פריוויו לעונת 2016/17 – אטלנטה הוקס / דובי עופר

 

תוצאת תמונה עבור ‪atlanta hawks‬‏

 

כבכל שנה בראשית אוקטובר נופלת בחלקי הזכות, אותה אני למען האמת דורש, לחבר את  סקירת טרום העונה עבור אטלנטה. כבכל שנה אני נזכר במאיה שלי בת השנתיים, שרק השבוע חגגה חמש שנים בריאות ומאושרות, כשהיא מורדמת על שולחן הניתוחים, ואני מחלק את הלילה בין דאגה לקטנה המנותחת לבין ניסיון לכתוב סקירה מעניינת לקבוצה משעממת. וכבכל שנה אני נוכח בסיפוק שהילדה האמצעית שלי היא הרבה יותר מגניבה, מצחיקה, נחמדה ושובבה מהקבוצה בלבן מג'ורג'יה. אשרי האיש, אני אומר.

בשתי העונות הקודמות ניבאתי להוקס גמר אזורי ופלייאוף ממקום 3-6 עם הדחה בסיבוב השני, בהתאמה. שתי פגיעות בול. אני מתפתה לנבא להם תחזית בלתי סבירה, רק כדי לבחון את מידת ההשפעה של הסקירות שלי על מהלכו של עולם.

 

אולם: פיליפס ארינה. 18,729 מקומות. בעונה שעברה היו בממוצע 89.8% מהם תפוסים מדי משחק, כלומר בממוצע הטריחו את עצמם 16,832 צופים לאולם הביתי של ההוקס בכל משחק בית.  הנתון הזה מציב את ההוקס במקום ה22 בליגה. בינוני ומטה.

תוצאת תמונה עבור ‪philips arena‬‏
בקצב הזה, הפיליפס ארנה עוד שנתיים

 

מאמן: מייק בודנהולצר, בעונתו הרביעית בתפקיד. סה"כ מאזן 100-146, ושלוש הופעות בפלייאוף, אחת הסתיימה בסיבוב הראשון בשבעה משחקים, השנייה בגמר המזרח, בהפסד ההוא לקליבלנד בעונה שעברה  והשלישית בהפסד לאותה קליבלנד, בסיבוב השני.

בודנהולצר הולך ומתקרב למעמד של מאמן מנוסה. 60% הצלחה ושלוש הופעות רצופות בפלייאוף בהחלט יכולות להגדיר מאמן מצליח, בפרט כאשר פילוסופיית המשחק שלו, השאולה מזו של מורו ורבו הפופ, משתקפת בכל מהלך על המגרש. אטלנטה של בודנהולצר הייתה בעונות האחרונות קבוצה מגובשת וצייתנית, ששיחקה כדורסל יעיל ואיכותי, בהתבססות על חמישייה חכמה ומאוזנת.

את הקרדיט על ההצלחה קיבל בודנהולצר לפני שנתיים, בצורת פרס מאמן העונה, אחרי מאזן 22-60, הטוב ביותר בתולדות הקבוצה.

העונה, כפי שנראה מיד, תיבחן יכולתו להתמודד עם סגל חדש, לא מאוזן כפי שהורגל, ובמרכזו שני גבוהים שצפויים להוות בעיה, כל אחד מסיבותיו הוא.

מאזן בעונה שעברה:  34-48 (58.5%). אכן, דמארה קארול אחד ו12 ניצחונות פחות מכפי שהיה לפני שנתיים. נקרא לזה תחילתו של הפיידאאוט.

כאמור, את העונה שעברה העבירה אטלנטה בלי דמארה קארול. זה, פחות או יותר, היה השינוי היחיד. קארול אכן היה דבק, אבל לא הוא אחראי לצניחה באחוזי הקליעה של קורבר, ולא לתרומתו הדלה של הספסל. וככה, בלי נשמה, עם איום מופחת מבחוץ, ובלי מרווח הנשימה של הספסל, דשדשה אטלנטה גם במזרח הבינוני. את האף היא החזיקה מעל המים בעיקר בזכות מילסאפ, שהמשיך להיות הפרוטוטייפ של טיפוס דריימונד גרין, היינו מספר 4 נמוך, נייד, קולע מבחוץ, מוסר ולא מפחד ללכלך את הידיים מתחת לסל, ובזכות הורפורד, שהמשיך להיות הסנטר הנמוך אך היעיל להפליא. השניים, יחד עם ג'ף טיג, החזיקו הגנה מצוינת, והכל ביחד, בעיקר תודות לסיומת חזקה, הביא את אטלנטה, כפי שידע מי שקרא את התחזית שלי לעונה, לפלייאוף ממקום 3-6, כשהיא זוכה בביתיות של מקום 4 בזכות חישובי הבתים.

בפלייאוף התכבדו ההוקס בניצחון על בוסטון הצעירה, כנראה בפעם האחרונה בשנים הקרובות, והתנפצו מול סדרת שלשות מטורפת של קליבלנד.

ואז הגיע הקיץ, ושם דברים התחילו להתפרק.

תוצאת תמונה עבור ‪al horford boston‬‏
זהירות, ספויילר

ההוקס בפגרת הקיץ:

באו:

דווייט הווארד  (שחקן חופשי), ג'ארט ג'ק (שחקן חופשי, נמלט מברוקלין), טוריאן פרינס (בחירת הדראפט מס' 12 מיוטה, הקבוצה השלישית בטרייד על טיג), דיאנדרה באמברי (בחירה 21 בדראפט), מלקולם דיליני  (בטיסה לא ישירה מקובאן) וגם ריאן קלי , מאט קוסטלו ומיודענו הגוץ הדורסני וויל ביינום, שנלחמים על מקום בסגל. מאחר וההוקס רשמו כבר 15 שחקנים ואף אחד מהנ"ל לא נראה כמו שיחוק, כנראה הביאו אותם בשביל הקטעים.

עזבו:

אל הורפורד (חוזהו לא חודש ולכן הפך לשחקן חופשי וטס לבוסטון), ג'ף טיג (בטרייד לאינדיאנה), למאר פטרסון (חופשי, חתם בסקרמנטו אם אתם באמת שואלים) וקירק היינריך, האיש והגוגלס, שמחכה ברגעים אלה ממש לטלפון מדטרויט. סתם ניחוש.

נתחיל בקל. דניס שרדר הגיע לאטלנטה לפני שלוש עונות. בעונת השיא של ההוקס הוא הוכיח את עצמו כמחליף יותר מראוי לג'ף טיג. בשנתיים החולפות הייתה שאלת טיג, שרדר או שנייהם מוטיב חוזר בדיונים באתרי האוהדים של הקבוצה. אז אמנם טיג טוב יותר סטטיסטית, אבל במבט ל36 דקות הם דומים מאוד, ובנוסף שרדר צעיר בחמש שנים ונותן כל הזמן את התחושה שהנה הוא פורץ, אם רק תינתן לו ההזדמנות. וכך, ג'ף טיג נשלח לאטלנטה ובתמורה קיבלו ההוקס את נזיד העדשים המצוין של ההיימישים מיוטה בדמותו של הרוקי טוריאן פרינס, סווינגמן מביילור, שינסה לקושש דקות בעמדה 3 בעיקר בזכות אתלטיות, השקעה וערימת ראסטות דמארה קארולית.

ואז הגיע הורפורד למשרדו של בודנהולצר, הפעם בכובעו כנשיא הכדורסל, כדי לסגור חוזה חדש במקום הקודם שנגמר. למגינת לבו שמע הדומיניקני שעמדה 5, הספוט שלו בטאבו מאז עזב יוהאן פטרוס את ההוקס, שוריינה עבור ליצן מגודל עם תפיסות שנויות במחלוקת אודות הקשר המשולש: ילדים, חגורות וחינוך. דוויט הווארד נעתר לחתום וחזר לשחק בעיר הולדתו לשלוש השנים הקרובות תמורות 70 מיליון, פלוס מינוס כמה גרושים. נשאר להעביר את מילסאפ, שמתחיל שנה אחרונה בחוזה, או לוותר על הורפורד. כולנו קראנו בשקיקה את הפריוויו של בוסטון ויודעים את ההמשך.

תוצאת תמונה עבור ‪mike budenholzer‬‏
איך, יא אל אללא, איך…??

אז בודנהולצר הנשיא החליף לבודנהולצר המאמן סנטר חכם, קבוצתי, נחמד ומגוון, במפלצת צבע לכאורה, חוסם ומגן על לכאורה, שבשנים האחרונות צונח בטורי הסטטיסטיקה ונוסק בחיוכים מזויפים והתמרמרות. הייתה לנו כפפה ליד, והחלפנו אותה בכפפה לרגל. קשה לראות את ההיגיון, חוץ מהתפתות להבטחות של הווארד שהוא השתנה, התבגר ורק מחכה למקום נעים ונוח כדי לחזור ולפרוח בלי צללים של הארדנים ובראיינטים שחוסמים את אור השמש שכה מיטיב עם עורו הרגיש.

תוצאת תמונה עבור ‪oj simpson gloves‬‏
עאלק מתאימה… תכף תגידו שגם רצחתי אותם. תגיד להם ג'וני.

נחזור רגע לעמדת הרכז, לכאן הגיע הקירח הנודד בעל שם הפיראט, ג'ארט ג'ק. הוא רגוע, הוא סולידי, הוא קבוצתי ויש לו צולבת דפוקה. אם ג'ארט-ג'ק יכזיב, יתרום מלקולם דיליני מנסיונו בניכר.

החתמה נוספת ראויה לציון היא של קנת בייזמור, שחידש חוזה לארבע שנים תמורת 70 מיליון, כלומר סגר את עצמו בחמישייה עם פלומבה.

וויל ביינום ככל הנראה לא ייכלל בסגל הסופי. אין חשש לשידורים ישירים של אטלנטה בערוץ הספורט.

תוצאת תמונה עבור ‪will bynum‬‏
שני מכביסטים בהופעת אורח ברלוונטיות

איך תיראה העונה הקרובה:

חמישייה:

שרודר, קורבר, קנת בייזמור , מילסאפ, הווארד.

ספסל:

ג'ארט ג'ק, מלקולם דילייני, טים הארדווי ג'וניור, ת'אבו אני פה למי ששאל ספולושה, מייק סקוט, טוריאן פרינס, דיאנדרה באמברי, טיאגו ספליטר, מייק מוסקאלה, וולטר טאבארס.

 

קודם כל, אופטימיות. דיווחים ממחנה האימונים של אטלנטה מספרים על תשומת לב אישית שקיבל הווארד, מתוך כוונה להרחיב את הארסנל ההתקפי של הסנטר מפיק אנד רול וריבאונד התקפה בלבד לתנועות פוסט מורכבות יותר ואפילו זריקות מחצי מרחק. מזכיר סנטר אחד שניצל את מעברו ליוסטון כדי לתרגל עם אולג'ואן את אותם דברים בדיוק. ובמקום שהחלום כשל, קשה להאמין שכריס מתיוס, מאמן הקליעה של אטלנטה, יצליח. עם כל הכבוד כמובן.

שלא אשכח – הווארד הבטיח להביא אליפות לאטלנטה. זה מה שיש לאייזיאה להגיד על זה. אמ;לק: NOT. עדיין, כדאי להקשיב.

https://www.youtube.com/watch?v=EuE20QMV8Us

אז בהנחה שהווארד ימשיך להיזון על חסימות וגלגולים, כנראה שמזה נראה לא מעט. מומלץ לשרדר להתחיל לתרגל.

המרכיבים הנוספים בחמישייה הם קנת בייזמור הסולידי להדהים, קייל קורבר הצלף הדועך ופול מילסאפ, שצפוי להמשיך להיות השחקן מספר אחד של הניצים. אבל רגע, מעל ראשו מרחפת עננה. אם יגיע עד סוף העונה, ילך לו המילסאפ לבלי שוב וללא תמורה. אי אפשר לפסול אפשרות לטרייד.

ועם כל השאלות, גלגולים, התלבטויות וחיוכים של הווארד נרקמה לה חמישייה מוזרה למדי, שתצטרך לרוץ יחד חודש חודשיים כדי לבחון את יכולתו של שרודר לקחת את המושכות, של הווארד להכפיף עצמו למשחק קבוצתי כמו שאוהב המאמן, את מידת החלודה וכמות הכדורים במחסנית המתרוקנת של קורבר, ומה בעצם יודע בייזמור לעשות בשביל 70 מיליון.

איפה זה ואיפה השחקן המצטיין של ינואר 2015, החמישייה הראשונה של אטלנטה.

מהספסל יעלה הפיראט, כשיחלים, ולצדו סגל בינוניים בראשותם של טימי ג'וניור, ספליטר והילדים החדשים. וגם ספולושה.

ננסה לצייר תרחישים.

 

תסריט אופטימי:

שרדר מתגלה כהתגלמותו הכדורסלנית של הקייזר פרנץ בקנבאואר. ביד רמה הוא מריץ התקפה מתואמת, בלבה דוויט מודל אורלנדו, על הקשת משחר לטרף קייל קורבר, שטובל עוד בטרם תתחיל העונה באמבט גדול מלא WD 40, ועכשיו הוא מוכן ומזומן לדגדג את שיאי השלשות של טרום תקופת קארי, מילסאפ מודיע שהחליט לפרוש במדי אטלנטה, בייזמור עושה כל מיני דברים, ספליטר מוצא בתחתית המזוודה את המחברת שכתב באימוני הספרס, ספולושה נפצע לעונה בתחילת נובמבר ומפנה מקום לטימי ג'וניור ולהקת הצעירים, ששוטפים את הפרקט בשירה אדירה… ועוד לא הזכרנו את ההגנה בראשות סופרמן!

אטלנטה דוהרת אל הפלייאוף כשהווארד מצליף בה מאחור ומודחת בסיבוב השני. שוב קליבלנד.

תוצאת תמונה עבור ‪crying cleveland‬‏
בכל מקרה, זה נגמר בבכי, בקליבלנד. וואי כמה שהוא מכוער.

תסריט פסימי:

מתברר שרופא המשפחה המשפחה של מילסאפ קצת דיסלקטי. במקום הליך מאריך קריירה לשימור הברך, מתעורר הפורוורד באמבולנס טורקי קטן ולידו פיקה צפה בפורמלין. הוא עובר את הגבול לזאגרב ומגלה שהועבר בטרייד לניקס תמורת רוז ונואה, שנשבעים באמא שלהם לא אנסתי ואני בריא ומלא מוטיבציה, בהתאמה.

אבא של שרדר מסדר לילד תפקיד ראשי באופרה של וגנר. דניס מופיע במשרדו של בודנהולצר לבוש בשמלת תחרה ומודיע שחלם כל חייו לשחק את איזולדה. ממריא מיד לסיבוב הופעות עולמי. ספולושה מתפלח למטוס אבל מתגלה ברגע האחרון. אחד מתנאי הערבות מחייב את אטלנטה להעלות את השווייצרי בחמישייה.

הווארד מקבל משרת אב בית בבי"ס יסודי קטן בפרברים בזכות CV משופץ ובו תארי אב השנה של פינלנד חמש שנים ברצף.

חמישייה של דילייני, טימי ג'וניור, ספולושה כמתחייב בהסכם, מייק סקוט ומוסקאלה פותחת 65 מתוך 82 משחקי העונה הרגילה.

אטלנטה עושה פלייאוף ומודחת. שוב קליבלנד.

אז נכון שמריה קאלאס היא הגדולה מכולן, וגם במראה לשרודר עדיין יש מה לשאוף, אבל תארו לכם את דניס עם קצת איפור…?

תסריט ריאלי

איכשהו נראה שמספיק בודנהולצר על הספסל, רכז טוב על המגרש ולידו מילסאפ שידו בכל כדי לעשות פלייאוף במזרח ולהיות מודחת ע"י קליבלנד.

העונה תיבחן, בחסרונו, חשיבותו של הורפורד לתכנית המשחק של אטלנטה, ועד כמה הדומיננטיות ההגנתית והנוכחות במרכז ההתקפה של הווארד יכולים להוות עבורה תחליף.

כמו כן, משמעותית שאלת המחסנית החלודה של קורבר ועד כמה תצליח מחלקת הספסל להתגבש לכדי תפוקה משמעותית.

אישית, מעולם לא הייתי מאוהדיו של דווייט הווארד. מצד שני, זוהי ההזדמנות האחרונה של מי שכינה עצמו סופרמן להוכיח שהוא עדיין רלוונטי, ואת חלקם של בריאנט והארדן בנסיגה ההדרגתית אך מתמשכת ביכולתו. יש סיכוי מסוים שבמערכת הביתית והמגובשת של הוקס ימצא הווארד את הבית המקבל והמעריך שהוא מחפש, ויפרח. ניתן לו את הקרדיט.

ועדיין, ולמרות שמילסאפ הפך את עצמו לכוכב שעל איכויותיו אין עוררין, מה שנמצא באטלנטה מעבר לשניהם הוא רכז סולידי במקרה הטוב, קלעי מזדקן וספסל פחות מבינוני.

זה לא יספיק כדי לתת פייט לצמרת המזרח, אבל כן לכניסה למקום השמיני בפלייאוף והדחה בסיבוב הראשון, כמובן, ע"י קליבלנד.

 

גם אם זאת לא הייתה מסורת, קשה לחשוב על התאמה טובה יותר מזאב טנא לאטלנטה.

 

דובי

אנטומולוג, עובד סוציאלי ומטפל.. גר בערד וגם במייל dubiduofer@gmail.com

לפוסט הזה יש 40 תגובות

 1. כיף של פריוויו, אבל הרקורד של בודנהולצר הוא 100-146 (146 נצחונות) ולא 146-100 והרקורד של אטלנטה בעונה שעברה היה 34-48 ולא 48-34

 2. הווארד יהיה טוב מהצפוי רק כדי להוכיח שהוא לא אשם בשנים הגרועות שלו. על בודנהולצר לנצל אותו התקפית יותר ממה שיוסטון עשתה. אטלנטה יכנסו לפלייאוף ממקום אחרון, אכן התחלת ההתפוגגות של קבוצה נפלאה.

  1. אי אפשר לנצל אותו התקפית אחרת. האימונים המיוחדים וההשקעה בפיתוח צדדים חדשים במשחק הם מוטיב חוזר אצלו בכל קבוצה שאליה הוא הגיע. הוא פשוט כזה.

 3. פריוויו נהדר. יום יבוא ואני אבין את האובססיה הבלתי מוסברת שלך לזאב טנא. מסכים עם התחזית הריאלית, מקום 7-8 והדחה בסיבוב ראשון.

 4. פריוויו מעולה, תודה.

  אני ממש סקרן לראות את הווארד ומילסאפ ביחד. הווארד אף פעם לא שיחק עם פאוור פאוורד מהסוג של מילסאפ (מגן מעולה), ואולי החזרה הביתה לאטלנטה תעשה לו טוב.

  חוץ מזה, ג'ארט ג'ק הוא מחליף מעולה למקרה ושרודר לא יצליח.

 5. פריוויו מצויין עם הרבה הומור . מקום 7 – 8 , בזכות הקרדיט שאני נותן לבודנהולצר . אחרת היו מסיימים מחוץ לפלייאוף .

  1. "I want to do whatever I can to bring a championship home," Howard said Tuesday, according to the Atlanta Journal-Constitution. "I know it's not going to be easy. I've worked extremely hard this summer, every summer. I'm very motivated. I'm really [ticked] off about last season. I'm looking forward to coming back with a different mentality."

   פורסם בESPN ב6.6, לפי דברים שאמר לAtlanta Journal-Constitution .
   אם להיות כנים הציטוט המדויק היה כוונתו לעשות כל שביכולתו כדי להביא אליפות לאטלנטה. הוא אכן לא הבטיח אליפות, אבל להזכיר את המילה בצמוד להוקס של השנה נשמע מגוחך מספיק כדי לרדת עליו.

   1. "I've worked extremely hard this summer, every summer"
    כשכבר שנים מתלוננים עליך שאתה לא עובד קשה, במיוחד בקיץ, זה קצת סותר את המשך דבריו בקשר למנטליות השונה.

    1. זה לא מדויק. כל פגרה מתפרסמות בהבלטה ידיעות על ה"אימונים המיוחדים" ו"הגישה השונה" שהוא מתכוון להביא העונה. כשיהיה לי קצת פנאי אחפש ואביא.
     העניין המגוחך הוא ששום דבר לא באמת משתנה במשחק ההתקפה המוגבל שלו, בחוסר הרצינות, במנהיגות הרפה שהוא מנסה להביא ונכשל פעם אחר פעם מאז שעזב את אורלנדו…
     הוא פשוט ליצן מגודל ושחקן מוגבל שלא נעשה יותר צעיר ובטח לא משתנה.

 6. פריוויו מצוין, תודה רבה!
  אני חייב לציין אבל שאחרי טורונטו קליבלד ו(כנראה בוסטון) הכל דיי פתוח.
  ככה שאם קורבר והאווארד יתנו תפוקה ממוצעת-טובה יש סיכוי לא רע שהם יכולים להגיע גם למקום 4-5.

 7. אחלה פרוויו.
  דווקא קבוצות כאלה, בלי הייפ, נוטות להפתיע (אלא אם קוראים להם דנוור)
  אני מהמר שיפתיעו לטובה 🙂

 8. טוב חזרתי, דובי עורך דין עם דרישה ל-20 מיליון דולר בדרך אליך.
  לגבי אטלנטה יש לי דווקא הרגשה טובה.
  אני מחזיק מאוד משרודר כמנהל משחק וכמגן וחושב שהווארד יוכל להיות אפקטיבי כגו טו גיי. משהו שהיה חסר לאטלנטה. בטח שבפלייאוף זה יתבטא יותר.
  לגבי הנכונות שלו לעשות פיקנרול, כאן זה היה נקודה בעייתית ברוקטס. הוא פשוט לא הסכים ולא היה מחוייב לפיקנרול והתעקש לקבל את הכדור בפוסט, שם הוא היה ממש לא אפקטיבי.
  מצד שני לא היה לו מאמן כמו בודנהולצר והוא ידע שב-90% מהפעמים גם ככה הוא לא היה מקבל את הכדור ברול. עם שרודר הבעיה תהיה שהוא לא איום מרחוק כך שהווארד יקבל את הכדור 90% מהפעמים וימשוך שני שחקנים איתו. כאן הקליעה של קורבר ובייזמור יהיו קריטיות להצלחה. הווארד יצטרך ללמוד לשחרר את הכדור בזמן ולעשות חסימות נורמליות ולא עלובות כמו שעשה ביוסטון.
  גם כאן אני אופטימי בזכות המאמנים.
  גם אני חושב שאטלנטה יזכו במקום רביעי ויודחו ע"י קליבלנד. זה תסריט אופטימי או פסימי?

  1. רכז שמכניס, סנטר בפוסט, מוציא החוצה לזריקה… קוראים לזה התקפת המשולש בספר של פיל…
   אני דווקא לא מחזיק משרודר מנהל משחק דגול, אלא אם כן הווארד ישווה למה שחווה מבוורלי ואייזיאה כנען, או הארדן…
   אני גם באמת לא מאמין ביכולת הפוסט של הווארד ועוד פחות ביכולת שלו להשתלב בקבוצה נחמדה. לא יקח זמן רב לפני שהליצנות שלו תקפיץ לבודנ' את הפיוזים.

 9. פריוויו מעולה לקבוצה בינונית מאוד. לא קשה לי לראות את אטלנטה עושים פלייאוף, מצד שני גם לא קשה לראות אותם מסיימים מקום 12. מקווה שמישהו יעקוב אחריהם, כי אני כנראה לא.

 10. פריוויו שפרה דשופרא.
  אני מנבא להם הדחה בסיבוב הראשון בפלייאוף ללא יתרון ביתיות.
  לא ברור לי מה מילסאפ התותח (בן 31) עדיין מחפש בקבוצה הבינונית הזאת.

 11. דווקא אני מאמין שהם יפתיעו ויסיימו 2-4 הרווארד יכןל להיות הפתעה והחיזוקים של שרודאר כפותח והצעירים מהדרפט ידחפו תרבוצה למעלה

 12. הווארד יתאמץ להוכיח שהוא לא מה שהיה פעם, ויצליח להיות בדיוק מה שהיה פעם.
  שרודר, ביבופ ורוקסטדי, המוח הקטן שבתוך הרובוט של מילסאפ ושאר חברי שבט הרגל ימשיכו להתאמץ ובסוף להגיע לכלום.
  אהבתי שגם בפריוויו של אטלנטה אפשר, ורצוי, להכניס עקיצה (מה עקיצה? לימדו אותי שאם זה גדול יותר ממזרק, זו דקירה) לניקס.

 13. קבוצה שאיבדה 2/3 מהשחקנים המובילים שלה בשנתיים האחרונות והביאה במקום סנטר שנראה ששיאו מאחוריו, חסר להם עוד מישהו שיפתח את ההגנה מלבד קרובר מה שכן שרודר לדעתי דווקא יוכיח שלתת לו את המפתחות הייתה אחלה החלטה ושהוא העתיד של הקבוצה הזו. המזרח התחזק אטלנטה פחות, אם הווארד יתקמבק השנה פוטנציאל למקומות 6-8 ואם לא כנראה יישארו מחוץ לפלייאוף לראשונה בעידן בודנהולצר

 14. ניהול בינוני מינוס.
  קבוצה שלפני שנתיים הייתה אמורה להתחיל תהליך של השתלטות על המזרח, ועכשיו תלויה בילד מגודל עם בעיות גב.

  פריוויו מעולה!

 15. קבוצה שפשוט תקועה באמצע. עושה רושם שלא שלא הצליחו התקדם אלא הלכו צעד אחורה. פשוט לא הצליחו להביא שחקנים שיובילו קדימה.
  האוורד הגיע, לכמו שכולם חושבים, להזדמנות האחרונה שלו, הבעיה שהמשחק שמשוחק בNBA דורש אותו כתואם דיאנדרה ג'ורדן ולא להתחיל לחפור כמו שהוא חושב שהוא מסוגל.
  אני לא מחסידי שרודר ולא חושב שאפשר ללכת רחוק עם PG כזה. אני חושב שטיג טוב ממנו והשנה זה יוכח. שרודר הוא לא יותר מרכז מחליף.
  קורבר כבר בירידה וצריך כנראה לעלות מהספסל.
  ביזמור ניצל את אינפלציית החוזים בשילוב האתלטיות שלו לקבל חוזה גדול בתקווה שיהפוך לסוג של קארול/קראודר…
  מילסאפ הוא שחקן הכורסל הראוי היחידי והא כנראה הולך לשקוע בדכאון. או שיועבר בטרייד תמורת 2 שחקנים נורמלים לקו האחורי או שכנראה יקבל בוכטה בקיץ הבא וזה מה שמשאיר אותו.
  איכשהו בודנהולצר יצליח להפיק מהם פלייאוף, אבל אני לא רואה אותם עוברים סיבוב.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט