דיון הופס ליום חמישי PM: אם אתה ה-GM של הלייקרס, מה הדבר הראשון שאתה עושה (שהוא DOABLE!!!) / מנחם לס

אני הייתי עושה טרייד של ראסל ווסטברוק עם ג'ון וול. שתי המשכורות שוות בערך. ווסטברוק יכול להוביל את צעירי יוסטון לפלייאוף, וג'ון וול ירפא את אנטוני דייויס מכל מחלותיו.

מנחם לס

בעל האתר, ומנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 30 תגובות

 1. מנסה להעביר את כולם לכל המרבה במחיר (בחירות דראפט) כמה שיותר מהר.
  ראסל + דייויס בחבילה,
  לברון לקבוצה אחרת (מי אמר קינגס? הם הרי לחוצי פלייאוף עד כדי כך שהם ממש עלולים ללכת על זה).
  .
  אחר כך טנקינג חסר בושה,
  ומנוי עונתי אצל אלילת המזל הקרובה ביותר שבנמצא.

   1. מחשבה מפחידה…
    .
    אני פשוט ראלי.
    הטרייד על ראסל +הפציעות של דייויס + הגיל של לברון =
    אולי צריך לקבוצה את השם מ-לייקרס ל-סוואמפס…
    .
    או במילים אחרות –
    אני לא רואה איך הלייקרס מגיעים לאנשהו סביר במהדורתם הנוכחית.
    במצב כזה, שיקול קר של לפרק ולנסוץ להישאר עם מעט נכסים נראה לי השיקול הנכון.
    .
    ההבדל ביני לבין הטמיר הוא שלדעתי, לברון בקונסטלציה נכונה יכול להיות אפקטיבי מאוד בשנה הבאה.

    1. הלייקרס גם תמיד (בהינתן חוזים נגמרים) יכולים להחתים FA שרוצים סופרטים ב-LA אז אולי אפשר ליצור סיטואציה כזו לעוד שנה שנתיים

 2. ראסל תמורת וול זה רעיון מצוין.
  .
  לא חושב שיש קבוצה שיכולה להעביר את לברון כנגד רצונו. לאן לברון יסכים לעבור מרצונו? אולי לניו יורק, זאת אומרת לברוקלין. לברון, דוראנט וקירי. מממ.
  .
  אבל אין לברוקלין להם אין מה לתת תמורתו, אלא אם כן ליקרס רוצים להמר על סימונס. שזה במחשבה שניה רעיון לא כל כך גרוע. סימונס, וול ודיווס. שלישית המשתקמים.

 3. אם הייתי הג'י-אם של הלייקרס דבר ראשון הייתי עושה ישיבת וויד ויין עם כל הסגל.
  מסיבה אמיתית וגדולה על ממש באחת האחוזות הפנויות להשכרה במקום.
  עושה סופ"ש ארוך, גיבוש ארוך של 4-6 ימים בהם כל חבריי הצוות, ההנהלה, השחקנים וגם השרתים מוזמנים להתארח, לאכול, לשתות ולהנות.

  שם, הייתי בוחן היטב את כל המעורבים בעשייה. בשעת שכרותם, שובעם, אתנחתם ובטלם.
  שם, בזמן ה"חופשה" הזאת, של הלוס אנג'לס לייקרס…הייתי מקבל מושג יותר טוב על אופיים האמיתי של כל המעורבים.
  לאחר מכן, הייתי שומר על לברון,ווסט,כרמלו,האוורד,דיוויס כי רק השמות הללו היו מעניקים לי עונה רווחית ממכירות כרטיסים וחולצות בלא קשר לתוצאות. טאקר וריבס נשארים, אך כאשר כל שאר הסגל, עומד לניפוי או מכירה.
  אז, הייתי מחפש יועץ צעיר ודינמי שמחפש עבודה ברחביי הליגה. בדומה לאסכולה של טורונטו. מעין איש מערכתי אשר התפקיד שלו הוא לאייש ולחבר בין כל היישויות הפועלות, למען המותג, הסמל והרעיון שהוא "הלוס אנג'לס לייקרס".

  אלינגטון? לפח. קנדריק נאן? טרייד. בייזמור, בראדלי? להעיף. מלבד הכוכבים, הייתי ממלא את הסגל בשחקנים צעירים רעבים וחסרי מצפון…שהיו קוראים תיגר על הווטרנים באימונים ומעלים את רמתם.
  לבסוף? הייתי מביא איזושהיא אושייה מוכרת מקהל האוהדים הרחב של הלייקרס להיות חלק מהצוות באופן שוטף.
  סלב, אומן או דמות מוכרת…שהייתה לכאורה מלכדת עוד יותר את הנפשות והמוחות הפועלים…מעין "איש\אישה מטרייה" שהנוכחות שלו או שלה תפיג מתח ותתן עוד אוויר וצופן תודעתי רחב שיוכל להעניק לכלל המערכת מעוף במערך הרוחני\מנטאלי.
  אדם סנדלר אולי?

  חחחחח, "אם הייתי" כמובן…

 4. חחחח אם אני הג.מ של השלייקרס
  אני מודיע לאישתי שזכינו בלוטו,
  שתוך שנה אני יוצא לפנסיה מוקדמת,ודואג לעשות בוקינג לחגיגות

 5. מאוד מפחיד להטריד את ראס בוול כי ראס היה בריא כל העונה ווול הוא הימור יקר לדעתי ראס מתאים לניקס והייתי שמח להטריד אותו על רנדל שיחזור הבייתה כי הלייקרס צריכים 4 אתלטי. הם יכולים לקחת את tht שמקבל יותר ממה שמגיע לו וכמוהו יש בג׳י ליג בכמויות. בכל מקרה הייתי משחרר את כל המבוגרים כמו כרמלו ודוויט שתופסים מקום ואי אפשר לסמוך עליהם יותר בגילם הם יכולים לתפוס משחק אבל לקחת אליפות זה סיפור אחר. גם על דיוויס הייתי בודק אופציות כי אחרי שנתיים של פציעות מרובות אני מתחיל לפחד שהוא היורש של ביינום. לברון בכל מקרה לא יעבור וגם אם כן מי באמת יכולה להציע משהו שהלייקרס ירצו? הם אף פעם לא באמת האמינו בבנייה

 6. אי אפשר לענןת על זה לפני שיודעים אם לברון מאריך חוזה.
  זה מה שיקבע את כל המהלכים ויתחיל לגלגל את כדור השלג של האוף סיזן.
  .
  אפשר בינתיים למצוא מאמן, לתת למחלקת הסקאוטינג הנהדרת לנסות שוב לדוג מציאות בדראפט ללא בחירות דראפט, אבל כל טרייד רציני הוא לא ריאלי לפני שיודעים מה התכניות של לברון.
  .
  בלי קשר לזה, ראסל עבור וול לא נותן כלום חוץ מהפסד של עוד נכס שיוסטון תדרוש.
  וול לא שיחק יותר מדי זמן כדי להמר עליו עכשיו.

 7. וול לא שיחק קרוב לשנתיים ואי אפשר לדעת איך יחזור לליגה שרק הולכת לקתב גבוה יותר על הזמן. בנוסף, לוול כם אין קליעה והוא אפקטיבי עם הכדור.
  ההבדל בין ווסטברוק, שהוא (אולי שומר טוב יותר).
  אם וול לא שיחק ברוקטס, למה שיתנו לווסטברוק דקות על חשבון הצעירים, כי זה לא שווסטברוק יוביל אותם לאנשהו, אלא סצם יגזול דקות מהצעירים.
  החלפה ביניהם זה טרייד פרווה… מלבד העובדה שיוסטון תרוויח כנראה בחירת דראפט של הלייקרס כדי לקבל את "גלולת ווסטברוק"

 8. לא יודע מה הם יכולים לעשות עם הטופ 3 שלהם. החוזים לעומת ביצועים לא מסתדרים לאף אחד.
  הייתי מחתים כל סווינגמן אתלטי שיכול לשחק הגנה. מהgleauge או מאמצע הספסל של כל קבוצה בליגה. אם הוא גם יכול לקלוע שלשות כשמוסרים אליו אז בכלל אהלן וסהלן.
  אליפות זה לא ייתן להם. אבל זה כן ייהפוך אותם לקבוצה פחות כבדה והרבה יותר הגנתית ובהתקפה לברון, דייויס וראס כבר יצליחו לעשות איזשהו משהו. כנראה.

 9. קשה לשחקן חוץ להתבטא כאשר לברון ג'יימס אתך בחמישייה. הוא אפילו מוביל את הכדור מהגנה להתקפה. לפחות ראסל ווסטברוק כבר רגיל לזה וכל הממוצעים שלו הם לא רעים בכלל. ג'ון וול לא יגיע אף פעם לממוצעים של ווסטברוק מה גם שהוא חוזר מפציעה ארוכה. הבעיה של הלייקרס היא לא השלישיה לברון, דיוויס ווסטברוק אלא יתר שחקני החמישייה שלא תורמים הרבה שלא לדבר על ספסל נחות מרוב קבוצות הליגה. מה שהלייקרס צריכים זה מאמן שייעשה סדר ועוד שחקנים משלימים. אני לא הייתי עושה טרייד על אף אחד משלושת הכוכבים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט