בשל השבת, כמו בשבוע שעבר, את העדכון של התוצאות המלאות אני אדחה כרגע וביומן הזה לא יהיו התוצאות, אלא רק אזכור של אירועי מחר.
גולף:
00:30 נשים סיבוב 4 – הסיבוב הרביעי והאחרון.
אתלטיקה:
1:00 נשים מרתון *לונה צ'מטאי-סלפטר ומאור טיורי* – באולימפיאדה הקודמת צ'מטאי-סלפטר לא הצליחה להשלים את הריצה בשל פציעה בכתף, ומאז היא התברגה בצמרת העולמית ואולי אפילו כמועמדת להפתיע עם מדליה. מאור טיורי היא אחת מבין 2 ילידות ישראל בלבד מבין 9 המשתתפות והמשתתפים הישראלים, יחד עם אדוה כהן שרצה ב-300 מכשולים, והיא סיימה במקום ה-90 באולימפיאדת ריו. הציפיות מטיורי יתמקדו בעיקר במישור האישי בחתירה לשיא אישי או לפחות תוצאה קרובה לזה.
13:35 גמר נשים קפיצה לגובה – מריה לאסיצקנה מרוסיה עברה השנה 2.06, זהה לשיא האולימפי, והיא בוודאי תשמח להישג דומה בגמר.
13:45 נשים ריצת 10000 מטר *סלאמוויט באיולין-טפרי* – אחרי ההישג המשמעותי בריצת ה-5000, תקווה באיולין-טפרי להפתיע שוב גם במרחק הכפול ולהתברג בצמרת.
14:00 גמר גברים הטלת כידון – ניראז' צ'ופרה ההודי היה זה שרשם את התוצאה הטובה ביותר במוקדמות.
14:40 גמר גברים ריצת 5000 מטר – אבל קיפסאנג מקניה שבר את השיא האולימפי בחצי הגמר, מה שאומר שהוא המועמד המוביל.
15:30 גמר נשים ריצת 400*4 – ארה"ב היו הטובים ביותר במוקדמות, אבל הפולנים די קרובים.
15:50 גמר גברים ריצת 400*4 – התחרות שתנעל את אצטדיון האתלטיקה, ואחריה תחרות האתלטיקה האחרונה שתישאר היא ריצת המרתון של הגברים.
כדור מים נשים:
קרבות מיקום:
3:30 קנדה – סין.
5:00 אוסטרליה – הולנד.
7:40 הקרב על הארד: רוסיה – הונגריה.
10:30 גמר: ארה"ב – ספרד.
קאנו/קיאק:
3:30 חצי גמר נשים זוגות קאנו 500 מטר – 2 מקצים, כאשר הגמר בשעה 5:37.
3:44 חצי גמר גברים קאנו 1000 מטר – 2 מקצים, כאשר הגמר בשעה 5:53.
4:07 חצי גמר נשים רביעיות קיאק 500 מטר – 2 מקצים, כאשר הגמר בשעה 6:19.
4:21 חצי גמר גברים רביעיות קיאק 500 מטר – 2 מקצים, כאשר הגמר בשעה 6:37.
התעמלות אמנותית:
4:00 מוקדמות קבוצתי *נבחרת ישראל* – הנציגות שלנו הן אופיר דיין, יאנה קרמרנקו, יוליאנה טלגין, נטלי רייץ וקארין וקסמן. 8 הנבחרות הראשונות מתוך 14 המשתתפות עולות לגמר.
9:20 גמר תחרות אישית *לינוי אשרם וניקול זליקמן* – 10 הנציגות שהעפילו לגמר יבצעו שוב את 4 התרגילים, שהם חישוק, כדור, סרט ואלות. לראשונה, יש לנו 2 נציגות ישראליות בגמר הזה, כאשר לינוי אשרם התאוששה יפה מפתיחה רעה ותפסה את המקום ה-3 וניקול זליקמן השיגה את המקום ה-7 במוקדמות.
כדורעף חופים גברים:
4:00 הקרב על הארד: קטאר – לטביה.
5:40 גמר: רוסיה – נורווגיה.
קפיצה למים:
4:00 חצי גמר גברים פלטפורמה 10 מטר – 12 הראשונים עולים לגמר שיהיה בשעה 9:00.
כדורסל:
גברים:
5:30 גמר: ארה"ב – צרפת.
14:00 הקרב על הארד: אוסטרליה – סלובניה.
נשים:
10:00 הקרב על הארד: צרפת – סרביה.
בייסבול:
6:00 הקרב על הארד: דרום קוריאה – הרפובליקה הדומיניקנית.
13:00 גמר: יפן – ארה"ב.
כדורעף גברים:
7:30 הקרב על הארד: ברזיל – ארגנטינה.
15:15 גמר: רוסיה – צרפת.
אגרוף:
8:00 גמרים – הלו"ז המלא נמצא כאן.
קראטה:
8:00 נשים 61+ ק"ג – שלבי ההכרעה בשעה 13:20. הלו"ז המלא נמצא כאן.
8:00 גברים 75+ ק"ג – שלבי ההכרעה בשעה 13:37.
קרב חמש:
8:30 גברים – מתחיל עם שחייה 200 מטר חופשי ב-6 משחים, אחר כך ההמשך של הסיף בשעה 9:45, אחרי זה הרכיבת סוסים בשעה 11:45 ומסיימים בריצה בשעה 13:30.
אופניים מסלול:
9:30 תחרויות יחידים – הלו"ז המלא נמצא כאן.
כדוריד גברים:
11:00 הקרב על הארד: ספרד – מצרים.
15:00 גמר: דנמרק – צרפת.
היאבקות:
12:45 שלבי הכרעה – הלו"ז המלא נמצא כאן.
רכיבת סוסים:
13:00 גמר קפיצות קבוצתי – 10 נבחרות שיהיו בגמר יתחרו שוב כשהפעם הזמן המותר הוא מעט קצר יותר.
שחייה צורנית:
13:30 קבוצתי השלב החופשי – המשך של השלב הטכני והשקלול של שניהם יהיה הציון הסופי של התחרות.
כדורגל גברים:
14:30 גמר: ספרד – ברזיל.
עמיחי קטן
6 אוג 2021 14:22:40אני אציין שהמוקדמות של הסוסים עוד לא הסתיימו, אבל הסיכוי של ישראל לעלות לגמר נמוך מאוד
ירון, החלום
8 אוג 2021 04:49:25בס"ד
תודה רבה.