עובדות וסיפורי נ.ב.א (51) \ רון טחן

השבוע בפינתנו, נתחיל עם עובדה טרייה מהתנור המקולקל של הקליפרס, נמשיך עם עובדה מיוחדת לכבוד ה-1 באפריל, ונסיים עם איך לא, החלטה מטורללת (בדיעבד) של… הקליפרס!

1. 5 דקות לסיום, קבוצתכם מובילה ב-18 נק'.
בין אם מדובר במשחק בית או משחק חוץ, אתם רגועים, ובצדק.
ב-359 משחקים בעונה הנוכחית, קבוצות שהובילו בהפרש זה עם 5 דק' לסיום ניצחו את המשחק.

ואז חברים, הגיעה הקליפרס.

.
קאמבק משום מקום של האורחת הסתיים עם סל ניצחון בשניות הסיום, והקינגס הפכה לקבוצה הראשונה העונה שמבצעת כזה קאמבק.
כמו כן, זו הפעם הראשונה שכל קבוצה מבצעת כזה קאמבק ב-20 השנים האחרונות, מתוך 6747 משחקים! (תודה ליואב מודעי ו-עומר מזיג).

*

2. בשנת 2005 חתם אדי קארי המוכשר על חוזה עם הניקס תמורת 60 מיליון דולר. בטח הייתם מצפים שהסכום הנכבד יספיק לקארי, ילדיו נכדיו וניניו נכון? אבל לא, מתברר שזה לא הספיק.

לפני כמה שנים פורסם שקארי נמצא בחובות כספיים.
איך הוא נקלע למצב הלא נעים? על פי מספר דיווחים, מלבד "משכורת" חודשית בסך 17,000 דולר שהעביר לחבריו, קארי העסיק שף פרטי תמורת 6,000 דולר לחודש, נטל הלוואות עם ריבית לא הגיונית של 85%, והוציא עשרות אלפי דולרים על שכירות.
לאחר מספר פציעות ובעיות רפואיות, קרי נכשל לבצע קאמבק בליגה, ולאחר שתי הופעות במדי דאלאס לפני 4 שנים, לא חזר לשחק בליגה הטובה בעולם.

*

3. לפני עשר שנים בדיוק, ה-1 באפריל ב-2007, שיחק ג'ורדן פארמר בקבוצת הדי-ליג של הלייקרס, הלוס אנג'לס די-פנדרס, וקלע 18 נק' בהפסדה לאנהיים ארסנל.

מאוחר יותר באותו היום, קיבל פארמר הודעה מהמועדון שהוא חוזר לקבוצה הראשונה, לקראת המשחק נגד סקרמנטו פארמר התייצב כמובן למשימה, וקלע 4 נק' בניצחונה של הקבוצה.


בכך, הפך פארמר לשחקן הראשון בהיסטוריה של הליגה ששיחק באותו יום גם בדי-ליג, וגם בנ.ב.א.
ולמי שתהה, אז לא. לא מדובר במתיחה לא מצחיקה או מעניינת של ה-1 באפריל. זה באמת קרה (תודה למידן בורוכוב).

*

4. במהלך עונת 1973-74, העונה הראשונה בה החלה הליגה לתעד חסימות וחטיפות, אלמור סמית', הסנטר של הלייקרס, היה החוסם הטוב בליגה עם 4.9 חס' למשחק.
עם זאת, לספרי ההיסטוריה סמית' נכנס בזכות ערב אחד יוצא דופן, בו חסם לא פחות מ-17 פעמים את שחקני פורטלנד.


בעוד שיאי השלשות והטריפל דאבלים נשברים על ימין ועל שמאל, לא ברור האם נראה את השיא זה נשבר בזמן הקרוב…

*

5. בשנת 1982 ראלף סאמפסון הענק ממכללת וירג'יניה שנחשב ל"דבר הגדול הבא" מאז קארים עבדול ג'אבאר שקל לצאת מהקולג' מוקדם.

באותן שנים, לפני קיום הגרלת הלוטרי, הבחירה הראשונה נקבעה על ידי הטלת מטבע בין האחרונה בכל קונפרנס.
במערב במקום האחרון היו הקליפרס (אז בסן-דייגו), ובמזרח, קליבלנד.

אממה, שנתיים קודם לכן הקאבס עשו עסקה עם הלייקרס בה בין היתר, החליפו ביניהן את בחירות הסיבוב הראשון של אותה עונה.
בינתיים, התברר שסאמפסון היה מעוניין לצאת שנה קודם כדי לשחק בשורות הלייקרס ולרשת את קארים בבוא היום.

לעומת זאת המוטיבציה שלו ללכת לשחק עבור הקליפרס הייתה, אם לומר בצורה עדינה, הייתה פחות גבוהה.
הבעיה של סאמפסון, הייתה שהטלת המטבע המתוכננת תוכננה להתקיים רק אחרי שיעבור המועד בו הוא צריך להודיע על ההחלטה אם הוא נשאר בקולג', או יוצא לדראפט.

מכיוון שדעתו של סאמפסון הייתה ידועה ברבים, הזמין ג'רי באס בעלי הלייקרס את דונאלד סטרלינג, בעלי הקליפרס, לפגישה בביתו.
בפגישה הוא הציע לסטרלינג להקדים את הטלת המטבע ביניהם.

הטיעון שלו היה כזה: "אם אני זוכה , אני יכול להבטיח לסאמפסון מקום בלייקרס כך שהוא יוותר על העונה האחרונה בקולג'. אם זה קורה אתה זוכה לבחור בג'יימס וורת'י…"
באס המשיך והוסיף: "אם אנחנו מטילים מטבע עכשיו, אתה לא יכול להפסיד. אתה מקבל את וורת'י לא משנה מה!. אם אנחנו לא מטילים עכשיו, יש לך סיכוי של 50% לקבל אותו"

מה קרה? ניחשתם נכון.

יופי דונלד…

 

סטרלינג סירב, וסאמפסון החליט להישאר לעונה אחרונה בקולג' ונבחר ראשון על ידי יוסטון ב-1983.
הקליפרס? היא הפסידה בהטלת המטבע ונאלצה להסתפק בטרי קאמינגס הסולידי, בעוד הלייקרס לקחה את וורת'י בבחירה הראשונה בדרך לעוד 3 אליפויות.


במבט לאחור, מעניין לחשוב איך הייתה נראית הקריירה של וורת'י בקליפרס, או בכמה אליפויות הסלטיקס היו זוכים בשנות ה-80 אם סטרלינג היה מקבל את הצעתו של באס ׁ(תודה לעידו גילרי).
בשבוע הבא הפינה יוצאת לפגרה קצרה, ותחזור עוד שבועיים.

לפוסט הזה יש 52 תגובות

 1. הקטע היותר מדהים בסיפור הלייקרס/קליפרס שה כשגם שכביכול מזלםהשתנה עם ביטול הטרייד של פול לליקרס והמעבר לקליפרס, עדין הם אפילו לגמר לא הגיעו (ואני סבור שפול בלייקרס היה שווה אליפות)

 2. שיא ממוצע החסימות לעונה ולקריירה מאז שנמדדו הוא של מארק איטון: 5.68 חסימות למשחק בעונה ו-3.5 בקריירה. הכל בעונה הסדירה. לא יודע מה השיא האישי של איטון במשחק אחד.
  גם לווילט וגם לראסל היו נתוני חסימות יותר טובים מכל השיאים אך בזמנם לא חושבו עדיין החסימות (והחטיפות והאיבודים). החסימות והחטיפות חושבו מעונת 73/4' (עונה אחרי פרישת וילט וחמש אחרי פרישת ראסל) והאיבודים מעונת 77/8'.

  1. השיא לממוצע עונתי הוא 5.56 בעונת 84/5'.
   כן הוא מחזיק ביחד עם מנוט בול בשיא ממוצע למשחק בפלייאוף מסוים עם 5.8 כשבול עשה זאת ב-85' ואיטון ב-86'.

 3. שלום

       האם אתה זקוק לעזרה כספית? האם אתה צריך הלוואה כדי לקנות בית חדש, או להשקעה, אתה צריך עזרה כספית מהירה בריבית נמוכה של 3%? כדי לשלם את החשבונות שלא שולמו? האם נדחית על ידי בנקים רבים כל כך?

    האם אתה צריך לממן להרחיב את העסק שלך? כספים אישיים מסיבות אישיות? אנו מחויבים לפתור את כל הבעיות הפיננסיות שלך.

  אנא צור קשר עכשיו. דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  ממתין לדואר שלך.
  שלך,
  דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% זמין הלוואה הלוואה אמיתית

 4. האם אתה רוצה ללוות כסף? אם כן צור קשר היום בדוא"ל:(dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 5. האם אתה צריך דחוף הלוואה דוא"ל: (richardcosmos5(a)gmail.com) לקבלת מידע נוסף.

  הצעת הלוואה.

 6. האם אתה מעוניין הלוואה אם? כן, אתה צריך לחזור אלינו לעיבוד מיידי של ההלוואה באמצעות דוא"ל להלן: (dakany.endre(a)gmail.com)

  החל על הלוואה ב 2%

 7. שלום

         האם אתה זקוק לעזרה כספית? האם אתה צריך הלוואה כדי לקנות בית חדש, או להשקעה, אתה צריך סיוע כספי מהיר בריבית נמוכה של 3%? לשלם את החשבונות שלא שולמו לך? האם נדחית על ידי בנקים רבים כל כך?

      האם אתה צריך לממן להרחיב את העסק שלך? כספים אישיים מסיבות אישיות? אנו מחויבים לפתור את כל הבעיות הפיננסיות שלך.עבור שאלות אחרות להגיש בקשה הצעה זו ההלוואה

     צור קשר דואר אלקטרוני: centraltrustloan.co@gmail.com

  בברכה
  בן קרסון
  מרכז

  3% זמין הלוואות הלוואה אמיתי

 8. האם אתה צריך כל סוג של הלוואה? האם אתה צריך הלוואה חג המולד ב 2% אם כן, פנה אלינו היום (richardcosmos5(a)gmail.com) ולקבל את ההלוואה שלך היום.

  הצעת הלוואה.

 9. שלום ברוכים הבאים לבית ההלוואות איפקס, האם אתה איש עסקים או אישה? האם אתה צריך כסף כדי להתחיל את העסק שלך? האם אתה צריך הלוואה כדי ליישב את החוב או לשלם את החשבונות שלך או להתחיל עסק נחמד? האם אתה צריך כסף עבור הפרויקט שלך? אנו מציעים הלוואות מאובטחת בטוח של כל סכום ובכל מקום בעולם (יחידים, עסקים, נדל"ן ואנשים משפטיים) בשיעור שלנו של 3% מעולה.

  אם אתה מעוניין לבדוק שוב איתנו באמצעות כתובת דוא"ל זו: (apexlendinghouse@gmail.com או apexlendinghouse@yahoo.com)

 10. שלום ברוכים הבאים לבית ההלוואות איפקס, האם אתה איש עסקים או אישה? האם אתה צריך כסף כדי להתחיל את העסק שלך? האם אתה צריך הלוואה כדי ליישב את החוב או לשלם את החשבונות שלך או להתחיל עסק נחמד? האם אתה צריך כסף עבור הפרויקט שלך? אנו מציעים הלוואות מאובטחת בטוח של כל סכום ובכל מקום בעולם (יחידים, עסקים, נדל"ן ואנשים משפטיים) בשיעור שלנו של 3% מעולה.

  אם אתה מעוניין לבדוק שוב איתנו באמצעות כתובת דוא"ל זו: (apexlendinghouse@gmail.com או apexlendinghouse@yahoo.com)

  אנו מציעים מגוון של הלוואה
  * הלוואות אישיות (מאובטח ולא מאובטח)
  * עסקים הלוואות (מאובטחת ו Unsecured)
  * איחוד המחלקה

  יש לך 100% להבטיח כי תקבל את ההלוואה בסוף העסקה הלוואה זו.
    

 11. האם אתה צריך הלוואות עבור פרויקטים, השקעות, הלוואות אישיות, הלוואות לדיור, הלוואות לסטודנטים, הלוואות קונסולידציה ופרויקטים שונים? האם אתה צריך אשראי כדי להתחיל עסק קטן, בינוני או גדול? האם אתה צריך הלוואה כדי לבנות בית או הלוואה לרכב? האם אתה צריך שכירות לקנות ציוד מכונה? ג 'ורג' אנדרסון אשראי נותן לך את כל התשובות שלך לבעיה, אנו מספקים 2% ריבית, העסקאות שלנו הם מהירים, בטוח ונוח. מי רוצה לקבל אשראי מאיתנו, אנא פנה אלינו (georgeanderson.loanfirm255(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 12. אתה צריך הלוואה דחוף? אנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 13. האם אתה זקוק הלוואה? אנו מציעים כל מיני הלוואות כמו הלוואות אישיות, חוב קונסולידציה הלוואה, הון סיכון, הלוואה עסקית, הלוואה חינוכית, הלוואה הביתה, הלוואה מכל סיבה ודחוף הצרכים !. עם ריבית של 2% האם נדחו על ידי הבנק שלך? האם יש לך אשראי גרוע? האם יש לך חשבונות שטרם שולמו? האם אתה חוב? האם אתה צריך להקים עסק? דאגה לא יותר כמו שאנחנו כאן כדי להציע לך את ההזדמנות לקבל הלוואה. טווחי ההלוואה שלנו מכל סכום על פי בחירתך. אם מעוניינים ליצור איתנו קשר בדוא"ל זה: (dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 14. האם אתה רוצה ללוות כסף? אם כן צור קשר היום בדוא"ל: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

  Are you looking for urgent loan? Email for more information via: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  Loan Offer.

 15. 1760/5000
  קבלת הלוואה לגיטימית תמיד היה בעיה ענקית ללקוחות שיש להם בעיה כלכלית צריך פתרון זה. הנושא של אשראי ובטחונות הם משהו כי הלקוחות תמיד מודאגים כאשר מחפשים הלוואה מ לגיטימי משאיל. אבל .. עשינו את ההבדל בענף ההלוואות. אנחנו יכולים לארגן הלוואה מתוך טווח של $ 5,000.00 USD ל $ 500,000.000.00 USD נמוך כמו ריבית 3% חביב להגיב מיד לדוא"ל זה: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  השירותים שלנו כוללים את הפעולות הבאות:

  איחוד החוב

  משכנתא שנייה

  הלוואות עסקיות

  הלוואות אישיות

  הלוואות בינלאומיות

  הלוואה עבור כל סוג

  הלוואה משפחתית
  אנו מממנים המשרד הלוואה בקנה מידה קטן, מתווכים, מוסדות פיננסיים בקנה מידה קטן יש לנו הון בלתי מוגבל. לפרטים נוספים ללכת על רכישת הלוואה פנה אלינו, חביב להגיב מיד לדוא"ל זה: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

 16. אנחנו נותנים הלוואות בריבית של 2%! צור קשר: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 17. שלום!
  אתה צריך הלוואה? אני משאיל רשום ואמין, אני נותן הלוואה לאנשים שיש קשיים כלכליים, אנשים מנסים לשלם את החשבונות בבית הספר, אלה מנסים לקנות מכונית או להתחיל שם העסק עצמו, קבלנים וסוכנויות ממשלתיות. לקבלת מידע נוסף או טופס בקשה הלוואה צור קשר באמצעות דוא"ל: lizzyloans@gmail.com
  צור קשר עם אשראי מהירה עכשיו!

 18. יום טוב,

  אני נושה פרטי רשום. אנחנו מנפיקים הלוואות המסייעות לאנשים ולחברות שצריכים לעדכן את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם עם ריבית שנתית נמוכה מאוד של 2% יותר משנה, לתקופה של 30 שנה לפירעון בכל מקום בעולם. ננפיק הלוואות מ -2,000 ל -100,000,000 יורו. הלוואות מאובטח היטב ואת העדיפות שלנו היא להבטיח אבטחה מקסימלית. אדם שאתה מעוניין צריך לפנות אלי בדוא"ל (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 19. האם אתה מעוניין הלוואה? צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני לקבלת מידע נוסף. דוא"ל: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 20. האם אתה צריך הלוואה? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנו נותנים את כל סוגי הלוואות בריבית של 2%! דוא"ל ליצירת קשר; (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 21. האם אתה רוצה ללוות כסף? אם כן צור קשר היום בדוא"ל: (dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 22. שלום, האם אתה זקוק נואשות הלוואה? אתה צריך הלוואה חירום? אנו נעזור לך לקבל הלוואה במזומן מהיר כדי לפתור את הבעיות הפיננסיות שלך ב 2% ריבית

  אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואות, בין אם זה עבור חשבונות רפואיים, שכר לימוד, תשלום מראש, הלוואה עסקית, הלוואה אישית או בעיות במזומן בלתי צפוי e.t.c. השירות שלנו הוא מהיר, מאובטח, אמין.

  אין עוד זמן המתנה או ביקורי בנק מלחיצים. השירות שלנו זמין 24/7 – אתה יכול לקבל הלוואה ולהשלים את העסקאות שלך בכל מקום ובכל מקום שאתה צריך את זה

  אנו מספקים 24 שעות תמיכה ברמה עולמית. עבור חקירות / תלונות / שאלות? – שלח דוא"ל אל (Dynamiclendingclub5050@gmail.com) & לקבל תגובה תוך מספר דקות.

  המשפחה שלך, חברים ועמיתים לא צריך לדעת שאתה נמוך במזומן, פשוט כתוב לנו ותקבל את ההלוואה.

  החופש הכלכלי שלך נמצא בידיים שלך!

  תיצור איתנו קשר

  אנחנו תמיד שמחים לשמוע ממך! אם יש לך משוב, שאלות או חששות, אנא שלח לנו דוא"ל
  (Dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
  (Dynamiclendingclub5050@gmail.com)

  ברכות חמות
  מר פטריק ג'ונסון

 23. האם אתה צריך הלוואה מהירה עם ריבית 2% לשלם חשבונות או לממן עסק? אם כן, פנה אלי בדוא"ל שלי: (dakany.endre(a)gmail.com) תן לי להיות המדריך שלך.

  הצעת הלוואה.

 24. האם אתה צריך הלוואה? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנו נותנים את כל סוגי הלוואות בריבית של 2%! דוא"ל ליצירת קשר; (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 25. האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? הלוואות החברה? מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנחנו נותנים הלוואות בריבית 2%! צור קשר: (georgeanderson.loanfirm255(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 26. היי

  האם אתה צריך הלוואה מכל סוג שהוא? אנו מציעים את כל סוגי ההלוואות בריבית נמוכה של 2%

  אז בבקשה, אם אתה צריך הלוואה היום, בבקשה לכתוב לנו עכשיו על
  charles_din@hotmail.com עם למטה לקבלת מידע נוסף:

  שם מלא:…
  מדינה: ….
  הסכום הנדרש: …
  משך: ….
  טלפון: ….

  אנא השב charles_din@hotmail.com לקבלת מידע נוסף.
  מר צ'ארלס דין

 27. אתה צריך הלוואה? האם אתה זקוק לעזרה כספית? האם החברה, החברה או התעשייה שלך זקוקים לסיוע כספי? אתה צריך מימון כדי להתחיל את העסק שלך? אתה צריך מימון כדי להרחיב את העסק שלך? האם אתה צריך הלוואה אישית? דוא"ל: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה דחוף

 28. האם אתה רוצה ללוות כסף? אם כן צור קשר היום בדוא"ל: (dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה

 29. החל על הלוואה ב 2% תשובה לדוא"ל זה: (dakany.endre(a)gmail.com) למידע נוסף

  הצעת הלוואה.

  Do you Want to borrow money? if yes Contact us today by email: (dakany.endre(a)gmail.com)

  Loan Offer.

 30. אתה צריך הלוואה? אני משאיל רשום ואמין, אני נותן הלוואה לאנשים שיש קשיים כלכליים, אנשים מנסים לשלם את החשבונות בבית הספר, אלה מנסים לקנות מכונית או להתחיל שם העסק עצמו, קבלנים וסוכנויות ממשלתיות. לקבלת מידע נוסף או טופס בקשה הלוואה צור קשר באמצעות דוא"ל: petterlucky90@gmail.com

 31. שלום,

  האם אתה צריך הלוואה נוחה עבור שביעות הרצון שלך? אנו מציעים זול 3% הלוואה בריבית עבור הלווים המקומיים והבינלאומיים. אנו מוסמכים, מהימנים, אמינים, יעילים, מהירים ודינמיים ואנו עובדים יחד. אנו נותנים הלוואה לטווח ארוך מ 2 עד 50 שנים לכל היותר.

  האם אתה צריך הלוואה ישירה, קלה ובמחיר סביר לשלם עבור חוב, להקים עסק או מסיבה אחרת? אם כן, אנא פנה אלינו עם בקשת ההלוואה שלך.

  הצעה זו היא עבור אנשים רציניים.

  אנא צור איתנו קשר, אם אתה מעוניין, באמצעות:
  דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  אנחנו מוסמכים,
  אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי.

  כל טוב,
  דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה פשוטה ובמחיר סביר ההלוואה

 32. האם אתה זקוק להלוואה מהירה וקלה בריבית משתלמת של 3%? צרו קשר עוד היום. אנו מציעים הלוואה אישית ועסקית לכל פרט או חברה שמעוניינת אשר תוכל להחזיר את ההלוואה בעת פירעון. אנו נותנים הלוואה בטווח של 2,000 עד 10,000,000 $. כדי להחיל לנו לשלוח בדוא"ל בחזרה עם המידע הנדרש. דוא"ל: finanr6@gmail.com , מספר whatsapp: +18635356458

  3% הצעת הלוואות חלה כעת

כתיבת תגובה

סגירת תפריט