פילי חוזרת לשליטה בסדרה, פיניקס בדרך לסגור עניין / דור בלוך

פילי חוזרת לשליטה בסדרה, פיניקס בדרך לסגור עניין / דור בלוך

אטלנטה הוקס 111 (1) – פילדלפיה 76'ס 127 (2):

עוד משחק אימתני של אמביד, עוד ניצחון גדול לפילי, ואחרי שהיה נראה שאטלנטה בשליטה עכשיו פילדלפיה בכיסא הנהג ולא רק בגלל שהיא לקחה בחזרה את יתרון הביתיות.

פילי פתחה חזק את המשחק והובילה 20-28 ברבע הראשון כאשר בדומה למשחק השני היא מצליחה להביא את ההגנה הטובה שלה לשולחן ולהוריד את אחוזי הקליעה של היריבה. הרבע השני היה שקול אבל ברבע השלישי, אחרי סל של בוגדנוביץ' שהוריד ל-5 בלבד, שלשה של סת' קארי, 2 של אמביד מהקו ועוד 2 של סימונס מאסיסט של אמביד, עוד 2 של קארי ועוד דאנק מהדהד של סימונס והפער עלה ל-16 בתום ריצת 0-11 של ה-76'ס שחרצה את גורל המשחק.

מרגיש שהפציעה של האנטר יחד עם ההיעדרות של רדיש הם יותר מדי בשביל אטלנטה, לה אומנם יש רוטציית ווינגס דיי רחבה, אבל למה שהאנטר מביא בהגנה אין לה תחליף של ממש.

יאנג הוביל את ההוקס עם 28 נקודות ו-8 אסיסטים באחוזים מצוינים, קולינס הוסיף 23 אבל הסתבך בבעיית עבירות שפגעה בקבוצה. בוגדנוביץ' הוסיף 19, וגלינרי סיים עם 17, אבל אטלנטה לא הצליחה להגיע לגבהים ההתקפיים של המשחק הראשון בגלל 1 מ-9 של הורטר וגלינרי מחוץ לקשת והיעדר אלטרנטיבות בערב קליעה חלש של השניים.

בצד השני, אמביד עם עוד משחק אמבידי למרות איום הפציעה המרחף מעליו תמידית, עם 27, 9 ריבאונדים ו-8 אסיסטים. האריס הוסיף 22 וסימונס עם 18 הובילו את פילי שגם קיבלה תרומה יפה מהספסל עם 12 של הווארד ב-13 דקות ו-14 של קירקמאז.

דנבר נאגטס 102 (0) – פיניקס סאנס 116 (3):

הסאנס פתחו בטירוף וקלעו 37 ברבע הראשון כדי להבהיר מי הבוס ועל אף שדנבר צימקה ברבע השני לא היה ספק לרגע שפיניקס תיקח את המשחק הזה, ובהיעדר פציעות משמעותיות גם את הסידרה הזאת.

פערי הרמות מאוד מאוד בולטים, כאשר אם בסדרה של דנבר מול פורטלנד זה היה קו קידמי טוב בהרבה של דנבר מול קו אחורי טוב יותר של פורטלנד, ויוקיץ' היה יתרון יחסי דיי גדול, הרי שבסדרה הזאת לגבוהים של פיניקס יש תשובות טובות יותר, והיתרון של פיניקס בקו האחורי גדול יותר.

יוקיץ' עשה את כל מה שיכל עם 32, 20 ריבאונדים ו-10 אסיסטים אבל השורה המפלצתית הזאת לא הספיקה לקבוצה שלו אפילו כדי להתקרב. מוריס תרם 21 מהספסל, ובארטון שחזר מפציעה הוסיף 14, כאשר פורטר קולע 15, אבל גורדון היה חלש מאוד, ואת זה הנאגטס לא יכולים להרשות לעצמם מול יריבה עדיפה.

בדברי הימים של הפלייאוף הזה זה יזכר כמשחק הכריס פול. הגארד הבלתי נגמר, קלע 27 הוסיף 8 אסיסטים כאשר בוקר לצידו מוסיף 28 והשניים מובילים חמישיה שקולעת כולה בספרות כפולות בערב של 10 ו-15 לאיטון.

לפוסט הזה יש 103 תגובות

 1. דור מה זה הסיקור הסופר מהיר הזה? יוקיץ עדיין לוחץ ידיים 🙂

  בכל מקרה, ממש חבל לי שדנבר מסיימת ככה, אבל וואלה מגיע לפיניקס. קבוצה נפלאה ופול רב אמן.

 2. ממתינים בקוצר רוח ל-
  .
  חחחח פול סמרטוט תפס טרמפ על הגב של בוקר כל בזריקות חופשיות אפילו נגר קולע אותם בעניין עצומות אני מסיים מול הנאגטס עם 50 נקודות קליר פאת חחחח ניגוב משחק בית שימוש חחחחח אייטון הגיע למכסה של השירותים כבר ברבע הראשון צודק דה שוט פול ייבשש אותו חחחח

  1. אבל זה מה שהיה 😂😂😂
   שוב פול שם בגארבג 😂😂😂
   סידרה הבאה חביבי אני הוחך חהיקרא מצחוק על פול כמה שהוא הולך לחרבן. א י ממש מקווה שזה יהיה מול הקליפרס שהנגרייה תהיה יותר משובחת. דרסתם מהשנניה הראשונה בלי שום קשר לפול היה על 0 נק יפות

  2. תודה דור. מהיר כברק אתה בסיקור. גיא מה היית עושה בלי התגובות הללו של שימון? היה לך משעמם פה. חייב להגיד שלא ראיתי את המשחקים אמש אבל גם את הסדרה מול הלייקרס וגם את שני המשחקים מול דנבר הקודמים כן.
   הסאנס בעיניי עד כה הקבוצה הכי מרשימה בפלייאוף הזה.

 3. פיללפיה – הוקס: הספסל של פילי היה היום במשחק ונתן את האקסטרה. במקרה כזה פערי הרמות גדולים מדי בין הקבוצות.
  לדעתי ההדנה של פילי עדיין ממצה את הפוטנציאל שלה בסדרה הזו. הם מתעוררים לפרקים ונועלים את ההוקס, אבל לא עקביים מספיק.
  סאנס – נאגטס: הדומיננטיות של הסאנס פשוט מרשימה, בשני צדי המגרש. הנאגטס נאים כבויים, אין להם שחקנים שיכולים ליצור לעצמם ולאחרים (מורי פצוע וברטון רק חזר משם). יוקיץ' פשוט נלחם לבדו. הבלייזרס יכולים רק לבוא בטענות לעצמם כאשר הם רואים את דנבר בסדרה הזו.
  הסאנס בשליטה מלאה, ומשחקים מצויין. נראה שהניצחון בסדרה מול הלייקרס נתן להם את הבטחון הנוסף בעצמם.
  יחס האסיסטים איבודים של פול בסדרה הזו פנטסטי. 33 אסיסטים על 3 איבודים אם אני זוכר נכון. בוקר פשוט עושה סל מתי שצריך ומול כל שומר.

  1. בעונה הרגילה זה היה 3 – 0 לסאנס.
   .
   במשחק אחד בפיניקס שנגמר התבוסה מיצ'ל לא שיחק.
   המשחק השני היה אדיר, בוקר ומיצ-ל ראש בראש, נגמר אחרי הארכה.
   המשחק השלישי ביוטה אלו היו השחקנים המשלימים של הסאנס שהכריעו את ההתמודדות עם מבול של שלשות.

 4. מרגש לראות את המסע של פילי
  וגם נחמד לראות את השינוי שכריס פול הביא לפניקס… דמח בשביל גיא אחרי שנים של אכזבות…
  תודה על הסיקור
  🙏

 5. אסיים את גיבוב שטויות בוקר זה (הסאנס ניצחו. מותר לי…) עם –
  המתכון להצלחה בליגה הקשה הזו:
  .
  ברכת דה מגבון טמיר.
  תמשיכו, חברים. הדרך עוד ארוכה…

      1. אחח ידעת למה אתה לא מתערב איתי:
       יאנג מול ההגנה המשתקת של פילי עד כה: 28 נקודות 9.7 אסיסטים עם 3.7 איבודים בלבד. TS של 62.3 מול ההגנה מספר אחת בליגה שמתמקדת בו בלי הפסקה. ראית איזה חיסול הם הביאו בו אשכוס? (אבל זה.. זה… זה….. [הרס כדורסל/ הוא שנוא/ הוא מושחת/ צוללות…])

      2. כאילו לא ראית את המשחק.
       הוא היה נון פקטור ונחנק לחלוטין, ולא הרים את קבוצתו בשיט.
       קלע קצת בגרבג' כדי לשפר ממוצעים.
       היה לו משחק ראשון מוצלח ושניים גרועים ופאסיביים.
       איפה הוא ואיפה שחקני הטופ.
       # סילבר הרס את הכדורסל
       # השחקן השנוא בליגה
       # המושחת הולך הביתה מחר
       # ועדת חקירה ממלכתית לפרשת השחיתות החמורה במדינה – בגידה למען בצע כסף בבטחונה – פרשת הצוללות והמניות.

      3. עכשיו אתה סתם מנסה להטריל. ואם לא, אז ממש ממש מעציב אותי עם העיוורון שלך. אני עוצר פה כי אחרת אתה עוד פעם תאמר לי עד כמה אני בזוי.

      4. על מה אתה מדבר? איזה עיוורון?
       תעבור על הבלוג, אני ממש לא היחיד שאמר את זה.
       משחק סופר חלש, פאסיבי ומתוסכל שלו.

      5. תראה תגובה 99 + 99.1 בבלוג – ממש צפינו את התגובה שלך 🙂
       לסיכום, טריי היה נון-פקטור.
       לא השפיע על המשחק, לא דחף את קבוצתו, היה פסיבי, נכנע ללא תנאי כמו כולם (היה נראה משחק אימון בוגרים מול ילדים), טחנו אותו כשהוא היה בהגנה והוא היה בעיקר מתוסכל והיה עסוק בשטיקים וטריקים (תלונות לשופטים – טכנית, התחזויות, ניסיונות פרובוקציה על סימונס בהגנה כשסימונס לא מגיב לדחיפות ולעבירות הבוטות שלו ולניסיונות להתסיס, טראש טוק לסימונס על העונשין כשהוא מפגר בגארבג').
       שיפר ממוצעים בזמן הזבל הארוך שהיה בזכות ההופעה הנרפית שלו ושל קבוצתו.
       זאת לא הטרלה, זאת המציאות.

      6. אשך אתה נלחם עם עכבר סטטיסטיקות שלא צופה במשחקים ומנסה לספר תמונת מצב דרך סטטיסטיקות; זה אותם אנשים שמציינים שלברון קלע 25 נקודות מול פניקס רק לא מציינים שהוא קלע את זה שהיה 30 הפרש.
       .
       חגי משתמש בדמגוגיה זולה ומציג סטטיסטיקות כדי להראות כמה יאנג היה ״יעיל״, אממה הוא לא מציג את הזמנים שייצר את הנקודות. במילים אחרות Lies, damned lies, and statistics
       .
       כל מי שצפה במשחקים רואה שבשני המשחקים האחרונים הוא היה פשוט אנמי והשיג נקודות שהמשחק גמור, ברח מהכדור במקום לקחת את הקבוצה על הגב.
       אני מת על יאנג אבל הוא עדיין רחוק מהסקאלה של דונציץ קוואי והאלה שכופים את רצונם על המשחק.

      7. אוקי ברוך ושמעון (סורי אשך את דעתך אני יודע) אני רק רוצה להבין מהו מצבו של יאנג מבחינת רמה מבחינתכם.
       אז ברוך עד לא מזמן טענת שיאנג הוא קלוריות ריקות. האם הוא עדיין לעניות דעתך בסטטוס הזה? (או שעצם העליה לפלייאוף היא זו שגורמת לקלוריות שלו להתמלא? כי הרי זה תלוי רק בו ולא בקבוצה שמקיפה אותו בעצם) ואם כן/ לא פרט והסבר למה. ומה הוא צרי לעשות בשביל להיות בסקאלה של דונצי'ץ'/ קוואי שכופים את רצונם על המשחק (את שאתה אוהב את השורש כ.פ.ה.)
       .
       אז שמעון: רק להבין מהו המהעמד של יאנג בעינך ומה הוא צריך על מנת לעבור סטטוס לכאן או לכאן (להפוך לקלוריות ריקות כמו שברוך טען או לעלות לשלב גבוה יותר בדירוג של שמעון)?

      8. מה זה עד לא מזמן, שוב שינית טיעון ואתה מכניס לי מילים לפה ואני אוהב את השורש כפה?, אני אענה לתגובה שלך וזאת תהיה הפעם האחרונה עד שתביא הוכחות. אני לא אוהב שמסלפים את האמת ואתה עושה את זה בסיטונאות ידידי כדי להוכיח את הטענה שלך.
       .
       יאנג עד עונה שעברה (וזה הייתה העונה השנייה שלו בליגה) נכנס בהגדרה של ״קלוריות ריקות ״- שחקן שהסטטיסטיקה האישית שלו מצויינת,
       אבל לא מוביל לניצחונות.
       דרך אגב בדיון כתבתי שיאנג הוא לא קלוריות ריקות לדעתי והוא פרנצייז אבל הוא נכנס להגדרה עונה שעברה (חבל שאתה לא מביא קישורים גם פה ליושרה אבל זה שלך), כמו שציינתי בעונה אחת הכל יכול להשתנות והוא עדיין נורא צעיר.
       .
       ברור שהסגל שסביב שחקן משנה עדיין, המינימום של כוכב כשחקן פרנצייז שלא ייחשב קלוריות ריקות זה 40 נצחונות בעונה (בעונה מלאה) וזה לא משנה בכלל מי הסגל סביבו.
       כשמתייחסים לשחקן כמו טאונס/וויגנס כקלוריות ריקות אנחנו מדברים עליו כפרנצייז פלייר, לא כאופציה שנייה שלישית…
       .
       מה הוא צריך להיות לעשות כדי להיות ברמה של דונציץ, קוואי, לקלוע 30-35 נקודות בשינה לא שהמשחק גמור ולסחוב את הקבוצה שלו לנצחון.
       .
       יאנג מספיק מוכשר כדי ליצור הפרדה מהמגן בעזרת הזריזות והטכניקה הפסיכית שלו, אם זאת שהוא מוותר על הקליעה מ3 כל משחק ההתקפה והספייסינג של אטלנטה הופך למוגבל הרבה יותר,הוא משחק בדיוק לידיים של דוק ריברס יש סיבה למה אטלנטה הגיעו ל75 נקודות אתמול ב3 רבעים (ואנחנו מדברים על קבוצה שיש לה אופנסיב רייטינג של 114.3 בעונה הסדירה).
       .
       מה שהוא (יאנג) היה צריך לעשות אתמול זה לקבור 40 נקודות כמו שדונציץ קוואי עשו בסדרה הקודמת מספר פעמים ולנצח את המשחק , במילים יפות לקחת את המשחק על הגב שלו.
       הוא ברח מהכדור בפעם המי יודע כמה העונה (וזה שהוא קרי שעושה תנועה בלי כדור כן…)ונתן לחברים שלו ליפול כדי לברוח מאשמה יחי ההבדל הקטן, יאנג עדיין לא הוכיח שהוא מסוגל לעשות את זה.
       .
       הוא סיים את המשחק עם 28 נקודות ב60+ אפקטיבי וטרו שווטינג של 65+ אבל כל מי שצפה במשחק ולא מסתכל על סטטיסטיקה ואז מנתח את המשחק דרכה יכול לראות כמה הוא היה אנמי ולא משפיע. וכל זה ביחס לסטנדרטים של פרנצייז פלייר.

      9. ניסני אי אפשר להאשים אותי שאני לא אוהב את טריי. אותי אישית הוא מאכזב ייתכן שזה בגלל הציפיות הגבוהות שיש לי ממנו. זה בסדר היה לי אותם ציפיות גם לגבי ראס בקריירה שלו.
       טריי כרגע הוא בסקאלה טיר 2 גבוה בליגה.
       מה הוא צריך לעשות? לקלוע 40 50 ולנצח משחקים. זה אומר בעיקר לקלוע שלשות כי זה מה שחסר אצלו.
       לוקה היה שם 6 שלשות בסטפבק ראית איזה שלשות מיצל שם?
       שטריי קלע את השלשות האלה הוא ניגב הקטע שזה קרה רק במחצית אחת בסידרה.
       הוא בא לליגה על תקן קלעי 3 והוא חלש משם האחוז שלו חלש ובוא השלשות שלו בסידרה די לבד נותנים לו לזרוק את השלשות.
       סטף ודיים קולעים אותם על 2 שחקנים בסיבוב.
       זה הרמה שהוא צריך להגיע אליה בשביל לכפות נצחונות ולהכריע משחקים לבד. זה מה שעושים הגדולים.
       בוקר גיים 6 כפה נצחון 47 נק.
       מורי ומיצל פלייאוף שעבר כפו נצחונות.
       אני עדיין לא ראיתי משחקי 40 ו50 מטריי.
       לוקה מול הקליפרס התמודד פחות או יותר מול הגנה באותה רמה של פילי וכמעט כל משחק שם 40 פלוס ולקח אותם לבד לגיים 7. וזה כי הוא פגע מה3.
       אין מה לעשות הוא חייב להתחיל לקלוע משם הוא מחטיא זריקות נוחות משם ופילי נותנים לו את זה.
       לצערכם גם דני גרין נפצע אז עכשיו יהיה יותר קשה גם להחביא אותו בהגנה

      10. ברוך במילה אחת: וואף. יו אר סופט בייבי. אז עכשיו אני צריך לעבוד בשבילך ולהביא לך את המקור שאמרת (ואמרת..) עדיין לא הבנתי מה ההבדל בין הקלוריות ריקות שהוא היה שנה שעברה לבין מה שהוא נותן השנה? הוא נותן בדיוק את אותם המספרים משחק בדיוק אותו הכדורסל ומה שהשתנה זה מי מקיף אותו. אז מה בדיוק ההבדל? או שבעצם אין לך שמץ של מושג אז אתה כרגיל מבלבל תמוח עם טיעונים שהבן שלי בן 4 מצליח לטעון טיעונים יותר אינטליגנטיים מהם? אגב סטף הוא קלוריות ריקות היות והוא לא הגיע לפלייאוף השנה? ועוד הלוזר הזה שגמר את הסוס, הפסיד פעמיים במשחקי הפלייאין ואחד מהם בבית. קוואי? זה שבפיגור 0-2 לקבוצה גרועה כמו יוטה? יש לי תחושה שקרנו תרד בעינך באם הוא יפסיד בסדרה הזו (גילוי נאות לדעתי הקליפרס יקחו את הסדרה ואז קרנו של מיצ'ל תצלול פלאים בעיניך) אז מה המעמד שלו?
       ברוך אגב אם תבקש ממש ממש יפה אני אתן לך את המקור לטיעון האווילי שלך על קלוריות ריקות. ועדיין ברוך עם כל המלל שלך עדיין לא ברור לי מה זה "לסחוב" הוא אשם ששאר הקבוצה עמדה 3/20 מהשלוש למרות המצבים הטובים שהוא מסדר להם? אתה יכול להבין כמה הטיעון שלך מטופש?

      11. שמעון (ביצות שלך…) מסכים איתך בקשר לקליעה של טריי לא ברור לי למה הוא מחטיא כל כך הרבה (סטייל ג'מאל מארי). אבל באמת לא ברור לך למה הוא זורק הרבה פחות משלוש? ולא ברור לך שמלמה שאתה קורא לא סוחב אדם נורמטיבי היה קורא "משתף את החברים" "מרכז" וכו'?

      12. ניסני פלייאוף זה לא ניסוי חברתי וזמן לסוציאלים מה זה משתף את החברים החברים לא מספיק טובים קאפלה וקולינס לא בסידרה בכלל. מה אתה רוצה שבוגדן או הוארטר יעשו לך ניסים ונפלאות?
       הכוכב שלך צריך לעשות ניסים ונפלאות.
       לסלומון היל אין מה לחפש בסידרה הזאת.
       זמן לתת דקות לנייט הוא לא יכול להיות יותר גרוע מהיל.
       האנטר חסר אין ספק ההוקס לילי כריות.
       סוויט לו חלש מאד עושה רונדו

      13. נכון הוא צריך ללמוד מדיים ולוקה איך לשחק ולקחת על עצמו כדי שבסוף בכל מקרה הוא לא ינצח בסדרה. תכלס אתה צודק. אגב מי עוד בטיר שאתה שם אותו?

 6. באסה על דנבר, אבל אין מה לעשות, עם כל הניסים של יוקיץ' והפריצה של פורטר ומוריס, הם פשוט קצרים מדי מול הסאנס האדירים. זה יגמר, ככל הנראה, במשחק הבא, אבל לדנבר יש הרבה על מה לשמוח ולהתגאות מהעונה הזו – אם ג'מאל חוזר בריא והשאר ממשיכים להתקדם הם קונטנדרית בלי שום כוכבית.
  .
  דני גרין נפצע הלילה, מקווה שיחזור במהרה, ושהסדרה הזו תמשיך להיות מעניינת, מאמין שלאטלנטה יש פוטנציאל לנצח עוד משחק אחד לפחות.
  .
  תודה רבה דור.

 7. כואב הלב לראות את דנבר, אבל קרדיט לפיניקס שיודעים לקחת. מעניין מה לילארד חושב כשהוא רואה את זה בקנקון… אולי פורטלנד יחתימו את CP3 לעונה הבאה 🙂

  אמביד מפלצת, אבל שיחק היום 34 דק' והיה איזה 50 פעם על הרצפה. הרבה מזה הצגות, אבל עדיין קשה לדמיין אותו ממשיך ככה עוד 2.5 סדרות

 8. האם מה שלא קרה אצל ברקלי וקווין ג'ונסון (ואיינג'), ולא קרה אצל נאש, סטודמייר ומריון יקרה אצל בוקר, אייטון ופול?
  המשפחה שלי בפיניקס הוציאו שמפניה מהארון ובשלב הזה שמו במקרר.

 9. לכל מי שמרייר על הסאנס אני רוצה להזכיר שכריס פול כבר על האדים של הבריאות, אז תתפללו כל יום לבריאותו

  1. כריס פול שיחק העונה (עד כה) 78 משחקים.
   מהם ב-2 בלבד (0 בפלייאוף) הוא חצה את רף 39 הדקות.
   את רף 35 הדקות, הוא חצה 18 פעם (מהם פעמיים בפלייאוף).
   .
   הסאנס עושים כל שביכולתם לשמר את העונה של כריס פול,
   וזה כולל מתן הרבה אמון והרבה דקות חשובות לפיין (שמתמורה מחזיר תפוקה ויציבות נהדרים).
   .
   כמובן שיש חובה לציון ש-
   טפו, טפו, טפו.
   חמסה, חמסה, חמסה…

  2. האיש בדרכו לפנתיאון. אם הסאנס יקחו אליפות בספרי ההיסטוריה יהיה כתוב "ואז הגיע כריס פול…". הנוכחות שלו תופרת את הקבוצה הרבה מעבר לתפקיד הגארד על המגרש. הוא גם המנהיג העליון בחדר ההלבשה, גם הצ'יף על הפארקט וגם האיש של המאמן בפסקי הזמן.
   הסקורינג שלו בסופי משחקים על חשבון אסיסטים הוא מסר לצעירים שהוא חדור ביטחון עצמי. כל זמן שנכנס, מעולה. כשיתחיל להסתבך הצעירים עלולים להיות מושפעים מזה לרעה. עד כה לא נתקלתי בקבוצות שראו בכריס פול את האיום המרכזי ושמו עליו שמירות כפולות (אולי עשו ולא שמתי לב כי העיניים בד"כ על בוקר ואייטון). זה עשוי/עלול לקרות בסיבוב הבא ואז גם יעלה הסיכוי לפציעתו.
   נאחל לו במילותיו של אריק איינשטיין: "הנה הם חוזרים, שיהיו בריאים (מישהו שר את זה קודם)".

 10. תודה דור, וואו איזו מהירות, ניגטיב של ה-MVP
  בשלב מסוים במשחק המוקדם שמעון הציע לי סיבוב במכבסה! אותה מכבסה שאני הגיתי ובניתי!!! (שיושבת אמנם על יסודות פילוסופיים טבדיים ברורים מעולם הקירצוף והניגוף). ככה חולפת תהילת עולם. אבל אני לא כועס – לא ראיתי השנה הרבה את אטלנטה בעונה הרגילה וטעיתי כשהאמנתי למנחם, ניסני, הכובס עצמו ואחרים – שאמרו שמדובר בקבוצה, ושיאנג הוא כוכב. הפסד מחרתיים והם יחטפו מפילי סוויפ ג'נטלמני, בדיוק כמו וושינגטון יקירתי. חחחח אז אם צריך להכנס למכבסה בשביל זה – שיהיה. מגיע לי. יותר לא אאמין לאף אחד.
  .
  אתמול הצגתי 100% אפקטיבי בבק-טו-בק, בהחלט מאכזב (למרות שאתמול חלק הארי חשבו כמוני וציפו לנצחונות של הביתיות).
  אבל המאכזבת האמיתית זאת דנבר עם ה-MVP הנכנס שעכשיו כל שנותר לה הוא להלחם על כבודה האבוד ואז לצאת לפגרה עם המשפט האלמותי כאן בהופס "אני מאמין שבשנה הבאה עם החיזוקים הנכונים הם יהיו קונטנדרים". כבר שנה רביעית.
  .
  גיא העלה את המשחק שלו בפלייאוף ומראה לנו פיצ'רים חדשים כמעט מדי ערב. אחרי שחלב עד תום את פרות הנעליים, האנטישמי מהמפרץ והגבון הפסיכוסומטי, החל להוסיף את הפתיח "דה" תחת כל עץ רענן. עכשיו זה כבר מופיע גם אצל מגיבים אחרים! הגיבור התורן – "דה מגבון" טמיר
  חחחחחחח. עוד קודם לכן הציג חיקויים מילוליים (מוצלחים מאוד אני חייב להודות) לתגובות עמוסות האימוג'ים של הכובס. אם לא די בכך, הרי שאתמול זכו מבקריו של האקים אלאג'וואן סלאש רובינסון לברכת "הכלבים נובחים".
  על כך יש לי שני דברים לומר (ובכך אסיים).
  1. הלוואי שבעולם האמיתי היה לי כל כך הרבה נדל"ן כמו שיש לי שם.
  2. ברכות על הריצה היפה של פיניקס. קבוצה נהדרת. כיף לראות את כריס פול מתקדם בפלייאוף.

   1. איזו התערבות? הצעת לי על הקליפרס לא רציתי. הצעתי לך על הנטס לא רצית.
    לגבי המשחק הקרוב – זה תופס רק בפריוויו. או כמו שאתה אוהב להגיד ״דה פריוויו״ (חשבתי שאתה רומני, מסתבר שאתה בכלל הולנדי 😀😀😀)

    1. חחחח כל פעם שנדמה שהגעת לשיא אתה מתעלה למחוזות חדשים של דמגוגיה 😂😂😂 סירבתי להתערבות הזאת מההתחלה. למה לי ללכת על משהו עם אחוזים כל כך נמוכים? אפרופו פחדנות – בראקט של אנטי ניחוסון זה ממש גבורה גדולה. ווין ווין. אתה ממש ״דה טרומפלדור״ 😂😂😂 אבל שמע בשורה התחתונה מאז הבועה המעוותת אני מחזיק ממך מתערבן רציני (שילוב של דמגוגיה מהוקצעת, מניפולציות יעילות ולא מעט תבונה (אייל גיב יו דאט). בהתערבויות מבחינתי אתה הטים-טו-ביט 😀 אני מחכה לך בפינה 😉

     1. דה מגוג.
      .
      https://hoops.co.il/?p=231903
      .
      זו ההזדמנות שלך לכסות את ההפסדים.
      .
      דאבל אור נאת'ינג.
      .
      אני בוחר ביוטה,
      אתה הקליפרס.
      .
      ניצחת?
      2 הבירות נמחקות.
      .
      אני ניצחתי?
      .
      אתה מגיע למפגש הופס הקרוב ביולי עם 2 בקבוקי בירה צוננים ומזמין פיצה משפחתית למפגש.
      .
      הולך?
      .
      "יו אר און!
      (יש רק בעייה – לא בטוח שאוכל להגיע למפגש – אבל תוכל להמיר את הפיצה במה שתבחר.)"

      1. וואלה – לא זכרתי. אז יש התערבות. ברור.
       🙂
       אמרתי לך שאתה הטים-טו-ביט יודע ללחוץ ברגע הנכון (זה היה לפני או אחרי ה-0:1 ?)
       קבל ח"ח
       בזובאץ ננוחם (אימוג'י של גילרי)

      2. זה היה ב-0:0
       (חמישה אימוג'ים כאלה)
       🙂

      3. כמובן שזה היה לפני תחילת הסדרה.
       .
       יצאת פיתה, דה שוט. "דמגוגיה…"
       .
       ברור לך שאני אחזור להאשמה הזו בכל פעם שתחליט להשתמש במילה "דמגוגיה"?

      4. הכי מוזר,
       זה שבחרת להאשים טיפוס עם תסמיני OCD חמורים בהמצאה של התערבות.
       .
       לא ברור לך שאני אסרוק את המרשתת עם מסרק כינים באובססיות שלא תבייש שלדון קופר בשביל למצוא את התגובות המתאימות? . . .

      5. א. לא האשמתי אותה חלילה בהמצאת התערבות. חשבתי שאתה מציע לי אותה עכשיו. באמת שכחתי ממנה.
       ב. צודק. יצאתי פיתה
       (פששש גם 0:3 וגם זה – זה היום שלך 🙂)

 11. יש סיכוי שבמפגש הקרוב שוחטים איזה כבש לסולחה בין 'אתם יודעים מי' לבין 'אין לכם ברירה תמשיכו לקרוא את המריבות שלנו'? אם טבעוני שכמותי מציע את האופציה הזו, כנראה שכלו כל הקיצין… 🙁
  ותודה על הסיקור כמובן

  1. התנצלותי הכנה על דריסת פוסט אחרי פוסט עם התנצחויות משעממות. מבטיח לנסות להנמיך את גובה הלהבות ולצמצם למינימום את השימוש במילה דמגוג או בכלל נגזרות צמד האותיות "דה"…
   .
   רק כבש אחת?
   זה פחות מהצריכה השבועית של משפחת רוזן!
   מרגיש כמו מזימה טבעונית…

  2. אני מכריז על נצירת אש מוחלטת (גם אם באופן חד צדדי) לשבוע אחד. אחר כך ייבחן מחדש. מאמין שזה יאפשר לפורום להשתקם 🙂
   בזמן הזה – רק איקסים ועיגולים.

  3. גם כריס פול טבעוני.
   כדי לכבד את מפעלו אולי כדאי שיישחטו גוש טופו בצורת כבש. אתה יודע, גם כדי שהריבים לא ייעלמו לחלוטין.

    1. התחיל ב-2019. אמר שהוא מרגיש שהכושר שלו השתפר מאז הטופו.
     אולי טבעונות זה דווקא הפיתרון… מתי הפציעה האחרונה שלו הייתה?

      1. אולי לא ברצינות, אבל באהבה. בכלל, רוב הטבעונים זכאים לכל ביקורת, לפחות הזן המיסיונרי העונש שלהם. אהדה של קבוצה זה משהו שאתה מוריש לילדיך, טבעונות כל אחד צריך לבחור בעצמו (אם ירצה כמובן)

      2. הרועש…

 12. הג'וקר הוא ה-MVP האהוב עלי בשנים האחרונות וזאת יש להגיד – הקבוצה שסביבו שווה לטארמה!
  הוויתור על ג'רמי גרנט היה אסון, חד וחלק.
  מ"פ ג'וניור וגורדון אנמיים. fuckונדו קמפצ'יו זה לא מאנו ג'ינובילי, הבן של דוק ריברס הוא סחורה משומשת, בארטון ומילסאפ מקומם בבית אבות.
  אפילו ג'מאל מארי עדיין נמצא אצלי באיזור הספקות: ברור שהראה ניצוצות ויכולת אבל ראינו הרבה כוכבים לרגע שדהו אחר כך (מישהו זוכר את פני הארדויי?).
  המאמן מייק מלון – בניגוד לכל האחרים בהופס אין לי הבנה בתרגילים ואסטרטגיה ולכן לא יודע להגיד כלום לגביו. אולי הוא מאמן דגול ואולי סתם כיור. מה שבטוח – עם הקבוצה הזו במצבה הנוכחי הוא והג'וקר יגיעו קרוב מאוד.
  חבל.

  1. הרבה דברי שבח נכתבו על היכולת של הנהלת דנבר למצוא שחקנים מועילים במקומות נמוכים בדראפט (יוקיץ באמצע סיבוב שני !) ואז קרנישוביס עבר לשיקגו ואיתו חלק מהשבחים. השנה שיקגו לא הגיעו לשום מקום וגם דנבר פיספס. מסקנה, ניהול סגל שחקנים זה אתגר אדיר והחלטות נכונות בשנה אחת לא מבטיחות שגם בשנה הבאה ההחלטות יהיו מוצלחות.

  2. הוויתור על גרנט נגזר עליהם – הם הציעו לו את המקסימום, והוא פשוט העדיף ל"ככב" בדטרויט 🤷. גורדון לא אלוף העולם אבל גם גאריס לא היה, בגדול עסקה נכונה מבחינתם. אם ג'מאל היה בריא פיניקס לא היו מובילים שלוש אפס, ואני לא יודע אם היו מובילים בכלל.
   .
   קצת חבל לי שוויתרו על ביסלי וקרייג, אבל יתכן שלא יכלו להשאיר אותם במגבלות התקציב, לא בדקתי.

 13. פיניקס הקבוצה שאני הכי נהנה ממנה בפלייאוף.
  ידעתי שיעשו פלייאוף השנה.לא חשבתי שיגיעו לגמר מערב ועוד בצורה כזאת דומיננטית.
  בוקר סופרסטאר השיפור של אייטון מדהים.הפך לסנטר בכיר וההבנה של המשחק שלו עלתה השנה.
  ברידגס 3d מדהים וקמרון פיין שהיה נפל כרכז מחליף באוקלהומה לפני כמה שנים הוא ההפתעה הכי גדולה שלי הפלייאוף הזה.
  ידעתי שמיאמי יהיו פחות טובים מעזיבת קראודר מכיוון שהגעתו(יחד עם איגואדלה) באמצע העונה שעברה למיאמי ממפיס שיפרה את מיאמי פלאים.מיאמי לא מצאה לו תחליף.
  מעל כולם כריס פול.
  לאן שהוא לא הולך יש פלייאוף.הכי מצחיק שנה שעברה הוא היה באוקלהומה שרצתה טנקינג והביא אותה למקום 4 או 5 במערב.
  שימי ריגר מדבר הרבה שטויות אבל צודק לגבי כריס פול כל פעם שאומר שאי אפשר ללמד שכל.ביחד עם לברון אולי השחקנים החכמים בליגה.לא מת על האופי שלהם אבל מכבד אותם בניגוד לראסל ווסטברוק שאני מחבב כאדם אבל לא מהשחקנים החכמים שידע המשחק.

  ברכות לגיא וגילרי

 14. רוצה את פיניקס בגמר הנבא
  במזרח אין לי העדפה מיוחדת אבל פחות רוצה את ברוקלין

  פיניקס-פילי יהיה אחלה וגם ייצר עוד עניין באתר עם שמעוןvs גיא

  1. אני יוטה סאנס זה כדור שינה, קבוצות חביבות שאין אף אחד לשנוא בהם, מעניין מה יהיה הרייטינג בשעממומן הזה. אני מחכה לקלוט מתי לו הגביל יקלוט שליוטה אין מנהל משחק ויביא דאבל על מיטצל. עד עכשיו נותן לו לדבור שיאי קריירה.

   1. הוא הביא מלא דאבל על מיטשל, נגמר בחדירה או שלשה קלה וזה עוד בלי קונלי – כן היו גם איבודים אבל ממש מעט.
    מצד שני האזורית ממש הפריעה ואכן הצליחה להאט את מיטשל בחצי השני, נראה מה יהיה הפיתרון של סניידר לזה במשחק השלישי (חזרה של קונלי לבד יכולה לשנות המון, הפיק&רול שלו עם גובר רוצח אזורית והניהול משחק שלו היה מאוד מאוד חסר ברבע ה3).

    1. איזה מלא דאבל טים הוא הביא? הביא פעמיים כל המשחק שנגמר אחת במסירה קשה של מיצל לשלושה והשני בעוד סל של מיצל (ליד הקו שני מטר מ3 אחרי יציאה איטית של בברלי)., כל השאר אחד על אחד של מיצל.

 15. טוב, חבל על הזמן ועל סיכון בפציעות-
  גמר מזרח: פילי- נטס
  גמר מערב: יוטה-פיניקס
  שני גמרים איזוריים של פיפטי-פיפטי. מושלם.

 16. דוק ריברס שוקל להפסיד במשחק הבא בשביל לא למצוא את קבוצתו ביתרון של 3:1 בסדרה. מעדיף בהרבה להיות ב-2:2, יותר סיכוי לעבור ככה.

 17. אני עדיין מחכה שיוקיץ' ישחק דקה סבירה של הגנה נגד פיניקס, כמה זמן אני צריך לחכות?

  Mvp בתחת שלי, פיניקס פירפרו אותו בהגנה

  1. דווקא במשחק 3 יוקיץ' היה בסדר גמור בהגנה. הוא היה פיזי מאוד בצבע,
   דומיננטי במאבק על הריבאונד.
   הוא אף פעם לא יהיה שחקן שמסוגל לעצור פורוורדים וגארדים,
   וזה בסדר.
   הפלוס שהוא מביא בהתקפה זה ברמה, ובכן,
   של MVP.

   1. מה שעשו לו בפיק אנד רול זה בושה
    מי ביקש ממנו שיגן על גארדים?
    הוא לא שוט בלוקר, הוא לא מסוגל להגן בספייס
    הוא אפילו לא מסוגל להגן על אייטון

    1. אני זוכר את המשחק של הסאנס בפילדלפיה לקראת סוף אפריל. הפיק אנד רול של פול עם אייטון האכיל את אמביד לא פחות מרור מאשר הוא מאכיל עכשיו את יוקיץ'. אני לא זוכר כמה נק' קלע פול באותו משחק, אבל זה היה משחק מצוין שלו, כאשר רוב הנק' אחרי פיק אנד רול, הרבה מהם מול אמביד.

 18. נא לא לשכוח שדנבר ללא השחקן השני בחשיבותו לקבוצה, מוריי, שפצוע, איתו הסדרה תחרותית ולא חד צדדית. ובמצב שפיניקס ללא השחקן השני בחשיבותו בקבוצה, היא הייתה בנחיתות לעומת דנבר בהרכב מלא.

 19. יוקיץ' השלישי בתולדות בנב"א אחרי וילט וכארים להשיג במשחק פלייאוף לפחות 30 נקה, 20 כ"ח ועשרה אס'.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט