מעורב הופס ליום ה', 'חג ההודיה': הנטס הצהירו בקול גדול בסלטיקס / מנחם לס

1.הערב קרה הדבר שחיכיתי לו מתחילת העונה: למרכוס אולדרידג' סוף-סוף בחמישייה במקום בלייק גריפין. איתו הנטס נראית קבוצה אחרת!

למרכוס אולדרידג' כבר אינו אותו למארכוס מימי הזוהר שלו בפורטלנד, אבל הוא עדיים הביג-מן הטוב ביותר בנטס, ללא תחרות. אבל בלייק גריפין היה השחקן שעלה בחמישייה, ואולדרידג' נאלץ להראות מה יש לו בדקות המעטות ששיחק מהספסל. גם מהספסל בדקות המעטות שלו הוא קולע 13.4 נק' עים 5.8 ריב' ו-1.4 חסימות למשחק.

הערב, בחמישייה, הוא שיחק 29 דקות, שלט בצבע ב-7 מ-13 ל-19 נק', 9 ריבאונדים, ומטרה מצויינת לקווין דוראנט וג'יימס הארדן תחת הסל, תענוג שכבר מזמן לא היה להם.

לצערי בלייק גריפין ממשיך TO STRUGGLE. הוא קולע רק 16% מדאונטאון ו-31% ס"ה. אתה לא יכול להיות שחקן חמישייה ב-NBA היום עם ממוצעים כאלה.

ייתכן מאד שגיבור המשחק לא היה אולדרידג', וגם לא דוראנט או הארדן, אלא קנדי נמוך בשם פטי מילס שעלה בחמישייה במקום ג'ו האריס, וב-23 דקות קלע 8 מ-12, כולל 7 מ-10 מה-3 ל-23 נק'.

ברבע הרביעי כשהסלטיקס קטעו דפיציט של 29 נק' ל-14 בקרב 'פנים-אל-פנים', הנטס החליטו שהגיע הזמן להבהיר מי קבוצה טובה יותר. הם התחילו לשחק באותה פראות שמרכוס סמארט ודניס שרודר הורשו לשחק בה ע"י השופטים, ונגמר 123-104.

2. לסטפן קרי אין כל בעייה להיות ה-DECOY ('פתיון') כך שהצעירים יצליחו יותר!

(הקטע הזה הוא סיכום של מאמר מאת JOE VIRAY שהופיע אתמול ב-אס בי נשיון – מאמר המבוסס על משחק נצחון הווריורס על הרפטורס)

סטפן קרי היה מוכן לשמש כפתיון במשחק קבוצתו נגד הרפטורס. הווה אומר שבזמן שההגנה של הרפטורס מגזימה בהגנה עליו, ההגנה על שאר ארבעת השחקנים היא פחות צמודה, ולמעשה מאפשרת לאחרים חופש פעולה גדול יותר, כי דגש ההגנה של הרפטורס הוא סטף קרי – שבהכרח מקבל פחות TOUCHES וקולע פחות נקודות.

בעוד שכוכבי-על בעבר לא אהבו כשזה קרה נגדם (קובי,,,מייקל…), סטפן קרי מקבל את ההקרבה הזאת בשמחה. כאן חובה להזכיר שההחלטה בקשר 'לפתיון' היא של היריב. רק הגנת האויב יכולה לאכול את הפתיון או להימנע להיכנס למלכודת הפתיון. הרפטורס החליטה שהדבר החשוב לה במשחק הזה הוא לנתרל כמה שאפשר את סטפן קרי. במילים אחרות היא אכלה את הפתיון.

הרפטורס החליטה שפרד ואנבליט יהיה ה-'STOPPER' של סטפן קרי. פרד נמוך, בנוי חזק, ומאד פיזי, ובנוסף הוא מגן-על:

He is handsy without fouling. He makes screen navigation look almost as easy as Curry running defenders toward screens.

Most of all, VanVleet is well aware of Curry’s offensive tendencies.

VanVleet knows rule number one when defending Curry: stay attached to him at all times. But even when Curry gets momentary respite from VanVleet in the possession above, VanVleet instantly reacts and recovers in time — while navigating around Draymond Green’s screen perfectly — to block Curry’s quick-release shot.

בגלל ההחלטה לנתרל את סטפן בשמירה הדוקה, היה זה המשחק בו התוצרת שלו הייתה מהקטנות: 12 נק' בעשר זריקות, עם 1 מ-4 מה-2 ו-1 מ- n ה-3

אפילו סטפן לא יכול לעשות הרבה כשהוא נשמר ע"י שלושה שחקנים מלבד לנסות להיפטר מהכדור (אם הכדור נמצא בכלל אצלו).

אבל שלא כמו בשנים עברו שהתוצרת של סטף קרי הייתה ההבדל בין נצחון והפסד, היום הווריורס הצליחו לנצח את הרפטורס ב-15 נק', ו הווריורס OUTSCORED THE REPTORS BY !) ב-37 הדקות שקרי שיחק.. ניתן להסיק שתי מסקנות מזה

1)סטפן מסכים לשמש פתיון ולמשוך שמירה מוגברת מהיריב

2)העונה לווריורס יש צוות שחקנים צעירים שמסוגל לנצל את השמירה המוגזמת על קרי, ולהעניש על כך את היריב..

חשוב מאד:

The Raptors’ defensive game plan — as it has always been whenever they play Curry — was to try to eliminate him completely from the equation, and live with his teammates creating their own offense. That strategy was viable without Klay Thompson and Kevin Durant two years ago in the 2019 Finals; the infamous box-and-one gave Curry plenty of trouble, while the following two seasons continued to lack the appropriate personnel to punish a Curry-centric defensive game plan.

This year, however, is turning out to be monumentally different — and one possession that was exemplary of the Warriors’ improved supporting cast this season came during the fourth quarter. With the Raptors cutting their deficit to 10, Nurse went to his patented box-and-one, with VanVleet face-guarding Curry and the other four Raptors in a zone.

Suffice to say, Jordan Poole reminded Nurse and the Raptors that he is no Quinn Cook:

3. פיג'יי דוזייר מהנאגטס קרע את ה-ACL

מכת הפציעות לא מרפה מהנאגטס. עכשיו פיג'יי דוזייר, שמילא כמות לא בטלה של הדקות שהתפנו עם הפציעה של ג'מל מוריי, סיים את העונה אף הוא.

4. ג'ואל אמביד חוזר 'קרוב לוודאי' בשבת

ג'ואל אמביד סיים את ההרחקה שלו שהוטלה עליו לפי חוקי ה-NBA COVID 19, והוא יכול לשחק בשבת את משחק הבית נגד מינסוטה טימברוולבס. הסיקסרס ענו לאתלטיק ששאל על כך 'קרוב לוודאי'.

5. הפציעה האחרונה של לוקה דונצ'יק שמנעה ממנו לשחק שלשום לקוחה ישר מהקומדיה "THE THREE STOGES"

לפי רמונה שלבורן מ-ESPN, לוקה ניתקל ברך לברך עם ה-VIDEO COORDINATOR של ESPN שקיבל הזמנה לצלם את אימון המבריקס, וחטף מכה שהושיבה אותו במשחק שלשום. טוב שהוא חזר היום ועזר למבריקס לנצח.

It was previously reported that Doncic yelped in pain after an unspecified incident at practice. That it came at the hands of a collision with a video coordinator is certainly unexpected though.

רק שלוקה לא יהפוך לשחקן שהפציעות רודפות אחריו.

6. שאק תובע חברה בה השקיע הון בעסקי מרחואנה

שקיל אוניל אכל אותה בעסקי העשבים. לפי TMZ https://www.tmz.com/2021/11/23/shaq-lawsuit-weed-marijuana-business-viceroy/ הוא השקיע בעסקי מרחואנה 'סכום מכובד'. העסקים היו אמורים להיות ב-cannabis לגלי.

עתה, 4 שנים אחרי, שאק טוען ש-

The company had seemingly had no licenses, no revenue, and no operations

לפי TMZ לשקיל היו כמה וכמה השקעות רציניות שהסתיימו במבוכה דומה.

7. אנטוני דייויס: "מה הסיפור? שחקנים חוטפים בפנים כל הזמן"

LeBron James was suspended one game for smacking Isaiah Stewart in the face during Sunday night’s Los Angeles Lakers-Detroit Pistons game. His hard shot at Stewart caused his opponent to bleed and then go crazy on the Lakers. Both players were ejected for their actions.

את זה כולנו יודעים.

אבל מה שאתם אולי לא יודעים זה שאנטוני דייויס אמר אתמול שמה שלברון עשה הוא "בכלל לא UNUSUAL. שחקנים חוטפים מרפקים וכף יד בפנים כל הזמן":

אנטוני דייויס:.

"“The report came out and said his hit to the face caused the incident, which is weird because he can’t control how a guy is going to react. Guys get hit in the face all the time.”

8. כוכב גונזגה עם תשובה מצויינת מסיימת דיון

לפני יומיים גונזגה – מס' 1 במכללות – גזרה את מס' 2 במכללות, UCLA, בתוצאה המשכנעת 63-83 שחייבת לסיים את הדיון מי היאט באמת מס' 1 במכללות.

הסנטר של גונזגה הוא פרשמן רזה בשם צ'ט הולמגרן שקלע 15 עם 6 ריב'. הוא נראה מצויין במשחק עם כמה MOVES רציניים.

אבל בריאיון פוסט גיים עם שון פורנהם מ-ESPN הוא נשאל בקשר ל- YOUR 'UNICORN' ABILITY. וגופו הנראה כמו איטריה. במקום להלל את מה שעשה הוא ענה לפורנהם: "הדבר החשוב היחיד לי הוא לנצח. אם אתה רוצה יותר פרטים, אז

Just a winner. Whatever it takes to win, whatever it might be … whether I have to block shots, dribble down and dunk the ball, it doesn’t matter if it’s screen coverages, switches on guards, making the right pass, it doesn’t matter. I’m just trying to win,” Holmgren said

"יש לך עוד שאלות?"

בזה הריאיון הסתיים.

9. דיק ויטלה פורץ בבכי מרוב התרגשות לפני שריקת הפתיחה של גונזגה נגד UCLA

דיק ויטלה לא יכול היה לעצור את דמעותיו מרוב התרגשות לפני שהמשחק בין גונזגה ו-UCLA התחיל.

הוא הודיע באוקטובר שהסרטן ממנו הוא סבל, חזר להתקיף. בן ה-82 החל שוב שורה של טיפולים. הוא הגיב טוב מספיק לקבל אור ירוק לטוס למשחק בלאס ווגאס, ולשדרו

Reflecting on the support he has received, and how happy he was to be able to call the game, Vitale cried while on air:

We're so happy you're back, @DickieV ❤️

#VStrongBaby pic.twitter.com/oEjtAAOi3U

I can’t believe I’m sitting here,” Vitale said. “This is really a big thrill for me.”

For Dickie V, there’s no better medicine or therapy than getting to call a premier college basketball game.

10. יאניס מגיב למטעם החדש שילד גילה לו: להטביל את ה-OREO בחלב

11. מזכיר את תגובתו כשהוא טעם SMOOTHIE לראשונה:

12. שלוש הדקות האחרונות המהממות של קובי במשחקו האחרון

מנחם לס

בעל האתר, ומנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 84 תגובות

 1. בלייק גריפין לא קיים מאז תחילת העונה. על פניו, יש את הרושם שהקריירה שלו הסתיימה.
  .
  אלדרידג', הוא בכושר אדיר מהרגע שחזר. איזה אס חטפו הנטס תמורת כלום, גיים צ'יינג'ר.
  .
  גם מילס החתמה אדירה, יש כאן בהופס מעט שמופתעים ממה שהוא מציג.
  .
  (אודות דוראנט וכושר ה-MVP שלו, אין מה להרחיב)
  .
  זה משאיר אותנו עם הארדן. למרות משחקי ה-חזרה לעונשין שהציג לאחרונה, קשה להימנע מהמחשבה שזה כבר לא אותו הארדן. הסיומת שלו בצבע היא לא אותה סיומת, הצעד הראשון שלו וההטעיות זה כבר לא אותו הדבר שהציג כאשר זגה ב-MVP.
  לי יש את התחושה שבפלייאוף, היכלת שלו רק תצנח.
  נחיה ונראה.
  .
  מה התוצאה של כל הנקודות הנ"ל אודות הנטס?
  שהם עדיין קונטנדרים. אבל לא בפער שהיה על הנייר לפני העונה.
  .
  תודה, מנחם.

 2. תודה רבה מנחם, מעורב משובח כרגיל.
  לאנתוני דיוויס חסר מרכיב אנושי שנקרא אישיות – הבנאדם רכיכה פיזית ומנטלית ולכן מושלם ליד הדושבג.

   1. התשובה שלך היא בושה כי היא מעודדת ומצדיקה אלימות ודושבאגיות.
    לברון המהולל על ניסיונות חסימה נשכב על הפרקט, מתגלגל ומתבכיין שבועות. אם היו מכניסים לו מרפק כזה הוא היה מבקש לסגור את הליגה.
    אבל לליקרים שום ערך לא באמת משנה, אתם.תמכרו את אמא ואבא עבור עוד ניצחון.
    אני נכנס להקיא צפריר, נמשיך אחר כך

 3. שמח לראות שמה שהערכתי שיקרה אכן קורה. למרכוס אולדריג חוזר כמו גדול אחרי שנה שלא שיחק. תוספת כוח משמעותית
  ופאטי מילס לא משנה באיזו קבוצה הוא משחק. זה שחקן שבא לעבוד. והוא צלף חסר רחמים

 4. מעורב מעולה, תודה רבה
  החשש העיקרי שלי לגבי דונציץ' זה האופי שלו, פחות הבריאות. שחקן על, רק שלא יהפוך לנו לדוש מלא שעסוק רק בהתבכיינות לשופטים (כן, הוא די בדרך לשם). מה שכן, להוריד כמה קילו בטח לא יזיק לו לשמירה על הבריאות לאורך זמן

 5. בוקר אור תודה מנחם, אחלה מעורב.
  ברוך – תפנה בבקשה מקום ל-MVP שלך בצנטרישוט. דחוף!
  אינדי בהרכב מלא הפסידו בבית ללייקרס ללא AD, ראס עם קלאץ' ולברון בגיל 90 עם 40 נק'
  צ'ונסי עם עוד הפסד לפנתיאון, הפעם לזיו
  ס"א עם L 6 רצופים, אימפרייה,
  קוזמה, פופ והארל לא משלימים ביחד TD, ווש עם הפסד 4 בחמישה משחקים, הפעם לפליקנים… אוי אוי… דני מתגעגע…
  .
  נ.ב. בהזדמנות תכניס גם לסיב או שניים גם את השרת
  🙂

  1. עשית מאינדי גולדן סטייט קבוצה חלדה מאוד בכל זאת הלייקרס בקושי ניצחו, לגבי האפס 5-15 מהשדה 5 אסיסטים על 4 איבודים 0 הגנה בלוק משפיל שחטף ושבר את הטבעת שהחטיא בפעם המי יודע דאנק (הוא עובד על זה באימונים!!!). MVP

   1. אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אני טוען שסרטון שווה מליון, אשך תגובתך ליכולת הקליעה של האפס https://youtu.be/qxPUWPxC5wM
    .
    לדעתי שמעון מנצח אותו בחיובים אני לא צוחק, הדבר הכי טוב לעשות עם ראס זה לדרוס אותו ולנסות להוציא כסף מהביטוח או להשבית אותו כמו ג’ון וול אין לו תרומה על המגרש.
    .
    אברי בהמשך לדיון אתמול לאפס יש ערך שלילי כבר שנים זה שיש מפגרים בליגה כמו מורי שמביאים עליו 4 בחירות דראפט ואת פול (שבאותה תקופה גם נחשב חוזה נוראי) ואז טרייד על הגופה של וול (חוזה נוראי), לא מבין לי את ההימור של הלייקרס עליו.

    1. על כל תמונה יש גם היילייט – ראס היחידי השנה בלייקרס שבא לעבודה (עם כרמלו).
     ברוך – אחרי שתסיים לכבס את כולם – כנס גם אתה לאיזה סיב או שניים.
     מה לגבי וושינגטון – קוזמה פופ והארל זה שלושה אולסטארים הצליחו הערב להפסיד 50 הפרש לפליקנים מזל שהעיפו את ראס

     1. דה שוט כמה צפית השנה בלייקרס וכמה פעמים זה היה מחוץ לצטריפגוה?איזה עבודה ראס נותן השחקן הרע והחלש בהרכב שלנו,
      איזה עבודה הוא נותן בדיוק? אפס ענק בשני צדדי המגרש (מזלו שהגנה לא נכנסת להייליטס למרות שהוא מספק לי ולאשך תוכן בלי הפסקה גם בהתקפה).
      .
      וושינגטון לא מקום 4 במזרח עם 61% נצחונות? ניו אורלינס ניצחו גם את ממפיס וקליפרס לא אומר שהם טובות מהם.

     2. סתם דוגמא אחת ממן רבות לאיך האפס מגן
      https://youtu.be/fOkAoyx0Fv4
      וכל התקפה זה ככה, המגן הגרוע בליגה.
      היה לי דיון אתמול עם האשך בבלוג בלי ועדיין לא מצאתי תשובה לצערי אני לא יודע עם ראסל יותר גרוע בהתקפה או אסון בהגנה.

      1. ואחרי הגיליוטינה שהוא עשה לסבאוניס הדביל מתלונן שלא היה עבירה, הוא נגע בהכל חוץ מהכדור.

      2. מהלך חכם של ראס. אם זה היה לברון השופטים "לא היו רואים" והיה גג נקי. ראס נתפס בVAR

      3. שמען הגזען שונא הלבנים מעדיף להיטלפ לילדה קטנה שקראה לו תינוק בכיין, גם הוא בכה לשופט אחרי עבירה ברורה
       https://youtu.be/6SlvpxPIFzA

       https://youtu.be/oN-8t0_9kK8

      4. ידוע זה ליגה של שחורים. עוד מעט ירחיקו שם לבנים לגמרי. בעצם הלבנים יהיו רק אלו שמטאטים את המגרש בשביל הבלאק סופרימסי. שחקנים לבנים ניקו, מאמנים לבנים בשלבי ניקיון, אחכ ירצו גם בעלים אבל בשביל זה הם צריכים להיות עשירים כמו הבעלים הלבנים וזה קצת בעיה בינתיים ועל הדרך קהל לבן ואז ילבישו את לוקה ויוקיץ עם חולצות של BLM חחחחחחחחחח (זה היה הכי מצחיק)

      5. תודה ברוך על הסרטונים.
       כתבתי על כל האירועים האלה בבלוג החי.
       הוידאו שלברון מתבכיין על השריקה זה התקפה או שתיים אחרי שנתנו לו שריקת אוויר מוחלטת בהתקפה על חדירה, כשמקונל חטף לו נקי.

   2. נ.ב.
    דני השנה ביחס לשנה שעברה (עם הצורר ראס): זורק טיפה פחות, קולע טיפה פחות, באחוזים טיפה פחות טובים.
    לא יודע למה, אבל יש לי הרגשה שאם הייתה לו הקונסטלציה של השנה שעברה – הרבה דקות עם ראס, פחות עם נטו, פתיחה בחמישייה ומיעוט פורוורדים – הייתה לו השנה עונה הרבה יותר טובה.

     1. נעזוב לרגע את ה'ילדה קטנה' האם אתה באמת חושב שהוא הלך לדרוש שיוציאו אותם מהמגרש על זה שקראו לו תינוק בכיין?
      כאילו די ברור שבכל אולם מחוץ ללוס אנג'לס הוא שומע את זה מספר פעמים במשחק ואיכשהו לא כל משחק חוץ הוא הולך וגורר שופט כדי להוציא צופים מהמשחק.
      כנראה שנאמר כאן משהו מעבר לרגיל.
      האם יש משהו שאתה חושב שיש משהו שאם נאמר ע"י צופה לשחקן מצדיק ששחקן ילך לשופט וידרוש שיוציאו אותו מהמגרש?

      1. כל עוד זה לא קללות גזעניות/ איומים וגידופים על המשפחה אני לא רואה מה לא בסדר. וזה לא היה המקרה היום.

      2. השיקצה תפס תחת. הבין שהליגה נותנת לו לעשות ככל העולה על רוחו לכן מושך גם את השופט ומחלק לו הוראות. הוא כנראה לא אוהב את הקהל הלבן שם באינדיאנה ועוד שיורדים עליו. אם מרחיקים קהל איך שחקנים יעשו עליו טראש טוק חחחחחחחחח
       מי ישמור עליו? חצי ליגה עובדת עבורו, החצי השני מורחק. ככה מקבלים קליר פאת.
       צריך להביא אותו למגרשים ביוון חחחחחח שם יראו לשיקצה מה זה. נראה אותו מרחיק שם מישהו היו זורקים לו פח לראש.
       זה פשוט בזיון

      3. אם הייתי מספיק עשיר יש מצב הייתי צועק לשיקצה כל היום שהוא מכור, זה היה מעצבן אותו בטוח 🙂 וקורא לו גזען בכלל היה נדלק מזה

      4. להיפך ברוב המגרשים משתחווים למלך מי צועק לו משהו חחח הם עסוקים בנקניקיה או בקיס קאם והמושבים הקדמיים זה בעיקר בחורות שמחפשות לזרום איתו או כל מיני ראפרים

      5. שמעון, מה אתה חושב שהיא כן אמרה לו?
       היה די ברור שהיא והחבר שלה ידעו על מה מוציאים אותם. אתה חושב שהם ישבו וזרקו לו ספויילרים לכל הסדרות בנטפליקס שהוא לא הספיק לראות ובשביל זה המאבטח הגיע ללוות אותם החוצה?

      6. בטח אמרו לו ביץ' או משהו כזה קריין בייבי אס ביץ' או פוסי

       האמריקאים לא אומרים דברים כאלה זה לא הקהל של אירופה אצלכם הכי חמור מישהו צועק ניגר

      7. אגב גונתן הרחיקו אותם כי לברון ציווה עליהם. אף אחד לא שמע שם כלום אז כן הרחיקו אותם סתם

     2. לפי השמועה – הם באמת איחלו מוות לילדים שלו.
      אז בהחלט גידופים למשפחה.
      לא היו מעיפים אותם על משהו שולי.

      1. +1
       גועל נפש אגב כל הקטע של הקללות וכדו'. חשבו שזה משחק כדורגל בארץ.
       טראש טוק זה נחמד, לאחל דברים גועליים ולרדת לפסים אישיים (לדוגמת קלינגר),
       זה בושה וחרפה.

      2. אין סרט שהיא אמרה לו דבר כזה כי לברון היה בא אליהם באותו רגע ולא הולך לשופט

      3. ג’ונתן תביא בבקשה קישור לשמועות שאומרות שהם קיללו את המשפחה שלו.

      4. ברוך זה שטויות שהשיקצה ממציא דרך כתבי החצר. אין סרט שאמרו לו דבר כזה הוא היה משתגע שם עליהם. בטח אמרו לו ביץ' או משהו כזה קריין בייבי אס ביץ' או פוסי. דווקא הזוג הזה היה נראה זוג קלאסי לקיס קאם 🙂

      5. פיקטיבי
       משהו לא עובד עם שיתוף קישורים
       תחפש בגוגל – what was said to lebron

      6. תוג חיפשתי אני מוצא רק את התגובה של לברון שום דבר שקשור למשפחה.

      7. תוגוש אתה רואה תמונה של הבחור? 😂😂😂 זה אחד ממעריצי השיקצה אמין בערך כמו לברון😎

      8. מוזר, תמיד איך שהוא האגף "ההומני" תומך בהשתקה וצנזורה. אני חושב שאפשר להגיד הכל (זה לא אומר שצריך להגיד הכל, כל אחד והערכים שלו), חוץ מאיומים, אלה דורשים בדיקה עם המאיים.

      9. מעניין איך הדמיון הפורה שלך מצליח לייצר "אגף הומני" ולהמציא כל מיני דעות מילים ומחשבות שה"אגף" הזה כביכול חושב אומר ותומך בהם.

 6. אולדריג' מצוין, רק שישאר בריא טפו טפו טפו. "הוא לא סודני – הוא חבשי", כלומר מילס אוסטרלי ולא קנדי. מסכנים דנבר, ממש רצף של חוסר מזל. פילי צריכה את אמביד בריא. רק בריאות לויטלה.
  .
  תודה רבה מנחם מעורב גדוש להתפקע

 7. מנחם – מעורב משובח.
  אני מאוד אוהב את הניתוחים שלך לתוכניות משחק – ולקבל אחד למשחק של קרי וג"ס מול הגנה – זה תענוג מבחינתי. המון תודה.
  *
  חייבים לאהוב את יאניס.
  *
  הלייקרס מפחיתים מהמכה שלברון הכניס לסטיוארט. זה סוג של גזלייטינג לעולם? הם חושבים שכולם טיפשים? די. כולנו ראינו את זה.

 8. מה עם גואל קוביד? הוא לא רוצה לחזור לפארקט? עשה לעצמו אחלה ״חופשת מחלה״.
  .
  צפיתי בבוסטון מובסת בידי הנטס ונהניתי מכל רגע, טיפה נחת מהלייקרס. פטי מילס רוצח זה לא רק הקליעה האימתנית הוא שחקן חכם ביותר שעושה המון תנועה ללא כדור, מסוגל ליצור ובעל יכולת מסירה. לגבי אולדריג הוא פנטסטי אבל עדיין יש לנטס בעיה איתו עם הרכבים שרצים (כמו גולדן סטייט שפשוט כפו חילוף נגדו בכל הזדמנות).
  .
  על הגופה של גריפין אני שמעון ואשך חתמנו וזה עוד מקרה ששחקן בלי סקילס מת כשהרגליים הקפיצים ואתלטיות נעלמו, כדורסל ופוטבול זה הענפים היחידים שאתה יכול להיות אתלט על בלי כישורים ולהפוך לכוכב.
  .
  לגבי דיוויס הרכיכה מרפק כזה והוא מושבת לחודש, כל מכה קטנה הוא נופל לפארקט ומתחזה לפצוע במלחמת וויאטנם, אני לא מדבר על הפחד שלו לשחק בצבע .
  לברון עשה פה מהלך מלוכלך שלא קשור למשחק ופלייגרנט 2 בהחלט מוצדק. תודה מנחם מצויין כרגיל

  1. לא יפה ברוך, אתה יודע מצוין שיש כאלה שמקבלים את הקוביד יותר קשה מאחרים, זוכר את חברנו הזאב מה-UFC? אתלט בשיא הקריירה או לא? ולו לקח כמה חודשים להתאושש

   1. זה מה שקורא שבוחרים מאמן בגלל צבע עור, כל מי שעבד תחת ברט בראון חייב להיות מורחק מהכדורסל לאלתר.

      1. חחחח הוא ברמה בפני עצמו.
       *אין זה אומר שיודוקה מאמן טוב או רע, אבל שאין שום קשר לגזע , הבחור מספיק זמן בענף כדי לקבל קרדיט.

      1. כמה פעמים אתה חושב שדרוש שתחזור על השקר הזה כדי שהוא יהפוך למציאות?

      2. ברוך צודק. בראון במפלגת השיקצה. מליטנט של בלאק סופרמיסי ומנהיג השחורים. כבר יצא עם מגאפונים. די ברור שהוא לא חובב לבנים בדיוק

      3. אגב ברוך ראס מביים סרט על גזענות חחח יהיה אדיר לראות את זה 🙂

      4. סוואגי ש
       להוסיף המצאות ופרשנויות לדברים שפורסמו כדי להתאים לאג'נדה שאתה מנסה לפמפם מתוך צרכי הצטדקות או התקרבנות זה ממש לא להיות צודק.

 9. נו בקשה, לפני כמה ימים שאק סיפר שהוא הלך לTNT כי נשיא הרשת, אדם שמרוויח מליונים שדקה שלו שווה כמו משכורת חודשית שלי עלה לרגל אל הבית של שאק במיוחד כדי להגיד לו "אנחנו לא צריכים אותך" והתברר ששאק לא צחק לו בפרצוף מהטריק הזול אלא אכל את זה וביקש עוד וכתבתי שמזלו שאת החוזים שלו בNBA לא הוא סגר אלא הסוכנים שלו, ועוד הוכחה ששאקיל עדיף שיקח את כל הכסף שלו, ויתן למישהו שיודע מה הוא עושה כי שאקיל לא ממש יודע מה הוא עושה.

 10. בוקר טוב לכולם ותודה למנחם על פוסט נפלא .
  אני משתדל מאד להמנע מלהגיב , אבל לפעמים מישהו פה כותב משהו שאני חורק שיניים . יודוקה היה אצלנו בעונה שעברה , וההגנה שהוא הכין לפלייאוף קנתה לו את התפקיד בבוסטון,אין לזה שום קשר לצבע עור .
  רזי,אנחנו עלינו היום המוטיבציה מיוחדת לקרוע אתכם בגלל שאהובך קאנטר השתלח בבעלים של הקבוצה בלי שום סיבה ובלי שום פרובוקציה . הבעלים הזה מאד אהוב , וזו פעם ראשונה העונה שהקבוצה עולה לשחק עם אש בעיניים .
  מקווה שיישאר משהו מזה למוצש

  1. אז אתה טוען ששחקני הנטס קיבלו בונוס על הניצחון? בוסטון הפסידו היום כי שיחקו גרוע. החמישיה הובסה במעל לעשרים הפרש מול החמישיה של הנטס וביום שטייטום ובראון משלבים ביחד מתחת לשלושים אין לסלטיקס שום סיכוי נגד קבוצות פלייאוף. בקשר לקאנטר, הוא לדעתי תוקף את סין לא ממש בגלל מה שהיא עושה לטיבט טייוואן או העם עצמו אלא בגלל העזרה והמחויבות לארדואן שנוא נפשו. דוראנט זה ציט, הוא כבר היה בהכנות לארוחת חג ההודיה כשהזעיקו אותו מהספסל למערכה אחרי ריצה של 17-0 של בוסטון, כל עוד הוא בריא הנטס מועמדת.

   1. הוא תוקף את סין כי הוא פחדן וסין היא מטרה נוחה מהמקום שלו. יש עוד המון הפרות של זכויות אדם בכל העולם שהוא איכשהו "עיוור" כלפיהן במדינות אחרות להן הוא מעדיף להתחנף.

    1. ציני?
     ואם לא, מה הבעיה שהוא מתחבר לבעיה מסויימת ורוצה לתת לה במה?
     לפי דעתי האשמה שלו כלפי סין זה נגד "החינוך מחדש" כלפי המיעוט האוייגרי(שמצאם מתורכיה?).

     אם קאנטר היה מתנגד לאנשים שנלחמים על זכויות אדם אחרות, היה ראוי להאשימו בצביעות.

     1. אפשר לומר שהשתיקה שלו בתחומים אחרים (והאנשים שהוא מנהל שיחות חברותיות עמם תוך כדי השתיקות האלו) רועמת.

 11. תודה מנחם. אני לא חושב שיש הבדל משמעותי אם אולדרידג' משחק 24 דקות מהספסל או 27 דקות מהחמישייה, אבל הוא מוכיח שיש לו עוד הרבה מה לתת, ונאחל לו בריאות איתנה.
  לגבי בלייק גריפין, הוא נתן הגנה מצוינת בפלייאוף שעבר, ויכול להיות שהוא פשוט שומר את הכוחות שלו.

 12. זה מה שמבדיל את סטף מכל המתחרים שלו ולמה הוא הגדול בדורו ואלוף 3 פעמים. גם קובי וג׳ורדן ידעו לוותר לפחות עד הרבע הרביעי ושניהם היו גדולים ממנו

 13. תודה מנחם, אחלה מעורב.
  נטס – מילס הוא אכן תוספת מעולה, אולדריג' – לא יודע כמה יסחוב מול צעירים שרצים מהר, לא מהמר עליהם לאליפות.
  יאניס – באמת הייתה לו ילדות בעייתית, אבל מגניב לראות שהוא מתרגש מדברים קטנים.
  דייויס – עדיף לסתום ולא לצאת טיפש. אם מרפק כזה היה פוגע בו היה נשכב לשעה, ואז מקבל 3 ימי מחלה. לברון יצא בזול, שישחקו כדורסל במקום לנסות להצדיק אותו ("ניסיתי להשיג את הטלפון שלו להתנצל")

  1. מרפק כזה בפרצוף של AD ועם כל הדם?
   זה שנתיים התאוששות + תביעות בבתי משפט חיצוניים + סיכון לקריירה. הבן אדם עושים עליו קצת רוח עף 3 מטר אחורה נשכב על הרצפה יורד לחדר הלבשה ולא חוזר שבועיים.
   הקורס דרך אגב נקרא : יסודות המוסר הכפול למתקדמים וזה שווה 4 נקודות סמסטריאליות. זה הקורס שהוא הכי השקיע בו ורואים את התוצאות.

 14. אני יודע שזה קטנוני, אבל פאטי מילס הוא אוסטרלי. אז למה בכלל לכתוב את זה? המעניין הוא שמילס איננו כלל ממוצא אפריקאי אלא שילוב של אבוריג׳יני ומהאיים שבמיצר טורס (בין אוסטרליה לפפואה).

כתיבת תגובה

סגירת תפריט