האם קיירי אירוינג יוכל לשחק ביתיים בגלל LOOPHOLE (פרצה) שמצאו ב-EXECUTIVE ORDER? וכיצד הליגה תגיב?

למה אני קורא לזה פרצה? כי פתאום מצאו שהעונש על שבירת ה-EXECUTIVE ORDER של איסור הופעה במקומות ציבוריים ללא חיסונים' הוא רק 5K.

'רק' $5,000??? זה 15,000 ש"ח. זה המון כסף למשחק אחד!

כן? ל-Joe Tsai, בעל הנטס שהוא אחד מחמשת עשירי העולם? אפילו קיירי עצמו ישמח לשלם מכיסו 5K למשחק כי הוא ירוויח עשרת מונים יותר בגין הופעתו למשחקים ביתיים, כשמשכורתו שהוא מפסיד למשחק גדולה באיזה 100 פעמים מתשלום העונש.

איך לא גילו זאת קודם? כי איש לא קורא את ה-EXECUTIVE ORDERS עד הסוף. קוראים את השורה הראשונה, ה-PUNCH-LINE האומר "איסור השתתפות בפעילויות במקומות ציבוריים לבלתי מחוסנים" והקורא הבלתי מחוסן אומר FUCK-OFF, שכולם יילכו קיבינימאט. אני לא מתחסן, ולא מופיע".

אבל עתה כשזה נודע, קיירי ישלוף 5K'S כפי ששימון שולף חמש שקל לחצי מנה פלפל, ויעלה לשחק.

JUST A MOMENT DOC LESS. NOT SO FAST!

זאת תהיה פגיעה גדולה בניסיון למגר את המגיפה אם הנטס ירשו לבלתי מחוסן לשבור את האיסור, ובזה לתת תחמושת למתנגדי חיסונים כמו האשך, כמו שי, כמו מאיו, וכמו עוד כמה וכמה מתנגדי חיסונים מבין אנשי האתר – אנשי צוות וקוראים – מטיפי האנטי חיסון כי לך תדע מה החיסון יעשה לנינים של הנינים שלך בעוד 300 שנה.

אז נראה אם הנטס ירשו או לא ירשו. לדעתי 'הנטס' זה Joe Tsai והוא-הוא שיחליט. אני מציע לאשך להתקשר אליו מיד ולנסות לשכנעו לאשר לקיירי לשחק ביתיים, ושקיירי עצמו ישלם את הקנסות כי הוא-הוא העבריין ולא אף אחד אחר!

מנחם לס

בעל האתר, ומנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 34 תגובות

 1. תודה מנחם, שמעתי על זה גם לפני כמה ימים ולא הבנתי למה אף אחד לא מדבר על זה. כנראה כי הנטס לא הולכים לשלם מטעמי תדמית

 2. כשהייתי במילואים היו הרבה איחורים. לקצין נמאס, הוא נתן קנס 50 ₪ לאחד החיילים. החייל דפק שטר של 200 על השולחן ואמר: זה בשביל הארבע איחורים הבאים.

   1. 😂😂😂😂
    השאלה האמיתית היא מה תעשה הגננת כשצ׳ונסי קולדוול פופ וראס יכניסו את הטמיר ואת יואל למכבסה? וזה יקרה! זה רק עניין של זמן

    1. מייאו
     בינתיים אתה הפכת ללבקן
     ונראה כמו רגל עוף מכובס אחרי 6 שעות הרתחה ויבוש במכונה
     דה שוט מארץ הצנטרישוט

 3. לופ הול מעניין, אבל לא ממש ריאלי (לא נראה לי שיתנהגו ככה).
  מנחם עשית סלט שלם לגבי עניין הקורונה, אבל לא מתפקידי לתקן אותך ואני לא אכנס לזה.
  רק דבר אחד – לקרוא לאנשים שמעלים בעיות לגבי החיסון הזה ולגבי מדיניות השימוש בו "מתנגדי חיסונים" זה בעיקר מעיד על רפות ההבנה שלך בנושא.

 4. מעניין. כשלמדתי משפטים דיברנו על זה בהקשר של הדין הפלילי, כשחוק העונשין לא אוסר עלייך לבצע מעשה אלא רק מצמיד תג מחיר.. נגיד "מי שגורם במזיד למותו של אחר, דינו מאסר של…".
  באשר ללופהול – הנטס יאכלו אותה בפן התדמיתי, שהוא כמובן הדבר הכי חשוב היום

כתיבת תגובה

סגירת תפריט