אמביד וסימונס? טי ג'יי מקונול ! – הרכז הנהדר מוביל את הסיקסרס לניצחון ראשון בחצי גמר המזרח / עידן עופר

 

לא לזה התכוון המשורר (אמביד אם תרצו) יהיה אנדרסטייטמנט לא קטן כשמתסכלים על איך הסדרה שהייתה אמורה להיות הצמודה ביותר מתוך סדרות חצי הגמר, הגיעה למצב ממנו אין דרך חזרה. הספרה 0 שנמצאת בטור הניצחונות של הסיקסרס בסדרה הזו היא גם מס' הפעמים שקבוצות הצליחו לחזור מפיגור שכזה, נתון שפחות או יותר חותם את הסדרה, אלא אם אתם שואלים את ברט בראון.

בראון שנמצא בפילי מתחילת התהליך ראה כבר כמעט הכל בתקופה שלו בפילי. ממועדון שמנצח כמות חד ספרתית של משחקים בעונה למועדון שמנצח 52 משחקים בעונה וחוזר להיות פופולרי כמו בתחילת שנות האלפיים אז אלן אייברסון היה השחקן הראשי באחת ההצגות הטובות בליגה. "אני יודע שאף אחד לא חזר מפיגור 3-0, אבל למה שזה לא יהיה אנחנו, למה שאנחנו לא נהיה הראשונים לעשות את זה ?" אמר בראון באופטימיות לא זהירה משהו אחרי המשחק האחרון, ככה זה שהקבוצה שלך הופכת להיות הקבוצה המרתקת בליגה אחרי שנים בהם נראתה כמו בדיחה לא טובה.

בשביל לבצע את המהפך שלעולם לא קרה, בראון החליט להקשיב לעצתו של מנחם והכניס את טי ג'יי מקונול לחמישייה במקומו של קובינגטון, החלטה שעוד תתברר כבינגו הגדול של המשחק.

שנייה לפני שאגיע למה שקרה הלילה, נתרכז דווקא ברכז המחליף של בוסטון – שיין לארקין .

קחו שנה אחורה, בוסטון נלחמת נגד וושינגטון בחצי גמר המזרח, טרי רוז'יר הוא לא יותר מרכז מחליף סביר בליגה ושיין לארקין, אחד שהיה באותה עמדה, נמצא בספרד, מנסה לקחת את באסקוניה הכי רחוק שהוא יכול בליגה הספרדית. "זה פשוט מראה לך כמה עבודה קשה משתלמת" מתרפק לארקין על הדרך שעבר והמקום בוא הוא נמצא עכשיו, "העבודה הקשה, התחרות ברמה הגבוהה, זה מה שהכין אותי לרגע הזה" הוא ממשיך.

למרות המעמד המרשים, בטח ביחס לעבר הלא רחוק, הדרך של לארקין לא הייתה קלה וכנראה תמשיך להיות כזו גם לאחר שהחוזה שלו יסתיים בסיום העונה. "אני מרגיש שהיו לי את הרגעים שלי. התפקיד והזמן משחק שלי היו לא יציבים במשך כל העונה אבל כשקיבלתי את ההזדמנות והדקות לאורך תקופה ממשוכת, שיחקתי ברמה גבוהה מאוד" הוא עונה לי לשאלה החשובה מכולן – האם הוכיח שמקומו בליגה.

לארקין ממשיך ומספר על סטיבנס ש"הופך להיות אחד מהמאמנים הטובים בליגה" , החיבור המיוחד שיש לקבוצה מעיר השעועית "שכמוהו לא ראה מעולם" והאם המילה אליפות עוברת להם בראש בעונה בה איבדו את 2 הכוכבים שלה.

תקציר המשחק

עם 50% לשלוש נקודות בסדרה, ארון ביינס ממשיך לזרוק מרחוק וגם לקלוע בהצלחה מפתיעה את הנקודות הראשונות של בוסטון במשחק. משחק ההתקפה של פילי ממשיך להשתבש בזכות ההגנה המעולה של בוסטון אך למרות זאת סאריץ' מצליח לסחוט מטייטום עבירה שנייה אחרי פחות מחמש דקות במשחק.

הכניסה של מקונול לחמישייה יוצרת מאצ' אפ מעניין בהגנה כשסימונס שומר את טייטום הנמוך ממנו. אולי זה מה שגרם לבראון לשנות את החמישייה שלו. 

מאצ' אפ מרתק

כמו בחימום, סימונס ממשיך להתקשות עם הזריקות לאחור שהוא לוקח מחצי מרחק ובצד השני בראון את טייטום קולעים 2 שלשות ברציפות וזה 14-13 עם 4:59 דקות לסוף הרבע . אחרי 0-5 לשלוש במשחק האחרון וארבע מ-16 בסדרה כולה, קובינגטון עולה לפרקט בפעם הראשונה הערב וממשיך להתקשות למצוא את הרשת מכל הטווחים.

Nba GIF
כמו בחימום, ככה גם במשחק

שתי הקבוצות לא מצליחות למצוא את הרשת וקצת יותר משש וחצי דקות לסיום המחצית הראשונה התוצאה הינה 33-27 לבוסטון שקולעת ב-34.5% מהשדה, קצת יותר טוב מהיריבה שלה. עם החזרה של סימונס, פילי מצליחה לייצר פוזשנים טובים הן בהתקפה והן בהגנה ומורידה את ההפרש לנקודה בלבד. 

קצת יותר משתי דקות לסיום הרבע והעניינים מתחילים להתחמם כמו שראוי למשחק הדחה. סקארי טרי איבד את הכדור, אמביד ניגש לקחת אותו ממנו "בעדינות" והדחיפות החלו במהרה. הקהל התחמם עם קריאות "Trust The Process" והתהליך בכבודו ובעצמו תפר שלשה בהתקפה שלאחר מכן, שלשה שהעלתה את הדציבלים באולם בחמש דרגות לפחות.

ב"האנד-אוף" פיק נ' רול נהדר בסיום המחצית, ג'יי ג'יי רדיק מוצא את אמביד לדאנק קליל שמרים את הקהל האדום פעם נוספת וזה 47-43 לסיקסרס.

טי ג'יי מקונול הוא האנדרדוג המובהק. הרכז שלא היה על הרדאר של קבוצות אן בי איי אחרי שסיים לשחק באוניברסיטת אריזונה לא וויתר אחרי שלא נבחר בדראפט והרשים את סם הינקי בזמנו (דבר שלא היה קשה במיוחד, מבלי להוריד מערכו של מקונול) שהחתים אותו על חוזה מינימום שהשתלם לו מהרגע הראשון. כמו בכל פעם שעלה למגרש עד היום, מס' 12 של הסיקסרס מספק את הסחורה עם נקודות חשובות, ניהול משחק חכם ושקול ובעיקר מחפש את טובת הקבוצה.

גם היום מקונול הראה את אותם איכויות כאשר פתח את המחצית השנייה עם 7 נקודות ו-3 אס' שהקפיצו את ההפרש ל-14 נק', איזה טירוף בוולס פארגו סנטר.

קצת יותר משלוש דקות לסיום הרבע השלישי, עבירה של ג'יילן בראון מוציאה אותו ואת בראד סטיבנס משלוותם והשופטים ממהרים להרגיע אותם עם 2 עבירות טכניות.

אחד המפתחות החשובים של הסיקסרס במשחק הזה ובסדרה כולה הוא האיבודים. פילי מאבדת 14.9 כדורים למשחק במהלך הפלייאוף וזוהי ללא ספק אחת הסיבות שהם לא הצליחו לנצח את בוסטון עד כה. בעודי מסתכל על דף הסטטיסטיקה בתחילת הרבע האחרון אני שם לב שהיום המצב שונה לחלוטין כאשר הקבוצה איבדה עד כה רק 3 כדורים בעוד הסלטיקס איבדו את הכדור 13 פעמים.

"טי ג'יי, טי ג'יי.." שואג הקהל בעוד מקונול יורד חזרה לספסל אחרי עוד מסירה נהדרת לקובינגטון וליי אפ יפהפייה שמסכם רבע וקצת עצום של הרכז הנהדר. 

למרות חזרה מהירה של מקונול למגרש, בוסטון ממשיכים בשלהם עם נקודות גדולות של סמארט והפער עומד על 10 נקודות עם 3:53 דקות לסיום המשחק. מי אם לא מקונול קולע ליי אפ גדול שמוציא את האוויר מהמפרשים של בוסטון וחותם את המשחק, 103-92 בסיום.

המספרים אומרים הכל

  • אחרי שאיבדו בממוצע 13 כדורים למשחק, הסיקסרס התעלו היום ואיבדו את הכדור רק 8 פעמים, הרבה בזכות ניהול משחק אדיר של מקונול שלא איבד את הכדור פעם אחת.
  • אם כבר מקונול..מס' 12 בלבן סיים את המשחק עם 19 נק', 7 אס', 5 ריב' ב-38:57 דקות (הכי הרבה ביחד עם סאריץ').
  • אחרי 0-5 לשלוש נקודות במשחק הקודם, רוברט קובינגטון המשיך להתקשות גם הערב וסיים עם 1-7 מהשדה.
  • 25 שלשות זרק מרכוס סמארט בסדרה מתוכן רק 8 צללו פנימה. הלילה השוטינג גארד הסתפק בשתי זריקות בלבד.
  •  עד הלילה, הסלטיקס מסרו 21 אס' בממוצע בסדרה, הערב הם מסרו רק 16.
  • בפעם הראשונה בסדרה ג'ייסון טייטום ירד מחמישים אחוז מהשדה.
  • בן סימונס וג'ואל אמביד שילבו כוחות הלילה וסיימו עם 26 ריב' (13 כ"א) ו-34 נק' משותפות.
  • טרי רוז'יר קולע בסדרה 22.3 נק' בממוצע, הלילה הוא סיים עם 11 בלבד.
  • סקארי טרי. לא היום שלו.

ערב נוסף יורד על פילדלפיה, ערב שבסיומו האוהדים חוזרים הביתה עם אותה תקווה שהייתה לברט בראון בסיום משחק מס' 3, תקווה שתגדל או תתנפץ במשחק מס' 5 ביום רביעי הקרוב.

Subscribe
Notify of
55 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gogo
gogo
08/05/2018 5:43:40

סיקור מעולה
תודה

האשך צדק
האשך צדק
08/05/2018 6:02:06

כקונטרה לעגל ולעוד כמה אנשים פה שטענו שסומסום צדק בעקבות הפלייאוף של גולדן סטייט שנה שעברה הגיע הזמן לפרגן ליושב ראש הללל האחד והיחיד אשך תמיר שהולך כל השנה עם מקונל

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 6:59:04

תודה. לא ראיתי את המשחק וגם לא את תצוגות הזוועה האחרונות של הרוקי הטוב בהיסטוריה ומג'יק הבא.

עיקר הדברים שאמרתי במשך השנה, שהתאמתו אחד לאחד בסדרה הזאת:

1. ברט בראון דביל ומקובע. נתן את עמדת הרכז בטאבו לסימונס משריקת הפתיחה של העונה.
תוך כדי העונה הסצנריו הכמעט קבוע היה מקונל מחזיר את הקבוצה מפיגור ברבע השלישי או מוביל אותה ליתרון גדול רק כדי לא לשחק כלל ברביעי, בעוד סימונס תוקע את המשחק ומסבך את פילי, לעיתים עד כדי הפסד.

כשפולץ חזר הוא הגדיל לעשות ומחק אותו לחלוטין מהרוטציה בסטרץ' האחרון של העונה, כולל במשחקים הראשונים נגד מיאמי.
למרות הכל, מקונל נשאר תמיד מוכן.

בראון הפסיד את הסדרה עם ההתעקשות הזאת להוציא אותו ולהמשיך עם סימונס, שמלוא מגרעותיו נחשפו כמו שצפיתי לפני הפלייאוף.

אמביד – שחקן נהדר אבל מה שמגביל אותו לעתיד זה שני גורמים – פציעות (נקווה שלא אבל הוא ברמת סיכון גבוהה) ונטייה מוגזמת לעסוק בפקה פקה במקום בדבר האמיתי.
אגב לדעתי אם ישאלו את אמביד בחדרי חדרים בלי תקשורת מסביב הוא יגיד שהוא מעדיף את מקונל לצידו ברגעים החשובים ולא את סימונס, ואני חושב ככה לגביו מאמצע העונה בערך.

מקונל וסימונס ביחד בהרכב – לא באמת עובד.
הרבה מדקותיו (דקות הרש יש לומר) של מקונל במהלך השנה באו לצד סימונס, והוא מאבד הרבה מן האפקטיביות שלו כרכז בצורה זו.
מביא את יתרונות הלחימה והכל, אבל משחק בעיקר אוף דה בול כעוד קלע בפינה בעוד הכדור תקוע בידיים של סימונס.
סימונס לא יודע ולא מסוגל לשחק בלי הכדור אז זה פשוט לא יעיל ומבזבז את מה שמקונל מביא כרכז.

על חסרונותיו של סימונס דיברתי מספיק, וממצב שנחשבתי הזוי כיום רוב האתר אומר היום את מה שאמרתי.

לסיום אם פילי חושבת שהיא תהיה ברת תחרות לבוסטון היא חיה באשליות, הסדרה מראה את זה בגדול כי בוסטון אפילו בלי שני הכוכבים שלה בעוד פילי מחוזקת מאוד בשכירי חרב צלפים ששידרגו אותה מאוד.
הקונספציה של סימונס כרכז היא שגויה אבל פילי כאירגון, בראון וסימונס לעולם לא יוותרו עליה ושיהיה להם לבריאות.

Smiley
Smiley
08/05/2018 7:18:22

זה רק מראה על כושר השכנוע שלך פה לגבי סימונס מול מקונל.

לגבי סימונס – שחקן שנה ראשונה, התקרה שלו כל כך גבוהה ומובן למה פילי הולכים איתו (ופחות עם מקונל)

trusttheprocess
trusttheprocess
08/05/2018 7:21:49

אני חושב שזה הדבר הכי טוב לעשות , פילי לעולם לא תוותר על סימונס וימשיכו לעשור של להיות קונטנדרס בכל עונה ואתה תמשיך להיות ממורמר עם הקבוצות שאתה אוהד .

איפה הייתה בסוף השנה כשסימונס בלי אמביד הוביל את פילי לך 52 נצחונות , ישבת בפינה כמו ילד טוב.
אז תשאיר לאוהדי פילדלפיה את סימונס , אנחנו נסתדר

הממזר של סטוקטון
הממזר של סטוקטון
08/05/2018 7:30:54

סימונס שחקן טוב, כנראה יהיה יותר טוב.
(הוא כבר קולע שלשות באימונים ? איזה יופי !)

אבל הוא לא :

סופרסטאר מרגע שהוא לוחץ "פרקט" בוויז..

אמביד יקרע 2 רצועות רגליים, לפני שהוא יקרע זוג נעליים.

קצת צניעות..

פעם הבאה תבוא קטן תצא גדול.
כמו שאתה בא לזונה מטיחואנה או לזונה מאוהיו.

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 7:49:00

יא ליצן, מה המבחן? סטרץ' מול קבוצות לוטרי אחרי שהתחזקתם בשני קלעים או פלייאוף (נגד קבוצה שמשחקת בלי שני כוכביה להזכירך…)

את המרמור אני משאיר לך, קיבלת מנה גדושה ממנו ותקבל עוד בהמשך

trusttheprocess
trusttheprocess
08/05/2018 7:55:24

לי יש הרבה סבלנות
סימונס ישתיק אותך בדיוק כמו שלברון משתיק אותך

השרת
השרת
08/05/2018 7:57:17

בסטרץ הזה היה גם מאבק ישיר ראש בראש עם לברון על המקום השלישי, וכמו שזה נראה לקראת סוף
העונה (בוסטון הפכה את היוצרות) זה היה משחק על הביתיות בסדרת גמר מיזרח צפויה

השרת
השרת
08/05/2018 7:58:55

אשך אני מת על התגובות שלך אבל לכתוב כזה תגובה ארוכה וכזה ניתוח ארוך שניה אחרי שהתוודית שלא ראית את המשחקים האחרונים שלהם בכלל זה בדיחה עצובה.

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 8:12:23
Reply to  השרת

אתה מסוגל לקרוא?
כל מה שכתבתי מסתמך על דברים שראיתי וכתבתי בעבר במהלך העונה.

השרת
השרת
08/05/2018 10:12:18

רוב מה שכתבת מתייחס לסדרה הנוכחית שלא ראית כמו שכתבת והצלחתי לקרוא..

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 10:19:21

אז אתה באמת צריך בדיקת משקפיים.

השרת
השרת
08/05/2018 10:56:22

🧐🤓😎

דור
דור
08/05/2018 8:29:17

וואו איזה גיבוב של שטויות ועוד ממי שלא ראה את המשחק. האובססיה שלך לנושא סימונס כבר מדאיגה. שתה בבקשה כוס מים ותנוח. הנבואה ניתנה לשוטים (רמז..) ואתה, מה לעשות, טעית בגדול עם סימונס. שני משחקים לא טובים של סימונס לא ישנו את העובדה שהוא נתן עונת רוקי מדהימה. לך ולמנחם יש מנהג קבוע לא להסתכל על המצב במאקרו אלא לפי משחק בודד. אתה באמת חושב שלו מקונל היה משחק 38 דקות כל משחק פילי היו יותר טובים מאשר עם סימונס? נכון שמקונל אחלה שחקן אבל יותר בקטע של אנרגיות כי הוא מוגבל בכמה פרמטרים, אבל היום בראון עשה בשכל כשנתן לו לשחק ככ הרבה. ככה צריך לעשות מאמן שמזהה מומנטום של שחקן. ולסיום, מביך לראות שאתה ומנחם ממשיכים עם ה״אמרתי לכם״ כשכל מי שרואה את המשחק מבין כמה זה לא נכון

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 10:12:07
Reply to  דור

אתה באמת חושב שלו מקונל היה משחק 38 דקות כל משחק פילי היו יותר טובים מאשר עם סימונס? —-> כן

לגבי שאר הדברים שלך – גיבוב של שטויות

דור
דור
08/05/2018 15:15:16

מתנצל מראש אם אני נשמע קצת מתנשא ואני לא יודע אם אתה רציני בכך שהיית לוקח את מקונל לפני סימונס, אבל אם זה באמת מה שאתה חושב אז יש שתי אפשרויות – או שאתה מנסה להטריל בכוונה או שאתה באמת מתכוון לזה ואז אתה פשוט לא מבין כדורסל

הציפור הנדירה
הציפור הנדירה
08/05/2018 10:24:04

סימונס אינו יכול להיות הרוקי הטוב בהיסטןריהעם קליעה מוגבלת והוא פחות טוב ממה שהיו כרוקים כוכבים גדולים רבים של הליגה וביניהם: מייקל, בירד, וילט, כארים, שאק, החלום, האדמירל, דאנקן, בארקלי, ארצ'יבאלד, בלאמי, ועוד.

הציפור הנדירה
הציפור הנדירה
08/05/2018 10:25:51

*"אינו יכול להיות הרוקי הטוב בהיסטוריה…"

דור
דור
08/05/2018 15:16:16

זה כתוב במקורות? לדעתי חז״ל דווקא העדיפו את לברון…

מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)
מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)
08/05/2018 7:04:33

1+ יש נביא בעירו

הממזר של סטוקטון
הממזר של סטוקטון
08/05/2018 7:14:37

הוא חושב שיש לו 1 אשך
אך זה אך ורק כי ממוקם הוא היכן ש…
העין השלישית.

עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס
עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס
08/05/2018 12:08:37

הברכות לאשך בקשר לניבוי על משונל, סליחה, מקונל.
רק לשם הבהרה לסומסום צדק, הכוונה היתה לעונה שעברה בה התחזית היתה פו, פו, פו אנד פו ונגמר 16-1. שום דבר לא מעבר לזה

עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס
עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס
08/05/2018 12:09:31

אוף עם הגרווטארים האלה

tomer
tomer
08/05/2018 6:35:46

סיקור מעולה עידן, תודה

שמעון
שמעון
08/05/2018 6:52:53

עידן מעולה אבל תן כבוד עד הסוף למקונל למה יש תמונה של סימונס בראשי? חוסר פרגון 🙂 לאשך של פילי. הכינוי אשך מה זה מתאים למקונל שעכשיו אני חושב על זה

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 7:06:10
Reply to  שמעון

קטונתי מלהידמות לו, הבחור תותח בכל רמ"ח איבריו וטוב ממני עשרות מונים באופיו.
כזה שילוב של אופי לוחם וגם חביב לבריות וטהור לבב לא חושב שראיתי.

מנחם לס
08/05/2018 7:11:37

עידן, איזו הפתעה שהגעת למשחק! אין כמוך!
אחכה עד מחר שלנו לפני שאשלח לקטי כדי שיהיו יותר תגובות.

כיף לך!

Berch
Berch
08/05/2018 7:15:49

סיקור מעולה. עוד 20 שנה סמיילי יתרגם את "הסיפור של מקונל" 🙂

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 7:21:13
Reply to  Berch

"….משחקן ספסל לא מוערך בפילי לאלוף שלוש פעמים בספרס".

trusttheprocess
trusttheprocess
08/05/2018 7:24:17

שחקן לא מוערך?
אנדראפטד פרי אייג'נט שאף קבוצה לא נתנה לו הזדמנות ופילי היחידה שלקחה אותו ונתנה לו דקות והרימה את רמת המשחק שלו.
TJ הוא יליד פנסילבניה וישאר בסיקסרס הרבה שנים

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 7:52:28

נתנה לו דקות בזכות "התהליך" ומיהרה לקחת לו אותם עבור כל ליצן חצר עם הייפ שהגיע.

בהחלט לא מוערך ע"י מאמנו, שלמרות כל מה שמקבל ממנו מוציא אותו כל פעם מחדש ולא נותן לו קרדיט.

Berch
Berch
08/05/2018 8:13:05

ההיסטוריה נכתבת עכשיו…..

שמעון טבדי
08/05/2018 8:29:21

אתה מגזים, זה כמו לומר שדלבדובה עדיף על לברון הרוקי.

סימונס אולי לא יהיה לברון אבל כן יגיע לרמה של מג'יק. זו הדעה שלי.

מקונל חביב ואתה יודע מה הוא יתן לך וזהו, זה התקרה שלו. הם לא ברי השוואה.

למשחקים ספציפים צריך ללכת עם מה שהולך כי סימונס היום זה לא לברון ולא מגיק ואפילו לא דמאר דרוזן והיה צריך ללכת עם מקונל כי העיקר זה לנצח קודם כל. כמו כן אני בטוח שיש כיוון מנחה בפילי שכדאי גם לתת לסימונס להתבשל במיץ של עצמו ומהכישלונות האלו מתפתחים לגדולה, מהחוסר אונים וההשפלה הזאת שחקנים גדולים באמת מתפתחים ורוצים לתת לו להתמודד כולל על חשבון הפסדים בפלייאוף, לכן ייתכן שלהוציא את סימונס במאני טיים בכלל לא אפשרי מבחינת בראון גם אם הוא רוצה כי יש הוראות של הבוסים מלמעלה.
זה מחיר שפילי מודעת לו לפלייאוף הזה ובראון אפילו אמר את זה אחרי משחק 2.

סימונס הוא פוטנציאל טופ 1 בליגה הזאת. גם היום אני לוקח אותו לפני מיצל ולפני טייטום ולפני כל שחקן אחר בליגה לצורך בניית קבוצה ל10 השנים הקרובות שרק יאניס בתחרות איתו.

MBK
MBK
08/05/2018 7:36:02

מעולה עידן
אולי תזכה לעוד משחק בפילי זה יהיה פנטסטי

הממזר של סטוקטון
הממזר של סטוקטון
08/05/2018 7:54:48

"שנייה לפני שאגיע למה שקרה הלילה, נתרכז דווקא ברכז המחליף של בוסטון – שיין לארקין ."

אחד מהציטוטים האהובים עלי ביותר של שיין לארקין.

דניאל טבג'ה
דניאל טבג'ה
08/05/2018 8:11:04

אחלה של סיקור עידן!!
מאחל לך לחזור לפילי העונה

amitlahev
amitlahev
08/05/2018 8:15:01

סיקור מעולה!
עושה רושם שאתה כבר בן בית באולמות הנבא.
כיף לראות טיפוס כמו מקונל מצליח. אלה השחקנים שהקהל הכי אוהב: לא קלעים גדולים בדרך כלל, נחותים פיזית אבל נותנים הכל על המגרש ונאמנים לקבוצה בצורה קיצונית לחיוב.

trackback

[…] (הסיקסרס מובילים 3 – 1 הסדרה) סיקור מורחב, מדוייק, ונהדר, אפשר למצוא בפוסט של עידן עופר, שנכח במשחק. סאריץ' (25 נק', 8 רב', 4 אס'), מקונל (19 נק', 7 רב', 5 אס'), סימונס (19 […]

אשך טמיר המקורי
אשך טמיר המקורי
08/05/2018 10:17:30

אני חושב שהוא יכול לתפקד בקלות על תקן ג'יי-ג'יי בריאה ולהוביל את הקבוצה הנכונה הכי רחוק שאפשר. גם בכליו במוגבלים יחסית.

צופה מהצד
צופה מהצד
08/05/2018 12:40:03

לי הוא ממש מזכיר את דלוודובה.
בעיקר באש, ובהשגת כל הדברים הקטנים שדורשים השקעה ולא כשרון.
אחלה חבר, ורכז מחליף לקבוצה טובה.
לא יותר

עידן עופר
עידן עופר
08/05/2018 17:35:37

1+

ולדי קוגן
08/05/2018 9:43:57

סיקור פגז.האשך צריך להיות סקאוט, מקונל נתן פה עבודה מרשימה. בוא נראה אם פילי יכולים לעשות משהו גם בבוסטון כדי להציל את העסק,כנראה שלא.

רועי ויינברג
רועי ויינברג
08/05/2018 10:24:28

סיקור מעולה. חבל שמקונל לא עלה משחק קודם בחמישייה, היינו יכולים להיות ב-2-2. סימונס כן רכז, הוא פשוט חייב עוד שחקן יוצר בחמישייה. אין קבוצות מוצלחות עם שחקן אחד שיכול ליצור מצבי זריקה לחבריו לקבוצה היום (ג'ורג' היל בקליבלנד ליד לברון). העמדות פחות חשובות

הציפור הנדירה
הציפור הנדירה
08/05/2018 10:32:50

לפי מה שקראתי באתר אחד לפני יותר משלוש שעות היה שיפוט מוטה בצורה בוטה לטובת פילי וכמה החלטות רעות נגדהסלטיקס הקפיצו את ההפרש וברבע אחד (אאל"ט מדובר בשלישי) נשרקו 13 עברות נגד הסלטיקס לעומת אחת בלבד נגד פילי.

DRIN
DRIN
08/05/2018 11:47:07

סיקור מעולה, פינוק עם הקפה של הבוקר!
בוסטון סוגרת את הסידרה משחק הבא, השיפוט הביתי יבוא לטובה כמו שהוא בא לרעתה הלילה.
בוסטון קבוצה לא מוערכת, יש לה שיטה טובה ומאמן שמכין אותה לכל משחק ויודע לצייר מהלכים מנצחים מפסקי זמן.
למרות זאת, פילי עלו פה על משהו! מקונל מקונל מקונל!
אותו שחקן שנתן עונה טובה שנה שעברה, סיים את המשחק פלוס 18 ושבר את ההתקפה הצפויה של פילי.
כדי לתת להם סיכוי הם חייבים להמשיך איתו בחמישיה וככה לשחרר את סימנס ללכת לסל ולהטביע (כי זה הצורה היחידה שהוא יודע לצבור נקודות, זריקה מביכה).

כרגיל עידן כיף לראות אותך מתחבר עם השחקנים, שיין לאקרין הוא סיפור מעולה ואני מקווה שימשיך בליגה.

תודה עידן על הזמן והמאמץ שאתה משקיע.

עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס
עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס
08/05/2018 12:16:03

תודה עידן. סיקור מעולה וכן גם התגובות אחריו

רועי
רועי
08/05/2018 16:00:03

אחלה סיקור, תודה עידן!
מאוד מעניין איך בוסטון היו משחקים עם קיירי.
קיירי משחק בדרך כלל אייזו בול ולא בטוח שהוא היה עושה את בוסטון טובה יותר. אולי רק בדקות קלאץ'.
אולי סטיבנס כמאמן טוב היה לומד לשלב אותו בצורה טובה.
אותה תהייה לגבי גורודן היוורד שגם אוהב לקחת כדור לבד לסל.

עידן עופר
עידן עופר
08/05/2018 17:37:27
Reply to  רועי

אני חושב שלפחות לגבי קיירי ראינו שהוא משתלב בצורה טובה בקבוצה ולא משחק הירו בול אלא משחק בתוך השטף. יצא לי לראות את היוורד בכמה משחקי קדם עונה והדבר נכון גם אליו. מה שיפה עם סטיבנס שהוא גורם לכולם להאמין במערכת שלו ולשחק לפיה.

אפלטון
אפלטון
08/05/2018 16:28:52

סיקור פשוט מעולה עידן.
מקונל שחקן שנקרא ספארק פלאג בעגה.
הוא לא יכול לשחק הרבה דקות יעילות, אבל כשהוא נכנס למשחק, הוא מביא שינוי מיידי. הרעיון שבאיזשהו אופן הוא צריך להיות האיש שדרכו עובר הכל בפילי הוא מופרך לחלוטין. בדקות מסויימות וודאי, אבל הן צריכות להיות מצומצמות וממוקדות.

ניר לוין
08/05/2018 18:27:48

תודה רבה עידן. סיקור מצוין כהרגלך.מקונול היה נפלא בשני צידי המגרש והראה שמול ההגנה של בוסטון אתה צריך בעיקר שכל וקבלת החלטות נכונה ואת זה יש לו בשפע – לעומת סימונס. נראה איך סטיבנס יתמודד עם זה במשחק הבא

דיוויד
דיוויד
08/05/2018 22:55:47

האשך צדק

שי אבן צור
שי אבן צור
09/05/2018 20:52:16

בדיקה

שי אבן צור
שי אבן צור
09/05/2018 20:54:45

בדיקה1