יומן האשך / אשך טמיר המקורי

השבוע אימי החליטה לסדר את חדרי הישן בבית ההורים.

כבר שנים רבות אני לא מתגורר שם אבל מאז שעזבתי החדר נשאר פחות או יותר אותו דבר. כעת אימי הסבירה שכיוון שהם שניהם כבר בפנסיה יש להם הרבה זמן פנוי, ושהם החליטו להתחיל להשקיע בעצמם. המהלך הראשון הוא להתחיל לעשות קצת ספורט (שכן, נפש בריאה בגוף בריא), ומכיוון שהחדר עומד שומם הם החליטו לשפצו ולהפוך אותו לחדר התעמלות.

החדר היה כנראה באמת זקוק לשיפוץ רציני שכן הם התקינו גם עמוד מתכת במרכזו, לתמיכה.

בינתיים הם גם הספיקו להעביר למחסן את כל חפצי הישנים, לנקות וגם לתלות נדנדת ערסל מהתקרה. כנראה להירגע אחרי ההתעמלות אני מנחש.

למה אני מספר לכם את הסיפור חסר הפואנטה הזה אתם שואלים? ובכן, בין שלל החפצים, חוברות הפורנו הגרמניות, עיתוני "לאישה", אמצעי המניעה המשומשים ובובות הכלבלבים מצאה אימי גם את היומן הישן שלי, ששנים חשבתי שאבד.

עיינתי בו ומצאתי קטע נחמד שחשבתי שיעניין אתכם. אם יהיה עניין נוסף בהמשך אולי אנסה לשלוף ממנו עוד כמה אנקדוטות מעניינות.

ללא המשך דחיות ודיבורים מיותרים נעבור לקטע שמצאתי:

 

'13.4.88 יום שישי – משהו מוזר בטלוויזיה'

יומני היקר. היום הלכתי לבקר אצל ספתא וסבא. אכלנו קובה ושיחקנו קלפים. ספתא הרוויחה עלי 30 אגורות, כל מה שנתנה לי שעה קודם דמי כיס. אח"כ ראינו סרט ערבי. היה מרגש וסבא אפילו קצת בכה. הוא אמר שזה מהמכה שקיבל בזרת מהשולחן (הוא צעק כוסאומאק!!! והסביר לי שזה אומר "לבריאות" כששאלתי), אבל אני חושב שהוא קצת התרגש.

אח"כ סבא וספתא הלכו לישון צוהוריים ואני נשארתי לראות טלוויזיה מול ערוץ לבנון. ראיתי פרק של 'הבית המעופף' ואחרי זה התחיל שידור של איזה משחק כדורסל.

אני מכיר משחק כדורסל מהשכונה אבל זה היה משהו מוזר מאוד! היו שם אנשים מוזרים מאוד וקצת מפחידים! אני פחדתי קצת אבל לא יכולתי להפסיק להסתכל. הם הרביצו אחד לשני וקפצו כל הזמן חזק אחד על השני כדי להגיע לכדור. במיוחד אלה שלבשו תלבושת כחולה. אולי כי בסמל שלהם יש סימן של כדור, אז הם חושבים שזה שלהם. היה שם איש מפחיד אחד, כושי גדול עם שפם ענקי שירד לו לשני הצדדים. לא יכולתי להפסיק להסתכל עליו כשהו זרק קליעות עונשין. הוא כול הזמן נשאר רגוע.

הזיכרון הראשון מהפיסטונס – ג'יימס "בודהא" אדוארדס.

היה עוד אחד, מפחיד ממש ואפילו עוד יותר מוזר, לבן, שהסתובב עם מסיכה! מסיכה שקופה כזאת, כמו איזה רובוט אנושי !!! הוא הזקיר (הטעות במקור – א.ט.ה) לי את רובוקופ, שאמה אמרה לי שתרשה לי לראות אותו בשנה הבאה, כשאני יהיה בן 10.

ביל ליימביר – שחקן כדורסל או רובוקופ?

היה ממש מעניין, מרגש ומוזר. אפילו יותר מהפרק האחרון של "מנהרת הזמן" שראיתי בחופש הגדול ב"רואים 6/6".

אני חושב שאני יחפש עוד משחקים כאלה ובמיוחד של המוזרים האלה בכחול. מעניין להסתכל עליהם למרות שזה קצת מפחיד!

אח"כ אמה באה לקחת אותי וחזרנו הביתה. הייתי קצת עייף מכל מה שראיתי היום ונרדמתי אצלה במיטה, למרות שאני כבר גדול. כשקמתי נגעתי במשהו קשה וגיליתי עוד משהו מוזר. מין מוט גמיש כזה עם בלוטה עליו בסוף. אמה באה וישר לקחה את זה ממני, ואמרה שזה צעצוע חדש לכלב שלנו. אבל במקום לתת לו אותו היא הכניסה אותו לארון שלה. נראה לי קצת מוזר כי הספקתי להציץ ולראות שיש לה עוד מלאן כאלה מוחבאים שם. אולי היא מחביאה אותם ממנו ורוצה לעשות לו הפתעה גדולה ליומולדת שנה שלו בעוד כמה זמן.

זהו בינתיים יומני היקר. אני אדבר איתך שובפעם כשיהיה לי משהו מעניין לספר. אה, וכמעט שחכתי לספר לך עוד משו מוזר – אתמול בבצפר בהפסקה אסי הוציא את הקטן שלו במגרש והתחיל לשחק איתו מול כולם. לא רציתי להסתכל כי זה מגעיל אבל שמתי לב למשהו מוזר. היה לו ליד הביצה מין גידול מוזר גדול מאוד שנדבק אליה, כמעט בגודל שלה. מעניין מאוד ואני מקווה שזה לא מסוכן ושזה לא יקרה לי."

 

עד כאן היומן. מקווה שנהניתם!

לסיום סרטון רלוונטי לסיפור וחידון שמצאתי בו תוכלו לבחון את עצמכם בנושא צעצועי כלבים (לחובבי הכלבים שבינינו).

והחידון:

http://metro.co.uk/2014/08/01/quiz-dog-toy-or-sex-toy-4818384/

אשך טמיר המקורי

was born, sort of living, will die somewhere in the future

לפוסט הזה יש 97 תגובות

 1. אשך !!!
  לא אומרים כושי !!
  אתה צריך לקחת שיעור ממומי להיות פוליטי קורקינט
  אומרים או חומי או אפרו-ניגרי

 2. ממתין בשקיקה לפרק הבא ומייחל לאוצרות נוספים משל הערוץ הלבנוני כגון האחים ואן אריק וספיידרמן מצויר בערבית. ואולי גם סרטי טבע מערוץ קפריסין (שקולטים רק אם אבא מחזיק את האנטנה בזוית מסוימת) באיכות שלא מאפשרת להבחין בין טורף לנטרף.

 3. כל הכבוד למומי שאני מניח אחראי על גיוסך לצוות.יישר כח ומחכה לספר המשותף שלך ושל מומי עם הקדשה.נראה לי שבזכות הצטרפותך לצוות מועדון ה-ללל כבר יכול לקבוע מדיניות באתר 🙂

 4. אחד העם, אחד הטיפשים אתה טיפש מורם מהעם.
  נותן לך 2 ספרים של "אידיוט של דוסטוייבסקי,
  יותר מידי זמן פנוי, גם באתרים אחרים.
  ,

 5. עכשיו הכל ברור, האשך התאהב בכושי גדול עם שפם מקסיקאי ומשם הכל התחיל.
  זה כמו שתיקח כלבלב תמים ותאמן אותו לרצוח גורי חתולים ואפרוחים רכים. אתה "מחתים" אותו על דפוס התנהגות. כשיגדל יהיה לו כבר את ההרגל.
  🙂

 6. ענק!!

  חוץ מהמוט, הדילדו, הויברטור, האשך הטמיר של אסי, הסבתא המהמרת והאמא הנפקנית קרה לי בדיוק אותו הדבר עם ג'ורדן מול מילווקי באקס (ג'ק סיקמה) באותו ערוץ נוסטלגי עם שלושת המשולשים הירוקים..

  1. 😉
   א: "מגיע לך ברכות. שמעתי שהרווחת חמישים אלף בעסקי נדל"ן".
   ב': "תודה. אבל לא בעסקי הנדל"ן אלא הטקסטיל, ולא חמישים אלא שישים וחמש אלף, ולא הרווחתי אלא הפסדתי".

 7. תודה לכולם. שמח מאוד שנהניתם! 🙂
  לא יודע עדיין האם יהיה המשך ואיזה. צריך לדפדף ביומן ולבדוק. ואולי אתחיל בכלל לכתוב יומן חדש.
  היומן מרוט לגמרי, חלק מהדפים דבוקים וחלקו לא קריא בשל כתמים לא מזוהים.
  למי ששאל, הסיפור בהחלט מבוסס על דברים שקרו באמת. אני אשאיר לדימיונכם את השאר 🙂

 8. חחח…אשך אתה שילוב של וודי אלן ואלמודובר עם נגיעות של לואי סי קיי.
  הילדות היא תקופה מלאת לבטים, כמו כל החיים.
  אני תמיד חיכיתי לקטע במשחק שבו אדוארדס ישלוף אזיקים ויבינו סוףסוף שהוא בכלל שוטר מקוף. כבר לא מרביצים בנבא, חבל.

 9. בן אדם חוזר בערב הביתה, מתיישב לאכול ארוחת ערב,
  ופתאום פורץ בצחוק מתגלגל
  (האישה חושבת שהשתגעתי, ואין מצב שאתן לילדים המסוקרנים לקרוא את הפוסט…)
  גדול אתה!

 10. 🙂 לגיא
  למנחם – חלק מהמילפיות שבסרטון בסוף לא נופלות לדעתי מסוניה.
  אגב מישהו ניסה את החידון?

 11. נהניתי מאוד מהסגנון. לצערי לא מהסיפורים. לא מכיר את הערוצים של לבנון וכאלה. התחלתי לראות NBA באינטרנט.

  אבל לפי כל הסיפורים הבאבויז באמת היו מפחידים. מחכה לעוד, ככה אלמד גם על ההיסטוריה.

  1. פעם לפני שנים רבות בארץ רחוקה בעולם שנקרא לו "שנות ה80" היה רק ערוץ טלוויזיה יחיד שהיה משדר סדרות כמו אי-טים. וונדרוומן. מקגיוור ואיירוולף. חובבי הספורט נאלצו להסתפק פעם בשבוע במשחק השבת או במבט ספורט.
   אבל למזלם מארץ רחוקה הגיע הישועה בדמות ערוץ METV הידוע יותר בשמו לבנון. מתוך כוונה להביא את הגאולה והאור הציף את המרקע בשידורי פוטבול אן בי איי ומכללות השזורים במשדרי דת גלויים וסמויים.
   כך בא לציון גואל עד אשר נולד ערוץ 5 אשר היה אביר הג'דיי של אוהדי הספורט השנ5ת ה90. אבל מאז עבר ערוץ הספורט לצד האפל ואנחנו משוועים לתקווה חדשה. גם בזמנים אפלים אלו ממשיך ערוץ המזה"ת להאיר את האפלה אבל באיכות שידור שלא השתנתה משנות ה80
   הסוף?

   1. חשוב לציין שעד היום יש בבתי חולים, בתי משוגעים ובתי תמחוי אנשים שלא שרדו את הדבר שבאותו עשור קראו לו "מוזיקה".

 12. מומי נתן לסילבי את החידון והופתע מהידע
  לפני שהייתה עם החציל היה לה נסיון גדול עם כלבים

 13. נהדר, פשוט נהדר. אני קצת יותר מבוגר ממך, רק שלצערי לא זכיתי להנות מהערוצים הזרים. הבית שלי ממוקם בנקודה הכי נמוכה במושב, ואבי אמר שכדי לקלוט את הערוץ הלבנוני נצטרך אנטנה של 16 מטר. בדיעבד, נראה לי שהוא פשוט שיקר מעצלנות.
  נאלצתי להסתפק בסרטים המצויירים ברצועה הערבית בן שש לשבע (פלאש גורדון! ג'יג'י! G force!). כדורסל ראיתי רק בתמונות, בכתבות של הדוקטור…

 14. נקרעתי. אני זוכר את כל התכניות האלה כי לנו לא היו ערוצים זרים בכלל ונאלצתי להתחנף לילד עשיר אחד שלא סבלתי כדי לראות אותן, ואז שכרי יצא בליקוקי כי אחותו היתה חברה שלי לשבועיים ונתנה לי לגעת לה בציץ. כן, רק באחד

כתיבת תגובה

סגירת תפריט