יומן אולימפי טוקיו 2020 – 5 / עמיחי קטן

יום המשחקים הראשון שאחרי טקס הפתיחה הניב עמו המון הצלחה למשלחת הישראלית, ובראש כמובן מדליית הארד של אבישג סמברג בטאקוונדו. יחד איתה, ארטיום דולגופיאט הראה שהוא מועמד למדליה לקראת הגמר של תרגיל הקרקע בשבוע הבא, שירה ראשוני הגיעה מרחק נגיעה ממדליה, מישה זילברמן השיג ניצחון מרשים שאולי מעניק לו סיכוי להתקדם בבדמינטון, אנסטסיה גורבנקו השיגה שיא אישי במשחה שנחשב חלש אצלה וגם אלכס שטילוב ורון פולונסקי נתנו הופעות מכובדות. היום נכנסים לעניינים כמה ענפים חדשים וכמות התחרויות ממשיכה לגדול.

גלישת גלים:

1:00 סיבוב ראשון גברים – 5 מקצים כש-2 המנצחים של כל מקצה מדלגים על שלב ההדחה הראשון.

4:20 סיבוב ראשון נשים *ענת ליליאור* – 5 מקצים כש-2 המנצחות של כל מקצה מדלגות על שלב ההדחה הראשון.

7:40 סיבוב שני גברים – שני מקצים של 5, כאשר 3 הראשונים עולים לשלב הבא והשאר מודחים.

9:00 סיבוב שני נשים – שני מקצים של 5, כאשר 3 הראשונות עולים לשלב הבא והשאר מודחות.

סקייטבורד:

2:30 גברים רחוב – 4 מקצי מוקדמות ואז גמר בשעה 6:25.

קליעה:

3:00 מוקדמות נשים אקדח אוויר 10 מטרים – 8 הראשונות עולות לגמר שיהיה בשעה 5:15.

3:00 מוקדמות נשים סקיט – 6 הראשונות עולות לגמר.

4:00 מוקדמות גברים סקיט – 6 הראשונים עולים לגמר.

7:00 מוקדמות גברים רובה אוויר 10 מטרים *סרגיי ריכטר* – 8 הראשונים עולים לגמר שיהיה בשעה 9:30.

כדורעף חופים:

3:00 שלב בתים – 10 משחקים נוספים בהמשך המחזור הראשון של שלב הבתים. הלו"ז המלא כאן.

כדוריד נשים:

3:00 יפן – הולנד

5:00 ברזיל – רוסיה

8:15 אנגולה – מונטנגרו

10:15 דרום קוריאה – נורווגיה

13:30 שבדיה – ספרד

15:30 צרפת – הונגריה

כדורעף נשים:

3:00 איטליה – רוסיה

5:05 ארגנטינה – ארה"ב

8:20 הרפובליקה הדומיניקנית – סרביה

10:25 טורקיה – סין

13:40 קניה – יפן

15:45 דרום קוריאה – ברזיל

חתירה:

3:00 מודחים גברים – 2 מקצי דירוג.

3:20 מודחות נשים – 2 מקצי דירוג.

3:40 ניחומים גברים זוגות שני משוטים – מקצה אחד. 3 הראשונים יעפילו לחצי הגמר.

3:50 ניחומים נשים זוגות שני משוטים – מקצה אחד. 3 הראשונות יעפילו לחצי הגמר.

4:00 ניחומים גברים זוגות שני משוטים משקל קל – 2 מקצים.

4:20 ניחומים נשים זוגות שני משוטים משקל קל – 2 מקצים.

4:40 ניחומים גברים רביעיות שני משוטים – מקצה אחד. שני הראשונים עולים לגמר.

4:50 ניחומים נשים רביעיות שני משוטים – מקצה אחד. שתי הראשונות עולות לגמר.

5:00 רבע גמר נשים – 4 מקצים. 3 הראשונות בכל מקצה עולות לחצי הגמר.

5:40 רבע גמר גברים – 4 מקצים. 3 הראשונים בכל מקצה עולות לחצי הגמר.

6:20 חצי גמר נשים זוגות – 2 מקצים. 3 הראשונות מכל מקצה עולות לגמר.

6:40 חצי גמר גברים זוגות – 2 מקצים. 3 הראשונים מכל מקצה עולים לגמר.

7:00 ניחומים נשים רביעיות משוט אחד – מקצה אחד. שני הראשונות עולות לגמר.

7:10 ניחומים גברים רביעיות משוט אחד – מקצה אחד. שני הראשונים עולים לגמר.

סיף:

הלו"ז המלא כאן.

3:00 נשים רומח – החל משלב 64 האחרונות ועד לקרב על הארד ב-13:50 והגמר ב-14:45.

3:00 גברים דקר – החל משלב 64 האחרונים ועד לקרב על הארד ב-14:20 והגמר ב-15:15.

הוקי:

נשים:

3:30 גרמניה – בריטניה

4:00 ספרד – אוסטרליה

5:45 סין – יפן

6:15 ארגנטינה – ניו זילנד

גברים:

12:30 אוסטרליה – הודו

13:00 ארגנטינה – יפן

14:45 ניו זילנד – ספרד

15:15 הולנד – דרום אפריקה

קשתות:

3:30 נשים קבוצתי – משמינית הגמר ועד סוף התחרות.

התעמלות מכשירים:

4:00 מוקדמות נשים *ליהיא רז* –  כל המתחרות מתחלקים ל-5 מקצים, כאשר המקצה הראשון בשעה הנקובה, השני ב-5:55, השלישי ב-9:10, הרביעי ב-11:05 והחמישי ב-14:20. הנשים מתחרות במכשירים הבאים – קרקע, קורה, מקבילים וקפיצות. הניקוד עבור כל מכשיר ניתן בנפרד ובנוסף לכך מצטבר לניקוד כולל, כאשר 24 הראשונות בדירוג הכולל יעפילו לגמר הקרב רב ולגמר של כל מכשיר יעפילו 8 הראשונות בדירוג של אותו מכשיר.

בדמינטון:

4:00 שלב בתים *קסניה פוליקרפובה* – שלבי הבתים של כל התחרויות ממשיכים, והפעם הנציגה הישראלית, קסניה פוליקרפובה, תעלה לשחק בשעה 4:40 נגד פוסארלה ונקאטה סינדו ההודית, המדרוגת 7 בעולם וזוכת הכסף בריו. הלו"ז המלא נמצא כאן.

כדור מים גברים:

4:00 איטליה – דרום אפריקה

5:30 יוון – הונגריה

8:00 יפן – ארה"ב

9:30 מונטנגרו – אוסטרליה

12:30 ספרד – סרביה

13:50 קזחסטן – קרואטיה

סופטבול:

4:00 ארה"ב – אוסטרליה

8:30 יפן – קנדה

14:00 מקסיקו – איטליה

טאקוונדו:

4:00 נשים עד 57 ק"ג – מתחיל ממשחק העפלה אחד ואז שמינית גמר. בית הניחומים ומשחקי ההכרעה החל מהשעה 13:00.

4:14 גברים עד 68 ק"ג – מתחיל ממשחק העפלה אחד ואז שמינית גמר. בית הניחומים ומשחקי ההכרעה החל מהשעה 13:00. הלו"ז המלא נמצא כאן.

טניס שולחן:

4:00 רבע וחצי גמר זוגות מעורבים וסיבוב שני ביחידים – הלו"ז המלא כאן.

כדורסל גברים:

4:00 צ'כיה – איראן (בית 1)

7:40 איטליה – גרמניה (בית 2)

11:20 ניגריה – אוסטרליה (בית 2)

15:00 ארה"ב – צרפת (בית 1)

כדורסל 3 על 3:

נשים:

4:15 מונגוליה – יפן

4:40 איטליה – רומניה

8:00 רוסיה – מונגוליה

8:25 איטליה – סין

11:30 ארה"ב – רומניה

11:55 צרפת – יפן

15:00 צרפת – סין

15:25 ארה"ב – רוסיה

גברים:

5:35 בלגיה – רוסיה

6:00 סרביה – פולין

9:00 לטביה – סין

9:25 בלגיה – סרביה

12:40 פולין – רוסיה

13:05 הולנד – יפן

16:00 סין – הולנד

16:25 יפן – לטביה

שחייה:

4:30 גמר גברים 400 מטר מעורב אישי

4:40 חצי גמר נשים 100 מטר פרפר – שני משחים ו-8 עולות לגמר.

4:52 גמר גברים 400 מטר חופשי

5:12 גמר נשים 400 מטר מעורב אישי

5:33 חצי גמר גברים 100 מטר חזה – שני משחים ו-8 עולים לגמר.

5:45 גמר נשים 100*4 חופשי

13:02 מוקדמות נשים 100 מטר גב *אנסטסיה גורבנקו* – 6 משחים ו-16 עולות לחצי הגמר. אנסטסיה גורבנקו משובצת למשחה הרביעי.

13:17 מוקדמות גברים 200 מטר חופשי *דניס לוקטב – 5 משחים ו-16 עולים לחצי הגמר. דניס לוקטב משובץ למשחה השני.

13:34 מוקדמות נשים 100 מטר חזה *אנסטסיה גורבנקו* – 6 משחים ו-16 עולות לחצי הגמר. אנסטסיה גורבנקו משובצת למשחה החמישי.

13:51 מוקדמות גברים 100 מטר גב *מיכאל לייטרובסקי ויעקב טומרקין* – 6 משחים ו-16 עולים לחצי הגמר. מיכאל לייטרובסקי משובץ למשחה השני ויעקב טומרקין משובץ למשחה השלישי.

14:06 מוקדמות נשים 400 מטר חופשי – 4 משחים ו-8 הראשונות עולות לגמר.

14:30 מוקדמות גברים 100*4 חופשי – 2 משחים ו-8 עולים לגמר.

ג'ודו:

5:00 נשים עד 52 ק"ג *גילי כהן* – מתחיל משלב 32 האחרונות. בית הניחומים וחצי הגמר החל מ-11.

5:00 גברים עד 66 ק"ג *ברוך שמאילוב* – מתחיל משלב 32 האחרונים. בית הניחומים וחצי הגמר החל מ-11.

אגרוף:

5:00 נשים 48-51 ק"ג – 5 קרבות בשלב 32 האחרונות, ואז 5 קרבות נוספים בשעה 11:00.

6:18 גברים 57-63 ק"ג – 6 קרבות בשלב 32 האחרונים, ואז 7 קרבות נוספים בשעה 12:18.

7:54 גברים 75-81 ק"ג – 3 קרבות בשלב 32 האחרונים, ואז 3 קרבות נוספים בשעה 14:12.

טניס:

5:00 סיבוב ראשון – במגרש המרכזי נתחיל עם אשלי בארטי, אחריה אוסקה, אחריה המשחק המרכזי לטעמי בין אנדי מארי לפליקס אוזה-אליאסים ואחריהם יעלה ציציפאס. הלו"ז המלא נמצא כאן.

הרמת משקולות:

5:50 גברים עד 61 ק"ג – קבוצה אחת מתחרה בשעה הזאת והאחרת 4 שעות מאוחר יותר, כאשר מדובר בשלב יחיד, ולא במוקדמות ואז גמר כמו הרבה תחרויות אחרות.

5:50 גברים עד 67 ק"ג – קבוצה אחת מתחרה בשעה הזאת והאחרת 8 שעות מאוחר יותר, כאשר מדובר בשלב יחיד, ולא במוקדמות ואז גמר כמו הרבה תחרויות אחרות.

שיט:

6:05 גברים ניל פרייד RS:X *יואב כהן* – 3 שיוטים ראשונים.

6:05 נשים לייזר רדיאל *שי קקון* – שני שיוטים ראשונים.

8:35 גברים לייזר – שני שיוטים ראשונים.

9:05 נשים ניל פרייד RS:X *קטי ספיצ'קוב* – 3 שיוטים ראשונים.

אופניים:

7:00 מירוץ כביש נשים *עומר שפירא* – מסלול של 137 קילומטרים שיתחיל בפארק מוסאשינו מורי בטוקיו ויגיע עד פוג'י, בדומה למירוץ הגברים, אם כי קצר כמעט ב-50%. במירוץ הזה תתחרה גם הנציגה הישראלית עומר שפירא.

קאנו/קיאק:

7:00 מוקדמות גברים קאנו – 2 מקצים. השני ב-9:08.

7:50 מוקדמות קיאק נשים – 2 מקצים. השני ב-9:58.

קפיצה למים:

9:00 נשים קפיצה סינכרונית 3 מטר – 27 מתחרות שהופכות ל-18 בחצי הגמר ו-12 בגמר, כאשר כל התחרות מתקיימת באותו יום.

כדורגל גברים:

10:30 ארגנטינה – מצרים (בית 3)

11:00 הונדורס – ניו זילנד (בית 2)

11:00 דרום אפריקה – צרפת (בית 1)

11:30 חוף השנהב – ברזיל (בית 4)

13:30 ספרד – אוסטרליה (בית 3)

14:00 דרום קוריאה – רומניה (בית 2)

14:00 מקסיקו – יפן (בית 1)

14:30 גרמניה – ערב הסעודית (בית 4)

רכיבת סוסים:

11:00 מוקדמות רכיבה אמנותית – המשך של מקצי מוקדמות שהם גם של התחרות הקבוצתית וגם של התחרות האישית, כאשר 8 הקבוצות עם הניקוד הכי גבוה עולות לגמר הקבוצתי ובתחרות האישית אלו 2 הראשונים מכל מקצה יחד עם ה-6 עם הדירוג הגבוה ביותר אחריהם.

תוצאות:

קליעה:

מוקדמות נשים רובה אוויר 10 מטרים – בזהב זכתה קיאן יאנג הסינית, בכסף זכתה אנסטסיה גלאשינה מרוסיה ובארד זכתה נינה קריסטן משוויץ.

מוקדמות אקדח אוויר גברים 10 מטרים – בזהב זכה ג'אהאד פורוי האיראני, בכסף זכה דאמיר מיקץ' הסרבי ובארד זכה ווי פאנג הסיני.

חתירה:

את התוצאות ניתן למצוא כאן.

בדמינטון:

שלב בתים *מישה זילברמן* – זילברמן ניצח את במידיפאטי דאי פראנית ההודי, המדורג 13 בתחרות ו-15 בעולם, בתוצאה 21- 17 21- 15, כלומר 2- 0 במערכות. את שאר התוצאות ניתן למצוא כאן.

טניס שולחן:

ניתן למצוא את התוצאות כאן.

סיף:

3:00 דקר נשים – בזהב זכתה ייוון סאן מסין, בכסף זכתה אנה-מריה פופסקה מרומניה ובארד זכתה קטרינה לואיס.

3:30 חרב גברים – בזהב זכה ארון סילאג'י מהונגריה, בכסף זכה לואיג'י סאמלה מאיטליה ובארד זכה ג'ואנגוואן קים הקוריאני.

כדורעף גברים:

קנדה – איטליה 2- 3

טוניסיה – ברזיל 0- 3

ארגנטינה – רוסיה 1- 3

ונצואלה – יפן 0- 3

איראן – פולין 3- 2

צרפת – ארה"ב 0- 3

כדורעף חופים:

שלב בתים – התוצאות כאן.

כדוריד גברים:

ברזיל – נורווגיה 24- 27

ארגנטינה – צרפת 27- 33

בחריין – שבדיה 31- 32

ספרד – גרמניה 28- 27

מצרים – פורטוגל 37- 31

יפן – דנמרק 30- 47

קשתות:

קבוצות מעורבות – בזהב זכתה דרום קוריאה, בכסף הולנד ובארד מקסיקו.

הוקי:

גברים:

אוסטרליה – יפן 5- 3

הודו – ניו זילנד 3- 2

בלגיה – הולנד 3- 1

ספרד – ארגנטינה 1-1

דרום אפריקה – בריטניה 1- 3

גרמניה – קנדה 7- 1

נשים:

הודו – הולנד 1- 5

דרום אפריקה – אירלנד 0- 2

הרמת משקולות:

3:50 נשים עד 49 ק"ג – בזהב זכתה הואו ז'יהוי הסינית שגם קבעה שיא אולימפי חדש, בכסף זכתה סאיקום מיראבאי צ'אנו ההודית ובארד זכתה ווינדי קנטיקה אייסה מאינדונזיה.

טאקוונדו:

נשים עד 49 ק"ג *אבישג סמברג* – מלבד מדלית הארד ההיסטורית של נציגתנו אבישג סמברג, בזהב זכתה פניפאק וונגפאטנאקיט מתאילנד שניצחה את אבישג סמברג בשלב מוקדם, בכסף זכתה אדריאנה קרזו איגלסיאס מספרד ובארד זכתה טיאנה בוגדנוביץ' הסרבית.

גברים עד 58 ק"ג – בזהב זכה ויטו דלקוויטה האיטלקי, בכסף זכה מוחמד חליל ג'נדובי הטורקי ובארד זכו ג'אן יאנג הקוריאני ומיכאיל ארטמונוב הרוסי.

התעמלות מכשירים:

מוקדמות גברים *ארטיום דולגופיאט ואלכס שטילוב* – דולגופיאט הרשים מאוד וסיים ראשון את המוקדמות בתרגיל הקרקע, מה שמציב אותו כמועמד למדליה, ואילו שטילוב לא הצליח במיוחד ולא יהיה בגמר.

סופטבול:

קנדה – אוסטרליה 7- 1

מקסיקו – ארה"ב 0- 2

איטליה – יפן 0- 5

כדורסל 3 על 3:

נשים:

יפן – רוסיה 18- 21

רומניה – סין 10- 21

סין – רוסיה 9- 19

יפן – רומניה 20- 8

מונגוליה – איטליה 15- 14

צרפת – ארה"ב 17- 10

ארה"ב – מונגוליה 21- 9

איטליה – צרפת 16- 19

גברים:

לטביה – פולין 21- 14

סרביה – סין 22- 13

סין – רוסיה 13- 21

הולנד – סרביה 15- 16

בלגיה – לטביה 21- 20

פולין – יפן 20- 19

רוסיה – הולנד 15- 18

יפן – בלגיה 18- 16

ג'ודו:

נשים עד 48 ק"ג *שירה ראשוני* – בזהב זכתה דיסטריה קראשניקי מקוסובו, בכסף זכתה פונה טוקאני מיפן ובארד זכו אורנטסברג מונקהביט המונגולית שניצחה את שירה ראשוני ברבע הגמר ודריה בילודיד האוקראינית שניצחה את נציגתנו בקרב על הארד.

5:00 גברים עד 60 ק"ג – בזהב זכה נאוהיסה טאטאקו היפני, בכסף זכה יונג ווי יאנג הקוריאני ובארד זכו לוקה מחהיידזה הצרפתי וילדוס סאמטוב הקזחי.

אופניים:

מירוץ כביש גברים – בריחה מאוחרת של קארפאז העניקה לו את הזהב, כאשר בכסף זכה ואן ארט ובארד זכה פוגאצ'אר, האיש שזכה בטור דה פראנס בשנתיים האחרונות.

אגרוף:

התוצאות המלאות כאן.

טניס:

דג'וקוביץ' ניצח בקלות ביחידים, אנדי מארי השיג ניצחון בזוגות ולא נרשמו הפתעות משמעותיות. התוצאות המלאות נמצאות כאן.

כדור מים:

ארה"ב – יפן 25- 4

אוסטרליה – קנדה 8- 5

ספרד – דרום אפריקה 29- 4

רוסיה – סין 18- 17

כדורגל נשים:

קנדה – צ'ילה 2- 1

זמביה – סין 4-4

אוסטרליה – שבדיה 2- 4

בריטניה – יפן 1- 0

ברזיל – הולנד 3-3

ארה"ב – ניו זילנד 6- 1

רכיבת סוסים:

מוקדמות רכיבה אמנותית – הולנד הובילו בתחרות הקבוצתית ואת התוצאה הטובה ביותר השיגה ג'סיקה פון ברדאו-ורנדל מגרמניה. מחר היום השני של המוקדמות.

שחייה:

מוקדמות גברים 400 מטר מעורב אישי *רון פולונסקי* – בתוצאה הטובה ביותר סיים ברנדון סמית האוסטרלי בזמן של 4:09.27, בעוד שרון פולונסקי סיים במקום ה-27 בתוצאה 4:21.50.

מוקדמות נשים 100 מטר פרפר *אנסטסיה גורבנקו* – בתוצאה הטובה ביותר סיימו יופיי זאנג הסינית ואמה מקקאון שסיימו בזמן של 55.82, בעוד אנסטסיה גורבנקו סיימה בזמן של 58.23, מרחק של 15 מאיות מהמקום בחצי הגמר. אפשר להיות אופטימיים לאור העובדה שמדובר באחד המשחים הפחות חזקים שלה.

מוקדמות גברים 400 מטר חופשי – בתוצאה הטובה ביותר סיים הנינג מוהלייטנר הגרמני עם זמן של 3:43.67.

מוקדמות נשים 400 מטר מעורב אישי – בתוצאה הטובה ביותר סייה אמה וויאנט מארה"ב עם זמן של 4:33.55.

מוקדמות גברים 100 מטר חזה – אדם פיטי הבריטי, המחזיק בשיא העולם ובשיא האולימפי, סיים בתוצאה הטובה ביותר עם זמן של 57.56.

מוקדמות נשים 100*4 חופשי – בתוצאה הטובה ביותר סיימה הנבחרת האוסטרלית עם זמן של 3:31.73.

עמיחי קטן

עורך ראשי. תמיד בעד הישראלים ולא רק בספורט, בהכל.

לפוסט הזה יש 20 תגובות

  1. עמיחי תשמע זאת השקעה לא פחות ממטורפת.
    אני מקווה שאתה נהנה מזה כי אם לא אז, לפחות מבחינתי, אפשר להתמקד במקצועות האטרקטיביים יותר ולהוריד ממך מהעומס. אלא אם אתה נהנה ואז התעלם ממה שכתבתי כמובן..
    תודה

  2. תודה לכולם
    עדכוני בוקר
    משלחת ישראלית
    ג'ודו
    ברוך שמיאלוב עלה לשמינית הגמר יתמודד בהמשך מול יריב אוסטרלי
    גילי כהן הודחה בשלב זה לאחר שניצחה קרב אחד והפסידה באיפון לבלגית
    אני עדיין חושב שההחלטה לשלוח אותה הייתה נכונה בראייה אסטרטגית (שכן לשלוח ספורטאי הביתה לאחר שכבר הוכרז היה גורם לבעייה כלל משלחתית).

    אבל יחד עם זה פרימו הייתה כנראה מצליחה יותר ולו משום היותה מדורגת .

    שייט
    יואב כהן פתח סביר עם מקום 6 +12 ב 2 השיוטים הראשונים
    קקון סיימה 39 את שיוט הבתים
    גם גולשת הגלים לא הרשימה .
    וגם שחקנית הבדמינטון הפסידה קרב ראשון
    בקיצור יום פחות מלהיב מאתמול
    ועדיין שמיאלוב כאן וגם ספיקצוב טרם נכנסה למים

  3. עוד עדכוני בוקר
    בכדורסל ניצחון דחוק לננו גינצבורג וצכ'יה על איראן 78-84
    בהתחשב בכך שנותרו להם צרפת וארה"ב הרי דהם יכולים להתחרט על ההפרש הנמוך שכן רק 2/3 הממוקמות 3 יעפילו לרבע ויחס סלים שלילי מדי עלול להיות לרועץ.

    בטניס
    ברטי אלופת ווימבלדון מודחת כבר בסיבוב הראשון
    מארי פרש מהיחידים ונשאר בזוגות והוסקה נראית רע בפתיחת משחקה בסיבוב הראשון (הפסידה 6-1 במערכה הראשונה כרגע ב1-1 בשנייה).

  4. אתמול היה יום חריג בהצלחותיו, היום יותר מתון. נראה איך ימשיכו שמאילוב וספיצקוב, שיש לי 3 שיוטים חשובים

  5. ברוך מנצח קרב בודד ממדליה
    כנראה נגד הברזילאי ..שרק יפסיד ליפני בחצי (לא כדאי את היפני שהוא ליגה אחרת)

  6. טוב סיכום היום המקומי
    בגדול 12 ספורטאים בודדים עלו ב 12 תחרויות אישיות שונות לדעתי זהו שיא
    היו לנו כבר פעם 12 מתמודדים ביום אחד אך רק בגלל שרובם הופיעו בתחרות קבוצתית .
    אבל 12 מתמודדים אישיים זהו שיא חדש לדעתי .

    טוב בניגוד לאתמול היום לא לקחנו מדליה אך גם היום בהחלט מעורר כבוד.

    ברוך שמיילוב היה קרוב ומסכם הופעה מכובדת עם מקום חמישי אולימפי
    השייטים ספיקצוב וכהן מסיימים את היום הראשון במקום 5 במקבץ יפה
    ספיקצוב מסיימת 3,5,9
    כהן מסיים 2,6,12
    ויש למה לצפות
    הישג נוסף באופניים ומקום 24 מרשים מאד של עומר שפירא שפרצה קדימה עד שנתפסה
    גם גורבנקו פרעה שטר ראשון כשהעפילה לחצי גמר הגב בתוצאה ה 12 בטיבה

    ליהיא רז הצעירה עשתה הופעה מכובדת בהתעמלות אך לא העפילה לגמר
    לעומתם
    השחיינים טומרקין ( 31) וליטרובסקי ( 36) לא העפילו לחצי גמר 100 גב
    כמו לוקטב שסיים 27 ב 200 חופשי

    השייטת הצעירה שי קקון סיימה 39 בלבד בשיוט 1 התקדמה ל 13 בשיוט 2 שמספיק כרגע למקום 29 בלבד

    גילי כהן הודחה בסיבוב השני בג'ודו ( שמינית גמר)

    סרגיי ריכטר סיים 27 בלבד בקליעה
    וגם גולשת הגלים שלנו
    לליאור הודחה

כתיבת תגובה

סגירת תפריט