרופיל ויש חשש ממשי שתפספסו את כל ההזדמנויות שמחכות לכם ברוסטר שלנו, אז החלטנו לשתף את כולם בתכניות שלנו, מה אנחנו רוצים ומה אנחנו יכולים לתת. כל הקודם זוכה! הפירוט בתגובות לתגובה הזו על מנת להקל על הקריאה

  1. ** מטרה – קליבלנד קונטנדרית ללא לברון לראשונה מאז תרפפ"ו
   ** הנחות ועקרונות – באופן בסיסי קליבלנד אינה מקום שמושך אליו סופרסטארים ושחקנים חופשיים טובים. זה יכול להשתנות כשנהפוך לקבוצה תחרותית אבל בעתיד הנראה לעין יש להניח שזה המצב, לכן אין בכוונתי לרדוף אחרי שחקנים איכותיים בטריידים או בשוק החופשי בקיץ, אלא להתמקד בבנייה דרך הדראפט, בעיקר במטרה לזכות בסופרסטאר עתידי (ע"ע לברון ג'יימס), ובשלד איכותי מסביבו. עלינו לייצר מסה מספקת של כשרון בחלון הזמנים המתוכנן, על מנת ליצור קונטנדרית, על כן כל משאבי הארגון, הקיימים והעתידיים, יוקצו לכך, על חשבון ההווה, העתיד הקרוב, והעתיד הרחוק מאד.
   ** טיים ליין – לפחות שלוש שנים, כולל השנה הנוכחית (18), והשנתיים הבאות (19 ו-20) יוקדשו לבנייה מחדש. יעד ראשון – עליה לפלייאוף ב-21. יעד שני – התמודדות על גמר המזרח וצפונה מ-22 והלאה למשך לפחות שנתיים.
   ** מה אנחנו נותנים – למעט שני חריגים כל השחקנים בקבוצה פנויים לטרייד. ניתן לחלק אותם לקבוצות הבאות: שחקנים מצוינים שיכולים לעשות הבדל בקבוצה אחרת דוגמת קווין לאב. שחקנים טובים שיכולים לתרום בקבוצות שמתחרות היום דוגמת רודני הוד, ג'ורדן קלרקסון, אלק ברקס, דלי, ולארי נאנס ג'וניור. אנחנו גם מוכנים לקבל חוזים רעילים, כולל כאלה של שנתיים/שלוש קדימה. יש לנו זמן.
   ** מה אנחנו רוצים – צעירים (אזור 22-24) מוכשרים שמתאימים לטיים ליין, בכל העמדות, וכן בחירות עתידיות – סיבוב ראשון עדיף, סיבוב שני גם בסדר.

  2. הרוסטר שלנו
   ** מחוץ למשחק – שחקנים שלא יוטרדו – קולין סטקטון – הבחירה של ברוקלין, זוכרים? אז היא נשארה אצלנו בסוף. אנטה ז'יז'יץ – צעיר, חזק, ונבחר על ידי דני איינג' בדראפט. לא מתפנה.
   ** גארדים
   ** ג'ורדן קלרקסון (26) – יצרן נקודות מוכח עם 17 נקודות ב-27 דקות למשחק, בEFG של 51% ו-34% לשלוש. רצפה ברורה ויציבה ותקרה שעוד יכולה לעלות בקבוצה הנכונה. במחיר שווה לכל נפש של 12 השנה ו-13 בשנה הבאה, הוא יכול להתאים כמחליף בכל קונטנדרית וכשחקן חמישיה בכל קבוצת מרכז טבלה.
   ** דלי (28) – האיש ופועלו ידועים. גארד מחליף חסר פחד עם ניסיון ברמות הגבוהות ביותר שיאמלל את הגארדים של היריבה וגם יתן לכם 6 נקודות בEFG של 57%, כולל 40% משלוש, ו-4 אסיסטים ב-20 דקות משחק. בעשרה מיליון דולר לשנה (החוזה מסתיים בסוף השנה הבאה), זו עסקה מצוינת לקבוצה תחרותית שחסרה עומק בגארדים. לתשומת ליבם של הגולשים מג'יק ג'ונסון ודריל מורי.
   ** רודני הוד (26) – סקנד גארד אתלטי ויצרן נקודות מוכח שטרם מצא בית בליגה. 12 נקודות, בEFG של 50%, כולל 36% לשלוש ומעל 90% מהעונשין, ב-27 דקות למשחק העונה. יתפקד מצוין כמחליף בקבוצת צמרת או אף שחקן חמישיה בקבוצת מרכז טבלה. חוזה של 3.5 מיליון דולר בלבד מסתיים בסוף העונה – תרוויחו ממנו השנה, ואם הוא מתאקלם תחתמו איתו על חוזה חדש.
   ** ג'יי.אר סמית (33) – החכם באדם. איש שקול, בוגר ואחראי. הקדים את זמנו בפיתוח תפיסות דסרטיביות וחדשניות בנוגע לכווני פריצה לסל. טוב, בסדר, אז הוא לא גאון גדול, אבל הוא צלף מטורף ומוכח במאניטיים, שומר מצוין, ויש לו טבעת אליפות ולכם אין אז תפסיקו לצחוק. עכשיו ברצינות – כן השנה הוא מקבל 15 מיליון, אבל בשנה הבאה רק 4 ובשכר כזה הוא בהחלט יכול לתרום לקונטנדרית. לתשומת ליבם של הגולשים מג'יק ג'ונסון והמאמן הבא של הלייקרס יהא אשר יהא.
   ** דייויד נואבה (26) – גארד אתלטי שחתום על שכר מינימום (1.5 מיליון דולר) עד סוף העונה. יש לו עוד הרבה מקום להתפתח, ואם היה צעיר בארבע שנים היינו משאירים אותו. יכול לשמש גם להשלמת משכורות בטריידים והסיכון עליו אפסי.
   ** קמרון פיין (24) – גארד מחליף שיתן לכם 8 נקודות ב-20 דקות מהספסל, בEFG של 57%, ויוסיף 2.5 אסיסטים וחטיפה למשחק. ב-2 מיליון דולר לעונה זו עסקה מצוינת לקבוצות "מרכז טבלה" בליגה.
   ** אלק ברקס (27) – שחקן מצוין שבילה את עיקר הקריירה שלו ביוטה ומחפש בית חדש. 38% משלוש, הגנה, שחקן צוות ב-11 מיליון דולר בלבד לחוזה שמסתיים השנה. תוספת נאה ונטולת סיכון לרוסטר שלכם. מתאים לקונטנדרית שמחפשת לעבות את הקו האחורי.

  3. פורווארדים
   ** קווין לאב (30) – האיש ופועלו ידועים. אלוף מעוטר ב-2016, שאלמלא נפצע ב-2015 היה יכול לענוד טבעת נוספת. בתוך הצבע ומחוצה לו קווין הוא ה-PF ההתקפי המושלם. השילוב בין קטיפת הריבאונדים למסירות ארוכות ומדויקות למתפרצת יתאים מאד לקבוצות שרצות מהר (לייקרס?), ולקבוצות שמשיגות אותן (סקרמנטו?). נתוני קריירה של 18 נק', 11 ריב' (3 בהתקפה), 2 אסיסטים, EFG של 50% ו-37% לשלוש מעידים על היכולת. בעניין האופי – קווין יודע להיות הכוכב המוביל, השני או השלישי בקבוצה, והוכיח סבלנות גם לנוכח טיפוסים בלתי מושלמים דוגמת לברון ג'יימס ואייזיאה תומאס. לפיכך, לאב, ולא דוראנט, הוא הוא הקווין שאתם רוצים בקבוצה שלכם.
   ** צ'די אוסמן (23) – הילד הכי חמוד בליגה מייצר 12 נקודות, 2 אסיסטים ו-4 ריבאונדים ב-31 דקות למשחק. צ'די הוכיח שהוא יודע להסתדר מצוין עם כוכבים גדולים ומפחידים, וככזה הוא מתאים מאד לכל סופרטים וגם ללייקרס. במחיר מצחיק של פחות מ-3 מיליון דולר לעונה, בחוזה שמסתיים בסוף העונה הבאה, תקבלו גידול ניכר ברייטינג של קבוצתכם בדרדנלים, ובתוספת המרצ'נדייז שימכרו בשווקי איסטנבול תחזירו את ההשקעה מהר מאד.
   ** ג'רון בלוסמגיים (25) – SF מחליף מקו הייצור של חברת "ספרס-חיילים-אלמונים-בע"מ", שאחרי מספר שנים בג'י-ליג במדי הספרס, חתם בקליבלנד ומספק 5 נקודות ו-4 ריבאונדים ב-18 דקות למשחק, ב-23 משחקים העונה עד כה. אם חסר לכם SF שלישי בסגל, או שאתם רוצים לחזק את קבוצת הג'י-ליג, ג'רון יפרח אצלכם.

  4. ביגז
   ** לארי נאנס ג'וניור (26) – אחד האתלטים הטובים בליגה, בנו של אחד האתלטים הטובים בליגה, ואחד השחקנים החביבים על מנחם, זה הרי תיאור מדויק של השחקן שאתם רוצים אצלכם. מאז שהשתחרר מהחור השחור בסטייפלס סנטר, ולמעט פציעה טורדנית שעיכבה אותו מעט, הבחור ממשיך להעלות את רמתו. ב-23 דקות למשחק הוא מייצר 9 נק', 7 ריב', 2.5 אסיסטים ו-1.5 חטיפות. עם 57% EFG ואפילו 30% משלוש, הג'וניור יכול להתאים כסנטר בסמול-בול, כ-PF בביג-בול וכל מה שתרצו. חוזה הרוקי שלו מסתיים השנה, ואחריו 4 שנים בממוצע של 10 מיליון דולר לעונה (אבל הסכום דווקא יורד עם השנים). השקעה לעתיד בטוח ודאנקים מרובים. יכול להתאים גם לקליבלנד, אז תצטרכו להציע חבילה יפה כדי לקבל אותו.
   ** טריסטן תומפסון (27) – אלוף עולם. סנטר לוחם עם הגנה מצוינת וריבאונד חזק בשני צדדי הפרקט. ניסיון רב ברמות הגבוהות -78 משחקי פלייאוף, 30 דקות למשחק, 8 נק' ו-8 ריב', כחצי מהם בהתקפה. נראה שהוא היה כאן תמיד אבל הוא רק בן 27, שחקן עמיד מאד ששיחק את כל המשחקים, ליגה ופלייאוף, בעונת האליפות. בכמה התענוג? 17 עד סוף העונה הזו, ו-18 בעונה הבאה. מתאים לקונטנדרית שיש לה כסף או סנטר פצוע, לקבוצת מרכז טבלה שמעוניינת בקצת ניחוח קרדישיאני, או… לקבוצת תחתית כמו קליבלנד. בקיצור, תצטרכו לפתות אותנו לתת אותו.
   ** צ'אנינג פריי (35) – קליבלנד של 2016 הייתה קבוצה חבוטה, שפיטרה את מאמנה והחליפה אותו בעוזרו חסר הניסיון. כולם ידעו שגם אם הקבוצה תגיע לגמר גם השנה הרי שהתוצאה שם, כנגד אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה, ברורה לחלוטין. גם דייויד גריפין ידע זאת ולכן ב-18 בפברואר חתם על טרייד משולש שבסופו צ'אנינג פריי נחת בקליבלנד ושינה, כמעט לבדו, את ההיסטוריה של הקבוצה. מי יהיה המנג'ר שיעשה זאת שוב? כל הקודם זוכה.

 2. ברוכים החוזרים.
  הטרייד שאני מחכה לו כל העונה – האריס ליוטה:
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yco4m6hc
  .
  קליפרס מחכה לקוואי ובשאיפה גם דוראנט עונה הבאה. יודעת שהיא לא צריכה את האריס.
  מוותרת על העונה כדי לשפר בחירת דראפט ומקבלת בתמורה את קראודר בחוזה נוח גם לעונה הבאה, להיות פועל שחור ושחקן משלים לכוכבים, וחוזים נגמרים של ספלושה ואודו כדי לפנות את שאר המקום בתקרת השכר.
  כך לא מוותרים על האריס תמורת כלום.
  יוטה מקבלת את החתיכה שצריכה להיות קונטנדרית.

 3. יש שריף חדש בעיר
  הלייקרס פתוחה להצעות והכל כולל הכל
  יש הרבה הד הד קייס ויש המון סחורה משובחת
  למכירה גם מאמן יד שניה אם את בעלים של קובצה והיית רוצה לקשט את שולחן שישי – we are in to it

 4. מזל שיש את הפרויקט זה, כי קשה לי למצוא טריידים.
  כאילו, יש המון שחקנים שזמינים לטרייד, אבל רבים מהם על חוזים לא טובים וגם אלה עם החוזה הנגמר (קנטר, ר.לופז ועוד), הם שחקנים שקשה לי לחשוב על קבוצות שבאמת צריכות אותם.

  1. GM ספרס
   למה לנו לעשות את זה כשאנו יכולים לחכות לסיום העונה ולהחתים את הלטבי ולשמור על דרוזן?

   מסרב

   1. סן אנטוניו לא יכול להחתים את פורזינגיס בסוף העונה, אין לה כמעט שקל לזוז, היא לא יכולה להביא שחקן בשכר מקסימום. מה גם שלניו יורק יש זכות להשוות כל הצעה.

     1. גם אם הספרס מצליחים להיפטר מהחוזה של גאסול (לא בלתי אפשרי, זה לא חוזה שכולו מובטח),
      הם עדיין רחוקים ממקום מספק מתחת לתקרת השכר בשביל חוזה מקס –
      חוזה מקס לשחקן שנמצא בליגה פחות מ-7 שנים צפוי להיות 27.25 מיליון.
      אחרי ניכוי שכרו של גאסול, וויתור על זכויות הבירד של גיי,
      לספרס יהיו רק 14 מיליון פנויים.
      .
      כמובן שצריך לקחת בחשבון שפורזינגיס יהיה שחקן חופשי מוגבל, מה שאומר שגם אחרי הוויתור על זכויות הבירד של כל השחקנים החופשיים (גיי, החשוב שביניהם),
      וגם אחרי פינוי החוזה של גאסול (וככל הנראה איבוד נכס כלשהו בדרך),
      ואחרי וויתור על חוזים ונכסים נוספים בשביל לפנות את ה-13 מיליון החסרים (לוותר על בארטנס ובלינלי, לקבוצה עם מקום מתחת לתקרת השכר, לדוגמה)
      זה עדיין לא מבטיח שהניקס לא יחליטו להשוות את ההצעה.
      .
      הסכום שכל הוויתורים הנ"ל משיגים, עדיין רחוק 11 מיליון מגובה חוזה מקס לשחקן של 10+ שנים בליגה.
      .
      השורה התחתונה אחרי כל המלל המיותר הנ"ל –
      קודם כל, לספרס אין אפשרות ראלית לתת הצעה לשחקנים חופשיים מוגבלים שצפויים להרוויח מקס.
      ובנוסף, אם הספרס בדרך נס היו מקבלים מהניקס (ככל הנראה אחרי לילה בו דולאן "נופל מהעגלה", וחוזר על הטיפה המרה) הצעה שכזו,
      הם היו קופצים כנשוכי נחש, ומנסים לסגור את העסקה מהר ככל האפשר, לפני שדולאן יתפכח…

     2. גיא, קטונתי אבל אתה טועה לגבי הכסף שהספרס יכולים ליצור לחוזה מקס':
      א. החוזה דל גאסול יכול להתפרס על 3 שהים. מפנה לספרס 11.5 מליון
      ב. אי חידוש חוזה על גאי חוסך 10.5
      ג. טרייד על מילס עוד 12 מליון.
      סה"כ 34 מליון.
      לא בטוח אם זה יספיק לגרום לניקס לוותר על השוואת שכר לפורזינגס, אבל בהחלט אפשרי לחוזה מקס. כלשהו

     3. טרייד על מילס מביא לך משכורות חדשות פנימה לתוך הארגון. אתה חייב שזה יהיה עבור חוזים נגמרים – לא טריוויאלי.

     4. לא צריך ביי אאוט ופריסה לחוזה של גאסול. רק 6.7 מיליון מהחוזה מובטחים.
      בהתחשב בכך שיהיו לא מעט קבוצות עם מקום מתחת לתקרת השכר, אז החוזה שלו אפשר בקלות יחסית לנייד.
      .
      הספרס מעל לתקרת השכר בעונה הבאה גם אם אף אחד מהשחקנים החופשיים לא מחדש חוזה (וזה כולל את גיי – לכן לא "נחסכים" 10 מיליון אם לא יחדש חוזה. למעשה, על מנת לפנות מקום, צריך לוותר על זכויות הבירד שלו)
      .
      זה אומר שאחרי שליחתו של גאסול, יהיו לספרס 14 מיליון פנויים.
      למצוא קבוצה שתיקח גם את החוזה של מילס מבלי לקבל חוזים בחזרה, זה יהיה לא קל בכלל,
      וגם אז, זה לא יספיק להגיע לרף הנמוך יחסית של חוזה מקס לשחקן חופשי מוגבל (27.25 מיליון).

     5. אתה לא יכל להעביר חוזה תמורת בחירות אם אין מקום פנוי מתחת לתקרה בצד השני. מישהו יצטרך לתת חוזים בחזרה עבור מילס אלא אם מדובר בסקרמנטו.

     6. מילס תמורת חוזים נגמרים לפני הדדליין או לקבוצה עם מקום מתחת לתקרה בקיץ (אז יהיו לא מעט מאלו),
      זה אפשרי, ובדיוק אותו הדבר.
      ב-2 המקרים מתפנה החוזה של מילס, ומשתחרר עוד מקום מתחת לתקרת השכר.
      רק מה,
      לחוזה מקס, זה לא יספיק.

 5. אנסה בכל זאת:
  דאלאס נותנת את: דניס סמית ג'וניור
  הניקס נותנת את: פרנק ניליקינה ונואה וונלה
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7hy9jcx

  דאלאס תקבל את וונלה לחצי עונה במחיר מבצע והיא בהחלט יכולה להשתמש בו, כשנליקינה יכול להיות רכז מחליף טוב עם פוטנציאל.
  הניקס תמשיך להפסיד בכל מקרה, אבל סמית ג'וניור יקבל אצלה את המושכות ויכול להפוך לאחלה שחקן.

  1. GM ניקס: יש טרייד!

   אפילו רק בשביל הקטע לראות את ההחלפה של ניליקינה בדניס שנבחר מתחתיו.
   לא בונים יותר מדי על דניס, אבל לא בונים שום דבר על הצרפתי ועל וונלה, למרות שנוח מפתיע לטובה.

 6. מיאמי – וושינגטון – טרייד וול בדראגיץ' ראש בראש.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine
  מיאמי – מקבלים שחקן כישרוני יותר ובעל יותר יכולות (לדעתי גם טוב יותר). אני חושב שדווקא במערכת של ספולסטרה וריילי הראש שלו יסתדר וזה סוג של כוכב/אול סטאר שמיאמי יכולים לקבל.
  וושינגטון – נפתרים מהחוזה הגדול של וול ומקבלים רכז עם חוזה נמוך יותר ויגיע להיררכיה שבה ביל הוא השחקן שסביבו ההתקפה. יותר מתאים להנעת הכדור והשקט בחדר ההלבשה.

  הבעיה זה הטרייד קיקר של וול שיכול להיות בעייתי. אפשר שמיאמי תוסיף כל מיני שחקנים או בחירות סיבוב שני.

 7. GM ניקס מודיע: THE BAR IS OPEN!!

  על הדלפק מחכים בשורה המשקאות הבאים:
  קלעי מטורף בחוזה סביר, תבדקו אפילו אצל מזיג. הזדמנות חד פעמית במחיר מציאה, מספר 3… טימייי האארדווויייי ג'וווווניור!!

  הוא יעשה כל מה שתבקשו, הוא יהיה שם תמיד כשתצטרכו, מספר 5 בכחול דהוי…. קווווורטניי לייייי!!

  הוא טורקי, הוא גבולי
  הוא מצייץ על כל דבר
  לא תחטפו אותו מיד
  ייקח אותו ארדואן.
  וקוראים לו…. אנסססס קאאאאנטר!

  בלעדיו שום לוקר רום לא מה שהיה, הוא רוקד, הוא מנגן, הוא שר… הוא… לאאאאנס תוווומאססס!

  הובלה על חשבון הקונה.
  אין החזרות נגעתי בכדור הארץ.

 8. יש מלא טריידים טובים לכל הצדדים שהצעתי כבר בעבר כמה פעמים.

  טרייד לייקרס פליקנס

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yc8frl86

  לייקרס מקבלים: דיוויס, מירוטיץ

  נ"א מקבלים: קוזמה, הארט, זובאץ, לונזו, וגנר, מיכליוק וחוזים להשלמת הטרייד שכולם נגמרים בסיום העונה של פופ, ביזלי .

  לייקרס עם חמישייה של רונדו, איהגרם, לברון, מירוטיץ, דיוויס חזקים. ספסל יביאו בגי ליג או כמה נגרים

  נ"א עם חמישייה של לונזו, הארט, הולידיי, קוזמה רנדל. כל צעירי הלייקרס מתאחדים ומצטרפים להולידיי. גנטרי עושה משחק ריצה מטורף עם סקור גבוה ובלי הגנה וכולם פורחים ומעלים ערך.

  1. GM ניו אורלינס מודיע: אין טרייד.
   עם כל הכבוד ללונזו, ג'וש הארט ובעיקר קוזמה הנהדר, אם אני מוותר על דיוויס לטובת קבוצה שתרוץ לאליפות במערב, אני מעוניין בשחקן נוסף שלא הכללתם בהצעה המקורית, ואתה יודע בדיוק במי מדובר.
   גם אז יהיה לי מאוד קשה, אבל בחירה-2 בחירות של סיבוב ראשון ל-2024-5 יספקו אותי.

    1. מה זה במקום הארט, מוסיף איתו לחבילה קחו את דוראנט הבא ואת קיד הבא תביאו לנו דיוויס אחד ואם אתם רוצים אני קושר לסרט עטיפה את וולטון ולאבאר בול שהצטרף אליכם למרדיי גרא.

    2. אין טרייד.
     ורק על זה שהעלבת אותי עם ה"במקום הארט" אני מוסיף עוד בחירת דראפט סיבוב ראשון לא מוגנת של 2024 (בנוסף לעוד אחת לפחות שאני רוצה, אבל פתוח למו"מ).

 9. טימברוולבס – קינגס
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  טימברוולבס – מקבלים את החוזה הנגמר של ראנדולף ואת בוגדנוביץ. אבל נפתרים מהחוזה הגדול של וויגינס.
  קינגס – מקבלים את וויגינס. בתור פוטנציאל הוא השחקן הטוב ביותר בטרייד ועדיין צעיר כדי שיממש את הפוטנציאל שלו (היי… הרי באדי הילד התעורר לחיים בקינגס). הקינגס מקבלים מישהו שיכול להיות כוכב (בוגדנוביץ' נחמד אבל התקרה של וויגינס גבוהה יותר).
  ובכל זאת, הקינגס לדעתי יצליחו להביא "כוכב" או פוטנציאל לשחקן רציני רק דרך טריידים כי אני לא חושב ששחקן חופשי מוביל יחתום אצלם.

  1. GM סקרמנטו – מתנגד.
   הצעה מעניינת אבל…
   עד שכל הברגים מתחילים לעבוד, אני צריך להביא את וויגינס?!
   הילד ובוגדנוביץ' משלימים אחד את השני מצוין. אמנם חסר לנו SF אבל לא בכל מחיר. אני פוזל הצידה ורואה קבוצות עם מספרי 3 קלאסיים צעירים שמתאימים לי יותר.

 10. טרייד בוסטון פליקנס

  בוסטון מקבלים: הולידיי, דיוויס (כמובן שמתחייב ל5 שנים)

  פליקנס מקבלים: רוזיר, בראון, טייטום, הורפורד (אפשר גם את היוורד במקומו אבל אני מעדיף את אל חוזה נמוך יותר וקצר יותר)+בחירת דראפט (לא חובה)

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybpnpjqx

  בוסטון עם חמישייה כשירה לאיים על האליפות ברצינות לעונה הבאה עם קיירי, הולידיי, היוורד, מוריס, דיוויס.

  נ"א הופעת לצעירי בוסטון שמקבלים את המפתחות עם חמישייה של רוזיר, בראון, טייטום, מירוטיץ, רנדל. יגיעו במינימום לאותם הישגים שהגיעו עם הולדיי ודיוויס ועם מאמן טוב אפילו יותר.

  1. GM פליקנס: תודה על ההצעה, אך כפי שזבוב ציין, לא אוכל אפילו לדון בה מכיוון ש-AD לא יכול להגיע לבוסטון העונה

 11. בוסטון נותנת לממפיס את הייווארד
  .
  ממפיס נותנת לבוסטון את קונלי וכספי.
  .
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9ojjvsv
  .
  בוסטון יוצרת קו אחורי מעניין עם קונלי וקיירי,
  עם הרבה אפשרויות של ניהול משחק יחד עם הורפורד. וכספי זה בשבילנו הפרובינציאלים הכמהים לדריסת רגל ישראלית בפלייאוף.
  .
  ממפיס מקבלת את העתיד של הייווארד תמורת העבר של קונלי.
  .

 12. טרייד משולש: רפאטורס-ממפיס-פיניקס
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine
  פיניקס: מקבלים את לאורי בחוזה ל-2 שנים. הוכיח שהוא רכז עונה רגילה מצויין.
  ראפטורס – מקבלים את קונלי (לדעתי השחקן הטוב בטרייד) ל-3 שנים במחיר שהוא פחות או יותר כמו של לאורי (רק עם שנה נוספת שזה יכול להיות בעייתי)
  ממפיס – מקבלים חבילת צעירים (וורן + ג'קסון + דילון רייט כנכסים כדי לבנות מחדש ודניאלס ובנדר כחוזים נגמרים) כדי לבנות מחדש

  1. GM פיניקס: לא לוקח.
   אני מת על לאורי והוא יהיה פיתרון מצויין עבורנו בפוינט. אבל אתה נותן לי שחקן על חוזה לשנה אחת (לעונה הנוכחית אין באמת משמעות מבחינתנו) שכבר לקראת החלק של הנפילה בקריירה שלו ומבקש ממני הרבה יותר מדי. וורן בכושר שיא ועל חוזה מדהים וג'קסון מראה את הכישרון הרב שבו כך שתהיה טעות לוותר עליו בתמורה כזו. אז לא תודה.

  2. Gm טורונטו: לא לוקח
   אחרי השנה הזו נמשיך לבנייה אם קוואי עוזב אין לי עניין בחוזה יותר ארוך ולוותר על שחקן כמו רייט פשוט כדי לקבל את קונלילא עוזר לי

 13. פילי פורטלנד

  פילי מקבלים: ליליארד (כבר מיצה את עצמו בפורטלנד לא יגיע לכלום, בפילי מועמד לאליפות)

  פורטלנד מקבלים: סימונס (לברון ומגיק הבא, ישפר קליעה יהיה בלתי עציר, יהפוך את הפרנצייז שלהם לגמרי עוד שנה שנתיים), וחוזים נגמרים של צנדלר ומוסקאלה שיפנו להם עוד 17 מיליון דולר נוספים בתקרת השכר לקיץ בו הם יוכלו ללכת אול אין על טוביאס האריס+בחירת דראפט אוז היר סמית לבחירתכם.

  פילי עם חמישייה של ליליארד, רדיק, באטלר, נגר כלשהו, אמביד כשירה לאליפות כבר העונה.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7fvfx2r

  1. GM פילי: תודה אבל לא תודה.
   סימונס הוא מהפוטנציאלים הגדולים בליגה אם לא הגדול שבהם. ואחרי שהקבוצה עמלה כל כך קשה על מנת להפסיד במשך עונה שלמה ולהנחית אותו אצלה אני לא הולך לוותר עליו בעבור כמעט אף שחקן.
   נוסף על כך, אני מוותר על ה-PF הפותח שלי אז בעצם אני מוותר על שני שחקני חמישייה כשאחד מהם בעל פוטנציאל מרהיב עבור שחקן שעם כל הכבוד ליכולותיו הוא לא יחולל שינוי בקנה מידה שיאפשר לי לנצח את גולדן סטייט. מעבר לכך, כלל לא בטוח שעם לילארד אני מגיע לגמר הכללי. עדיף לי להמשיך בבנייה לטווח הרחוק כרגע.

    1. קרי>לילארד, ת'ומפסון>>>>>>רדיק, דוראנט>באטלר, אמביד אמנם>קאזינס אבל יש לך את גרין שלו כרגע אין תשובה. איפה הניגוב פה?

     1. קשיחות חביבי, לא הכל על הנייר גולדן רכים אמביד יתעלל בהם קשה. ליליארד ורדיק זה לא פחות ספלאש מחוץ לקשת

     2. ג"ס עם דוראנט, גרין וקאזינס רכים? יצא לי לקרוא המון הצהרות הזויות שלך, אבל ככל הנראה זה השיא. לגבי לילארד ורדיק, קרי ות'ומפסון זה הרבה יותר מ"ספלאש מחוץ לקשת". ואם אתה חושב שלילארד ורדיק מתקרבים לרמה של קרי ות'ומפסון כנראה שאין יותר מדי לאן לפתח את הדיון הזה…

 14. אורלנדו נותנת: ניקולה ווצ'ביץ'
  קליפרס נותנת: בובאן, מילוש + 2 בחירות דראפט סיבוב הראשון (הראשונות שזמינות, לא מוגנות)
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  חשוב לציין, החוזים של כולם נגמרים.
  אורלנדו תקבל בעתיד שני צעירים מהדראפט, בעוד הקליפרס יכולה לחזק מאוד את עמדת הסנטר ולהשאיר אותו בקבוצה אם בא לה.

  1. GM סקרמנטו – עמיתנגד 🙂

   אנחנו קרובים אבל בכל זאת מדובר פה על אחד הסנטרים ההתקפיים הטובים בליגה שיש עוד סיכוי והיגיון להשאיר אותו בחוזה גבוה אם ארון גורדון מתעופף (בטרייד) לדאנקים במקום אחר. שפר הצעה עם שחקן משמעותי יותר ונסגור עניינים על כוס קפה.
   רוב הסיכויים שהקליפרס לא יקבלו בחירות גבוהות גם אם לא יעשו פלייאוף.

   1. אין לי ספק שאתה נגד חיזוק יריבה למערב בתור ה-GM של… סקרמנטו!

    לגופו של עניין, על מנת לשפר את ההצעה, אני יכול מקסימום מקסימום להוסיף לך חוזה נגמר של פטריק בברלי הערס ולקחת ממך את ג'ונתן סימונס/די ג'יי אוגוסטין.
    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8ceu73n

    הבעיה היא שכאן אני מחכה לקבל קודם את עזרת ההמונים, כי ה-6-7 מיליון דולר של אחד מהם בעונה הבאה עלולים לפגוע בניסיון שלי להנחית בקבוצה את לנארד כשחקן חופשי.

 15. קאבס – בלייזרס
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine
  פורטלנד: הולכים אול-אין עם הבאה של קווין לאב
  קאבס: מחליפים את החוזה הגבוה של לאב בשנתיים יקרות של אוון טרנר. על הנכונות מקבלים את הםוטנציאל של זאק קולינס הצעיר או לחילופין את החוזה הנגמר של אמינו (אם לא מתכוונים לשלם יותר מדי לקולינס)

  1. GM קליבלנד קאבלירס – משום מה הטרייד לא נפתח לי, רק הטרייד מאשים הכללי. תוכל לפרט את הטרייד או לשלוח לינק חדש?

  2. GM קליבלנד קאבלירס – העסקה הגיונית אבל המחיר נמוך מאד – אתה לוקח אולסטאר,נפטר מחוזה מעיק ונותן רק את זאק קולינס. זה לא מספיק, תוסיף עוד צעירים ובחירות ויש על מה לדבר. זה הנכס מספר אחד שלי ואני לא יכול למכור אותו בזול.

   1. על היום הראשון צריך לעשות עבודה כפולה-
    gm אטלנטה-קל. אפילו בייזמור על גראנט היה מספיק לי
    gm אוקלהומה-ממש לא. גראנט יותר מדי חשוב להגנה ולעבודה השחורה

  1. לא מוכן. פרגי מראה שיפור ולא בטוח שפחות טוב מבייזמור. בייזמור לא כזה טוב גראנט ופרגי עליו ממש לא. פטרסון ואברינאס אני מוכן

 16. טרייד בין דנבר לוושינגטון ודטרויט

  דנבר: מקבלים את בלייק וביל (2 אולסטארים). יחד עם מורי ויוקיץ הופכים לקונטנדרים

  דטרויט מקבלים: 4 בחירות דראפט סיבוב ראשון (1 מוושינגטון ו-3 מדנבר)+חוזה נגמר של מיילסאפ שמפנה 30 מיליון מתקרת השכר שלהם+פלוס חוזה של יאן מהינמי שנגמר בסוף העונה הבאה+אוטו פורטר חוזה כבד ל-3 שנים שיש סיכוי למימוש פוטנציאל ושחקן צעיר. הולכת לבנייה מחדש לא יצא לה כלום עם בלייק ודראמונד. (אפשר לקבל שחקנים אחרים מדנבר שהם לא יוקיץ או מורי אם בא לכם, כולם על המדף).

  וושינגטון מקבלים: דראמונד (אולי יועיל להם יותר, מצילים את דטרויט מחוזהו הכבד ל3 שנים ובתמורה נפטרים קצת מחוזה של מהינמי, יש פוטנציאל להצלחה יותר מבדטרויט), גארי האריס (שחקן פציע אבל עם חצי מהחוזה של ביל ואם הוא לא פצוע יכול לתת אותו דבר וגם צעיר, חוסכים 9 מיליון בתקרת השכר לעומת ביל), מייקל פורטר (כשרון צעיר שאין מה להפסיד עליו אלא רק להרוויח), וחוזים נגמרים בסיום העונה להשלמת משכורות של איש סמית וחוסה קלדרון בגובה 7.5 מיליון. (אפשר לקבל שחקנים אחרים מדנבר שהם לא יוקיץ או מורי אם בא לכם, כולם על המדף).

  לדעתי טרייד טוב לכולם אבל פה בטח לא יאשרו את זה 🙂

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8drrlmb

   1. שמעון שחטת את וושינגטון, השארת אותם אם וול ופורטר, דנבר לוקחים את זה בלי שאלה זה טרייד חד צדדי ברמות של העוקץ על בילי קינג.

  1. GM וושינגטון: לא מאשר.

   ביל לא סחיר (אלא אם כן אול-סטאר חוזר בשבילו, וגם אז נחשוב עשר פעמים). הוא שחקן המועדון שלי. אנא הציעו טריידים על וול + מוריס קודם כל, וגם שאר השחקנים, אך לא ביל.

   (הלינקים לא עובדים, אגב)

  2. המקביל מהבירה כבר סירב, אבל להלן התשובה המפורטת, המנומקת, שעונה על כל השאלות ועוד קצת, של GM דטרויט:
   אממ, לא.
   .
   למען הסר ספק, גם בדנבר אני מפחד להסכים לטרייד כזה. אין לי שמץ של מושג איך הכימיה תהיה עם בלייק וביל, ומה שיש בינתיים עובד, וטוב.

    1. ואין לי עדיין שום סיבה לחשוב שאי אפשר להגיע לשלב הבא עם הבסיס הנוכחי. מעדיף, בקטנה, כן? בפוטופיניש, להמר עליו מאשר על בניית קבוצה מחדש.

 17. שאלה: רציתי להעביר את מיילס טרנר בטרייד מאינדיאנה (להביא רכז ולקדם את סאבוניס לחמישייה). לפי הטרייד מאשין הוא על חוזה לשנה של 3 מיליון דולר.אבל במציאות הוא חתם על הארכה של 4 שנים על 72 מיליון דולר סה"כ. איך מחשבים את הטרייד במצב כזה?

  1. מכיוון שיש שיאמרו שאני לא שפוי, אנסה לחשוב על זה רגע:

   מצד אחד – אנטוני דיוויס
   מצד שני – רונדו (רכז שהיה כבר אצלי ולא נלחמתי להשאיר אותו), מקגי, גבוה שאני לא ממש צריך, לאנס – לא, אינגרם – פוטנציאל לא ממומש שספק רב אם ימומש.

   בקיצור – לא ולא, ואני אפילו משנה את המס' שלך ל"דביר לא לענות"

 18. שארלוט: מקבלים את מיילס טרנר וקורי ג'וזף

  אינדיאנה: מקבלים את קמבה וולקר

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yccdw5hw

  שארלוט לא הולכים כרגע לשום מקום ומקבלים את טרנר שיוכלו לבנות עליו לעתיד ואת קורי ג'וזף שהחוזה שלו מסתיים בתום העונה ובינתיים יחלוק את עמדת הרכז עם טוני פארקר. אצל אינדיאנה סאבוניס על חוזה רוקי לעוד שנתיים ויוכל לעלות בחמישייה כסנטר עם קייל אוקווין כמחליף, קמבה יהיה הרכז הפותח ויוכל לחתום על מקס באוף סיזן. אם אולדיפו יחזור בריא הפייסרס יוכלו בצורה כזאת להעמיד קבוצה תחרותית בעונה הבאה.

  1. אמממ הצעה מעניינת ומפתה.

   מה שקורה הוא שהתזמון ממש טוב. בלי אולדיפו אני מניח שלא אגיע רחוק מדי בפלייאוף, בהיעדר אולדיפו הקבוצה תהיה של ווקר מהרגע שהוא יעבור, והשיתוף פעולה בין הגארדים בעונה הבאה באמת יכול להיות מסקרן.
   כמו כן, באופן אישי אני לא חסיד של טרנר, אני מקבל כאן הזדמנות להתנער מהארכת החוזה שלו, וסאבוניס יכול לעשות עבודה טובה במקומו.

   עם זאת, בלב כבד אני נאלץ לדחות את ההתעה.
   בקשר לטרנר, גם אם הוא יקבל בשנים הבאות יותר מדי, הוא עדיין שחקן גבוה לא רע, ובטח לא אחד כזה שאפשר לשחרר בלי תמורה.
   למה בלי תמורה?
   כי אף אחד לא מבטיח לי שווקר ירצה להמשיך, אני לא באמת מעוניין לתת לו חוזה מקסימום, מה גם שאני לא זוכה לנסות אותו בזמן אמת עם אולדיפו.

  2. שרלוט: מסכים. קמבה מסיים חוזה השנה ולקבל שחקן כמו טרנר תמורתו, אחד שאני יכול לבנות סביבו הגנה, זה טוב. ג'וזף גם סבבה יחסית והבסיס של טרנר, ברידג'ס ומונק יכול להיות קבוצה ממש נחמדה בעתיד.

   (לא רלוונטי אבל שווה התייחסות)

 19. דאלס וניו אורלינס

  דאלס:סמית ג׳וניור ובארנס

  ניו אורלינס: פייטון, מירוטיץ וסולומון היל

  הפליקנס מקבלים סוף סוף ווינג שיוסיף קליעה מבחוץ, דאלס מקבלים רכז שיתאים יותר ליד לוקה, וחיזוק לחמישים השניה בדמות מירוטיץ

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydcr58q6

  1. Gm דאלאס / אני מוותר פה על מלא..כרגע לא. אני רוצה את מירוטיץ, את כל השאר תשאיר אצלך, תראה מה אתה יכוללהציע לי.

  2. GM – מאשר בלי לחשוב פעמיים. לצערי ה-GM של דאלאס מקשה.
   בוא תמשיך לתווך ואנסה לעזור לך לשכנע אותו. אולי אפילו להכניס קבוצה שלישית

 20. אנשים, אני רק לשאלה:
  אני מסתכל על הטרייד מאשין של הספרס ורואה שם דברים לא הגיוניים:
  מילס חתום לעוד 2 עונות מעבר לעונה הנ"ל, והוא מופיע במאשין כ- 0.
  בלינלי חתום רק לעונה הבאה ומופיע במאשין כ- 2 .
  לפאו יש עוד עונה אחת (תודה לאל) ומופיע 2 (אל תעשו לי את זה).
  יש בטח עוד
  אפשר הסבר בבקשה?

 21. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycsl5p6x

  ממפיס מקבלים: 4 בחירות דראפט סיבוב 1 (מוגנות טופ 5) – 2 מההיט, 1 מהמאבס , 1 מהסאנס.
  בנוסף מקבלים: מייקל ברידגס, טי גיי וורן, חסן וויטסייד, ראיין אנדרסון, בריאה.

  מאבס מקבלים: גוש ריצרדסון

  היט מקבלים: דניס סמית, מארק גסול, גף גרין, עומרי כספי

  פיניקס מקבלים: מייק קונלי, קלי אוליניק

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycsl5p6x

  1. שמעון שתהיה בריא בקונלי אף אחת לא תגע הבאתה להם עוד 4 בחירות סיבוב ראשון וחוזים נגמרים? ממפיס מאשרת בשינה, מיאמי ופיניקס לא, עזוב שאתה מחסל את תקרת השכר של פיניקס. תן לילדים לגדול יש להם עוד שנתיים ביחד, פיניקס צריכה טרייד על טי גי וורן שהערך שלו בשמיים כמו העונה הוא פנטסטי, היא צריכה גם רכז אבל כל עוד סארבר בשלטון זה לא ישתנה, בעלים שמתחרה עם דולן ראש בראש על הגרוע מכולם.

  2. שמעון תקפיד בבקשה על הפורמט. בתור אחד שמפציץ כאן בטריידים זה יעזור לנו שלא נצטרך לחפש את הקבוצות שלנו איפשהו בטקסט.

  3. מיאמי נותנים את הבחירה של השנה ושל השנה הבאה, הסאנס את הבחירה של עוד 3 שנים, המאבס נותנים של עוד שנתיים.

  4. GM פיניקס:
   האינסטינקט אומר לסרב בגלל החוזה הגדול של קונלי והפציעות. אבל מצד שני יש כאן תשובה נהדרת לצורך הכי גדול שלנו ובקיץ הקרוב לפחות אני לא רואה איך אנחנו מנצלים יותר טוב את המקום מתחת לתקרה שלנו. גם בשנה שאחרי אנחנו עדיין לא נצטרך לשלם לג'קסון או אייטון אז זה לא הכי נורא. מצד שני אתה גם רוצה לקחת לי את ברידג'ס כשהיכולת שלי לבנות סגל עמוק יותר נפגעת. בקיצור תנסה מקצה שיפורים.

    1. GM ניו אורלינס – מצטער קרמר. אוהב אותך ומבין שאתה רוצה להחזיר עטרה ליושנה עם דיוויס, אבל הוא לא יכול להגיע אליכם העונה כל עוד קיירי שם.

     1. בכל מקרה גם אם היה אפשרי לר היית מסכים בגלל התמורה. בכל מקרה איינג' עובד על חיזוק הסלטיקס ואני בטוח שהוא יעשה אתהטוב ביותר שהוא יכול והור יודע לעשות עבודהמשובחת כפי שעשה בשנים האחרונות.

 22. טרייד פילדלפיה-קליבלנד:
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybc9x54o
  קווין לאב על מרקל פולץ ופילר כלשהו (ווילסון צ'נדלר בחוזה נגמר).
  קליבלנד מקבלת כישרון שנחנק בפילדלפיה, מפנה מקום בחוזה הנגמר של צ'נדלר, ונפטרת מלאב, שאין לו מה לחפש שם בקבוצה הצעירה.
  פילדלפיה משלימה חמישיה אימתנית: סימונס, רדיק, באטלר, לאב, אמביד. קווין לאב אולסטאר עם קבלות, ריבאונדר אדיר (אף קבוצה לא תראה קרש מול סימונס-אמביד-לאב), פוסט-אפ משובח שהלך לאיבוד בשיטת לברון, וקליעה מצוינת מהשלוש. סטרץ'-4 נדיר בליגה. פוטנציאל לקחת את המזרח כבר השנה.

  1. GM פילדלפיה: לוקח.
   פולטס לא מספק את הסחורה, ולא אוכל לחכות לו לנצח. מה גם שכפי שזה נראה כרגע סימונס לא זז מעמדת ה-PG, ואני לא יכול להוריד את רדיק לספסל משום שייווצר מצב בו יש לי שני שחקני קו אחורי ללא קליעה כך שהוא לא אמור לראות יותר מדי דק' אצלי. לאב ישדרג את הקבוצה בכמה רמות ואת החור שלו בהגנה ניתן לכסות בקלות ע"י עזרה מבאטלר ואמביד. אמנם אני מסתכן מעט בתשלום מעט גבוה עבור מס מותרות אבל את סימונס אוכל להחתים באמצעות זכויות bird ושום דבר לא מבטיח לי את הישארותו של באטלר. בנוסף, המעבר פותר לי בעיה רצינית מחוץ לקשת כשרדיק-באטלר-לאב הם קלעים לא רעים בכלל, אני זוכה בריווח שכ"כ חסר במשחקי הקבוצה כרגע, ופותח לסימונס ואמביד נתיבים חדשים בצבע.

   1. מה לוקח? רצחת אותנו 4 שנים בחוזה 30 מיליון לעונה!! סגרת את הקבוצה שלא תוכל להביא כלום.

    מה יעשה לאב? גמור, נוטה לפציעות, רך כמו חמאה, מה נעשה עם לאב? עדיף כבר לארי נאנס עליו.

    לפטר את GM פילי 🙂

  2. GM קליבלנד קאבלירס – העסקה הגיונית אבל המחיר נמוך מאד – אתה מבקש אולסטאר מוכח ונותן לי רק את פולץ' הפצוע. תוסיף עוד צעירים ובחירות ויש על מה לדבר.

    1. תקראו מה שזבוב כתב עליו – שחקן שיקפיץ כל קונטנדרית רמה למעלה. זה שווה יותר מרוקי פצוע. מחיר לא סביר.

     1. חחח יקפיץ לציון אולי. קווין לאב בדרך להיות גופה במצב רקבון מתקדם. עוד שנתיים=ראיין אנדרסון. הוזה מי שחושב שיש לו מה לתת ושנשארה לו בכלל מוטיבציה אחרי כל הפאסיב אגרסיב שלברון ביצע בו כל השנים. לברון רוקן אותו נשאר רק זומבי פציע

   1. חחחח מה אתה חושב זה בילי קינג. תגיד תודה לתומר שלקח את הגופה בשווי 30 מיליון אתכם ועל הדרך רצח אותנו ואיבד כל גמישות. יש לפטר אותו. האמת תומר יצא בילי קינג אתה רוצה לחלוב עד הסוף? תן גם מיליון דולר מזומן על זה שלקחנו את לאב

    1. אני לא צריך להיפטר מלאב, אין לי מה לעשות עם הכסף שיתפנה, ואני בהחלט חושב שהוא יכול לתרום בכל קבוצת צמרת ולהיות בסדר גמור בכל מיני שרלוט, אורלנדו וכאלה.

 23. טרייד לייקרס-וושינגטון, במידה וג'נרל לייקרס ויתר על העונה הזאת (אולי יודע שהפציעה של לברון חמורה ממה שחושבים …)

  וושינגטון: ג'ון וול
  לייקרס: לונזו, וגנר, סטיבנסון וביזלי.

  מבחינת לייקרס ההגיון אומר שבמידה והם סיימו את העונה ולא מאמינים שהם יגיעו לפליאוף, והכוכבים של הליגה לא ממהרים לבוא אליהם, הם מבטיחים לעצמם את אחד הרכזים המוכשרים בליגה, שבשילוב עם לברון+כוכב נוסף שיגיע בקיץ, יוכלו ליצור קבוצת מנצחת כבר בשנה הבאה.
  אצל וושינגטון זה לדעתי הכי טוב++++ שהם יוכלו לקבל מהסיטואציה – שני שחקנים צעירים להתחיל לבנות עליהם מחדש (לונזו יכול להיות שילוב מושלם לביל בקו האחרוי) ושני חוזים שנגמרים בוף העונה רק בכדי להשלים את הטרייד…

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  1. GM וושינגטון: מאשר, יש טרייד!!!

   אני מאוד אוהב את וואגנר, ושמח לשלוח את וול להוליווד, שם יפרח עם המועדונים והמסיבות הכי טובות ואור הזרקורים. לונזו + ביל יהיה שילוב קטלני.

   1. 🙂
    בדיוק המחשבה שהייתה לי – ביל ולונזו יכולים להשלים אחד את השני באופן מושלם ואני חושב שלואגנר יש המון פוטנציאל (תכלס-גם אחד הצעירים האחרים מהלייקרס במקומו היה יכול לעבוד לדעתי לשני הצדדים..)

 24. ממפיס נותנת את קולי.
  אורלנדו נותנת את רוס, וויצביץ ואוגוסטין.
  מילווקי נותנת ג'ורג היל בחירת סיבוב ראשון ובחירת סיבוב שני.
  ממפיס מקבלת את רוס, היל ואוגוסטין בחירת סיבוב ראשון של מילווקי.
  אורלנדו מקבלת את קולי.
  מילווקי מקבלת את וויצביץ בחירת סיבוב שני.
  ממפיס- מוותרת על העונה ושואפת לבחירת דראפט גבוהה, את החוזים של היל ואוגוסטין אפשר לשרוד (גם ככה הקבוצה לא רלוונטית בעונות האלה) .
  אורלנדו- מעבירה את החוזה הגמור של ווצביץ ומקבלת רכז איכותי סוףסוף.
  מילווקי – לא נראה לי צריך להסביר
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yavnr9o5

  1. ג"מ ממפיס.
   לא תודה. לא מספיק תמורת קונלי.
   שיהיה ברור אנחנו מחפשים תמורתו שחקן צעיר עם כישרון, בחירת דראפט טובה וחוזים נגמרים. מי שיכול לספק לי כזו הצעה אני מוכן לשמוע. גם רק חוזים נגמרים ובחירת דראפט טופ 15 אני מוכן לשמוע.

 25. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y72upo8y
  עומרי ואנדסון לפילי תמורת מרקל פולץ וזהיר סמית
  נותן לפילי את אנדסון כחיזוק משמעותי בהגנה, בתוספת עומק מהספסל בדמותו של עומרי שיכול לעלות מהספסל ולקלוע מבחוץ.
  נותן לממפיס את מרקל כאופציה טובה להתחלה חדשה כרכז שיכול לממש את הפוטנציאל במקום בלי ציפיות גבוהות מדי, וקלע סביר פלוס

  1. GM פילדלפיה – לא, ממש לא.
   אני מוותר על שני צעירים בעלי פוטנציאל עבור פורוורדים שלא מתאימים לי בכלל לשיטה, ולא צפויים לראות יותר מדי דק'. אני מפסיד כאן הרבה יותר מדי ביחס לרווח שאני מקבל.

   1. שני צעירים בעלי פוטנציאל=לא לא לא ולא

    פורוורדים שלא מתאימים לי בכלל לשיטה, ולא צפויים לראות יותר מדי דק'.=נכון ולכן אין טעם לטרייד

  2. ג"מ ממפיס.
   אני לא עונה לתגובות שלא בפורמט ולא הולך להיכנס לטרייד משין. תכתבו כאן את הטריידים בפורמט המתאים ונדבר

 26. טרייד פילי פיניקס
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8g7zt3g
  פילי מקבלת: ג'וש ג'קסון בנדר ושתי בחירות סיבוב שני מוגנות טופ 40 ב2020 ו 2021
  פיניקס: פולץ ובולדין
  פולץ צריך לעבור הוא ופילי זה לא זה ויפה שעה אחת קודם פילי לא תקבל עליו הצעה יותר טובה הם צריכים שחקנים לרוטציה ואין להם sf בכלל בקבוצה (אני רואה את באטלר יותר כי sg) בנדר נותן רצף לא רע של משחקים לאחרונה והוא בטח טוב מבולדין.
  מצד פיניקס יש להם אינפלציה של sf צעירים שג'קסון הוא הוא האופציה הרביעית להמיר את ג' קסון בפולץ שהוא רכז ליד בוקר שהוא קודם כל סקורר יכול להיות הדבר הכי טוב לפולץ פיניקס כבר ויתרה על בנדר באי מימוש האופציה עליו לעונה רביעית הבאה בולדין חוזה נמוך להמון שנים ומסוג השחקנים שלא מזיק להחזיק בסגל

  1. GM פיניקס: לא לוקח.
   ג'קסון הוא לא בעיה מבחינתי אלא פוטנציאל שמתחיל להתממש. אני לא מוותר עליו בשביל האופציה שנגלה יום אחד שמרקל פולץ מסוגל לשחק שוב כדורסל.

 27. פיניקס מקבלת: מירוטיץ׳ ובחירה ראשונה של השנה מוגנת לוטרי אם לא מגיעה השנה אז את של שנה הבאה מוגנת טופ חמש.
  ניו אורלינס מקבלת: טי ג׳יי וורן ובחירת סיבוב שני של השנה בלי הגנות.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y72xxlhz

  זה טוב לניו אורלינס כי סוף סוף יש להם סמול פורוורד נורמלי וכבונוס הוא גם חתום לארבע שנים.
  זה טוב לפיניקס כי הם פותרים את הפקק בעמדת הסמול פורוורד, מקבלים את מירוטיץ׳ על אותו תפקיד שאנדרסון היה אמור לעשות ובנוסף החוזה שלו מסתיים השנה מה שנותן להם יותר אפשרויות בפרי אייג׳נסי. וכמובן שגם יש להם עוד נכס לעתיד בדמות הבחירה של ניו אורלינס

  1. GM פיניקס: לא מקבל.
   וורן בכושר מעולה וחוזה נוח אני יכול לקבל הרבה יותר עבורו מבחירה מוגנת לוטרי. אין לי שום תועלת במירוטיץ' השנה – אנחנו לא הולכים לשום מקום.

    1. GM פיניקס: חשבתי, ועדיין לא מספיק אטרקטיבי. בחירה שצפויה להיות סביב ה8-10 במקרה הטוב ועדיין זה לא עונה לי על הצורך הבסיסי ברכז.

     1. בתור אוהד פיניקס אני חושב שאתה עושה טעות. מירוטיץ (אם מסכים לחתום על חוזה חדש) זה בול מה שהקבוצה צריכה.
      עם כל הכבוד לוורן – זה הזמן למכור אותו.

     2. חשבתי שאולי תצליחו לגייס רכז בפרי אייג׳נסי אם הכסף שיתפנה מהחוזה הנגמר של מירו או אולי עם אחת הבחירות שלכם בדראפט בין אם כנכס או בדראפט עצמו

     3. אריק -מה זה מסכים לחוזה חדש? אתה לא רוצה להבטיח לו מקסימום נכון? המשמעות הוא שמירוטיץ' יהיה חופשי ונתת את וורן עבור חצי שנה חסרת משמעות. זה בהחלט הזמן למכור את וורן אבל התמורה שאתה מקבל כאן היא אפסית.

  2. GM ניו אורלינס – מבחינתי אין בעיה. מאמין בפוטנציאל של וורן ואני מקבל אותו במחיר סביר לפחות ל-3 עונות, אם כי לא מסכים לתת בחירה לא מוגנת.
   לא צריך להגזים.

 28. צד א': פילי מקבלת את טריי ליילס
  צד ב': דנבר מקבלת את צ'די אוסמן ובחירת סיבוב שני (שהועברה מדאלאס לפילי בטרייד כלשהו)
  צד ג': קליבלנד מקבלת את זאהיר סמית'

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7n5tg7a

  לפילי אין הרבה עומק ברוסטר, והיא מקבלת שחקן רוטציה טוב שיכול לעזור בפלייאוף על שחקן שלא שיחק עוד משחק אחד בNBA ובחירת סיבוב שני. דנבר מקבלת שחקן שיכול להתפתח ביחד עם צעירי הקבוצה ומבחינת מספרים הוא נותן יותר מליילס העונה, וגם ידוע באנרגיות הסוחפות שלו ועקב עוגמת הנפש הקלה, הם מקבלים בחירת סיבוב שני, שיכולה להתפתח לשחקן טוב דרך פיתוח השחקנים המוצלח של דנבר. קליבלנד מקבלים את זאהיר סמית, שחקן צעיר שיכול לתרום רבות בעתיד, והוא מתאים לבנייה מחדש שלהם, ולמירוץ לזאיון.

  1. בתור פילי לוקח
   בתור דנבר ממש לא, מה אני צריך את עוסמאן?? ליילס הרבה יותר טוב
   בתור קאבס-יאללה מה אכפת לי גם ככה הקבוצה זבל אחד גדול

   1. אוסמן גם יתרום לך בהגנה, זה יהיה מאוד חשוב ביחידת הספסל, בעיקר לצד החור הידוע אייזיה תומאס.
    אתה גם מקבל בחירת סיבוב שני שאתה יכול לפתח לשחקן משלים בספסל, ונפטר מהרושם הרע שיצר הטרייד שהביא את ליילס (תמורת מיטשל וטיילר ליידון).

    1. בחירות סיבוב שני זה שחקנים כמו בולדן לרוב, לא תודה.

     אוסמן והגנה? איזה הגנה? הגנה על המגבת של לברון אולי

  2. GM דנבר
   עם חזרת הפצועים, הסיוע של ליילס מהספסל הופך לפחות ופחות נחוץ אצלנו בפקק בעמדת 4, במיוחד עכשיו כשונדרבילט (או בכינויו שבוודאי יוכיח את עצמו, ונדר-בילט צ'מברליין) קיבל כמעט 4 דקות שלמות. מצד שני, האם אנחנו באמת מוכנים להודות שהטרייד של ליילס ולידון תמורת מיטשל היה כישלון?
   ההאסל הגנתי של צ'די, המוכנות שלו לשחק אוף בול והיכולת שלו בזמן האחרון גורמים לו להיראות בדיוק כמו השחקן שאנחנו צריכים לווינג, כגיבוי לברטון/המפשעה של גאריס.
   אנסה להיות חזיר ולקפוץ על ההצעה שכוללת את בחירת הסיבוב הראשון, רק תחליט של מי ומתי. אם אאלץ להסתפק בבחירת סיבוב שני, כנראה אקח, אבל צריך לעשות חושבים קודם.

   1. החבירה היא של פילי ב2020. תוכל להטריד (מלשון טרייד) אותה על שחקן רוטציה או סתם איזה קנדריק פרקינס, בשביל הצחוקים והשאקטין.

  3. GM פילי – קשה מאוד, אבל לוקח. עמדת ה-PF היא עמדה מאוד דלילה אצלי במגרש לעומת עמדת הגארדים שם יש לי עומס. אני נפטר מגארד ומקבל PF לא רע בכלל כך שאני לא מפסיד יותר מדי. כל עוד שהבחירה היא סיבוב שני, יש טרייד!!!

 29. טרייד קצת משעמם אבל עדיין:
  צד א': שיקגו מקבלת את פאו גאסול ובחירת סיבוב ראשון שיש לסאן אנטוניו מטורונטו.
  צד ב': סאן אנטוניו מקבלת את רובין לופז.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y84qoye6
  שיקגו גם ככה לא יעשו כלום בקרוב אז עוד בחירת דראפט זה נחמד ולספרס אין סנטר אמיתי ורובין לופז יכול למלא את זה וגם ככה הולך החוזה לשנתיים של גאסול לעומת החוזה לעונה אחת של לופז.

  1. GM סאן אנטוניו
   אני מתלבט מאוד. מצד אחד אנחנו מחזיקים את פאו לפליאוף, ולא לעונה הרגילה. מצד שני פאו כרגע גופה. לופז מקבל שכר מאוד גבוה ביחס למה שהוא יודע לעשות.
   בשורה התחתונה, זה טרייד שלא מקדם אותנו כקבוצה- מסרב

   1. אני לא מזהה שום התלבטות
    צריך להפטר מגאסול ומהר
    אבל רובין לופז? באמת?
    ובאופן כללי החיזוק הרצוי בעיני (כל עוד לא הולכים על בלוקבאסטר טרייד) הוא גארד אמין וסולידי שייתן d&3 סטייל אריזה.

 30. עדיף שתציינו בכל קבוצה איזה שחקנים אנטאצבול ככה נדע. למשל הבנתי שבווש ביל אנטצבול אז עדיף לציין את זה בפתיח.

  1. GM ניו אורלינס – כתבת בטעות "בחירות סיבוב שני" במקום "בחירות סיבוב ראשון לא מוגנות".
   לאן נעלמו קוזמה והארט?
   אתם מרחק הצעה אחת מעליבה מהוצאת צו מניעה

 31. צד א': הניקס (דובי הנה המשיח!) מקבלים את סי ג'יי מקולום
  צד ב': הבלייזרס מקבלים את הארדאווי, הזוניה ובחירת סיבוב שני מהניקס שקיבלו מההורנטס
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yartlxoz
  הניקס מקבלים כוכב שנכנס לשיא הקריירה שלו (27 וחצי עוד מעט), סקורר מצוין עם קליעה נקייה. הוא יכול להיות מנהל משחק משני ולעזור לניליקינה/ברק/מודיאיי עם הובלת הכדור. הוא יכול לעזור לפורזינגיס בעונה הבאה וחתום לעוד שנתיים וחצי. הבלייזרס זורקים את רעיון שני הגארדים הדומיננטיים לחלוטין, ונותנים ל-לילארד להשתלט על הקבוצה. הארדוואי הוא קלעי חסר מצפון שיכול להיות אופציה שנייה/ שלישית וההתרחקות מאור הזרקורים הניו יורקי תעשה לו טוב. הזוניה הוא פורוורד חכם שיכול לשמור על מגוון עמדות, מצרך חשוב בכל קבוצה, ויכול לעזור מהספסל או מהחמישייה. לסיכום, אני צופה ששינויי האווירה יעשו טוב למקולום והארדאווי.

  1. GM ניקס ממהר לאמץ את ההצעה ותוהה למה אתה רואה לנכון להשחית מילים על הסבר.
   שליחים רכובים יצאו עם ראש סוס לכיוון מקום הימצאו הידוע האחרון של GM פורטלנד במטרה להפעיל עליו קסמי שכנוע שלא ניתן לסרב להם.

  2. GM פורטלנד. אין עסקה. הסטאר קוואלטי לא מקביל. מסכים להעביר את סיג'יי ואולי עוד שחקנים תמורת כוכב מוכח ליד דמיאן.

  1. למה שהלייקרס יעמיסו על עצמם את חוזה ה-31 מיליון דולר של היוורד?? זה בדיוק המקום שהם משריינים עבור מישהו מהסוג של AD…
   הטרייד היחיד האפשרי הוא:
   לברון מבין שהוא בחר בצד הלא-נכון של היריבות ההיסטורית, וכופה טרייד שלו לבוסטון, תמורת היוורד. זה עובד. אחד על אחד.
   לברון, קיירי, בראון, טייטום והורפורד זה בסיס טוב לקוטנדרית. ועם עוד חיזוק קטן, LBJ יביא אליפות לגארדן, פיצוי על כל השנים שהוא השאיר את הירוקים מאחור.

 32. טרייד בוסטון-אורלנדו
  בוסטון מקבלים: ווצביץ', בחירה סיבוב ראשון של אורלנדו 2019
  אורלנדו מקבלים: ג'יילן בראון, טרי רוזיר, גורשאן יאבוסלה
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ya34ol3q

  משהו בבוסטון לא עובד כמו שצריך ואני מאמין שמקור הבעיה בין השאר הוא חבורה של צעירים שלא עומדים בציפיות/לחץ/לא מקבלים מספיק דקות. בראון ורוזיר מתאימים בול לקטגוריה, והם יכולים לזרוח באורלנדו. ווצביץ על השנה האחרונה בחוזה שלו ואני חושב שמגיע לו קבוצה יותר טובה, והבחירה בשביל המחיר הלא קטן של שני שחקנים צעירים מבטיחים שכבר הוכיחו שהם יכולים לשחק.

  1. GM אורלנדו – לקחתי!
   אמנם ווצביץ תותח וחבל עליו וגורדון שיישאר אצלי קצת מעצבן, אבל עדיין עם בראון, רוס, גורדון, אייזיק ורוזייר יש פוטנציאל לחמישיה צעירה ואתלטית במיוחד. בראון ורוזייר הם מקרים קלאסיים של מניה בתחתית. ווצביץ כנראה יברח בקיץ.

  2. מרגיש שמבחינת בוסטון זה מחיר קצת מוגזם. ג'יילן עוד בחוזה די טוב ולוותר עליו בשביל חוזה נגמר של וויציביץ ובחירה לא כזאת גבוהה כשיש ארבע בחירות סיבוב ראשון השנה ועוד לתת את הסוף של טרי רוזייר, נראה קצת מוגזם

  3. GM בוסטון:

   וואו זה אחד קשה. אני מת להשיג את ווצ' בדדליין הזה אבל זה חתיכת מחיר. בראון על חוזה נוח לעוד שנה וחצי ובמצב של השכר אצלנו אני לא יכול להרשות לעצמי עוד שחקן שאני צריך לשלם לו כסף גדול בקיץ הבא.

   הבעיה היא שאם אורלנדו יקבלו סוף סוף רכז הם ישתפרו ולא ישארו במקום שהם עכשיו והבחירה שאני מקבל תהיה מעפנה.

   אוף אני כבר חצי שעה על הטרייד הזה אבל אני צריך את ג'יילן. הוא ממש השתפר בחודשיים האחרונים מאז שהורידו אותו לספסל ואני לא יכול לוותר עליו בשביל שחקן שאולי ילך עוד שנה.

   GM בוסטון מסרב.

 33. טרייד בין מיאמי סאנס פורטלנד ו-ווש

  ווש מקבלים: חסן וויטסייד, דיון וויטרס, ראיין אנדרסון, מו הארקלס, ממילס לאונרד (כל החוזים לשנתיים למעט וויטרס ל-3 שנים)

  היט מקבלים: ג'ון וול וחוזים נגמרים של בנדר, טרוי דניאלס וסת קרי+מיליון דולר מזומן מווש על וול+בחירת דראפט מווש מוגנת טופ 8. עד 3 שנים הקרובות.

  סאנס מקבלים: דראגיץ, מהינמי

  פורטלנד מקבלים: אוטו פורטר, טרוי בראון

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yavr9vz3

  ווש-נפטרים מחוזה העל של ג'ון וול אבל באותו השכר מקבלים עונש לשנתיים בדמות אנדרסון וויטסייד (וול זה 5 שנים העונש, קיצר נפטרים מ-3 שנים אחרונות בחוזה של וול). יהיה להם סיכוי של אחוז להוציא משהו מוויטסייד אולי באיכות משחק.
  כמו כן מקבלים עונש נוסף בדמות דיון וויטרס לחוזה 3 שנים אבל היי איש לא אמר שיהיה קל להיפטר מוול. קיצר אחרי שנתיים הרוב יהיה נקי ואחרי 3 שנים לא יהיה זכר לאיש מהשחקנים האלו בקבוצה. הרוויחו שנתיים נקיות.

  בנוסף אני גם מחפש להיפטר מהחוזה הגדול של פורטר שלא רואה עתיד איתו בקבוצה שלי ואת חוזה 3 השנים שלי מחליף בשנתיים בשני הלבנים הנגרים של פורטלנד שלינארד אולי יפרח בטעות אצלי עם סיכוי קלוש.
  כל הטרייד נועד למעשה להיפטר מוול ופורטר.

  -היט- אני לוקח את ג'ון וול ומקווה שאצלי יעשה קצת משהו. הסיכון שלקחתי הוא על שנתיים כי את יתר שכרו כיסיתי בשחקנים נגרים אחרים שהעפתי לקבוצות אחרות. כחלק מהפרס קיבלתי 3 חוזים נגמרים ובחירת דראפט.

  -סאנס מקבליפ: דראגיץ ומהינמי (יש מחיר להיפטר מאנדרסון, אותו אורך חוזה רק פחות ב-5 מיליון לעונה שאני חוסך ואולי הוא גם יתן גוף וכמה דק כמחליף). מקבלים רכז עם חוזה נוח

  -פורטלנד עם פורטר, נואשים לSF ויכול לפרוח בפורטלנד, אם לא יפרח נדפקתי בעונה אחת שלו אבל שווה לי את הסיכון כי אני גם ככה לא מגיע לכלום אז למה לא, אולי הכשרון יתפרץ. ומקבל טרוי בראון בחוזה נוח וזול.

  1. מיאמי: אין טרייד. חוזה אחד רע לעומת 3 רעים, אבל הרע הרבה יותר גרוע מהאחרים משמעותית והרבה יותר ארוך. אני אוהב את הבחירה של הוויזארדס וקצת את הפוטנציאל של בנדר, אבל וול תוקע את המועדון שנים קדימה.

    1. אני מאוד נגד וול כשחקן. אם אני מצליח להפטר מעוד חוזה (ג'יימס ג'ונסון למשל) אולי שווה את זה, החשש שלי הוא שעוד 3-4 שנים הוא יהיה שחקן של 12 נקודות ו-6 אסיסטים שעושה 40 מיליון בעונה.

     1. יאללה מוכן לקלוט את גיימס גונסון אבל גילרי יצטרך לעזור לנו לקלוט אצלו נגר אחר כלשהו בשביל שזה יעבור במשכורות

     2. הנה הטרייד המשופר

      בנוסף לכל האמור לעיל ג'יימס גונסון עובר לווש (חוזה ל3 שנים)

      דוויט (חוזה לשנתיים) ומרקיף מוריס (חוזה נגמר) עוברים להיט.

      ככה רועי אתה נפטר מהחוזה המעיק של גונס מרוויח את מוריס שהוא אחלה שחקן וסובל שנה וחצי את דוויט ב5 מיליון במקום את גונס לשנתיים בחצי ב14 מיליון.

      http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycu29l4j

      יש?

  2. GM פיניקס: לוקח לפני שהאחרים יתעוררו. אני מוכן לסחוב את האבן של מהימני בשביל לקבל את דרגיץ' שינהיג את הצעירים שלנו.

    1. כי אתה יודע איזה בחירה נהיה? גם אז אני לא מפסיד כאן כלום. יהיה לי את דראגיץ' יחד איתו (יאללה ג'א מחכים לך).

   1. GM וושינגטון: הלינק לא עולה, אבל בכל זאת מאשר, יש טרייד!!!
    שמח להיפטר מוול ומהינמי ומוריס.
    שמעון: להבא, תכתוב "וושינגטון" אחרת איך אתה מצפה שאמצא את זה.

 34. מילווקי מקבלת: ניקולה ווצ'ביץ'
  אורלנדו מקבלת: דניס סמית', טוני סנל
  דאלאס מקבלת: ארון גורדון, ברוק לופז

  הבאקס מרוויחים אול-סטאר שיכול ליצור לעצמו בפלייאוף וקולע מרחוק. ווצ'ביץ' אחד הסנטרים הטובים בליגה, יכול להכנס לתפקיד של לופז ומגוון בהרבה – נשק חשוב במאני טיים כשההתקפה נתקעת והמשחק מאט. הוא יכול להחזיק התקפה בדקות בלי יאניס.

  המג'יק מקבלים את הרכז שהם צריכים ליד אייזק ובמבה הצעירים ומתאים לשלד של הקבוצה. סמית' רכז לא רע, למרות שלא מתאים ליד דונצ'יץ' בדאלאס ובסיס שלו ליד שני הצעירים האלה, נוסף על בחירת דראפט גבוהה השנה (אר ג'יי בארט?) יכול להיות נחמד מאוד.

  דאלאס נותנת קו קדמי טוב לדונצ'יץ'. גורדון יוכל לשחק עם הגב לסל ולהיות בתפקיד שיתאים לו, ליד רכז כמו לוקה הוא שווה 20 נקודות במשחק והוא שימושי לעתיד. הם ירוויחו זכויות בירד על לופז שמשלים אותו טוב ויתרום לריווח המשחק העונה ובשנה הבאה וככה יוכלו להפטר מדיאנדרה ג'ורדן החלש.

    1. אם היה אפשר להחליף את טוני סנל במשהו סביר+2 בחירות דראפט סיבוב 1 הייתי לוקח בתור אורלנדו. כי אני לא בונה לא על ווצביץ שישאר אצלי ולא על ארון גורדון שיכול להיות שחקן נחמד אבל לא אחד שיוביל אותי לטופ המזרחי.

 35. יוטה מקבלת – מייק קונלי ועמרי כספי
  ממפיס מקבל – ריקי רוביו ודרק פייבורס

  הג׳אז מקבלים רכז הרבה יותר טוב מרוביו ועומק בכנפיים עם כספי נמצא בעונה לא רעה.
  ממפיס נפטרת מהחוזה של קונלי בתמורה לחוזה נגמר ומקבלת את פייבורס שנמצא על חוזה סביר לשנתיים.

   1. ג"מ ממפיס.
    מתקרב. תוסיף לזה גרייסון אלן ובחירת דראפט סיבוב ראשון ונדבר.
    הייתי מעדיף לשמוע הצעות מקבוצות אחרות עם קצת יותר לתת אז בוא נחזור לזה בהמשך.

    1. GM יוטה –
     אני שם או את גרייסון או את הבחירה של העונה (מוגנת טופ 20). אתה יכול לקבל את הבחירות סיבוב שני שלי העונה בנוסף לאחד מהם

     1. מיאמי דפקה את העסקה שרציתי.
      תן לי לעשות סיכום של כל ההצעות על קונלי ונראה.
      מן הסתם 2 בחירות סיבוב שני לא מלהיב אותי במיוחד ואני לא כזה באטרף להיפטר מקונלי כבר עכשיו אם אני לא מקבל הצעה טובה.
      אגב גם טמפל ואנדרסון על השולחן, רקאומר

 36. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybzpdkvb

  פיניקס נותנת את: טי.ג'י וורן, דרגאן בנדר ו-אלי אקובו.
  יוטה נותנת את: ריקי רוביו, גרייסון אלן ו-ג'יי קראודר.
  ממפיס נותנת את: מייק קונלי.

  פיניקס מקבלת את הפוינט גארד שהיא כ"כ חיפשה, עם הזדמנות להחתים אותו על חוזה חדש בקיץ, כמו כן מקבל PF סביר שיעזור בריבאונדים ובהגנה.
  יוטה מקבלת חיזוק משמעותי בעמדת הפוינט גארד, ולא מוותרת על שום דבר דרמטי במיוחד בשבילה.
  ממפיס משתחררת מהחוזה הכבד של קונלי, ומקבלת צעירים טובים.

  1. טרייד טוב ליוטה ופיניקס אבל לממפיס אין מה לעשות עם שחקנים שהבאת. כמה בחירות דראפט יעזרו להעביר את הטרייד

   1. לא מסכים, ממפיס מקבלת שחקנים טובים מאוד, רק צעירים. אוקובו, בנדר, אלן – כולם יכולים להיות אחלה שחקנים בעוד שנתיים שלוש. וורן טוב כבר עכשיו בחוזה נוח.
    בכל זאת, מוכן להוסיף בחירת סיבוב ראשון של מילווקי שמוחזקת ע"י פיניקס.

   1. ממפיס מקבלת את: טי.ג'יי וורן, דראגן בנדר, אלי אקובו ו-גרייסון אלן (פלוס בחירת סיבוב ראשון של מיאמי מפיניקס).
    פיניקס מקבלת את: ריקי רוביו ו-ג'יי קראודר.
    יוטה מקבלת את: מייק קונלי.

    1. ג"מ ממפיס. עם הבחירת סיבוב ראשון של מיאמי אני מקבל.
     מוכן לקחת כאן צ'אנס שאחד משלושת הצעירים יתפתח לשחקן סביר, וורן יהיה כאן סקורר חסר מצפון בקבוצת צעירים ועם הבחירה של מיאמי נוכל לעבוד.
     כאמור לא האופציה הראשונה שלנו אבל יותר טוב ממה ששמענו עד עכשיו.
     מקבל.

     1. גם ככה אתה לא לוקח אז לא אתאמץ, אבל הבחירה של מילווקי ושאר השחקנים שהוזכרו לא מספיק מפתים.
      אולי נשמור את זה לשעות האחרונות אם נראה שאין הצעות יותר נורמליות על קונלי.

  2. GM פיניקס: לא לוקח.
   רוביו יכול להיות מצוין עבורנו אבל אין לי שום סיבה לוותר על וורן עבור חוזה נגמר. אם נרצה את רוביו מספיק בקיץ נוכל לקבל אותו גם בלי לוותר על כלום.

   1. נראה לי שאתה מעריך את וורן יותר מדי.
    הוא לא מתאים לשחק ליד בוקר ואייטון.
    הוא נכס טוב שהגיע הזמן לממש.
    חצי שנה של לראות אם רוביו מתאים לקבוצה (מעריך שכן), ולהתחיל לקבל כיוון, שווה יותר מאשר להמשיך עם מספרים ריקים של וורן

    1. אריק – וורן מועמד ראשי לטרייד ובצדק ואכן צריך לממש, אבל אתה מקבל כאן כלום בחזרה. רוביו יהיה חופשי בקיץ אז מה הרווחת?

 37. http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9upx2r4
  קיירי, הורפורד וטייטום לשארלוט, ביומבו, באטום ומארווין וויליאמס לבוסטון. עובר בטרייד מאשין. מאוד סביר והגיוני. כולם מסכימים מבלי לחשוב פעמיים, ללא סייג וללא קונצים.
  אותי זה הצחיק נו עזבו אותי.

 38. והשני בלי ניסיון לטרולינג:
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycrt4e47
  ממפיס לדטרויט: מייק קונלי
  דטרויט לממפיס: רג'י ג'קסון, לנגסטון גאלווי ושחקן שכבר הספקתי לשכוח את שמו (פילר)
  לממפיס זה תורם למאמצי הטנקינג וגם מזרז קצת את הריבילד (החוזים של ג'קסון וגאלווי קצרים וקטנים מזה של קונלי)
  דטרויט כבר מחויבת לחוזים ארוכים וגדולים של גריפין ודראמונד ככה שקונלי מתאים לטיימטייבל והטריו הזה אמור להבטיח להם לפחות להיות תחרותיים קצת ולצאת מהאזור המבאס שהם נמצאים בו כבר עשור שלם.

  1. GM דטרויט
   כן, כן, אלף פעמים כן.
   GM ממפיס, אתה לא בדיוק צריך לצאת לנסיעה ארוכה במיוחד? אין זמן לחשוב, פשוט תחתום, אתה אפילו לא צריך להסתכל מה ההצעה. סמוך עליי.

  2. ג"מ ממפיס.
   ממש לא.
   רחוק מאוד מהמטרות שלנו תמורת קונלי שהן שחקן צעיר, חוזים נגמרים ובחירות דראפט.
   תתאמץ יותר. לוק קנארד ובחירת סיבוב ראשון 2020 יעשו לי נעים באוזן.
   גם דראמונד-קונלי ראש בראש אני מוכן לשמוע

   1. מה המטרות שלכם תמורת קונלי?
    אני חושב שערך הטרייד שלו שלילי כרגע. אף אחד לא ייגע בחוזה שלו בתמורה לחלק משמעותי בפאזל.

    1. ג"מ ממפיס.
     כתבתי את המטרות שהן שחקנים צעירים, חוזים נגמרים ובחירות דראפט.
     גם שילוב של 2 מהשלוש עובד.
     לא מסכים שקונלי זה חוזה שלילי. שחקן סף אולסטאר שיכול לקחת כל קבוצה רמה אחת קדימה, אבל מבין שהשוק מוגבל ולכן לא מצפה לבחירה טופ 10 או לפרוספקטים מדהימים, אבל משהו שיתן לי תקווה לעתיד וישחרר לי את התקרה.

     1. אז אני חושב שהמטרות שלך לא ריאליות. מדובר בשחקן בעמדה הכי עמוסה בליגה, אחרי פציעה קשה, אחרי השיא, שחתום על מקסימום לשנתיים וחצי. אין הרבה קבוצות שהיו רוצות אותו ברוסטר שלהן במצב הזה.

     2. רק בשרושורים למעלה קיבלתי 3-4 הצעות טובות יותר.
      לא הולך למכור אותו תמורת כלום. יש לא מעט קבוצות שצריכות את הדחיפה למעלה שקונלי יתן להם.
      ובצורה מפתיעה, למרות שלא מפסיקים להגיד את זה אין באמת כל כך הרבה רכזים מפתים בשוק. בטח לא מנהלי משחק.

 39. טרייד ענקי בין טורונטו אורלנדו ושארלוט-
  טורונטו מקבלת: ווסוביץ, קמבה וג'ונתן סימונס
  שארלוט מקבלת: סיאקם, פורנייה, ודלון רייט
  אורלנדו מקבלת: לאורי, לאמב, הרננגומז ובחירת סיבוב ראשון של טורונטו
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y882ez2d
  על טורונטו אין באמת מה להוסיף.
  שארלוט ממילא תאבד את קמבה בסוף העונה והיא מקבלת שחקנים שיוכלו להיות בשבילה בסיס צעיר.
  אורלנדו גם מקבלת את לאורי, שחקנים צעירים ובחירת סיבוב ראשון.

   1. אתה מאשר? יש לך קבוצה שרצה בראשות המזרח ואתה מעונין לפרק אותה באמצע העונה כשהמשמעות יכולה להיות בקלות שבשנה הבאה אין לך כלום ביד (ווקר, ווצ'ביץ' וקאווי חופשיים).

     1. מהלך כזה משנה את כל הדינמיקה בקבוצה וייכול להיות לו בדיוק אפקט הפוך.
      אתה יודע מה יותר משני ה"חדשים" אתה מנסה להשאיר את קאווי – מספיק שהם יכשלו לעלות לגמר המזרח והוא חותך בשניה.

  1. GM אורלנדו – מסרב.
   לאורי הרבה מעבר לשיאו ויברח לי אחרי שייגמר לו החוזה הקצר. זה לא יפצה אותי על העזיבה של ווצביץ', מה גם שאני מוותר על פורניה שהוא סקורר לא רע. בחירת סיבוב ראשון של טורונטו תהיה נמוכה יחסית.

   1. ווסוביץ יעזוב את אורלנדו ברגע הראשון שהוא יוכל ככה שאתה ממילא צריך לעשות עליו טרייד. אתה מקבל שני שחקנים עם פוטנציאל גבוה + רכז מעולה בדמות לאורי שיכול לעזור לך לפתח את שני שחקני הפנים הצעירים שלך שגם יוכלו לשחק יותר כשווסוביץ יעזוב. לא מבין מה יש לך להתנגד.

  2. מנג'ר שרלוט: לוקח. אני לא חושב שאגיע למקום כלשהו עם קמבה, לאמב סטארטר סביר וזהו והרננגומז לא שומר. לא יודע אם סיאקם יכול להיות יותר משחקן 3-4 בקבוצה ממש טובה אבל אחלה בסיס להמשך לצד מונק ומיילס ברידג'ס. אם הייתי נפטר מחוזה רע במקום לקחת את פורנייה זה היה מושלם, אבל טרייד בסדר גמור מבחינתי.

  3. GM טורונטו: מסרב
   כפי שעידו כתב יותר מדי חוזים נגמרים ופגיעה בכימיה של הקבוצה. מעבר לכך סרג' נותן עונה נהדרת ופסקל חזק מאוד בתמונת השחקן המשתפר של העונה ומסיבה מוצדקת. לא שווה לפגוע גם בעונה הנוכחית וגם בעתיד עבור ווצ'ביץ'. קצבה ולאור בעצמם גם לא שווים את הויתור על דילון. יש אולסטאר ויש אולסטאר של המזרח זה לא הופך את טורונטו לקבוצה טובה יותר

  1. ג"מ ממפיס.
   מסכים.
   הלוואי וגאסול היה יוצא מהחוזה שלו אבל זה לא המצב, וגלינארי האמת אחלה שחקן (כשהוא בריא) ומסכים שיהיה יותר קל להפוך אותו בטרייד חיובי.

  2. GM קליפרס.

   אני גם מסכים. גאלו מאוד חשוב לי אבל הוא שחקן פחות טוב מגאסול וגם החוזה שלו ארוך מדי. הויתור על מילוש קצת כואב אבל שווה את זה.

   יש טרייד!!!

 40. צד א'- בוסוטון מקבלת את אלכסנדר ו2 בחירות סיבוב שני אחד מקליפרס ואחד מדאלאס
  צד ב'- דאלאס מקבלת את בראון
  צד ג'- קליפרס מקבלים את דניס סמית
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yag5ksqo
  בוסטון אוהבים בחירות דראפט ואלכסנדר ויכול להיות שחקן רוטציה טוב
  דאלאס מקבלת שחקן שיכול להשלים את לוקה טוב
  והקליפרס מקבלים פרוספקט טוב

 41. צהריים טובים לכל המטרידים מישראל, ו-אני שומר את יכולות המתמטיקה שלי לחשב חוזים ולא את השעות במדינות האנגלו-סקסיות הרחוקות שהשאר גרים בהם לכל השאר. ובוקר טוב להוא שאולי אפשר להבין מהשם שלו שגר בפנמה.
  השבוע אחזיק בשני כובעים. כי מי שמחזיק היום יותר משני כובעים הוא או מעל גיל 80 או היפסטר שרוצה את כל הזכויות של להיות מעל גיל 80 בלי החובות. או אישה מצרפת.
  נתחיל בקשה יותר. מה קשה, בלחם לא ראיתם קשה כזה. גם לא בביצה. דטרויט.
  אני לא חושב שאנחנו רוצים עדיין לפדות את העונה הבוגרת הראשונה של בלייק. בחייאת דינאק, הבן אדם עדיין אפילו לא הרביץ לאף אחד. וגם עדיין לא סגרנו את הגולל על המגרש החדש שבלייק כרגע היחיד שאולי יכול למלא אותו. אז אם תצליחו לבנות מאוסף החוזים הבלתי אפשריים שיש בקבוצה משהו מסביב לבלייק, במיוחד אם תיפטרו מרג'י ג'קסון, אודה לכם כמעט כמו שדובי יודה להאקר שימחוק את החוזה של הארדאוויי ג'וניור מהליגה.
  עכשיו נעבור לעוד יותר קשה, דנבר. איך אפשר להעביר שחקנים שכולם הם ילדיי? שלמדתי להכיר כל אחד ואחד מהם, קפצתי איתם מאושר על כל שלשה של וולש, רקדתי על הספסל עם אייזיאה תומאס, עצמתי עין כדי לא לראות אותם נפצעים אחד אחרי השני. אז, יאללה. תציעו מה שתרצו ואני אנסה לשכוח שיש בני אדם מאחוריי רשימת המספרים הסטטיסטית ואוסף ה-0 ו-1 שמרכיבים את התמונה שבמחשב.
  בהצלחה למעורבים.

  1. הצעה מעניינת שגורמת לי לחשוב בכתיבה.
   הבעיה שלי היא התזמון – עם כמה שאין לי תועלת במחדל החוזי הנקרא סולומון היל, הייתי רוצה את לין בתחילת העונה ולא עכשיו, כשאני בעצם "משלם" בחירת סיבוב שני לחצי עונה של גארד שלא ימשיך אצלי.

   הקטע הוא שבסופו של דבר, אני כן רוצה להראות לדיוויס שאני מוכן לבצע שינויים כדי לעזור לו להגיע לפלייאוף.
   לכן:
   GM ניו אורלינס – מאשר

 42. צד א : הלייקרס מקבלים את אנתוני דיוויס

  צד ב: ניו אורלינס מקבלים את קנטביוס קולדוול פופ, קייל קוזמה, ברנדון אינגרם ובחירת סיבוב ראשון

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yddu8ngq

  הלייקרס מקבלים את השחקן שרצו ושהם צריכים כדי לעשות קפיצת מדרגה. שחקן שישמח לשחק שם גם מעבר לתום החוזה. משלים את לברון.

  הפליקנס מקבלים חבילה יחסית נאה וצעירה ביחס לשחקן שמאוד לא בטוח שיישאר שם בתום החוזה וללא שום תמורה עבורו. קק"פ בעיקר בשביל להשלים את הטרייד מבחינה כספית ומי יודע, אולי יסכים לקבל חצי ממה שמקבל היום ויישאר בקבוצה.

  1. סוף סוף מישהו מדבר לעניין.
   תשמע, עצם העובדה שהכנסת את אינגרם (שאני פחות אוהב אבל ניחא) לטרייד מראה שאתה מנהל רציני.

   להצעה המקורית אני לא יכול להסכים, אבל תבין אותי: יש לי נכס ייחודי ביד, מה שאני לא יכול לומר על השחקנים שהצעת לי.

   לכן – חשבתי על תרחיש שיסייע לי לשמור על מקום העבודה:

   תרחיש א: אתה מוסיף לי שתי בחירות דראפט סיבוב ראשון (לא מוגנות) של 2023 ו-2024.
   אני בעצם מקווה שהלייקרס לא תהיה רלוונטית למאבקי האליפות, ועד אז כבר אדע סופית כיצד צעירי הלייקרס התפתחו אצלי.

   תרחיש ב: תוסיף לי לחבילה את ג'וש הארט ובחירת סיבוב ראשון (עם הגנת טופ-3, השנה לא קריטית כרגע), ותיקח ממני את איטוואן מור.
   אתה מפנה לי ככה עוד קצת כסף לעונה הבאה, ועם שלד הצעירים החדש שיש לי (למעשה 5 בחירות דראפט טובות של הלייקרס עם רנדל) אני אנסה לשכנע עוד איזה שחקן טוב להצטרף ולעשות משהו גדול.

   1. קודם כל תודה רבה. דבר שני אני חושב שהטרייד טטב גם בלי התוספות שלך. להוסיף עוד כמה בחירות סיבוב ראשון (ועוד לשנים של אחרי לברון) זאת כבר לא עסקה זאת התאבדות,עם כל הכבוד לדייוויס. בשוק החופשי שהולך להיות בקיץ, הלייקרס יכולים להביא את קליי/דוראנט/קאווי בחינם. ההצעה היא טובה מאוד גם עבור הפליקנס. עובדה שבמתכונת הנוכחית עם דייויס הם לא הגיעו לשום מקום. מקסימום אפשר להוסיף איזה בחירת סיבוב שני בשביל לתת הרגשה טובה

 43. וואי וואי….. עשר דקות אני לא באתר וכולם פה בוחשים ורוחשים….
  שאפו
  תמשיכו בכל הכח, אני עוקב !!!
  (ואישית אני בעד הטרייד של זבוב ב 28)
  🙂

 44. טרייד מרובע מערבי :
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yb5a788g

  דאלאס נותנת – סמית ג'וניור, בארנס.
  פיניקס נותנת – וורן, ברידג'ס, קרופורד.
  פורטלנד נותנת – אמינו, טרנר, סת'.
  דנבר נותנת – מילסאפ, בארטון, מונטה מוריס.
  .
  דאלאס מקבלת – מונטה מוריס, בארטון, וורן.
  פיניקס מקבלת – סמית ג'וניור, טרנר.
  פורטלנד מקבלת – מילסאפ.
  דנבר מקבלת – אמינו, בארנס, ברידג'ס, קרופורד, סת'.
  .
  דאלאס מרוויחה ציוות צעיר מעולה לקו האחורי סביב לוקה. בנוסף נפטרת מהחוזה הצעיר של בארנס.
  .
  פיניקס מקבלת את רכז מבטיח, ומחכה לזאיון שישלים חמישיה התקפית של
  סמית ג'וניור, בוקר, ג'קסון, …, אייטון.
  .
  פורטלנד נפטרת מהחוזה של טרנר, מקבלת במקום את החוזה הנגמר של מילסאפ בעמדה שתמיד היתה הבעיה הכי גדולה שלה, לניסוי מעניין של עונה אחת.
  .
  דנבר מקבלת חיזוק לעמדה 3 הכי בעייתית שלה בדמות בארנס, בנוסף ברידג'ס ואמינו, סת' על הקשת, וקרופורד מצטרף לאחיו הצעיר והקטן.. אייזאה תומאס.
  .
  אפשר לתמרן פה ושם עם בחירות דראפט.

  1. GM פיניקס:
   מצד אחד סמית' יכול להיות אחלה עבורנו למרות שאני מעדיף רכז שחושב קודם על המסירה. את טרנר אין לי שום רצון לקחת ועל ברידג'ס אני רוצה לשמור. אז תנסה מקצה שיפורים ממילא דאלאס כבר סירבו.

  2. GM דנבר
   איכשהו פספסתי אותך, וכבר הספיקו לסרב לך וחצי. אז רק בקצרה אני לא רואה איך ברנס במקום ברטון זה שדרוג שצריך לקחת בחשבון, מילסאפ כן שווה בהגנה ומשתפר בהתקפה (וגם ככה החוזה שלו נגמר בסוף השנה ואין סיכוי שהוא חותם על אחד זהה), ברדיג'ס ואמינו באמת מעניינים אותי, אבל אין לי בכלל מה לעשות עם קרי ג'וניור וקרופורד. אבל בסופו של דבר, אני מפיל את הסיפור על מונטה מוריס. לא רוצה שילך. לא ככה.

 45. דאלאס מקבלת: בחירה ראשונה לא מוגנת, ג׳ונתן סימונס.
  אורלנדו מקבלת: דניס סמית ג׳וניור.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7a73tq9
  אורלנדו מקבלת את הפוטנציאל של דניס סמית והוא כבר יותר טוב מהרכזים שיש להם.
  דאלאס מקבלת: בחירה בלוטרי של השנה (כנראה) ואת ג׳ונתן סימונס שיכול לשחק כSF ולפנות לדונצ׳יץ׳ את עמדת הרכז ונפתרו מהפלונטר עם דניס סמית.

  1. GM אורלנדו – מאשר.
   אנחנו צריכים רכז. סמית בחמישיה ואוגוסטין כמחליף יכולים לפתור לנו את הבעיה בעמדת הפוינט גארד.

  2. אני שמח שכולכם אוהבים, אבל אורלנדו חייבת בחירה מוגנת ב2020 לאוקלוהומה. היא מוגנת טופ 20 שזה אומר ב90% שהיא לא תעבור, אבל במצב כזה אתה לא יכול להעביר את הבחירה של 2019 כי זה משאיר אפשרות שלא תהיה לך בחירה שנתיים רצופות, וזה אסור. הבחירה הראשונה שאפשר להעביר היא זו של 2022 – או שאפשר ללכת על ניסוח של "הבחירה הראשונה שזמינה" ואז זה 2020 אם היא נופלת טופ 20 ו2022 אם לא.

   דברו על זה

 46. צד א': וושינגטון מקבלת את קווין לאב
  צד ב': קליבלנד מקבלת את ג'ון וול, דוויט האוורד. בחירת סיבוב ראשון של וושינגטון ב-2019 או 2020.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybpg6qa3

  וושינגטון צריכה להעיף את ג'ון וול, וקווין לאב יעזור לה לבסס פרנצ'ייז לא רע מבוסס ברדלי ביל ששווה פלייאוף בלי בייתיות כבר מהשנה הבאה במזרח.
  לקליבלנד אין מה לעשות עם שאריות הקריירה של קווין לאב, ומה שמעניין אותה זה להשיג בחירות דראפט. בנוסף, אין לה לחץ פיננסי כי שחקני מקס לא עומדים אצלה בתור. אז גם אם תהיה ישועה כלשהי בדראפט, עדיין יהיה אפשר לספוג את החוזה של וול. בנוסף, נגיד והם זוכים באר ג'יי בארט, נוצר להם קו אחורי עם פוטנציאל נפיץ (סטקטון,וול ובארט). האוורד הוא רק לצרכי אישור הטרייד.

  1. הרגת את הקאבס החוזה של וול יקר יותר כל עונה באיזה 10-16 מיליון דולר מהחוזה של לאב. גון בעייתי יותר מלאב, יחרב אותם ואפילו לא תגמלת בבחירות דראפט איכותיות 🙂

   ולזה אתה עוד מוסיף לחדר הלבשה את הקוקסינל דוויט לשנתיים?

   1. לגבי דוויט – לא שנתיים, שנה. ולא קוקסינל, אלא שוכב עם קוקסינלים. וזה חוזה שיהיה קל מאוד לשלוח לקבוצה אחרת (אם דווייט בכלל יממש את השנה).

    לגבי וול – הכל ידוע. בגלל זה ווש נותנת גם בחירת דראפט סיבוב ראשון. לקליבלנד גם ככה אין מה לעשות עם הכסף בשנתיים שלוש הקרובות, ואולי הסיטואציה החדשה דווקא תוציא מוול משהו אחר. בכל מקרה, גם אם הוא פח ויושב ביציע, אז קליבלנד תמשיך לאסוף בחירות דראפט גבוהות, לא שינוי גדול ממה שהם עכשיו.

    1. שכנעת אני רוצה עוד בחירת דראפט סיבוב ראשון בשביל זה גם ככה אני בזבל בקאבס והולך לטנקינג עמוק ועם וול מחתים גם את כרמלו.

     בטוטאל אתה צריך לתת לי 2 בחירות סיבוב 1+בחירת סיוב שני ויאללה וול אצלי

     1. בגלל שהשנה וול מרוויח פחות מלאב, צריך להוסיף מישהו לסגור את הפער ואין אף אחד אחר. תשלח אותו לניקס או משהו. והוספתי בחירת סיבוב ראשון מוגנת טופ 5 (למקרה ופרוייקט ביל יקרוס, למרות שלא נראה לי שזה יקרה)

  2. GM קליבלנד קאבלירס – אני בהחלט יכול להבין איך זה משתלם לוושינגטון, אבל לא מבין איך זה משתלם לקליבלנד. אתה לוקח אולסטאר ונותן לי בחירה אחת, וכנראה לא מאד גבוהה? למה שאסכים? אני צריך צעירים ובחירות. תן לי צעיר ובחירה, או שתי בחירות ואנחנו מתקרבים. שלא לדבר על זה שאני פותר את בעית ג'ון וול – גם על זה צריך לשלם.

  3. GM וושינגטון: מאשר.

   לוקח אולסטאר ושולח אולסטאר ואולסטאר לשעבר. אם רוצה צעיר מוכן לשלוח את סאם דקר + בחירה 1.

   1. לא לוקח את וול מאחר ובחוזה שלו נכנס עמוק לתוך התקופה שבא אנחנו אמורים להתרומם ואני לא סומך על השחקן. הוא גם יפגע בהתקדמות של סקסטון.
    מוכן לחשוב על חבילה תמורת דוויט, צעירים ובחירות. יש לך צעירים לשלוח לי בעשרים מיליון דולר? או שניים צעירים ועוד משלים משכורות כמו דוויט?

    1. זה לא כזה הרבה מעל מה שלאב מקבל, ולאב יהיה ערימת גרוטאות עוד שנה שנתיים. האוורד מקבל 5 מליון וקצת אם הוא מממש את האופציה לשנה הבאה, הוא בטח לא הבעיה.

     יש 2 אפשרויות. נגיד וקליבלנד בוחרת צעירים מוכשרים אבל לא השנה, אז הם עדיין יהיו בחוזי רוקי שלהם על המשכורת של וול. אפשרות שניה- יצא לך בינגו בדראפט הנוכחי, יש לך קבוצה תחרותית בשבילו מהרגע הראשון והבוס שלך כבר הוכיח שהוא בסדר עם מס מותרות. אתה מקבל 2 בחירות דראפט סיבוב ראשון. זה לא מעט עבור הפער שבין וול ללאב במשכורות לאורך השנים.

     חוצמזה שוול עוד לא גמור. לך תדע אולי הטרייד הזה יעיר אותו ותקבל אולסטאר ודראפט תמורת חצי פנסיונר (הפחד הזה אגב הוא הסיבה לדעתי שווש לא תסכים לטרייד הזה בחיים).

 47. נ"א מאבס והיט

  מיאמי מקבלים: דניס סמית, גרו הולידיי

  מאבס מקבלים: ג'וש ריצרדסון, קלי אוליניק, סולומון היל, וויליאמס כלשהו…

  פליקנס מקבלים: דראגיץ, בארנס, אלינגטון+בחירת דראפט מוגנת טופ 8 עוד שנתיים מהמאבס.

  פליקנס נפטרים החוזה הענק של הולידיי שאצלם לא יועיל בכלום, מקבלים באותו חוזה תחליף כבארנס אבל עם חוזה קצר יותר בשנתיים. מקבלים רכז עם חוזה קצר ונוח וקלעי נחמד מאד מחוץ לקשת.

  מאבס מקבלים חיזוק לעמדות 2 ו-4 שחלשים מאד אצלם. ליד לוקה יהיה גארד הגנתי מעולה ישלים אותו טוב וגם יודע התקפה. היל על חוזה נוח נגמר ומפנים ללוקה את הבמה בלי סמית ובארנס

  מיאמי מקבלים רכז עם פוטנציאל שיקבל את ההגנה וגארד איכותי

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybdzvqzc

  1. מיאמי: לקחתי. ג'רו הולידיי אול-סטאר כאן ועכשיו ודניס סמית' יכול לפרוח אצל ספולסטרה. גם אם אני מוותר על דראגיץ' וריצ'רדסון, בסיס של סמית', הולידיי ו-ווינסלו ליד כוכב משמעותי בעמדות הפנים זה עצום. יופי של טרייד.

 48. בוסטון מקבלת : אנטוני דיוויס, אלפריד פייטון וסולומון היל
  ניו אורלינס מקבלת : אל הורפורד, ג׳ייסון טייטום, טרי רוז׳יר ואת הבחירה של פילי/סקרמנטו ב-2019.

  הפליקנס מעבירים את דיוויס שלא יחתום על הסופר מקס בתמורה לאחד השחקנים הצעירים הטובים בליגה, הורפורד שיתן להם ניסיון ויהיה אחלה נכס בשנת החוזה שלו ואת רוז׳יר שבתקווה יחזור להיראות כמו רכז פותח בליגה.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y95jcuk2

 49. יוסטון נותנת את: ברנדון נייט, מרקיז כריס, בחירת סיבוב ראשון (הראשונה שזמינה)
  שיקגו נותנת את: ג'בארי פארקר

  מבחינה כספית, אין כאן סיכון לאף אחד כי כולם מסיימים חוזה (פארקר עם אופציית קבוצה שאף אחת לא תממש).

  הבולס לא באמת צריכה לנצח העונה, ומקבלת עוד בחירת סיבוב ראשון להליך הבנייה מחדש.
  יוסטון מקבלת סוג של תואם מלו רק צעיר יותר ועם פחות אגו, שיעלה מהספסל בלי לעשות פרצופים ויספק נקודות כשהארדן עייף ופול פצוע כרגיל.

  1. ג"מ יוסטון.
   לקחתי. במצב all in ולא היתה לי בחירת סיבוב ראשון כבר איזה 3 שנים, אז מה זו עוד שנה.
   אנחנו מאמינים בכישרון ואם לפארקר יש משהו, זה כישרון.
   וזה שהוא בחוזה נגמר זה בכלל ממתק מבחינתנו.

  2. GM בולס:
   לוקח בלי לחשוב אפילו, הדבר היחידי שאנחנו צריכים אלה בחירות דראפט עתידיות. על הדרך נפתרים גם מפארקר ומפנים יותר דקות לצעירים, אז זה טרייד שאי אפשר לסרב לו. כריס גם לא באמת ייגנוב דקות מהשחקנים האחרים, אז גם בהיבט הזה אין בעיה.
   .
   יש טרייד!!

   1. מעולה אחלה טרייד.
    רק אציין (אחרי שחתמנו) שברנדון נייט חתום לעוד שנה אחרי העונה. עכשיו הוא בעיה שלך 😉

    1. אז תוסיף את פופ שישלים את המשכורות. מבחינתי הייתי עושה טרייד מקולום חמוד אבל לא יוביל לכלום מנסה לרענן את השורות

     1. אין ללייקרס מה לעשות טרייד שמוריד להם מהתקרה, פופ זה לא מספיק (חייבים אותו עם לונזו ואינגרם). מקולום מתאים ליד לברון לדעתי, השאלה עד כמה פורטלנד תהיה מעוניינת

  1. GM פיניקס: לא לוקח
   אם הייתי בטוח שוול מסוגל להיות כשיר הייתי חושב על זה. אבל כרגע מדובר בשחקן שנפצע כל הזמן ואני לא מתכוון לסתום את תקרת השכר שלנו לארבע השנים הקרובות עבור הסיכוי שהוא אולי בטעות יהפוך לשחקן שהוא היה צריך להיות.

 50. תיקון היסטורי לטרייד בין ממפיס ללייקרס
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8hngvx2
  הספרס מקבלים את מארק גאסול
  ממפיס מקבלים את פאו גאסול, דגונטה מארי ודאוויס ברטאנס.
  הספרס יוצרים טריו די מפחיד עם דרוזן אולדריג׳ וגאסול וגם נפטרים מהחוזה המעיק של פאו.
  ממפיס מקבלים 2 שחקנים צעירים כולל את מארי שמאוד מתאים לאופי של הקבוצה וברטאנס שנראה כמו פרסונאס אבל אשכרה משחק כדורסל.
  פאו מקבל לגמור את הקריירה בממפיס
  מארק מקבל לשחק כדורסל תחרותי ועם הצוות הרפואי של הספרס בטח הקריירה שלו תתארך באיזה שנתיים שלוש

  1. GM ספרס- מקבל את הטרייד
   אומנם עצוב לי לאבד את מארי, אבל זה שידרוג לקבוצה בשחקן מוכח שהופך אותנו לאחת מהקבוצות הטובות במערב.

  2. ג"מ ממפיס.
   מקבל ושולח נשיקה וסליחה לג"מ הקליפרס. גאלו ישאר אצלו. לוקח את מורי וברטנס בכיף!
   רוצים גם את סלו מו חזרה? בחינם

 51. אינדיאנה: מקבלים את מרקל פולץ
  פילדלפיה: מקבלים את דאג מקדרמוט

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8bp3obf

  אצל הפייסרס גם קוליסון וגם ג'וזף מסיימים חוזה אז תהיה להם חצי שנה להכשיר את פולץ לעונה הבאה. פילי מקבלים את מקדרמוט, שוטר לספסל שהיה חסר מאז שבלינלי עזב ונפטרים מהחוזה של פולץ שמעיק עליהם. ברור שמדובר בהימור מצד הפייסרס, אבל גם ג'רמיין אוניל נחשב באסט מוחלט לפני שהגיע לשם אז לכו תדעו.

  1. GM אינדי – נהדר. מאשר לפני ש-GM פילי מתעורר, ואם צריך עוזר לשכנע וזורק בחירת סיבוב שני שכ"כ אוהבים שם

  2. GM פילי – ממש לא. פולטס תמורת מקדרמוט? בחירה ראשונה עם פוטנציאל תמורת שחקן ללא פוטנציאל שכרגע לא טוב בהרבה אם בכלל מהשחקן עליו אני מוותר? מצטער, לא לוקח

 52. טרייד בין שיקגו לפוטלנד-
  שיקגו מקבלת בחירת סיבוב שני לעוד שנתיים
  פורטלנד מקבלת את כרמלו
  בהתקפה של פורטלנד יש רק שלושה שחקנים שבאמת קולעים, וליריבות נוח לעשות דאבל טים שתוקע את ההתקפה. עם כמה שכאילו מושמץ אני חושב שהוא יכול לעזור לפורטלנד.
  שיקגו ממש לא צריכה את כרמלו ועוד בחירת דראפט מצויינת בשבילה

  1. GM שיקגו:
   וודג' טוען שאין הרבה ביקוש בליגה לכרמלו ואני מאמין לו. יוסטון כבר שילמו את השכר שלו, אז בהיבט הזה אני לא מודאג, רק חשבתי שקבוצה כמו אינדיאנה תהיה מוכנה להציע יותר לאחר הפציעה של אולדיפו.
   לאחר בדיקת השוק מאשר את ההצעה.

     1. נגיד שמעבירים את בולדווין בתמורה (חוץ מהבחירה) זה מסתדר.

      מה שמצחיק שהבולס מאבדים 15 נצחונות לפי האנליזה אבל פורטלנד לא מרוויחים כלום 🙂

 53. הוקס רוקטס

  רוקטס מקבלים: בייזמור

  הוקס מקבלים: חוזים נגמרים של ברנדון נייט ומרקיז כריס+4 בחירות דראפט סיבוב ראשון החל מדראפט 2020+2 בחירות דראפט סיבוב שני
  כמובן אפשר לוותר על אחד החוזים הנגמרים לא יודע מה הערך של כל בחירה במידה וזה עובר בלי זה.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ya6y2br2

   1. יוסטון במצב נואש ואול אין. הארדן בשיא אז הולכים ברבאק. אני הייתי עושה טרריד כזה גם בתור יוסטון במציאות. אפשר לחשוב מה יבוא לי בבחירות 25 ואילך, סיכוי קטן מאד לפגוע במשהו ועד שיתפתחו….והדראפט השנה נראה לי פח זבל עולמי.

    הארדן בשיא ונעשה הכל בשביל למקסם אותו, מה הם 4 בחירות סיבוב ראשון לעומת חוזה 140 מיליון לכריס פול בגיל 33.

    אני יכול להבטיח לך שגם מורי במציאות לוקח את זה

  1. ג"מ רוקטס.
   פחחח מילא ברדלי ביל אבל בייזמור?
   מוכן לתת כריס ונייט יחד עם גארי קלארק ובחירת סיבוב שני.
   ותאמין לי שכואב לי לתת את קלארק על הסיכוי לראות משהו מבייזמור.

 54. דטרויט נותנת לשיקגו את רג׳ ג׳קסון ובחירת סיבוב ראשון ב-2019 ו-2021 ונותנת למיאמי את ג׳ון לואר ואיש סמית
  מיאמי נותנת לשיקאגו את ווייטסייד וסיבוב ראשון 2019 וסיבוב שני 2020
  ו לדטרויט את דראגיץ
  שיקאגו נותנת את ג׳אבארי למיאמי ולאבין לדטרויט
  לינק : http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7q5wget
  הסיבות:
  דטרויט זה די ברור, אם גם ככה אתה מחויב לגריפין עד סוף הזמן אז לפחות תנסה לנצח. בלייק, דראם, דראגיץ, לאבין ובולוק זה יופי של חמישיה למזרח
  המחיר 2 בחירות סיבוב ראשון זניח לגמרי
  מיאמי: היא מנקה 2 חוזים קשים וככה היא תהיה שחקנית בקיץ ( החוזה של ג׳אבארי לעונה הבאה לא מובטח וקל יהיה לעשות בייאאוט ללואר) בנוסף היא מפנה את הבמה לג׳סטיס שנראה ממש טוב מאז הועבר לעמדת הרכז
  שיקאגו: גם ככה המצב אנוש, לאבין לא נראה כמו העתיד( וגם לשלם גם לו וגם לדאן נשמע כמו מתכון ל-50 הפסדים קבוע לאורך החוזה של שניהם ) הם קולטים חוזים רעים שכולם נגמרים בסוף 2020 מקבלים 3 בחירות( שלפחות של מיאמי יכולה להיות לוטרי)
  מי אומר לא?
  נ.ב: אם במקרה פספסתי זמינות הבחירות אז נעשה התאמה בהתאם לשנים

  1. GM דטרויט
   התגובה הראשונית והשקולה שלי: אלוהים אדירים, אני הולך להיפטר מרג'י ולקבל את דראגיץ'!!! ווהו! אמא, אמרתי לך שיום אחד אגשים את החלום שלי. סאק איט.
   בדרך כלל מיד אחרי מגיעה התגובה השנייה שלי. והיא כזו שמנסה לאשר את הביאס של ההחלטה הראשונה. זה בעיקרון הטרייד האידיאלי – ניסיון לרוץ ולדחוף קדימה למרות שאין באמת סיכוי. ועם העיקרון הזה, זכריה לוין עדיין בהחלט עדיף בהרכב על ברוס בראון.
   אבל אז קופץ לו הבחור ההוא. זה שמנסה להרוס לי את הכל. תמיד מגיע עם החששות, חוסר הביטחון, ומנסה להוריד לי. חיסלת את כל הספסל, הוא אומר. זוכר מה קרה שנה שעברה כשעשית בדיוק את זה? ומה עם סף המס? הטרייד בדיוק מעביר אותך אותו וזה… כנראה יפגע בך באיזושהי צורה בהמשך הדרך.
   .
   אז אני מחכה פה בצד בינתיים ל-GMים האחרים. אז נראה אם פרצתי למסיבה הרוסה או שיעשו לי רגשי לצאת עם החבר'ה כשאני מעדיף בסך הכל עוד ערב שקט בבית.

  2. GM שיקגו:
   בשלב זה מסרב לטרייד. אין סיבה להחזיק אצלנו את ווייטסייד, גם עבור בחירות נוספת, הוא פשוט ייקח דקות מהגבוהים שלנו. צריך לחשוב על שחקן אחר להעביר אלינו (G/F).

 55. צד א': אוטו פורטר לסקרמנטו קינגס.

  צד ב': אימן שאמפרט WCS וג'סטין ג'קסון לוושינגטון וויזארדס.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8bwygl8

  סקרמנטו מקבלים את שחקן לעמדה 3 – בה הם כבר אמרו שהם רוצים להביא מישהו. הוויזארדס מקבלים שני כישרונות מבטיחים + הקלה כלכלית של 8 מיליון דולר השנה שתוריד אותם מתחת לתקרת המס, ועוד יותר מזה בשנה הבאה.

  זה הטרייד מהדוגמא 🙂

  1. GM וושינגטון: לא מאשר.

   פורטר אחלה שחקן תמורת 15-20 מיליון, הבעיה היחידה שהוא אוברפייד איזה 7-8 מיליון. רק בגלל זה לא מסכים להחליף אותו בשאמפרט. אוהב את WCS אבל בכל זאת הוא לא קולע שלשות אז למה לי אותו אם יש לי כבר את תומאס ברייאנט שאצטרך להוציא עליו איזה 6-8 מיליון באוף-זיסון אז לא אוכל להשאיר גם את WCS.

   פורטר עובר לסקרמנטו אם אתה מציע את אחד מ: בוגדן, פוקס, באדי.

 56. הניקס והפליקנס –
  הרדוואי פורזינגיס נוקס ובחירה של השנה מוגנת ציון לפליקנס
  דייוויס לניקס
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y98qyjw2
  הניקס מקבלים את דייויס ורלוונטיות ראשונה זה שנים וגם מצליחים להיפטר מהרדוואי
  הפליקנס מקבלים תמורה ראויה לדייוויס

  1. GM ניקס מסובב לאטו את המנואלה החלודה שזוקרת אט אט אצבע אמצעית מאורכת.
   טוק טוק טוק טוק. טינג!

   ובכל זאת, הנה ההסבר. פורזינגיס הוא עדיין הפרנצ'ייז שלנו, וכך יישאר בשנה הקרובה לפחות.
   על בחירת הלוטרי של השנה אנחנו עומלים כבר חודשים, ובונים עליה תילי תילים של ציפיות.
   שני אלה, בתוספת חוזה מקסימום נוסף בקיץ, היו ונשארו תכנית א' שלנו.

  2. GM ניו אורלינס – מסרב.
   את הרדוואי והחוזה שלו אני לא רוצה, קווין נוקס סביר, ופורזינגיס? אני לא מתכוון להיפרד מכוכב-על בגלל שהוא כנראה לא יחדש אצלי בשביל להביא שחקן נחמד מאוד אחרי פציעה קשה כדי שלא יחתום אצלי.

 57. הבנתי שהוסבר מספר פעמים אז מתנצל שפספסתי ואני שואל שוב. למה הסלטיקס לא יכולים לעשות טרייד על דייויס כל עוד קיירי אצלם?

  1. גם דיוויס וגם קיירי על חוזה של "רוקי מיועד". על פי ההסכם הקיבוצי קבוצה לא יכול להחזיק שני שחקנים כאלו שהגיעו אליה דרך טרייד. לפיכך מכיוון שקיירי הגיע בטרייד לא ניתן להביא את דיוויס עד שקיירי יסיים את החוזה שלו.

 58. טרייד בין וושינגטון, סקרמנטו ואינדיאנה-

  וושינגטון מקבלת: טייריק אוואנס, בויאן בוגדנוביץ ( האחד מאינדיאנה), זאק רנדולף ואימאן שאמפורט. בנוסף היא מקבלת בחירת סיבוב שני מאינדיאנה ואחת מסקרמנטו.
  אינדיאנה מקבלת את וול.
  סקרמנטו מקבלת את אוטו פורטר.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y85hxrcs

  הטרייד נראה חסר היגיון אבל הוא משדרג את סקרמנטו ואת אינדיאנה ומאפשר לוושינגטון בנייה מחדש סביב ביל.

  וושינגטון מקבלת ארבעה שחקנים עם חוזים נגמרים שתוכל להיפטר מהם + היא מעיפה את החוזים של פורטר ושל וול שמפריעים לה + היא מקבל בחירות.

  סקרמנטו מוותרת על שני שחקנים מבוגרים מאוד (רנדולף בכלל לא משחק) ומקבלת שחקן טוב וצעיר לעמדה שהיא צריכה.

  אינדיאנה אחרי הפציעה של דיפו לא בונה ממש על השנה ככה שהיא יכולה לחכות לשנה הבאה. היא מוותרת על בוגדנוביץ שמשחק דווקא בסדר ועל אוואנס שלא מרשים. שנה הבאה, כשוול ואולדיפו יחלימו יהיה לה קו אחורי מפחיד ומהיר מאוד ועם סאבוניס וטרנר היא תהיה בין הטובות במזרח.

  1. GM אינדיאנה – יש לי אישה+ילד בן שנה וחצי, מה שאומר שאני לא יכול להרשות לעצמי להיות מפוטר.
   מצטער אבל בג'ון וול אני לא נוגע עם מקל שמחובר למקל אחר.

  1. GM אורלנדו – לקחתי. במבה יכול למלא חלקית את החלל שיותיר ווצביץ. קונלי רכז פותח לגיטימי, מה שלא היה לנו כבר שנים. רק שיישאר בריא.

 59. GM קליבלנד קאבלירס – קריאה לציבור הגולשים. אנחנו פתוחים לקלוט את החוזים של פארסונס ממפיס ו/או באטום משרלוט, עבור חבילות של צעירים ובחירות. מי יהיה הגולש היצירתי שיגרום לזה לקרות?

  1. ג"מ ממפיס.
   כל מה שנקבל מהצעירים מהטרייד על קונלי וגאסול הולך אליך איך?
   בינתיים ההצעות הן-
   גרייסון אלן/ בחירת סיבוב ראשון מוגנת טופ 20 מיוטה. אוסיף לך גם את ברטנס שקיבלתי מהטרייד על גאסול ודילון ברוקס. (סורי דג'ונטה מורי נשאר אצלי).
   הבעיה היחידה זה שאני צריך חוזה נגמר במקום פרסונס. מוכן לקחת את ג'יי אר ואלק בורקס

 60. טוב ביקשו שארשום את זה שוב פה אז הנה כי השרשור למעלה ארוך

  טרייד בין מיאמי סאנס פורטלנד ו-ווש

  ווש מקבלים: חסן וויטסייד, דיון וויטרס, ג'יימס ג'ונסון, ראיין אנדרסון, מו הארקלס, ממילס לאונרד (כל החוזים לשנתיים למעט וויטרס וגונסון ל-3 שנים)

  היט מקבלים: ג'ון וול, האוורד, מרקיף מוריס וחוזים נגמרים של בנדר, טרוי דניאלס וסת קרי+מיליון דולר מזומן מווש על וול+בחירת דראפט מווש מוגנת טופ 8. עד 3 שנים הקרובות.

  סאנס מקבלים: דראגיץ, מהינמי

  פורטלנד מקבלים: אוטו פורטר, טרוי בראון

  ווש-נפטרים מחוזה העל של ג'ון וול אבל באותו השכר מקבלים עונש לשנתיים בדמות אנדרסון וויטסייד (וול זה 5 שנים העונש, קיצר נפטרים מ-3 שנים אחרונות בחוזה של וול). יהיה להם סיכוי של אחוז להוציא משהו מוויטסייד אולי באיכות משחק.
  כמו כן מקבלים עונש נוסף בדמות דיון וויטרס לחוזה 3 שנים אבל היי איש לא אמר שיהיה קל להיפטר מוול. קיצר אחרי שנתיים הרוב יהיה נקי ואחרי 3 שנים לא יהיה זכר לאיש מהשחקנים האלו בקבוצה. הרוויחו שנתיים נקיות.

  בנוסף אני גם מחפש להיפטר מהחוזה הגדול של פורטר שלא רואה עתיד איתו בקבוצה שלי ואת חוזה 3 השנים שלי מחליף בשנתיים בשני הלבנים הנגרים של פורטלנד שלינארד אולי יפרח בטעות אצלי עם סיכוי קלוש.
  כל הטרייד נועד למעשה להיפטר מהחוזים הגרועים מוול ופורטר מהינמי ודוויט. ווש נפטרת מהכל תוך שנתיים כבר במצב טוב ותוך 3 שנים יוצאת לדרך חדשה שנגמרים חוזי הזבל שנאספו מההיט.

  -היט- אני לוקח את ג'ון וול ומקווה שאצלי יעשה קצת משהו. הסיכון שלקחתי הוא על שנתיים כי את יתר שכרו כיסיתי בשחקנים נגרים אחרים שהעפתי לקבוצות אחרות. כחלק מהפרס קיבלתי 3 חוזים נגמרים ובחירת דראפט.

  -סאנס מקבליפ: דראגיץ ומהינמי (יש מחיר להיפטר מאנדרסון, אותו אורך חוזה רק פחות ב-5 מיליון לעונה שאני חוסך ואולי הוא גם יתן גוף וכמה דק כמחליף). מקבלים רכז עם חוזה נוח

  -פורטלנד עם פורטר, נואשים לSF ויכול לפרוח בפורטלנד, אם לא יפרח נדפקתי בעונה אחת שלו אבל שווה לי את הסיכון כי אני גם ככה לא מגיע לכלום אז למה לא, אולי הכשרון יתפרץ. ומקבל טרוי בראון בחוזה נוח וזול.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycu29l4j

  מנג'ר הסאנס כבר הסכים
  מנגר ההיט כבר הסכים

  מחכים לתשובת מנגרי ווש ופורטלנד (שלהבת וראובן?)

  1. GM וושינגטון: לא מאשר.

   אם אני שולח את פורטר אני חייב להשאיר את טרוי בראון שהוא שחקן אם פוטנציאל גבוה יותר משל פורטר (כן!).
   חוץ מזה, מעדיף לקבל חוזים נגמרים אם אני כבר יוצא לדרך חדשה.

   1. ואם בראון נשאר אצלך ומישהו אחר הולך? מאשר? אם כן אארגן חבילה אחרת אגב למה מנגר פורטלנד הפלאפון שלו סגור?

    הלו הצלחתי להעיף לך את גון וול!!! לא נראה לי שאתה מבין….

   2. אף אחד לא יביא לך חוזים נגמרים על גון וול, שכח מזה אי אפשר להיפטר מוול בלי עונש כלשהו. אתה חוסך את השנתיים המפלצתיות האחרונות של גון וול שחוזהו 46 מיליון בשנתיים האלו!!! חוסך לגמרי שהוא יהיה בן 32-33 מת מהלך גופה.

   3. הנה טרייד משופר לוקח? טרוי בראון נשאר אצלך

    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y84evjg5

    פורטלנד מקבלים: אוטו פורטר, מרקיף מוריס (אחלה שחקן או חוזה נגמר מה שיעדיפו)

    סאנס מקבלים: דראגיץ, מהינמי, אנפרני סימונס

    היט מקבלים: גון וול, דוויט וחוזים נגמרים של בנדר, דניאלס, קרי, סוואניגן ואוונס

    ווש מקבלים: וויטסייד, אנדרסון, הארקלס, לאונרד (כולם נגמרים בסוף עונה הבאה) ו-וויטרס וג'ונסון (נגמרים עוד שנתיים). חוסכים ים כסף מעיפים את החוזים של וול, פורטר, מהינמי ודוויט.

    שלהבת יש?

 61. הניקס נותנים את ניליקינה ואת מודיאיי בשביל הצאנס שמרקל פולץ יזרח בשבילם, באותו הזמן הטרייד מסדר לניקס עוד מספר כדורים בלוטרי ולפילי את מודיאיי וניליקינה שני גארדים מחליפים שהיא צריכה נואשות… טרייד שלטא משנה משחק אבל יש בו הרבה סימני שאלה שעשויים להפוך לסימני קריאה.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8fgn76g

 62. אינדיאנה נותנת את מיילס טרנר ומפנה מקום לסבוניס.
  בוסטון נותנת את ג'יילן בראון ומקבלת גבוה איכותי.
  אינדיאנה מקבלת מחליף לאולדיפו הפצוע ונשארת תחרותית
  שני החוזים קצרים ונמוכים.

 63. יוטה: טוביאס האריס
  קליפרס: דאנטה אקסום, ג'יי קראודר, בחירת סיבוב ראשון (מוגנת טופ 15) 2019.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y8747hmx

  יוטה מקבלת סקורר ליד מיטשל שיכול להתאים מאוד כפאוור פורוורד ליד גובר בהגנה ולהיות הכינור השני שאין שם. האריס יכול ליצור לעצמו מכלום, להרוויח מגובר גם בהתקפה ולהשתלב טוב בהנעת הכדור החכמה שלהם. הוא השחקן שהם צריכים בשביל לעשות צעד קדימה.

  הקליפרס גם ככה יאבדו את האריס בקיץ – הם מחפשים דגים יותר גדולים ממנו בפרי אייג'נסי. קראודר רול פלייר מצויין על חוזה נוח שיהיה שחקן 6-7 בקבוצה עם שאיפות, אקסום חוזה נגמר ובחירת הסיבוב הראשון יכולה להשתלם גם היא. שניהם נכסים לא רעים לטרייד המשך במידה והקליפרס ירצו כזה, ובכל מקרה השנה עם האריס הם לא יעשו יותר מסיבוב ראשון.

  1. GM יוטה – בהחלט כן. אני אשמח לקבל את האריס והמחיר הוגן.

   GM קליפרס – עדיין לא מספיק. אני הולך להפסיד פלייאוף אם אני מעביר את האריס והוא הביטוח שלי למקרה שקוואי וקווין לא יבואו. אני רוצה קצת יותר בשבילו

 64. טוב חשבתי על טריידים עבור קליבלנד ותכלס אין שם כמעט אף שחקן גם שהייתי לוקח בחינם למעט תמורת חוזים יותר גרועים.

  השחקן היחיד שאני מוכן לגעת בו זה לארי נאנס.

  פילי מקבלים: נאנס
  קאבס מקבלים: בולדן חוזה קצר בשנה וזול יותר

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y86gx8z9

  1. GM פילי – לוקח, נאנס יתופקד כ-PF אצלי ויחזק את העמדה הכל כך חלשה הזו. כואב לי מעט על בולדן אבל זה מחיר שאני מוכן לשלם עבורו

  2. GM קליבלנד קאבלירס – בחייך שמעון, עסקה מתקיימת כששני הצדדים מקבלים משהו. מה אני מקבל פה? שחקן פחות טוב ממה שאני שולח, בשכר נמוך שחוסך לי כסף שאני לא צריך… וזהו? מה יוצא לי מזה?
   תוסיפו שתי בחירות בשלוש שנים הקרובות ויש על מה לדבר

 65. פליקנס מקבלים אוברי
  פיניקס בחירת סיבוב שני
  לפיניקס אין מה לעשות איתו באמת עמוסים בענף ואין טעם לתת לו חוזה גבוה שנה הבאה
  פליקנס מקבלים את הבן האובד בחזרה לעיר , בדיוק מה שצריך שחקן שעושה הכל וצעיר

  1. אני מוכן להוסיף את רנדל או מירוטיץ , גם ככה לא רואה בהם צורך , למרות שמצב אמיתי פיניקס היו לוקחים בחירת סיבוב שני

   1. כי אתה החלטת שב"מצב אמיתי" הסאנס היו לוקחים? ואם אתה רוצה שיתייחסו להצעות שלך אז תעלה אותן בפורמט המתאים.

   2. GM ניו אורלינס – בעד ההצעה המקורית בה אני לא מוותר על שחקנים.
    את החוזה הנגמר של מירוטיץ אני לא מבזבז סתם ככה, ורנדל? אני רוצה שימשיך.

 66. צד א – אינדיאנה מקבלת את ג'יילן בראון למשבצת של אולדיפו הפצוע
  צד ב – בוסטון מקבלת את מיילס טרנר למשבצת הגבוה החסר שלה
  לינק – http://www.espn.com/nba/tradeMachine

  הסבר : שני שחקנים צעירים, שניהם בחוזים קצרים ונמוכים, כל קבוצה מקבלת פוטנציאל גדול וחיזוק למה שחסר לה כרגע עם אופציה לחוזה מקס בהמשך

  1. GM אינדי – הצעה מעניינת, אבל ברצוני להציע הצעה נגדית:

   בנוסף לטרנר, גבוה צעיר ומבטיח, אני נותן לך צלף נהדר בדמותו של בוגדנוביץ (וחוזה נגמר!).
   בתמורה? חוץ מג'יילן בראון אני מבקש בסה"כ את מרכוס סמארט.

   1. GM בוסטון – סמארט על חוזה פצצה, ואני אצטרך לשלם לבוגדאנוביץ יותר בשנה הבאה כדי לשמור עליו. עם העלייה במשכורת של טרנר בשנה הבאה, זה לא מבחינתי.

    אני כן מסכים להצעה המקורית הפשוטה של טרנר על בראון. זה הלינק שלה אגב קדם אתה צריך לקרוא שוב את ההוראות של איך להעתיק את הלינק:

    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydeprpqv

 67. טרייד בין סקרמנטו לממפיס:

  סקרמנטו מקבלים : מארק גאסול ועמרי כספי
  ממפיס מקבלים : ווילי קאולי סטיין, אימאן שומפארט וקוסטה קופוס.

  סקרמנטו משתמשים בחוזים הנגמרים שלהם בשביל להביא סנטר עם הרבה ניסיון שהשילוב שלו עם פוקס הילד ושאר החבורה הצעירה יוליד דברים נפלאים. מעבר לזה, גאסול יקבל לא מעט כסף מדיבאץ.
  כספי יסגור מעגל פעם נוספת ויתן עומק בכנפיים.

  ממפיס נפטרת מגאסול ומקבל סנטר צעיר שיהיה עוגן הגנתי ביחד עם ג׳קסון. שומפארט שחקן משלים לא רע וקופוס שם בשביל המשכורות.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7tz892o

  1. GM סקרמנטו – יש טרייד!
   גאסול יהיה הסנטר הפותח אבל לא ישתה דקות מהצעירים כמו ששטיין עשה ויוכל להוות מנטור לגבוהים הצעירים הסופר מוכשרים: גיילס ובאגלי. אנחנו נפטרים משני גבוהים שגורמים לפקק בעמדה 5. זה משאיר אותנו עם 3 שחקנים רלוונטיים לעמדות הפנים: באגלי, גיילס וגאסול.

  2. ג"מ ממפיס.
   קיבלתי את ברטנס ודג'ונטה מורי על גאסול.
   אנא שפר הצעתך בהתאם.
   צעירים, חוזים נגמרים, בחירות דראפט. 2 מהשלוש, לא אחד.

    1. עדיין ההצעה מסן אנטוניו יותר טובה. סורי.
     מניח שסקרמנטו לא ירצו אבל יש דרך להכניס את פרסונס לתמונה? תשכח מהבחירות ומג'קסון.
     ממפיס מקבלים: זיבו, שמפרט, בייליצה, סטיין וקופוס
     סקרמנטו: גאסול ופרסונס
     אחרת הולך על סן אנטוניו

     1. רק אומר שאתה לא צריך לבחור מותר לך לאשר שני טריידים על שחקן אחד אם זה עומד בקטריונים שלך
      אחרת המשחק בלתי אפשרי למציעים שאינם gm

     2. GM סקרמנטו – לא נוגע בפרסונס עם מקל. מבחינתי הוא דיל ברייקר.
      משום מה כתבתי בטעות שהטרייד יוצא לפועל עוד לפני שממפיס אישרו…נא להתעלם

     3. אני מנסה לדמות את המשחק למשא ומתן שמתרחש באמת.
      זה לא אומר שאני לא יכול לקחת 2 הצעות אבל בגדול מדובר על ההצעה הטובה ביותר שאני וג"מ של הקבוצה היריבה מסכימים עליה.
      אחרת טריידים היו קורים בליגה בלי הכרה.
      חלק מהלברג' והעלייה בדרישות זה הביקוש וההצעות הנוספות שאני מקבל על שחקן מסוים.

 68. הגיע הזמן לתת קצת עבודה לgm נטס
  ברוקלין מקבלת – ג'אברי פארקר
  שיקגו מקבלת – ג'ראד דאדלי, דאמרה קרול ובחירת סיבוב ראשון מדנבר.
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yconn384
  שיקגו מקבלת שני שחקנים עם חוזה נגמר ובחירת סיבוב ראשון שהיא רוצה.
  ברוקלין מרוויחה שחקן שיעזור לה לעשות את הפלייאוף

 69. דטרויט-דאלאס
  דטרוייט: מקבלת דניס סמית ובארנס
  דאלאס: מקבלת גריפין
  .
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydccrq52
  .
  לא חזק בזה והטרייד הוא גם לא שלי אלא מהצעה של דה רינגר אבל לדעתי מצויין לשתי הקבוצות. דטרויט לא הולכת לשום מקום וגריפין למרות שהעלה את הרמה לא באמת מצליח לסחוב את הקבוצה על הגב. אני לא בטוח שהיא באמת נחלשת כי היא מקבלת שני שחקני חמישיה שאחד עם פוטנציאל והשני אם לא ילך נגמר שנה הבאה.
  לגבי דאלאס לא נראה לי שיש מה להוסיף על אלה שהולכים אבל גריפין ליד לוקה נראה לי שלוב מנצח. יוכלו להחיות את לוב סיטי יחד עם דיאנדרה.

  1. Gm דאלאס : מעניין מאוד…אני לא אוהב את החוזה של בלייק אבל הוא, דונצ׳יץ ודיאנדרה נשמע כמו שילוב טוב. יאללה, לקחתי.

   1. לא עושה לך דה ז'ה וו למשהו עם לימיט נורא ברור: גריפין-דיאנדרה-פול/גריפין-דיאנדרה-דונצ'יץ'? עם כל ההייפ מלוקה, פול לא שחקן רע…

  2. ווף.
   GM דטרויט
   אני אוהב כשאתרי ספורט מחליטים לכתוב טורים אחרי מסיבת הטבע השנתית. יוצאים דברים מעניינים. בטח אחרי שהממזר מכר להם חומר מקולקל.
   נגיד ככה, אם ההנחה היא שויתרנו על בלייק ויצאנו לשבת בטנק עד שתחלוף הסערה, מה יש לנו לעשות עם חור שחור על חוזה ענקי כמו האריסון בארנס? תציע רשימת חוזים נגמרים במקום, שירדו בסוף השנה וישאירו מקום להמשיך לקחת חוזים גרועים תמורת העתיד בשנים שעד שדראמונד יורד מהפיירול.
   DSJ עוד יש לו פוטנציאל, ובסיטואציה הנכונה ואיזון עדין בין גזר למקל בכל פעם שעולה לו הווסטברוק אפשר להפוך אותו לשחקן טוב מאוד. אבל אז אנחנו קולטים שיש לנו כבר את הפרוטוטייפ של הגרסא הגרועה הכי טובה שיכולה לצאת מדניס כמתחרה על המקום שלו בהרכב.
   וכל זה רק בהנחה שהניסוי של בלייק ככוכב ראשי, בעונה האישית הטובה בקריירה שלו, נגמר. ושהחלטנו למכור אותו בהפסד. בהנחה שהחלטנו לטנקק את הכסף שמגיע מהצופים באיצטדיון החדש. ואני לא חושב שאנחנו שם. מעדיף לנסות לנקות שחקנים ומשכורות שתוקעים את הקבוצה או להשיג שחקנים שיוכלו לקדם אותי בטרייד.

  1. אתה רוצה שהמאבס יביאו את דניס סמית על נגר על שלא יודע להבדיל בין כדורסל לכדור טניס, על בעצם האשים תאביט?

   1. שמעון, כמה פעמים ראית את מו במבה משחק שאתה מזלזל ככה ?
    האשים תאביט לא היה מסוגל לשים סל מחוץ לצבע, אל תגזים.

     1. תשמע ראיתי סרטונים שלו בדראפט וכמה מהלכים בודדים במגיק. נראה סתם מגודל ונגר רצח. אם יגדל להיות דיאנדרה גורדן? ייתכן.

      אני מהמר על האשים תאביט, מוזגוב, קוואמי וכאלו. סתם תחושת בטן

  2. Gm דאלאס : לקחתי.
   אני אוהב את הפוטנציאל של במבה והוא נראה לי כמו הימור טוב. (במציאות אני לא חושב שהיו הולכים על זה בגלל שרוצים להחתים מחדש את דיאנדרה אבל שיהיה..)

  3. לדעתי האישית טרייד נהדר לשתי הקבוצות.
   במבה יהיה שחקן מעולה לצד לוקה. סמית' תפור על הסגל חסר מובילי הכדור של אורלנדו.
   Make it happen!

 70. טרייד בין ממפיס, אינדי, יוטה, מגיק

  אינדי מקבלים: קונלי, גובר

  יוטה מקבלים: ווצביץ, טטייריק

  מגיק מקבלים: טרנר, בוגדנוביץ ונגר כלשהו

  ממפיס מקבלים: קוליסון גוזף מקדרמוט

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycgl3txg

  אינדי הולכים אול אין לעונות הבאות ומחזקים את אולדיפו בשחקני אופי ועם רצון קונלי אולדיפו גובר סאבוניס יכולים להוציא המון בטח במזרח. החסרון שהם סותמים את תקרת השכר שלהם לעונה הזאת+ שנתיים אחריה.

  -יוטה נפטרים מגובר שתוקע אותם והוא התקרה שלהם. מנחיתים סנטר התקפי טוב שיפתח את המשחק גם למיצל. מקבלים סקורר טוב מהספסל וחוזה נגמר ובקיץ יש להם מקום ללכת בכל הכוח על האריס ומירוטיץ יחד בחינם ולהפוך לקבוצה קטלנית. במקום לשקוע בבינונית שבין פלייאוף למקום 9 וולקוות לניסים של סיבוב 1. מיצל בשביל לפרוח חייב שחקנים שירווחו בשבילו את המשחק. הם לא יגיעו רחוק עם גובר.

  -מגיק מקבלים 2 חוזים נגמרים+נגר בחוזה נוח. יכולים להשאיר את טרנר שהוא סבבה וגם להרוויח מבוגדן אבל מהיכרותי איתם הם רפי הבנה ובכלל לא ידעו להשתמש בו.

  ממפיס מקבלים 2 חוזים נגמרים שמורידים להם 17 מיליון מהשכר וחוזה של מקדרמוט

   1. אם מישהו מהמנגרים של מגיק יוטה אינדי יסכים להביא לו סבבה. אני לא רואה בזה צורך. הוא לא יקבל אוצרות על קונלי, אף קבוצה רצינית לא צריכה אותו. קבוצות גרועות לא יגעו בו. נשארו קבוצות הבטן יוטה, אינדי וכו, מה אתה חושב כבר יש להן להציע עבורו? קיבל אחלה חוזים נגמרים, ניקה 17 מיליון מהתקרה. לא יקבל הרבה יותר טוב מזה. יכול לקבל אולי בחירת דראפט של השנה של אינדי

  1. GM אורלנדו – לקחתי. טרנר ובוגדנוביץ שחקנים מצוינים שיש להם עוד לאן להתקדם. טרנר מביא איתו הגנה, ריבאונד, חסימה וגם קליעה. בוגדי מביא איתו יכולת קליעה אבסולוטית, מצרך שחסר לנו לא מעט שנים.

  2. GM אינדי – וואו זו חתיכת הצעה מטורפת.
   עם זאת אני נאלץ לדחות אותה.
   את גובר הייתי מאמץ בחום, אבל קונלי כבר מהצד הלא נכון של גיל 30, ואני נפרד מהמון חוזים נגמרים בשביל לשעבד את הקבוצה לשנתיים של טריו של אולדיפו-קונלי-גובר, שבוא נגיד את האמת – לא מספיק כדי לאיים על הכתר.

  1. טרייד בין וושינגטון לממפיס.
   צד א': וושינגטון נותנים את וול, מרקיף מוריס ובחירת דראפט סיבוב שני 19 (יש לה מאטלנטה)
   צד ב': ממפיס נותנים את קונלי
   http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7dn75es
   הסבר : וושינגטון מקבלים את קונלי בשילוב אידאלי לצד ביל לכאן ועכשיו וגם שנתיים בחוזה פחות מוול. ממפיס מקבלים את וול שיכול יחד עם בחירת דראפט סיבוב ראשון טובה לאפשר בנייה מחדש יחסית מהירה ויהיה האלפא דוג כמו שהוא אוהב, על הדרך בחירת סיבוב שני ואת החוזה לעוד שנה של מוריס שגם יכול להיות סחיר בעונה הבאה מול קונדיטורית שתחפש שחקן ספסל בעל ערך משמעותי.

   1. GM וושינגטון: מאשר.

    מוריס + וול חברים הכי טובים אז נראה לי הגיוני להעביר אותם יחד. ככה וול אולי מוותר על הטרייד קיקר. קונלי וביל יהיה מעניין.

   2. ג"מ ממפיס.
    סורי, אני דווקא אוהב את וול אבל הוא לא בטיים ליין של מה שאנחנו הולכים עליו.
    אנחנו הולכים עכשיו להיות למטה בשנתיים שלוש הקרובות ובונים על תקרה חלקה, בחירות דראפט וצעירים.
    לא אקח שלד מרכזי לקבוצה לשנים הקרובות מעל גיל 24. דבר איתי על פורטר, אני מקשיב.

  1. ג"מ יוסטון.
   טאקר הוא אנטצ'בל העונה מבחינתי אלא אם אתה מביא לי איזה סופרסטאר.
   לא הסכמתי להעביר אותו תמורת באטלר אז על באטום?
   שכח מזה.

  1. GM אינדי: מסרב.
   אני לא מבין מאיפה הבאת את זה שאולדיפו התכוון לעזוב. ההפך הוא הנכון.
   אם זה היה תלוי בו הוא היה חותם על חוזה חדש וארוך עם הקבוצה.

   הפציעה אכן עלולה לשנות הכל, מה גם שאי אפשר להעביר בטרייד שחקן פצוע.
   בכל מקרה, בהתחשב בכך שגם פולץ כל הזמן פצוע ורדיק מסיים חוזה, אני לא רואה תועלת בלוותר על כוכב עם חוזה נוח יחסית

 71. טרייד בין ממפיס לשארלוט :
  ממפיס מקבלת: ג׳רמי לאמב, ווילי הרננגומז, מייקל קיד גילכריסט ושתי בחירות סיבוב שני.
  שארלוט מקבלת: מארק גאסול

  ממפיס מקבלת חוזים טובים ושחקנים צעירים בעוד גאסול יחבור לקמבה ויחווה פלייאוף במזרח.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7ht58t2

  1. ג"מ ממפיס.
   תעביר את אחת הבחירות לסיבוב ראשון ויהיה על מה לדבר.
   ראה ההצעה שקיבלתי מסן אנטוניו. זה הרמה שיש לך להתמודד איתה.
   נסה שנית.

  1. GM ווריורס: מסרב.
   אתה ללא ספק מציע לי את ההשחקן הטוב בטרייד אבל אני צריך שחקנים ולא שחקן במיוחד כאלה שיעלו לי בזול גם בשנה הבאה. מהבחינה הזו אני לא מוותר על מקיני, ולגבי קוק… אני רוצה לשמור את KD מרוצה סטף כבר חתום.

 72. טרייד בין סקרמנטו לפורטלנד :

  סקרמנטו מקבלים : סי ג'יי מקולום ומאיירס לאונרד.

  פורטלנד מקבלים : באדי הילד, בייליצה, ג'אסטין ג'קסון, שומפארט וקופוס.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9udyk4k

  סקרמנטו מקבלים כוכב שני ליד פוקס ושחקן עדיף על הילד.

  פורטלנד מוסיפים עומק וכישרון ומשנים את הפנים של הקו האחורי שלהם שלא ממש הוכיח את עצמו בפלייאוף.

  1. GM סקרמנטו – מתנגד.
   אני לא חושב שמקולום הרבה יותר טוב מהילד אם בכלל. ועוד לא התייחסתי לפער העצום בחוזה שלהם.
   אני גם לא צריך שחקנים כמו לאונרד שגם לו יש חוזה די מופרך.

 73. לא בתור ג"מ אבל מההצעות כאן נראה שהשוק של גאסול יותר מושך עניין מההצעות על קונלי, בניגוד למה שציפיתי.
  מעניין אם זה תואם למה שיהיה במציאות

   1. אחד הרכזים הכי אנדרייטד בליגה.
    לדעתי עדיין שווה את החוזה שלו לקבוצה שמכוונת למעלה כבר עכשיו (יוטה, אינדיאנה לדוגמא).
    יותר מאוחר אולי אעלה קצת סטטיסטיקות להראות עד כמה הוא טוב.

    1. לא אמרתי שלא. ציינת קבוצות עם רכז פחות טוב..זה בדיוק השוק שלו, אינדיאנה, יוטה, פיניקס, אורלנדו..כרכז הוא גם עדיף על טיג למשל אבל החוזה שלו בעייתי במקרים כאלה.

 74. טרייד בין ממפיס לבוסטון.
  בוסטון מקבלים: את מארק גאסול
  ממפיס מקבלים: סמארט, מרכוס מוריס, יבסולה ובחירת דראפט סיבוב ראשון 19 מבוסטון (זו מהקליפרס או זו מפילי/סקרמנטו)
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9sxfd6q
  הסבר: ממפיס מקבלים את סמארט שתפור על ה-DNA שלהם, יבסולה הצעיר ועוד בחירת דראפט ועל הדרך את החוזה הסביר לעונה אחת של מוריס. בוסטון מקבלים ווטרן מוכח שכבר ראה פלייאוף או שניים , שילוב מצוין לטעמי לצד הורפורד וכוח חשוב שמקדם את הרצון של בוסטון לכאן ועכשיו קרי בתור התחלה גמר NBA כבר העונה.

  1. GM בוסטון – זה הרבה יותר מידי לתת על סנטר שלא יהיה מסוגל לשחק מול הווריורס ועם עוד שנה וחצי על החוזה הזה. לא תודה.

   ופעם הבאה תציין איזו מהבחירות זה חשוב ולעיתים קריטי

 75. טרייד בין מיאמי לסקרמנטו :

  מיאמי מקבלת את ווילי קאולי סטיין ואימאן שומפארט
  סקרמנטו מקבלת את חסן וויטסייד.

  סקרמנטו מקבלים סנטר שלא נופל באיכויות שלו מקאולי סטיין ולטווח הארוך יאפשר להם יותר גמישות כלכלית. מיאמי נפטרת מהחוזה של וויטסייד ומקבלת 2 חוזים נגמרים וכישרון לא רע בכלל.

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7wr9ew2

  1. GM סקרמנטו – מתנגד.
   ווייטסייד הד קייס רציני עם חוזה גרוע ועצום. אני לא מת על שטיין אבל הוא הרבה יותר זול ומחוייב.
   בכל מקרה אם אתה רוצה להתקדם תביא לי מספר 3 איכותי במקום חסן פלוס בחירת דראפט סיבוב ראשון מוגנת טופ 10 ויש על מה לדבר. יש לי גם ככה מספיק גבוהים.

   1. קח בחשבון שאתה תצטרך לשלם הרבה כסף לסטיין בסוף העונה, וויטסייד מסיים חוזה בעונה הבאה וזה יאזן את הדברים.

 76. שיקגו= פארקר
  לא לייקרס= קולדוול פופ וביזלי
  הלייקרס מקבלים תוספת כח משמעותית לחמישייה וגם תוספת גנתית ושיקגו מתחילים צניה מכוונת שבמהלכה יאבדו את כל הסגל פרט למרקנן וללווין
  ולבחירה הקרובה שכנראה תהיה גבוהה ואפילו מאוד
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y798gnq8

  1. GM שיקגו:
   לא עובר. אין לבולס באמת מה להרוויח מטרייד כזה, בטח בעונה שהלכה לאבדון. אני גם מסרה לקבל את ביזלי לחדר ההלבשה, לאחר שהוכיח לאורך השנים שהוא לא בדיוק האדם שאנחנו רוצים לראות. לא רצינו אותו ב-2008, זה לא הולך להשתנות עכשיו…

 77. GM יוטה. חיכיתי וחיכיתי ואף אחד לא מנסה להעביר לי את פורטר מהוויזארדס אז החלטתי לנסות לדבר בעצמי עם 2 מהמשרדים המוצלחים ביותר בליגה וליזום טרייד…
  יוטה מקבלת – אוטו פורטר
  פניקס מקבלת – פייבורס וספלושה
  וושינגטון מקבלת – ראיין סנדרסון ובחירת סיבוב שני מיוטה
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7huwer2

  יוטה (שזה אני) מקבלת שחקן שתפור לשיטה וימלא יחד עם קראודר 48 דקות בעמדה 4 (וגם יעזור קצת לג׳ינגלס ב-3).
  פיניקס מחליפה את אנדרסון המסכן בֳ2 חוזים נגמרים (יש על פייבורס אופציית קבוצה בקיץ) ואולי פייבורס יוכל ללמד את אייטון כמה דברים על הגנה וזה.
  וושינגטון נפתרת מהחוזה הענק של פורטר ומקבלת חוזה קצר יותר וזול יותר לשחקן שעם כל הפציעות כנראה ישחק דקות משמעותיות שם ובכל מקרה יוריד משמעותית מהמיסים ועוד בונוס קטן עם הבחירה.

  1. אני לא ג'י אם של אף אחת מהקבוצות אבל למה שוושינגטון יפרו מפורטר תמורת כלום ושום דבר? נכון שהוא חוזה גדול אבל זה לא אומר שאי אפשר לקבל עליו הרבה יותר מריאן אנדרסון ובחירת סיבוב שני, במילים אחרות – בחינם.

    1. בשביל לשלוח את פורטר ולספוג את אנדרסון אני צריך אחד מהטריידים הבאים:

     1. שתי בחירות סיבוב 1 של יוטה + בחירת סיבוב 2 של פניקס
     2. גרייסון אלן/רוייס אוניל + בחירת סיבוב 1 של פניקס מוגנת 1-3 שנהיית לא מוגנת ב 2020
     3. בחירה סיבוב 1 של יוטה + קורבר + רוייס אוניל + בחירת סיבוב 2 של פניקס
     4. בחירה סיבוב 1 של יוטה, בחירה סיבוב 2 של יוטה + 2 בחירות סיבוב 2 של פניקס.
     5. גרייסון אלן + רוייס אוניל + 2 בחירות סיבוב 1 של יוטה
     6. גרייסון אלן/רוייס אוניל + בחירה סיבוב 1 של יוטה + 2 בחירות סיבוב 2 של פניקס.