בוסטון בוורלד סרייס. 1-4 על יוסטון / מנחם לס ויניב שושני

יוסטון אסטרוס (4-1) 1 – בוסטון רד סוקס (1-4) 4

בוסטון ניצחה את יוסטון 1-4 באליפות הפננט ועתה מחכה למנצחת ביען הדודג'רס ומילווקי להתחלת הוורלד סרייס.

יוסטון אסטרוס (3-1) 6 – בוסטון רד-סוקס (1-3) 8

את התמונה הזאת אתם עייפים מלראות, אבל דעו לכם שאם יוסטון לא מגיעה לוורלד סרייס, התמונה הזאת תיראה גם עוד 100 שנה כאחת מהתמונות ההסטוריות של הליגה, המלאה סיפורים כרימון.

היה זה משחק ארוך, מטרף חושים, מבלבל, מלא דילמות, ניגודים, קונפליקטים, אבל גם הרמוניה, מתח בשיאו, מלא ב-REPLAY REVIEWS – משחק שמסביר מדוע כמה מאיתנו כאן באתר(ומאות מיליוני אוהדים בארה"ב, קנדה, יפאן,, מרכז אמריקה, קוריאה, כמה איים קריביים, ועתה העניין מתחיל לגרוף את סין והודו) חולים על המשחק הזה.

כשניגמר, ובוסטון היתה בראש 6-8, ו-1-3 במשחקים, הייתי סחוט. הם עתה נצחון א חד מלהגיע לוורלד סרייס שוב אחרי שלא היו בו מאז 2013.

בוסטון היכתה ראשונה כשרפאל דברב חבט סינגל באינינג הראשון להובלה.

יוסטון היתה בטוחה שהם הישוו את המשחק בתחתית השני כשחוזה אלטובה חבט כדור אימיםן עמוק לעבר השדה הימני שהיה לו כרטיס להיכנס ל-GRANDSTAND. מוקי בטס ניתר גבוה אבל לא היה לו סכוי לתפוס את הכדור, אבל הזיברות קבעו שצופים הפריעו לו בתפיסה והצו היה "ALTUVE – OUT!".

היה ברור שלמוקי לא היה צל של סכוי לתפוס את הכדור אבל REPLAY לא היה מחלט מספיק לשנות את ההחלטה.

בוסטון תחזור ותיקח הובלה בטופ של השלישי עם שני דאבלים, אחד מאנדרו בנינטנדי והשני ע"י קסנדר בוגרטס. אבל האסטרוס לא חיכו הרבה והישוות בבוטום של האינינג עם סולו הום ראן של ג'ורג' ספרינגר, ו-RBI סינגל ע"י רדיק.
*
עכשיו תורה של יוסטון להוביל. טוני קמפ חבט הום ראן בתחתית הרביעי, אבל לפני שאוהדי האסטרוס יכולים היו לחגוג את ההובלה הזמנית עם כוס בירה, באו בנינטנדי ובוגרטס שוב עם ראן בטופ של החמישי להשוואת המשחק.

בוסטון הובילה שוב, ואז בשביעי הם עשו עוד ראן לבטחון עם סינגל ושלוש הליכות כשהבסיסים היו מלאים.

אלופים לא הולכים בשקט. האסטרוס איימו שוב בתחתית השביעי אבל הרליבר של בוסטון מאט בארנס הקפיא את הפינץ'-היטר טיילר ווייט עם שני סטרייקים ב-CURVEBALLS בפינה השמאלית הגבוהה, ושני רצי יוסטון על הבסיס השני והשלישי התבזבזו.

אבל ב-8-6, ללא התפיסה האלוהית הזאת ע"י הרייט-פילדר אנדרו בנינטנדי בבוטום של ה-9 עם בסיסים מלאים, בוסטון היתה מפסידה 8-9!!!

*
כשניגמר הרגשתי WASTED. סחוט. מחוסל רגשית ומנטלית. חיפשתי דבר אחד: מיטה.
טריוויה של הסידרה:

זהו המשחק השלישי ברציפות שבראדלי חובט את הכדור החשוב ביותר בנצחון בוסטון. אחרי שהדאבל שלו הביא 3 רצים הביתה במשחק ה-2, והגראנד סלאם שלו חיסל ליוסטון את הקאמבק במשחק השלישי, הוא חבט אתמול מפלצת בצורת כדור ל-120 מטרים (393 FEET) שנתן לו עוד RBI, ה-9 שלו ב-ACLS!

3:00 לפנות בוקר: יוסטון אסטרוס (3-1) – בוסטון רד סוקס (1-3)

כל העולם של יוסטון אסטרוס נמצא הלילה (אצלכם לפנות בוקר) בידיו של האס שלהם, ואחד הפיצ'רים הטובים בביזנס – ג'סטין ורלנדר.

בוסטון במינור בעייה: כריס סייל עדיין סובל מהרעלת הקיבה שהכניסה אותו לבית החולים מיד אחרי המשחק הראשון, וקורה עדיין לא הודיע מי יזרוק במקומו, כנראה מרק פרייס. הוא מהסס לעלות עם כריס סייל יומיים אחרי שיצא מבית החולים וכנראה מה שיעשה זה לעלות עם פרייס, ואם האסטרוס מנצחים הלילה, יש לו את כריס סייל למשחק הששי!

 

מנחם לס

בעל האתר, ומנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 21 תגובות

  1. לצערי לא עקבתי אחרי המשחק הזה אתמול (הייתי עם ה-NBA), אבל אין ספק שההחלטה הזאת תהדהד בראש של השחקנים כשהם יעלו למשחק הבא (ולחשוב שלפני המשחק כולם דיברו על "המרגל").

    המאמן של יוסטון התייחס לזה בסיום ואמר שהוא לא מייחס לזה יותר מידי חשיבות, ונראה שהוא באמת מתכוון לזה. הוא ציין שזה היה באינינג הראשון והיה הרבה מאוד זמן לתקן והכל היה יכול להתפתח אחרת אם ההחלטה היתה שונה. זה מסר חשוב מאוד להעביר לשחקנים שלו ואני מקווה שבשבילנו (האוהדים הניטרליים), שזה באמת לא יישב להם בראש במשחק הבא.

  2. בטס היה תופס את הכדור, שנפל לו בול לכפפה
    החלטה נהדרת של השופטים.
    אכזבה גדולה מהפיצ'רים של יוסטון.

  3. איזו קבוצה, 4-1 בסדרה מול יוסטון שנראתה בלתי עצירה לפניה. בהחלט פייבוריטים כבדים לוורלד סירייס אבל אני לא חושב שהאליפות בכיס שלהם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט