Free No More 2017 – ג'יי.ג'יי רדיק וKCP / עומר מזיג
Free no more

Free No More 2017 – ג'יי.ג'יי רדיק וKCP / עומר מזיג

לא יודעים על מה מדובר? היכנסו לכאן

ג'יי.ג'יי רדיק לסיקסרס – $23,000,000 לשנה:

נירמול משכורת לעונת 2016-17 – 21.8 מיליון דולר.

קונטביוס קולדוול-פופ ללייקרס – $17,000,000 לשנה:

נירמול משכורת לעונת 2016-17 – 16.1 מיליון דולר.

 

 

אני תכף אדבר על החוזים הנקודתיים, אבל קודם כל אני חייב להעניק נקודות בונוס לשתי הקבוצות שסוף סוף עשו מה שאני מטיף כבר שנים לקבוצות עם הרבה כסף פנוי – חוזים לשנה אחת.

שתי הקבוצות היו מתחת לרצפת השכר לפני החוזים האלה, וכמובן שמתחת לתקרת המס אחריהם, כך שבפועל אפשר להסתכל על זה כסוג של חוזה מסובסד לשנה. למי שלא זוכר – קבוצה שמסיימת את העונה מתחת לרצפת השכר (90% מתקרת השכר – משהו כמו 89 מיליון דולר העונה) מחויבת לשלם את ההפרש בחלוקה שווה בין שחקניה. פילי אפילו נמצאת עדיין מתחת לרצפת השכר נכון להיום, ולכן הכסף שהם נתנו לרדיק השנה הוא כסף שהם היו צריכים לבזבז בכל מקרה.

היתרון בחוזה כזה הוא כפול:

 • אתה מקבל שחקן טוב – בלי התחייבות ארוכת טווח – שני השחקנים המדוברים יכנסו ישירות לעמדת הגארד בחמישייה של שתי הקבוצות, ויעזרו להן לנצח יותר משחקים – דבר ששתיהן רוצות לעשות בפעם הראשונה מזה שנים. משהו לא הולך כמו שציפית? הוא נעלם מהספרים בשנה הבאה. הכל הולך כמו שצריך?:
 • זכויות Non-Bird לשנה הבאה – דיברנו קצת על זכויות Non-Bird בכתבה על דוראנט אז מי שלא זוכר בדיוק שיקרא שם. עצם העובדה שאתה יכול להחתים את השחקן לחוזה גבוה וארוך טווח (120% מהמשכורת הקודמת ועד 4 שנים) הוא כוח גדול (ואני אדבר על זה בהקשר של KCP בהמשך).

בקיצור, נקודות בונוס לשתי הקבוצות על חשיבה מחוץ לקופסא. זה נכון שהקבוצה היחידה שעשתה את זה בקיץ שעבר הייתה אורלנדו עם ג'ף גרין – שקיבלה אז את הFAR=0 הנדיר והראשון בהיסטוריה של הסדרה – אבל זה מקרה שונה לגמרי.

לגבי השחקנים:

KCP:

שחקן שבעיני תמיד היה Overrated בצורה מופרעת, וכדי להמחיש, נשחק משחק קטן:

מאחורי הפרגוד מסתתרים שחקנים 1 ו2. שניהם נבחרו בלוטרי בדראפט 2013 בבחירות עוקבות, שניהם משחקים בקבוצות מהחצי התחתון של הליגה בניצחונות, ושחקן 1 צעיר משחקן 2 בדיוק בשבוע. שניהם שיחקו מספיק משחקים בארבע שנות הקריירה שלהם, ואלה הממוצעים שלהם מנורמלים פר 36 דקות משחק.

שחקן מספר 1 הוא KCP. שחקן מספר 2 הוא בן מקלמור, שעוד הרבה מים יעברו בנהר המיסיסיפי עד שנגיע להחתמה שלו – אם בכלל.

KCP הוא כרגע עדיין בגדר פוטנציאל. בהיעדר יכולת יוצאת דופן בהובלת כדור, ריבאונד, קליעה מחצי מרחק או מסירה, הוא נכון להיום שחקן "3&D" – אבל כזה שקולע ב33% קריירה מטווח ה3, והדירוג ההגנתי של הקבוצה שלו השתפר בעונה האחרונה מ107.7 ל100.9 בדקות שהוא לא היה על מהמגרש. מה שמשאיר אותנו עם שחקן "&" (הייתי חייב)

אבל ראינו כבר שחקנים כאלה משתפרים בתקופה הזו של הקריירה. מספיק להתסכל על אייברי בראדלי – שהחליף את KCP בדטרויט ואולי גרם לה לוותר עליו – כדי להשתכנע. אבל למי אכפת? הלייקרס לוקחים פה הימור בסיכון נמוך, שיכול להשתלם להם מאוד בקיץ הבא:

הסיבה לכך היא שהלייקרס כנראה יהיו מעל תקרת השכר גם בתחילת הקיץ הבא, אם הם ירצו להחזיר את לופז ורנדל על חוזים חדשים. עצם העובדה שהם החתימו את KCP על החוזה הזה השנה – בהתאמה לעיקרון שהוצג בנקודה השנייה כמה פסקאות למעלה – אומרת שהם יוכלו להציע לו בקיץ הבא חוזה של 91.8 מיליון דולר ל4 שנים, חוזה שהם כנראה לא יוכלו להציע לאף שחקן חופשי אחר בשוק, ועלול להספיק עבור KCP.

אני לא יודע אם זה היה מהלך מכוון מצידם או לא (בהתחשב בהצלחה שלהם בשנים האחרונות באזורים האלה אני אלך על 50%/50%), אבל זה מהלך סופר חכם שיכול לשנות אם הדברים ילכו על הצד הטוב ביותר לקבוצה הזו. בסיכון כזה, זה מהלך פנטסטי ומתנה שנפלה עליהם מהשמיים כשדטרויט החליטו להפוך את KCP לשחקן חופשי בלתי מוגבל (אחת ההחלטות התמוהות של הקיץ).

FAR = 8


רדיק:

במקרה של רדיק, פילי צפויה להיות כל כך נמוך מתחת לתקרה בשנה הבאה אפילו אם היו מחתימים אותו לחוזה ארוך יותר, שאני בספק כמה זה היה משנה עבורם.

אבל זו פשוט התאמה ממש ממש טובה. רדיק בן ה33 הוא וטרן משופשף, ועבור קבוצה צעירה כמו פילי, שניצחה רק 75 משחקים ב4 העונות האחרונות (אחרונה בליגה כמובן), לקבל שחקן שהעפיל לפלייאוף בכל אחת מ11 שנותיו בליגה, זו מתנה משמיים.

(אגב, הסטטיסטיקה האחרונה לגבי רדיק היא פסיכית, וכשרשמתי אותה בreddit nba היא הגיעה ל1800 לייקים ולעמוד הראשי. אני מאתגר אתכם למצוא שחקן שבכלל קרוב לזה ולא עבר בספרס או שהוא לברון)

https://twitter.com/JJRedick/status/881242874263851008

גם על המגרש ההתאמה מושלמת. לסיקסרס – עם אמביד סימונס ופולץ – יש הרבה יותר מידי שחקנים שצריכים את הכדור אצלם והרבה פחות מידי קליעה. רדיק – אחד מקלעי השלוש המצטיינים בליגה לאורך 3 השנים האחרונות:

יתאים מצוין ויחד עם קובינגטון יספק קצת ריווח עבור החבורה הזו (ואולי יצליח להציל לניק סטאוסקאס את הקריירה). רדיק גם הצהיר (חודש אחרי ההחתמה) שהוא רוצה לסיים את הקריירה בפילי, והוא כבר מגיע לגיל שבו הוא יכול לעשות פשרות כספיות עבור קבוצה שהוא אוהב, בטח אחרי הקופה שהוא מקבל בחוזה הזה. הגיל לא אמור לפגוע בשחקן כמוהו (קורבר סטייל), ואל תתפלאו אם נראה אותו נשאר כחלק מהליבה של הקבוצה הזו ל4-5 השנים הבאות.

לסיכום, זה אחד החוזים הכי טובים ובעיקר חכמים של הקיץ. זה שימוש ממש טוב בכסף שפילי היו בכל מקרה חייבים לשלם לשחקנים, וזה עוד יותר מרשים שהם סגרו את העסקה הזו ביום הראשון של מועד ההעברות. לא אהבתי את המשך הקיץ שלהם – כי בעיני הם יכלו ללכת על יותר – אבל זה והטרייד עבור פולץ לבדם מכתירים אותם כאחת המנצחות הגדולות של הקיץ.

FAR = 10


לפוסט הזה יש 36 תגובות

 1. מדהים איך כל פעם יש את השחקנים האלה שיודעים לנצל את הפרצות ולקבל חוזים מטורפים.שנים קודמות זה היה נדמה לי אמיר ג'ונסון והשנה KCP

 2. מזיג, זה עוד טור פנומנלי. עונג צרוף של כתיבה קולחת, ניתוח מקצועי ושטף מספרים במינון שאפילו מאותגר כמוני מצליח לעקוב אחריו.
  גם את ההסברים הכלכליים, חוזיים ואפילו המקצועיים שאתה מביא אני מבין, ואפילו מסכים עם חלקם הגדול.
  אבל חוזים של שנה אחת אני לא אוהב. בעיניי החוזים האלה, לצד קלות הדילוג של כוכבים בין קבוצות, הם הרעות החולות של ההתנהלות המקצועית בליגה.
  בעיניי, שחקן, קבוצה ושיטה צריכים זמן. זמן להתגבש יחד, ללמוד אלה את אלה, להתאים אלה לאלה, להיתקל בבעיות, לחפש פתרונות, לצמוח יחד. כמו שאנחנו נוהגים לעשות בניקס, רק להפך.
  רדיק, לדוגמא, נכנס לליגה בתור קלעי. נקודה. הסיטואציה בקליפרס ובעמדה שלו בליגה אתגרה אותו, הוא נענה לאתגר, ובתוך כמה שנים הפך לשחקן מגוון ויעיל הרבה יותר מאשר היה צפוי שיהיה.
  לו היה נמדד שנה אחת, על התאמה לתפקיד אחד, היינו רואים אותו באירופה בתפקיד טרג'ן לנגדון או משהו דומה.

  1. מצטרף לדעתך שגם הטור הזה מצוין.
   דווקא עולה מהטור שזו החתמה של שנה אחת באופן יותר טכני כדי לאפשר גמישות או לנצל מצב חוזים מסויים אבל ההסתכלות היא כן לטווח ארוך באמצעות הזכויות בהמשך (ואולי סיכום שקט כלשהו עם השחקן).

 3. מסכים לגמרי עם ה-10 על רדיק.
  לא כל כך הבנתי את הטיעון לגבי העונה הבאה של KCP. אני מניח שהתכוונת שגם בעונה הבאה הם יהו מתחת לתקרה אבל מה האינטרס שלהם לשלם לו חוזה כזה (בטח כשהם מתכוונים להביא לפחות שני שחקנים חופשיים בפרופיל מאד גבוה). תוכל להסביר שוב למתקשים?

 4. 1. אין ויכוח לגבי רדיק. אולי הייתי נותן 9 אבל זה כבר סמנטיקה.
  2. החלטתי לא להזכיר אותו, אבל לזכותך – אתה העלית את נושא ג'ף גרין (זה שלאורלנדו לא תהיה שום אפשרות להחתים אותו מחדש…) – לא אני 😉

  3. לגבי הלייקרס, זה יצטרך לחכות כי זה יהיה ארוך. בנושא שלהם הניתוח שלך שגוי לגמרי לגבי הסיבות להחתמה הזו והמחשבה לעתיד, ולדעתי האישית, גם לגבי היכולות של KCP.

 5. כמו דובי, גם אני אוהב טורים עמוסי נתונים שאני יכול להבין 🙂
  KCP שאקרא לו פופ הקטן כדי להבדיל אותו מרשת המחשבים עם השם הדומה הוא לגמרי אובררייטד בינתיים.
  אולי כשיגדל ויפרוש יעבור פופ הקטן לאימון ןאז ההשוואה לפופ המיתולוגי תהיה בלתי נמנעת.
  רדיק רוצח בדם קר. הביטוי "הרצחת וגם דרכת" רשום על שמו ויש אף המגדילים לקרוא לו אייברסון הלבן.

  איזה כיף שיש ככה כסף לבזבז
  אחרי שריברס ג'וניור פתח את הדלת אולי נתחיל לראות ילדים של GMים או אפילו מנהלי משק.
  רגב פאנאן עשה את זה קודם 🙂

  תודה על הטור

 6. אוהב את ההחתמה של רדיק, לא אוהב את ההחתמה של פופ.
  זה שיש כסף לבזבז לא אומר שצריך לקנות את הדבר הראשון שאתה רואה בחנות.
  כמו שנכתב, KCP הוא לגמרי אובררייטד, ואין לי רשימה של כל השחקנים שהיו חופשיים הקיץ, אבל ב17 מיליון אני בטוח שהיה אפשר לשכנע מישהו יותר מוכשר להגיע לקבוצה שמשום מה עדיין אטרקטיבית בעיני די הרבה שחקנים.

 7. נכון שאייברסון היה מוסר נהדר
  מטביע בחסד
  וריבאונדר מעולה
  אבל גדולתו הייתה בקליעה הרצחנית משלוש (עוד לפני שחישבו ששלוש תמיד בראש)
  ובזה הם דומים
  גם שניהם נמוכים יחסית
  והכי חשוב
  76רס
  רדיק הוא הוא התשובה!!!
  (לשאלה את מי נביא בכל הכסף המיותר הזה)

 8. נתתי 9 לקקפ ו-10 לרדיק. רדיק הוא החתמה מצוינת כי אין פה שום סיכון, רק רווח. אם יהי גרוע פשוט יוותרו עליו. ועם איך שהמזרח נראה רצף הפלייאוף שלו ימשיך גם השנה.
  קק"פ הוא החתמת פוטנציאל, וקשה לי להאמין שהוא יקבל איזה חוזה מטורף מהלייקרס בקיץ הבא, כי אם כן זה אומר שאין לברון/פול ג'ורג' שהגיע אליהם. גם פה החתמה חסרת סיכון, נתתי 9 כי אני לא מחזיק ממנו יותר מדי

 9. שתי החתמות לשנה אחת לקבוצות שיש להם כסף לבזבז.

  רדיק לדעתי החתמה מצויינת גם מבחינת התאמה לקבוצה ולסגנון משחק וגם חברתית כשחקן ותיק ליד חברה צעירים.
  נקודה מעניינת זה שרדיק רוצה לסיים את הקריירה בפילי ויתכן שיבוא לקראתם לקראת חוזה ארוך טווח אחרון. תוספת משמעותית לפילי השנה.

 10. בגדול לשתי הקבוצות היה כסף שהיה צריך לזרוק על מישהו,
  פילי הביאה שחקן מנוסה ליד עם הילדים וקלעי נהדר שייפתח את ההגנה מבחוץ עבור אמביד,סימונס ושות'.
  הלייקרס עם הימור מסוים על קלדוול פופ אבל בהתחשב בגילו והכסף הפנוי זה לגמרי הגיוני וכמו שהזכרת עומר זה לא כולל התחייבות ארוכת טווח שאי אפשר לחתוך. מסכים לגמרי עם הניתוח והדירוג.

 11. מצוין עומר.
  רדיק החתמה טובה מאוד. באמת התאמה מושלמת והצליחו להביא שחקן שמאוד לא אוהב לעבור מקומות ושהציעו לו סכומים יותר גדולים לחוזים ארוכי טווח במקומות אחרים. זה לא רק הסכום, זו גם עבודת השכנוע.
  לגבי kcp, למלם. אם יצליח להוציא את הלייקרס מהבוטום 5-6 זה מבחינתם הצלחה. מבחינתם היה הכי חשוב להשאיר טבולה ראסה לשנה הבאה עם כל האופציות פתוחות.

 12. אולי השגיאה היחידה היתה לשלם לו 23 מיל. אם היו מחתימים אותו על 18-20 אף אחד לא היה פוצה פה ומצפצף וכולם היו אוהבים את ההחתמה.

 13. טור יוצא מן הכלל. מסכים לכל מילה על רדיק. לגבי KCP – קצת הגזמת עם ההשוואה למקלמור, לפחות במבחן העין הפוטנציאל של פופ גדול בהרבה. מקלמור עם השחרור האיטי וחוסר האינטלגנציה/חשק נראה כמו שחקן ארכאי שאף קבוצה לא תרצה, בעוד לשחקנים כמו KCP שעובדתית מרווחים את המשחק (גם אם האחוזים לא משהו) יש ביקוש גדול בליגה. מצד שני – אני לא בטוח בכלל שהלייקרס יזדקקו בקיץ הבא לזכויות נון-בירד לגביו, גם אם הכל יילך שם כמו שצריך KCP יהיה אופציה רביעית בהתקפה שמקסימום יהנה קצת מהשאריות, ולא הולך לשנות את ההגנה-שתישאר-נוראית-שלהם. שנה הבאה ללייקרס שאיפות לצרף כוכב או שניים מה שדי יחסום בפניהם לשלם סכומים כאלה ל-KCP גם אם יצדיק את זה (והם עדיין לא נפטרו מהחוזה של דנג). בכל מקרה – החתמה מתבקשת לשנה אחת וציון פאר ראוי.

 14. אני מצטרף לשבחים של דובי ושל כולם. גם לא מת על החתמות לשנה אחת; הטור נכתב בעיניים של בעלים/GM ולא של אוהב אז ניחא.
  מזיג עזרת לי להבין את העניין לאשורו.
  רדיק שחקן מצוין שמגיע לקבוצה צעירה עם המון כסף, אין על מה להתלונן.
  KCP מצד שני הוא סתם החתמה. אני לא רואה מה הוא תורם לקבוצה בצד המקצועי וכנראה שגם החברתי, חוץ מניסיון חיים עשיר והכרה של ערים רבות בארה"ב . . .
  זאת סתם החתמה שאופיינית לנב"א, כלי משחק שישלח לקבוצה אחרת מתישהו בקרוב.

  רק בקשה קטנה – אנא שנה את צבע הפונט היכן שכתוב FAR=8, שיהיה אדום-בורדו, כחול כהה, או משהו שניתן לראות.

 15. שניהם פאר גבוה בין 8 ל-10.חוזים לעונה 1 לקבוצות שיש להם כסף לשלם וממלאים צורך בעמדה שלשתי הקבוצות היה חוסר בה במיוחד פילי.ההחתמה של רדיק יותר משמעותית.פילי עם אמביד סימונס פולץ וסאריץ מקבלת שחקן עם ניסיון והמספר 2 הכי טוב שהיה בפרי אייגנסי השנה.בקיץ הבא או זה שלאחריו יוכלו למצוא 2 יותר צעיר שישתלב בקבוצה הצעירה שתצבור כבר ניסיון ועמוסת הכישרון הזאת.

 16. אני מאוד אוהב את רדיק וחושב שלא מעריכים מספיק את ההגנה שלו. פילי ללא ספק תיהיה קבותה שכיף לראות שנה הבא

 17. ללייקרס אין שום כוונה להישאר מעל לתקרה בקיץ הבא, או להחתים מחדש את לופז או KCP עם זכויות הבירד שלהם.
  (אולי ינסו איזה הסכם מתחת לשולחן עם לופז עבור הרום אקספשן)

  זו גם תהיה הפתעה ענקית אם רנדל יסיים את העונה כלייקר.
  אני רואה אותו מוטרד באמצע דצמבר לכל המאוחר אלא אם כן הוא פתאום הופך לאולסטאר, ואולי אפילו אז.

  עם קאפ הולד של 12.5 מיליון בקיץ הבא, קוזמה ונאנס מרוויחים גרושים, ולברון בדרך כשאינגראם שם ואולי גם פול ג'ורג' – הכיוון ברור בקשר לרנדל. (ומאותם סיבות כלכליות, גם בקשר לקלארקסון).

  כמו שכולם יודעים, התכנית היא לפנות מקום מתחת לתקרה, ולכן כל החתמה או רכישה הקיץ היתה מותנית בזה שלשחקן יהיה חוזה מובטח לעונה אחת בלבד – וזה מה שקרה.

  קודם כל בטרייד עם לופז, ואז בהחתמה של KCP שהוא פשוט שחקן מצויין למה שהלייקרס צריכים, והרבה יותר טוב משהיה אמור להיות להם סיכוי להשיג בחוזה לעונה אחת.

  מקריאה של הפוסט והתגובות, די ברור שהוא לגמרי אנדררייטד.
  הוא קודם כל אוטומטית הופך לשחקן ההגנה הכי טוב בקבוצה, ששם תהיה התרומה הכי חשובה שלו, וחוץ מזה גם התקפית הוא יהיה מעולה עבורם ועזרה גדולה לבול.

  https://www.youtube.com/watch?v=PK3v9Y7cht0&t=192s

  חוץ מזה, למרות הגיל היחסית צעיר, במקרה של הלייקרס הוא מוסיף גם נסיון.

  ההחתמה שלו היתה משתי סיבות –

  1. מקצועית השחקן הכי טוב שהיה אפשר להשיג בהחתמה לעונה אחת בעמדת הגארד (רק במזל גדול הוא בכלל היה אופציה עבורם הקיץ)

  2. הסוכן שלו הוא הסוכן של לברון, והוא זה שפנה אל הלייקרס ובדק את האפשרות לחוזה גדול לעונה אחת אחרי שלא קיבל מואן גנדי את מה שרצה ומהנטס את ההצעה שציפה לה.

  להחתמה לא היה שום קשר לרצפת השכר.
  הלייקרס היו בסך הכל רחוקים ממנה בערך ב 7 מיליון דולר.
  אבל ברגע שריץ' פול אמר שKCP מוכן לבוא לעונה אחת (במילים אחרות, ביקש בעצם את העזרה של הלייקרס), הלייקרס הסכימו (ודי בשמחה) לתת לו את החוזה הכי גדול שהם היו יכולים, ואפילו מעבר לזה – הם וויתרו על דייויד נואבה שתיכננו להשאיר בקבוצה, כדי שפופ יוכל להרוויח עוד 600 אלף דולר העונה…

  **דרך אגב, החוזה שלו הוא על יותר מ 17.7 מיליון ולא 17 מיליון.

  כדי להישאר בקבוצה מעבר לעונה הזו, פופ יצטרך או לחתום על העודף שישאר לאחר החתמת שני שחקני מקס (כ 12 מיליון), או אולי לקוות שהלייקרס לא יצליחו להנחית כאלה ואז אולי יקבל עוד חוזה גדול לעונה אחת.

  חוץ מתרגילי "קריצה" למיניהם בין הסוכן שלו לפלינקה, או מקפיצה מטאורית שלו לדרגת אולסטאר – אלה התסריטים היחידים להישארות שלו, ובכל מקרה בלי שימוש בזכויות הבירד.

  בקיצור, שחקן הכי בול לפוני שהיה אפשר לקוות לו בתנאים של הלייקרס הקיץ, הם לא חלמו שיוכלו להשיג מישהו ברמה ובגיל שלו (מספיק צעיר כדי שאולי איך שהוא ירצו להשאיר אותו לטווח ארוך), אבל המחשבה העיקרית היתה שיפור הקבוצה העונה, וטיפוח היחסים עם הסוכן של לברון.

  1. הבנתי את הרעיון הכללי, אבל תמורת מה יעבירו את רנדל?
   אין לו חוזה גבוהה, בחירות דראפט כבר לא מעניינות, ושחקן בקליבר גבוה כדוגמת ג'ורג ' או ווסטברוק לא יוטרדו באמצע העונה. שחקנים בקליבר קצת יותר נמוך עם חוזה נוח הם נדירים היום ( הדוגמה הבולטת היא אייזאה תומאס) ואם לומר את האמת הם לא טובים בהרבה מרנדל עצמו.

 18. בחירת דראפט היא תמורה אידיאלית ללייקרס עבור רנדל – לא תופסת מקום בתקרה (ואם היא בחירת סיבוב ראשון 2018 וכן תופסת – תמיד אפשר להעביר אותה עבור בחירה עתידית), ותעזור ב"משימה הלאומית" של הלייקרס בקיץ הבא (או לפני) – להיפטר מהחוזה של דנג.

  סתם בחירה לא תספיק. אפילו לא סתם בחירת סיבוב ראשון, אבל חבילה של בחירות ושחקנים צעירים, או פשוט 2 בחירות סיבוב ראשון – אמורה להספיק.
  אז אם יוכלו להשיג חלק מהמחיר של היפטרות מדנג, על ידי היפטרות מה 12.5 מיליון של רנדל ?
  = win/win

  השאיפות לתמורה עבור רנדל בסדר עולה –

  3. בחירת/בחירות סיבוב שני ואף חוזה שנמשך מעבר לעונה הקרובה

  2. בחירת סיבוב ראשון ואף חוזה שנמשך מעבר לעונה הקרובה

  1. צירוף לדנג בטרייד כ"ממתיק" (או אחד מהם) תמורת חוזה מסתיים או לפחות חוזה הרבה יותר זול מהחוזה של דנג, מה שיקל על פינוי הכסף הזה מהתקרה בקיץ הבא.

  את #1 יהיה קשה להשיג, אבל כל אחת מהאפשרויות תקדם את הקבוצה למקום שהיא מקווה להיות בו בקיץ הבא.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט