חם מהתנור: יום שלישי/רועי ויינברג

אנחנו גאים להכריז על תחרות עיצוב תמונת הטיימליין בעמוד הפייסבוק של הופס. אנחנו רוצים תמונת טיימליין חדשה ומשופרת לאתר. הכללים הם: התמונה מבוססת על הלוגו החדש והמעולה שלנו, שעיצב אור בן דוד.

לתחרות
***

פורסם סקר המנג'רים הרשמי של הליגה לקראת העונה. 70% מהמנג'רים בחרו בהיט כאלופה (21, למנג'ר אסור להצביע לקבוצתו), 9 הצביעו ללייקרס (24%), ו-2 לת'אנדר (6%). הסקר הראה שמיאמי תנצח את המזרח (97%-היחיד שלא הצביע זה מנג'ר ההיט פט ריילי, שהצביע לבוסטון), והלייקרס את המערב (60% להם, 37% לת'אנדרס ו-3% לדנבר). לפי הסקר כל המנג'רים בטוחים שהלייקרס, הספרס וההיט יקחו את ראשות הבית (97% לכל אחת. מנג'ר הלייקרס בחר בקליפרס, מנג'ר הספרס בגריזליס, ומנג'ר ההיט בהוקס). בוסטון, אוקלהומה ואינדיאנה ינצחו את הבתים שנותרו.

לפי המנג'רים, לברון יהיה השחקן הראשון שהם יתחילו איתו קבוצה (שני דוראנט, שלישי הווארד-קובי לא נבחר), והמצטיין. קינג ג'יימס גם נבחר לשחקן שההגנה היריבה עושה הכי הרבה מאמץ נגדו. קליי תומפסון נבחר לשחקן שיפרוץ העונה, וחמישיית העונה היא פול, בראיינט, ג'יימס, לאב והווארד (דוראנט קיבל קולות בשוטינג גארד, ולברון בפאוור פורוורד).

לברון ג'יימס
לברון. לפי המנג'רים אמ.וי.פי, אלוף והשחקן הראשון להתחיל איתו קבוצה

***

חדשות מאינדיאנה:

קווין פריצ'ארד, מנג'ר הקבוצה אמר שהוא לא מאמין שהקבוצה עם גריינג'ר הגיעה לשיאה, והוא אמר שבשנים הקודמות הוא שימש כסקורר הקבוצה, ועכשיו הוא יכול לחזור ולשמש בתפקידו הטבעי.
***

חדשות מגולדן סטייט:

הקבוצה קבעה להפגש עם סטפן קארי לעוד יומיים, בקשר להארכת החוזה: ב-31.10 יש דד-ליין לחוזהו של הצלף, כלומר עוד 8 ימים. מקור דיווח שהארכת חוזה שלו לא סבירה.

עד שאנדרו בוגוט יהיה כשיר, פסטוס אזלי הוא הסנטר הפותח של גולדן סטייט, ולא אנדראס ביינדרינס.

***

חדשות מאוקלהומה סיטי:

יש חדשות ב"הארדנגייט": אם עד ה-31.10 הוא לא מסכים להארכת חוזה, הוא הופך לשחקן חופשי מוגבל. הסאנס והקבוצות האחרות שמעוניינות בו יציעו לו חוזה מקסימום של 4 שנים, וכנראה שהת'אנדרס לא ישוו אותו. כנראה שהארדן לא יסכים לפחות, גם כי סוכנו הוא רוב פלינקה-סוכנו של אריק גורדון, שסידר לו חוזה מקסימום מנופח.

הארדן
ג'יימס הארדן. לא בטוח שיהיה ת'אנדר בעונה הבאה

***

חדשות מהלייקרס:

דוויט הווארד אמר שהוא קצת כעס מזה שהוא לא שחקן ההגנה של השנה, והוא רוצה לדעת למה זה, ושהוא היה צריך לזכות. דוויט זכה ברוב של 60% בתואר שחקן ההגנה הטוב בנבא על פי המנג'רים (שמצביעים לתואר שחקן ההגנה של השנה), וזכה ברוב של 66.7% בתואר המגן הטוב ביותר בצבע. אם הווארד היה זוכה, הוא היה משתווה לשיא של מוטומבו ובן וואלאס.

דוויט הווארד
הווארד. לדעתכם היה צריך להיות שחקן ההגנה?

***

חדשות קצרות:


כרמלו אנטוני יהיה פאוור פורוורד בניקס עד שסטודמאייר יחזור;קנת' פרייד וג'ורדן המילטון ימשיכו בדנבר;פול ג'ורג' עוד שנתיים באינדיאנה;טרנס וויליאמס וג'וני פלין נחתכו מהפיסטונס.

***

חדשות מבוסטון:

פול פירס אמר לסי.אן.אן שהוא רואה בעצמו שחקן בוסטון לכל חייו. הוא פותח את העונה ה-15 שלו בליגה, ועם הסלטיקס, והוא אמר שהאפשרות שיעזוב אותם הייתה במוחו, עם כל שמועות הטרייד, אבל שהוא מקווה להיות שחקן הסלטיקס לכל החיים.

***

חדשות מפניקס:

החמישייה הפותחת של הקבוצה סגורה: גוראן דראגיץ' בעמדת הפוינט גארד, ג'רארד דאדלי יהיה הקלע, בעמדות הפורוורד יהיו מייקל ביזלי (סמול) ולואיס סקולה (פאוור), והסנטר יהיה מרצ'ין גורטאט הפולני. זה משאיר לסאנס חמישיה שנייה טובה של קנדל מרשל, שאנון בראון, ווסלי ג'ונסון, מרקיף מוריס וג'רמיין אוניל (החמישייה השלישית גם חמישייה שנייה לא רעה: סבסטיאן טלפייר, דיאנטה גראנט, פי ג'יי טאקר, אייק דיוגו וסולומון ג'ונס).

רועי ויינברג

עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 13 תגובות

  1. צביקה, לת'אנדרס אין כסף. לדוראנט, ווסטרברוק ואיבאקה יש חוזים גדולים, ואין מספיק להארדן (נבחר אחרי כולם בדראפט-דוראנט נבחר ב-2007, ווסטרברוק ואיבאקה ב-2008 והוא ב-2009). כרגע הם צריכים להעיף שחקן יקר, כדי שיהיה לו יותר מקום (למשל קנדריק פרקינס).

 1. קארי יצטרך להסכים למחיר רצפה אמיתי כדי לקבל הארכת חוזה, אחרת אין שום סיבה לווריורס לעשות את זה.
  לדעתי שני הצדדים יבינו שלא כדאי להם כרגע לחתום על החוזה שהצד השני רוצה להשיג, וקארי יהפוך לשחקן חופשי מוגבל בקיץ הבא.

  לגבי הארדן, זה פשוט עניין של כסף.
  עכשיו שהווארד בלייקרס אוקלהומה לא יכולים לתת לפרקינס ללכת, ולשלם לו, לאיבקה, שני חוזי מקסימום (דוראנט+ווסטברוק), וגם להארדן מקסימום או משהו קרוב לזה – פשוט לא יכולים לעמוד בזה – בטח בטווח הארוך, וכל זה רק ל 5 שחקנים…

 2. מה דעתכם על אפשרות שהארדן ילך לקבוצה כלשהי (כרגע פניקס הכי רוצה אותו, והוא שיחק 3 שנים באריזונה סטייט, אז הוא מכיר את האזור ויהיה לו קל להתאקלם שם), וסטיבן קארי יחתום בת'אנדרס. קו אחורי של 2 קומבו גארדס כמו קארי וראסל ווסטרברוק יכול להיות הצלחה, אבל גם כישלון גדול.

 3. בנוסף לדעתי פחות חיוני להם, דוראנט וווסטברוק הקלעים העיקריים פלוס איבקה שעוזר להם בצבע, והשאר מתחלק פחות או יותר שווה בשווה

  1. אני לא מסכים איתך אוריה, הארדן לא פעם ולא פעמיים היה הקלעי השני או אפילו הקלע המוביל , הוא הביא המון כוח אש מהספסל
   יצא לי לראות משחקים שבהם הריצה הייתה אחרי שדוראנט או ווסטברוק ירדו לנוח ואז היריבה גם הורידה את השחקן המוביל לנוח
   ואז הארדן עלה כדי לשרוף רשתות , מענין מה יהיה איתו ואיך יתפתח כשחקן…

 4. אני יודע, אבל התכוונתי שהם פחות צריכים קלעי כמוהו ועדיף להתמקד בשחקני פנים שלהם, ועכשיו עם פרי ג'ונס שיעזור מהספסל הם פחות תלויים בו

 5. לאוקלהומה אין כסף בשביל הארדן, ולמרות שהוא שחקן מצויין, לא בטוח שהוא כל כך טוב במצב שההגנות מתמקדות בו, ולא ברכז ובסמול פורוורד שלידו. ת'אבו ספלושה יכול למלא את הדקות שלו, ומבחינת הנקודות הקבוצה תהיה צריכה עוד סקורר, ותוכל לדוג מישהו מסוף הסיבוב הראשון בדראפט.

  זה לא כזה נורא שיתנו לג'יימס הארדן ללכת.

 6. לתת לו ללכת זו בכלל לא אופציה.

  האופציות הן –

  1. הארכת חוזה עכשיו
  2. טרייד עכשיו (או בכל אופן בעונה הזו)
  3. סיין אנד טרייד בקיץ
  4. השוואת הצעת המקסימום שלו בקיץ (שאז תהיה רק 4 שנים לעומת ה 5 שהוא יכול לדרוש ובטח דורש עכשיו).

 7. אין סיבה לתת חוזה מקסימום להארדן. הוא שחקן טוב אבל לא פרנצייז ולא אפילו השחקן השני הכי טוב. זו קצת יוהרה מצידו לבקש זאת. אבל אם רק כסף מעניין אותו שיהיה לו בהצלחה בלוטרי.

 8. מוזר לי שאף עכבר כדורסל פה לא הזכיר את ג'וני פלין שלא מצא מקום אפילו בדטריוט (ראבק יש שם את וויל "אבו-נזק" ביינום ) , בחירה 6 בדראפט סביר באיכותו, זה באמת עצוב שכשרון הולך לפח
  מישהו יודע אם אדם מוריסון סגר בפורטלנד? הוא היה מועמד לחתימה
  (עשה חיל בליגת קיץ במדי הקליפרס והזכיר נשכחות מתקופת הקולג')

כתיבת תגובה

סגירת תפריט