מעורב הופס ליום ששי: זעזוע המוח – יותר משבר ארובת העין – הוא הבעייה היותר גדולה של אמביד / מנחם לס

1.דוק ריברס אמר אתמול עם חזרת הסיקסרס מה-2-0 במיאמי שהסיכוי שאמביד ישחק הלילה הוא 'זעיר' (ממש עתה נודע שהוא לא ישחק את ה-3!)

כריס היינס מ-TNT דיווח היום (אתמול) שהיה זה היום הראשון שג'ו אמביד הורשה להשתמש בסלולרי שלו כי האור מהטלפון הפריע לו, ואז כשהוא ניסה להשתמש בו הוא התקשה בהקשת האותיות (https://twitter.com/NBAKrell/status/1522019275757731840. דוק ריברס הגיב גם שבינתיים אמביד לא עבר אף בדיקה-בחינה שהוא חייב לעבור לפני שיקבל אישור רפואי לחזור לאימונים ולמשחקים.

דוק ריברס אמר שאין לו מושג אם – ומתי – אמביד יחזור לשחק. ממש עכשיו נודע שלמשחק ה-3 הוא לא יהיה מוכן, ומי יודע אם למשחק 4.

2. הקנס על הפניית האצבע המרכזית של דריימונד גרין לקהל העויין בממפיס הוטל היום רשמית

\

כפי שדריימונד גרין כבר אמר "ידעתי שיהיה קנס של 25K על הפניית האצבע האמצעית בזמן שעשיתי זאת".

הוא נשאל מה היה עושה לו ידע שהקנס הוא 50K.

-"הייתי חושב פעמיים", הוא ענה בחיוך.

3. דו"ח מפתיע על ערכו של אנטוני דייויס בשוק הוא נמוך ב-ה-ר-ב-ה מאשר הניחו במדיה, וממה שהייתה ההשערה בין אוהדי הכדורסל

סטפן סמית' אמר ב-FIRST TAKE שמנכ"לים ("EXECUTIVES") בקבוצות שונות אמרו לו שערכו של אנטוני דייויס בשיוק היום הוא נמוך בהרבה ממה שמשערים (https://lakersdaily.com/stephen-a-smith-says-executives-have-told-him-that-anthony-davis-trade-value-is-low-because-of-his-injury-woes/)

הסיבה העיקרית היא נטייתו להיפצע ומספר המשחקים שהוא מחמיץ כל עונה בגין פציעותיו.

4. לניו אורלינס פליקנס ישנה חדשה טובה:

The Pelicans said in an official release that all floor seats for the 2022-23 season were already sold out.

t,אתר החובבים (https://www.thebirdwrites.com/) מציע שהסיבה העיקרית לכך הם שלושת הרוקיס חוזה אלברדו, הרב ג'ונס, וטריי מורפי – שמצפים מהם להרבה דברים טובים ומצויינים, והסיכוי הגדול מאד שעד אז כל ההידורים עם זאיון ויליאמסון יתיישרו, והוא יתחיל קריירנ מצויינת בפליקנס.

5. כמה מחברי קבוצתו של דילון ברוקס מודים שהפאול על גארי פייטון ג'וניור היה "פיזי מדי ומסוכן מדי, "אבל לא DIRTY"

אבל אייזיה תומאס (זה מהיכל התהילה) לא מגן על דילון, אבל לדעתו זה קרה וקורה בכדורסל מבלי להיות 'מלוכלך':

It’s a fast-moving physical game [and] accidents do happen,” said Thomas. “Would I put this in the category of an accident? Yes … I think we need to be careful when we start labeling people and teams as dirty. I speak as a former [Detroit] Piston, NBA champion, Hall of Famer who has to fight and still fights these negative labels of ‘dirty.’ That carries a lot of implications in society when you move it outside the court.

i"Brooks is not a dirty player,” Thomas continued. “Memphis is not a dirty team. They play hard, they play physical, they have always played the right way. When we talk about defense, unfortunately in sports, defense always gets attached to negative labels. When we describe offense, we always describe it with positive labels.

ה-NBA עושה את שלה:

6. הלייקרס לא תעשה טרייד על לברון אם הוא יסרב להארכת חוזה

תראו כמה למטה ירדה ההודעה של הלייקרס, הודעה שלו קרתה לפני שנה הייתי תופסת כותרות ראשיות ומופיעה באתר המהולל שלנו כפרק מס' ב'מעורב' שלי!

Lakers Won't Consider Trading LeBron James If He Declines Extension Offer – זאת הייתה ההודעה שהופיעה ב'אתלטיק' ובעוד כמה אתרים

לברון הוא ELIGIBLE ('כשיר'?) להארכת חוזה באוגוסט. אם הוא יעדיף לסיים את משחקו בלייקרס לפי חוזהו, ולא יסכים להארכת חוזה, ג'יני באס לא רואה בכך סיבה מספקת להטריד אותו.

לברון יהיה על חוזה מסתיים לשנה בסך 47.1 מיליון אן יסרב לחתום על חוזה לשנתיים בסך 97.1 שהלייקרס מתכוננים למציע לו.

לברון אמר לסם אמיק מהאתלטיק לפני כחודש שהוא יסרב להארכת חוזה, יסיים את שנת החובה בלייקרס, ואז יבחן את האופציות שלו בשוק החופשי.

7. מה שרלוט הורנטס יעשו עם מיילס ברידג'ס?

מיילס ברידג'ס יהיה אחד מהשחקנים החופשיים המבוקשים ביותר באופ-סיסון. בוודאי אחד מחמשת הראשונים (free-agent rankings). כמה מה-EXECUTIVES בליגה מאמינים ששוויו הוא בסביבות 25 מיליון לעונה. אבל אם תתחיל מלחמת BIDDING עליו, כמה מה-G.M מאמינים שהמלחמה עליו יכולה להביא MAX CONTRACT עבורו.

G.M אחד, בעילום שם, אמר:

Bridges will get close to, if not the max, at this point. He’s 23 years old and a big wing. Those guys are so rare. If Portland can’t trade for Jerami Grant, they’ll probably look in Bridges’ direction. These teams with cap space that are debating where to spend money would probably go for a young wing.

They’re hard guys to get. I think he’s getting $25 million to the max annually.”

8. קריס מידלטון יחמיץ לפחות את המשחקים 3 ו-4

מידלטון שמתח (וכנראה קרע חלקית) את רצועת הMCL בברך ייעדר ממשחקים 3 ו-4, ואולי הרבה יותר מזה.

9. הנכדה שירה מאטלנטה בת ה-16, עם הטויוטה 2017 שלה ורשיון הנהיגה החדש

שירה, שלפני שבועיים מלאו לה 16, שלמדה השנה את כיתה י' בהוד השרון, עברה השבוע את בחינת הנהגות, והיא כבר נוהגת בטויוטה שלה. היא תלמידה מצויינת, שחקנית טניס מעולה, ותגיע הקיץ שוב לישראל עם הקבוצה שאיתה היא בילתה כמה שנים בקמפ היהודי COLEMAN, לשם מגיעה עוד שבועיים הנכדה מהוד השרון אמי, שתהייה פרפורמינג ארטס דירקטור (תיאטרון וריקוד). כל זמן שאני מוקף בנכדות שהן אחלה, אין לי טענות.

SC

מנחם לס

בעל האתר, ומנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 116 תגובות

 1. תודה מנחם
  ברכות לשירה. בגיל שלה בקושי עברתי רישיון לטרקטור
  ברוקס באמת לא עשה עבירה מכוונת. התכוון לחסום אבל מה לעשות שפייטון האתלט הזה מנתר הרבה יותר גבוה וברוקס פגע לו בראש. והנחיתה הייתה קשה.
  אני הולך עם מיאמי מתחילת העונה ומאמין שהיא עוברת את פילי גם עם אמביד

     1. מה, על ״חישובי ההרוגים״ שם?
      היה קצת מגוחך אני חייב לומר.
      איך אני אמצא את זה עכשיו? בגילי עם טלפון זה בלתי אפשרי 🙁

      1. לא על חישובים. אם יהיה לך זמן וכוח תחפש.

 2. https://twitter.com/BleacherReport/status/1522328664557293568?s=20&t=LiUt73vbU_osYXi6MzF8iQ

  בטח עבר ניתוח קשה😉

  מעניין אם הנטס בדקו ושלחו נציג שנכנס איתו לניתוח או שהם האמינו לו שהוא וסוכנו אמרו להם שעבר ניתוח😉

  אמביד לא יחזור הסידרה הזאת גמורה לפני שהתחילה

  ההשעייה של ברוקס זה חלק מהwwe צריך לתת ללוחמים לעבור בכוח. העבירה של דריי הייתה פי 10 מוצר מסוכנת וחמורה חח. אבל בתכלס זה טוב לממפיס יחרב להם פחות😉

  אחלה מעורב

 3. מצוין דוק, תודה רבה.
  .
  אני ממש לא בטוח שכדאי ללייקרס להאריך ללברון, ובטח בכמעט 100 מיליון דולר. אולי צריך לתת עוד עונה אחת, עם או בלי ווסטברוק, להבין מה מצבו של דייויס, ואז להחליט.
  .
  הפציעות ממש מבאסות, סיזן צ'יינג'ינג אוונטס בפוטנציה, גם של פייטון. לא יודע אם בכוונה או לא בכוונה, אבל השעייה ארוכה של ברוקס לפחות מאזנת במשהו את הפציעה של פייטון. גם משהו.

  1. הליגה מאפשרת לשחקנים לפצוע ולשחק מלוכלך בלי ענישה וזה מה שקורה, כשזבל כמו גרייסון אלן מקבל הרחקה ממשחק 1 על נסיון לרצח אתה מצפה שלא יעשו עבירות? אותו דבר בקליפורניה שסובלת ממכת פשע בגלל חוסר ההרתעה. הרחקה מ10 משחקים וקנס של 2-3 מליון דולר ואף שחקן לא היה עושה עבירה מלוכלכת.
   .
   ממפיס רק מחזירה ללוחמים באותו מטבע שהם משחקים

      1. +100 לגמרי חינוך!

     1. זאת פשטנות מדהימה ברוך. הבעיות בעולם האמיתי הן גדולות ומורכבות אין מונים מאשר במגרש הכדורסל.
      אתה יכול לשרוק על כל מגע קטן אם אתה רוצה או להעיף מהמשחק, אתה לא יכול לירות בכל עבריין.

      1. יש משהו במה שהוא אומר.
       יש ערים מסוימות בישראל שהמדרכה הפכה להיות חניה. יש אדום לבן? אין אדום לבן? לא משנה, פשוט חונים בטור על המדרכה וכל מי שרוצה ללכת, נאלץ ללכת על הכביש וזה נובע מחוסר אכיפה.
       כנ"ל כלבים שמשחררים באופן חופשי בגנים וכו'.
       כשאין בכלל אכיפה אז תופעות כאלה קורות.

      2. זה נובע מחוסר חינוך.
       כלומר יש שתי דרכים לגרום לאנשים לעשות דברים. דרך חינוך ועידוד ודרך הפחדה.
       תנחשו לאיזה משטרים מתאים יותר הראשון ואיזה השני ואז תבינו לבד

      3. תראה, אני ראיתי בעיניים שלי שענו למישהי שהעירה להם על הכלבים משהו בסגנון של "מה את פקח או שוטר?"
       אז אם אין חינוך לפעמים אכיפה היא הדרך היחידה

      4. אף אחד לא אומר לירות בכל עבריין, בכל תחום בחיים הרתעה מובילה לתוצאות, ההרתעה צריכה להיות כלכלית במקרה של הNBA. אם גרייסון אלן עושה עבירה שיכולה לחסל לשחקן X Y את הקריירה הוא צריך לקבל מכה כלכלית קשה, אותו דבר גרין…
       .
       יש הבדל גדול בין לאשר מגע ולעודד פיזיות (שאני לגמרי בעד) ומשחק מלוכלך ומסוכן (בטח שחקן באוויר שמורידים אותו בהורדת זקיף).
       .
       תודה שדו אני בהחלט מסכים איתך שחינוך מגיל צעיר יוביל לשינוי ארוך טווח, עם זאת קשה לי לראות אדם מבוגר משנה את ההתנהגות שלו ללא איזו הרתעה

      5. ברוך, זה דברים שלפי דעתי מעוגנים ב-CBA ולא סילבר החליט על דעת עצמו שסכום הקנס המקסימלי הוא 50K, בניגוד לאכיפה וענישה שלגמרי תלויים במדינה וברשויות.

      6. במקרה של פלייגרנט 2 שחקן יכול להיות מורחק ליותר ממשחק 1, אני זוכר את רון ארטיסט מושעה ל7 משחקים, הליגה בוחרת במודע לתת עונשים קלים וזה התוצאה
       .
       לגבי חינוך SHADOW אני אוסיף הרבה יותר קל לחנך אדם על ידי הרתעה ופחד בטח שאין לו שום סיבה חיובית לעשות את הדבר הנכון (רק צריך לראות איך שטפו לעולם את המוח בשנה וחצי האחרונות על ידי פחד.

      7. ברוך. טרמינולוגיה.
       הפחדה והרתעה זה לא חינוך זו רק דרך לגרום לאנשים לעשות דברים.
       לחנך אנשים מבוגרים זה הרבה יותר קשה ולכן אם אתה לא משקיע בחינוך של הדור הצעיר אתה תבזבז עשרות מונים על הרתעה הפחדה שיטור ואכיפה של הדור המבוגר שיצא ממנו בעתיד

      8. בכללי גם בחינוך אקטיבי יש אלמנט דיקטטורי ולכן עדיף להשתמש בו כאופציה שנייה לשיטת החינוך האולטימטיבית שזה דוגמא עצמית.

      9. מסכים איתך

     2. וואלה, שלושתכם כנראה צודקים במובן מסויים, המובן בו הצדק הוא לא בינארי, וכל זה למרות שבאיזשהו מקום שניים מכם סותרים את השלישי.

 4. תודה דוק ומברוק לנכדה
  אולי הלייקרס לא יעשו טרייד על לברון כדי לעשות איפוס למועדון ולתקרת השכר בקיץ הבא. הם צריכים לבנות מחדש כמו מה שהיה אחרי שקובי נפצע, כי הקבוצה הזאת הולכת להסריח ברמות…

 5. תודה לס
  ג'יני באס ממה היא מפחדת?
  הבבון וקלץ' סובבו אותה והכניסו את השלייקרס לחירייה לעשור,לא צוחק
  אני באמת לא מבין אותה,את הבעלים או משרתת?
  תעיפי את כל הזבלה ,תשיגי מה שאת יכולה עליהם ותתחילי נקי,
  אני בטוח שאוהדי השלייקרס יגידו תודה

  1. אוהדי הלייקרס לעולם לא יגידו תודה.
   אבל מסכים איתך שהיא חייבת לעשות סדר באירגון שלה.
   לזרוק את כל הזקנים מהסגל ולהעיף את המקורבים של לברון בדחיפות.

 6. גרין מלהג יותר מידי, אבל הליגה כנראה חושבת שזה יביא לה ריטינג אז היא מאפשרת את זה.
  .
  אי אפשר להשוות עבירה על שחקן כשהוא באוויר, בעיקר כאלו שמשנות את מיקום מרכז הכובד לעבירות שנעשות כשהשחקן על הקרקע. בכל מקרה צריך להיות קשר בין הנזק שנגרם לחומרת העונש.
  .
  הבעיה העיקרית של ג"ס היא קלי. הוא לא מכיר בעובדה שמיקומו בההירכית יצרני הנקודות בהתקפה (קליעה וגם אסיסטים) הוא אחרי JP. מכאן נובעת כמות הזריקות, התיזמון הרע שלהן והעובדה שהוא חור שחור.

  1. תודה על המעורב.
   אז אם עשו עבירה קשה, אבל השחקן נפל ולא נפצע, אז לא להעניש ? ואם באותה עבירה השחקן שבר מרפק אז להעניש ?
   אתה מעניש לפי חומרת העבירה והסיכון שלה, לא לפי התוצאות שלה.

   1. אם נלך לתחום אחר לגמרי, שיפוט פלילי, סעיף האישום וגם העונש נקבעים לפי התוצאה ולא הכוונה. למשל, אדם שירה, במטרה להרוג, אבל רק פצע, יועמד לדין באשמת ניסיון לרצח בלבד. זה נכון לכל אורך החקיקה.

   2. אם יורים במישהו והוא מת אז שופטים על רצח. אם יורים במישהו והוא חי – אז רק ניסיון לרצח. בקיצור, עבירות לגמרי שופטים לפי חומרת התוצאות.

      1. אם מישהו ירה לצורך הגנה עצמית והרג מישהו, ישפטו אותו על רצח?
       ורשמת:
       "עבירות לגמרי שופטים לפי חומרת התוצאות."
       יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון אבל זה מה שהבנתי מהציטוט הנ"ל

      2. אוקיי. מצטער אם לא הייתי מובן.
       התוצאה משחקת תפקיד.

   3. אגב, מזכיר לי את הסיפור על זמר הבלוז RL Burnside שנשפט על זה שהוא הרג מישהו ביריה בראש (התווכחו או על אדמות או הימורים, תלוי בגירסה).
    כשהשופט שאל אותו אם הוא התכוון להרוג אותו אז הוא אמר "רק יריתי לו בראש, זה שהוא מת – זה כבר בינו לבין אלוהים".
    בקיצור:
    https://www.youtube.com/watch?v=WkfxbUCDer4

    1. סחטיין על R.L Burnside איזה בלוז יא אללה!
     את הסיפורים של הבלוזיסטים צריך לקחת בערבון מוגבל, הזכרון שלהם לא משהו או כמו שערן סבג אומר "אוטופיקציוגרפיה"

  2. יש בעיה עם קליי, בעיית אגו/ביטחון עצמי מסוימת. אני מבין אותו, הוא שחקן שכבר לא צריך להוכיח כלום. אבל משום מה הוא חושב שמזלזלים בו ובמה שהוא עשה ויש לו צורך להוכיח שהוא עדיין שווה. הוא מתלהב יותר מדי מדברים שפעם עשה בפרצוף פוקר פייס. עושה פרצופים ושואג כמו ששמעון אוהב, פעם זה היה נדיר, הוא היה רוצח בשקט.

    1. זה בהחלט ניכר במשחק שלו.
     לא בטוח שזה מעיד על משהו טוב (בניגוד לגרין, שאצלו אם הוא שותק כנראה שהוא חולה 🙂 )

  3. עגל צודק חומרת העונש צריכה להיות על פי הנזק שנגרם. בן אדם יכול לחשוב מחשבות רצחניות כל עוד לא עשה דבר אין על מה לשפוט אותו. בעייני העבירה של גרין פלגריינט 2 ברור ושל ברוקס כנל אבל בגלל הנזק שנגרם לפייטון ברוקס צריך להענש בחומרה גדולה יותר ואין משמעות אם התכוון או לא (לדעתי התכוון). יש כאן אולי אלמנט מקרי אבל המבחן צריך להיות מבחן התוצאה כמו במשפט הפלילי.
   לגבי קליי – הוא יותר טוב בבית באוירה התומכת בחוץ מתפקד קצת פחות טוב. נראה שהפציעה אכן עשתה לו משהו מה שהבן עבר זה גיהנום עלי אדמות אין אחד שלא יושפע מזה . עצם העובדה שחזר לשחק אחרי שתי הפציעות הכי קשות (ועוד אחת אחרי השניה) שיש בספורט הזה מראה על נחישות מט ואופי יוצאי דופן .
   הלוחמים ככלל הם קבוצה ביתית ששואבת הרבה אנרגיה מהקהל.

 7. אם אתה GM של קבוצה עם שאיפות לקבל בעיטה בתחת בפליאוף תחתים את דוק ריברס כמאמן, חוסר המזל יהיה לצידו.
  עזוב פציעות AD גמור
  הוא משחק כמו שחקן בן 37 כשהוא בוא בן 28
  הוא נראה רע מאוד ב 2 העונות האחרונות של הלייקרס (כולל ירידה במספרים דווקא כשהציפייה היא שהוא יעלה)
  הוא שחקן בדעיכה, מעבר לשיא
  הוא כבר לא יממש את פוטנציאל ה MVP שבו
  הוא לא באזור חיוג של אמביד, יוקיץ, יאניס,,לוקה
  הוא טוב כסייד קיק לא כמיין איבנט

    1. מוחמד לא עושה בלנדרים
     אבל נבילה אישתו עושה גבות ושחי
     טלפון אתה רוצה? אבל תדע שיש אצלה תור עד רמדן הבא.

   1. אתה רוצה קבוצת כדורסל או בית חולים?בין אמביד לדייויס לא יהיה משחק אחד שהקבוצה משחקת ביחד.
    מצד שני יכולים לבצע שיקןם ביחד, ואולי אפילו לתרום רצועות אחד לשני

   2. איך העולם מתהפך עליך יה שימון, קודם רצית את אבו זקן איל בגדדי ועכשיו אתה רוצה להעיף אותו?
    אני חושב שאתה פשוט לא יודע מה אתה רוצה באמת….

      1. עונת נפילת השיקוצים הגדולה

      1. לא אין קשר. שאני טועה אני אומר.

       סימונס =לאדה
       הארדן=מאזדה
       דיוויס=מרצדס

       אז החליפו לאדה פגומה על מאזדה.שבעל המאזדה ירגיש טוב יותר הוסיפו גלגלי מגנזיום ללאדה (קרי ודראמונד).
       עכשיו אני רוצה מרצדס שעברה תאונה על מאזדה

      2. שמעון אתה חושב הלייקרס פראיירים? אם תרצה אין לי בעיה לעשות טרייד דיוויס על אמביד ואני הוסיף לך את הורטון טאקר מתנה. אין לליקרס מה לעשות עם הגופה של הארדן בטח שהוא על המשבצת של השיקוץ

 8. לגבי העבירה של ברוקס על גארי פייטון הצעיר (וגם על עברות קשות מאחור), לפי התרשמותי ממה שראיתי, הפגיעה בראש לא הייתה מכוונת אך העברה הייתה חסרת אחריות לחלוטין והתנהלות המתאימה לטיפש חסר הבנה בסיסית במה שקורה סביבו.
  מעטים השחקנים שפוגעים בכוונה. אך גם שחקנים שפועלים בחוסר אחריות משווע כמו ברוקס צריכים להיענש כדי שיתנהגו ביתר אחריות פעם אחרת. כדורסל הוא לא אגרוף או אומנות לחימה או האבקות!!!
  מי שפוגע בכוונה הוא חלאה אנטי ספורטיבית וזבל אנושי חסר ערך מוסרי וערכי שאין לו מקום בספורט.

  1. אני לא יודע אם העבירה היתה מכוונת או לא אף אחד לא יודע אבל לדעתי היא היתה מכוונת. הוא לא ציפה לתוצאה כל כך קשה

 9. אם לברון לא חותם הוא לוקח סיכון, אבל כנראה שבשלב הזה כסף פחות חשוב לו.
  אין ספק שהוא ירצה לשלוט בסיטואציה כהרגלו.
  מעניין אם היכולת שלו תרד לרמה שלא יקבל הצעה סבירה עוד שנה

  1. הוא לא יוותר על גם וגם….
   זה השקץ ולנו נותר רק להמתין בסבלנות עד שיוכל לשחק עם בנו ובתפילה שאחרי שנה-שנתיים עם בנו יפרוש סוף סוף לעסקיו.
   אם אתה שואל אותי, אז לברון יישאר חזק באן בי איי גם אחרי הפרישה כבעלי קלאץ' ושחקנים אותם ייצג.

    1. אני חושב שלברון יצא מלך יוותר על האופציה ויחתום בלייקרס או בקבוצה אחרת בחוזה נמוך (אם הייתי לברון הייתי חותם מינימום, מה הוא צריך עוד כסף? הוא רוצה אליפות ושיאים היסטוריים).
     תארו לכם לברון חותם בפילי במקום דני גרין או בדאלאס במקום בארטנס

      1. אוקיי, גם דיברת על עוד שנה וגם לא רלוונטי לעונה הקרובה. אז כן אפשרי אם זה הדראפט שברוני נבחר בו

 10. מנחם
  הנכדה שומרת על הסנטר המשפחתי.
  מניח שקבלת והורשת אותו מאביך הביולוגי.
  טוב שאביך האמיתי היה טוב לב.

 11. תודה מנחם.
  ברכות לנכדה – שתהנה ותנהג בזהירות.
  .
  מסכים שברוקס לא היה מלוכלך ולא הייץה שם כוונה רעה אבל אמור להיות למישהו ברור מה המשמעות של להסתער לתוך מישהו שרץ במתפרצת. ועם כל הכבוד, אייזיה תומאס הוא לא זה שייפרשן מה מלוכלך ומה לא. ממפיס תמימים לעומת החבר'ה מהפיסטונס.
  .
  מיילס ברידג'ס חווה עונה אישית מצוינת. אם קבוצה תגיע איתו עד חוזה מקס על סמך עונת פריצה, בקבוצה מדשדשת, אז שיחק אותה הבחור.

 12. ברידג'ס שיחק אותה עם עונת ברינקס. עדיין, הוא לא יהיה האלפא באף קבוצה, יותר בכיוון של שחקן שני בקבוצה רעה-בינונית או שלישי בקבוצה טובה. צריך להרוויח בהתאם ובסטנדרטים של היום זה בהחלט באיזור החיוג של ה25 מליון לעונה. זמן טוב להיות שחקן נבא. במילים אחרות, דביל מי שייתן לו מקס.

   1. להגנתו של העז, הביקוש להגיע לשרלוט הוא לא בשמים וצריך לפתוח את הארנק בשביל להביא שחקנים. גם החוזה שהוא נתן לרוזייר היה בסדר גמור.

 13. הלייקרס יכולים להתריד את לברון בחלון שלפני תום החוזה שלו. לא יחסרו קבוצות עם סיכוי ללאליפות שיחפשו זריקת-דחף.

 14. אנחנו לא רחוקים מהיום שבו כשמצטטים את איזיה תומאס נצטרך להוסיף "המקורי", או "הראשון" – כמו כשמדברים על בית הפנקייק.

 15. בס"ד
  תודה רבה מנחם.
  אמביד ו מידלטון חסרים.
  לברון יקבל מקס, אם כי הוא לא שווה את זה בגילו ועם ההגנה שלו.
  דיוויס, צלצערי גם אני חושב כמו המנהלים, יותר מדי פציעות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט