הברוארס מנצחים 2-7 את הדודג'רס/ מנחם לס ויניב שושני

מילווקי ברוארס 7 – לוס אנג'לס דודג'רס 2 (שיוויון 3-3 בסדרה)

המשחק התחיל טוב עבור הדודג'רס, עם הום ראן של דיוויד פריס מיד בתחילת החלק העליון של האינינג הראשון, אבל המשחק התחיל מצויין עבור הברוארס עם ארבע ריצות בחלק התחתון של האינינג הראשון, ומשם המשחק היה במעמד קבוצה אחת בלבד.

החובטים של הברוארס התעוררו מהתרדמה שנחתה עליהם בשני המשחקים האחרונים, וחבטו ללא הרף בכדור, בעיקר אגוילר שהשיג 2 ריצות עם 3 חבטות מתוך 4 ניסיונות.

בקרב המגישים היתה ידו של מיליי על העליונה, ולמרות שספג שתי ריצות ב-4.1 אינינגים, סיים עם ERA מצוין של 1.80. מולו ירצה  ג'ין ריו להשאיר את המשחק מאחוריו מהר ככל הניתן, לאחר שספג 5 ריצות ב-3 אינינגים, עם ERA מזעזע של 8.59.

היום בלילה המשחק השביעי בסדרה, איזה כיף!

הפריוויו:

 

מילווקי ברוארס – לוס אנג'לס דודג'רס (הדודג'רס מובילים 2-3 בסדרה)

הנה היופי בסדרות פלייאוף, אפשר לחזור ממשחק לא טוב ולשחק מצוין במשחק אחר (תשאלו את קרשאו), ואפשר להינצל באינינג ה-13 מהפסד ונפילה לבור עמוק, ולחזור ולהוביל בסדרה כולה (תשאלו את כל הדודג'רס).

זה מה שהיה לקרייג קאונסל לומר לגבי ההחלטה באינינג ה-13 של המשחק הרביעי, להגיש לבלינג'ר ולא להוליך אותו, וכל אחד יפרש לעצמו באם היה זה נימוק הגיוני או טעות קריטית.

מה שבטוח, שמרגע זה המומנטום עבר לצד של הדודג'רס, את המשחק הבא הם כבר ניצחו די בקלות   2-5 בניצוחו של קרשאו (שגם משיג ריצה בהתקפה), והחיוכים חזרו בגדול ללוס אנג'לס.

מנגד, לחץ גדול במילווקי, והאוהדים כבר חוששים משחזור תוצאת גמר הנשיונל האחרון של הקבוצה ב-2011 (גם אז היה שיוויון 2-2 בסדרה). החובטים של הברוארס מתקשים לשחזר את היכולת הטובה שהביאם עד הלום (3 ריצות בשני המשחקים האחרונים), ואם כריסטיאן יליץ' לא יתעורר, ומהר, את סדרת הגמר יראו שחקני מילווקי כצופים בלבד.

המשחק השישי ייערך הלילה במילווקי בשעה 03:40 ( שידור ישיר ב- 5PLUS). וויד מיליי, שהוחלף מייד לאחר שפסל את החובט הראשון במשחק החמישי, יהיה שוב המגיש הפותח אצל הברוארס.  מולו יפתח היון ג'ין ריו, בדיוק כמו במשחק השני בסדרה.

הברוארס במשחק של להיות או לחדול, הדודג'רס מייחלים לגמור עניין כבר הלילה, ולהרוויח עוד יום מנוחה לקראת סדרת הגמר מול בוסטון. המותחן ממשיך, לפחות לעוד משחק אחד.

יחגגו אליפות National League שלישית ברציפות??

יוסטון אסטרוס 1 – בוסטון רד סוקס 4 (בוסטון מנצחת את הסדרה 1-4)

הפעם לא היו שום סימני שאלה, ושום החלטת שופט שנויה במחלוקת. בוסטון מנצחת את המשחק ואת הסדרה כולה בתוצאה 1-4, ועולה לסדרת הגמר לראשונה מאז 2013.

מי היה מאמין, שלאחר המשחק הראשון בסדרה, שבו ניצחו האסטרוס בעוד הופעה מרשימה 2-7 בבוסטון, ינצחו הרד סוקס ארבעה משחקים רצופים, מתוכם שלושה בחוץ ביוסטון, וינצחו כך סדרה שעל הנייר לפחות אמורה להיות צמודה יותר.

ומה נגיד על דיוויד פרייס, שבהופעה מחשמלת שיתק במשך 6 אינינגים את ההתקפה המפחידה של יוסטון, מרשה רק שלוש חבטות וללא שום ריצות. אם הוא מנצח את ורלנדר ראש בראש במשחק כה קריטי, אולי גלגל המזל מתחיל לנוע לכיוונו של פרייס, לאחר כל כך הרבה הופעות לא משכנעות בפלייאוף.

בוסטון זוכה למנוחה נאה עד תחילת סדרת הגמר ביום שלישי, ותגיע לסדרה עם שפע בטחון עצמי, יתרון ביתיות ומעט מאוד חולשות נראות לעין.

לפוסט הזה יש 18 תגובות

 1. משחקות על הזכות לקבל סוויפ מבוסטון הרותחת
  לא חושב שהמנוחה תעשה טוב לבוסטון
  מילווקי מסוגלת להפוך את הסדרה

  1. אם אני במקומך אני מעדיף את מילווקי כי הדודג'רס תזכה בעדיפות מהזיברות, אפילו בלא-מודע. זה עניין היסטורי.

 2. ההחלטה של קרייג קאונסל פטאלית, מטומטמת ברמת כיתה א' של בייסבול, האיש צריך לאבד את משרת המיליונים שלו על זה.
  אתן הקבלה לכדורסל – זה כמו שאתה ביתרון 1, יכול להעביר את 5 השניות האחרונות עם כדור אצלך. אבל במקום זה אתה בוחר לזרוק מהר לסל ולתת ליריב אפשרות לנצח אותך. עד כדי כך החלטה מטומטמת.
  הסבר:
  במצב שוויון במשחק, 2 אאוט, מצ'אדו בבסיס שני, בלינג'ר עולה לחבוט. בייס היט והנצחון של LA. לעומת זאת, הדוג'רס באותו שלב ***גמרו את כל החילופים של כל השחקנים שלהם***. הבאים בתור החובטים הם גרנדל המחליף, שהיה קר לאורך כל הסדרה. ויותר טוב: הפיצ'ר אוריאס. האחרון שנשאר. אדם שלא חבט השנה פעם אחת. עם מאזן חבטות בקריירה של 0.13, ונגד מגיש שמאלי – 0 עגול.
  אז אתה הולך ומעלה את אוריאס הנ"ל לחבוט!! אין לדוג'רסז ברירה, הם תקועים איתו עד הסוף המר (גם כפיצ'ר). או לכל הפחות מעלה את גרנדל. לא נותן לחובט הכי טוב שנשאר, ועוד ימני נגד שמאלי, לחבוט לניצחו.
  קאונסל עוד מודה שהוא ידע על האפשרויות האלה. ומנסה להסביר – לא הבנתי איך – למה בכל זאת המשיך עם בלינג'ר. איש נפוח ויהיר, שעלה למילווקי בשני הפסדים בסדרה. שכנראה ימנעו מהברוארס WS, רק בפעם השניה בתולדותיה, וזכיה בפרס הגדול, בו מעולם לא זכתה.
  הביתה מהר. אתה לא מקבל מיליונים על דבר כזה מטומטם. אתה לא הורס עונה של 162 משחקים ופלייאוף נהדר, לקבוצה האנדרדוגית, עם סך משכורות שהוא חצי מזה של LA ובוסטון. פשוט אסון, ואגב, הערתי על זה בזמן אמת עוד לפני המהלכים. עד כדי כך זה היה פשוט ומחריד.

 3. מילווקי מסיימת 7 אינינגס עם יתרון נוח, 2-5. צריכה 6 אאוט.
  קאונסל לפני (עוד) החלטה גדולה. האם לשמור את הציפור, היידר, למשחק מחר. או שהוא מבטיח נצחון הערב לפני הכל, כלומר נותן לו אינינג או שניים הערב.
  אני הייתי הולך עם ג'פרס עוד אינינג אחד.

 4. לבין כמה היידר הוא יוצא דופן, הראו עכשיו את המאזן של מילווקי:
  8-53 לטובת מילווקי כשהוא משחק
  62-48 לרעת מילווקי כשהוא לא משחק

  לסיים את הערב בנצחון בלי שהוא ישחק, זו המטרה של הברוארז עכשיו. וזה קרוב מאוד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט