הדודג'רס ניצחה במילווקי. נגד הרד סוקס בוורלד סרייס אטפטימלי / מנחם לס ויניב שושני

הדודג'רס ניצחה את מילווקי 1-5 והיא נגד הרד סוקס בוורלד סרייס המתחיל ביום שלישי / מנחם לס ויניב שושני

משך כל העונה חיכו שהדודג'רס תראה מה שיש לה. שתגיע לפוטנציאל שכולם אמרו שיש לה.

סטוף סוף הערב, במילווקי, כשגבה אל הקיר, היא ניצחה 1-5 אחרי שאמש הפסידה 7-2, והיא הולכת לוורלד סרייס לקרב אופטימלי נגד בוסטון רד סוקס.

זוהי ההליכה מס' 24 של הדודג'רס ל-FALL CLASSIC הזה הנקרא וורלד סרייס, וה-12 מאז שברחו מברוקלין מערבה ללוס אנג'לס, דבר שאני עד היום לא סולח להם.

הצשחק הראשון הוא ב-FENWAY PARK בבוסטון, והוא יפגיש את שני האסים הסופרסטאריםן כריס סייל מהרד סוקס וקלייטון קרשאו מהדודג'רס

I.

מה הדבר המטרף ביותר במצ'-אפ הזה? העובדה ששתי קבוצות העל האלה לא ניפגשו בוורלד סרייס מאז 1916, יותר ממאה שנה, דבר מטמטם חושים ופשוט לא יאומן. זה עושה מהסידרה הזאת סידרה היסטורית לחלוטין, מכל זווית שתסתכל על זה

גבור המשחק היה ללא ספק הפיצ'ר הרוקי של הדודג'רס וולקר בוהלר שהשליך רקיטות של 95 עד 98 מייל לשעה כמכונת ירייה, וזה היתרון כשאתה שולח זרוע בת 24 שהדינמיות שלה חשטובה לעתים יותר מנסיון.

אבל הוא עמד שם כפיצ'ר שעשה זאת כבר עשר פעמים, בבטחון עילאי וללא כל מורא ופחד. הוא שרך 7 ברוארס ב-4 אינינגים ו-2.3 ועזה את הגבעה עם הובלה של 2-1.

מה שעזר לו היתה תפיסה מעולם אחר של כריס טיילור מחבטה של – מי אם לא הוא – כריסטיאן ייליץ' באינינג החמישי.

בטופ של האינינג ה-6 יזיאל פויג' עמד מול ג'רמי ג'פרס ששרף אותו פעמיים במצבי מפתח, אבל הפעם הכדור עף מעבר לגדר ל-THREE RUN HOMER, וזה היה המשחק.

הרבה ידובר על כמה מההחלטות של מנג'/ר הברוארס קרייג קאונסל,  אבל בבייסבול – כמו בבייסבול – בדיעבד ניתן ל-SECOND GUESS כל החלטה מכאן ועד הודעה חדשה.

איט איז אובר. עכשיו הוורלד סרייס. אני חוזה בהם כבר 57 שנה, ופעמיים חזיתי בהם בישראל כשעשיתי שנת שבתון במכון וינגייט. זאת תהיה הפעם השלישית.

PLAY BALL!

הפריוויו

4:00: מילווקי ברוארס (3-3) – לוס אנג'לס דודג'רס (3-3) – גמר ה-NLCS

אמש הברוארס השוו את המשחקים נגד הדודג'רס (3-3) עם ניצחון קל יחסית של 2-7, והערב, באותו אצטדיון מילר פרק, מנצחת הפננט – WINNER TAKE ALL – עולה נגד הבוסטון רד סוקס לתחילת הוורלס-סרייס ביום שלישי.

מוטה שתבטל את כל תכניותיך להערב אלא אם כן אתה אוהד לייקרס חסר מושג המעדיף לראות אותם נגד יוסטון במשחק ה-2 מתוך 82.

הדודג'רס? הם היו באותו מצב בעונה שעברה: משחק 7 נגד יוסטון על אליפות הפננט של ה-נשיונל ליג. הם הפסידו.

האם למדו מהניסיון?

אם הברוארס מנצחים זה יחזיר אותם לוורלד סרייס לראשונה מאז 1982, וסך הכל פעם שנייה בהסטוריה של הפרנצ'ייז.

אם הדודג'רס מנצחים, יהיה להם סיכוי לנצח את הוורל סרייס פעם שנייה ברציפות עבור ה-NL לראשונה מ-1977!!!!!!!!

אני יודע שהדודג'רס עלו בעבר על כמה וכמה גבעות. הפעם יהיה עליהם לעלות על ההר הגבוה ביותר, אולי, בתולדותם על מנת להגיע לוורלד סרייס, והם שמים את כל מבטחם בידיים של פיצ'ר רוקי – וולקר ביולר. תכף נחזור אליו.

מנג'ר הברוארס קרייג קאונסל נותן את הכדור להתחלה לידיו של  Jhoulys Chacin  (אתה רוצה לדעת כיצד לבטא את שמו? יוליס שאסין) שחתם עם מילווקי לשנתיים רק  בינואר למטרה הזאת בדיוק: לזרוק עבורם במשחק חשוב בפלייאוף. 10 שנות MLB קריירה טובות מאד יעזרו. משך העונה הוא היה טוב מאד עם רקורד של 8-15 בעזרת 3.50 ERA, והיה לו את ה-major league-best 35 starts וכן הוא היה נהדר נגד הקאבס כשצמצם אותם לראן אחד ב-5 ו-1/3 אינינגים באליפות ה- NL סנטרל דיבישיון במשחק הטייברייקר, שהיה משחק הליגה ה-163.

עתה הוא הירשה רק ראן אחד ב-10 אינינגים ושליש בשני משחקי הפוסט סיסון הראשונים בקריירה שלו, והלילה הוא עולה על הגבעה לזרוק את הכדור במשחק החשוב ביותר בחייו כשהפרס הוא לא פחות ולא יותר מהוורלד סרייס.

"זה יותר ממה שאי פעם חלמתי עליו", הוא אמר הבוקר. "לזרוק לקראת סוף אוקטובר? זה היה רק חלום עבורי עד היום. אבל אני מוכן. אני לא נמצא באיזה לה-לה LAND".

למנג'ר קאונסל יהיה קדרה שלם של רליברס מאחוריו, להתחיל עם ג'אש היידר שזרק רק 13 זריקות אמש, קורי קנבל שזרק אמש רק אינינג ושליש, וג'רמי ג'פריס שאף הוא זרק אמש רק אינינג אחד

הדודג'רס שמה את כל קלפיה על הפיצ'ר הרוקי וולקר ביולר https://sports.yahoo.com/mlb/players/10509/. הפיצ'ר בן ה-24 הזה  טולטל מעט בפוסט סיסון הזה כשהוא הירשה 9 ראנס ב-12 אינינגים בשני סטארטים. ולחובתו היו 4 ראנס ב-6 חבטות ב-7 אינינגים ביום שני האחרון בהפסד 4-0 למילווקי במשחק ה-3.

אבל הוא יודע שעומדים מאחוריו אנשים עם ידיים מעולות כקלייטון קרשאו, למקרה הצורך.

PLAY BALL!

 

מנחם לס

בעל האתר, ומנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 47 תגובות

 1. לא המצ'אפ שהדודג'רס חלמו עליו במשחק 7 בחוץ, לכן ייאלצו לנצח דרך ההתקפה. ייתכן שנראה את קרשואו מהבולפן שיגשר בתקווה לג'נסן, ובצד השני היידר צפוי לטחון כמה אינינגס שיצטרכו ממנו.

 2. עוד לא הספקתי לכתוב שכריסטיאן יליץ' המועמד ל-MVP צריך להגיע סופסוף, ומגיע זה…

  יהיה חם. LA כפי שציין אור בצדק תנסה לנצח דרך ההתקפה, והיא עלתה במערך הכי מפחיד שלה

   1. אני איש של ה-NL ופיצ'רים גדולים אז בטח. אבל המגמה לפעמים משתנה. כמו הסדרה האחרונה והמשחק האחרון של בוסטון ויוסטון.
    לגבי מילווקי אין ספק. היא הגיעה לכאן בזכות הפיצ'ינג היוצא דופן שלה. הדוג'רס לעומתה מציגה סוללת חובטים מדהימה. מי שיכול להשאיר על הספסל במשחק 7 את דיוויד פריז (!!), HOF ודאי עם עונה מצוינת, כנראה מצויד מעל הראש.

 3. קאונסל לא צריך להשתגע.
  לא נעים לחטוף HR אבל תיכף מגיע לחבוט הפיצ'ר, יכול לצאת מזה רק ב-2-1, זה רק אינינג 2. אל תלך ותזרוק את האס שלך עכשיו. הלילה צעיר.

 4. קאונסל כן השתגע… איזו החלטה מסוכנת.
  קודם כל העלה את ג'ונתן שופ לחבוט, שנוא האוהדים במילווקי, עם פוסט-סיזן אפסי. שמשאיר 2 על הבסיסים.
  עכשיו הוא שולח את הפיצ'ר הפותח אחרי שנייםויעלה כבר באינינג 3 את האייס הקלוזר שלו, היידר. כמה הוא יכול לתת לו? אינינג שניים? וגם אם הכל יעבוד טוב – עם מי אתה נשאר לסוף?
  ממש ללכת נגד מה שמקובל בבייסבול. נראה אם ההימור ישתלם

 5. יש לך טעות. היידר לא מגיש יותר מ-2 אינינג למשחק. במשך כל העונה, היו לו רק שני משחקים שהוא איכשהו סחב ל-3. זה הכל

  הימור ענק של קאונסל. כמו כל הסדרה, המנג'ר הופך את עצמו לכוכב הקבוצה

 6. קאונסל לא מאמין בסק-באנט. אף פעם.
  יש לו רץ בבסיס 2 בלי אאוט. במשחק שקול, פעם היו מייד מקדמים אותו ל-3 בהקרבה, בבאנט פשוט. ומשם בעוד סאק-פליי או בחבטה הביתה.
  אבל לא משחקים ככה יותר.
  וכנראה הרץ על הבסיס ה-2 שוב יישאר בלי כלום.

 7. מצטער להיות זה שצודק כל הזמן נגד ההחלטות של קאונסל…
  איך אתה מבזבז ליד-אוף בבסיס 2, במשחק של ריצה אחת הפרש?
  איך כל החובטים אחריו עולים רק במטרה של ביג היט?
  למה לא להשוות, להפסיק לרדוף אחרי LA, ולשנות מומנטום?

  עכשיו יש לו בטנק רק עוד אינינג אחד של היידר. ולא עשה כלום בצד ההתקפי.

 8. מילווקי הולכת ומאבדת את זה.
  כל המומנטום עם LA, היידר בחוץ, קאונסל לא ידע להשוות בזמן, ואין לי מושג מה הוא עושה פיצ'ינג עכשיו. איזה מנג'ר נורא. לפחות בסדרה הזו.

 9. HR אחרי עוד קריסה של ג'פרס…
  נמאס לי להיות צודק… אבל אלה דברים שכל ילד רואה. לפחות כל מי שעוקב אחרי הסדרה.

 10. יניב, כפי שקבענו, אני אעשה את הסקירה כי אנ י נשאר ער לכדורסל (בניגוד לצו הרופא שאמר לי כמה פעמים שט=אני בן 81 שחושב כמו בן 51…)

 11. איזו אכזבה במילווקי. ניגמר 5-1. אשם המנג'ר ואשמים השחקנים שלא הצליחו לחבוט במשחק ביתי כזה. בימים הגדולים של היאנקיס, היה בא משחק כזה וכולם היו חובטים הום ראו=ן אחרי הום ראןו.

  נגמר

כתיבת תגובה

סגירת תפריט