בלוג חי והכנה לקראת משחק 4 בגמר מערב / שחר צ'קוטאי

בלוג חי והכנה לקראת משחק 4 בגמר מערב / שחר צ'קוטאי

דנבר נאגטס (1) – ל.א לייקרס (2) – 4:00

לקראת יום הכיפור המתקרב ובא ואיתו גם הסגר היום ננסה להיכנס קצת למוד רגיעה ומחשבה. נתחיל בציוות מיוחד שנוגע לי בלב.

לאחר משחק בו הלייקרס הפסידו לראשונה בסדרה מגיע משחק קריטי עבור שתי הקבוצות. דנבר מגיעה כשהמומנטום בצד שלה אחרי משחק וחצי של שליטה בסדרה. הלייקרס הצליחו לעצור את הנאגטס ברבע הרביעי ולעשות קאמבק אך מעט מדי ומאוחר מדי. במשחק הקרוב הלייקרס ירצו לחזק את הנקודות החלשות מהמשחק הקודם, ההגנה והשליטה בגובה. דנבר לעומתה תרצה מאוד להכניס מהר את כל שחקניה למשחק ולתפוס יום טוב בהגנה ובהתקפה. ראינו את מייק מאלון עושה התאמות מצויינות ונראה שהשמירה על לברון מתהדקת וגרנט נראה מצויין הגנתית. דיוויס שהיה מצויין בשתי המשחקים הראשונים, אך במשחק האחרון מלבד נקודות שהיו משמעותיות הוא לא השפיע מדי על המשחק.

דיוויס בסדרה מעמיד ממוצעים של 31.7 נק' ו-7 רב'. כאשר דנבר לא מצליחה למצוא לו פתרון בהגנה. לברון בסדרה שמזכירה נשכחות עם 23.7 נק' 9 אס' ורב' ו-1.3 חסימות אך גם עם 5 איבודים  למשחק. קיסיפי משמש ככינור שלישי וקולע 13.7 נק'. פלייאוף רונדו נותן תפוקה טובה ומחלק 8.7 אס' עם 2 חטיפות ו-6.3 נק'.

יוקיץ ומארי ממשיכים להיות צמד חמד כאשר שניהם קולעים כ-24.5 נק' לראש. מארי מוסיף 5 רב' ו-7 אס' עם 1.3 חטיפות. יוקיץ' קוטף 7.3 ומחלק 5.3 עם 1.7 חטיפות. גרנט שעושה הגנה מצויינת קולע 14 נק עם 1.7 חט'. דנבר מציגה 10 שחקנים שמשחקים יותר מ-10 דק' בסדרה.

סל הרחמים

נקודה מרכזית לנצחון של הלייקרס:

תנועה – המלאכים בסגול-זהב עם סמל הממבה שכחו להיות כמו נחש ולזוז, ונתקעו במשחק האחרון על בעיות התנועה. אין תזוזה של השחקנים בקשת השלוש ולתוך הצבע, הנקודות שהושגו היו קשות ולא מספיקות. ראינו את לברון משחק לעיתים כפינישר ולא כמנהל משחק והמשחק של הלייקרס זרם בצורה מצויינת כאשר רונדו מוביל. לברון מנהל משחק מצויין אך לרגעים ארוכים נראה שכל מה שהוא מחפש זה לסיים את השעון ולזרוק זריקה קשה.

נקודה נוספת שחשובה לניצחון של הלייקרס הוא המלחמה בצבע, הן בהגנה הן בהתקפה והן בריב'. התקפית הקבוצה של ווגל המשיכה לתקוף את הצבע אך עם קושי מסויים, ומחוץ לקשת הם היו על הפנים. דנבר לעומתה הייתה כרגיל די טובה משלוש והפעם היא הייתה מצויינת בצבע עם 46 נק' כאלו. הדגש פה הוא על הרב'. יהיה קשה ללייקרס לנצח ללא רב'.

נקודה לניצחון של דנבר:

שחקני המשנה – יוקיץ' יתן מה שיתנו לו וינסה להפיק זהב, מארי זה החוצב הראשי בזהב אך כל השאר צריכים להושיט יד. גרנט עושה יופי של עבודה על לברון, מילסאפ התעורר לרגע ונראה טוב, מייקל פורטר ג'וניור נותן את האש ההתקפי חסר הגבולות, כאשר גם גארי האריס ומוריס נותנים את שלהם. העומק של הנאגטס הוא המפתח לניצחון הלילה.

שונאי לברון בעקבות ההימור.

הימור: הלייקרס בבעיה. מצד אחד היא לא רוצה להפסיד ואז להילחם על משחק 5 אך מנגד אם היא תנצח היא תשים את דנבר במצב של 3-1 וזה הכי מסוכן שיש. לדעתי הלייקרס יקחו הלילה ויתאפסו על עצמם לקראת הגמר.

אגב, במידה ורונדו מוסר 7 אסיסטים הוא עולה למקום ה-8 על חשבון סקוטי פיפן בטבלת המוסרים. לברון אי שם מקדימה במקום השלישי

שנה טובה, גמר חתימה טובה לכל הקהילה היקרה הזאת שנקראת הופס!

לפוסט הזה יש 580 תגובות

  1. אני, בגלל שאני בפיגור של 7 שעות, ניכנס תמיד מאוחר ואיש לא קורא את תגובותי. אז אני פותח בשיטה חדשה ומגיב כבר בתחילה אפילו שאת מה שיש לי לומר אין קשר לתגובה (הכמעט אמיתית…) של אבי הייקיקוץ – חברי משכבר הימים:
   שימו לה כיצד שחקני דנבר מקפיאים את מייקל פורטר. הוא אחד מקלעי השלשות הטובים ביותר ב-NBA ולמה הוא לא מקבל כדורים – אין לי מושג.
   ואני מסכים עם שחר שהגבוהים של הלייקרס (אני לא מדבר על דווייט האוארד או ג'בל מגי שלא יודעים שום דבר מלבד לעמוד תחת הסל, אבל מינימום הדקות שלהם הופך אותם ללא חשובים) – אני מדבר על AD ולברון – לא משחקים מספיק תחת הסל. הם היו יכולים לעשות שמות בדנבר אם היו נמצאים בצבע חצי מהזמן שהם מסתובבים אי שם בפרימטר.

    1. שזו בדיחה גרועה כתירוץ לכתוב "ברכות על הגראווטאר החדש, נגמר כבר הפרויקט ההוא מלפני כמה שנים שחיכית לו שיגמר?" אבל עם לשכוח לכתוב את החלק החשוב.

      1. i call it life

      2. unlife

      1. 😂

 1. מקלט האנטי קקי בריח בולבוס יפתח 5 דקות לפני שריקת הפתיחה,
  נדרשת הצגת כרטיס ללל לפני הירידה למקלט,
  בובות וסכינים ינתנו לכל דורש,
  ניגוב מסריח של האחד והיחיד, הבולבוס,השיקוץ,הקופיף #1

 2. הכל תלוי בצוות המסייע של הלייקרס.ברגע שהוא משחק טוב הלייקרס כמעט בלתי מנוצחים.
  מה שהכי הפריע לי במשחק הקודם זה שהייתה הרגשה באוויר שהלייקרס קצת הורידו את הרגל מהגז ולא הייתה אותה תחושת דחיפות וראבאק אתם משחקים מול דנוור הקבוצה שהטקטיקה שלה זה להרדים את היריב ואז שהיריב מתעורר הוא מגלה שזה מאוחר מדי
  וחוץ מזה עד עכשיו אני לא מצליח להבין איך דיוויס לקח רק 2 ריבאונדים משחק שלם!!!

  1. אילו היה נמצא מדי פעם תחת הסל ולא מבלה את זמנו בפרימטר אז אולי גם הוא היה מצליח לקחת עוד כמה ריבאונדים. אני מאמין שהיום הוא יתבקש במחילה להיות קצת בצבע.

 3. בשתי המשחקים הקודמים בפלייאוף שהלייקרס הפסידו הן ניצחו משחק אחרי אלה לא בצורה משכנעת מצד שני דנבר סיימו את משחק שתיים בקאמבק שנגמר עם שלשה של דייויס והפסד במשחק שלוש הם רכבו כל המומנטום של הקאמבק וניצחו אבל גם לליקרס היה אותו סיפור אז האם הם יגיבו כמו אחרי כל הפסד ואז ישלהם פחות סיכוי היום כי דנבר זה לא יוסטון או שמא הלייקרס יעופו על המומנטום ויתנו בראש
  הימור שלי לייקרס +15

  1. בשל התוצאות, הלייקרס לא כל כך נאלצו לעשות התאמות מרחיקות דרך בסדרה עד כה, ומלבד הוצאת האזורית מהקופסה במשחק האחרון הם פחות או יותר דבקו במה שהם באו איתו בהתחלה.
   בשני משחקים האחרונים הלייקרס לא הצליחו להוציא את הנאגטס מהמשחק שלהם כמו שעשו בראשון.
   יכול להיות שהם יביאו משהו חדש למשחק היום כי הנאגטס היו טובים יותר בשני המשחקים האחרונים וזה בעיקר מזל עבור הלייקרס שהם מובילים 2-1 ולא בפיגור.
   מצד שני הלייקרס יכולים לנצח בלי שינויים אם הזריקות לשלוש יפלו פנימה באחוזים טובים לערב אחד ו/או שהשיפוט יעשה עבודה נוספת עבורם, בלהוציא את הנאגטס מהמשחק.

  2. אאילו היה נמצא מדי פעם תחת הסל ולא מבלה את זמנו בפרימטר אז אולי גם הוא היה מצליח לקחת עוד כמה ריבאונדים. אני מאמין שהיום הוא יתבקש במחילה להיות קצת בצבע.

 4. נקווה למשחק טוב, הקודם היה בינוני, והמשחק במזרח מהערב היה קשה לצפייה, נראה לי שמפה רק עולים. מאמין שלייקרס משפרים את השלשות ל 30% ודייויס לוקח 8 ריבאונדים ומנצחים בהפרש קטן

 5. מילסאפ היה טוב? באיזה שנה בדיוק?
  כל שנייה שלו על המגרש זה נזק. לא שווה כלום בהתקפה חוץ מלהחטיא לייאפים במקרה הטוב ולנפח סטטיסטיקת גגות לדייויס ולברון במקרה הגרוע ולא מצליח להשפיע מספיק בהגנה.
  מ.פ.ג' שטיח כמו מילסאפ בהגנה אבל הרבה יותר טוב בהתקפה, גם אם לוקה בקבלת החלטות בעייתית אבל נסלחת בהתחשב בגילו הצעיר.
  גראנט מעולה כמו הדוד משיקגו. איך אוקלהומה ויתרו עליו?

  הערב 2-2 צמוד.

  גו ד נ ב ר ! ! ! ! !

  1. מסכים עם כל מילה.
   דנבר רחוקים חוזה אחד נוראי עם מילסאפ (מה שהיה צפוי לגמרי וכתבתי על זה כבר ברגע שנחתם) מלקחת אליפות יחסית בקלות. בכסף הזה יכלו להביא את פורזינגיס או סטאר אחר בעמדה 4. באסה.
   הוא והפציעות שך האריס זה הדבר היחיד שאולי לא יתן לנאגטס אליפות.

   1. אתה סתם זורק שטויות באוויר. אתה חושב שכל שחקן רץ לחתום בקולורדו כאילו זה ל.א או ניו יורק.
    הלוואי ששחקנים כמו קוואי או אפילו פול ג'ורג (לא שאני כזה מחזיק ממנו אחרי הפלייאוף הזה אבל לשם הדוגמה) היו מבקשים לעבור לקבוצות כאלה. אבל כמו שאנחנו רואים הם מעדיפים את החשיפה של הערים הגדולות או הכסף מהפרסום מהמקומות האלה.
    הנה קח עוד דומה: סן אנטוניו – הם כבר סגרו עם מרכוס מוריס בקיץ על חוזה, ואז הוא עשה אחורה פנה ובחר ללכת לניקס שאין לה שום התנהלות של קבוצה תקנית או עם יומרות לפלייאוף.
    זה קל לדבר על להביא שחקנים בקליבר גבוהה, אבל מה אם הם לא רוצים להגיע אליך ומוכנים רק תמורת חוזה גבוהה מהשווי שלהם?
    לקוואי/ פרוזינגיס או כל סטאר אחר בקליבר הזה, עוד 2-3 מליון זה פחות משנה, אז מה שאתה מקבל זה שחקנים מהדרג השני או השלישי של הליגה.
    אני מניח שדנבר לא ראתה שחקן יותר טוב שהיא יכלה להביא בקיץ ממי שהיה מוכן לדבר איתם אז היא מימשה את האופציה של מילסאפ לעוד שנה.

  2. לגמרי.
   הפנסיונר מילסאפ הוא נזק מהלך שמצליח בכל משחק להחטיא לפחות לייאפ אחד קריטי כשהוא לבד, ובאופן כללי חשוד תמידית בשוטטות.

  1. ברור הוא אפס רציני בפלייאוף שנה אחרי שנה, ברור שיהיו טענות הקטע שגם ללו וויליאמס אין זכות לדבר שהיה מביש, וגם לא למייללת הראל שעדיף שהיה ״נפצע״ ומקבל חוזה גבוה מאשר מה שהולך לקבל עכשיו.

  2. הלכלוכים התחילו כבר בתחילת השנה: https://www.cbssports.com/nba/news/what-to-make-of-clippers-chemistry-after-reported-tension-stemming-from-preferential-treatment-for-stars/
   אבל בהחלט התגברו בימים האחרונים בעקבות ניסיון נאום של פול ג'ורג' שככל המסופר נתקל בעיניים מתגלגלות מצד כמה מחבריו לסגל: https://www.cbssports.com/nba/news/paul-georges-speech-after-clippers-game-7-loss-to-nuggets-was-met-with-eye-rolls-per-report/

   1. אההה, קפל ה…
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    אם היית קורא מה כתבתי על השיפוט לא היית מגיב פה בתגובה אופיינית ל…..

 6. פריוויו טוב וגמר חתימה טובה לכולם. אני מאמין שהיום נראה את הלייקרס הרבה יותר מפוקסת – גם בריבאונד, גם בהנעת הכדור וגם בהתקפה שתהיה יותר מתוחכמת מלברון מכדרר 17 שניות. ינצחו בדו-ספרתי.
  .
  אגב, חשוב לזכור שהמשחקים של גמר המערב מתחילים על השעה האמיתית שלהם (ולא 15-20 דקות לאחר מכן). הג'אמפ בול יהיה כבר ב-04:00

 7. תרשמו מה אמרתי:
  אם 25 ו48 לא ינגבו את יוקיץ-מורי (משחק 1) או גרנט (משחק 2) בעבירות מהירות, דנבר מנצחת.

    1. יואשי לא יודע מהי טבלת אמת, הוא מהאסכולה של הקוריוז, כל תגובה שלהם אמת, ואם יש תגובות סותרות אז גם שתיהן אמיתיות.

    1. ישראל השלישית – הפליטים של שתי הישראליות הראשונות – אני מנסה להתקבל לשם, לא פשוט, הם מבקשים המלצות 😀

 8. תודה על הפריוויו המעולה
  אני עם דנבר הערב. משחק 2 ברח להם, במשחק 3 הם שלטו. יש להם את המספר של הלייקרס.
  דנבר יובילו בקטן במחצית ובגדול בסוף.
  אף קבוצה עוד לא חזרה מ-2:2
  תרשום פאני תרשום, סדאם יא סדאם!

     1. פששש… סחטיין,
      נתחיל לברך אותך בניצחונות
      שמע – אני סובל מחוסר יציבות באחרונה,
      אמנם פיספסתי בשלושה האחרונים (לייקרס, דנבר, מיאמי) אבל פגעתי בשניים לפני זה (לייקרס, סלטיקס) אז אני לא מתחייב כאן. אני באמת חושב באמת ובתמים שדנבר תנצח. מכאן – זה כבר של פאני

      1. ממש סטריקי (דה) שוטר.. לפחות היה לך רצף מפואר שתוכל עליו לספר לנכדים
       .
       אני על 4/4 מאז שהימרתי ברוב טיפשותי על מיאמי במשחק 3. היום 5/5

      2. פאני תן לנו פה ניחוס בחזקת ארבע או חמש לא יודע לאן הגענו, העיקר שהתוצאה האמיתית תהיה ניצחון של דנבר. לא שיש לי משהו נגד לברון והלייקרס, אני פשוט ממש❤️ את דנבר.
       .
       האמת שאני די גזען, תן לי וניל אירופאי כשחקן מוביל והאות ד בתחילת הקבוצה ואלו הקבוצות שאני הכי אוהב כרגע.

      3. לא הבנתי מה אתה מוצא בדטרויט. זו ממש גזענות לשמה.

      4. דה שוט באתי לשים 4 אלף ירוקים על הלייקרס, עד שראיתי את היחס -6.5, חבל שלא הימרת על הלייקרס הייתי שם את הכסף.

      5. גריפין וניל אירופאי? או שהתכוונת שהם יעשו טרייד אפ בדראפט כדי לבחור בדני, פה זה כבר גם ד בשם, גם משלנו אז הוא לא חייב להיות המוביל.

      6. ברוך עוד לא מאוחר לשים, אחרי שתזכה תשלח לדה שוט בירה

      7. ועכשיו אתה מזלזל בסבי?

      8. כן אבל להמר ולשים 4 אלף בשביל להרוויח 600 דולר לא כזה משתלם, אם דה שוט היה מהמר לכיוונה של הלייקרס אז הייתי מהמר ללא ספק (+6.5 על דנבר).

      9. לתשומת ליבך במהלך המשחק ביום ראשון מישהו שם משהו כמו 40000 על הפלקונס כדי להרוויח 1000.
       איזי מאני…

      10. לא יודע לאן נעלם 1 , 1600 דולר, צריך להיות דביל אמיתי או ממש משועמם בשביל לשים 40k בשביל לקחת אלפייה אני באופן אישי מעדיף לקנות עוד שעון.

      11. או אוהד של הפלקונס (מה שמאחד את שני הגורמים).

      12. תקשיבו – לא מציע לכם הלילה להמר נגדי – הפעם אני ממש מרגיש שאני פוגע. דנבר בדו סיפרתי. זה סגור. פאני רשם 💪

      13. אוהדי נאגטס ברחבי העולם קופצים מבניינים.

 9. מכל היתרונות של דנבר, הבולט ביותר הוא האגרסיביות והנחישות של שחקני המשנה שלהם, הרבה פחות מהססים בלקחת את הכדור עד הסוף, הרבה יותר אנרגטיים בריבאונד ובהגנה. קשה לנחש לאן ילך משחק כזה, הקבוצות די שוות, מספיקה התעלות של שחקן בודד כמו היום בבוקר כדי להכריע.

 10. לדנבר צריך להיות בראש שיהיה בוודאות לפחות עוד משחק אחד שהצמד פוסטר את בראדרס ישפטו וירחיקו את יוקיץ' על שוטטות, ואת מארי על זה שהוא קנדי.
  כלומר כרגע הם כבר בפיגור 3-1 "אפקטיבית" כמו שהם אוהבים, אז יאללה בלגן.

 11. אחלה פריוויו תודה רבה צ'יקו.
  .
  קשה לי להאמין שה"נמנום" של המשחק הקודם יחזור על עצמו, מאמין שנראה את שתי הקבוצות חדות יותר. הלייקרס כנראה גם לא יחמיצו ככה שוב מחוץ לקשת. מה זה אומר? שיהיה משחק צמוד וטוב, ובסיומו… נראה לי שדנבר מנצחת.

 12. תחושה שלי שהג'וקר ומארי לא מגיעים למשחק היום, או לפחות אחד מהם. הלייקרס ישתפרו בריבאונד(בטח הכניסו לאיי.די לראש חזק את הנתון מהמשחק הקודם,) ובאחוז משלוש, גרנט יחזור למימדים הרגילים, ולבטח אחד או יותר משחקני המשנה של הלייקרס יגיעו למשחק. להערכתי יהיה ניצחון לייקרס . רק שיהיה שיפוט שלא ישפיע על התוצאה הסופית.

 13. אחלה פריוויו, תודה רבה
  דיוויס כבר דיבר על נושא הריבאונד, הוא יבוא במוד אחר. אני חושש שהערב זה של הלייקרס

 14. צ'אנס אחרון לרדת למקלט האנטי אטום,לאסוף בובות ומחטים
  ולדקור לדקור לדקור,גם שרוף הולך
  נא להציג כרטיס חבר ה-ללל בירידה

  1. יש לא מעט אסיסטים שהן מסירות לפני 4/5 כדרורים של שחקן לפני זריקה. אחת הסיבות שיותר קל להשיג טריפל דאבל היום, אני חושב ששב"ר אמרו שאסיסט צריך להיות רק לדאנק או זריקה ממסירה. צודקים

 15. מארי סופרסטאר, זה הרבה יותר מ4-4 של ההוארד , כל הנקודות באו מהזדמנות שנייה שהוא לוקח ריבאונד על השמנמן הסרבי פעם אחר פעם

 16. וכמובן – עבירה על דייוויס ללא כדור, הולך לקו ונחשו מה? אין הילוך חוזר. זה הזוי הקטע הזה

 17. אויי איזה חלבי יוקיץ בריבאונד הגנה. רבאקקק אם אתה לא מסוגל אתלטית להתמודד מול הווארד אז לפחות תסגור לריבאונד כמו שצריך…
  מארי רותח מהפתיחה וגרמי גראנט מראה עקביות

 18. השריקה השנואה עלי: כששחקן נכנס בזמן זריקות העונשין לריבאונד ושורקים על זה זריקה חוזרת/ פסילה של סל. אין פעם שזה לא קורה ולא ברור למה לעיתים רחוקות כן שורקים עליה.

 19. יצאו בזול הנאגטס.
  הלייקרס בקצב של 148 נק'. הנאגטס צריכים לשמור, לקחת ריבאונד הגנה ו..לרוווווווווווווווווץ!!!
  פורטר חייב חייב להיות יותר אגרסיבי

 20. לייקרס עצבניים, יוקיץ נבהל. ברוך – דאבל טים על דייוויס – מסר לאוהדים הוירטואלים. מקווה שראית

  1. מצאת תפוח אחד רקוב בחבילה אז מה? להסיק ממהלך אחד שאיבד על דאבל טים לא אומר שאין לו חסרונות, דרך אגב עדיף לעשות דאבל על דיוויס מאשר על לברון שמנהל משחק טוב הרבה יותר

 21. אם מייקל פורטר ג'וניור לא ישפר את המשחק שלו ויגוון אותו מיידית הוא יהפוך להיות קוריוז ולא יותר משחקן בינוני עם הבלחות של 30 נק' מפעם לפעם.
  אזלת יד הגנתית, אנמיות התקפית, וone trick pony בדמות זריקת שלשות בלבד

 22. ההבדל הגדול, כמו בשני הנצחונות , הוא הספסל המצויין של הלייקרס לעומת הספסל החלש ביותר (מלבד בינתיים מוריס) של דנבר. שמתם לב שהלייקרס משחקת אזורית???

 23. חחח צוות שידור עודה הכל חוץ מלשדר את המשחק. שעה מדברים על לואיוויל, אחר כך ווגל, עכשיו צ׳אק – הלו? יש משחק !!! תשדרו אותו אולי, כאילו?

 24. איזה כיף לראות את ספסל הנאגטס בפסק זמן – כולם (כולל כולם) קשובים להנחיות של מלון, כמו שקבוצה צריכה להיראות.

 25. אני בדיוק רואה את הסדרה הבחורים,
  והומלנדר מוציא בקבוק חלב מהפריזר,שהבוסית שלו שאבה לתינוקת שלה,
  הבן רקטום הזה השתמש בכוחות שלו לחמם ומיד פתח ושתה ,יאאאאאק אני מקיא

 26. דב שוט ראיתה דאבל הביא ל2 נקודות קלות של הווארד, שוב לדאבל טים יש חסרונות , הוא יכול להיות מאוד אפקטיבי בנקודות מסויימות

 27. לתת ללה-בריק כל היום את הזריקות האלה.
  גם דייוויס לא יקלע באחוזים שקלע עד עכשיו.
  אבל חייבים להיות חכמים ולא לתת לשופטים צ'אנסים לקבור אותם ובנוסף לשים כבר גוף על הווארד וללכת חזק לריבאונד!!

 28. האם היה פאול על מילסאפ? אין הילוכים חוזרים. מארי היום זה הדבר הכי לוהט בליגה. האווארד זה כל ההבדל. לברון עם נעל לבנה ונעל שחורה. זה מסיח את דעתו. ניחוש פרוע? הוא יחליף במחצית.

 29. מילסאפ והאריס יכולים בסוף העונה לקבל תשורה צנועה – אגרטל, קילו דגים, מלון חתוך לקוביות – והביתה.

 30. חברים, זה לא הסל של ג׳ורדן! אין דין ימין כדין שמאלית! דירוג הדברים היפים במשחק:
  1. פול-אפ לונג 2 ג׳אמפר.
  2. שמאלית על הקרש
  3. דאנק 2 רגליים 2 ידיים

   1. ג׳אמפר של דוראנט מכדרור או ריי אלן ממסירה. הכי יפה במשחק.
    שמאליות של ג׳ורדן, לברון הצעיר, ראס הצעיר, בירד – הכי יפה במשחק.
    דאנק 2 רגליים 2 ידיים על שחקנים -רוצחים כמו דומיניק, קמפ, קרטר, גריפין הצעיר – מעורר התרגשות. (אפשר גם 2 רגליים יד אחת. כמו גורדון של אורלנדו או נמוכים – כמובן קיי ג׳יי על אלג׳ואן… טנש עכשיו בוויברציות)

 31. בינתיים עם כל הסימפטיה לדנבר זה נראה האילו הלייקרס רק צריכים כמה דקות טובות והם גומרים את המשחק, דנבר כרגע לא במוד של לחיות או למות…מצד שני דנבר היא קבוצה של מחציות שניות ,

 32. לברון ודייויס לא יוכלו להמשיך ברמה הזו במחצית השניה, הפרש של חמש לא יספיק ללייקרס אם דנבר תתאפס על עצמה – יותר תנועה בהתקפה, יותר כדורים ליוקיץ', מה שפחות דקות למילסאפ, ואז אם הצוות המסייע של דנבר יקלע, הם מנצחים את המשחק.

 33. מקווה לא קמתי סתם אני אחרי 3 שעות כדורסל אינטנסיבי אתמול עייף חבלז סתם הצצתי בבוקס והחלטתי לקום לחצי השני.
  אתמול ניגרנו חבלז היה משחק 3 על 3 ברמת עילית מבחינת השחקנים ואחרי איזה שעה משחק היה 8 6 התוצאה 😂😂😂 כולנו ניגרנו שדוויט היה גאה שאנימרואה בבוקס מנגב היום.
  פצעו אותי בשני האגודלים באחד שטף דם בשני כאב בקטנה חטפתי פיצוצים פעמיים לראש אחת באף ואחת לעין גם. בסוף גם הפסדנו 20 16😶
  צחקנו בדרך על הקפיצות למגינים שמרו עליי בטירוף על ה3 למרות שניגרתי ועשו גם כמה עבירות בזריקות ל3 ומישהו חדש שם אמר אם זה היה nba הייתי עם מלא זריקות מהקו אז אמרתי הייתי ישר קופץ לתוכם בכיף וכולם צחקו

  1. כבר איבדתי ספירה לשריקות זבל שנתנו לדייוויס בלי ריפליי.
   השיקוץ מעיף אנשים בתוקף ברור ומקבל עבירות לזכותו. מהצד השני ממציאים תוקף למילסאפ ועושים וידוא הריגה אחרי שהמציאו לו עבירה בהגנה על דייוויס בריבאונד.
   סידרה מכורה אבל עדיין דנבר יוכלו לנצח אם יהיו מאופסים וחזקים בראש

 34. יוקיץ פשוט נורא הגנתית בול עץ, לפחות יעמוד מתחת לסל כמו דחליל ינסה להרתיע, לזוז הוא לא יכול בהגנה

 35. רונדו שינה תסרוקת?
  לאחיו יש הספק לא רע, עושה פרסומת למספרה השכונתית שאחיו המליאן סידר לו
  🙂

 36. זה ההבדל – אצל הלייקרס רונדו ו-kcp והיום גם קוזמה פוגעים.
  בדנבר האריס מתחבא וכל השאר לא עוזרים. מוריי לא יכול לבד לנצח.

 37. סאאאאאאאאאאאאאאאאמו מכס בברזיל ובבלגיה. אי אפשר לשלוח דגימות לבדיקות DNA בלי שהחומר עובר במכס ומעכב עבודה מדעית.
  גם דואר שליחים מהיר מעוכב בימי הקורונה אותם אנו חווים. חומר מלפני חודשיים עדיין במכס בברזיל שם מתים 1000 איש ביום מהקורונה. בבלגיה כבר 3 שבועות מעוכב ושרות EMS לא מתפקד….

 38. מה שאני אוהב אצל רונדו זה שהוא אפילו לא מזיע
  בנבא כל שחקן מזיע כמו חזיר כבר בדקה השלישית של המשחק
  רונדו יבש
  🙂

 39. אופפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפהההההההההההההההההההה
  רק שלוש, דנוור קמים לתחייה
  הדינוזאור האחרון…..

 40. הלייקרס צריכים להתבייש שהם לא מובלים ב 15
  דוויס מגיע עם קוקיות ולא מלכלך את הציפורניים
  זורק שלשות במקום לתת דאנקים וסטירה עם הבולבול ליוקיץ
  ריבאונד אחד הלילה ינעל אחותו

 41. מתי פלאמלי יבין שכשהוא שומר על דיוויס הוא צריך להיצמד אליו? רץ לקוזמה בשביל להשאיר שוב את דיוויס פנוי.
  מזל שפורטר עם השלשות נותן אוויר לנאגטס.

 42. גיא רוזן חחח איפה אתה😂😂😂
  השופטים טובחים בדנבר😂😂😂 ניטרלו את יוקיץ עם 5. 3 שריקות אוויר מוחלטות על דיוויס ושריקת אוויר על לברון הכל שלייקרס הובילו ב3 😂😂😂😂

 43. פעמיים רצוף היה לדנבר פאול סל על גרנו ומאריי ולא שרקו כלום
  בצד השני דיוויס צורח ודנבר מקבלים פלגראנט

 44. דייויס למד מלברון את כל השטיקים לשוטפים כולל פרצוצים מכל הסוגים, הוא חוסם שחקן ועושה פרצוצ כאילו העבירה עליו…
  שילך לשחק בספייסג'אם בהוליווד…

 45. מתי יעשו תחקיר על הביזיון הזה?
  הורסים את הסדרה משחק אחרי משחק אחרי משחק.
  רבע רביעי ברצף שהלייקרס מגיעים לבונוס מהעונשין ראשונים.

 46. ווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
  שיר הלילה שיר האסימון של ג'קלין לשגג הוויחר
  שמעתי צליל חיוג, שלשלתי אסימון
  חייגתי לז'קלין, במספרה סימון
  הלו מון-שר סימון, תקרא לי את ז'קלין
  הלו, זה לא סימון, הלך האסימון

  אז מה כעת עושים? עוד אסימון נשים
  אני בשביל נשים, מוכן הרבה לשים
  שלשלתי אסימון, עוד אסימון אחד
  איך שנכנס יצא, ישר לתוך היד

  הלו מרכזיה, תראי אני שלשלתי אסימון

  הקפד על כללי החיוג,
  הרם את השפופרת, והאזן לצליל החיוג
  צליל זה נשמע עם הרמת השפופרת
  או זמן קצר לאחר מכן, והוא צליל ממושך
  פררר-פררר פררר-פררר
  בניגוד לצליל התפוס: טוווו… טוווו…

  זכור: אל תתחיל בחיוג
  לפני שנשמע צליל החיוג:
  פררר-פררר פררר-פררר

  האצבע מזיעה מרוב החיוגים
  ואין שום תוצאות לכל ההוצאות
  הלו מרכזיה, שלשלתי אסימון
  תתני לי את ז'קלין במספרה סימון

  אולי עכשיו ז'קלין, בכל עוצמת כוחה
  מושכת בריסים, של איזו לקוחה
  צובעת שערה בכל מיני פסים
  אומרת לה מרסי, עוד פעם תכנסי

  פררר-פררר פררר-פררר פרררר…
  כן כן כן, הלו סימון?
  כאן דוקטור אייזן, מחלות פנימיות
  דוקטור אייזן? – מדבר!
  ההה, מה אתה עושה במספרה?
  כאן דוקטור אייזן, מחלות פנימיות
  טוב טוב טוב, שמעתי אותך
  תן לי בבקשה את ז'קלין
  ז'קלין? -כן.
  כאן אין ז'קלין, כאן דוקטור אייזן
  דוקטור – כן? – אני חולה!
  שעות הקבלה הן: בין שמונה לאחת, שלום.

  בכל המצבים, לשמור על עצבים
  אולי צריך לבחור, בסרט מאחור
  עוד אסימון בודד, נשאר לי בכיסים
  עכשיו אותו לשים, תמיד קורים ניסים

  הלו, הלו ארבע חמש שלוש שמונים?
  עונים עונים עונים!
  ז'קלין הקול שלך, כמו פעמונים
  ז'קלין הקול שלך, מצעד הפזמונים

  הלו ז'קלין, מותק שלי תשמעי
  המספר שחייגת הוחלף במספר חדש
  נא עיין במדריך הישן – תודה רבה!
  על לא דבר.

  המספר שחייגת הוחלף במספר חדש
  נא עיין במדריך הישן – תודה, תודה!
  על לא דבר.

  המספר שחייגת – כן…
  הוחלף במספר חדש – שמעתי…
  נא עיין במדריך הישן – תודה רבה!
  על לא דבר.

  המספר שחייגת
  – הלו…
  הוחלף במספר חדש
  – אני שמעתי אותך כבר פעם
  נא עיין במדריך הישן
  – בסדר אני שמעתי, תודה רבה!
  על לא דבר.

  המספר שחייגת – וואלאק אני לא חירש…
  הוחלף במספר חדש
  – אני שמעתי כבר, עיינתי…
  נא עיין במדריך הישן
  – וואלאק עיינתי בסדר, תודה רבה!
  על לא דבר.

  המספר שחייגת – אוהו…
  הוחלף במספר חדש
  – תראה חביבי, אתה עושה צחוק ממני?
  נא עיין במדריך הישן
  – אני שמעתי אותך כבר פעם פעמיים שלוש,
  שמעתי בסדר עיינתי, תודה רבה.
  – על לא דבר.

  המספר שחייגת – אוהו…
  הוחלף במספר חדש
  – תראה חביבי, אי אפשר לעשות צחוק מבנאדם…
  נא עיין במדריך הישן
  – בסדר אני, ינעל טלפון טאבאק!!!
  תודה רבה! – על לא דבר.

  המספר שחייגת הוחלף במספר חדש – ז'קלין!
  נא עיין במדריך הישן – ז'קלין, שיגעו אותי
  תודה רבה! ז'קלין ג'טם! ג'טם! ג'טם!
  ז'קלין… ז'קלין…

 47. חהחהחה
  איך הלייקרס בוכים וצועקים על השופטים ומייק מלון עונד כמו ספינקס אחרי כל שריקה שדופקת את דנבר

 48. מלון זה דחליל , עדיף שיעמוד בשדה ויחרבנו עליו עורבים במקום שיעמוד על הפרקט והשופטים יחרבנו עליו

  1. מסכים איתך, יש פה שחיתות רצינית שהלייקרס מקבלת שריקות שדנבר ומארי לא מקבלים, מארי 3 מהלכים עכשיו עבירות שלא נשמעות

 49. קבלו הסבר מיקצועי נטו – לברון עם נעל-נעל בצבעים. 14 עונות שיחק במזרח. זה משפיע עליו! אנביליביט

  1. אני חושב שהטמיר הגדיר את זה פעם: כמו לצפות בתאונת דרכים. מחריד! אבל אי אפשר להוריד את העיניים

 50. אם לברון עושה 7 הפרש זה נגמר…אני לא יודע איך בארהב מתייחסים לשיפוט אבל בכל העולם הצופים שרואים לא מפגרים

 51. שיתנו ללברון טבעת ונלך הבייתה. כל לילה לקום בארבע בשביל זה? הוא ודייוויס מקבלים שריקות שזה לא להאמין

  1. 3 הפרש בתחילת הרבע לברון מקבל שריקת אוויר דיוויס 3 רצוף אוויר אחרי כולל 5 של יוקיץ ונגמר הסרט. אחכ הכל זה כבר לא מעניין.
   מונעים אנד וואן חוקי ממורי ולצאת למתפרצת אחרי גג על רונדו

 52. רצף של שריקות שערורייתיות שהחלו מהעבירה שנשרקה (וכמובן לא הייתה) על דיוויס והגיעה לשיא בעבירה שלא נשרקה על מוריי ב3 הפרש.
  פשוט מחליא

 53. שימו לב איך צוות השידור הפחדן הזה לא אומר אמירה חדה וברורה על השיפוט החד צדדי בארבעת משחקי הסדרה הזאת. כשהם כן אומרים משהו זה בחיוך וחצי קריצה

 54. כל צופה כדורסל אובייקטיבי שאוהב את המשחק הזה לא יכול היום שלא להתבייש עבור מי שנטל חלק בפיאסקו הזה.
  למעט אוהדי הלייקרס (אוהדי השם – לא אוהדי קבוצת שכירי החרב), אין בר דעת אחד שלא מייחל הערב שנבר לא יופיעו למשחק 5 כמחאה על השוחד לאור היום שהתקבל הערב בזרועות פתוחות בפעם הרביעית בסדרה הזאת.
  נקודה, סוף.

 55. אין ערך למשחקים האלה. אי אפשר לנצח את הלייקרס. השופטים לא יתנו. כל הפרשנות מסביב זה קישקוש. אף אחד בתקשורת ובליגה שם לא מעז לדבר על הפיל שבחדר.
  לברון עם נעל-נעל באחד המשחקים הגרועים שלו, בעיקר תקע את ההתקפות של הלייקרס. רונדו ענק. לא מפסיק להפתיע. יוקיץ לא כוכב עדיין. סורי. מארי כוכב עליון. הגרופי אתרוג. ב-נ״א לא היה עושה פלייאוף במערב. בלי לברון הוא חצי שחקן. מאלון נחמד מדי, טלפז על הבוקר קשה לעיכול.

   1. ניתוח טקטי –
    רועי: לברון שומר גדול (אם אני מנחם אני בודק שאין לו ביד טיוטת הסכם עם ערוץ הספורט)
    עגל: כולכם בכיינים (אם אני ברוך אני בודק שאין לו טיוטת הסכם ביד עם טנש)

 56. One 2
  מה לך ולכדורסל ?
  אתה יודע לכדרר?
  שיחקת פעם כדורסל?
  כן יש פיזיות , גובה וכח.
  ועל זה בנויה ההגנה של הלייקרס.
  אז במקום לקפוץ אחר כל נאד של לברון ולצעוק "אכלו לי שתו לי" תהנה מההגנה של לברון על מארי במאני-טיים.
  נעשה ניסוי במשחק 5:
  בכל מהלך של דנבר נקפוץ בבלוג החי ונצעק פאוול.
  ואז תיווכח כמה המציאות פתאום שונה.

  אתם ההייטרים-רואים משאתם רוצים לראות.
  קשקשן .
  (חבל על המילים המיותרות האלו אפשר לנהל דיון גם בלעדיהם)

כתיבת תגובה

סגירת תפריט