מומי והדוק 1 על 1 לפני הגמר הגדול

שלום לכל המאזינים ופלו ג׳ו

וואלה השנה פעם ראשונה ההיסטורי הגמר חוזר על עצמו 3 פעמים רצוף
מומי חושש שלא יהיה מצב כמו בסרטי המופת הסנדק
הסרט הראשון לקח אוזקר
הסרט המשך לקח אוזקר
הסרט ה 3 היה בית שימוש גדול אולי מגיע לו מקום בקצה של הספרית וידיאו איפה מומי שומר את הסרטיי הום מייד עם אוקסנה

הדוקטור מומי מסיר את הכובעון השחיל את מומי ואת רפה ההבנה בגמר 2016 שהלך על קליבלנד
מומי לא עבר השפלה כזאת מאז הסכם הגירושין שלו עם סימה אישתי הראשונה

הדוקטור בלי בושה הרים ווטסאפ למומי – מומי היקר איפה אתה ? חוץ מפריוויו פה ושם נעלמת השנה כמו כריס פול שמתחיל הפלייאוף !
הגיע הזמן לאחד על אחד בסגנון הישן והטוב
אם מומי בעניין
או שנלך על הגרסה החיוורת שלך אם בי קיי

מומי עוד לא נולד הבן אדם שהציע לו אחד על אחד וסירב ! מומי בסיוריי לילה בפוסי קט אפילו הולך על 1 על 2
זה תענוג שרק האשך האורגינל יכול להסביר לדוקטור

מומי השנה יציל את הכבוד האבוד של רפי ההבנה ונפולות הפטמה
מומי חייב רבנג׳ה והוא מוכן ומוזמן לתת בראש לדירקדטור הדוקטור הדיקטטור

 

 

 

(סן פנסיסקו עיר נורמלית לא ביוב כמו קרית עקרון)

******

שלום לכל החברים והחברות מהאתר (ראיתי אתמול אחת שושי)

אני יושב לי כאן בבאר של החברים שלי הרדניקים מיינדינג מיי און ביזנס כשהגיעה ההזמנה לאחד נגד אחד ממומי. מה שלא סיפרתי לטכסי דרייבר שלפני 'ההזמנה' הגיע שוב הסיפור הידוע שקליבלנד היא ההתקפה הטובה ביותר בתולדות המשחק עם 10 – מומי, מותר להשתמש בכל אצבע – קלעי דאונטאון חמים כמו סרטנים על האש, MEDIUM RARE כפי שהדוק אוהב אותם.

אבל לפני שמתחילים, הנה תמונה משלי אחרי התמונה של המומי של הגשר (שאני מודה שאחרי וורזנו ברידג', ברוקלין ברידג', וג'ורג' וושינגטון ברידג' בין הארלם וניו גרסי, הוא הרביעי ביופיו בארה"ב):

 

(אני לא מאמין שמרשים אליפויות ספורט באוקלנד. תראו מה רעידת אדמה עשתה לMAJOR FREE WAY המוביל ישר לאולם ולאיצטדיון הבייסבול. זה קרה ממש בזמן שידור 1989 World Series)

אז איך הם מרשים גמר אליפות NBA במקום הרה (מומי! זאת לא מילה בשבילך; עבור הלאה) אסונות כזה! סן פרנציסקו היא עיר הבנוייה על תלאים. שמעתם על ה-San Andreas Fault? ב-1906 כל העיר נהרסה מרעידת האדמה LOMA RIETA EARTHQUAKE והיא שעון מתקתק לרעידה נוספת. הייתי מבטל את כל המשחקים שם, מעביר אותם לאקרון, אוהיו, ומחזיר את כל התרומות לגולשים הנהדרים. אז אני מזהיר את כל השחקנים, את ה-NBA, ואת שי גולדנברג (ואחריו עידן עופר שיכסה לנו משחקים 5 ו-7) שהם משחקים באש כשהם דורכים על האדמה שאלוהים קילל. אז שמומי יכניס את התמונות של הגשר לטוסיק של העיזה 'אביבה' שלי כי הגשר הזה נמצא על קרע גיאולוגי העומד לדרוש את חובו, אם אתם מבינים על מה אני מדבר.

אוקיי, חוזרים למומי שהזמין אותי לדו קרב של אש. טוב, אני עכשיו עם הרדניקים בבר 'הפרה הכחולה' בקצה של גרינוויל.

-היי מומי, שמעת למה הררדניקים עושים סקס בסטייל של כלבים? כדי שיוכלו לראות באותו זמן  MMA בטיווי. זה סתם לידע  כללי. אז מה? אתה מזהיר אותי שבאים לנו הנרדים והיורמים מעיר הפרחים והמריחואנה לשחק נגד הגברים מעיר הפלדה קליבלנד? אתה יודע מה יש לנו בקליבלנד? מוזיאון הרוק אנד רול. אלביס. הפנים שלו מאירות את כל קירות המוזיאון הענק. ולידו? אתה חושב שאנחנו אהבלים בקליבלנד? ממש ליד ה'רוק-אנד-רול' נמצא  "המוזיאון הלאומי לפיזיקה ומדע". בנוי ליד האולם לכדורסל. לשם הלך קיירי אירוינג לקבל הוכחה שהעולם שטוח. למוזיאון לפיזיקה ומדע הולכים השחקנים אחרי האימונים כדי לשייף ולחדד את המוחות. היית צריך לראות את ג'יי אר סמית ואימן שומפרט במוזיאון! הם הולכים ישר ל-Electrodynamics ו-Quantum Mechanics/  הם שוחים בחומר ביתר קלות ונגישות מאשר סטפן "בייבי פייס" קרי קולע מהקו.

אתה זוכר את השלשה של קיירי מהשנה שעברה? עשו לו DNA ויצא אותו דבר כמו קובי בריאנט.
אנחנו האלופים. וברגע שאתה מזכיר קאבס עליך לקפוץ לדום ולהצדיע. לא רק אלופים אלא השחקן הכי טוב בעולם ששמו לברון ג'יימס, ואולי לא תאמין מומי, אבל "ווג מגזין" בחר בו השבוע עם תמונת שער כ-"הגבר הכי גברי בעולם". אנחנו לא מחפשים יופי. אנחנו מחפשים גבריות. ג'ון וויין וקלינט איסטווד. לכם יש את היפים טום קרוז ובראד פיט… גוד לאק.

אתם באים לשחק נגדנו? אתה יודע איך קוראים לגולדן סטייט בלי ה'ספלאש ברת'רס'? פילדלפיה סיקסרס. אני חוטף כאב בעור התוף כשאני שומע "גולדן סטייט". ההבדל היחיד ביניהם לבין בית תינוקות בקיבוץ הוא שהתינוקות יפסיק לבכות וליילל כעבור זמן מה.

********

(החברים של הדוק לחוג ציד הברווזים בגרינוויל)

הדוקטור הפיל למומי את החציל לערוגה
אתה חושב שמומי זה נהג מונית של תחנת הדר שעומד בתור לאסוף תיירים מייד אין צ'יינה ?
אם לקליבלנד יש 10 קלעים כמו חמים כמו סרטנים על האש, גולדן סטייט זה יחידת חיסול של המאפייה רוצחים בדם קר כל אחד עם שוט גאן וכדור שיכול לעשות לך נזק מהארוך או מהקצר.
אולי הדוקטור שכח אבל סרטנים על האש וואלק לא כשר , מומי אומר עדיף תלך על קלאמרים מהבורספרוס נדירים כמו הדרקון של אנס קאנטר.
קיירי חושב שהעולם שטוח בגלל שאמא שלו כל כך שמנה שלא יכול להיות שכוח הגירבוצטיה עובד עלייה , וואלק זה טיפש אם היה עושה דואט עם יהודה שישליק בטח היו שרים את שיר הטמבל של ארקדי דיכאוכין
מה נסגר עם האמריקנס ? לפלופ הכי גבר ? לתת לחבר בקבוצה לעשות לאמא עקיצה ב 60 שניות זה לא גבר זה !
מומי תמיד אמר ויאמר אין חדש תחת השמש במזפח האוקינוס האטלנטי חוץ מגופות שזרקו מאפיונרים מההדסון ריבר אין בו כלום
תראה סן פרנסיסקו וואלק עיר עם זכות קידמה . גם אם אתה אוהב חציל במיונז נותנים לך לחיות כמו אחד שאוהב חציל בלאדי בתנור עם אקסטרה טחינה וגם כאלה שאוהבים את הטחינה משוםשום מלא
בסן פרנציססקו יש הכל ים , שמש ואת החומיס זרקו לאוקלנד לאלקטרז ולארוקל ארינה
כל הקהל אחד אחד אנשי היי טק כמו שטיינברג החתן , במקום לעודד נותנים פתרון באגים וחידוד אתגורתמיים
מומי האלגורותים שלו אומר – הברק לא יכה פעמיים !
שנה שעברה גרין עשה טעות ששלח את הברך לכיוון האשך תמיר של לברון וזה עלה להם באליפות וואלק השנה גרין מאולף כמו ג'ו קוקר ספניול הכלב של השכן של מומי

********

(חברים של מומי מסן פרנסיסקו מתכוננים לבואה של קליבלנד לעיר)

יש לווריורס קהל היי טק אתה אומר לי? זאת מדינת ההיי טק? אז למה יש שם טריליון ייתושים ולמה לא מייצרים קצת גשם? גם בלמר הוא איש טק – אחד ממייסדי מיקרוסופט, ולך תראה מה הוא עשה מהקליפרס! לכם יש קהל היי טק. לנו יש קהל של מייצרי פלדה וחקלאים. מייצרים מכוניות, מגדלים טירס. מה עושים ההיי-טק שלכם? כולנו יודעים שיש 10 סוגי אנשים בעולם. כאלה שמבינים BINARY וכאלה שלא.

*
ומי האלוהים של כל ההיי טקים האלה ביציע? לא פחות ולא יותר האיש שלי ג'בל מגי. הוא ניכנס לבאר, מרים שתי אצבעות, ומבקש "חמש בירה בבקשה". ה-IQ שלו יצא שלילי. תעודת הלידה שלו היא מכתב התנצלות מחברת הקנדומים. כשהוא נולד הוריו לא ידעו את להביא אותו הביתה או להביא אותו לגן החיות. הוא הסנטר שיצטרך להצילם מטריסטאן ת'ומפסון, שניבחר להשתתף בתכנית "הרווקים" בה 20 נשות רודפות אחריו להיבחר.

*

לסן פרנסיסקו יש ים? ניכנסת פעם אליו? כלבי ים תוקפים אותך. המים כל כך קרים אפילו בקיץ שכלבי הים שוחים על גבם. אתה יודע למה יא מומי? כדי שהביצים לא יקפאו להם. המפרץ שם הוא המקום היחיד בעולם בו דגים לא שוחים. למה? כולם מתו מהזיהום.

*

וסטפן קרי הוא הכוכב? אתה יודע מה ההבדל בין קרי ו-"זמן"? TIME PASSES. ומה ההבדל בין דריימונד גרין ובקבוק בירה? שניהם ריקים מהצוואר ומעלה. ולמה גרין אוהב רק נשים חכמות. אין מה לעשות, ניגודים נמשכים. הוא כל כך מכוער שבכיתה ז' המורה אמרה לו שלא יתייאש כי יש סכוי שפרנקנשטיין יותר מכוער ממנו.

*

מומי אתה רוצה לשמוע בדיחת כדורסל קצרה בת שתי מילים אבל מצחיקה? "זזה פקוליה". פעם שאלו אותו ממה הוא הכי פוחד בעולם. – "וונטילטורים!".
מומי, אתה יודע שבסן פרנציסקו קשה לחתיכה למצוא גבר נאה, עדין, פיקח, ונקי. למה? כי לכולם יש חברים. בסן פרנציסקו ישנה בעייה. 90% מהנשים שם טוענות שהן לא אוהבות גברים הלובשים מכנסי עור, אבל 90% מהם הלובשים מכנסי עור לא אוהבים נשים.

*

מומי, רק שתדע: אם אני נמצא בחדר סגור עם נמר, נחש פיתון, ואוהד גולדן סטייט, ויש לי רובה עם שני כדורים. במי אני יורה? באוהד הג"ס. פעמיים.

*

מומי תשטוף את העיינים עם נערות אש מקליבלנד

********

ד"ר אולי באמריקה נותנים לאנשים כמוך נשק , וואלה למומי יש חבר רד נק מאוהיו הלך להוציא רשיון ג' בשביל לתת סיבוב על האשה . יש לו בן דוד בילי ג'ון קנהינגם בשביל לתת פינוק לאשה צריך להביא את המלגזה שלו
מרוב דיבור על רדניקים והילי בילס שמסניפים דבק מגע וגז מזגנים מומי ירד לו ההיי קיו
נעשה דיבור דוגרי בשנה שעברה קליבלנד נתנו סטירה עם החציל לגולדן סטייט אבל ג'רי ווסט הגאון הנחית את קווין דוראנט, דוראנט בגודלן סטייט זה כמו למצוא תרופה לאיידס זה מהלך גאוני
גולדן סטייט יש להם את דוראנט ואת קארי וקליי תומפסון שקצת יורדים עליו אבל וואלה מביא הגנה על הכיפאק .המפתח של גולדן סטייט לניצחון זה דרימונד גרין שחייב לשמור את הברכים לעצמו למרות הפיתוי להוריד אחת לקטנות של המלכה לברון
זאזה פסוליה זה גרוזיני אוריגינל לא נכנס במסכים 9:16 וחייבים להגדיל הרזולוציה שהראש שלו יכנס במסך
גולדן סטייט למרות שהמאמן שלהם דומה לביצה של חמין לא צריכה הרבה בשביל לעשות W ואליפות
גולדן סטייט הספסל שלה בסדר גמור בעיקר איגאונה וג'אבל מגי ליוונגסטון ודויד ווסט שגם קלארק ומאקו יכולים לתת עבודה.
קליבלנד יש להם את הקינג קיירי עם ביצים של בת יענה. גולדן סטייט צריכים לסגור אותו . קווין לאב ירגיש בבית במפרץ בעיקר בברים בעיר שיעניקו לו ניקון לראש בין המשחקים . JR סמית ושאמפראט נראים כמו 2 נמלטים מאלקטרז שלא יעשו סוטול של קראק באוקלנד וישכחו להגיע למשחק
דרון ווילאמס עבר לו זמנו נראה כמו מועמד טיבעי לתוכנית לרדת בגדול , ג'פרסון אוטוטו סוגר חוזה בבית גיל הזהב ואשטון קורבר קובר שלשות כשהוא חופשי בגולדן סטייט ידאגו להסתיר לו את הנוף לסל.
מומי אומר גולדן סטייט ב 5 , MVP משותף לקארי ודוראנט וה-ללל עושה חינגה מחוץ לבסיס של גור גולן

 

 

הדוק לא יודע אבל ויקטוריה סיקרטס נוסדה בסן פרנסיסקו הדבר החשוב ביותר שיצא מארצות הברית

********

 

טוב, בוא נראה מי היריב שלנו:

 

מאט בארנס. למי שהוא דרושות מילים או הפרצוף הזה מספיק?

אגב, מומי, אתה יודע מה ההבדל בין סטיב קאר ומוניקה לוינסקי? אתה תבין זאת טוב יותר אם אסביר לך בגרוזינית:

They both may blow a few at first, but, Monica will not choke on the big ones.

וואללה שסטיב קאר יוצא כבר מכל החורים עם כל ההיעדרויות שלו ופתאום הוא מופיע עם "נאום מוטיבציה". הוא יותר גרוע מיתוש. יתוש לפחות מעצבן רק בקיץ. סטיב קאר הוא כזה נוצרי אדוק שהוא אמר כבר אלף פעמים שיישו אוהב אותו. אולי ישו אוהב אותו אבל אני חושב שהוא ASSHOLE

דריימונד גרין? אני לא ממש שונא אותו אבל אני אנתק את ה-LIFE SUPPORT שלו כדי למלא את המצבר של הלאפטופ שלי. היי, פתאום נזכרתי בעוד דבר שקרה למאט בארנס. אני לא יודע אם קראתם אתמול בעתון "סן פרנציסקו אגזמינר" שמאט קיבל צלצול מה'בוני'ס של "פלייבוי" וקול סקסי אמר לו בטלפון: "מאט, אתה נראה כזה סקסי כשאתה משחק. למה שלא תבוא הנה. אף אחד לא יהיה כאן. ערב פנוי לחלוטין". מאט לא חיכה שנייה וטס לכתובת עם המרצדס שלו, ובאמת אף אחד לא  היה שם.

קליי תומפסון אינו גאון במתמטיקה והוא מודה בזה, אבל הוא לא היה היחיד. "באוניברסיטה רק 52% מהכיתה קיבלה ציון עובר במתמטיקה. אני הייתי אחד מה-38% האחרים".

אני רואה שהיום לא כל כך הולך לי כי כל שחקני הווריורס מלבד גרין, בארנס, וג'באל מגי הם ילדי כנסייה ומה כבר אפשר לכתוב עליהם? אז אתן לסרטונים לדבר קצת בשבילי, איש אוהיו (1962-1965), על סן פרנציסקו ואוקלנד:

*

ומומי, אתה יודע איפה "רייקר". באפסטייט ניו יורק!

 

 

 

נקווה לסדרת משחקים הכי טובה, ושהטובה יותר תנצח!

מנחם לס

בעל האתר ועורך ראשי

לפוסט הזה יש 46 תגובות

 1. חחחחח
  "אם אני נמצא בחדר סגור עם נמר, נחש פיטון, ואוהד גולדן סטייט, ויש לי רובה עם שני כדורים. במי אני יורה? באוהד הג"ס. פעמיים"

  "MVP משותף לקארי ודוראנט וה-ללל עושה חינגה מחוץ לבסיס של גור גולן"

  גדול!!!

 2. ענק איזה תענוג לקרוא על הבוקר בחג.. מומי תמיד אומר המזפח אין חדש תחת השמש האוקיינוס האטלאנטי חוץ מגופות שזרקו המאפיונרים מההדסון ריבר אין בו כלום אדיר… שני כותבים אדירים אני בכל זאת הולך עם התחזית של החציל גם בגלל הלב וגם בגלל הנשמה.

 3. פוסט ענק!! מזל שאני לבד כרגע ולא שמעו אותי בקול רם.

  מנחם הקטע על ג׳אבל מגי וואו זה לבכות מצחוק.
  מומי אני כבר מיום הקרוב מתחיל לחלק בש.ג בובות וודו של לפלופ! אם תהיה הצלחה החינגה תהיה בתוך הבסיס יחד עם הרבה פלאפלים וארונות😉

  1. בפעם הבאה שזה קורה לך תדאג שיהיה קב״ן בסביבה
   תספר לו שאתה צוחק ממומי החציל ומהדוק וואלה תקבל שחרור גם ממילואים

 4. ענק! 🙂

  דו-קרב ענקים, ומה שהכי אהבתי סוף סוף פוסט כדורסל שמנתח את הסידרה באופן אובייקטיבי בלי העלבות וירידות אישיות…

 5. אחחח… דו קרב בצהרי היום, כמו בימים הטובים
  שני אבירי מקלדת מבוגרים
  כל אחד שולף בזמן
  הסבת בדיחות מדוייקת
  רפרטואר מכובד

  ממש כמו הגמר ב 2017 (למי שזוכר)

 6. נפלא!
  צחקתי בקול רם כמה וכמה פעמים.
  ג'בל ותעודת הלידה, הגרוזיני והטלוויזיה, ארקדי דיכדוכין, עקיצה ב-60 שניות, כלבי הים, הרובה…

 7. תענוג !
  שני מקצוענים בדו קרב – הצופה נהנה ובוכה, נהנה ובוכה.
  מומי נגד הדוק זה בעצם דוראנט (אלגנטיות) נגד לברון (מהירות וכוח)

 8. מפגן של כוח להופס.
  זה מה שמבדיל את האתר מאחרים.
  כל הכבוד למומי ולדוק על פניני הלשון ועל הכתיבה היצירתית והמשעשעת אך גם כזו שיורדת לגופו של ניתוח.
  פשוט מדהים.

 9. דוק מפרסם מדי פעם הגיגים לאוהדי ההופס באל-איי. השבוע התפרסם המאמר הפנטסטי של גיא משה על הילדות הקשה של לפלופ.
  פוסט נפלא – דו קרב בצהרי יום. לא ברור איך מומי נהפך מאוהד שרוף של הסגולים-זהובים לעבד נרצע של הקאפקייקס. בלוס אנג׳לס נראה לי ששונאים אותם הרבה יותר מהפועלים השחורים מהמזרח.

  1. תגיד גל אתה בטוח שאתה לא הורדת עוגת גבינה עם ציפוי קוק במקום סוכר !!!
   שמומי יילך בעד לפלופ ?????!!!!
   גם אם היה משחק של לברון מול חייזרים והפסד היה מביא לסוף האנושות מומי היה בעד החייזרים !!

 10. גשר שער הזהב הוא הראשון ביופיו כמו שסן פרנסיסקו היא העיר הראשונה ביופיה.

  לגבי שחייה במימי המפרץ שם, היא מאוד מסוכנת בגלל זרמי המים שם. גשר השער המוזהב (זה התרגום המדויק) הוא יעד פופולרי למתאבדים בגלל מימי המפרץ האלו.

  לכל שונאי לברון: מדובר באחד מגדולי השחקנים בכל הזמנים ללא קשר לאזור שבו הוא משחק. שחקן שזכה 4 פעמים בתואר השחקן בעל הערך הרב ביותר של העונה הסדירה ופעמיים או שלוש פעמים (לא זוכר בדיוק) בזה של הגמר כשבאחרון הוביל את שחקני שתי הקבוצות בכל חמשת הנתונים העיקריים והוא הראשון לעשות זאת, יכול להיות רק כוכב על ומגדולי הכדורסלנים בכל הזמנים ומועמד רציני להיחשב לטוב ביותר בכל הזמנים בעמדה 3 על חשבון בירד. אגב, לברון הוא היחיד עם ממוצעי קריירה של לפחות 27, 7, 7 ובירד היחיד עם ממוצעים של לפחות 24, 10, 6.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט