דנבר פוגשת את הלייקרס ועוד שבעה משחקי יום שני המסקרן / עמית טבול

שלום לכולם, גם לאוהדי אוקלהומה שמחכים לשווא לשובו של דעש, סליחה..SGA (שכחתי להחליף לאנגלית).

היום אני כותב את הפריוויו האחרון שלי לעונה הסדירה והמוזרה הזו.

לפני שנתחיל, אי אפשר שלא להתייחס לאסון המחריד במירון. נאחל החלמה מהירה לפצועים ותנחומים למשפחות שאיבדו את היקר להן מכל.

בענייני הכדורסל צפויים לנו לא מעט משחקים מהנים הערב, היות ולרוב הקבוצות יש על מה לשחק.

דטרויט פיסטונס (45-19, מקום 15 במזרח) – אורלנדו קאסם (44-20, מקום 14 במזרח) – שעה 2:00

התחתית של התחתית, כי מה כבר יש לצפות מנועלות טבלת הקונפרנס המזרחי?

דטרויט רוצה לשפר עמדות לקראת בחירה גבוהה בדראפט והפסידה 5 מוך 6 המשחקים האחרונים בדרך לרולטת כדורי הדראפט.

אורלנדו ניצחה שניים מתוך שלושת המשחקים האחרונים. האחרון שבהם על ממפיס משלשת באזר של קול אנתוני, הרכז הצעיר שמקבל מלא דקות ועוד עלול להיקרא לשיחת נזיפה על סל הניצחון האחרון.

אני מהמר שאורלנדו תנצח כאן.

המג'יק ב- 9.

וושינגטון וויזארדס (35-29, מקום 10 במזרח) – אינדיאנה פייסרס (33-30, מקום 9 במזרח) – שעה 2:00

שתי הקבוצות נמצאות בפליי-אין נכון לעכשיו.

אינדיאנה, אחת הקבוצות הפציעות בליגה, חסרה את מיילס טרנר שככל הנראה סיים את חלקו בעונה הסדירה. זה לא הפריע לה לשטח את מבצרה הביתי של אוקלהומה ולנצח בהפרש ששווה ערך לתוצאת משחק שלם ביוון לפני שלושה עשורים.

וושינגטון נמצאת במומנטום חיובי בחודש האחרון ובהחלט יכולה לטפוח לעצמה על השכם, על אף מכת פציעות שהיא בעצמה סובלת ממנה. הוויזארדס הפסידו רק 3 משחקים מה-15 האחרונים, כולל הפסד צמוד צמוד ללוקה וחבר מרעיו בזמן סעודת מלווה מלחה.  

בשלבים מוקדמים של העונה אינדיאנה עוד הייתה בתמונת הביתיות בפלייאוף והאבדיה'ס מועמדים לרדת ליגה. כל זה כאמור השתנה. אני מעריך שיהיה פה משחק צמוד ומעניין שבסופו וושינגטון יתנו את הטון.

הוויזארדס ב-7.

מקונל, יקיר המדור הדו שבועי של יום שני , עם 8 אסיסטים ו-3 חטיפות.

ניו אורלינס פליקנס (36-29, מקום 11 במערב) – גולדן סטייט ווריורס (32-32, מקום 9 במערב) – שעה 2:30

"צפוף פה, צפוף". הווריורס, הספרס וממפיס מאיישות את מקומות 8-10 בפליי-אין. ניו אורלינס דולקת אחריהן אבל לא מתכוונת לוותר. הפליקנס כמעט השמיטו משחק נגד מינסוטה אבל התקמבקו וניצחו בסופו של דבר. אם הם רוצים סיכוי ריאלי להמשך הדרך, אסור להם לעשות טעויות. לונזו בול, שתפר 8 שלשות במשחק האחרון, ידאג שזה לא יקרה וגם זאיון את אינגראם יתנו את שלהם. 

הווריורס מציגים לראווה את סטף קרי, שנותן את אחת העונות ההתקפיות הטובות שיצא לי לראות משחקן כלשהו. בסופו של דבר הכל תלוי בו. אם הוא יתפוצץ כפי שקרה לא מעט בחודש אפריל האחרון, יהיה נורא קשה לנצח אותם. התחושה שלי הולכת הפעם עם הביתיים.

ניו אורלינס ב-5.

אטלנטה הוקס (30-35, מקום 5 במזרח) – פורטלנד טרייל בלייזרס (28-36, מקום 7 במערב) – שעה 3:00

אטלנטה ממשיכה במסע שלה לעבר הפלייאוף והיא כרגע אוחזת במקום החמישי המכובד. ההוקס קטעו רצף של שלושה הפסדים עם ניצחון על שיקגו (סוויפ עונתי).

פורטלנד כרגע במקום השביעי עם מאזן זהה לדאלאס וללייקרס שנמצאות במקום 5-6. פורטלנד לא רוצה להיות חלק מהפליי-אין והיא באמת שווה יותר מזה. היא הוכיחה את זה במשחק החוץ האחרון נגד בוסטון על אף העובדה שאין גבול לטייטום. האורחים יעשו הכל על מנת להמשיך את רצף ארבעת הניצחונות שלהם, במיוחד לאור הלו"ז הקשה שלהם הכולל משחקים נגד יוטה, פיניקס, דנבר והלייקרס.

דיים ידאג שה- W יישאר אצלם. 

פורטלנד ב- 13.

שיקגו בולס (38-26, מקום 12 במזרח) – פילדלפיה סיקסרס (21-43, מקום 1 במזרח) – שעה 4:00

שיקגו עם סיכוי כלשהו להגיע לפליי-אין אבל להערכתי הם לא יגיעו לשם.

לפילי יש את המספר שלהם וזה מתבטא בשבעה ניצחונות רצופים מאז 2018.

לאבין ככל הנראה לא ישחק גם הערב (החמיץ כבר 10 משחקים) וניקולה ווצ'ביץ' בספק. בלי לאבין אין לבולס מה לחפש נגד פילי ואמביד.

הסיקסרס ב-19.

ממפיס גריזליס (31-32, מקום 8 במערב) – ניו יורק ניקס  (28-36, מקום 4 במזרח) – שעה 4:00

11 מ-12. זהו מאזן הניצחונות של הניקס בתריסר המשחקים האחרונים שלהם. הרצף הזה שדרג אותם מהמקום השמיני לרביעי.

בהתמודדות האחרונה בין שתי הקבוצות, ידה של הניקס הייתה על העליונה עם 129-133 אחרי הארכה.

הגו טו גאי של הניקס ואחד השחקנים המרשימים העונה הוא ג'וליוס רנדל שנותן עונה חלומית והשתפר בכל קטגוריה אפשרית. מסביבו יש צוות מסייע טוב ומאמן שהוספד אך עדיין מבין עניין. אם לא יקרה משהו חריג, הניקס יעשו את הפלייאוף לראשונה מאז 2013.

ממפיס קבוצה צעירה ורעבה, אבל חסרה לה היציבות הנדרשת מקבוצה עם יומרות, וגם שקיפות לגבי מצב הפצועים שלה לא תזיק. טריפל ג'יי חזר הרבה אחרי הצפי ונמצא כרגע בתקופת הרצה.

אני מניח שההגנה של הניקס תקשה על ממפיס שמצדה תילחם על מקומה בפליי אין ולכן יש מצב למשחק צמוד.

הניקס ב-3.

יוטה ג'אז (18-46, מקום 2 במערב) – סן אנטוניו ספרס (32-31, מקום 10 במערב) – שעה 5:00

יוטה "נשרה" למקום השני לטובת פיניקס שמחזיקה במאזן זהה. מיטשל וקונלי פצועים.

הספרס מגיעים אחרי הפסד הירואי לפילי ב-2 נקודות שקרה ללא מוריי, ווייט, דרוזן ופואלטל. הם עם רצף של שלושה הפסדים, שניים מהם אחרי הארכה.

דרוזן ופואלטל צפויים לחזור מהמנוחה. במידה ומוריי יחזור וגם אם לא, יש מצב למשחק מעניין מאוד. רק אל תצפו להרבה שלשות מהדורבנות. בכל זאת, הם לא מהמצטיינים בתחום וגם ההגנה של יוטה לא תסייע עם זה. אני מהמר על הביתיים.

יוטה ב-8.

לוסט אנג'לס שלייקרס (28-36, מקום 6 במערב) – דנבר נאגטס (21-43, מקום 3 במערב) – שעה 5:00

המשחק המרכזי הערב מפגיש את הלייקרס על שלל בעיותיה ופציעותיה. ימים יגידו אם זה היה בתכנון או שזה כבר ממש איבוד שליטה. לברון עדיין מרגיש את הקרסול. דייויס עדיין לא מפרק את היריבים ושרודר פצוע.

מהצד השני יש לנו את המועמד המוביל במירוץ לתואר ה- MVP, האיש ששתה הכל (או יותר נכון גלון קולה ביום כפי שהוא העיד על עצמו) ונותן עונה פנטסטית הן מציאותית והן פנטזית. כיום במקום לגמוע גלונים הוא גומע יארדים על הפארקט ומוביל את הקבוצה בגאון/כמו גאון למאזן 1-9 בלי ג'מארי. שחקן נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא מייקל פורטר ג'וניור שמפגין יכולות סקורינג אדירות לשחקן גבוה.

במידה ולברון ייעדר זה ייגמר 15 פלוס לדנבר. במידה ולברון משחק – דנבר ב- 5.

Amitlahev

אבא במשרה מלאה, רואה חשבון, שופט כדורסל בדימוס, מכור לפנטזי, גיטריסט בהרכב ובשעות הפנאי (שאין לי) זורק מלא שלשות :)

לפוסט הזה יש 131 תגובות

 1. היום יצא לי לכתוב שמשון צודק ושדה שוט צודק.
  אז אני אשלים את השילוש הלא קדוש, ואכתוב –
  ברוך צדק. ממש.
  .
  אני מתכוון לפורטר ג'וניור. הילד הופך למול עינינו לאחד הסקוררים היעילים ומפחידים שבנמצא. בדיוק כפי שברוך חזה.
  כאשר מתבוננים על גילאי שחקני הקבוצה,
  רואים שזו קונטנדרית לשנים.
  .
  אשריך, איסלנדי. סחטיין.
  .
  תודה, עמית.
  אחלה פריוויו.

  1. זה היה ברור כשמש, היה מדובר על שחקן שהיה בחירה ראשונה או טופ 3 בשינה כמעט בכל דראפט ללא הפציעות, הכשרון שהוא הציג בתיכונים זה משהו לא מעולם הזה, היה טיפשי לכל כך הרבה קבוצות לוותר עליו.
   .
   דרך אגב ההודעה הגדולה עברה פה מתחת לאף ואנשים פה מתעסקים פה בשטויות כמו פוליטיקה, מוסד שב״ר התפרק.
   .
   לפי ווינדרהוסט וווג'נארובסקי הכל התחיל ששמעון ניסה להטריד אותי בשביל האיש הגדול בטנ״ש (מחמיא לי שהוא בחר בסופרסטאר ולא בנגר אבל עדיין בקשת הטרייד פגעה, וכמו לברון בחרתי לקחת את כשרוני למקום אחר וללכת לדרך חדשה).
   נשאיר את הנגר לזרוק אירבולס לבד לבדו אותי יגיע לסיבוב הראשון (:

   1. לעקוב אחרי שחקני מכללות (גם בשנים בהן הסאנס מתמודדים מובילים על היצירה מס' 1) זה גדול עליי. אז תיכוניים?
    .
    אני פשוט שמח עבור האיסלנדי לעבור חובבי הכדורסל היפה באשר הם שלומי לצדו של יוקיץ' עוד כוכב שיעזור להפוך את הכדורסל היפה לעזה שמביא הישגים.
    ברמה מסוימת, הנאגטס בקרבתם הנוכחית מזכירים לי את הקינגס של וובר, דיבאץ' וסטויאקוביץ'.

  2. אז… אתה אומר לא לטרייד של פורטר, גאריס ועוד שחקנים ובחירות תמורת גארד מבוגר בלי הגנה שצריך את הכדור ביד?
   זה בהחלט השחקן שקיוויתי שיצא ממנו.

    1. יש לא מעט חסרי מושג בליגה הזאת, רק תראה את מי לקחו בדראפט לפני פורטר זבלים כמו מוחמד במבה קווין נוקס, באגלי… בעוד שטעיתי טעות עצומה לגבי דונציץ (חשבתי יהיה שחקן טוב אבל בשום פנים ואופן סופרסטאר, הימרתי על אייטון יאנג ופורטר כשחקנים הבחירים בדראפט, בעוד שאנשים שעובדים בזה החליטו ללכת על זהיר סמית

   1. צריך להיות דביל אמיתי כדי לתת את פורטר על ביל, ביל זה פח אשפה שלא יוביל את הקבוצה רחוק ורואים את זה כשהוא מנסה להיות סופרסטאר ליד חברו מנפח הסטטיסטיקות ובקושי נכנס לפלייאין במזפח.
    .
    גם לפורטר אין הגנה אבל הוא שחקן חכם וצעיר בהרבה והתנועה שלו ללא הכדור פנטסטית צלף מדהים מכל טווח, רק שיהיה בריא.
    .
    לגבי יוקיץ אני מסרב לתת לטים קונלי קרדיט על זה (למרות שבשאר הוא עושה עבודה פנטנסטית)., לא צריך להיות גאון כדי לזכות בלוטו, אף אחד במערך הסקאוט של דנבר לא ציפה שיוקיץ יהפוך לסופרסטאר כזה .

 2. ההודעה הגדולה עברה פה מתחת לאף ואנשים פה מתעסקים בשטויות כמו פוליטיקה, מוסד שב״ר התפרק.
  .
  לפי ווינדרהוסט וווג'נארובסקי הכל התחיל ששמעון ניסה להטריד אותי בשביל האיש הגדול בטנ״ש (מחמיא לי שהוא בחר בסופרסטאר ולא בנגר אבל עדיין בקשת הטרייד פגעה, וכמו לברון בחרתי לקחת את כשרוני למקום אחר וללכת לדרך חדשה).
  נשאיר את הנגר לזרוק אירבולס לבד אולי יגיע לסיבוב הראשון (:
  .
  בכללי בחודשים האחרונים עולים קולות של לא מעט מכותבי הופס ובצדק על האירבולס ששמעון התחיל לזרוק ללא הבחנה וללא הפסקה, והוא פגע אנושות באמינות וביוקרה שמוסד שב״ר הביא אותו.
  .
  עוד דבר מעניין שקרה בערב הקודם דה שוט כתב על הנעליים הזרחניות של יאניס יש משחק גמור לפני שהתחיל, יאניס ניגב את דה שוט והתאוריה במשחק הטוב ביותר שלו העונה עם 49 נקודות ב58.3 אחוז מהשדה ו 50% מ3 (4 שלושות).

  1. מאז הפירוק של כחול לבן, והעזיבה של רונאלדו את ריאל לא היו פירוקים כאלה.
   מזמין אותך להקים סופר טים עם טנ"ש, סטייל דוראנט שהגיע לגולדנים. שמעון ישאר ווסטברוק:)

 3. דנבר לייקרס משחק עם פוטנציאל בשמיים. אם לברון כשיר, זה נראה כמו משחק טוב להצהרה. האם, כמובן, גדול מאוד. בכל מקרה, אני מאמין גדול בתשע הנשמות של ג'יימס ושל הלייקרס (זה כבר 18 נשמות ביחד, לא?).
  תודה רבה על הפריוויו

  1. הלייקרס ופורטלנד על אותו מאזן שכרגע פורטלנד הולכת לפליי אין בגלל יתרון של לייקרס במפגשים ביניהם, לליקרס אסור להגיע לפלייאין, ששם הכל תלוי במשחק בודד (זה לא סדרה שהסיכוי להפתעה כמעט ולא קיים), לצערי דיוויס חזר מהפציעה חלוד מאוד ומזכיר לי אותי כשהייתי צעיר אחרי שבוע בווגאס גמור (וצריך לקוות שעד הפלייאוף הוא ולברון יחזרו לכושר של עונה שעברה). אני לא רואה איך אנחנו יוצאים עם win היום

 4. איך אפשר להתעלם מהמאורע הגדול של הערב, ניי – של השנה – שיתרחש במשחק המרכזי של הלילה?
  פפפט, דנבר – לייקרס מרכזי. יש שם דנבר למען השם.
  במשחק המרכזי שישודר הערב ב-ESPN בין זאיון לסטף (הם משחקים בקבוצות? לא שמעתי על זה) יופיעו חבורת כוכבים שכל העולם התחנן שיגיעו להציל את ה-NBA משיממון סוף העונה ומבצורת מאבקי הכניסה לפלייאוף.
  אי פעם ראיתם משחק כדורסל וחשבתם לעצמכם "וואו, הדבר הזה לגמרי צריך עוד איירון מן"? ראיתם פעם את קרי קולע שלשה ותהיתם כמה הזריקה הזו הייתה יכולה לעצבן עדר חייזרים פולשים לכדור הארץ? או שאתם בטוחים שכל מה שחסר בעולם זה שדיסני יעשו עוד קצת שרירים בזמן שהם משתלטים על כל הקניין הרוחני באשר הוא? אז היום הוא יום המזל שלכם!
  דיסני החליטו לחבר שניים מהמוצרים הכי רווחיים שלהם, גם אם הכי שונים, כדי ליצור את הקרוסאובר הכי מוזר מאז באטמן נגד צבי הנינג'ה (דווקא מוצלח. מי ייתן ונראה עוד קרבות באטמן נגד שרדר) – מופע מארוול של ה-NBA.
  במהלך שידור המשחק, דיסני ידחפ… כלומר, ישלבו אלמנטים מסיפור מארוול מקורי עם איירון מן, הפנתר השחור, קפטן מארוול וקפטן אמריקה עמוק לתוך הפרצו… למשחק הכדורסל. הגיבורים יצפו במשחק מתוך "תקווה למצוא גיבורים שיעזרו להם להילחם בצבא חוצנים פולש". כולם הרי יודעים ששום דבר לא מונע פלישת חייזרים-מאבק גיבורי על על עתיד העולם כמו צפייה במשחק של ניו אורלינס. שאף אחד לא יספר לרולנד אמריך.
  "שידור 'זירת הגיבורים החדשה של מארוול' יהיה הראשון מסוגו שיביא את סגנון הסיפור של מארוול הישר אל חוויית זמן האמת של ה-NBA", אמר סגן נשיא השיווק של מארוול, "ואנחנו נרגשים שצופים יזכו לחוות את השחקנים האהובים עליהם דרך העיניים של גיבורי העל האהובים עליהם". כי למה להקשיב לשדרני כדורסל מקצועיים, כמו ריצ'רד ג'פרסון, שישדרו הישר מסטודיו מעוצב בסגנון מארוול כשאפשר לדחוף כמה גיבורי CGI לתמהיל? במחשבה שנייה, זה נשמע קצת יותר טוב מלהקשיב לשאקיל מדבר.
  חוץ מ, אתם יודעים, מאבק על נקודות וניצחון על המגרש, כמה מהשחקנים הנבחרים – סטף, דריימונד, וויגינס, זאיון, אינגראם ובול – יאבקו גם על "נקודות גיבורי מארוול", דרך ספירת נקודות מבוססת על דעה של דמויות פיקטיביות, רק קצת יותר רציני מ"אולסטאר שב"ר" ודומיהם. על פי ורייאטי "כל נקודה, ריבאונד, אסיסט, חטיפה או חסימה יהיו נקודת גיבורי מארוול חיובית אחת. בעוד שכל החטאה, החטאת עונשין או איבוד כדור יחשבו נקודת גיבורי מארוול שלילית אחת". מי שישיג הכי הרבה נקודות יוכרז כ"אלוף" מארוול של המשחק, כי כמו שכולנו יודעים, מה הטעם בלשחק כדורסל אם לא קיבלתם אישור מאיירון מן שזריקת העונשין שלך הצילה את כל האנושות כולה?
  אפשר להגיד הרבה דברים מגוחכים על ה-ABA. אבל לפחות שם כשנגמר קרב הפתיחה של הדוב, הדוב לא עלה לעמדת השידור לחלק את תואר אלוף הגריזלי לשחקן שהשיג הכי הרבה נקודות דוב. מצד שני זה עדיין לא מביך כמו NFL on Nickelodeon שם חיברו את הענף הפופולרי באמריקה יחד עם *בודק ברשימות* תוכנית המערכונים של ניקלודיאון מהניינטיז – All That. כולל הניקלודיאון סליים.
  .
  תודה, עמית. ואחלה שיר.

 5. תודה עמית על עונת סיקורים גדולה!
  ממפיס ניקס משחק מעולה!
  ג'ה מוראנט הוא אכזבת העונה שלי, חשבתי שזה הוא או לוקה, עד כדי כך, אבל האיש עם בעיה אמיתית בקליעה ניתן לו את הנחת השנה השניה של הרוקיז' וניתן את תואר אכזבת העונה ל…בלוג החי של הופס שהשנה לא סיפק את השואו הרגיל בלילות והיה מנומנם יחסית למרות עונת שיקוצים סוערת!(הארדן בברוקלין, קיירי והדייט עם אללה, הט"ד של ראס בוושינגטון ועוד..)
  אולי הקורונה הרסה גם פה.

 6. מצוין עמית, תודה רבה על הפריוויו, ועל העונה כולה. מקווה שתתגייס גם בימי שני של הפלייאוף.
  .
  עד שסוף סוף יש משחק של הספרס בשעה נורמלית, זה יוטה, בחוץ, בבק-טו-בק 🤦 כאילו לא התאכזרו אלינו מספיק העונה…
  .
  ג'מארי זה מצוין! אימצתי. דנבר יכולים לנצח את זה. הלייקרס חייבים לנצח את זה. נראה מה יהיה.
  .
  לדעתי הלייקרס לא ידרדרו לפלייאין, לברון לא יתן לזה לקרות, אבל אם בכל זאת כך יקרה אני חושש מאד מהשיפוט במשחק המכריע בפלייאין.
  .
  לא בטוח שלפילי שווה להתאמץ בבק-טו-בק. יתכן שיפסידו. ב-28 דקות לאמביד נסתפק.

 7. תודה עמית אחלה פריוויו כמו תמיד 💪
  1. המשחק המרכזי הערב בקאפיטל וואן. ווש מסתערת על מקום 9 בשלב הבא של ״התכנית״
  2. שב״ר לא יתפרקו. ברוך הוא פרנצ׳ייז. זה רק תרגיל כדי להעלות את הערך ולהשיג סופר מקס
  3. לוקח את ביל על פורטר בכל יום בשבוע. פורטר שחקן נהדר וכישרון גדול אבל מוגבל על פי חוק בן שהר הראשון. חוק זה חוק 🤷‍♂️
  4. הבלוג החי ״סבתא חיה מתה״ יחזור לחיים בסדרה בין ווש לפילי

  1. אני מסייג קצת את עניין פורטר ג׳וניור. בגלל שנת הפציעה – משעה כרגע את חוק בן שהר. בדיקה מחודשת תתבצע במהלך השנה הבאה.

 8. דניס שרודר נתן ראיון לעיתון גרמני ובו אמר שכולם בקבוצה חוץ ממנו ולברון קיבלו חיסון (וזה מבחירה)
  היום פורסם שהוא יהיה בחוץ שבועיים בגלל שנדבק בקוביד
  גאון הוא לא יהיה , וגם הפיץ מידע רפואי על לברון שאמור להיות סודי

  1. אני יכול להבין אנשים שבוחרים לא להתחסן נגד קורונה(במיוחד ספורטאי על),
   אבל חושב שראוי היה שלברון יתחסן ויהווה דוגמא, במיוחד שהקהילה השחורה לפי הבנתי נפגעה קשה מקורונה.

  2. התאגיד שוב מתערב בחדשות. נראה לכם ששרודר בחוץ בגלל קורונה? אף אחד לא בחוץ בגלל קורונה. במציאות, אחרי מה שהפיץ על לברון, הוא סובל קלות מלסת שבורה.

 9. לילה טוב לכולם .
  מילה קטנה בקשר לפורטר ג'וניור , לאחר שצפיתי בו לא מעט בעונה הקודמת ובעונה
  הזו . מכל אלו שהוכתרו בשנים האחרונות כדוראנט חדש , הוא הכי מזכיר לי את המקור.
  מאחל לו הרבה בריאות ושיאפיל על המקור.
  ( בתואר העגלה העתידית שלי כבר זכה די מזמן דונובן איש יוטה )

 10. ותודה גדולה לעמית על קדימון מעולה .
  האמת , התובנות של עמית בעניני שיפוט די חסרות לי .
  עמית , מקווה שצריך את הכפפה .

 11. וואווו
  ווסטברוק טובח באינדי עם תצוגת אסיסטים לא מהעולם הזה
  טאצ'דאונים ממגרש שלם, הליהופים רצחנים.
  14 אסיסטים במחצית!!

  1. אם ראס היה משחק ככה באופן קבוע כשהוא מחפש את המסירה ומחפש את המסירה (והוא היה מדהים המחצית הזו) הוא כבר היה עם כמה טבעות. וזה הבאסה איתו שהוא לא השכיל להבין את זה כי כישרון לא חסר לו

 12. ראס עם 14 אסיסטים במחצית. המשחק הזה נראה זורם לכיוון של הוויזארדס, ובוא נראה אם הם יתחילו לשחק על האסיסטים שלו כדי לאיים על השיא של סקוט סקיילס

 13. ראס חולה בראש
  אחרי 19 אסיסטים מאבד כדור, מקלל את עצמו בטירוף, מתנפל על הכדור חוטף ,מחליק, נופל. ממשיך לכדרר. נופל עוד פעם, ממשיך. איזה סרט האיש הזה
  חחחח

 14. תוצאה הזויה. ווש עם סקור של אולסטאר. לא אוהב שראס מחפש בכוח אסיסטים. מקווה שווש לא יאבדו את זה. ניצחון נותן להם טייברייקר מול אינדי

 15. לילה של מרדפים בווש
  ביל רודף אחרי קרי על מלכות הסלים לעונה כשמפרידות ביניהם 2 עשיריות
  ראס רודף אחרי אוסקר למלכות הט"ד של כל הזמנים כשההפרש כרגע הוא 3.

 16. לילה היסטורי בווש.
  הרבה שיאים נשברו הלילה בווש
  וראס מוטרף אחד עם 24 אסיסטים!!! ו21 ריבאונדים וכמה רגעים שאקטין שיככבו במצעד העונה
  המסע של ווש העונה ממעמקי המקום ה14 והקבוצה הכי חלשה בליגה למסע של 16 -נצחונות ו3 הפסדים תוך כדי נצחונות על כל אריות הליגה
  עד כנראה לפלייאוף הוא אחד המסעים הספורטיבים הגדולים שראיתי, אולי המסע של לסטר לאליפות אנגליה היה מטורף יותר.

 17. חייב להגיד את האמת למרות כמות השטויות של לדוד כותב השילוב של השידור של מארוול גאוני, ממש כיף לילדים לצפות בזה

   1. אני במקומם משביט את אינגרם וזאיון עד סוף העונה ויורד 4 מקומית בדירוג,קניגאהם אחד והם הופכים לקונטנדרית תוך שנתיים. יש השנה בטופ של הדראפט שלוש גארדים סופר איכותיים

 18. דיוויס אחרי הפציעה לא מסוגל לפגוע אפילו בקרש של השירותים, איזה חלוד הוא חזר לא יאמן, מעניין אותי אם הוא התאמן בפציעה לדעתי לא רציני.

  1. רק כתבתי על דיוויס וקבר 3 רצוף הבעיה שאין לנו אף אחד שיאט את הגאון הסרבי שטוני בראדרס סקוט פוסטר החליטו להצטרף ללברון ללורד מנגמנט הערב

 19. רנדל פשוט נהיה מפלצת פעם היה רק קודח פנימה היום שלשות מיד ריינג בפייד אווי ופוסטים בסיבוב מדהים.
  אם לציון יהיה קליעה שלו יהיה מפלצת ציון צריך לראות וללמוד. אם רנדל לא יקבל את המשתפר זה פשע.
  והוא גם שומר מעולה העונה שהיה בעבר קליר פאת

  1. הוא עבד על הקליעה שלו בצורה רצינית בפגרה, וזה פתח לו את כל המשחק כיוון שלא יכולים לתת לו מטר כיום כמו בעבר וברגע שנצמדים אליו הוא פותח ארסנל לא רע בכלל של סבסובים וכשיש עליו שומר נמוך הוא חוזר לבולי בול הישן והטוב. לא מאמין שהשוו את הנגר גרין אליו, איפה גרין איפה הוא

    1. ציון הרבה יותר אתלטי וחזק מרנגל, הוא מסוגל להאיץ מ0 ל100 בצעד ראשון אדיר, רנדל אין לו אתלטיות שקרובה לזה, אני בהחלט מסכים איתך ציון עם קליעה השחקן הטוב בעולם.

 20. תכלס כל מה שפורטלנד ודמיאן צריכים לקחת אליפות אולי. זה מאמן כמו תיבס שיעשה שם הגנה יביא שחקנים מתאימים ודמיאן 1. שיפסיקו להיות לילי כריות.
  הניקס נלחמים כמו אריות כל משחק. חזק מאד ואינטנסיבי

 21. רג גי בארט רחוק שנתיים מלגרד את האולסטאר, כמו שאמרתי הוא הגיע מאוד בוסרי לליגה הוא נהיה מגן מצויין אחרי ששנה שעברה היה מעמסה הגנתית, יש לו חבילה מדהימה של מהלכים והוא עדיין לא משתמש מספיק בפיזיות שלו, מנהל משחק לידו והוא שחקן שחקן.

      1. רשמתי שהספסל לא הצליח לשמור על היתרון. אבל אמביד במשחק כזה לא יכול לסיים עם 13 (זה 20 בעיניים עצומות לפחות)

     1. אתם מדברים כאילו יאנג זה הארדן או קרי
      מה עשה כל השנה ? היה זבל בריבוע ,בפלייאוף ישמרו אותו צמוד ויאכלו לא את הכבד
      ברגע ששמו עליו טיפת לחץ מציפיות השנה הוא הרטיב את התחתונים

      1. לא מאמין שאתה משווה שחקן של 30 נקודות עם טווח בלתי נגמר ומנהל משחק אדיר לנגר כמו סימונס, דרך אגב יאנג בגיל שלו גדול מקרי והארדן בגילאים 23.
       אפילו אמא של סימונס לא לוקחת אותו לפני יאנג

      2. אני לא מאמין שאתה משווה את שחקן ההגנה הכי גרוע בליגה לשחקן ההגנה הכי טובה בליגה.
       בלי קשר לסימונס אתם עשיתם מיאנג סופרסטאר , שמעון אמר שהוא יהיה MVP השנה.
       הוא היה זבל כל השנה ירד בנקודות,באחוזים , לא מסוגל לשמור על בובת ברבי

      3. מה לעשות שהגנה בNBA לא מסירה נצחונות כמו התקפה, רק תראה מי המרוויחים הגדולים בליגה סימונס כשחקן מוביל מוריד קבוצה ליגה, שחקן חמוד לא ברמה של יאנג לא קרוב אפילו

      4. מה לעשות שהגנה בNBA לא מביאה נצחונות כמו התקפה, רק תראה מי המרוויחים הגדולים בליגה סימונס כשחקן מוביל מוריד קבוצה ליגה, שחקן חמוד לא ברמה של יאנג לא קרוב אפילו, יאנג במקום סימונס ופילי היום קונטנדרית בחירה

      5. חח 25 ו10 זה זבל? אם על סימונס היו שומרים כמו טריי הוא היה קולע 3 נק ב20% ממוצע
       סימונס גם לא שחקן ההגנה הטוב בליגה ולא קרוב לזה וטריי גם לא שחקן ההגנה הכי גרוע בליגה, אין מתחרים לבארטנס וראס.
       סימונס בקושי קולע 15 נק שהשחקן שלו הולך לשמור על אמביד גם חחח, נגר בן נגר זה כמו להשוות את דריימונד לסטף

 22. הסרבי עושה עבירה מכניס לדראמונד מרפק ובוכה שמקבל שריקה, והוא המגן החלש בליגה מזל שהוא סופרסטאר בהתקפה

    1. בימי שישי אני בכלל לא מגיע ללראות בבקרים. רק לפעמים.
     מאז שחזרנו מפסח אני לא מספיק בכלל אחרי סוף הפיזורים.

   1. בלי מורי החיים יהיו קשיים. פלייאוף זה לא עונה סדירה, מארי זה הווינר מס 1 בליגה רוצח עם קרח בורידים הוא כבר הוכיח את זה 2 פלייאופים. את דנבר ישחטו בפלייאוף, עם קאמפצו ודוזייר לא מגיעים רחוק. רק לילי כריות זה התקווה של יוקיץ, אותם הוא יעבור, הם החלום של כל קבוצת צמרת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט