אירועי דיומא – 15.11.2020: ישראל נגד צ'כיה

כדורגל / רועי ויינברג

ליגת האומות – מחזור 5

דרג ב' – בית 2:

16:00-סלובקיה-סקוטלנד (ספורט 4). המשחק המקביל בבית הישראלי כשסקוטלנד העייפה מגיעה אחרי הבטחת עלייה ליורו. היא במקום הראשון בבית ולא אמורה להתקשות מול סלובקיה האחרונה. ניצחון סקוטי יבטיח לישראל השארות בדרג.

21:45-צ'כיה-ישראל (כאן 11). ניצחון כאן יקרב את ישראל לעלייה אפשרית לדרג הראשון כשגם נקודות ימנעו ירידה לדרג ג'. קשה לראות אותם מנצחים אחרי הפסד 2:1 במשחק הקודם לצ'כיה לפני חודש.

דרג א':

בית א':

19:00-הולנד-בוסניה והרצגובינה (ספורט 4). הולנד נגד הנבחרת החלשהל בבית נגדה איבדה נקודות יקרות ב-0-0 בחודש שעבר. הפעם סביר שנראה ניצחון הולנדי.

21:45-איטליה-פולין (ספורט 5). הפולנים בראש הבית ורוברט לבנדובסקי ינסה להפתיע ולעלות לגמר ליגת האומות מהבית הזה עם 7 נקודות (כשנשאר מחזור אחד לסיום). הסקוודרה אזורה ניצחו רק משחק אחד, נגד בוסניה,

בית ב':

21:45-בלגיה-אנגליה (ספורט 3). קרב מרתק על ראשות הבית ומשחק שבקלות יכול להיות חצי הגמר או אפילו הגמר ביורו או במונדיאל הקרוב. ניצחון בלגי יבטיח להם את המקום הראשון בבית בזמן שאנגליה חייבת נקודות בשביל לנסות לעלות לשלב הבא.

21:45-דנמרק-איסלנד (ספורט 1). האיסלנדים אחרונים בבית בזמן שדנמרק עם 7 נקודות ותעקוף את בלגיה ואנגליה אם תנצח והן יסיימו בתיקו. קשה לראות אותם נופלים כאן.

טניס / אלכס דוקורסקי

טורניר "גמר הסבב"

היום ייפתח בלונדון (באולם, על משטח קשה וללא קהל) הטורניר היוקרתי שינעל את העונה בהשתתפות שמונת המדורגים הבכירים בעולם, ביחידים ובזוגות (הטורניר המקביל לנשים, שאמור היה להתקיים בשנזן שבסין בשבוע שעבר, בוטל).

שמונת השחקנים שהעפילו לטורניר (וחולקו לשני בתים של ארבעה שחקנים, כ"א, כששני הראשונים מכל בית יעלו לחצי הגמר) הם: נובאק דג'וקוביץ', רפאל נדאל, דומיניק תים, דניאיל מדבדייב, סטפנוס ציציפאס, אלכסנדר זברב, אנדריי רובליוב ודייגו שוורצמן. שני האחרונים, שעונת 2020 היתה מצוינת עבורם, יישחקו לראשונה בטורניר זה בעקבות כניסתם לשמיניה הראשונה בדירוג (שוורצמן אמנם מדורג תשיעי בעולם, אך העפיל לטורניר בעקבות פציעתו של פדרר, שלא שיחק מאז אליפות אוסטרליה ומדורג כיום חמישי). רובליוב זכה השנה בלא פחות מחמישה טורנירים וניצח בארבעים משחקים. שוורצמן הצטיין בטורניר הרולאן גארוס, בו הגיע לחצי הגמר, כשבדרך לשם גבר ברבע הגמר על דומיניק תים, פעמיים סגן אלוף הטורניר והמנצח באליפות ארה"ב. עוד קודם לכן, בטורניר רומא, הארגנטינאי רשם ציון דרך שמעטים יכולים לזקוף לעצמם – ניצחון על רפאל נדאל במשחק שנערך על משטח החימר. הטורניר ישודר בערוצי צ'רלטון.

16:00: דומיניק תים (אוסטריה)-סטפנוס ציציפאס (יוון) – משחק הפתיחה של הטורניר יפגיש את הטניסאים שהיו שותפים למשחק הנעילה הצמוד של הטורניר לפני שנה, כלומר הגמר. היווני חזר מפיגור של מערכה בדרך לניצחון במשחק ובטורניר כולו. שני הטניסאים הציגו יכולת טובה מאוד העונה. תים, כאמור, זכה באליפות ארה"ב הפתוחה והיה שותף לגמר מותח מאוד מול נובאק דג'וקוביץ' באוסטרליה, בתחילת השנה. ציציפאס שיחק היטב באליפות צרפת הפתוחה, בה הגיע עד חצי הגמר, שם הקשה מאוד על דג'וקוביץ', כשחזר מפיגור של שתי מערכות מולו.

22:00: רפאל נדאל (ספרד)-אנדריי רובליוב (רוסיה) – זוכה 20 הגרנד סלאמים טרם זכה בטורניר "גמר הסבב", בעוד ששני יריביו הגדולים, פדרר ודג'וקוביץ', הניפו בו 11 פעמים את הגביע יחדיו (6 לפדרר וחמש לנובאק). נדאל, שהגיע לגמר הטורניר לפני עשר שנים וב-2013, אינו מצטיין, באופן יחסי, במשחקים שנערכים באולמות על משטחים קשים עקב המשחק המהיר שמאפיין את המגרשים הללו. משחקו האגרסיבי, לעומת זאת, של רובליוב מתאים היטב למשטחים הקשים באולמות ולראיה, שניים מתוך חמשת תאריו השנה היו בטורנירים באולמות.

רועי ויינברג

עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 10 תגובות

  1. תודה אלכס על הטניס.
    נרחיב קצת בליגת האומות
    ונתחיל במה שהיה אתמול (בתגובה הבאה על משחקי היום )

    דרג 1.
    בית 3+4 שוחקו אתמול.

    בית 3 צרפת אלופת העולם ניצחה בפורטוגל את אלופת אירופה ואלופת ליגת האומות הראשונה 1-0 שבדיה ניצחה את קרואטיה סגנית אלופת העולם
    2-1.
    כל הקבוצות בבית זה יהיו אגב ביורו
    הטבלה
    1. צרפת 13 נק
    2 פורטוגל 10 נק
    3 קרואטיה 3
    4 שבדיה 3

    אם איני טועה מה שקובע לפני הפרש השערים זה המאזן הפנימי ולכן אם אכן כך הרי שצרפת הבטיחה אתמול את עלייתה .
    אשר לקרואטיה /שבדיה הרי ששתי הנבחרות ניצחו אחת את השנייה באותה התוצאה 1-2 ולכן במקרה של שוויון הפרש השערים הכללי יקבע
    כרגע לשניהם מינוס 6 אך קרואטיה כבשה יותר היא ביחס 13-7 לעומת 9-3.
    נזכיר המדורגת אחרונה יורדת דרג .

    מחזור הסיום ביום שלישי
    אז תארח צרפת את שבדיה ופורטוגל את קרואטיה .

    בית 4.
    גרמניה גברה על אוקראינה 1-3 (וורנר צמד סאנה 1).
    שוויץ סיימה ב1-1 עם ספרד במשחק בו ראמוס "חגג" את השוואת השיא האירופאי להופעות בינלאומיות עם החטאת צמד פנדלים .

    הטבלה
    1 גרמניה 9
    2 ספרד 8
    3 אוקראינה 6
    4 שוויץ 3.
    במחזור הסיום בבית שבו גם כולם ביורו
    ספרד -גרמניה במאבק על כל הקופה בו המנצחת תעלה
    שוויץ תארח את אוקראינה למשחק הישרדות לאחר שאוקראינה כבר לא תוכל לסיים ראשונה בבית .
    במפגש הקודם אוקראינה ניצחה 1-2 .
    תוצאה דומה לזכות שוויץ תספיק לה שכן הפרש השערים שלה טוב משל האוקראינים

    עוד אתמול שוחקו משחקי דרג 4 הנמוך ביותר.
    דרג 4 מונה 2 בתים
    בית 1.
    מלטה גברה 1-3 על אנדורה
    איי פרו סיימה ב 1-1 בלטביה
    הטבלה
    1. איי פרו 11
    2 מלטה 8
    3 לטביה 4
    4 אנדורה 2
    במחזור הסיום ביום שלישי
    אנדורה תארח את לטביה המנצחת תסיים שלישית

    מלטה תארח את איי פארו לאחר שהאחרונה ניצחה 2-3 במפגש הקודם ולכן ניצחון קטן של 0-1 או 1-2 יספיק למלטה להבנתי

    בבית 2 (בית משולש היחיד בליגת האומות)
    סן מרינו וגריבלטר סיימו ב 0-0
    הטבלה

    1. גריבלטר 7 נק
    2. ליכטנשטיין 4
    3 סן מרינו 2
    ביום שלישי תארח גיברלטר את ליכטנשטיין כאשר תוצאת תיקו תספיק לה
    כל ניצחון ליכטנשטייני יעלה את האחרונה לדרג 3.

  2. משחקי היום בתגובה זו דרג 1
    דרג 1
    בית 1
    איטליה – פולין (21.45).
    הולנד -בוסניה ( 19.00)
    הטבלה כרגע
    1. פולין 7
    2 איטליה 6
    3 הולנד 5
    4 בוסניה 2
    ולכן הפסד בוסני בהולנד יוריד אותה כבר היום לדרג ב וכל המאבק במחזור הסיום יתרכז בעולה לחצי הגמר הטורניר.
    נזכיר שהולנד סגנית האלופה ושכל הנבחרות זולת בוסניה יהיו ביורו
    במחזור הסיום ביום ד.
    פולין – הולנד ובוסניה נגד איטליה .
    בקיצור לפני משחקי היום הולנד לא תלויה בעצמה ומשחק המפתח פולין -אנגליה

    בית 2 .
    נתחיל בטבלה לאחר 4 מש.

    1 בלגיה 9 נק
    2 דנמרק 7
    3 אנגליה 7
    4 איסלנד 0
    האיסלנדים הודחו השבוע מהיורו היתר יהיו שם

    משחקי היום 21.45
    בלגיה – אנגליה
    דנמרק -איסלנד .
    איסלנד כבר ירדה דרג ואנגליה תודח אם תפסיד
    למעשה אנגליה תודח כמעט סופית גם בתיקו
    דנמרק יודעת שניצחון והיא מגיעה למשחק הכרעה על כל הקופה בבלגיה .
    נציין עוד שבלגיה -אנגליה זה שחזור של המשחק על המקום השלישי במונדיאל והם נפגשו גם בשלב הבתים אז.
    דנמרק תתמודד בבית אחד עם פינלנד ודרבי סקנדינבי מול איסלנד מהווה הכנה טובה .

  3. דרג 2.
    בית 1
    הטבלה
    1 אוסטריה 9
    2 נורווגיה 9
    3 רומניה 4
    4 צפון אירלנד 1
    היום אוסטריה -צפון אירלנד (21.45).
    נורווגיה הייתה אמורה לצאת לרומניה אך נראה שהרשויות אסרו עליהם לצאת וייתכן שיפסידו טכנית

    בהמשך השבוע ברביעי אוסטריה -נוורוגיה וצפון אירלנד תארח את רומניה
    כרגע המאבק על העלייה לדרג 1 הוא בין אוסטריה ונורווגיה אוסטריה במצב מצוין לאחר שניצחה בנורווגיה 2-1
    כאשר היא לפני 2 משחקים ביתיים השבוע .
    במאבק נגד הירידה הצפון אירים במצב קשה אך הם מקווים לשמור על פיגור 3 מול רומניה אותה יארחו במחזור הסיום וניצחון יספיק להם בשביל לשרוד .

    מהבית הזה רק אוסטריה תהיה ביורו לאחר שצפון אירלנד כשלה בבית ונוצחה מול סלובקיה .

    בית 2. הבית "הישראלי"
    הטבלה
    1 סקוטלנד 10
    2 צכיה 6
    3 ישראל 5
    4 סלובקיה 1
    היום ב 16.00
    סקוטלנד -סלובקיה
    21.45 צ'כיה -ישראל

    בהמשך השבוע ברביעי 21.45
    צ'כיה -סלובקיה
    ישראל -סקוטלנד

    מתסכל להיות אוהד נבחרת ישראל ולראות שעד כה שלושת יריבותינו העפילו ליורו ואנו שעומדים מולם בכבוד נהיה בבית .
    השבוע יריבותינו הפגינו אופי גדול
    סקוטלנד שוב שרדה קרב פנדלים הפעם בסרביה החזקה ועוד אחרי שהסקוטים ספגו שער דקה 90 וראו את הכרטיס נשמט מהם .
    והם יהיו ביורו לראשונה לאחר 25 שנה מאז יורו 96 ובטורניר גדול ראשון מאז מונדיאל 98 .

    גם הסלובקים אותם ניצחנו בחוץ בחודש הקודם הראו אופי וניצחו בצפון אירלנד שהשוו דקה 87 אך סלובקיה ניצחה בהארכה.

    בקיצור 2 נבחרות שניצחו יריבות עדיפות מהן ועוד בחוץ במשחק הכרעה .

    עכשיו ניחא היינו מקבלים אחת מהן היום שהם ברקיע השביעי ….במקום זאת אנו מקבלים את הצ'כים שגם יהיו ביורו ( שוב עם סקוטלנד אגב ) וגם נחו .

    ישראל היא היחידה בבית שיכולה תיאורטית גם לעלות דרג וגם לרדת
    בשביל לעלות אנו צריכים 2 ניצחונות ולקוות לאי ניצחון סקוטי מול סלובקיה
    ובשביל לרדת לא מספיק שנפסיד פעמיים אלא שסלובקיה צריכה 2 ניצחונות

    ולכן עוד טרם משחקה של נבחרת ישראל דברים עשוים להתבהר שכן ניצחון סקוטי יסתום את הגולל על סיכויי העלייה של הנבחרת לדרג 1 ומאידך יבטיח סופית את הישארות הנבחרת בדרג 2.

    בשורה התחתונה אוהדי הנבחרת צריכים לרצות תיקו במפגש בין סקוטלנד לסלובקיה זו התוצאה שתבטיח לנבחרת שלנו גם הישרדות סופית בדרג 2 המכובד וגם סיכוי להעפיל בהינתן שננצח היום בצכיה ואת סקוטלנד במחזור הסיום .
    ניצחון סלובקי ייתן לנו אמנם סיכוי להעפיל דרג אך גם לרדת בהינתן שסלובקיה תנצח גם ברביעי בצ'כיה ואנו לא נשיג יותר מנקודה היום וברביעי .

    במאבק ההישרדות ישנה קונסטלציה תיאורטית שישראל מסיימת בתיקו עם צכיה שתפסיד לסלובקיה ברביעי אחרי שהאחרונה תנצח היום בסקוטלנד שתסיים איתנו בתיקו ברביעי

    במצב שכזה לישראל צכיה וסלובקיה 7 נק
    במצב שכזה יחס השערים יקבע .

    בשורה התחתונה
    סלובקיה לא יכולה לעלות היא חייבת 2 ניצחונות בכדי לשרוד בתוספת תוצאות אחרות

    ישראל . יכולה לעלות רק עם 2 ניצחונות ואי ניצחון סקוטי היום
    יכולה לרדת רק אם אי ניצחון בשני המשחקים ושני ניצחונות סלובקים

    צ'כיה : צריכה נקודה בודדת בכדי לשרוד
    חייבת 2 ניצחונות בשביל סיכוי לעלות ואי ניצחון סקוטי בודד

    ואחרי כל המלל ניצחון סקוטי צפוי על סלובקיה במשחק המוקדם סוגר הכל סקוטלנד בדרג 1 סלובקיה ב 3 צכיה וישראל ממשיכות ב 2.

    בית 3
    1 רוסיה 8
    2 הונגריה 7
    3 טורקיה 3
    4 סרביה 2

    היום 19.00 טורקיה -רוסיה
    21.45 הונגריה -סרביה
    ברביעי 21.45
    סרביה -רוסיה
    הונגריה -טורקיה .

    עוד טרם השבוע רוסיה וטורקיה הבטיחו מקומם ביורו
    השבוע חוו הונגריה וסרביה דרמות ענק שהסתיימו לגמרי שונה .
    ההונגרים פיגרו בבית 1-0 מול איסלנד עד הדקה ה 87 אך צמד שערים עוד לפני ההארכה נתנו להם ניצחון מדהים ומרגש והעפלה שנייה ברציפות ליורו ( בבית "המוות" עם אלופת העולם צרפת אלופת אירופה פורטוגל והאירופאית הטובה בכל הזמנים גרמניה).

    סרביה אירחה את סקוטלנד פיגרה במפתיע הצליחה להשוות דקה 90 אך עפה מהנקודה .

    גם כאן המטרות מנקודות סרביה רק רוצה לשרוד בעוד הונגריה רוצה לעלות דרג.
    בקרב הישיר ביניהם .

    לפני כן טורקיה תנסה לסבך את סרביה לעומת רוסיה שתרצה לברוח להונגריה בקרב העלייה

    בית 4.
    הטבלה
    1 ווילס 10
    2 פינלנד 9
    3 אירלנד 2
    4 בולגריה 1

    היום 19.00
    בולגריה -פינלנד
    ווילס -אירלנד
    ברביעי 21.45
    אירלנד -בולגריה
    ווילס -פינלנד
    הבית הזה מתחלק ל 2
    ווילס ופינלנד נאבקות על עליית דרג שניהם יהיו גם ביורו
    לעומת זאת אירלנד ובולגריה יאבקו על הישרדות
    הבית הזה יוכרע כמעט בוודאות ברביעי
    והיום זה מאבק על שיפור עמדות
    אמנם אם ווילס תנצח היום ופינלנד תפסיד אז ווילס תעפיל כבר היום כל תוצאה אחרת וההכרעה כל העלייה תהיה ברביעי

    בתחתית רק ניצחון של אירלנד בווילס והפסד ביתי של בולגריה לפינלנד תשאיר את אירלנד בדרג 2 ללא מאבק .
    כל תוצאה אחרת וההישרדות תוכרע בקרב הישיר אירלנד -בולגריה ברביעי

  4. דרג 3
    בית 1
    אתמול שכחתי לציין קפריסין ניצחה 1-2 אץ לוקסמובורג האזרים סיימו ב 0-0 עם מונטונגרו
    הטבלה מחזור לסיום
    1 מונטונגרו 10
    2 לוקסמבורג 9
    3 אזרביג'אן 5
    4 קפריסין 4

    במחזור הסיום בשלישי (21.45 ) מונטונגרו תארח את קפריסין ולוקסמבורג את האזרים.
    מונטונגרו תעלה אם תנצח ובתחתית האזרים יעלו בניצחון אם אם קפריסים לא תנצח

    בית 2
    הטבלה לאחר 4 מחזורים
    1 מקדוניה 6
    2 גיאורגיה 6
    3 ארמניה 5
    4 אסטוניה 2
    משחקי היום :
    16.00 מקדוניה -אסטוניה
    19.00 גיאורגיה -ארמניה

    ברביעי :
    19.00 גיאורגיה -אסטוניה
    ארמניה -מקדוניה .
    מקדוניה הצפונית ניצחה השבוע בגיאורגיה בפליאוף היורו וחגגה עלייה היסטורית ליורו הכוכב הכי גדול שלה בכל הזמנים פאנדב (זוכה אלופות עם אינטר 2010 )כבש את השער ובגיל 37 ישחק לראשונה בטורניר גדול .

    היא שוב במאבק מול גיאורגיה וארמניה על המקום בדרג 2
    שום דבר עדיין לא סגור
    אך ניצחון צפוי של מקדוניה על אסטוניה במשחק המוקדם יוריד את האחרונה סופית דרג

    בית 3
    הטבלה ( 4)
    1 סלובניה 10
    2 יון 8
    3.קוסובו 2
    4 מולדובה 1

    היום :
    21.45 סלובניה -קוסובו
    21.5 מולדובה -יוון

    ברביעי 21.45
    קוסובו -מולדובה
    יוון -סלובניה
    אם לא יקרה משהו בלתי צפוי היום ההכרעה בבית תהיה ביום רביעי
    רק אם סלובניה תנצח היום ויוון לא הרי שסלובניה תוכתר כאלופה
    רק אם קוסובו תנצח ומולדבה תפסיד תוכרע ההישרדות ומולדובה תרד ליגה.

    בית 4 :
    1 בלארוסיה 7
    2 ליטא 5
    3 אבניה 5
    4 קזחסטן 4

    משחקי היום :
    19.00 בלאורסיה -ליטא
    19.00אלבניה -קזחסטן
    ברביעי 17.00
    קזחסטן -ליטא
    אלבניה -בלארוסיה
    הבית צמוד וכל אחת יכולה לעלות ולרדת אחרי מחזור היום ייתכן רק ייתכן שנהיה יותר חכמים
    בכל מקרה ההכרעות הסופיות יוכרעו במחזור הסיום

  5. נבחרת ישראל בכדורגל זו אשפה טהורה שלא באמת שווה התייחסות. הדבר האחרון שהכדורגל פה צריך זו העפלה לטורניר גדול, אחרת יתחילו גם להאמין בבלוף הזה. פני הכדורגל משקפים היטב ביעני כוכב – ערן זהבי – שחקן בינוני מינוס שהצלחה מסויימת בליגה תת רמה כמו סין נדחסה לו לאגו. זהבי הוא כלום וזה עדיין יותר מהכדורגלן הישראלי הממוצע. אשפה

    1. תגובה מתלהמת ולא רצינית.
      מסכים איתך שהליגה הישראלית היא בינונית מינוס, והשחקן הישראלי הממוצע הוא ברמה מביכה ביחס לרמה האירופית הבינונית. עד כאן הכל טוב ויפה.
      ערן זנבי שחקן מצוין שהוכיח את עצמו בכל מקום ששיחק, אולי למעט בפאלרמו בליגה האיטלקית הראשונה, חהזכירך.
      דאבור ווייסמן משחקים בליגות בכירות, ואלי דסה מגן ימני מצוין בקבוצת צמרת בהולנד.
      יש הרבה ליקויים וכשלים בניהול הכדורגל בישראל, וערבוב של פוליטיקה ושאר מרעין בישין שאני מקווה שייעלמו מהנוף בהקדם האפשרי.
      אבל הגזמת לחלוטין עם ה'כלום' ועם ה'אשפה טהורה'.

  6. טוב נסכם עם מבט למחזור הסיום

    דרג 1 משחקי היום
    בית 1.
    איטליה מנצחת את פולין 0-2
    הולנד גוברת על בוסניה 1-3
    הטבלה
    1. איטליה 9
    2 הולנד 8
    3 פולין 7
    4 בוסניה 2
    מחזור הסיום 21.45 ברביעי
    פולין -הולנד
    בוסניה -איטליה .
    בוסניה ירדה לדרג 2 נותר מאבק העלייה
    ניצחון איטלקי בבוסניה והיא עולה
    תיקו איטלקי יאפשר להולנד לעבור אותה אם תנצח כאשר פולין לא תוכל לעבור אותה בגלל מאזן פנימי

    הפסד איטלקי יעלה את המנצחת במפגש הישיר פולין הולנד כאשר תוצאת תיקו תשאיר את איטליה בראש עקב מאזן פנימי עדיף על ההולנדים

    לסיכום צריך לקרות משהו יוצא דופן על מנת שאיטליה לא תעפיל לחצי הגמר

    בית 2.
    היום
    בלגיה מנצחת את אנגליה 0-2 דנמרק גוברת על איסלנד 1-2
    הטבלה
    1. בלגיה 12
    2 דנמרק 10
    3 אנגליה 7
    4 איסלנד 0
    במחזור הסיום ברביעי 21.45
    אנגליה – איסלנד
    בלגיה – דנמרק
    המפגש הראשון לפרוטוקול .
    המפגש השני יכריע את זהות העולה לחצי גמר המפעל כאשר לבלגיה המארחת תספיק תוצאת תיקו .

    בתים 3-4 הוזכרו למעלה
    רק הערה קטנה
    לפיינל פור ליגת האומות הקודם העפילו פורטוגל הולנד אנגליה ושוויץ למעט הולנד הסגנית היתר הודחו כאשר גם הולנד לא תלויה בעצמה .

    הלאה דרג 2.
    בית 1.אוסטריה גברה על צפון אירלנד 1-2
    נורווגיה שהייתה צריכה לצאת לרומניה לא שיחקה וכרגע נראה שתפסיד טכנית

    הטבלה
    1 אוסטריה 12
    2 נורווגיה 9
    3 רומניה 4
    4 צפון אירלנד 1

    במחזור הסיום
    אוסטריה מול נורווגיה שלא תגיע
    צפון אירלנד תארח את רומניה אלא שאם רומניה תנצח טכנית אזי גם ניצחון לא יעזור לאירים שירדו מצד שני ישנה סברה שכל משחקי נוורוגיה יבוטלו והיא תרד דרג.

    כך או כך אם לא יקרה משהו לא הגיוני אוסטריה בדרג הראשון

    בית 2
    בצהריים סלובקיה העניקה לנו תקווה עם 0-1 על סקוטלנד
    בערב נבחרת ישראל בעטה ( כרגיל ) בדלי כשנוצחה 1-0 בצ'כיה
    הטבלה
    1 סקוטלנד 10
    2 צכ'יה 9
    3 ישראל 5
    4 סלובקיה 4.
    במחזור הסיום רביעי 21.45 .ישראל -סקוטלנד
    צכיה סלובקיה

    הסקוטים עדיין תלויים בעצמם לראשות הבית אולם אי ניצחון שלהם למול ניצחון צ'כי והצכ'ים עוברים אותם .
    סקוטלנד בכל מקרה תסיים ראשונה אם תנצח או אם צכיה לא תנצח אפילו הפסד שלה כאן ותיקו צ'כי

    המצב בין ישראל לסלובקיה הוא כזה שישראל צריכה או ניצחון על סקוטלנד או אי ניצחון של סלובקיה בצ'כיה על מנת לשרוד בדרג 2 ….לפחות זה.
    הניצחון או לפחות אי ההפסד חשובים מאד גם בשביל דירוג פיפ"א ישראל כרגע בדרך 4 מתוך 6 ועל מנת לשמור על דירוג זה ולא לרדת לדרג 5 אנו צריכים לפחות נקודה ( להערכתי ).

    בית 3
    היום הונגריה -סרביה 1-1
    טורקיה – רוסיה 2-3
    הטבלה
    1. רוסיה 8
    2 הונגריה 8
    3 טורקיה 6
    4 סרביה 3.

    מחזור סיום רביעי 21.45
    סרביה – רוסיה
    הונגריה -טורקיה .

    סרביה תשרוד רק אם תנצח וטורקיה תפסיד כל תוצאה אחרת והיא יורדת לדרג 3.
    טורקיה מצדה במצב מעניין כאשר היא יכולה לרדת לדרג 3 אך גם להעפיל לדרג 1 אם היא מנצחת בהונגריה ורוסיה לא מנצחת בסרביה

    הונגריה מצדה אם תשיג נקודה לפחות יותר מרוסיה
    קרי בתיקו אם רוסיה תפסיד או ניצחון לעומת מקסימום תיקו רוסי
    רוסיה תעלה בוודאות בניצחון וייתכן שגם בתיקו בהינתן תיקו במפגש המקביל

    בית 4.

    היום ווילס גברה על אירלנד 0-1 פינלנד גברה בבולגריה 2-1 וכל ההכרעות במחזור הסיום

    הטבלה
    1. ווילס 13
    2 פינלנד 12
    3 אירלנד 2
    4 בולגריה 1.

    מחזור הסיום רביעי 21.45
    אירלנד – בולגריה
    ווילס -פינלנד
    בקיצור למארחות יספיק תיקו והאורחות חייבות לנצח
    אם בולגריה לא מנצחת באירלנד היא יורדת לדרג 3 ואם פינלנד לא מנצחת בווילס היא נותרת בדרג 2.

    דרג 3.

    בית 1 שוחק אתמול צוין למעלה

    בית 2.
    היום ארמניה ניצחה בגיאוריגיה 2-1 בעוד מקדוניה גברה 1-2 על אוסטוניה

    הטבלה
    1. מקדוניה 9
    2 ארמניה 8
    3 גיאורגיה 6
    4 אסטוניה 2
    מחזור סיום רביעי 19.00
    ארמניה – מקדוניה
    גיאורגיה -אסטוניה
    המשחק השני לפרוטוקול שכן גיאורגיה כבר לא תדביק את הראשונה ולא תסיים אחרונה

    ולכן הכל יוכרע בארמניה שניצחון ביתי יעלה אותה לדרג 2.

    בית 3.

    היום יוון ניצחה במולדובה 2-0
    סלובניה גברה על קוסבו 1-2

    הטבלה
    1. סלובניה 13.
    2 יוון 11
    3. קוסובו 2
    4 מולדובה 1

    מחזור סיום רביעי 21.45
    קוסובו -מולדובה
    יוון -סלובניה
    עם 2 משחקי הכרעה
    בתחתית קוסובו הביתית צריכה נקודה לשרוד
    בצמרת יוון הביתית חייבת ניצחון ביתי בכדי להעפיל .

    בית 4.
    ביום בלארוסיה גברה 0-2 על ליטא
    אלבניה גברה 1-3 על קזחסטן

    הטבלה
    1. בלארוסיה 10
    2 אלבניה 8
    3. ליטא 5
    4 קזחסטן 4

    מחזור הסיום רביעי 17.00
    קזחסטן -ליטא
    אלבניה -בלאורסיה
    גם כאן קרב הישרדות קזחסטן צריכה ניצחון אחרת יורדת
    ואלבניה צריכה ניצחון אחרי כן נותרת בדרג 3.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט