הטור של מל: פיל ג'קסון פוטר כי בסוף אפילו דולן הבין שאין לו מושג

לכן אין לי הוכחה להראות לכם שמהרגע הראשון שהודיעו שפיל ג'קסון נשכר ע"י ג'ים דולן – בעל הקבוצה  – לארבע שנות נשיאות הקבוצה ובעל ההחלטה הסופית, טענתי  מ-י-ד  שזאת אחת השגיאות הקולוסאליות ביותר שהניקס עשתה אי-פעם.
*
אני יודע על כל האליפויות שלקח, ואני יודע שזה לא תמיד קל לנצח אפילו כשיש לך את השחקנים הטובים בעולם. לאף אחד אין את הזכות לקחת ממנו כבוד זה. אבל תמיד חשדתי – והרגשתי – שלפיל ג'קסון אין ידע כדורסל ברמה גבוהה כמו לכמה מהמאמנים האחרים, ושהוא פשוט היה בר מזל בשיקגו כשהיה לו את טקס וינטר –  המומחה מס' 1 בשיטת המשולשים – בכל שנות אימוניו את השיקגו בולס והלייקרס. וכמובן שגם בשיקגו וגם בלייקרס היו לו את השחקנים הטובים ביותר בעולם.
 *

כמה מילים על בריאת 'שיטת המשולשים':

לידת השיטה:The triangle offense is an offensive strategy used in basketball. Its basic ideas were initially established by Hall of Fame coach Sam Barry at the University of Southern California. His system was further developed by former Houston Rockets and Kansas State University basketball head coach Tex Winter, who played for Barry in the late 1940s. Winter later served as assistant coach for the Chicago Bulls in the 1980s and 1990s and for the Los Angeles Lakers in the 2000s, mostly under head coach Phil Jackson.

הסבר "השיטה" על קצה המזלג:

The system's most important feature is the sideline triangle created by the center, who stands at the low post, the forward at the wing, and the guard at the corner. The team's other guard stands at the top of the key and the weak-side forward is on the weak-side high post — together forming the "two-man game". The goal of the offense is to fill those five spots, which creates good spacing between players and allows each one to pass to four teammates. Every pass and cut has a purpose and everything is dictated by the defense.

טוב. נניח. למעשה כל קבוצה עם סנטר דומיננטי של העבר שיחקה "משולשים" אפילו שמעולם לא קראו ככה לתרגיל המשחק הפשוט הזה. זהו תרגיל שקורה אוטומטית כל הזמן עם סנטר דומיננטי. אבל כמובן שניתן לשרטט דיאגרמות ולהפוך את התרגיל הכמעט טבעי הזה לסופר תיאוריה. פיל ג'קסון – שתמיד ידע לדבר – השתמש 'בשיטה' הזאת כ-SECURITY BLANKET שלו ('שמיכת ביטחון' של תינוק).
*
סקוטי פיפן היה הראשון שהודה שעד היום הוא לא יודע בדיוק על מה מדובר מלבד שהסנטר עומד 'נמוך', הוראס גראנט היה צריך לעמוד בפינה, והגארד השני בפינה הנגדית (בצד הנגדי לצד בו עומד הסנטר), והוא עצמו היה אמור לעמוד בהיי פוסט, ומייקל עם הכדור מאחורנית.
*
מאותו רגע והלאה הכל היה תלוי במייקל, בדיוק כמו שבלייקרס הכל היה תלוי בקובי. זוהי שיטה סטאטית טיפוסית שכל קבוצה בעבר שיחקה אותה בלי לדעת שהיא משחקת אותה, בלי לקרוא לה כך.
 *

*

השיטה לא היתה הבעייה של פיל ג'קסון בניקס. הבעייה היתה שהוא השתמש ב"חוסר השימוש הנכון" ב'משולשים' כתירוץ לכל ההפסדים ולכל הפאשלות של מאמנים-לא מאמנים שהוא שכר, בחירות דראפט גרועות, וטריידים לא מוצלחים.

הוא פיטר את וודסון מיד בסיום העונה ושכר את דריק פישר שהיה הפוינט גארד שלו. לדריק אין את האישיות שצריכה להיות למאמן. הוא בנוי להיות איש משא-ומתן. אולי יום אחד יהיה בקונגרס, אבל לבטח לא מאמן NBA. אחריו קורט רמביס. אתן לאוהדי הלייקרס כדדי לדבר על השחקן שחי עבור לקיחת ריבאונדים עבור קארים. ואז ג'ף הורנאסק, שוטינג גארד שלא ידע, ולא רצה לדעת על 'משולשים', אבל פיל הכריח אותו וג'ף כבר 'הצהיר' שבעונה הבאה משחקים משולשים.

הוא בכוונה שכר מאמנים שיישמעו לו וייפחדו להוציא מילה.

אפילו הדבר האחרון שהוא עשה כנשיא הניקס היתה שגיאה. יום לפני הדראפט לפני שבוע הוא נשאל מה הניקס מתכננת לעשות. תשובתו?

"WE KNOW WHAT WE ARE DOING".

לא היה לו מושג מה הניקס עומדים לעשות, ובכלל, מי זה "WE"?

אצל ג'קסון "WE" זה תמיד הוא, והוא הנשיא-אחראי על כל פעולות הכדורסל חסר הידע מס' 1 על שחקני הקולג'. הוא לא הלך לאף משחק ולא ראה אף שחקן. זה מתחת לכבודו. הוא תמיד שלח שתולים שלו לעשות עבורו את הסקאוטים.

אני לא רוצה לדבר  עליו כמאמן כי אחרי הכל הוא יכול להראות לי טבעות על כל אצבעות ידיו (ואחת באצבע בכף הרגל), אבל כ-EXECUTIVE הוא היה יותר אפסי, אבסורדי, נטול ידע, וקטנוני אפילו מאייזיה תומאס, שעד פיל ג'קסון החזיק בתואר "המנהל הזיבורי והמזופת בכל תולדות הניקס". להיות נחות מאייזיה תומאס כמנהל צריך כישרון מיוחד.

הרקורד של הניקס תחת ג'קסון הוא 166-80. בעשור וחצי האחרונים רק למינסוטה היה רקורד יותר גרוע ב-246 משחקים.

דולן בעל הקבוצה לא עזר. אולי היתה לו מין יראת כבוד מפיל, או לך תדע מה הסיבה, אבל על לכל שאלה שג'יימס דולן  נשאל, הוא ענה "תשאלו את פיל".

הבעייה היתה שבעל הקבוצה פחד מהאדם עליו הוא מבזבז  12 מיליון דולארים לשנה, ועל מה? בשנתיים הראשונות, כשג'יני באס עדיין התכסתה איתו באותו סדין, הוא גר בלוס אנג'לס וניהל את הניקס בשלט-רחוק, עם טיסות לתפוח הגדול פעם בשבוע-שבועיים. דולן לא הוציא מילה בנידון במקום לצוות על פיל שיביא את התחת הגדול שלו מיד למנהטן, ושממנהטן הוא יוכל לטוס פעם בשבועיים להיכנס תחת הסדין עם ג'יני.

רק אחרי שלג'יני נמאס ממנו, הוא עבר לגור בדירה שכורה – מפוארת, אבל שכורה – בפארק אבניו.

סוף-סוף לדולן היה את האומץ לפטר את הטיפוס המוזר הזה – איש פילוסופיית 'זן' – שפעם התלבש כקצין  SS כשהוא מחקה את ריק אדלמן, מאמן  מינסוטה, והכל לעיני שחקניו בלייקרס במטרה לחמם אותם למשחק.

לבקש ממאמן הניקס לנצח עם "משולשים" בשנת  2017 זה כמו לבקש ממאמן מנצ'סטר יונייטד לנצח את הפריימייר-ליג בשיטת ה-"W-M"  או השיטה שלפניה:  שני מגינים, שלושה רצים, חמישה חלוצים (קיצוני ימני, קשר ימני, חלוץ מרכזי, קשר שמאלי, קיצוני שמאלי). אתם צוחקים? אני שיחקתי בגיל  17 משחק אחד בהפועל בלפוריה בליגה הלאומית (אז ליגת העל) כקיצוני ימני, בגלל "המהירות" שלי.
*
פיל ג'קסון לקח קבוצה עם מסורת ואפילו תהילה והפך אותה לבדיחת הליגה עם המשולשים שכפה עליהם. (לי אין מושג אם הם שיחקו אי פעם 'משולשים' או לא; אני מניח שכן כי בכל HALF COURT GAME משחקים די הרבה 'משולשים' בלי לדעת שמשחקים אותם…
*
פיל חשב שהוא יוכל להגיע לתפוח הגדול וששמו בלבד יגרום לחלחלה בקרב יריבי הניקס, והוא אמר "נחזור לימים הזוהרים של 'רד' יותר מהר משאתם חושבים".
*
הוא תמיד החשיב את רד הולצמן (רד היה מאמנו כשפיל שיחק כשחקן ספסל בניקס הגדולה של שנות ה-70 המוקדמות) כאחד מגדולי המאמנים אבל הוא לא הבין דבר אחד: רד הולצמן תמיד ידע והאמין שהכדורסל הוא המשחק של השחקנים. פעם רד אפילו אמר על קבוצות 1970-1973 "כל מה שאני מנסה לעשות זה לא להפריע". כמובן שהוא הגזים, אבל רד הולצמן ידע את מקומו. פיל ג'קסון תמיד האמין שהוא חשוב יותר מכל שחקן.
*
הדבר היחידי הטוב שהוא עשה  –  ה-י-ח-י-ד-י  –  היה להסכים לבחור בקריסטפאס פרוזינגיס, שחקן שהוא אף פעם לא ראה, אבל הוא הומלץ בשפה שאינה משתמעת לשתי פנים והוא נתן את האוקיי.
*
אז הוא תמיד יוכל לומר "אני הבאתי את פרוזינגיס".
*
אז אני אענה לו מיד: "אבל אתה גם החתמת את כרמלו אנטוני על 120 מיליון דולארים עם חוזה לארבע שנים שהכל תלוי בו".
*
ולפני כמה שבועות כשהלאטבי החליט שהוא מראה את סלידתו ממה שהולך בקבוצה ע"י אי הופעה למפגש קבוצתי, פיל ג'קסון איים שהוא יעבירו בטרייד!!!
להעביר בטרייד את הנכס היחיד שיש לניקס? השחקן היחידי שבגללו הקהל עוד בא למשחקים?
*
פיל צעיר ממני ב-9 שנים, אבל האמינו לי שהוא זקן ממני בהלך מחשבתו ב-30 שנה. הוא איבד קשר עם ההווה ועם המציאות החדשה בכדורסל כשהוא מאמין ש'המשולשים' הם מקור התקווה היחידי של הניקס.
*
כל מה שיש לי לומר – כאחד שהיה אוהד ניקס שרוף משך כמעט 40 שנה – זה:
*

ברוך שפטרנו!

 

Phil Jackson threatens to trade Kristaps Porzingis, the one player on the Knicks people want to watch.

 

James Dolan finally woke up and got rid of his 'Ask Phil' philosophy.

דולן ושאר הבוסים מנסים להתחבא מרוב בושה אבל אין איפה!

 

מנחם לס

מנהל הופס. הזקן והוותיק מכולם בצוות. מנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!
Subscribe
Notify of
67 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Berch
Berch
29/06/2017 7:10:11

וואה וואה…. לוחמני משהו. וולקאם באק מנחם 🙂
אבל אתה צודק, ואם אני זוכר נכון אכן התרעת מההתחלה שזה הולך להיות גרוע.
אני זוכר כי הסכמתי אתך כבר אז….
מה יהיה עם ניו יורק העיר החביבה עלי יחד עם תל הביב???
יותר גרוע כבר לא יכול להיות

IDO
IDO
29/06/2017 7:11:51

מה זה משנה בעצם. עוד שנה תעבור שוב הלוחמים והקאבס יפגשו בגמר… שייתן להינקי הוא לפחות לא מבזבז יותר מ 40 מליון בשנה

איתי
איתי
29/06/2017 7:12:14

תענוג של מאמר מנחם תודה
מעניין אם ילמדו מהמקרה ויביאו הפעם איש מקצוע ולא איזה שחקן עבר מיותר שיחשוב את עצמו יותר מדי

רן הנרגן
רן הנרגן
29/06/2017 8:05:33

האסון של גקסון היה הבחירה של סטיב קר ללכת לג"ס במקום לבוא לניו יורק. לקר היתה שיטה שבה רצה שהקבוצה שלו תשחק. הוא לא היה מותר לגקסון. יכול להיות שהיה פיצוץ אבל אני מאמין שגקסון היה לוקח צעד אחורה ומתרווח בכורסא ונותר לקר לעשות את שלו. וקר היה מצליח. לא סתם הוא הקפיץ את הנצחונות של ג"ס בשנה הראשונה שלו ב 16. וזו היתה קבוצה שניצחה 51 משחקים בעונה הקודמת, יותר מכל מה שעשתה בעשרים השנים הקודמות.

בניגוד לך קר דוקא מכיר את שיטת המשולשים ואותר שהוא שילב אלמנטים שלה בשיטת המשחק של ג"ס. הטענה העיקרית שלו היא שזו שיטה מורכבת ולוקח הרבה זמן להטמיע אותה לכן הוא מוספיף מספר אלמנטים שלה כל שנה וכך יעשה גם בשנה הבאה. זו תהה העונה הרביעית שלו בקבוצה עם 3 או 4 שחקים שלומדים את השיטה, קרי, קלי, גרין ואולי גם איגואדלה

עידו גילרי
עידו גילרי
29/06/2017 8:50:47

מסכים איתך.
מי היה מאמן בווריורס עם קר היה הולך לניקס?

Dalzred
Dalzred
29/06/2017 9:21:28

בלאט

הערבי
הערבי
29/06/2017 9:22:38

היו דיבורים על דיוויד בלאט לתפקיד ואחרי שמינו את קר רצו אותו כעוזר גם

עידו גילרי
עידו גילרי
29/06/2017 11:14:07
Reply to  הערבי

לא נראה לי. הדיבורים על בלאט בווריורס תמיד היו בתור עוזר לקר.
לא זכור לי שאי פעם דובר על בלאט כמועמד לעמדת המאמן בווריורס.

דובי
דובי
29/06/2017 11:18:22

ממש מדכא לדמיין את סטיב קר בניקס. אשמח אם תחליפו נושא.
מצידי תדברו על דאעש.

עידו גילרי
עידו גילרי
29/06/2017 11:24:30
Reply to  דובי

סבבה. בדיוק תהיתי על דראפט 2009 ומה היה קורה עם הווריורס לא היו בוחרים בקרי בסוף . מעניין מי בחר אחריהם ואם היו לוקחים אותו.

Ish
Ish
29/06/2017 11:30:43

You're a cruel cruel man

דובי
דובי
29/06/2017 11:32:23

אין מצב בעולם שהיינו לוקחים אותו, בטח לא כשג'ורדן היל פנוי.
אל תשכח שהיו לנו שני רכזים שהשלימו אחד את השני מצוין והתאימו לנו כמו כובע לתחת, את כריס דוהון וקריפטונייט רובינסון.
בנוסף, בדיוק התאוששנו מהפרידה מסטארבורי וכל הרגשות היו עדיין חשופים בכל מה שקשור לגארדים קטנים ורזים.
בעיניי מצחיק שצריך בכלל להסביר את זה, אבל אתה יודע, בתוך עמי אני חי וכאלה.

עידו גילרי
עידו גילרי
29/06/2017 11:42:50
Reply to  דובי

סתם, נשאר לי קצת מלח בשקית אחרי שמיליתי את הצנצנת ולא ידעתי מה לעשות איתו.
סטף לא היה מגיע ל-8 כי אם הווריורס לא לוקחים אותו הם היו עושים איתנו טרייד תמורת אמארה ואז סטף היה כתום-סגול, ואני מנסה לחיות עם ה"מה-אם" הזה כבר 8 שנים.

אחד העם
אחד העם
30/06/2017 15:51:26
Reply to  דובי

+10

צביקה
צביקה
29/06/2017 8:33:44

היית הראשון לזהות. אין ספק.

חזיר יבלות צעיר
חזיר יבלות צעיר
29/06/2017 8:36:48

המשולשים זה חתיכת בולשיט שהבולשיט היחיד שגדול ממנו זה המאסטר זין בעצמו. השאלה היא אם הניקס ילכו עכשיו על מישהו מוצלח כמו גריפין או ילכו על בולשיט אחר

Carmel
Carmel
29/06/2017 8:55:01

הניקס הפכו להיות בית הקברות ל GM's ומאמנים ב NBA.
אם לארי בראון, בוודאות אחד מ 10 המאמנים הגדולים בכל הזמנים, נכשל שם (והוא לא נכשל בשום מקוo אחר שאמן בו, ועבר יותר ממקום אחד) , המסקנה היא שיש פשוט לפרק לגמרי את המועדון ולבנות אות מחדש, ללא ציפיות כאילו הם ניו-פרנצייז ב NBA, אולי אף לעבור מהגארדן לאירנה פחות מחייבת ומלחיצה.
לתת את המפתחות עם סמכות בלעדית למאמן מכללות מוכח שיודע לבנות קבוצה ולגייס שחקנים ולהכריז שמצפים לתוצאות רק ב 2025.
בדרכם הנוכחית הם יורשים של הקליפרס של שנות ה 80-90.

bobby
bobby
29/06/2017 9:03:59
Reply to  Carmel

הצעת ייעול קצת רדיקאלית, אבל השורה התחתונה שרשמת בהחלט נכונה.

avri
avri
29/06/2017 16:55:55
Reply to  Carmel

במילים אחרות – לעשות הינקי. הוא פנוי אגב.

ולדי קוגן
29/06/2017 8:59:41

מנחם אתה קטלני היום. לפחות הניקס עשו בחכמה ווזרקו את פיל לפני הפרי אייג'נסי ככה שעוד תהיה לניקס תקווה.

asi
asi
29/06/2017 9:15:33

ייאמר לזכות ג'קסון, לפחות לפי הספרים שלו שקראתי(SACRED HOOPS והשני שכתב אחרי האליפות הראשונה בלייקרס עם קובי) שהוא לא זקף לזכותו שום דבר. הוא אמר שאת השיטה של המשולשים לקח מטקס וינטר, וכל מה שעשה הוא בעצם התאמות לשחקנים שהיו לו.
הוא הפעיל לדעתי את ג'ורדן בצורה מושלמת בשיקגו וצריך לזכור שהביא אותם לגמר המזרח בשנה שאחרי מייקל ואילולא קרב האיגו שפיפן ניהל מולו היה עולה לגמר הNBA.
בלייקרס היתה לו קבוצה שונה לחלוטין ושוב הוא הצליח לעשות התאמות לסנטר משמעותי (שאק).
בנוסף הוא ניהל קרב איגואים אדיר בינהם בצורה מושלמת עד שהעסק לא החזיק יותר והתפרק מול דטרויט.
גם אני חושב שהוא היה מנהל מחורבן ולא הצלחתי לרדת לסוף דעתו במהלכים שעשה בניקס אבל יש כל כך הרבה חוקים וחוזים איני מבין בהם שיכול להיות גם מירושה של קודמיו שהקשו עליו להצליח.

דובי
דובי
29/06/2017 9:59:25

מצוין מנחם, מסכים לכל מילה, עם שתי הערות:
ראשית, בתקופתו של ג'קסון הגיעו לניקס שורה לא רעה של שחקני משנה במחירים טובים – קורטני לי, הרנאנגומז וקוזמינסקאס הם העיקריים. נותן הרגשה של נקודת אור לזכותו, אבל מאחר וזה התקיים גם לפני תקופתו, כנראה שמחלקת הסקאוט שלנו היא זו שמגיעה לה הקרדיט.
בהחתמות המשמעותיות, כמו שכתבת על נואה, היו כישלון חרוץ. אפשר להוסיף לזה כמובן גם את החוזים של כרמלו ורוז אם ממש מחפשים כישלונות ידועים מראש.
הנקודה השניה, ומבחינתי העקרונית, היא הסיבה המרכזית לנפילה של ג'קסון.
פיל ג'קסון נפל והתרסק כי פיל ג'קסון יהיר. פיל ג'קסון נפל כי פיל ג'קסון מסרב להקשיב ומסרב לראות ומשוכנע שהוא מחרבן זהב ומשתין וויסקי בן מאה וכשהוא מדבר יהלומים מתפזרים מסביבו.
כי כשכולם מסביבו ראו, וכולם מסביבו אמרו, ואפילו המציאות בכבודה ובעצמה התגייסה והגיעה להכניס לו סטירה, פיל ג'קסון התעלם ועדיין היה משוכנע שהוא צודק וכולם טועים וכל מה שצריך זה שכולם יפתחו עיניים לראות.
קוראים לזה היבריס, וזה חטא שהפיל גם מלכים.
ועכשיו אני אנסה לכתוב על זה פוסט.

אסף
אסף
29/06/2017 10:12:14
Reply to  דובי

מסכים מאוד דובי ויותר מזה ג'קסון די קיבל יד חופשית לעשות מה שנראה לו ועדיין גם אחרי שהפיל הלבן הוצא מהחדר נשארתם עם דולן ,
מקווה שבבחירת המחליף הוא יקבל החלטות טובות יותר, יש שמות על הפרק?

דובי
דובי
29/06/2017 11:16:55
Reply to  אסף

דולן רוצה את יוג'ירי שדפק אותו פעמיים בעבר, ממקום מושבו בדנבר וטורונטו

אסף
אסף
29/06/2017 12:23:49
Reply to  דובי

בחירה טובה, הוכיח בהחלט את יכולותיו

דובי
דובי
29/06/2017 12:34:24
Reply to  אסף

לא יודע, לפעמים דולן נותן תחושה שגם סריס יכול לדפוק אותו

Smiley
Smiley
29/06/2017 13:20:00
Reply to  דובי

החוזה של רוז היה לעונה אחת והיה עוד מתקבל על הדעת אבל הסיפור עם נואה זה אחד החוזים המופרחים ביותר שנתנו לשחקן פצוע עם "זריקת טורנדו"

חזיר יבלות צעיר
חזיר יבלות צעיר
29/06/2017 17:34:13
Reply to  דובי

12m לשנה בחוזה ארוך טווח לקורטני לי זה רע. רע מאוד

רועי ויינברג
29/06/2017 10:00:04

ג'קסון מאמן גדול, אבל ממש לא מנג'ר. השלוש שנים האלה השאירו את הניקס בדיוק באותו מקום (אבל עם פורזינגיס ולא איזה סטנלי ג'ונסון, זה גם משהו). לא יתגעגעו אליו.

john
john
29/06/2017 10:14:02

ב2017 הכישורים שצריך gm הם לא רק שונים מתפקיד המאמן, הם אפילו סותרים. אין לפיל ולא היה לו רבע מושג במקצוע וזה לא נראה שהוא רצה ללמוד. אתמול בבוקר כששמעתי את הידיעה מיד חשבתי שהינקי יגיע. עכשיו מדברים על מסאיי. אני הייתי הולך על דייויד גריפין.

האיש מקצוען ויודע לעבוד בתנאים לוחצים.

דרור
דרור
29/06/2017 10:54:30

עדיף להם לשכב על הסדינים ולהתכסות בשמיכה כמו כולנו. אבל מה מוז'יק כמוני יודע, אולי הם ישנים ומזדיינים ברמה אחרת לגמרי.

עגל
עגל
29/06/2017 13:32:54
Reply to  דרור

חחח
הסגרת את גילך (בסביבות 40?)

Thedud
Thedud
29/06/2017 11:18:09

יש לי הימור
רונדו ווייד בקליפרס בעוד כמה ימים

avri
avri
29/06/2017 16:59:48
Reply to  Thedud

נשמע דווקא טוב. אני קצת מקווה שהקליפרס יילכו לעונת פירוק ושדיאנדרה יגיע לסלטיקס אבל אני לגמרי רואה את ווייד ורונדו נוחתים בקליפרס.

Mbk
Mbk
29/06/2017 11:39:42

ענק מנחם
לא צריך לקרוא את הפוסט
אי אפשר למצוא כותרת יותר מדוייקת

Niro
Niro
29/06/2017 12:09:28

צעד ראשון ומבורך בדרך להחלמה רק חבל שזה קרה אחרי הדראפט

סקוטי פ.
סקוטי פ.
29/06/2017 12:27:37

שאלה: האם המשולשים זה בעצם מונח מתוחכם לתרגיל שהיינו מריצים שוב ושוב בליגות הנערים בשם הפחות סקסי, "פסינגיים"?

עגל
עגל
29/06/2017 13:33:29
Reply to  סקוטי פ.

כן.
אצלנו קראו לזה "תן ולך"

אסף
אסף
30/06/2017 10:56:37
Reply to  עגל

היה לי פעם חבר בקבוצת נערים ששדרג את התרגיל עגל לתן לי את הכדור ולך מהר להגנה

עידו גילרי
עידו גילרי
30/06/2017 10:58:32
Reply to  אסף

קראו לו קובי?

אסף
אסף
30/06/2017 19:13:17

חד עידו… במקרה לא…

פאקו
29/06/2017 12:35:54

חד וקטלני.

אוהד ס"א
אוהד ס"א
29/06/2017 13:35:07

חדשות נהדרות לניקס, רק צריך להחליף את הבעלים, את הקבוצה ואת המאמן ויש סיכוי שהם יצליחו לקבל בחירת דראפט איכותית בשנה הבאה (לא שהם ידעו מה לעשות איתה).

לגבי ג'קסון המרגיש: אין ספק שהוא מאמן דגול, הטוב ביותר בכל הזמנים, שפיתח את שיטת האימון הנדירה והמדהימה:
1. מקבלים את השחקן/נים הכי טובים בליגה או ביקום או בכל הזמנים
2. מדברים על משולשים
3. בוכים לשופטים

Ish
Ish
29/06/2017 13:56:25
Reply to  אוהד ס"א

טוב, לפחות פופ למד ממנו כמה דברים

גורה
גורה
29/06/2017 14:03:56

מה שפיל עשה לאיזואה ריידר ב-ל,א ,השפיל אותו לא נתן לו לשחק בפלייאוף חיסל אותו כשחקן ,ובסוף איזאיה מצא עצמו בכלא גובל בפלילי .
הטיפוס הזה פיל גקסון הוא זבל !
ואסור היה לתת לו כל תפקיד ברמת עבודה עם אנשים ,רק שבארהב המטרה מקדשת את כל האמצעים .
קפיטליזם חזירי שגקסון מסמל אותו טןב מכולם.
פשוט אפסהשסיכסך בין השחקנים שלו .

ינון יבור
ינון יבור
29/06/2017 15:39:55

רועי, מתי מתפרסם החידון,

ינון יבור
ינון יבור
29/06/2017 15:40:12

?

רועי ויינברג
רועי ויינברג
29/06/2017 16:17:45

מחר

ינון יבור
ינון יבור
29/06/2017 16:27:42

👍

מנחם לס
מנחם לס
29/06/2017 15:53:34

הצעד עראשון עכשיו הוא להביא את גריפין

Carmel
Carmel
29/06/2017 20:31:23
Reply to  מנחם לס

איך משכנעים את גריפין ללחתום בניו יורק ? הוא יעדיף קבוצה שיכולה להגיע עמוק בפלייאוף עם פליימייקר מוביל שיבליט את יכולות הסיום שלו, יעדים אפשריים : בוסטון, אוקלהומה(חזרה הביתה), סן אנטוניו(במידה וייפרדו מגאסול או אולרידג), וושינגטון(וול וגריפין יכולים להיות הצמד הקטלני של הליגה), מיאמי ואם יחשוב על העתיד מינסוטה.

tripledouble
tripledouble
29/06/2017 16:25:07

פשוט פוסט אדיר ומדויק. המשפט שסקוטי פיפן אמר-Priceless! פעם ראיתי ביוטוב סרטונים שמסבירים על השיטה, הרבה מאוד מזה כפי שתיארת נראה כמו משהו טבעי לחלוטין.

Etayle
Etayle
29/06/2017 17:38:49

ראיתי שאייזאה מועמד לניקס, זה לא יכול להיות מצחיק יותר.

לביא
לביא
29/06/2017 17:45:54
Reply to  Etayle

אוי זה יהיה נפלא

Etayle
Etayle
29/06/2017 17:53:23
Reply to  Etayle

עקב אי הבנה, אני מתכוון לנשיא לשעבר (שעשה עבודה מאוד "ניקסית") והמקורי(לא החיקוי מבוסטון)

יוסל'ה שוחמכר
יוסל'ה שוחמכר
29/06/2017 18:09:59
Reply to  Etayle

ניקסון?

רועי ויינברג
רועי ויינברג
29/06/2017 18:20:14

אוקלהומה רוצה את רודי גיי. זה יכול להיות מעניין – עוד סקורר ליד ווסטברוק. אני מקווה שישחק לידו כפאוור פורוורד ויוכל גם להיות על המגרש כשווסטברוק נח.

אם גריפין לא מגיע, גיי אחלה של תוכנית ב'

גיא הרשע
גיא הרשע
29/06/2017 18:25:14

אם הוא יכול להציג את היכולת של לפני הפציעה,
אז הוא יכול לתרום ללא מעט קבוצות.
הוא שיפר את האחוזים שלו משלוש,
וה-50 וקצת אחוז אפקטיבי שלו, נראים גבוהים במיוחד ליד ווסטברוק…

חזיר יבלות צעיר
חזיר יבלות צעיר
29/06/2017 18:51:12

יאללה איסו וסטטיסטיקות… מתאימים אחד לשני כמו אסלה למכסה

Shohat
Shohat
29/06/2017 20:21:55

פיל ג"קסון הוא הרוברט דה נירו של הכדורסל. מהסנדק, שור זועם, נהג מונית וצייד הצבאים למיט דה פוקרס.

את מה שהם עשו וכמה שהם ריגשו – איש לא יוכל לקחת מהם.

רועי ויינברג
29/06/2017 21:10:15
Reply to  Shohat

ענק

דרור
דרור
29/06/2017 20:48:55

חחח רודי גיי לאוקלהומה…"מתאימים כמו מכסה לאסלה". ככ מדויק. צפייה בהם תהיה מסוכנת לחוש הראייה. עלית עליי עגל, אני מתבגר.

יונתן .S.
יונתן .S.
29/06/2017 22:32:14

אני לא יודע אם רשמו את זה כאן, אבל:

Source added that Pritchard's last demand was for next year's Nets and Lakers picks, plus starting player(s).

בשביל ג'ורג' על חוזה נגמר, לדרוש את הבחירה של ברוקלין + הבחירה של הלייקרס + שחקן חמישייה פותח בבוסטון (קראודר/בראדלי) זה אחד הדרישות הכי יומרניות שפריצ'ארד יכול לדרוש. ועוד מי ממי לדרוש אחת כזאת – איינג'.

אם הוא לא יהיה מוכן לוותר על הדרישה הזאת, איינג' לא יעשה את זה. אנחנו כבר מכירים את הפרוצדורה. והאמת? הפעם לטעמי זה גם מאה אחוז מוצדק. נטו בגלל הבחירה של ברוקלין. בלי זה הייתי מסכים ואני מאמין שגם איינג'.

דקסטר
דקסטר
29/06/2017 22:53:21
Reply to  יונתן .S.

ברגע שסירב לטרייד עם הלייקרס שהיו סופר אגרסיביים הבנתי שהבחור לא איתנו.

חבל על פול ג'ורג' ואני באמת לא מבין איך אפשר לדרוש כזה טרייד במיוחד שככל שהזמן עובר מרווח התמרון מצטמצם.

בכל מקרה לדעתי לא תהיה עסקה עם בוסטון לפני שפינת היוורד נסגרת.
כי אם משיגים אותו אני חושב שאז איינג' יהיה יותר אגרסיבי (וכן גם לוותר על הבחירות אבל זה דיון ליום אחר אם וכאשר)

שחקנים צריכים להפסיק לרדוף אחרי כסף ולהתחיל לרדוף אחרי הנהלות שיעשו אותם שמחים ויכוונו גבוה. באמת שאין הבדל ביכולת הכלכלית בין 150 מיליון ל 170 מיליון לאורך קריירה
(סתם דוגמה)

אפלטון
אפלטון
29/06/2017 23:17:08
Reply to  יונתן .S.

כמה שפריצ'רד יחכה יותר ככה הערך של ג'ורג' ירד. הוא היחיד שיש לו אינטרס למהר עם העניין. למרות שהטרייד של כריס פול בטוח העלה את הערך של ג'ורג', עדיין ככל שמחכים יותר, כך הקבוצות יתקררו מהעניין.

דורון האסטבן
דורון האסטבן
30/06/2017 2:23:23

מנחם כיף ותענוג גדול המעורב וכל האחרונות כמובן
וגם לשמוע אותך עם ג'ון,(הוספתי תודות באיחור)
מחוסר זמן לא מספיק להודות.
האתר ממש מדהים.
🙂

אבוס ראסברוק
אבוס ראסברוק
30/06/2017 2:48:35

כיף להיפטר מהבחור המנופח הזה.
היו ימים שהיה לו מה לתת בשיקגו, כרקע למשהו הרבה יותר גדול ממנו. כנ"ל בלייקרס.
היום הוא חושב שהוא המרכז ובפועל אין לו מה למכור כשהוא שם.
שלום חבר