פודקאסט מתמסרים – מארחים את זיו אילן לשיחה על סקרמנטו והדראפט

לכבוד חזרת העונה המסתמנת דיברנו עליה בפרק החדש שיצא, בנוסף לשיחה על ווינריות וכיצד היא משתקפת, שיחה מעמיקה על סקרמנטו והעתיד ועל הדראפט עם זיו אילן. האזנה נעימה!

לפוסט הזה יש 13 תגובות

 1. היה נעים לשמוע את כל שעת הפודקאסט בשעה שאכלתי ארוחת בוקר עם גייל, ונכנסתי לקרוא דברים אחרים באתר. עבורי פודקאסט כזה הוא מצויין כבקגראונד למשהו אחר שאני עושה. ז"א – שלא באשמתכם הנושא הוא לא בעל חשיבות עולמית-גלובאלית ולא עניין של חיים ומוות אז כמובן שאי אפשר לצפות שיאזינו לו ב-100% ריכוז משך שעה שלמה.
  כמה הערות:
  1. כולכם נשמעים מצויין.
  2. היה עדיף להשקיע 20-30 שניות בהצגת האורח. עם זיו מצאתם את מומחה סקרמנטו מס' 1 בישראל וכדאי היה להציגו כאחד כזה.
  3. השאר היה בסדר, כולל דן, אבל רותם, כשדברת על 8 המשחקים היית חייב לציין שבסופם ייערך PLAY-IN TOURNAMENT בין ה-8 וה-9, הטוב משלוש כש-8 מתחילה ביתרון 0-1.

  בס"ה טוב מאד, רמה טובה, ומעניין

  1. תודה דוק, זה לגמרי Talk Radio "פודקאסט".
   לא המציאו שום דבר חדש ועם ארוחת בוקר הולך הכי טוב.
   Thomas English Muffin, Slightly Toasted…Butter, Yellow Cheese, Poached Egg and A Slab of Bacon.

   תאמין לי, כשרות בד"צ לא יודעים מה הם מפסידים…

 2. היה עדיף להיות בקשר עם הפודקאסט השני כששניהם בראש האתר. מדובר כאן על שעתיים נטו האזנה. אסור שזה יופיע יותר באותו יום, וזוהי אזהרה לשני הפודקאסטים. אם זה יקרה שוב, הראשון יישאר והשני ייעלם. הווה אומר? שתהיו בקשר ותדעו מתי זה ניכנס וזה ניכנס

 3. עוד דבר: עליכם להציג את עצמכם. אולי רותם לא צריך לגלות את גילו. וכשיש אורח גכמו דן רוזנבלום תנו לו דקה לספר על עצמו. במקרים רבים זה יעניין את המאזינים יותר מכל דבר אחר.

 4. ולא יזיק לשאול אחד כמו דן, שנולד בניו יורק, מה דעתו על ההפגנות שהיו שם, וממשיכות אפילו היום בגדול, זה היום ה-14. אמש כל ה-ACTION היה ליד הברקליס סנטר הבית של הנטס. כמה דקות על זה ימשכו את המאזין לא פחות מספורט, אם לא יותר.

  1. או! הדוק מבין עניין!
   לנצל את הכשרונות הטבעיים של כל אחד מאיתנו…

   האמת אבל, עד היום הכל היה בטייק אחד ולפעמים אפילו על רגל אחת…
   בין חיי המשפחה של ג'ון וה Extreme Gardening Recovery Plan שלי…לא תמיד יש לנו זמן להכין הכל…אנחנו מאלתרים לא מעט.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט