סיומו של ה- Process- יומן פילדלפיה/ רפי י.

סיומו של ה- Process- יומן פילדלפיה/ רפי י.

ברוכים הבאים ליומן פילי חודש מרץ 2017, כ- 13 משחקים לפני תום העונה הסדירה.

לפני שעה קלה מצליחים הסיקסרס הצעירים לשבור רצף שלילי מול הסלטיקס, קבוצה שהכתה אותם שוק על ירך בשנים האחרונות, 11 נצחונות רצופים היו לסלטיקס המדורגים 2 במזרח על פילי עד הערב וסוף סוף בהזדמנות הרביעית העונה (כולם משחקים צמודים) מצליחים סאריץ, סטאוסקס וקובינגטון להבטיח את הנצחון בשניות האחרונות.

אחרי ששברו רצפים של 14 הפסדים לרפטורס, 9 הפסדים לקליפרס ממשיכים ברט בראון וחניכיו להראות שיש לאוהדים על מה לבנות לשנים הבאות.

פילי רחוקה שני נצחונות מלהגיע העונה לסכום הנצחונות שצברה בשתי העונות החולפות (28 סה"כ-  10-72 בעונת 15/16 ו 18-64 ב- 14/15 ) אחרי חודש ינואר מצויין נכנסו הסיקסרס לפגרת האולסטאר לצלה של הפציעה בברך של הסטר הרוקי אמביד אך עם הרבה אופטימיות ותנופה בעקבות  היכולת הטובה שהקבוצה מגלה והצפייה שבן סימונס יחזור לשחק אחרי פגרת האול סטאר ואז החלו הגזירות ליפול עלינו אחת אחרי השניה.

זה התחיל בחדשות הרעות שסימונס לא החלים מהפציעה ולא ישחק כלל העונה, זה המשיך בידיעות על קרע במיניסקוס בברך של אמביד, זה המשיך בהיפרדות מארסן איליוסובה (נשלח בטרייד להוקס תמורת בחירות סיבוב שני ומחשבה לתת לסאריץ זמן משחק גדול יותר), זה המשיך בטרייד המוזר של הבן הבכור של ה- PROCESS המפורסם של הינקי , נרלנס נואל נשלח לטקסס לשחק עבור קרלייל וקיובן תמורת שתי בחירות סיבוב שני וג'סטין אנדרסון .

ככה פתאום משום מקום הבנו שככל הנראה שני הכשרונות הגדולים של הקבוצה סיימו את העונה (החדשות שאמביד אכן סיים את העונה הגיעו כשבועיים אח"כ) ושני שחקני רוטציה בכירים נשלחו בטריידים.

שלום חבר

 

הינקי כבר לא פה……… אבל התחושה אחרי הטרייד דד ליין כמעט זהה לשלוש שנים החולפות – שלחנו שני שחקנים בתמורה ל- 4 בחירות סיבוב שני, ספיגת שכר של שחקן ותיק ( בוגוט ששוחרר אחרי יומיים) ושחקן עם סימני שאלה לגבי התאמתו לליגה (ג'סטין אנדרסון) – הרי זהו מהות ה- PROCESS  של פילדלפיה:

 1. לכל שחקן שעומד לסיים חוזה ( איליוסובה) – נסה לקבל ערך כלשהו עליו מקבוצה עם צרכים לפני שמסיים את החוזה בקיץ.
 2. שחקן שאמור לקבל הארכת חוזה בקיץ ואתה לא מתכוון לשלם לו את השכר שכנראה ידרוש ( מי שחושב שנואל יקבל פחות מ-15 מיליון לעונה בקיץ שיקום) – שלח לקבוצה אחרת תמורת ערך כלשהו.
 3. לקראת הישורת הסופית של העונה תן זמן משחק גדול לכשרונות צעירים (סאריץ , TLC, הולמס) ובחן פרוספקטים מעניינים ( אנדרסון ולונג)

שוב פעם ברט בראון האומלל צריך להסתגל ששלושה שחקני רוטציה בכירים נעלמו תוך שבועיים מההרכב וצריך לייצב את ההרכב……

איך אומרים אצלנו בפאלחה –

הידיים הם ידי קולנג'לו והקול הוא קולו החזק והברור של סם הינקי!

אבל הפעם זה בכל זאת שונה, לסיקסרס יש מספיק כשרון להמשיך בתנופה ולהציג ניצוצות כדורסל טוב והרבה תקוות לעתיד תחת ידיו של ברט בראון.

 

אמרנו כבר ביומן תחילת העונה שזוהי שנת מבחן לברט בראון להוכיח את יכולתו כמאמן. בניגוד לשנות היובש תחת הינקי, הצטבר בפילדלפיה מאגר שחקנים שניתן באמת ליצור איתם משהו ואכן ברט בראון על אף פתיחה צולעת הצליח להעמיד קבוצה מיומנת ומאומנת שנותנת כל ערב 120% מאמץ, לא מוותרת לרגע , מרווחת את המשחק ומניעה את הכדור בצורה מרשימה.

הסיקסרס מדורגים במקום השישי בליגה באסיסטים למשחק (כל זאת ללא PG  איכותי) , בחמישייה הראשונה בליגה בחטיפות וחסימות למשחק (מצד שני עדיין מפארים את המקום הראשון באיבודים למשחק) וניתן להגיד שהמחמאה הגדולה לבראון העונה שהשלם במקרה של הסיקסרס גדול מסך חלקיו.

שני המשחקים האחרונים מול דאלאס (42 הפרש בבכורה של נואל בפילדלפיה במדי דאלאס) ובוסטון היו משחקי השיא של הסיקסרס העונה תחת בראון, ללא אמביד ונואל שהיו העוגנים ההגנתיים של פילי והנסיון של איליוסובה הציגו הסיקסרס משחק קבוצתי קרוב לשלמות שבמרכזו בלטו הרוקים סאריץ (למשהו יש ספק מיהו רוקי העונה? ) ו- TLC  וכן החבר רשואן הולמס שהראה שהחסרון של נואל לא יורגש לאורך זמן.

סיומו של ה- PROCESS

אז מהו ה- PROCESS  המפורסם של פילדלפיה?

ה- PROCESS  הוא התהליך שעברה הקבוצה בפירוק כל נכסיה ומתן הזדמנות משחק לכל מיני שחקני שוליים שמחפשים הזדמנות להוכיח את עצמם תוך כדי צבירת נכסים (בחירות דראפט גבוהות).

המהלך היה של ההנהלה בהבנה  של רוב מוחלט של אוהדי הקבוצה מתוך כוונה לשנות את נקודת העבודה של בינוניות משמימה שהקבוצה התבוססה בו בעשור האחרון.

במהלך ארבעת העונות החולפות עברו בפילי מעל 100 שחקנים כאשר תחסירו שחקנים כאנדרו בוגוט, קירילנקו, דני גריינג'ר שלא ראו דקת משחק כסיקסרים תקבלו שכ- 70 שחקנים עברו בפילדלפיה ואכן שיחקו בשורותיה בשלוש שנים האחרונות……. משחקנים כפורקאן אלדמיר הטורקי, צ'ו צ'ו מנדלבאום, ג'קאר סמפסון ועד לשחקנים ג'רמי גראנט, קיי ג'יי מקדניאלס ואיש סמית.

רשימה חלקית של שחקני הסיקסרס בעידן הינקי

מה משותף לכולם ?

כולם שחקנים שנבחרו בסיבוב השני או לא נבחרו בכלל בדראפט וקיבלו חוזים ל-4 שנים לא מובטחים עם שכר נמוך בתמורה לקבלת הזדמנות ברוטציה של קבוצת NBA  להוכיח את עצמם – השיטה של הינקי ופילדלפיה הצליחה להנביט כמה שחקנים שהגיעו משום מקום, לקחו את ההזדמנות שקיבלו בשתי ידיים והפכו לשחקני NBA  לגיטימים –

טי ג'יי מקונל ורוברט קובינגטון שכלל לא נבחרו בדראפט רשואן הולמס וג'רמי גרנט (היום בהרכב של OKC) שנבחרו בסיבוב השני או איש סמית שהתגלגל בין DLEAGE  לחוזי 10 ימים בקבוצות שונות והחשיפה בפילי תרמה עבורו לקבלת חוזה (מופרך הייתי מוסיף) בקבוצה אחרת.

קובינגטון – גדול שחקני ה- PROCESS

אבל זהו – זה נגמר…..

אם את העונה הקדמת התחילו הסיקסרס עם שלושה שחקנים בלבד שנבחרו בסיבוב הראשון בדראפט (הרוקי אוקאפור ושחקני השנה השנייה סטאוסקס ונואל) ,  הקבוצה צברה כמות כשרון שתחת השרביט של ברט בראון גם אם יתאמצו לא יצליחו להיות גרועים, ולשחקני הפרינג' שעיטרו את הרכב הסיקסרס כבר אין מקום יותר. אחרי שהשתחררו מאייזאה כנעאן בקיץ, חתכו הסיקסרס בדצמבר האחרון את הוליס תומפסון אחד השרידים האחרונים מההרכב של עונת 13/14 שהחל את תקופת ה- PROCESS.

במקביל לקדחת המכללות והבראקטולוג'י הכריז אתר האוהדים של הסיקסרס על בראקטולוג'י של שחקני ה- PROCESS  בארבעת השנים החולפות שמטרתו היא בחירת השחקן שיכול להתהדר בתואר השחקן הגדול של התהליך בפילי (דרך אגב בלוג האוהדים נקרא “ The Rights to Ricky Sunches”  – השלכה צינית לתורה של הינקי – קבלת הזכויות על שחקן פורטוריקני דמיוני שהגיע משום מקום ואף אחד לא מכיר………)

בתאריך ה-16.5.2017 יום הלוטרי של ה- NBA , מתכננים אוהדי פילי מסיבת לוטרי גדולה שבהלכה מתוכננים האוהדים לציין את סיומו של התהליך……..

הקבוצה עברה שלב בהתפתחות.

מה הלאה?

את העונה כנראה נסיים קרוב ל-30 נצחונות ומאזן 5-7 מהסוף. לסיקסרס יש זכות להחליף בחירות עם הקינגס בדראפט הקרוב.

בדראפט הזה יש מספיק כשרון לחזק את אחת מעמדות הגארדים או ה- SF  של פילי שיחד עם השלד של אמביד, סימונס, סאריץ , TLC , קובינגטון, הולמס, מקונל, הנדרסון ובייליס יהווה שלד לקבוצה שתעמוד לעונה הבאה.

ג'ייסון טאטום מדיוק – אולי איתו לסיקסרס תהיה הצלחה עם בוגר התוכנית של ששבסקי

מה עם אוקאפור ?

אין שום סיבה שבעולם שאוקאפור ישאר אחרי הדראפט בהרכב של הסיקסרס, הוא אינו מתאים לשיטה של בראון ועם אמביד שיחלים מפציעת הברך זה פשוט בלתי נמנע שאוקאפור ישלח לקבוצה אחרת .

בקיץ הקרוב ידונו בסיקסרס בהארכות חוזה לאמביד וקובינגטון, למרות הכאב בעזיבתו של נרלנס נואל והתמורה שקיבלו הסיקסרס עליו, הליכתו היתה בלתי נמנעת, נלנס ינסה להשיג הקיץ חוזה של 15 מיליון כמינימום לעונה (מתפלאים ? תראו כמה ביומבו מרוויח במג'יק) וזה ממש מותרות לסיקסרס להחזיק סנטר מחליף בשכר כזה גבוה.

אה ואיך שכחתי …… בדראפט הקרוב יש לפילדלפיה את הזכות על הבחירה של הליקרס כל עוד היא לא נופלת ב- 3 הראשונות ויש לכך קרוב ל-50% סיכוי …… הבחירה לא תומר השנה ? לא נורא בשנה הבאה היא לא מוגנת ואיך שהלייקרס נראים (ויסלח לי מיידן ) גם אם יבחרו בפולץ בדראפט הקרוב, ככל הנראה זו עדיין תיהיה בחירת לוטרי בשנה הבאה……….

אחרי הפציעה של אמביד, יש למשהו ספק מי יקבל את רוקי העונה?

לקראת סיום חייבים לציין את החודש הנפלא שעובר על דריו סאריץ  שמתחילת פברואר מעמיד ממוצעים של 19.7 נקודות ב- 48% מהשדה, שמונה כ"ח ו-3.9 אס' ומהווה יחד עם קובינגטון את מרכז המשחק הקבוצתי הנהדר שמפגינים הסיקסרס.

אז נכון שבשורה התחתונה אחרי חודש ינואר המצויין, בפברואר ומרץ המאזן של פילי עדיין שלילי, אך היכולת והפוטנציאל בוקטור חיובי וגדול קדימה.

להתראות בלוטרי

ובפעם האחרונה – Trust the Process

לפוסט הזה יש 36 תגובות

 1. קבוצה עם לא מעט "אם" תלויים מעליה.
  אם אמביד יהיה בריא,
  אם סימונס לא יהיה באסט,
  אם הם ישמרו לעצמם את הבחירה של הלייקרס,
  אם יהיה להם מזל עם הבחירה שלהם/של סקרמנטו.

  אם, וזה באמת "אם" גדול –
  אם התשובה לכל אותם "אם'S תהיה חיובית,
  אז זו תהיה קבוצת צמרת כבר בשנה הבאה, וקונטנדרית לא הרבה זמן אחר כך.

  (אבל יש לפחות את אותה הסבירות שהתשובה תהיה שלילית עבור כל הסעיפים, ואז הקבוצה תמשיך "בתהליך…")

  תודה על אחלה יומן.

  1. לאיזו קבוצה בבניה אין כמות גדולה של "אם" .
   הרעיון שיהיו לך כמה שיותר "אם" שלפחות כמה מהם יתממשו…….

   אמביד יהיה בריא? 60 משחקים בשנה יעשו את זה ושיגיע בריא לפלייאוף……
   סימונס יהיה כוכב ? לא ידוע.
   הבחירה של הלייקרס ? אם לא השנה אז שנה הבאה היא לא מוגנת .
   הדראפט עמוק ויהיו אחלה שחקנים גם בבחירות 5-10.
   האם נפגע בשחקן טוב? קים סיכוי כלשהו.
   לפילי יש גם את הבחירה של הקינגס ב-2019 (לא מוגנת ) וטון של מקום מתחת לתקרת השכר.
   והכי חשוב שמכל הקבוצות בבנייה יש לה מאמן מצויין

 2. תודה רבה רפי.
  פילי מתחילה לצבור מהירות ומומנטום,
  הופכת להיות אחד הקבוצות שיותר מעניין לעקוב אחר ההתפתחות שלהן.
  בפרט לאור העובדה שהצמיחה היא מלמטה באמצעות בחירות דראפט (בדומה לצמיחה של גולדן סטייט בתחילת העשור).

  1. אואה, הינקי היה שמח מההשוואה היותר מדי מחמיאה.
   זו קבוצה שנבנתה על ניצול ציני של שיטת דראפט בעייתית, ממש לא קשור למה שגולדן סטייט עשו עם בחירות לא גבוהות במיוחד.
   אני ממש אוהב את המועדון והאוהדים המסורים ולא באמת יכול לאחל להם כישלון, אבל אני לא ישכח איך הגיעו למצב הזה גם אם יצליחו.
   יש לי הרגשה שמייצרי ההיסטוריה האלטרנטיבית יצבעו את הכל בוורוד אם תהיה הצלחה ויעשו מזה סיפור סינדרלה שהורמה מהאשפתות.

   1. למה ניצול ציני ?
    אתה ותן את גולדן סטייט כדוגמא? 18 עונות עברו עם הופעת פלייאוף אחת וטון של בחירות לוטרי עד שפגעו בול בבחירות ובנו את הקבוצה הנפלאה הזו (ניהול, ניהול ,ניהול….)
    כולם מדברים על מיניסוטה – 12 עונות ללא פלייאוף עם כמה בחירות לוטרי בדרך?
    לייקרס ? עונה רביעית של טאנקינג והעולם שותק.
    אני לא אסלח להינקי על העונה הקודמת אבל הוא עשה בדיוק מה שמג'יק עושה עכשיו עם הלייקרס……

    1. כי ה'תהליך' הוא בדיוק ניצול של השיטה שמתגמלת אי הצלחה. כשקבוצה מוותרת מראש על כמה עונות כדי להגדיל את הסיכויים שלה בהגרלה ועוד אומרת את זה בריש גלי, זה ניצול ציני, וזה חוסר ספורטיביות. זה קידוש המטרה על פני הדרך.
     כשרואים עכשיו את הטנק הברוטלי של פיניקס ולייקרס יודעים שאבדה הבושה בליגה. יחד עם המנוחות לשחקנים שהפך לנורמה.
     הליגה מאבדת את הכיוון שלה. אני בכוונה אגזים עכשיו אבל ככה זה מרגיש לי- הליגה מאבדת את הערכים שעליה היא מושתתת.
     כל מה שחשוב זה מה קורה בראש המדרגות, הטיפוס נהיה כבר משהו מעיק ונראה שלאף אחד לא אכפת ממנו. אז למה שלנו יהיה אכפת?
     הדברים האלו מפריעים לי יותר מכל גולדן סטייט או קליבלנד או סופרטים שתבוא. כי התופעות האלו הן רק סימפטום למחלה, הרי בסוף רק סופרים טבעות לא?
     אם הליגה לא תתאפס ומהר, העונה הרגילה תאבד לחלוטין מערכה. אנחנו במדרון חלקלק וכל עונה אני רואה תסמינים יותר ויותר חזקים לחוסר הספורטיביות שמכרסם למען קידוש הטבעת.

 3. סיכום מצוין

  אך כמו שגיא אמר, סימן שאלה ענק עדיין תלוי מעל הקבוצה ובשורה התחתונה היא עדיין אחת החלשות בליגה ויש מצב חזק שזה לא הולך להשתנות.
  לא הייתי ממהר לפתוח את השמפניה

 4. מצוין.
  אתגעגע לתהליך,ומקווה בשביל ציבור אוהדי פילדלפיה שהוא יניב הצלחה בשנים הקרובות,לפחות כמו בימי אייברסון העליזים(ואולי אף יותר?)

 5. התהליך נגמר עם שחקנחם מצוינים וצעירים. עדיין ישנה עננת פציעות שמרחפת מעל המועדון הזה, אם, ואם, ואם כמו שגיא אמר.
  למעשה, אם לא היו כל כךהרבה פציעות ההימורים שהינקי לקח כבר היו משתלמים מזמן והינקי היה מוכתר כגאון לפני שנתיים. ככה זה כשלוקחים סיכונים.
  מה שחשוב הוא שאמביד יפסיק להיפצע

  1. תאמין או לא היה דבר כזה……
   שחקן ניגרי שנבחר 56 בדראפט 2011 (נבחר ע"י הלייקרס)………
   הזכויות עליו עברו לסיקסרס ב-2015 והוא שיחק בליגת הקיץ במדי הסיקסרס ולא צלח את מחנה האימונים.

 6. יומן מעולה. אני חושב שבמרץ אנחנו רואים פריחה של לא מעט שחקנים, בעיקר TLC ורישון הולמס. גם סטאוסקאס, מקונל וכמובן קובינגטון וסאריץ' שחקנים שיכולים לתרום מאוד למועדון הזה בעתיד לצד אמביד וסימונס.

 7. פילי מזכירה לי את מינסוטה (ומינסוטה יותר מוכשרת) של לפני עונה דבורים דבורים אבל בסוף…. פילי תהיה גם בשנה הבאה אחת מחמש-שש הקבוצות הגרועות בליגה יש לה חורים בעמדות 1-2-3 שיפתרו רק אם החברה שם יכניסו את היד אל הכיס….
  ובשביל הליגה אני מקווה "שהפרויקט" הזה יתברר ככישלון חרוץ כדי שלא נראה עוד ביזיון כזה (רבאק לפחות הליקרס והנטס מנסות להחתים שחקנים)

  1. מה יצא ללייקרס ולנטס?
   פשוט טמטום , משלמים טון כסף לדנג ומוזגוב ובסוף עושים מה שהסיקסרס עושים – שלחו את שניהם לשבת בבית ונותנים לצעירים לשחק.

   את הנטס אני פשוט לא מבין…. אחרי שבילי קינג דפק להם את העתיד הם צריכים ללכת ולספוג משכורות של שחקנים מופרחים מקבוצות שרוצות לפנות מקום מתחת לתקרת השכר תמורת בחירות סיבוב ראשון( הסיקרסרס עשו את זה עם הקינגס ודנבר ) – אין להם אופציות אחרות לקבל בחירות דראפט. מה יעזורלהם ג'רמי לין או ברוק לופז? לשבור את מחסום 15 הנצחונות?

 8. שמעתי לפני תקופה קצרה ידיעה שלא מצאתי לה אימות באינטרנט מקווה שיש מישהו שיכול לאמת/להפריך…
  בזמנו בעת שפילי רצו למכור את זכויות השידור שלהם הבעלים מכר את הזכויות לתחנת טליויזה שבבעלותו (או בבעלות של מקורב שכחתי ת'אמת)
  במחיר נמוך (לא זכור לי הסכום) לתקופה של 20+- שנה
  האם הסיפור נכון?

 9. יומן אדיר!

  מעניין אותי מה יהיו הציפיות בשנה הבאה. סבבה, להמשיך לתת לצעירים דקות ומקום להתפתח. זה ברור. השאלה אם השלד הזה שנבנה מאחורי אמביד, עם סאריץ רוקי העונה, קובינגטון, סימונס, רוקי בבחירה גבוהה ועוד שחקנים משלימים נחמדים אפשר לדבר על פלייאוף?

 10. דבר ראשון צריך להחליף את הצוות הרפואי ואת צות המאמנים שמתעסקים בפיטנס.
  אוקפור צריך לתבוע את הרופאים של פילדלפיה על עבודת החשיטה שעשו לברך שלו שנה שעברה , זאת רשלמות רפואית.
  למה אתם חושבים שאמביד עוד לא עבר ניתוח או החליט איך מרפאים את הפציעה שלו? זה אותם רופאים שעשו את הניתוח על אותה פציעה של אוקפור עם סכין חלוד בעמצע הפסקת חשמל בעזה

 11. ה"פרוסס" עד עכשיו הוא כישלון.

  הדראפט הקרוב הוא הסיכוי האחרון לשנות את זה.
  סיכוי סביר, אבל רק סיכוי נכון לעכשיו.

  1. כנראה שאתה מבלבל את המושג הצלחה עם כשלון.

   קבוצה איקס עם 3 בחירות דראפט גבוהות השיגה את רנדל,אינגראם וראסל.

   קבוצה Y השיגה את אמביד,סימונס,סאריץ'

   לא יודע מה איתך אבל אני יודע מה אני וכל ה GM בלגה היו לוקחים

   עם הפרוסס הוא כשלון אז מה הטנקינג שהלייקרס עשו ב 3 השנים האחרונות הוא ?

 12. גם טנקינג צריך לדעת לעשות. פילי בחרה בחירה ראשונה בדראפט רק בשנה שעברה את סימונס. נואל וסאריץ׳ נבחרו 6, אמביד 3, אוקאפור 3 וגם השנה הם יבחרו 5-6 בערך. הבעיה היא שפילי לא הצליחו לקבל תמורה נאותה לאורך השנים. הם שיחררו את ג׳רו הולידיי, אוון טרנר, תד׳איוס יאנג ואליאסובה ונואל (הדוגמא האחרונה) תמורת כלום ושום דבר. לא מבין מה היה קשה לבצע טרייד מוקדם יותר על נואל או אוקאפור כשהמניות שלהם היו גבוהות ולא היה לחץ תמורת מספרי 1 או 2 כדי לעבות את הסגל. במקום זה נוצר פקק בקו הקדמי שהוריד את הערך שלהם והדוגמא הטובה היא אוקאפור שהיה פרוספקט מבטיח מאוד ונתן עונת רוקי טובה. כך או כך מדובר בהתנהלות בעייתית וחבל

  1. GM שהיה עושה טרייד על נואל או אוקפור לפני תחילת העונה שאף אחד לא ידע אם אמביד ישחק או איך הוא ישחק היה מפוטר באותו רגע.

   משום מה אתה שוכח שגם נואל , איליאסובה וטרנר עמדו להיות שחקנים חופשים ומה לעשות קבוצות לא נותנות הרבה בשביל השכרת שחקן ל 4 חודשים.

   על תאד יאנד הם קיבלו בחירת סיבוב ראשון , לא יודע מה אתה היית משיג תמורת יאנג אבל קשה לי להאמין שיותר מזה(הוא לא שווה יותר מזה , אפילו פחות)

   ג'רו הולידי הוא שחקן בינוני והוא כל הזמן פצוע , למעשה הליגה עשתה חקירה אחרי תלונה של ניו אורלינס והתברר שפילדלפיה הסתירה מידע על הפציעות הכרוניות של הולידי ונקנסו ב 3 מליון דולר.

   אוקפור פצוע ומי שלא רואה או מבין את זה לא ממש חכם. הוא לא החלים מפציעת המיניסקוס של שנה שעברה, הניתוח נכשל ומייד בסיום העונה הוא יעבור עוד ניתוח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט