יומן אולימפי טוקיו 2020 – 7 / עמיחי קטן

בראש ההישגים הישראלים היום נמצאת אנסטסיה גורבנקו שהעפילה לגמר המשחה ל-100 מטר גב ובקלילות לחצי הגמר של ה-200 מטר מעורב אישי. חוץ ממנה, טוהר בוטבול ותמנע נלסון-לוי המשיכו את הנאחס הישראלי ברבע הגמר ובבית הניחומים של הג'ודו, מישה זילברמן הפסיד והסתבך, קטי ספיצ'קוב ויואב כהן שומרים על מקומם בצמרת השייטים בזמן ששי קקון צוברת בעיקר ניסיון, האחים שחר ורן שגיב רשמו הופעה מכובדת מאוד בטריאתלון ושלומי חיימי הצליח לסיים את מרוץ האופניים, שזה יותר טוב מחלק מהאחרים, בזמן שאנדי מורז הייתה לא רעה ב-200 מטר חופשי, אבל תחכה לחצי המרחק כדי לנסות להעפיל לחצי הגמר.

טריאתלון:

00:30 תחרות נשים – קילומטר וחצי של שחייה, 40 קילומטרים של רכיבה ועוד 10 של ריצה, זהה למסלול הגברים, ובתקווה שהפעם לא יהיו פאשלות בהזנקה.

גלישת גלים:

1:00 רבע הגמר – גם בגברים וגם בנשים, עד סוף התחרות בהתאם למזג האוויר. הלו"ז המלא כאן.

כדורעף נשים:

המחזור השני של שלב הבתים.

3:00 ארגנטינה – רוסיה

5:00 ארה"ב – סין

8:25 סרביה – יפן

10:25 טורקיה – איטליה

13:40 הרפובליקה הדומיניקנית – ברזיל

15:45 קניה – דרום קוריאה

כדורעף חופים:

3:00 שלב בתים – הלו"ז המלא נמצא כאן.

כדוריד נשים:

מחזור שני של שלב הבתים.

3:00 מונטנגרו – יפן

5:00 הונגריה – ברזיל

8:15 רוסיה – שבדיה

10:15 הולנד – דרום קוריאה

13:30 נורווגיה – אנגולה

15:30 ספרד – צרפת

רוגבי גברים:

מחזור אחרון של שלב הבתים, משחקי מיקום ורבעי הגמר.

3:00 יפן – קנדה

3:30 בריטניה – פיג'י

4:00 דרום קוריאה – ארגנטינה

4:30 אוסטרליה – ניו זילנד

5:00 אירלנד – קניה

5:30 ארה"ב – דרום אפריקה

10:30 שני קרבות מיקום

11:30 ארבעה רבעי גמר

קליעה:

3:00 מוקדמות קבוצות מעורבות אקדח אוויר מ-10 מטר – שני מקצי מוקדמות, הקרב על הארד בשעה 5:00 והגמר בשעה 5:37.

7:15 מוקדמות קבוצות מעורבות רובה אוויר מ-10 מטר – שני מקצי מוקדמות, הקרב על הארד בשעה 9:15 והגמר בשעה 9:52.

הוקי גברים:

מחזור 3 של שלב הבתים.

3:30 אוסטרליה – ארגנטינה

4:00 ניו זילנד – יפן

5:45 ספרד – הודו

6:15 בריטניה – גרמניה

12:30 דרום אפריקה – בלגיה

14:45 קנדה – הולנד

בדמינטון:

4:00 שלב בתים *קסניה פוליקרפובה* – הנציגה הישראלית תסיים את דרכה בתחרות עם משחק נגד צ'ונג נאן יי מהונג קונג. הלו"ז המלא נמצא כאן.

כדור מים גברים:

המחזור השני של שלב הבתים.

4:00 ארה"ב – דרום אפריקה

5:30 ספרד – מונטנגרו

8:00 סרביה – קזחסטן

9:30 יוון – איטליה

12:20 הונגריה – יפן

13:50 קרואטיה – אוסטרליה

טניס שולחן:

4:00 יחידים – סיבוב שלישי ושמינית גמר, גם בגברים וגם בנשים. הלו"ז המלא נמצא כאן.

טאקוונדו:

4:00 נשים 67+ ק"ג – משמינית הגמר. שלבי ההכרעה החל מהשעה 13:00. הלו"ז המלא כאן.

4:15 גברים 80+ ק"ג – משמינית הגמר. שלבי ההכרעה החל מהשעה 13:00.

כדורסל נשים:

4:00 צרפת – יפן

7:40 ארה"ב – ניגריה

11:20 בלגיה – אוסטרליה

15:00 סין – פורטו ריקו

כדורסל 3 על 3:

נשים:

מונגוליה ורומניה הודחו, כאשר ארה"ב עלו ישירות לחצי הגמר והשאר, מלבד איטליה, ייאבקו על הכרטיס האוטומטי הנוסף לחצי הגמר, בזמן שהיתר (וביניהם איטליה) יהיו ברבע הגמר.

7:30 יפן – ארה"ב

7:55 מונגוליה – סין

11:00 רומניה – צרפת

11:25 איטליה – רוסיה

14:30 רבע גמר 1

15:50 רבע גמר 2

גברים:

סרביה הבטיחו את מקומם בחצי הגמר, כאשר יפן וסין ייאבקו ישירות על כרטיס לרבע הגמר ופולין תיאבק על זה נגד בלגיה, בזמן שהולנד, בלגיה, רוסיה ולטביה יהיו ברבע הגמר לפחות וייאבקו על הכרטיס הישיר הנוסף לחצי הגמר.

8:40 פולין – בלגיה

9:05 יפן – סין

12:00 רוסיה – סרביה

12:25 הולנד – לטביה

15:00 רבע גמר 1

16:20 רבע גמר 2

שחייה:

4:30 חצי גמר נשים 200 מטר חופשי – 2 משחים ו-8 עולות לגמר, ובראש המועמדות קייטי לדקי שמחפשת לתקן את ההפסד במרחק הכפול.

4:43 גמר גברים 200 מטר חופשי – דאנקן סקוט הבריטי הוא המועמד המוביל בפער די משמעותי, גם אם נמוכים סיכויו להגיע לשיא האולימפי של אתם יודעים מי (מייקל פלפס כמובן) ולשיא העולם של פול בידרמן הגרמני, שניצח את אותו אתם יודעים מי באליפות העולם המיתולוגית של 2009 בברלין.

4:51 גמר נשים 100 מטר גב *אנסטסיה גורבנקו* – ריגן סמית מארה"ב היא המועמדת המובילה, אבל 3 שחייניות שונות כבר עברו את השיא האולימפי הקודם, אז הכל פתוח. אנסטסיה גורבנקו יותר מעניינת אותי, אבל הסיכוי שלה לעבור את המקום ה-8 והאחרון אינו גבוה במיוחד, מה שלא מונע מעצם ההופעה כאן להיות הישג ענק עבורה ועבור הענף כולו.

4:59 גמר גברים 100 מטר גב – ריאן מרפי מארה"ב הוא המועמד המוביל אחרי שפתח פער משמעותי בחצי הגמר, ואולי הוא אפילו יוכל להגיע לשיא העולם שלו מריו שעומד על 51.85.

5:17 גמר נשים 100 מטר חזה – טטיאנה שונמייקר מדרום אפריקה, זו שקבעה אתמול שיא אולמיפי חדש, היא המועמדת המובילה לזהב.

5:35 חצי גמר גברים 200 מטר פרפר – כריסטוף מילאק ההונגרי, ששבר את שיא העולם לפני שנתיים, הוא המועמד המוביל לרשת את מקומו של מייקל פלפס שלקח את הזהב ב-3 מ-4 האולימפיאדות הקודמות, ואת הכסף בהפסד הסנסציוני שלו בלונדון.

5:58 חצי גמר נשים 200 מטר מעורב אישי *אנסטסיה גורבנקו* – שני משחים ו-8 עולות לגמר, כאשר גורבנקו תרוויח עוד כמה דקות מנוחה אחרי הגמר של הגב כשתהיה במשחה השני.

13:02 מוקדמות גברים 100 מטר חופשי *מרון חרותי* – המקצה "הבסיסי" ביותר שבו יהיו לא פחות מ-9 מקצים לפני שיעלו 16 לחצי הגמר. מרון חרותי הוא הנציג הישראלי כאן ובחצי המרחק ויהיה במקצה השישי, כאשר דניס לוקטב ברגע האחרון ויתר על ההשתתפות, אחרי שבמשחה הכפול הוא גם הודח וגם התברר בדיעבד שהוא היה צריך להיפסלל משום שנעזר בחבל כדי להגיע לקיר.

13:23 מוקדמות נשים 200 מטר פרפר – 3 משחים ו-16 עולות לחצי הגמר.

13:35 מוקדמות גברים 200 מטר חזה *רון פולונסקי* – 5 משחים ו-16 עולים לחצי הגמר. רון פולונסקי יהיה במשחה השני.

13:54 מוקדמות גברים 200*4 חופשי *נבחרת ישראל* – שני משחים ו-8 נבחרות עולות לגמר. הנבחרת הישראלית, הכוללת את דניס לוקטב, דניאל נמיר, תומר פרנקל וגל כהן גרומי, תהיה במקצה הראשון ותקווה להפתיע ולהשתחל לגמר.

14:12 מוקדמות גברים 800 מטר חופשי – 5 משחים ו-8 עולים לגמר.

ג'ודו:

5:00 נשים עד 63 ק"ג *גילי שריר* – גילי שריר הצעירה בת ה-21 והמדורגת 26 בעולם תפתח את הופעותיה נגד קתרינה האקר מאוסטרליה המדורגת 18 ותקווה להפתיע בתחרות. הלו"ז המלא כאן.

5:00 גברים עד 81 ק"ג *שגיא מוקי* – מוקי יפתח את היום נגד אדוארדו סנטוס הברזילאי ונקווה להצלחה שלו, כאשר סעיד מולאי, המדורג 6 בעולם שערק משורות איראן אחרי שדרשו ממנו להפסיד בכוונה כדי לא להתחרות במוקי, ומייצג כיום את מונגוליה, עשוי לפגוש בו בחצי הגמר.

טניס:

5:00 סיבוב שני ושלישי – במוקד יעמדו המשחקים בין ציציפאס לטיאפו שניצח אותו בווימבלדון האחרון, אוסקה ונישיקורי המקומיים ואנדי מארי בטורניר הזוגות. הלו"ז המלא נמצא כאן.

אגרוף:

5:00 32 האחרונים ושמינית גמר – הלו"ז המלא נמצא כאן.

סיף:

5:25 נשים קבוצתי רבע גמר דקר – היום מתחיל ברבע גמר וממשיך לכל מאבקי המיקום והמדליות בהמשכו. הלו"ז המלא נמצא כאן.

הרמת משקולות:

5:50 נשים עד 59 ק"ג – הקבוצה השנייה בשעה 9:50.

5:50 נשים עד 64 ק"ג – הקבוצה השנייה בשעה 13:50.

קשתות:

6:00 64 + 32 האחרונים גברים – התחרויות הקבוצתיות הסתיימו, וכעת זה תור היחידים, כאשר אצלם התחרות תיקח יותר מיום אחד והנציג הישראלי איתי שני יתחרה ברביעי. הלו"ז המלא נמצא כאן.

שיט:

6:05 נשים דגם ה-49er – שלושה שיוטים ראשונים.

6:05 נשים לייזר רדיאל *שי קקון* – שיוטים 5 ו-6. הנציגה שלנו מדורגת 31 בינתיים, אבל רשמה כמה שיוטים מכובדים, ובראשם השני שבו היא סיימה במקום ה-13.

6:05 גברים לייזר – שיוטים 4-6.

7:05 גברים מפרשית פין – שני שיוטים ראשונים.

8:50 גברים דגם ה-49er – שלושה שיוטים ראשונים.

סופטבול:

7:00 הקרב על הארד קנדה – מקסיקו

14:00 גמר ארה"ב – יפן

קאנו/קיאק:

8:00 חצי גמר נשים קיאק – הגמר ב-10:15.

אופניים:

9:00 מרוץ אופני הרים נשים – מסלול זהה לזה של הגברים, אבל עם 6 הקפות ולא 7. לואנה לקומט מצרפת היא ככל הנראה המועמדת המובילה, אבל גם האלופה האולימפית ג'ני ריסוודס משבדיה והאוסטרלית רבקה מקונל יכולות להיחשב מועמדות.

קפיצה למים:

9:00 נשים קפיצה סינכרונית 10 מטר – בתחרויות בענף הזה הסינים נחשבים תמיד פייבוריטים, אבל אפשר לסמן גם את הקנדיות, הגרמניות והמלזיות כמועמדות חזקות, וכמובן שבתחרות כזאת שמוכרעת על דקויות כל זוג יכול להפתיע.

כדורגל נשים:

המחזור האחרון של שלב הבתים לקראת רבע הגמר.

11:00 אוסטרליה – ארה"ב (בית 7) המנצחת תעלה בוודאות, תיקו יספיק לשתיהן בהנחה שלא יהיה ניצחון אסטרונומי של סין או זמביה וגם המפסידה כנראה תעלה, אבל אז היא תהיה תלויה באחרות.

11:00 שבדיה – ניו זילנד (בית 7) שבדיה תעלה בוודאות, ואילו ניו זילנד חייבים ניצחון, הכרעה במפגש האחר של הבית כשביחד ההפרש יהיה מספיק גבוה, ואז שאחת מבין סין, זמביה ויפן לא תנצח.

14:00 בריטניה – קנדה (בית 5) – בריטניה יהיו בשלב הבא כשתיקו יספיק לקנדיות בוודאות, וניצחון יעניק להן את המקום הראשון, אבל הסיכוי שהן לא יעלו הוא אפסי גם במקרה של הפסד (ניצחון של אחת מבין סין או זמביה בהפרש אסטרונומי).

14:00 יפן – צ'ילה (בית 5) שתיהן חייבות ניצחון כדי להישאר בחיים, כאשר יפן תודח במקרה של ניצחון רק אם אחת מבין סין או זמביה תנצח בהפרש אסטרונומי, ואילו במקרה של צ'ילה כל ניצחון של אחת מבין סין או זמביה יספיק כדי להדיח אותה.

14:30 סין – הולנד (בית 6) הולנד זקוקים לתיקו כדי להבטיח את המקום בשלב הבא. סין חייבים ניצחון בשביל סיכוי תיאורטי.

14:30 זמביה – ברזיל (בית 6) ברזיל זקוקים לתיקו כדי להבטיח את המקום בשלב הבא. זמביה חייבים ניצחון בשביל סיכוי תיאורטי.

רכיבת סוסים:

11:00 גמר רכיבה אמנותית קבוצתית – הגרמנים הובילו את המוקדמות והם המועמדים המובילים לקחת את מדליית הזהב כאן, אבל הבריטים והדנים מובילים את הדרך של האחרים שיכולים בהחלט לשנות ממה שהיה במוקדמות.

התעמלות מכשירים:

13:45 גמר נשים קבוצתי קרב רב – האלופה האולימפית המכהנת היא ארה"ב בראשות סימון ביילס, ולמרות יום פחות מוצלח שלה במוקדמות היא עדיין אמורה להוביל את הנבחרת רחוק, בזמן שבעיקר רוסיה תנסה לנצל את ההזדמנות אם תהיה כזאת.

תוצאות:

טריאתלון:

תחרות גברים *שחר שגיב ורן שגיב* – סיומת נהדרת של כריסטיאן בלומנפלט הנורווגי העניקה לו את הזהב, כאשר בכסף זכה אלכס יי הבריטי ובארד זכה היידן ווילד האוסטרלי. שחר שגיב סיים במקום ה-20 המכובד מאוד בזמן שאחיו רן סיים במקום ה-35 אחרי סיומת טובה בקטע הריצה.

גלישת גלים:

התוצאות המלאות כאן.

סקייטבורד:

נשים רחוב – בזהב זכתה מומיג'י נישימה היפנית, בכסף זכתה רייסה ליל הברזילאית ובארד זכתה פונה נקייאמה היפנית.

רוגבי גברים:

יפן – פיג'י 19- 24

קנדה – בריטניה 0- 24

דרום קוריאה – ניו זילנד 5- 50

ארגנטינה – אוסטרליה 29- 19

אירלנד – דרום אפריקה 14- 33

קניה – ארה"ב 14- 19

יפן – בריטניה 0- 34

קנדה – פיג'י 14- 28

ארגנטינה – ניו זילנד 14- 35

דרום קוריאה – אוסטרליה 5- 42

אירלנד – ארה"ב 17- 19

קניה – דרום אפריקה 5- 14

כדורעף גברים:

ונצואלה – איראן 0- 3

רוסיה – ארה"ב 3- 1

איטליה – פולין 0- 3

טוניסיה – צרפת 0- 3

קנדה – יפן 1- 3

ארגנטינה – ברזיל 2- 3

כדורעף חופים:

שלב בתים – התוצאות המלאות כאן.

כדוריד גברים:

צרפת – ברזיל 34- 29

גרמניה – ארגנטינה 33- 25

דנמרק – מצרים 32- 27

נורווגיה – ספרד 27- 28

פורטוגל – בחריין 26- 25

שבדיה – יפן 28- 26

סיף:

3:00 נשים חרב – בזהב זכתה סופיה פוזדניקבוקה הרוסיה, בכסף זכתה סופיה וליקאיה, גם היא מרוסיה, ובארד זכתה מאנון ברונט מצרפת.

3:00 גברים רומח – בזהב זכה קה יונג צ'אונג מהונג קונג, בכסף זכה דניאל גארוזו האיטלקי ובארד זכה אלכסנדר צ'ופנטיץ' הצ'כי.

קליעה:

נשים סקיט – בזהב זכתה אמבר אינגליש מארה"ב, בכסף זכתה דיאנה בקוסי מאיטליה ובארד זכתה מנג ווי הסינית.

גברים סקיט – בזהב זכה וינסנט הנקוק מארה"ב, בכסף זכה יספר הנסן מדנמרק ובארד זכה עבדאללה אלראשידי מכווית.

הוקי:

גברים:

בלגיה – גרמניה 3- 1

קנדה – בריטניה 1- 3

נשים:

אירלנד – הולנד 0- 4

סין – אוסטרליה 0- 6

בריטניה – דרום אפריקה 4- 1

ספרד – ארגנטינה 0- 3

ניו זילנד – יפן 2- 1

הודו – גרמניה 0- 2

קשתות:

3:30 גברים קבוצתי – בזהב זכו הקוריאנים, בכסף זכו טאיוון ובארד זכו היפנים.

סופטבול:

ארה"ב ויפן ייפגשו שוב בגמר מחר בזמן שקנדה ומקסיקו יתחרו על הארד.

ארה"ב – יפן 2- 1

איטליה – קנדה 1- 8

אוסטרליה – מקסיקו 1- 4

בדמינטון:

שלב בתים *מישה זילברמן* – מישה זילברמן הפסיד להולנדי מארק קליו, אחרי שכבר לקח את המערכה הראשונה, ורק 19 נקודות ב-2 המערכות הבאות. יש לו עדיין סיכוי לעלות לשלב הבא, אבל הוא צריך ניצחון של ההודי שכבר איבד סיכוי לעלות. התוצאות המלאות כאן.

טניס שולחן:

סיבוב שני ושלישי ביחידים – התוצאות המלאות כאן.

זוגות מעורבים – בזהב זכו היפנים, בכסף הסינים ובארד הטיוואנים.

טאקוונדו:

נשים עד 67 ק"ג – בזהב זכתה מתאה יליץ' הקרואטית, בכסף זכתה לורן וויליאמס הבריטית ובארד זכו רות גבאגבי ההודית והדיה מאלאק המצרית.

גברים עד 80 ק"ג – בזהב זכה מקסים קרמיטקוב הרוסי, בכסף זכה סלאח אלשראבאטי הירדני ובארד זכו סייף אייסה המצרי וטוני קנאט הקרואטי.

כדורסל:

נשים:

ספרד – דרום קוריאה 73- 69

קנדה – סרביה 68- 72

גברים:

סלובניה – ארגנטינה 118- 100

ספרד – יפן 88- 77

כדורסל 3 על 3:

נשים:

סין – יפן 15- 12

רומניה – מונגוליה 22- 14

רוסיה – רומניה 21- 12

יפן – איטליה 22- 10

מונגוליה – צרפת 18- 22

ארה"ב – איטליה 17- 13

סין – ארה"ב 19- 21

רוסיה – צרפת 14- 17

גברים:

סין – בלגיה 21- 20

יפן – סרביה 11- 21

רוסיה – יפן 19- 16

סרביה – לטביה 22- 16

בלגיה – הולנד 18- 17

סין – פולין 21- 19

לטביה – רוסיה 15- 19

פולין – הולנד 20- 22

שחייה:

4:30 גמר נשים 100 מטר פרפר – בזהב זכתה מרגרט מקניל הקנדית, בכסף זכתה יופיי ז'אנג הסינית ובארד זכתה אמה מקקאון האוסטרלית.

4:37 חצי גמר גברים 200 מטר חופשי – דאנקן סקוט הבריטי סיים בתוצאה הטובה ביותר עם זמן של 1:44.60.

4:50 חצי גמר נשים 100 מטר חזה – טטיאנה שונמייקר שמרה על ההובלה, גם אם הפעם היא לא שברה את השיא האולימפי שלה מהמוקדמות, והיא עמד בחצי הגמר על 1:05.07.

5:12 גמר גברים 100 מטר חזה – אדם פיטי הבריטי זכה בזהב, בכס, זכה ארנו קמינגה ההולנדי ובארד זכה ניקולו מרטיננגי מאיטליה.

5:20 גמר נשים 400 מטר חופשי – אריארן טיטמוס הפתיעה, לפחות אותי, ולקחה את הזהב עם זמן של 3:56.99, 37 מאיות טוב יותר מקייטי לדקי שנאלצה להסתפק בכסף, ואת הארד לקחה בינגייה לי הסינית.

5:31 חצי גמר גברים 100 מטר גב – ריאן מרפי מארה"ב סיים בתוצאה הטובה ביותר עם זמן של 52.24.

5:53 חצי גמר נשים 100 מטר גב *אנסטסיה גורבנקו* – בתוצאה הטובה ביותר סיימה ריגן סמית מארה"ב עם זמן של 57.86, שיא אולימפי רביעי במשחה הזה שנקבע כבר בטוקיו. הנציגה שלנו, אנסטסיה גורבנקו, הדהימה עם שיא ישראלי נהדר של 59.30 שהספיק למקום ה-8 והאחרון בגמר הזה, והישג נהדר לענף כולו שאולי מבשר על שינוי בענף אולימפי מבין החשובים ביותר.

6:05 גמר גברים 100*4 חופשי – את הזהב לקחו ארה"ב עם זמן מרשים של 3:08.97, בסך הכל 73 מאיות פחות משיא העולם של הנבחרת של ג'ייסון לייזאק וה-46.06 שלו, בכסף זכו האיטלקים ובארד האוסטרלים.

13:02 מוקדמות נשים 200 מטר חופשי *אנדראה מורז* – קייטי לדקי התאוששה מההפסד המפתיע בגמר ה-400 וסיימה בתוצאה הטובה ביותר עם זמן של 1:55.28, בזמן שאנדי מורז סיימה 19 ולא העפילה לחצי הגמר. שיאנית העולם, פדריקה פלגריני, התקשתה במשחה המוקדמות, אבל העפילה לבסוף מהמקום ה-14 ובהחלט יכולה להשתפר.

13:16 מוקדמות גברים 200 מטר פרפר – כריסטוף מילאק ההונגרי סיים בתוצאה הטובה ביותר עם זמן של 1:53.58.

13:34 מוקדמות נשים 200 מטר מעורב אישי *אנסטסיה גורבנקו* – קייט דאגלס סיימה בתוצאה הטובה ביותר עם זמן של 2:09.16, כאשר גורבנקו העפילה בקלילות לחצי הגמר (ככל הנראה בפעם הראשונה אי פעם שזה נאמר על שחיין/שחיינית עם דגל ישראל באולימפיאדה) וסיימה במקום ה-7 עם זמן נאה של 2:10.21.

13:49 מוקדמות נשים 1500 מטר חופשי – קייטי לדקי שברה את השיא האולימפי וקבעה אותו על 15:35.35.

ג'ודו:

5:00 נשים עד 57 ק"ג *תמנע נלסון-לוי* – תמנע הפסידה ברבע הגמר לטסוקצה יושידה היפנית שזכתה בארד ובבית הניחומים לקאיה קייזר הסלובנית. בזהב זכתה נורה גיאקובה מקוסובו, בכסף זכתה שרה לאון קיסיק מצרפת ובארד הנוסף זכתה ג'סיקה קלימקאיט מקנדה.

5:00 גברים עד 73 ק"ג *טוהר בוטבול* – טוהר הפסיד ברבע הגמר לצ'אנגרים אן הקוריאני שזכה בארד ובבית הניחומים לארתור מרגלידון הקנדי. בזהב זכה שוהיי אונו היפני, בכסף זכה לאשה שאבדטואשבילי הגיאורגי ובארד הנוסף זכה טסוגטבאטר טסנד-אושיר המונגולי.

טניס:

5:00 סיבוב שני – קארנו-בוסטה הדיח את אלוף ארה"ב ב-2014 מארין צ'יליץ' בתום קרב צמוד ביותר וג'יימי מארי, אחיו של אנדי, הודח בטורניר הזוגות על ידי נישיקורי ומקלקיאן המקומיים. התוצאות המלאות כאן.

אגרוף:

5:00 המשך 32 האחרונים ושמינית גמר – התוצאות המלאות כאן.

שיט:

6:05 גברים לייזר – את התוצאות ניתן למצוא כאן.

6:05 נשים ניל פרייד RS:X *קטי ספיצ'קוב* – קטי סיימה את השיוטים במקומות 7, 10 ו-3 בהתאמה ונותרה במקום החמישי, אבל עם אפשרות להשתפר משמעותית עם שיוט לא מוצלח של היריבות.

8:35 נשים לייזר רדיאל *שי קקון* – שי קקון סיימה את השיוטים במקומות 38 ו-18 בהתאמה ונמצאת במקום ה-31 הכללי.

9:05 גברים ניל פרייד RS:X *יואב כהן* – יואב כהן סיים את השיוטים במקומות 7, 6 ו-6 בהתאמה ונותר במקום החמישי הכללי, אבל עם מרחב תמרון בהתחשב בכך שהשיוט החלש שלו הביא אותו למקום 12.

הרמת משקולות:

7:50 נשים 55 ק"ג – בזהב זכתה הידילין דיאז הפיליפינית שקבעה שיא אולימפי, בכסף זכתה ליאו קיוויו הסינית ובארד זכתה זולפיה צ'ינשנלו הקזחית.

כדור מים נשים:

סין – ארה"ב 7- 12

הונגריה – רוסיה 10-10

הולנד – אוסטרליה 12- 15

קנדה – ספרד 10- 14

קאנו/קיאק:

גברים קאנו – בזהב זכה בנג'מין סאבסק הסלובני, בכסף זכה לוקאס רוהאן הצ'כי ובארד זכה סידריס טאסיאדיס הגרמני.

אופניים:

גברים מרוץ אופני הרים *שלומי חיימי* – בזהב זכה תומאס פידקוק הבריטי, בכסף זכה מטיאס פלוקיגר השוויצרי ובארד זכה דוד ואלרו סראנו הספרדי. שלומי חיימי סיים במקום ה-33, שהיה האחרון מבין אלו שסיימו, אך בוודאי טוב יותר מאלו שלא הצליחו לסיים את המרוץ.

קפיצה למים:

גברים קפיצה סינכרונית 10 מטר – בזהב זכו הבריטים, בכסף הסינים ובארד הרוסים.

התעמלות מכשירים:

גברים קבוצתי גמר קרב רב – בזהב זכו הרוסים, בכסף היפנים ובארד הסינים.

עמיחי קטן

עורך ראשי. תמיד בעד הישראלים ולא רק בספורט, בהכל.

לפוסט הזה יש 6 תגובות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט