"לא רק רשת" פרק 8 – מארחים את דניאל גמליאלי, הכדורסלן שהפך למשורר / יניר רובינשטיין ושימי ריגר

"לא רק רשת" פרק 8 – מארחים את דניאל גמליאלי, הכדורסלן שהפך למשורר / יניר רובינשטיין ושימי ריגר

"לא רק רשת" הוא הסכת חדש בו יתארחו אנשים מעולם הספורט והמוזיקה לשיחות וג'אמים. הפרקים הם באורך 20 דקות בערך ויעלו מידי יום שלישי בערב. עקבו אחרי ההסכת בספוטיפיי לקבלת עדכונים.

קישור לפרקים הקודמים: https://hoops.co.il/?p=188852

בפרקים 2-1 ארחנו את מאמן נבחרת צ'כיה בכדורסל, רונן (ננו) גינזבורג.

בפרקים 5-3 ארחנו את נגן הג'ז, אלי דג'יברי.

בפרקים 7-6 ארחנו את מאמן מכבי אשדוד ועוזר מאמן נבחרת קנדה, בראד גרינברג.

בפרק החדש, פרק 8, אנו מארחים את דניאל גמליאלי, משורר, מלחין וזמר מקורי מעין כמוהו שהתחיל את חייו ככדורסלן מקצועי.

להאזנה:

https://pinecast.com/listen/41bbc62f-53c9-45b1-8eb9-e1599b021f7f.mp3

ניתן להאזין גם בספוטיפיי:

תקציר פרק 8: דניאל גמליאלי הוא כדורסלן לשעבר וזמר, משורר ומלחין בהווה. ב-2019 הגיח עם אלבומו הראשון והמקורי מאוד "מחסן". במהלך שלושת הפרקים הבאים נארח אותו בבר החדש של משפחת ריגר, בירמיהו 54 ת"א, ונשוחח ונג'מג'ם. בפרק זה גמליאלי מנגן את "ציפור", מדבר על המעבר מכדורסל למוזיקה, על חיי האהבה שלו כפי שהם משתקפים בשיריו, וגם שימי ריגר מגלה פרטים מעניינים על חייו הוא, ועוד הרבה. המשיכו לפרק 9 ו-10 להמשך הראיון ועוד קטעי נגינה.

שלהבת

יניר רובינשטיין (שלהבת) הוא כתב הופס בוושינגטון הבירה. לשאר כתבותיי נא ללחוץ על תמונת הכדור מימין.

לפוסט הזה יש 3 תגובות

  1. האם שימי ריגר מדבר בכלל? מה תפקידו ב'לא רק רשת'. לא חושב ששמעתי את קולו בעשר הדקות הראשונות. יכולתי להקשיב רק לשיר הראשון. נשמע לי מין שיר עצוב, על היום האחרון, א-לה ליאונרד כהן (אבל אטי מדי) על סופניות או משהו כזה. היום הוא היום האחרון או משהו כזה. אז מה צריך לקרות ביום האחרון? לא הבנתי. הוא מדבר יותר משר – ובזה יש לו קול די ערב. דניאל גמליאלי שחקן כדורסל מקצועני לשעבר? מעולם לא שמעתי את שמו. בס"ה ה יה די נעים להקשיב כשאני מחכה עם גייל לשיחה עם רופא מנתח

    1. מנחם, שימי ריגר דיבר הרבה ב-9 הדקות האחרונות. בחצי השני של הפרק גמליאלי גם מתאר את המעבר שלו מכדורסל למוזיקה. בפרקים הבאים הוא מנגן שירים שמחים יותר! מקווה שפגישת הייעוץ היתה מוצלחת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט