מעורב הופס ליום ג' / מנחם לס

1.האם דני אבדיה במקום בראדלי ביל זה הפתרון? (גם ווסטברוק פורח עם אבדיה בחמישייה במקום ביל)

(ושימו ללב מה עשו שני שחקני הפייסרס, סבוניס וברוגדון, השניים שהפייסרס חיפשו לעשות עליהם טרייד...הראשון קלע 35 והשני 26)

ודני? 4 מ-5 ל-12 נק', 8 ריב', משחק טוב מאד שלו!

אבל מה שווסטברוק עשה חייבים למסגר לבני-בנינו. הוא השחקן שלי, צולא אפסיק לומר זאת עד שאשכנע את כולם. הוא רק צריך להיות במצב הנכון, ועם השחקנים הנכונים. רישמו:

35 נק'

14 ריב'

21 אסיסטים

STARTERSMINOFFDEFREBASTSTLBLKTOPFPTS
WestbrookPG391131421214335
HachimuraPF360883003026
AvdijaSF320881000212
LenC22325101147
RobinsonSG21000233353
TOTALS431352855111483
BENCHMINOFFDEFREBASTSTLBLKTOPFPTS
HutchisonSF251450003218
MathewsSG20101100043
NetoPG190441002215
GaffordPF154260021111
LopezC11224001112
TOTALS8122020371049
TEAMOFFDEFREBASTSTLBLKTOPFPTS
Wizards12435530581824132

2. סטיב נאש נהנה לשמוע שהנטס הפכה ל-VILLAIN – 'בת-הבליעל', 'הנבלה' – של ה-NBA…

אם ישנה קבוצה טהורה, קצת נאיבית, וצדיקה ב-NBA הרי היא הברוקלין נטס. מספיק לדעת שהיא נמצאת 2 ק"מ מ-BEDFORD-STUYVESANT (בתפוח הגדול היא ידועה כ-BED-STUY) – השכונה הקשה ביותר בכל ארה"ב שאפילו חתולים וכלבי JUNK-YARD פוחדים לרחרח בה – כדי לדעת כמה רודפת צדק היא וכמה היא מנסה לעזור גרום לפריחה ב-NEIGHBORHOOD, בשכונה, ליד גיטו הקשה בעולם כשהחליטה שביתה ייבנה שם בשכנות.

אז מה אם אחד מחמשת עשירי העולם הוא בעל הקבוצה?

ובכן, הקבוצה הפכה אתמול עם ההחתמה של למרכוס אלדרידג' ל'ילד הרע' של הליגה. קבוצה המנסה לקנות אליפות. מאשימים אותה שהיא-היא שמנצלת את שוק הבייאאוטס, ובכך מראה לשאר קבוצות הליגה שלא חייבים להתחיל מחדש. כל מה שצריך הוא לעשות עסקים.

לסטיב נאש היה SOME FUN WITH IT.

הוא יודע בדיוק כמוני שהנטס הסכימה להחתים שחקן עם גיד אכילס קרוע, את 'הילד ה5רע' של הליגה הטוען שהעולם שטוח, ואת השחקן המזוקן שהוא האגואיסט, וה-SELFISH ביותר מאז וילט צ'מברליין.

עכשיו היא החתימה שחקן זקן בן 36 שנס ליחו, וכולם עולים עליה, רק בגלל שסטיב נאש הצליח ביכולתו כמאמן ובעיקר באישיותו להפוך את החבורה הפצועה, הרעה, וה-SELFISH הזו לדבר המצליח, המשגשג, הנעים לחזייה בליגה, מבלי להפחיד , להפליץ, ולהבעית אף אחד. קבוצות נהנות בשעה שהן מפסידות לה כי היא עושה הכל בחן, בחסד, וברחמים, כמו שכתוב בסידור.

אווופפפססססס…שכחתי בכלל את בלייק גריפין. מילא, לא נורא. עוד נגר שעבר זמנו.

סטיב נאש החליט 'להתנצל' על שהמנכ"ל והוא מנסים לשפר את הקבוצה. הלייקרס לא עשו זאת עם לברון. עם AD. עכשיו עם דרמונד.

איזה צחוקים.

3. עכשיו דמרכוס קאזינס הפך לסחורה החמה בשוק!

אנדרה דרמונד? NOT AVAILABLE.

למרכוס אלדרידג'? NOT AVAILABLE.

עתה מתנהלת מלחמה בין מיאמי היט ובוסטון סלטיקס מי יצליח למצוא סידור להחתים את דמרכוס קאזינס לפני תחילת הפלייאוף

גם – (https://nesn.com/2021/03/celtics-rumors-boston-likely-to-consider-signing-demarcus-cousins/

גם – (https://twitter.com/massey_evan/status/1376301442349301761)

(ובעוד מקורות רבים גם בבוסטון וגם במיאמי.)

4. שחקני הקליפרס החליטו שאם המנכ"ל והמאמן מטומטמים מדי לא להחתים את דמרקוס קאזינס, הם יכריחו זאת (ויהפכו את הקליפרס ל'ALUMNI' של אוניברסיטת קנטקי…!)

פטריק פטרסון מבקש מטיירון לו כבר חודשיים להביא את קאזינס לקליפרס. עכשיו ראז'ון רונדו מצטרף. לדעתם שלושתם – כולם שחקני קנטקי – יוכלו לעשות זאת ללייקרס.

5. רפאל סטון, מנכ"ל הרוקטס, מגיב לטירטורים שהוא 'מכר' את ג'יימס הארדן עבור חופן בוטנים

עובדה 1: הרוקטס עשתה טרייד על ג'יימס הארדן.

עובדה 2: ויקטור אולדיפו היה אחד השחקנים שהרוקטס קיבלו עבורו.

עובדה 3: אולדיפו משחק עתה במיאמי היט.

עובדה 4: לרוקטס אין הרבה מה להראות לשימון עבור מה שקיבלה עבור הארדן.

רפאל בחר את היום, יום שני, לענות למקטרגים:

"נכון. אין לי הרבה מה להראות לכם היום. אבל יש באמתחתי (הוא לא השתמש במילה 'אמתחתי', אבל אתם מבינים את כוונתי) את בחירות הדראפט הראשונות של הנטס ב-2022, 2024, ו-2026, וכן את בחירות הדראפט הראשונות של קליבלנד ומילווקי ב-2022, וכן את האפשרות להחליף את בחירות הרוקטס עם בחירות הנטס ב-2021, 2023, 2005, ו-2007."

"ההחלטה היתה לעשות טרייד של הארדן עם העתיד. הבה נתראה ב-2031 ונראה מי יצא המנצח את הדיל הזה, וברצוני להזכיר שג'יימס הארדן ביקש להטרידו. הוא הרגיש שהוא נתן את כל מה שהיה לו עבור הרוקטס, והגיע הזמן לנסות דברים חדשים. הסכמנו איתו ב-100%. הוא תרם לרוקטס את כל מה שהיה לו, והחלטנו יחד להמשיך בכיוונים שונים!"

-"האם היית עושה אותו דיל שוב פעם?"

I would for sure, 100%, do that deal again,. Again, you guys don’t have the advantages of knowing everything I know, but literally no part of me regrets doing that deal. I have not second-guessed it for a moment.”

***********

דעתי? אני מסכים איתו ב-100% על מה שרפאל עשה וקיבל עבור הארדן. אבל על אולדיפו הוא ניכשל לדעתי. הוא לא קיבל עבורו שום דבר רציני!

6. מה שהריסון בארנס עשה אחרי ה-BUZZER-BEATER שלו נחשב ב-NBA ל-'חוסר כבוד'. באנגלית נשמע יותר טוב: DISRESPECT!!!

אחרי סל נצחון כזה אתה לא נותן מין טפיחה בטוסיק של קולין סקסטון כאומר, "NICE TRY, BUT NOT GOOD ENOUGH!"

7. בוני ג'יימס (הבן של…) עם תגובה לדורות על ההחתמה של למרכוס אלדרידג' ע"י הנטס

לבוני ג'יימס (הבן של…) הייתה תגובה לדורות על כל הרעש של החתמת למרכוס אלדרידג' ע"י הנטס שפרצה VIRAL:

8. ארון גורדון עם גופייה חדשה מס' "50", והמבין יבין…

שתי סיבות לגופייה מס' 50 – המספר החדש של זאק לוויאן:

1)התחלה חדשה

2) להזכיר לכל שופטי תחרות הדאנק שהם דפקו אותו פעמיים, כשלמרות דאנקים של 50, הוא לא זכה פעמיים בתחרות, למרות שהיה ברור לכל בר בירב שהוא היטה המנצח.

9. פיל ג'קסון – בשעה של שידור – מאשים את כרמלו אנטוני כאחד מיני כמה שגרם לכישלונו בניקס

(בהזדמנות אחרת אסכם את כל מה שאמר, בין השאר שהמדיה בעיר התנהגה אליו 'כאילו הייתי דונלד טראמפ')

בין השאר, על כרמלו:

“Carmelo, I think, wanted to be a leader, but I don’t think he completely knew how to be a leader as a player,” Jackson said. “And I think that the strength of his personality was intimidating to some of the coaches that were asked to coach the team. And so there wasn’t this compliance that has to happen between players and coaches. And as much I tried to interject my own beliefs, I don’t think you’re close enough to the ground in that situation to really be effective in dictating how things are going to be done.”

10. פינת הטבע: הזבוב

ככה זבובים מזדווגים
ראש הזבוב

הזבובים – (שם מדעי Brachycera). מצאתי כמויות חומר גדולות מאז על יותר מ-1,000 מיני הזבובים בעולם. התרכזתי בעיקר באינציקלופדיה בריטניקה וויקיפידיה. עשיתי כמיטב יכולתי לתרגם מושגים שלעתים לא מצאתי אותם במילון אנגלי-עברי ורק במילון מדעי באנגלית הצלחתי – אני מקווה – לפרשם נכון.

לזבובים זוג כנפיים יחיד, והם ניחנים בכושר תעופה מעולה. שלושת חלקי הגוף – הראש, החזה והבטן מאוחים זה לזה ולא ניכרת חלוקה בולטת לפרקים. העיניים מכסות חלק ניכר מהראש. מבנה הכנפיים עושה מהזבוב את אחד מבעלי החיים המעופפים היעילים ביותר בתעופה ושינויי כיוון.

למינים רבים של זבובים חשיבות כלכלית עצומה. זבוב הבית שאנחנו מכירים כה טוב – לטוב ולרע – ומינים נוספים משמשים וקטורים חשובים להעברת גורמי מחלה. הרימות של מינים מסוימים של זבובים הן טפילות על בני אדם או בהמות. מינים אחרים, כגון הכזבוב הים תיכוני הם מזיקים קשים לגידולים חקלאיים. למינים רבים חשיבות אקולוגית כמפרקים של חומר אורגני. תכונה זו משמשת לעיתים ברפואה משפטית לצורך קביעת מועד המוות בגופות.

הזבוב נחשב לאחד ה-INSECTS החשובים ביותר באקולוגיה, ובאנושות. Flies are important pollinators – מובילי ומעבירי אבקה. בכך הם נחשבים לגורם חשוב ביותר ב-plant pollination. ריבוי צמחייה, ושמירה מיני צמחים, שיחים, עצי פרי, ושאר ירקות. אבל הרע שבהם הוא שהם גם מעבירי מחלות כמלריה, נגיף הנילוס, דלקת קרום המוח (ודלקות רבות אחרות), וכן מחלות מהן סובל האדם שמקורם באוכל וצמחיה.

ישנם מקומות בעולם בהם הקדמה מפגרת, והזבובים מצליחים להתרבות במספרים עצומים והם גורמים לנזקים גדולים לחי, להטרדה מאין כמוה לבני אדם, ולמחלות לבקר/בהמות.

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 101 תגובות

 1. קראתי מעט מהתלונות של איי סמית' על כך שהנטס והלייקרס "קונים" אליפויות.
  מה יש לומר?
  משעשע, משהו, הזיכרון הסלקטיבי שלו.
  הלייקרס הגדולה, הסלטיקס הגדולה, שיקאגו הגדולה. כולן היו סופר-טימס.
  למה הוא מצפה?
  שהנהלת הנטס יחליטו שזה לא ג'נטלמני להתחזק? . . .
  .
  תודה, מנחם.

  1. גיא אתה חייב להסכים שהתופעה כל פעם מקצינה. וזה הופך נורא יותר. הלייקרס החתימו את פייטון ומאלון בסוף הקריירה שלהם. ואז בבוסטון החתימו את גארנט ואלן בשיאם. ואז לברון וויד ובוש קבעו לשחק ביחד וזה רק מקצין ומקצין. אם לא יהיה לזה סוף לעולם לא נזכה לאלופה בסגנון יוטה שנבנתה לבד ומשחקת קבוצתי

   1. אני חושב שספציפית יש משהו בשוק הבייאאוט שנהיה בעייתי, טראסט העלה פה אתמול קישור שסוכנים מאיימים על קבוצות משוק קטן שלא יביאו להם שחקנים אם לא ישחררו שחקנים בבייאוט. יש בזה משהו לא ספורטיבי (או מנוצל לרעה) גם אם הלייקרס והנטס לא אשמות בזה

    1. לראשונה אני שומע על איומים של סוכנים. אם זה נכון,
     אז "בעייתי" זה אנדרסטייטמנט.
     .
     זה לא יכול להיות משהו שנמשך לאורך זמן,
     היות ובעלי הקבוצות מהשווקים הקטנים הם רוב בקרב בעלי הקבוצות בליגה.

     1. ונגיד שזה לא נכון, נראה לי בעייתי מהצד של האוהדים והליגה (לא של הקבוצות האלה כמובן) שלא מעט שחקנים ותיקים עם חוזה מסתיים הולכים באמצע העונה לקבוצות הכי חזקות גם ככה בשביל בוטנים גם אם הם מוותרים על חלק מהחוזה שלהם בשביל זה.

      1. בנקודה זו אנחנו חלוקים. קבוצה ושחקן שמגיעים להסכם שהוא הדדי, זה לגיטימי לטעמי. ושחקן חופשי שבוחר היכן לחתום, כנ"ל.
       אני מוצא את זה סביר לגמרי שחקן בוחר לתעדף תואר על פני כסף.
       זה דווקא מצב בו לא השוק הגדול שמשחק תפקיד מכריע (ע"ע קליבלנד של לברון).

    2. אין סיכוי בעולם שהעניין עם הסוכנים נכון. זה לגמרי שוק של מעסיקים – על כל לברון אחד יש מאות בראד וונאמייקרים – לכל המאות וונאמייקרים האלו גם יש סוכנים (הרבה גם בסוכניות של הגדולים) והם מתמודדים על מספר מאוד מצומצם של מעסיקים.

     לעניין למרכוס/בלייק, אין פה שום דבר בעייתי. שחקנים בשלהי הקריירה רוצים טבעת – זה תמיד היה ותמיד יהיה.
     דראמונד זה סיפור קצת אחר, שחקן שיש לו עוד חודשיים לחוזה וקיבל הזדמנות לשחק עם האליל שלו, בעיר שהוא אוהב. מה רע.

     1. לברון אחד הוא התאגיד למי אכפת מ100 ואנמייקרים? יביאו חדשים מהגי ליג 🙂
      הגיוני מאד שדברים עובדים ככה אבל זה לא חדש, לא צריך להיתמם שהכל נקי.
      אני עם טראסט לגמרי שהקאבס עשו טובה לשיקצה עם דראמונד. לתאגיד יש גם חבר בטנש. ג"ג שזה מצחיק כי זה גם 2 המייסדים וגם הגי אמ 🙂

      1. אתה רואה חשבון, לא? תעשה חישוב של כמה שחקנים בדרגה של פחות מאול-סטאר יש בליגה, תחבר את כל העמלות שלהם (נגיד 10% מהחוזים שלהם, למרות שאצל שחקנים כמו לברון העמלה כנראה נמוכה מזה בה ר ב ה), ותראה אם המתמטיקה שלך נכונה. וצריך גם להוסיף עוד הרבה פקטורים, כמו שחקנים שהם מייצגים שלא נמצאים בליגה אבל הסוכן מקווה ומנסה למצוא להם מקום.

      2. 4% אני מבקש

 2. מנחם גם ב2031 הוא יהיה טמבל המנכל למה? בחירות 2022 של הנטס והבאקס שוות לתחת. שלהי סיב 1. אז ירדו 2.

  2024? בחירה די גבולית אפילו לא לוטרי לדעתי אבל ייתכן לוטרי…מה יוסטון יוציאו שם? קדחת.

  יש לו תכלס 2 בחירות דראפט טובות של 22 של הקאבס ושל 26.

  גיימס הארדן שווה 2 בחירות דראפט?

  הטמבל היה מקבל מפילי גם 2 בחירות כאלה אפילו 3 ועוד את סימונס טייבול ומקסי….

  היה סגור עם מקסי טייבול סימונס ווד ותכלס היה צריך להביא רכז בדראפט עם הטנק השנה….
  דיל קטסטרופה תמסור לו בשמי.

  קאזינס הוא די גופה. גם אם הוא יכול לעשות משהו בהתקפה הוא הורג אותך בפיק אנד רול בהגנה כל הקבוצות ישחקו על זה בפלייאוף וגם סיכוי טוב שיפצע. מי יש להקשיב לאהבלים כמו רונדו ופט פטרסון.
  לא הייתי נוגע בו אלא אם זה במינימום שאין מה להפסיד.

  1. אתה באמת.חושב שהסטון הזה לא היה עושה דיל עם החבר שלו ומי שקידם אותו ביוסטון?
   סטון קיבל הוראה מלמעלה שלא עושים טרייד עם דריל מורי לא משנה מה הוא מציע , יותר מזה סטון קיבל הוראה שעדיף.לעשות טרייד לנטס כדי לדפוק את מורי כמה שיותר.
   כל זה כבר דווח על ידי ווג', שאמס ואחרים

    1. איזה מקור אמין? אצלו כל מה שקשור לסיקסרס = אכלו לי שתו לי דופקים אותנו, כל מה שקשור ליריבות של הסיקסרס = רע, טיפשים, מלוכלכים

      1. אתה מבין שלהביא שלושה או שלושים מקורות שכולם מצוטטים ספקולציה של בן אדם אחד שהתבטא בפודקסט זה לא ממש עוד מקורות אלא רק מקור אחד שחוזר על עצמו?

      2. הבאתי את שלושת הלינקס ראשונים שעלו בעמוד
       אתה מבין שאין פה איזה אתר קיקיוני.
       מדובר פה ב NBC ו CBS , חברות די מכובדות גם si מעלה את אותה כתבה.
       כריס היינס מיהאו הוא כתב עם מקורות טובים שלא מפרסם שטויות .

       בכל מקרה אתה לא חייב להאמין

      3. בסדר, אבל הם כולם בסה"כ דיווחו על מה שהיינס אמר בפודקאסט ואין לאף אחד מושג מי אמר לו את זה והאם המישהו הזה אמין. גם כתבים אמינים בדרך כלל לא תמיד מקבלים מידע אמין, ולא במקרה זה משהו שהוא זרק בחצי הערה בפודקאסט ולא משהו שדיווח עליו בצורה נרחבת. לא בלתי סביר להניח שלא היה לו אימות ממקורות נוספים לטענה ולכן קשה לקחת את הטענה כבעלת אמינות גבוהה.

      4. אז בשביל להתנקם בדריל מורי הם שלחו את הארדן – שגרם להם הרבה יותר נזק והשפיל אותם פומבית הרבה יותר ממורי – לקבוצה שהיתה המועדפת עליו ?
       .
       קשה לי להאמין.
       הטמטום של יוסטון בכל מה שקשור לטרייד שכן התבצע (במיוחד החלק של אולדיפו/לאברט אבל לא רק), מראה שפשוט מדובר בארגון חסר מושג ברגע הזה בתולדותיו.
       .
       occam's razor

 3. תודה רבה מנחם.
  בדלי ביל מחרב לויזרדס על חשבון מספרים אישיים ופלופים. בדיוק כמו כרמלו בניקס בזמנו – הם לא יגיעו לכלום כל עוד ימשך ככה.
  ווסטברוק די ליצן אבל עעננקק

 4. כנראה ששתי אלפות כמו ביל וווסטבורק לא בריא ביחד לקבוצה. האצ׳מורה זרק הלילה 24 זריקות הרבה יותר ממה שרגיל אז הקבוצה נראית אחרת. מצד שני בלי ביל ווסטבורק אפקטיביים ביחד הקבוצה לא מספיק טוב לפלייאוף.

  1. הבעיה שם זה רק מאמן. לא ראס ולא ביל. אתה צריך להקיף אותם בותיקים שעושים הגנה שיכסו עליהם ולא במתלמדים צעירים. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. או שאתה מפתח שחקנים צעירים או שאתה הולך עם ביל וראס על כאן ועכשיו ואז תביא ותיקים שיודעים לעשות את מה שצריך.
   ביל מפלץ, ראס פחות אבל לעלות לפלייאוף במזרח הוא עדיין יכול. הבעיה שם זה שאין הגנה חוץ מאבדיה אף שחקן לא שומר בווש, כולם רוצים להיות כוכבים לכן כל ההפסדים שלהם ומאמן מפגר שעלה להם העונה גם בסגל הזה ב10 נצחונות לפחות.
   כל מי שמתלונן על ביל בא עם שריקות מהבית. אם הוא פתאום יעבור למיאמי או משהו בעתיד אחכ כולם יהיו מופתעים איך הוא מנגב גם בנצחונות, למה כי יהיה הגנה סביבו.

 5. תודה מנחם.
  מתי האריסון בארנס החליט להיות האיש הרע? איפה זה היה בפלייאוף 2016?
  הוא מוציא את זה על הקליבלנד הלא נכונה.

      1. טוב אתה יודע מה היו האחוזים של דאדלי בזריקות עונשין…

      2. שאק חתלתול, הוא כנראה היה דופק בו מבט עם חצי חיוך מזלזל וזורק איזה משפט.
       אני בהחלט מצדיע לדאדלי שלא התחיל לבכות במקום ונתן הצגה קטנה בשביל לשמור על כבודו. אני הייתי בורח בדמעות לחדר ההלבשה.

      3. גילרי, דברים כאלו זה רק אתה זוכר.

      4. שניכם כמובן צודקים

  1. מה צודק? הרס את הניקס עם הארכת החוזה שנתן לו, מה הוא לא ידע באותן רגע את כל מה שעכשיו הוא טוען? פתאום כרמלו אשם? צביעות לשמה

 6. מה שבארנס עשה זה טראש כל כך עדין שאם גם דבר כזה אסור אני שוקל לעבור לדארק סייד, עם הסדקים בין צמד השברסית׳ ותחת ההנחה שתמיד צריכים להיות שתיים אולי סנאטור פאלפשימונטין יסכים לקבל אותי כאפרנטס חדש במקום לורד ברוך.

  1. אפשר עדיין להגיד על מישהו שהוא עשה משהו מגעיל בלי לנסות להעלים אותו מהחיים הציבוריים או לאחל לו דברים נוראיים.
   הגבנו. אנחנו נמשיך הלאה. גם בארנס. גם סקסטון לא הולך להתלונן עם האשטאג metoo על זה. הכל טוב.

   1. אפשר גם להגיד שזה בכלל לא מגעיל ושהשחקנים לא צריכים להיות מאמא תרזה כמו שהליגה והשופטים מנסים לגרום להם להיות

  2. אהה ברוך שחקן של 25 נק למשחק איפה לוותר עליו. אתה מביא קצת הגנה ופלופים אבל להחליף בברוך לא.
   אבל צריכים שחקן שישי מהספסל מוכן להחתים אותך על מיד לבל אבל חוזה קצר כי כל העונה היית פצוע ולא הופעת למשחקים כמעט, צריך לראות מה הכושר שלך. לא היה לנו מחליף טוב מאז אדיסו

   1. חחח, לא חסרים שחקנים שמגינים על עצמם ברשת החברתית אז למה לא משפחה? אגב לא רק דוראנט – ראה כאן דוגמה לשחקן ששוחרר אחרי התנהגות כזאת: https://ca.sports.yahoo.com/news/is-tony-de-angelo-roasting-fans-on-twitter-with-a-burner-account-035955667.html
    .
    עכשיו הכל הגיוני – "קורי" ו"דורנאט" זה בסה"כ מבטא אמריקאי של ילד שמדבר עברית במבטא אמריקאי 🙂
    .
    בוא נראה כמה אתה חד, מי זה עוד מזכיר לך שהיה מבטא שמות ככה?

      1. יותר חלוד…

      2. על פוטבול..

      3. יש מצב שקראתי אבל לא שמעתי?

      4. כן (כרגיל לא ניסחתי טוב מעצלנות)

      5. אברהמי?

      6. גרייזס?

      7. חאא
       "פייטן" מצלצל מוכר?

      8. חאא = לאא

      9. על מי דברתם, אור וגילרי???

      1. חחח, היו ימים

      2. לגמרי. אף פעם לא הבנתי איך בן אדם כל כך מוכשר כל כל מסובב.

      3. אבל נכון זה כיף להיות בצד השני של החידות

      4. רציתי לרשום שאם הצלחתי להתקיל אותך אני את שלי עשיתי 🙂 ולגבי הבחור אכן זכרתי במעורפל שקרה איתו משהו לא בסדר אבל כבר לא זוכר בדיוק..

      5. אני לא קלטתי. על מי אתה ואור דברתם?

      6. אחד שכתב פעם באתר אחר על פוטבול והתעקש לרשום בדיוק כמו שהוגים באנגלית, כמו "פיצברג" במקום פיטסבורג וכדומה

 7. נראה שכול הליגה בחיפוש אחרי סנטרים מזדקנים. קאזינס היה ב 5 השנים האחרונות יותר פצוע מאשר כשיר. אבל אני לא מאשים אף קבוצה שמנסה להחתים אותם. תמיד יוכלו להגיד, ניסינו.

 8. כל מי שמתלונן על זה שגריפין חתם בנטס אמר במשך שנתיים שהוא גמור. הם אול סטארים לשעבר, היום הם כבר יצאו מהרוטציה בקבוצות שלהם.
  ברור שיותר קל לשחק ליד הארדן, דוראנט וארווינג, אבל לאן הנטס יגיעו תלוי אך ורק בשלושתם (ולטעמי בעיקר בבריאות של דוראנט)

 9. תודה מנחם, יופי של מעורב. קאזינס במיאמי יכול להיות הימור מעניין, אבל אני חושב שאם הם היו רוצים אותו הוא היה חותם מיד אחרי ששוחרר. אותו דבר תקף גם בקשר לדווין דדמון, לא הייתה סיבה לחכות עד עכשיו.
  .
  אבדיה במקום ביל זה לא הפתרון, אני לא חושב שיש פתרון לסגל של הוויזארדס. ווסטברוק לא יתן 35-14-21 כל משחק וגם לא כל 5 משחקים, ברוב המשחקים הוא לא מספיק טוב בשביל הנפח שהוא לוקח בהתקפה. אולי יצליחו לעשות פליי-אין כי זה לא קשה במזרח, אבל לא הרבה מעבר.

   1. תודה. הייתי שמח להתחיל להכין פרומואים לאיזה ערוץ ספורט/ליגה, שיהיה כיף בעיניים.
    כרגע אני בעיקר עושה Corporate Videos וגם עשיתי שני קליפים למוזיקאים.

  1. משובח!!!
   .
   הזדמנות טובה להזכיר לך שאמרת שתכתוב לנו משהו. באופן דני איינג'י אני מוכן להטריד את הפוסט הכתוב עבור וידאו כזה לפתיחת הפלייאוף – כמה היילייטס של כל קבוצה בשרשור לפי הסדרות, או משהו כזה (או אחר) יכול להיות לגמרי מגניב.

   1. תודה.
    עוד לא מצאתי רעיון טוב לכתיבה, או זווית מעניינת מספיק.
    לגבי סרטונים – אולי דווקא הדגמות עם חיצים של כמה מהלכים חכמים? "סטף הולך לכאן, דריימונד מוסר משם, איזה מהלך מבריק".
    יכול לעשות את זה בשיתוף פעולה עם מישהו.

 10. תודה מנחם!
  ווש גרועה. נקודה.
  ראיתי את קובי בעונות הכי סוליסטיות שלו זה אפילו לא קרוב לסוליסטיות של בראדלי ביל. האיש לא רואה אף אחד מסביבו העונה יותר מכל שחקן אחר, מהשפת גוף נראה שהוא לא מאמין בווסטברוק שיביא אותו לאן שהוא ולא מחזיק ממנו.אבל זו גם אשמת המאמן או איך שלא תקראו ליצור שעומד קרוב לספסל השחקנים.

  גם הזריקות של ווסטברוק היו רעות ולא מתוכננות, במקרה זה נכנס, ממש במקרה. ווש קבוצה חסרת כיוון.

 11. קורע מצחוק שאמרת שארון גורדון רוצה להזכיר לשופטים שלא נתנו לו את הניצחון שהגיע לו בתחרות ההטבעות, ואז המשכת לקרוא לו זאק לאבין.

 12. תודה מנחם
  דווקא לדעתי מה שהיה מעניין יותר בראיון עם GM יוסטון זה שהוא אמר שהארגון קיבל החלטה שלא להמשיך עם אולדיפו. אם זה נכון, מעניין מה השיקולים…

  על הזבובים – בשונה משאר החרקים המעופפים אצלם 2 כנפיים הפכו למין איבר כמו ג'יירוסקופ מה שנותן להם את יכולות התמרון האוויריות המדהימות שלהם. בטח אחרים ידעו להוסיף יותר ממני, לא מומחה סתם גרופי של ג'ף גולדבלום 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט