You are currently viewing משחקי טורניר אמצע העונה נכנסים להילוך גבוה עם הלייקרס, הסאנס, הנאגטס, פילי, הבאקס, וומבי ודני ביום שישי הגדול! / דור בלוך

משחקי טורניר אמצע העונה נכנסים להילוך גבוה עם הלייקרס, הסאנס, הנאגטס, פילי, הבאקס, וומבי ודני ביום שישי הגדול! / דור בלוך

2:00 שארלוט הורנטס (7-3) – מילווקי באקס (4-7):

בעוד המאזן של ההורנטס, מספר את סיפורה של אחד הפרצנייז החלשים, העלובים, המעוררי רחמים של שני העשורים האחרונים, המאזן של הבאקס מעט מרמה.

נצחנוות רצופים על שיקאגו וטורונטו החלשות למדי, העלו אותה למאזן חיובי מובהק, אבל צריך לזכור שלפני כן באו הפסדים לאינדיאנה וארלנדו, ובעיקר צריך לזכור שבסגל הנוכחי זה ממש ממש לא ברור שהם מסוגלים לשמור על איזשהי קבוצה בליגה, בעונה הסדירה או בפלייאוף.

יאניס צפוי לנוח מה שאמור להוסיף מעט עניין למשחק הזה, אבל כאשר שארלוט סופרת כבר 4 הפסדי בית רצופים, אני לא הייתי מהמר נגד הבאקס.

הימור: מילווקי ב-5

2:00 וושינגטון וויזארדס (8-2) – ניו יורק ניקס (5-6):

הוויזארדס מגיעים למשחק הזה עם 4 הפסדים רצופים כשהם נראים מחריד לחלוטין, האם הם מעוניינים להיראות מחריד או שהם איכשהו הופתעו מהאופן שבו קבוצת כדורסל שמתבססת על שני שחקנים שבעיקר יודעים לזרוק (אפילו לא בהכרח לקלוע)? שאלה טובה.

הניקס לעומת זאת אחרי פתיחת עונה מחרידה יצאו לרצף של 4 נצחונות ב-5 משחקים, בעיקר הודות ללו"ז, ויקוו להמשיך את המומנטום במשחק הזה, כדי לאושש את העונה שלהם, בעוד הם ממשיכים לחכות לאיזשהו מהלך על שחקן חופשי או כוכב שמעוניין לעבור.

הימור: הניקס ב-10

2:30 אטלנטה הוקס (5-6) – פילדלפיה 76'ס (3-8)

עוד קבוצה שאני פשוט לא רואה מתרוממת מעבר לבינוניות הנוכחית שלה היא האטלנטה הוקס (סליחה דוק), טריי יאנג עד כה, מראה את האחוזים הגרועים שלו בקריירה עם 28% משלוש, ו-36% מהשדה, והכי מעט נקודות מאז עונת הרוקי שלו באותו מספר זריקות פחות או יותר, ויותר ויותר נראה שאם בכלל יש פוטנציאל שהוא יהיה סופרסטאר של קבוצה מנצחת, הפוטנציאל הזה לא יכול לבוא לידי ביטוי כשהכוכב המשלים שלצידו הוא דג'ונטה מארי.

פילי לעומת זאת על אף שני ההפסדים הרצופים שלה בשני המשחקים האחרונים היא אחת הקבוצות הבולטות והמרשימות של תחילת העונה, כאשר העזיבה של הארדן שחררה את מקסי לעשות 50 נקודות במשחקים מסוימים, והמזרח נראה כהולך לקרב דו ראשי מרתק.

ניצחון של ההוקס ישים אותה במאזן 0-2 ויוריד את פילי למאזן 2-1 בטורניר אמצע העונה מה שככל הנראה יקבע שפילדלפיה כבר לא תעלה לשלב הפלייאוף של הטורניר.

הימור: פילי ב-8

2:30 קליבלנד קאבלירס (6-5) – דטרויט פיסטונס (10-3):

קליבלנד פשוט לא מצליחה לעשות את הקפיצה, והולך ומתבהר שהיא תצטרך להיפרד מדונובן מיטשל ויהיה מעניין לראות האם יש שם את היכולת לבנות על בסיס מובלי לאחר עזיבתו של השחקן שקולע 29 נקודות לערב, אבל לא מצליח להוביל את הקאבלירס אפילו למאזן חיובי בשלב הזה של העונה.

הפיסטונס לעומת זאת, פתחו את העונה עם מאזן חיובי לפני שתוזכרו על ידי ההנהלה שהמטרה כרגע היא להפסיד ויצאו לרצף של 9 הפסדים למרות ניצוצות של כמה מהשחקנים הצעירים שלהם עושה רושם שזאת תהיה עוד עונה בטאנק עבור הבוכנות.

הימור: קליבלנד ב-15

2:30 טורונטו רפטורס (6-5) – בוסטון סלטיקס (2-9):

הרפטורס עם מאזן שלילי אבל יכולים להיות מעודדים מ-5 המשחקים האחרונים בהם ניצחו 3 וההפסדים הגיעו מול בוסטון ומילווקי, הפסדים מניחים את הדעת. קצת קשה יותר להתעודד מהמהלכים שהקבוצה הזאת עושה שנותנים את הרושם שמסאי יוז'רי לא ממש יודע לאן לקחת את הקבוצה הזאת, היו מספר נקודות בזמן שבהן מימוש של אנונובי היה יכול לאפשר להם בנייה נכונה וטובה יותר, וכעת כשסקוטי בארנס חוזר ליכולת הנהדרת שלו מעונת הרוקי עולה השאלה כיצד מצליחים לבנות בטורונטו קבוצה שבאמת יכולה להתחרות?

מהצד השני הסלטיקס עדיין מחפשים את השחקן השמיני שמאזולה יכול לסמוך עליו, אבל גם בלעדיו, הסלטיקס דוהרים קדימה עם 4 נצחונות רצופים והמאזן הטוב בליגה, והשאלה הגדול מעבר לשאלת הספסל היא שאלת הכשירות במיוחד של הגבוהים פורזינגס והורפורד.

הלילה הסלטיקס יצטרכו להסתדר ללא הסרבי וללא ג'יילן בראון לפי הדיווחים.

הימור: בוסטון ב-8

2:30 סן אנטוניו ספרס (8-3) – סקרמנטו קינגס (4-6):

סן אנטוניו עושים את מה שהם אמורים לעשות, מריצים בצורה מדורגת ונותנים ניסיון לוומבי, תוך כדי שההייפ הולך וגובר, בלי לנצח יותר מדי ולהבטיח בחירה גבוהה שעשויה לאפשר להם נכס במידה וירצו להאיץ את התהליך או שחקן בטיימליין של וומבי אם יחליטו שלא.

סקרמנטו אחרי פתיחה חלשה התאוששה עם חזרתו של פוקס, וניצחה 4 נצחונות רצופים כולל נצחון מאוד מרשים על הלייקרס המדשדשים ועל אוקלהומה שאיימה לרשת אותה בתור הדבר הצעיר והמרענן בליגה.

הלילה הספרס ינסו לשבור רצף של 6 הפסדים רצופים, ואני דווקא אלך עם הפתעה.

הימור: הספרס ב-5

3:00 שיקאגו בולס (8-4) – אורלנדו מג'יק (5-6):

האם אתם מאמינים במג'יק?

הבולס קבוצה גמורה לחלוטין, מועדון גמור, וצריך להרוס שם את הכל ולהתחיל מאפס, אבל אורלנדו עשתה בחירות טובות יש לה הרבה צעירים טובים וכבר בעונה שעברה היא הראתה ניצוצות אף שלא הגיעה לפלייאוף, והעונה היא מצופה לעשות זאת.

בנקרו, ווגנר, קול אנתוני, סאקס הם הבסיס הצעיר של הקבוצה הזאת, אבל דומה בעיני שהם עדיין ליגה אחת אחרי הכישרון באוקלהומה למשל, כך שכדי לעשות קפיצה לא יספיק לפתח היטב את החבורה הצעירה הזאת, יצטרך לקרות משהו נוסף, יהיה מעניין לראות אם אורלנדו, שלא עשתה טרייד מוצלח על כוכב, בעצם, אף פעם (?) תצליח לעשות זאת כדי לחזור לרלבנטיות לראשונה מאז ימי דוייט הרווארד.

המפסידה הערב תסיים ככל הנראה את דרכה בטורניר קדם העונה, למי שמחפש מעט פיקנטריה למשחק הזה.

הימור: המג'יק ב-12

3:00 ניו אורלינס פליקנס (6-5) – דנבר נאגטס (2-9):

האלופה נראית עד כה כמו, ובכן, אלופה, ודורשת כל מה שעומד בדרכה, גם כשמארי פצוע מעט, לא נראה שזה מטריד את הנאגטס יתר על המידה והביטחון שיוקיץ' משרה על כל מי שמסביבו שמור באמת באמת לגדולים ביותר.

הנאגטס דיי דרסו את הפליקנס במפגש הקודם בין השתיים וקשה להגיד שזה מפתיע. הפליקנס שסובלים הן מהדרמה הבלתי נגמרת סביב ציון והן מלא מעט פציעות (אלברדו, מקאלום, טרוי מרפי, נאנס), לא מצליחים למצוא שום סוג של מומנטום העונה והם עצרו רצף מחריד של 4 הפסדים רצופים עם ניצחוןמרשים על דאלאס, בסופו של דבר הקבוצה הזאת תהיה תלויה מאוד ביכולת של שני הגוגבים שלה – אינגרם וציון, אם הם יצליחו לעלות מדרגה וחשוב מכך ששיתוף הפעולה שלהם יעלה מדרגה, זאת יכולה להיות קבוצת פלייאוף לגיטימית גם אם לא מעבר לכך.

הימור: ניו אורלינס ב-5

5:00 יוטה ג'אז (7-4) – פיניקס סאנס (6-5):

הג'אז לא ממש היו אמורים להיות השנה קבוצה תחרותית, אבל אחרי הניצוצות שהראתה בעונה שעברה היו שקיוו שזה יקרה. אבל בפועל הג'אז הם עד כה אחת הקבוצות החלשות בליגה בעיקר בהגנה. בשני הפסדים רצופים מול שיקאגו ואינדיאנה הם ספגו 132 נקודות בממוצע לערב, והמאזן שלהם מחמיא להם ונובע מנצחונות רצופים על ממפיס ופורטלנד האומללות אף יותר ממנה.

אבל אם יוטה לא מרשימה עד כה אך ללא ציפיות, פיניקס נראית בצרה אמיתית. הניסיון לבנות קבוצת כוכבים אינטנסט עם הרבה לחץ בעלים ומעט מחשבה מקצועית נראה כמתפוצץ בפנים שלהם כשהם נמצאים כרגע במאזן שלילי אחרי הפסדים ללייקרס ולאוקלהומה. אין חולק על הכשרון ההתקפי בקבוצה הזאת שבא לידי ביטוי בנצחון על מיניסוטה עם 31 נקודות ב-11 מ-15 מהשדה של דוראנט ומשחק התקפי מצוין גם לבוקר, אבל לבנות על נרקיץ' שיעצור בצבע את הסנטרים בעידן הנוכחי של הליגה, ולצפות שבראדלי ביל ישחק דקות גדולות ויתרום בשני צידי המגרש זה נראה כקצת יותר מדי, גם אם לצד דוראנט ובוקר גרייסון אלן ואריק גורדון עדיין נראים כחתיכות משלימות לקבוצה אלופה.

אני לפחות, לא קונה.

הימור: פיניקס ב-11

5:00 פורטלנד טרייל בלייזרס (8-3) – לוס אנג'לס לייקרס (6-6):

קראתי ספקולציה שחיבבתי לגבי העונה הזאת, לפיה לברון מבין שהלייקרס לא יקחו אליפות השנה, אין להם סגל משלים טוב מספיק ולברון ודיוויס פציעים ומבוגרים (לברון) מכדי באמת להוביל קבוצה 4 סיבובים ברמת עומק הכישרון הנוכחי של הליגה בכלל ושל המערב בפרט.

ולכן הדבר הכי גדול שיכול לקרות עבורו אחרי שסגר את שיא הנקודות, הוא לזכות בטורניר אמצע העונה אשר לאחר פרישתו ייקרה על שמו.

אהבתם?

ברמה המקצועית אין הרבה מה להגיד על המשחק הזה, הלייקרס גם ללא ונדרבילט וגם אם ילכו על רוטציה של הכוכבים אמורים לנצח את פורטלנד שהיא פשוט אכזבה מזעזעת בשלב זה, לא רק ברמת התוצאות אלא גם ברמת האיך שזה נראה, סקוט אנדרסון פצוע וכך גם ברוגדון ורוברט ווויליאמס כך שאפילו ברמת העניין אין הרבה למה לצפות בערב הזה.

הימור: הלייקרס ב-15

5:30 לוס אנג'לס קליפרס (7-3) – יוסטון רוקטס (3-6):

משחק יותר מעניין ממה שנראה ממבט ראשון.

בצד של הקליפרס קשה להתעלם מכך שמאז שהארדן הגיע הקבוצה נראית פשוט מזעזע (הפתעה ענקית!). הקליפרס סופרים כבר 5 הפסדים רצופים וגם במבחן העין השחקנים פשוט הפסיקו לרוץ בהתקפה, והמתח בשאלה מי יוביל את ההתקפה בכל רגע נתון הוא ממש נראה לעין למי שמסתכל על המשחקים של הקליפרס (מומלץ על משקפי שמש כדי לא להתעוור).

הרוקטס לעומת זאת הם תמונת ראי, 5 נצחונות רצופים ולא סתם נצחונות אלא פעמיים על סקרמנטו, אחד על הלייקרס, על ניו אורלינס ועל דנבר האלופה! בנצחונות האלה הקבוצה ספגה 3 פעמים פחות מ-100 נקודות, 101 ו-104. בקצב של הליגה היום זה לא פחות ממדהים לקבוצה שבשנה שעברה הייתה בפלייאוף, ובלי קשר למה שקרה או לא קרה בבוסטון שגרם לפיטוריו, כל כל כל הקרדיט צריך ללכת למאמן של הרוקטס, שאגב, הספקולציות טוענות שהתעקש לא לקחת את הארדן וקוצר כעת את הפירות, בנצחונות ובריאות נפשית.

הימור: הרוקטס ב-8

Subscribe
Notify of
99 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
עמיחי קטן
17/11/2023 13:57:14

תודה דור.
מילווקי, ניקס, פילי, קליבלנד, בוסטון, סקרמנטו, אורלנדו, דנבר, פיניקס, הלייקרס והקליפרס

בוגי
בוגי
17/11/2023 16:01:49

תודה רבה דור
מילווקי
וושינגטון
פילי
קליבלנד
בוסטון
סקרמנטו
שיקגו
דנבר
פיניקס
לייקרס
קליפרס

מנחם לס
17/11/2023 16:45:35

אחלה פריוויו לאחלה יום של טורניר.תודה דור

מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)

מצוין דור, תודה רבה, קליפרס נגד יוסטון יהיה מעניין.

האווי לאסוף
האווי לאסוף
17/11/2023 18:01:43

אהבתי את הספקולציה (או שפקולציה, כמו שיצחק שמיר היה אומר). גביע המלך נשמע כמו שם לא רע.
תודה רבה דור ויאללה סלטיקס

דה שוט
דה שוט
17/11/2023 18:40:51

תודה דור,
יאללה פיניקס להביא עוד W
.
תראו איך תומפסון מעיף מגבת על איש (שקוף מבחינתו) במזכירות ואיך גרין דורס את השופט המבוהל. זוג בריונים שבטוחים שמגיע להם הכל – ושלא יספרו לכם אחרת.⁩ ⁨https://www.facebook.com/share/r/RdwPyEZiDPPu4ZGS/?mibextid=UalRPS⁩

אשך טמיר המקורי
17/11/2023 18:54:24
Reply to  דה שוט

גרין זה פרימאט, עוד לא החלטתי אם בבון או גורילה
שואג בשמורה כל היום, דופק על החזה ומראה תתחת האדום שלו לכולם

דה שוט
דה שוט
17/11/2023 18:57:34

הוא לא אשם – אשמים אלה שלא זרקו אותו מזמן לאיזה חצי עונה

דה שוט
דה שוט
17/11/2023 18:56:59
Reply to  דה שוט

לצערי לא מצליח להביא כתובת מתוקנת, בכל מקרה מדהים איך הם מתנהגים וכל הליגה רועדת מפחד מפניהם. גרין פשוט עולה על השופט והשופט בורח אחורה. וקליי מעיף מגבת בפנים של איש מזכירות מסכן שמרוויח פרומיל ממנו. ממש ״לוחמים״
הנה עוד ניסיון, לדעתי הכתובת לא תקינה
⁨▶️ כדאי לך לראות את סרטון ה-Reels הזה⁩ ⁨https://www.facebook.com/share/r/RdwPyEZiDPPu4ZGS/?mibextid=UalRPS⁩

עגל
עגל
18/11/2023 0:21:38
Reply to  דה שוט

לא מצליח לראות את הלינק הזה

Kareem Abdul-Jabbar
Kareem Abdul-Jabbar
17/11/2023 19:50:26
Reply to  דה שוט

גרין תמיד היה בבון ,לא ברור למה הליגה לא מענישה אותו בחומרה.
בעצם מאוד ברור ,גולדן שווה הרבה כסף לליגה.
מה שעצוב זה הדעיכה של קליי שמרגיש שהוא דאון היל ומאבד עשתונות גם במיגרש וגם בכל ההתנהגות שלו…

דה שוט
דה שוט
18/11/2023 0:04:40

צודק לגבי גרין וגם לגבי קליי
🙂

TRIP
TRIP
17/11/2023 19:14:02

עד שיוצאים לבית משחקים חרא

דה שוט
דה שוט
17/11/2023 20:48:54
Reply to  TRIP

העיקר שיצאת הבייתה 🙂

Berch
17/11/2023 20:35:03

אחלה פרוויו
תודה
🥑

thetroll
thetroll
17/11/2023 21:40:02

היי דור. פריוויו פשוט מעולה קראתי הכל ונהנתי. אני לא יודע כמה משחקים יש היום לא ספרתי אבל אני הולך על 12 מ 12 (אם יש 12 משחקים אני מנחש הערב 12).
אוקי נתחיל:
1. מילווקי באקס (נקודה בכיס קיבלתי בחינם לסיפתח).
2. ווש (אני אפסיד מלא נקודות השנה אבל אני מהמר על דני למרות שלדעתי הם יגמרו מקום אחרון במזרח … קבוצה מסריחה חוץ מדני.. דני נותן השנה יופי של ביצועים השתלם לחכות חו בסבלנות אני רוצה גם את ים מדר בליגה הגיע הזמן).
3. פילי
4. קאבס (משחקים נקיים משיקולים זרים)
5. אוף יש מלא משחקים.
6. ספרס
7. בולס
8. נאגטס
9.פיניקס פורטלנד (תמיד מהמר נגד לברון בנתיים זה הולך טוב שיפרוש כבר הנודניק) וקליפרס .
בסדר תכלס אני הולך להוציא היום 10 מ 7. לא רע לבן אדם שהתחיל רק לפני בעוד חודש.
תודה דור.

mkr
mkr
18/11/2023 0:10:18

הבחור נכנס חזק בנרס:
https://www.youtube.com/watch?v=AHz5FfoyAtI

עגל
עגל
18/11/2023 0:25:04

תודה דור.
אני לגמרי לא מסכים עם ההערכה שלך לגבי לברון וגביע אמצע העונה, גם בגלל שהגביע כל כך זניח שהוא מתאים להיקרא על מו של קיירי איירוינג, וגם בגלל שעד שלברון יפרוש הוא כבר יבוטל.
הפעם אני מנסה את כוחי בהימורים:
מילווקי, פילי, בוסטון, סקרמנטו, אורלנדו, דנבר, פיניקס, לייקרס, יוסטון (לא מהמרים נגד קבוצת הבית)

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 2:38:10

שמעו אני בדרך כלל עדין מאוד במילים שלי, עידון ומליצות זה שמי השני.
אבללללל ג׳ורדן פול זה הצחנה האנושית הכי גדולה שהליגה הזאת ראתה וברוך השם נולדנו לסבול עוד מהימים שכל מיני אלן יוסטונים דמיינו שהם שווים מאקס.

אין גבול וצורה שאפשר להסביר כמה השחקן הזה הוא שחקן יול״ב . אין דרך אנושית אחרת לתאר את זה, הוא צחנה אנושית, פלוץ עם עיניים.
או במילים אחרות החלום הרטוב של על gm שרוצה להשיג 9 נצחונות בעונה בדרך לטנקינג שלא יוציא כלום.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 2:42:01

החשיכו עכשיו את השידור במשחק של וושינגטון ל2-3 דקות ואלה היום ה-2-3 דקות הכי טובות של ג׳ורדן פול העונה.
זה האפס במחשבון.

onetwo3
18/11/2023 4:16:10

+2/3

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ג'ט לג
ג'ט לג
18/11/2023 3:04:23

וושינגטון הולכת בכל הכוח על הבחירה הראשונה.
רק שלא תשכח לזרוק את פול וקוזמה בסוף העונה שחס וחלילה לא ידביקו את הדור הבא בצורת המשחק וההתנהגות שלהם.
בכללי חייב לומר, אין טעם להשאיר את אבדיה בקבוצה.
הוא לא סופרסטאר כמו שג"א שברגע שיביאו אליו עוד שחקן איכותי מהדראפט הוא ירים את הקבוצה למעלה.
עד שיביאו מספק שחקנים טובים מהדראפט יקח 3-4 שנים כמו אוקלהומה. ובנקודה הזאת הוא כבר יעזוב לקבוצה נורמלית. עדיף להטריד אותו כשעוד יש ערך ואפשר להוציא עליו בחירת סיבוב ראשון נמוכות ועל הדרך לצבור נכסים לריבילד

NFS
NFS
18/11/2023 3:15:55

מחצית ראשונה אבדיה מוביל את הקלעים משתי הקבוצות עם 14 נקודות.
פול עם 0 נקודות ב-0/4 משלוש, כל הזריקות גרועות ובקושי שפשפו את הטבעת. חוץ מזה הוא מאבד המון, לא ברור איך הוא בכלל היה בדיבור של "כוכב". גג זר בנס ציונה.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 3:34:07
Reply to  NFS

עם החוזה שיש לפול הוא בהחלט יוכל להגיע לנס ציונה אבל כבעלים.

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

🤣🤣🤣🤣

jefffoster10
18/11/2023 4:08:13

פול זה נזק מהלך. אבדיה משחק לא רע בסך הכל. זה שהסנטר המחליף של וושינגטון הוא דנילו דלינארי אומר את הכל. קוליבאלי מתעלה על הציפיות בינתיים, שיברח מהר מוושינגטון

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 4:14:25

יש עוד מחבל בליגה הזאת שמשחק 30 דקות ומאבד כמו שהוא מוסר כמו פול?

זה לא שחקן לליגה .

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 4:34:47

פרוזינגיס שמע שמישהו אמר שהוא מזכיר ביעילות או באפקטיב PCT שוטינג את יוקיץ' וחזר למצב הצבירה הרגיל שלו.
מזל שבבוסטון ריפדו יפה את הסגל מסביב.

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 6:18:11

ווOOפ
שמע יש ימים כאלה לא ממש טובים. גם טייטום לא הרשים היום והוא רחוק ממה שהוא יכול להיות.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 20:45:06

יש בהחלט ימים טובים וימים רעים אבל רק להעז להזכיר לי יעילות שדומה לאלוהים של היעילות שההיסטוריה של הליגה לא ראתה….ובכן זו נבואה שעתידה להתנפץ מהר מאוד.

לקריסטאס יש את היתרונות הספציפיים שלו בהגנה ובקליעה(מאיזורים מססוימים) אבל שווה לזכור גם כמה האופי בעייתי, הגוף שביר ובגדול זה שחקן של הרבה און אנד אוף.
אם בבוסטון ישכילו להפנים את זה ואיך להשתמש בו אפשר לקבל שחקן שלישי שימושי בהררכיה, לא מעבר.
הוא בטח לא השיטה.

גיא הירוק
18/11/2023 21:12:51

אממ
נכון, פורזינגיס סיים לילה עם 6 מ-13, 0 מ-3 לשלוש,
אבל –
היה מצוין בהגנה (כרגיל, העונה) עם נוכחות משמעותית במאבק על הריבאונד ובהגנה על הצבע,
הניע כדור נהדר,
ובדקה וקצת האחרונות של המשחק,
המאני טיים של המאני טיים,
הוא קלע צמד סלים סופר חשובים.
.
היעילות שלו?
גם אחר המשחק הלילה,
יוצאת דופן.
19.2 נק', 63.3% אפקטיבי, 38.5% משלוש, 84.5% מהעונשין.
בנוסף –
1.58 נקודות למהלך פוסט אפ, זה הנתון הגבוה בליגה.
שילוב כזה של יכולת בצבע וקליעה מבחוץ,
זה משהו שרק יוקיץ' מציג.
עכשיו –
ההשוואה ליוקיץ' היא רק על האחוזים, כמובן.
יוקיץ' השחקן הטוב בליגה,
פורזינגיס משחק ברמת אולסטאר. ההבדל גדול.
יוקיץ' הוא בשיטה, המנוע של קבוצה אלופה,
פורזינגיס לא השחקן החשוב ביותר בקבוצות.
.
השורה התחתונה?
בהינתן בריאות,
ולאור מה שהוא מציג כבר מהעונה שעברה,
פורזינגיס שיחוק רציני של הסלטיקס.
יש בהחלט מצב שזה (והטרייד עבור הולידיי) יזכרו כמהלכים ששווים אליפות.
הלוואי על הסאנס, תהליכי קבלת החלטות בריאים כל כך.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 4:37:39

קייד קאנינגהאם זה עוד שחקן שאני לוקח לאולם הפחים ואיכשהו באןביאיי הוא ימצא את עצמו על חוזה מקס' פסיכי.
צריך 25 זריקות כדי לגרד 23 נקודות ולהבטיח שהקבוצה שלו לא תנצח משחק ברצף של 30 משחקים.

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 5:32:58

קייד זה מכונת איבודים עם תסביך נפוליאון.
בטוח שהוא עילוי וכל הזמן מכוון שחקנים מה לעשות ואיפה לעמוד.

עומר
עומר
18/11/2023 4:51:08

אמביד במשחק חזק

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 5:09:17

היה משחק אחד העונה שהפליקנס הפסידו וזאיון לא זיין אותם ברבע הרביעי?
זה שחקן שחייב לסיים מתישהו בניקס כדי שהשורה האחרונה בבדיחה תושלם.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 5:09:50

אגב, מאליק מונק זה אחד מהויתורים הכואבים שעשינו. איזה שחקן…יש מצב שזה השחקן השישי הכי טוב העונה.

עומר
עומר
18/11/2023 5:14:00

בינתיים דנבר בדרך להפסד, ניו אורלינס מפתיעים, נראו לא רע

עומר
עומר
18/11/2023 5:14:47

למרות שאם יוקיץ הכל יכול להיות

עומר
עומר
18/11/2023 5:19:19

דנבר פספסו שלוש שלשות בניסיון אחד, יכלו להשוות 🙂

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 5:35:03

אמביד ניצח בנקודה את טריי בדו-קרב הפלופרים.
11-11 לטרואל מהקו, רק 10-10 לעכברוש מוכה השחין.

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 6:20:23

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה סוג של טרול טמביד?
הנה יש לך נושא ליומן הבא.
טמביד הטרול איזה טרולים אופציונאליים אותו דבר עם המקק/חולדה טריי.
אבל עזוב,
זה לא טוב!

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 6:00:15

ליגת זורקי הראש
זה צריך להיות השם הרשמי

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 6:05:29

קשה לי לזכור ערימת חרא כזאת מרוכזת כמו הקליפרס

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 6:20:54

ספח איל חיר, איפה האיש ופOOפס?

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 6:21:55

ווסטברוק מהספסל זה מישהו שראה יותר מדי ספייסג׳ם לפני השנה.

איזה קבוצה מצחיקה.
ברוקס אונס אותם יפה בהגנה אבל השופטים הורגים את יוסטון. כנראה הליגה מיצתה את העזרה של הקליפרס לבחירת סיבוב ראשון של okc בדראפט הקרוב.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 6:23:09

בחיי איזה חיבאס הראסל ווטסברוק הזה עם הבליב איי כן פליי שלו בגיל 250.
חבל על הרצועה האחרונה בברך שמישהו דאג לחבר לו.

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 6:31:32

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
דיי אל תהיה רשע!
הסנפת יותר מדיי K700

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 7:03:19

כן, אני רואה את זה.
דוחה ברמות אבל ברוקס אותו השטאנץ.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 6:24:32

אוי ואנבליט ושאנגון רוצחים אותם.
איזה כייף.

k_700 the original
k_700 the original
18/11/2023 6:26:51

חחחח שאנגון אונס אותם מה3.

ג׳יילן גרין זה הכי flash צעיר בכניסות שלו לסל.
עין אנושית לא תתפוס את זה.

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 6:28:32

אני רואה שביוטה SHEויון
מה יהיה הסוף עם בוסטון?
ראיתי עכשיו את מהלך המשחק בסטט וחשכו עיני…
הסלטיקס יורדים לחצי ב 16 יתרון ומיד על ההתחלה חוטפים 4 שלשות רצוף. זה נטו בעיה על הקוים. חטף שתיים מהירות מאותו המהלך. אבל מאזולה שומר את פסקי הזמן בפורט נוקס ביחד עם הזהב שהוא קנה. מאמן כמו פופ (בקבוצה של טימי ופארקר) או נרס או טיבס היו לוקחים מיד פס"ז לעצור את הנפילה. הוא לא לקח גם אחרי שטורונטו קיצצו 10. מתי יבינו שם ב OFFICE של בוסטון שצריך למצוא מאמן מנוסה כי זה יכול להיות ההבדל בין אליפות לסגן של בר כוכבא.
יש מחלות שכנראה אי אפשר להיפטר מהן. יותר מדיי בוטים?

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 6:30:39

החוזה של סטיבנס עד 25. אם לא יביא אליפות בשנתיים הקרובות הוא לדעתי יעוף והכל בגלל שלא הביא מאמן מספיק מנוסה?

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 7:05:47

טוב, שבת מוכן
סלט אבוקדו, צ'ק
רימון מוסיף המון, צ'ק
סלט גדול ליום ראשון, צ'ק
סלטיקס ניצחון, חצי צ'ק.
אגב הניצחון שוב על הגב של דירק וויט. עם כל הטמטום בבוסטון, טוב שיש הולידיי שמוצא את וויט פנוי לשלשה שסגרה את המשחק הזה.

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

יאללב אני בסאנס גו גאז חחח
אני רואה שהארדן הולך לקבל עוד מקס 🤣🤣

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 7:18:07

זה ארטיפאאק-ט

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 7:16:42

אויי מרקקן למה לא סל ועבירה?

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

קאווי מאבד,כדור ובוכה לשופטת חחחח רוצים שריקות אוויר

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:27:38

זה כל מה שהם יודעים לעשות.
אייסו⬇
זריקת ראש ⬇
דרישה לשריקת אוויר

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

ממש תועבה כל בתקפה מישהו מרוח אצלם על הפרקט

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:34:54

הם עושים תורות

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:35:03

לו מנהל עבודה

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

נראה לי זה הארדן

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

ראס גם רצה שריקת אוויר וקיבל טכנית חחחח נכנס,בשחקן רצה שריקה

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:26:13

חרא קטן
חושב שהוא דריי שמותר לו לשאוג על שופטים…

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

איסוןןןןןן שיוויוןןן

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:25:18

ג'יילן גרין טמבל חסר תקנה.
לבעוט אותו כמה שיותר רחוק, כמה שיותר מהר.

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

שם אנד וואן עליך עכשיו. יש יכולות אין מוח

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

שחקני קליפרס נמרחים על הריצפה כמעט כל התקפה חחח מצפים לסיוע מהפרשים. יודוקה הכניס ליוסטון הגנה הם לפחות מנסים ולא עומדים ומסתכלים כמו שנים עברו יאללה גו יוסטון להשמיד את השקצים

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

עוד שריקת אוויר על כלום 2 זריקות מהקו לקליםרס תועבה נתנו להם 4 נק,סתם מהקו ללא קשר למהלך המשחק

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

איזה אהבלים יוסטון הכנה למוח 4 שניות כדור שלהם זורקים כל המגרש כאילו זה 4 מאיות מאבדים וחוטפים 3

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

איסון במשחק מעולה הבחור איש,של עבודה

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

שחקני קליפרס כל התקפה אחרי איבד או החטאה מסתכלים על השופטים

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

שריקת אוויר מוחלטת נגד סמית על קאווי היה מקודם סל מדהים של ון וליט עם טיפ בין גורג לזובאץ חח

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 7:40:09

אי אפשר על דוראנט, פשוט אי אפשר

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:56:14

בניגוד לטמבידים למיניהם, הוא באמת עושה משחקי 30+ בלי שחצי מהנקודות שלו מהקו

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

איסון טוב מגבארי סמית. גבארי חלש

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

יודוקה עשה שטות הלך לו מעולה והחזיר סתם את גבארי וברוקס הקליפס,השוו

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

שמישהו יוציא את גבארי הוא מחרב את יוסטון

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

אמת שריקת אוויר מוחלטת ישנו את ההחלטה לא נגעו בברוקס

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

בטח ימציאו שקאווי שפשף בו או משהו למרות ששרקו לגורג

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:55:23

קליפרס תועבה אבל יוסטון על הפנים

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 7:57:03

קוואי כזה זבל משוקץ. מה נהיה מנער הזהב לשעבר.

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

שנגון ניסה לעשות הארדן על הארדן חחח לא נתנו

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

יוסטון איבדו את הראש איזה אהבלים לגריןמאין מוח במקום לשרוף שעון הולך למתפרצת ומחטיא והתקפה אחכ מאבד כדור

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 8:06:20

לתת אותו לדטרויט

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

נו באמת שנגון לא יכול על קאווי ב1 על 1

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

יודוקה מאמין בשנגון כמו יוקיץ ושנגון מחרבן לו

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

יאללה בלי הארכות אין לי כוח

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

הארדן מנצח את המשחק עם שלשה ושריקת אוויר

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 8:08:37

זה למעשה אמור להיות תוקף לפי החוקים החדשים

Jonathan
18/11/2023 8:07:15

וינטאג' הארדן…
והוא עוד עושה את זה לרוקטס

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 8:07:53

איףףףףףףףףףףףף, השקץ המזוקן.

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 8:07:59

הארדן הזבל זרק רגליים בניסיון ברור לסחוט את הפאול.
הכדור נכנס לו בפוקס

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

אמת חח סתם פוקס בסדר גם בפילי היו לו כמה כאלה. יוסטון הפסידו משחק גמור בקבלת החלטות שערורייתית. סיום סוף רבע 3 ואז 2 שטויות של גיילן גרין במקום לשרוף שעון

יו"ר איגוד רפי ההבנה העולמי

ההפסד,של יוסטון על יודוקה מלא שטויות ברבע אחרון. גבארי סמית זה מחרב משחק נוראי שלו ויודוקה נשאר איתו על המגרש סתם

דוקטור רזי הופמן
דוקטור רזי הופמן
18/11/2023 8:10:33

שלא ישתנה לעולם
החול והים…

אשך טמיר המקורי
18/11/2023 9:02:54

עצומה ג'יילן גרין לדטרויט.
עושה הכל נכון