נאגטס vs לייקרס טייק 2 – בלוג חי / תומר שנאן

יומיים עברו מאז המשחק הראשון בגמר המערב. הרבה אצבעות מאשימות כלפי השופטים, השוואות בין הלייקרס 2009 לייקרס 2020 ומשחק גמר מזרח עברו בנהר, והערב אנחנו מקבלים את המשחק השני בין הקבוצות.

לוס אנג'לס לייקרס (1) – דנבר נאגטס (0) 02:30

לאחר שבמשחק הראשון הנאגטס לא הצליחו להוות תחרות ב-36 הדקות האחרונות של ההתמודדות (הלייקרס כבר הגיעו ליתרון שיא של 27 נקודות) תוך שלברון, דיוויס והצוות המסייע (בו נכללים גם השופטים עם מספר שריקות חד-צדדיות לטובת הלייקרס) שלהם משחקים כדורסל שוטף ואסרטיבי. דנבר תגיע הערב בתקווה להראות שיפור, בידיעה שאם זה לא יקרה הלייקרס ימצאו את עצמם ב-2:0 קליל. מספר דברים ששווה לשים לב אליהם הערב:

1. האם הצוות המסייע של הנאגטס חווה נפילה חד פעמית? או שגם הלילה נראה את יוקיץ' ומארי נאלצים לנסות להושיע את דנבר לבדם? נכון, לשופטים היו החלטות שנטו באופן חד משמעי לטובת הלייקרס בתחילת הרבע השני אבל זה עדיין לא עשה את ההבדל באותו ערב לדעתי. מה כן עשה את ההבדל? העובדה שקרייג, האריס, גרנט ו-MPJ קלעו 3 זריקות מ-18 נסיונות מהשלוש ו-10 מ-32 מהשדה במשחק הראשון, אחוזים מזעזעים. אצל הלייקרס לעומת זאת כל מי שהוא לא לברון או דיוויס קלע 10 מ-21 מעבר לקשת, זהו הבדל עצום. לברון ודיוויס אגב, קלעו 1 מ-5 בלבד, אבל העובדה שהצוות המסייע חיפה עליהם באספקט הזה עזרה לקבוצה מעיר המלאכים. אני עדיין מאמין שאם מוציאים את שני הכוכבים הגדולים בכל קבוצה לנאגטס יש יתרון על הנייר מבחינת איכות, וקשה לי להאמין שהם יחוו עוד ערב כזה, אבל אם הצוות המסייע יספק פעם נוספת תצוגת נפל כזו הלייקרס ישייטו לעוד ניצחון קליל.

2. האם הלייקרס צריכים להשתמש בלברון יותר כחוסם ופחות כמוביל כדור? לברון סיים את המשחק הראשון עם 15 נק', 12 אס' ו-6 ריב', אבל ברבע השני, כשהלייקרס החלו לברוח הוא שיחק יותר כשחקן מסיים, פחות כשחקן שמוביל את הכדור. הוא וקרוסו שיתפו פעולה שיתפו פעולה היטב ולברון עלה למספר נקודות דו ספרתי. כשלברון משמש כחוסם לשחקנים כמו רונדו, גרין או קרוסו הוא גורם ליריבה להמר, מה שהוביל במשחק הקודם לסלים קלים. כשיש ללייקרס את רונדו וקרוסו (וגם את דיוויס שיכול לעסוק במלאכה) לברון יכול לשמש כשחקן שמקבל את הכדור ומשחרר אותו מהר לאסיסט, או אחרי חיתוך להטבעה, או לכמה כדרורים ולייאפ, אבל הקבוצה מצליחה להוציא כך את המירב מכלל השחקנים שנמצאים על הפרקט. שווה לשקול להשתמש בזה יותר.

יהיה טוב יותר ללא הכדור ביד?

3. יוקיץ' ומארי – ברבע הראשון הם היו נהדרים והוא נגמר ביתרון מינימלי לנאגטס, אבל ברבע השני שניהם נעלמו ואז הלייקרס החלו לברוח. על יוקיץ' שמרו בעיקר מגי והווארד, והוא הסתדר איתם לאורך רוב הזמן לא רע בכלל, קולדוול פופ הצליח לשמור נהדר על מארי כשגם רונדו עשה עליו עבודה טובה בדקות שלו מולו. הצוות המסייע אמנם צריך להשתפר אבל כששניהם יחד קולעים 42 אל מול דיוויס לבדו שקולע 37, מארי ויוקיץ' חייבים גם הם לספק את הסחורה במשחק הלילה.

4. האם הווארד ימשיך ביכולת שלו? לערב אחד זה היה נראה שסופרמן חזר לבניין. 13 נק', 2 חט' ו-2 חס', עבודה לא רעה על יוקיץ' והמון כוח בצבע. אם הווארד יספק ערב כזה פעם נוספת הלייקרס יקבלו תוספת משמעותית של שחקן מאוד איכותי כשהראש שלו נמצא במקום הנכון, וקשה לי לראות חמישייה של דנבר שמסוגלת להתמודד עם הווארד-ג'יימס-דיוויס יחד על הפרקט.

אז איך זה ייגמר הערב? הצוות המסייע של הלייקרס ישפיע פחות לדעתי, של הנאגטס יתעשת על עצמו והקרב יתנקז לארבעת הגדולים. לנאגטס עדיין יש בעיות מצ'אפ רציניות מול הקבוצה מ-LA כך שאני מאמין שהלייקרס יעלו ל-2:0 בסיום משחק צמוד.

לפוסט הזה יש 456 תגובות

 1. אמנם הלייקרס היו כנראה מנצחים את המשחק הראשון עם איך שהצוות המסייע של דנבר שיחקו, אבל מי שחתם את הניצחון בשלב מאוד מוקדם של המשחק היו השופטים. חד משמעית.
  דנבר כבר שיחקו גרוע במחציות ראשונות יותר משחקים מאשר שיחקו בהן טוב, וידעו לחזור למשחק. הפעם לא נתנו להם סיכוי. יוקיץ' במחצית הראשונה היה בלתי ניתן לעצירה עד שהשופטים הושיבו אותו על הספסל.
  אני מאוד מקווה לשיפוט הוגן הפעם ואז נראה 1-1.
  הבעיה העיקרית של דנבר הייתה הגנת המעבר הלא קיימת. פשוט לא חזרו להגנה וחטפו מתפרצות גם אחרי סל שלהם, דבר שלא ייתכן לתת בשלבים האלה. זה והתפוקה של הצוות המסייע שלא תחזור על עצמה 2 משחקים ברצף.
  שיפוט נורמלי – דנבר ב-5
  שיפוט לב"ג-קלאב – עוד בלואואאוט של ל.א

 2. תומר תודה
  חבל שנפלת בפח של הבלוג החי והפכת את הפרוויו לנרטיב בו הלייקרס ניצחו בזכות השיפוט
  אכן היו מספר שריקות לטובת הלייקרס של השופטים אבל זה לא היה משהו שעזר בהכרח ללייקרס לנצח, על אחת כמה וכמה במשחק חד צדדי
  לברון ודוויס קלעו 58 נקודות במשותף מול דנבר בעונה הרגילה ו 52 בגיים 1
  אין לדנבר כח הגנתי שיכול לעצור אותם.
  דנבר תהיה תלויה ביכולת שלה לקלוע ל 3 באחוזים סבירים.
  יוקיץ נקלע לבעיית עבירות די באשמתו עם שליחת ידיים מיותרת.
  גרנט מסוגל להתמודד עם לברון/דוויס וזהו בערך.
  ההגנה של הלייקרס חזקה מאוד כשהווארד,דוויס ולברון מספקים מיטריה אוורית בסגנון כיפת ברזל.
  KCP סיפק משחק סופר סולידי בגיים 1
  הלייקרס מקבלים תרומה פנטסית מרונדו.
  הלייקרס פשוט טובים מידיי עבור דנבר.
  המפתח של דנבר יכול להיות מייק מאלון. מנחם המליץ להם ללכת גבוה אני אומר- הפוך גוטה הפוך
  הייתי הולך על הרכב של יוקיץ ו 4 גארדים סביבו בהרכב שיגרום להווארד ששיחק 4.5 דקות בכל הסדרה מול יוסטון לא למצוא את עצמו על המגרש

  1. מסכים לחלוטין.
   היו כמה שריקות גבוליות אבל לגמרי לא מה שהיטה את הכף או קבע את התוצאה. זו בכיינות מוגזמת.

 3. זה מדהים שלא משנה מה יאמרו לך,אפילו אם זה לא נכון או חצי אמת כל עוד יגידו לך את זה הרבה פעמים השטיפת מוח תעבוד. זה יכנס לך למוח
  באמת יכול להיות שהיה כמה שריקות לטובת הלייקרס(למרות שהיו גם בבירור 2 עבירות שלא שרקו ליוקיץ) אבל מפה ועד להגיד שזה מה שניצח את המשחק הקודם זה להיות עיוור מוחלט. הלייקרס היו טובים בהרבה בכל פרמטר ויהיו גם היום.
  הלייקרס לוקחים את משחק מספר 2

   1. כמו שקליפרס הובילו על דנבר
    לייקרס ניצחו בזכות השיפוט ולא כי הם קבוצה יותר טובה וככה הם גם יקחו אליפות וכולם יתעצבנו והלייקרס יצחקו ושנה הבאה נשכח מהכל
    חאלס כבר עם השטויות שיפוט הזה

  1. מסכים לחלוטין.
   היו כמה שריקות גבוליות אבל לגמרי לא מה שהיטה את הכף או קבע את התוצאה. זו בכיינות מוגזמת.

 4. הלייקרס עם 2 0 קליל. מעל 10. השיקצה היום יעניש את דיוויס על הספסל לצמצם פערים בסקורינג. שיקצה זה לא דוק ריברס באימון
  היום אין פרשים באפור שלחו איזה אחד גון גובל לא מוכר בכלל😂😂😂 בטח מתלמד להיכלל בעתיד בצוות פרשי המלך אבל היום הבוסים ירצו לראות את תפקודו.

  1. 2? 😂😂 3 העבירות הראשונות אוויר ליוקיץ. ה2 האחרים גבוליים ביותר שלדעתי בכלל לא היו. שלא נדבר על עבירות התוקף של השיקצה. גם העבירות של מורי די אוויר. ושריקות האוויר לדיוויס….
   בטח שיהיה 27 שאתה מרסק את הקבוצה ממול ומכריח אותם לשחק כמעט את כל הרבע בלי הכוכב שלהם.

   1. ארגון ללל, סגר על 2 עבירות, ובכה על זה שני עמודים 🙂
    אתה רוצה להוסיף להם גם ריסוק של הקבוצה ממול? 🙂

  2. מסכים לחלוטין.
   היו כמה שריקות גבוליות אבל לגמרי לא מה שהיטה את הכף או קבע את התוצאה. זו בכיינות מוגזמת.

 5. תודה תומר.
  נירטיב שמירטיב – אי אפשר לשחק נגד 8 זה מייאש.
  המספר הנוסף להערב: 68, 58, 55
  או במילים אחרות: אין פוסטר, אין בראדרס
  .
  אי לכך ובהתאם לזאת, למרות שעדיין נראה שריקות אוויר בכל פעם שדיוויס נושם או לברון דוחף עם היד – דנבר יצליחו לעשות את הבלתי יאומן.
  זה יתחיל חתול ועכבר,
  דנבר תתעשת ראשונה ותוביל במחצית
  הכדורים לא יפלו עבור ל"א ויישאר צמוד
  יוקיץ' ינצח את זה בסוף
  1:1
  .
  תרשום פאני – הפעם זה יהיה משהו משהו

  1. נו ברור אי אפשר לשבץ אותם בק טו בק. צריך הפרש של כמה משחקים שלא יעלו קונספירציות כמה רפי הבנה.
   בכלל שניהם יחד זה ממש קטלני לא קורא הרבה זה בדכ שהבוסים רוצים לוודא משהו חשוב.
   אם לא יהיה פיגור של המלך בסידרה הם גם לא ישפטו יותר בסידרה הזאת.

   1. צודק,
    אבל אם נהיה לרגע רציניים – זה מפתיע אותי שדנבר הגיעו עד הנה. תאכלס יש להם שני שחקנים, כל השאר חלשים או לא יציבים.
    גראנט, מילסאפ, האריס, מוריס, פורטר, קרייג ופלאמלי – מאוד מוגבלים, כל אחד בדרכו.
    זה רק מראה איזה סטאר פאואר יש ליוקיץ' ומארי.
    הבעייה שהלייקרס רצים ומשום מה דנבר לא יורדים להגנה – ובשביל זה לא צריך כישרון – צריך רצון ומאמן.
    בשורה התחתונה – ווגל עושה בית ספר לכל המאמנים שבאו מולו. אם מלון רוצה להיות גדול – שידאג שהלייקרס לא ירוצו עליו. בסט-אופנס הם לא יברחו לו.
    אני מקווה שהוא לא יגיב שוב כמו ארנבת על הכביש שרואה פתאום פנסים של משאית דוהרת אליה – וקופאת…

    1. כבר שכחת שדנר בר חזרה פעמיים רצוף מפיגור 1 – 3?
     (פעם אחת מול יוטה עם שחקן מוביל שהתחפס לג'ורדן, ופעם שנייה מול קבוצה שעל הנייר חזקה בהפרש משמעותי)
     אפשר לכתוב על מאלון הרבה דברים, "קופא" זה לא אחד מהם…

     1. דיברתי רק על המשחק שעבר, הוא היה בהלם כמו כל דנבר, זה בסדר, אני מקווה שיגיב. עם כל הכבוד יוטה זה לא לייקרס, והקליפרס זילזלו, הסתבכו, ואז גילו שאם אין הרבה זמן אוויר ביחד (לואוד מנג'מנט) – אין כימיה – וכשכל אחד לעצמו – אפשר גם שירעדו הידיים (קאוואי 9-1 בחצי השני, ג'ורג'י בוי עם קטיושות לצדדים של הקרש)

      1. לא ברור לי הצורך לשנמך את מה שדנבר עשו.
       הקליפרס קבוצה חזקה, מאוד. קונטנדרים. יוטה נתנו סיבוב ראשון מרשים.
       מה שדנבר עשו עד כה, מרשים מאוד. עכשיו נותר לראות ולקוות שימשיכו במגמה.
       .
       (האמת, ואני במקרה זה לא מתייחס עליך ספציפית, זה די ברור הניסיון לשנמך. הכל בשביל למזער הישג פוטנציאלי של לברון. כבר אי אפשר לכתוב "מזפח", אז המנטרה החדשה היא "לואד…")

      2. אתה נהיה קצת רדוף כאן, מי ניסה לשנמך? דיברתי על המשחק הראשון ועליו בלבד – מלון לא הגיב טוב. לדעתי. אתה הכנסת כאן את כל הפלייאוף ואישתו ועכשיו גם את המורשת של לברון והמזפח!
       אין לי יותר מדי מחלוקת איתך כאן. אני מציע לך לקחת את הכישרון שלך לתגובה מספר 10 למטה. דקסטר החליט פתאום שהבדיקות לא טובות !!!

     2. יוטה זו קבוצה חלשה שדנבר חרבנה מולה בהתחלה והנצחון בסידרה שלה לא הפתיע מפיגור 3 1. דנבר הרבה יותר טובה מיוטה.
      מול הקליםרס זה דוק ריברס הפסיד יותר ממה שדנבר ניצחה צריך לומר את האמת עם כל הכבוד והערכה לדנבר. מאמן נורמלי היה מסיים את זה ב4 1 קליל.
      אפילו דוק הוביל 3 1 ואז 16 הפרש בגיים 5….

      1. תודה שמעון.
       כצפוי.
       על התגובה שלך כתבתי לדה שוט. הנרטיב.
       (או שפשוט אפשר לקרוא לילד בשמו –
       הלחץ.
       למען העצבים הרעועים שלכם, עדיף לכם תומכי ה-LLL שאני צודק, ושדנבר אכן איום משמעותי על הלייקרס)

    1. התכוונתי אלי – לגבי השיפוט – אני מסכים עם שמעון במאה אחוז. אפשר לגמור משחק בשלוש שריקות ״טובות״ ברבע השני. מי שלא מבין את זה… שימשיך לספר לעצמו סיפורים 😉

    1. אני אסתפק בש.ח. מחר עובד מהבית אם בשעה 5 עוד יהיה משחק אספיק לראות מה שנשאר. את השאר נשלים בש.ח אחרי העבודה אם לא יהיה בלואו אאוט.
     את גיים 1 גם ראיתי בש.ח אחרי שקראתי את הבלוג החי אחרת לא הייתי טורח אפילו לזה.
     גם ככה אין לי מה לקום ל2 0 אין לי שום התרגשות לקראת הסידרה הזאת. היתה לי התרגשות בלייקרס יוסטון וכל השנה חיכיתי למדדה והטמבל הזה הפסיד מול דנבר.
     הסידרה הזאת משעממת אותי והתוצאה ידועה מראש. זה סידרה לאוהדי השיקצה לא בשביל ללל, לנו זה סבל.
     ללל קרסו עם המדדה יחד ומדדים בבלוג החי.

  2. קודם כל ולפני הכל- רשמתי.
   .
   בוא נשים בצד את השופטים – העניין מוצה ואפשר להתקדם. דנבר מאוד תלויים ביכולת של שחקני המשנה. "הנער" פורטר היה ממש גרוע במשחק הראשון, כמה אפשר להחטיא פנוי לשלוש? "הפנסיונר" מילסאפ, שמנחם אמור לחפש לו דירה בסביוני אטלנטה, גם היה על הפנים עם החטאות של שלשות ושל לייאפים, והעלה את החשד שדמותו של לברון מולו מזכירה לו את ניגובי העבר במזפח.
   .
   במערב, בניגוד למזרח, נדמה שכמעט ולא מתעסקים בנעליים זוהרות. שם אלו תסרוקות עם צמות מפונפנות שוויליאם רונדו טרח ועמל עליהן כל השישי, שבת והשבתון. חוץ מלברון וקארוסו, מסיבות גבריות מבאסות, כל הלייקרס מציגים את הליין הזה.
   .
   אני איתך בהימור, לדעתי מצפה לנו קלאסיקה. בראדרס ופוסטר יגוייסו למילואים אבל דנבר לא פרייארים.

   1. + 100
    התסרוקות ב-ל״א זה באמת קטע – זה נועד להפחיד – תאר לך אתה ברחוב חשוך ופתאום באים מולך רונדו, דווייט ודייוויס?! התקף לב במקום. אף חיתול שיואל ייצר לא יחזיק את מה שייצא שם 😳

    1. אגב, לא שמעתי שדיברו על זה –
     כידוע, לכל קבוצה בליגה יש סלוגן שאמור להגדיר אותה. לטורונטו יש we the north, לגולדן יש strength in numbers, הקאבס בזמנו היו עם all in וכו' וכו'
     ללייקרס השנה יש את הסלוגן !leave a legacy
     כן, עם סימן קריאה. וזה ציווי, לא בקשה בדחילו ורחימו.

      1. לגאסי של סובארו. כמובן.

      2. חחח לא נראה לי שיש עוד כאלה

   1. רזיאל מה אתה מתלהב?
    אנחנו מתכננים לקחת אותך לגמר הכללי – עדיף לך שיקרה נס-פח-כד-השמן ו-ל"א לא יגיעו לשם
    🙂

 6. הבעיה של דנבר בסדר הזאת זה ממש לא לברון, יש את גראנט שיכול לעשות עבודה לא רעה עליו שהקבוצה באהעם חיפוי הגנתי לחדירות שלו, הבעיה הגדולה זה דיוויס. מלון לא מצא לו פתרון כל העונה ואין לו בסגל מי שיתמודד איתו בכלל, הוא הרבה יותר חזק ארוך ואתלטי מילסאפ , יוקיץ בהגנה זה בול עץ כבד שני. פורטר מגן רע מאוד וקצר משמעותית בידיים מדיוויס (גם פלאמלי קצר משמעותית בידיים ונגר התקפית). מעניין אותי מה יהיה הפיתרון של מתון.

 7. הבהרה קטנה – רשמתי גם בפריוויו עצמו שהחלטות השיפוט הן לא מה שהכריעו את הכף לדעתי. אבל, וזה אבל גדול, בעקבות מספר שריקות לא מוצדקות (לכאורה כמובן) יוקיץ' נאלץ לרדת לספסל, הלייקרס החלו לרוץ והשאר היסטוריה. האם השופטים ניצחו ללייקרס את המשחק? לא. האם ללא אותן שריקות הנאגטס היו מנצחים או צמודים ללייקרס? לגבי הראשון ודאי שלא, לגבי השני סביר להניח שלא. האם זה בכל זאת השפיע על המשחק? לטעמי, התשובה היא חד משמעית כן.

  1. מתוך הפרוויו – ״ והצוות המסייע (בו נכללים גם השופטים עם מספר שריקות חד-צדדיות לטובת הלייקרס) ״
   אם השופטים חלק מהצוות המסייע של הלייקרס? מהפרוויו משתמע שכן וזה חד משמעי

 8. אוף טופיק לגיא רוזן!
  .
  במקרה אני רואה חדשות ומה אני שומע…
  חוקרים טוענים שסף רגישות בדיקת הקורונה נמוכה מדי (בדיוק כמו שאמרתי בדיון בינינו)
  ובגלל שכך עובדים כרגע על סוג בדיקה אחר ולא PCR או RT PCR
  שמגלה אך ורק מקטעים של הוירוס שיכולים להתאים לכמה סוגים של וירוסים או חשיפה לוירוס הקוביד שלא התפתח למחלה או משהו מדבק
  והגוף ממזמן הצליח לגבור עליו.
  .

 9. לכל מי שרוצה להשתתף בבלוג החי ובפוסטים שאחריו, נא להביא ממחטות, מטליות, מגבות, מטפחות, מגבונים, להתמודד עם הדמעות והבכי.

  1. אתה בדקת אישית ממה הם ניפטרו או שזה מה שאמרו לך? אין דבר כזה ״קורונה״, האמן לי, אבל אם זה מרגיע אותך, אתה יכול – כמו כולם (תאכלס, כבר לא) – להמשיך לספר לעצמך סיפורים 😉

   1. אני לא מאמין שאתה מאמין לקונספירציה האלה עם זקני ציון וכל זה, אתה לא שמעון.
    דנבר קבוצה חזקה מאוד והיום הם ישוו.
    או שלא

    1. אל תתחיל איתי על זקני ציון… (אימוג'י קורץ)
     דנבר יכולים להשוות – בסופו של דבר על המגרש יש רק עשרה שחקנים בזמן נתון – חמישה מכל קבוצה. השאלה אם מלון מאמין והכין אותם לזה. עוד כמה שעות נדע.
     בלי קשר – המשחקים האלה גמרו לי את הבריאות – כל לילה לקום בשעות אמצע שהורגות לך אותו משני הצדדים – אסון. בשלבים המוקדמים עוד עשיתי לואוד מנג'מנט – עכשיו זה כבר בעייתי – לא נשארו עוד הרבה משחקים.
     בעוד שעה ורבע מתחיל ריאל מדריד, וכדי לא לתת דוגמה רעה לילדים (נראה לי שזה כבר אבוד) – ויתרתי על צ'לסי אהובתי נגד ליברפול (נגמר 0:2 לרעים). ימים קשים – ימים נוראים…

     1. מבין אותך, כל השנים האחרונות לא וויתרתי כמעט על אף משחקהחל מהסיבוב השני.
      השנה יותר קשה לי, אולי זה בגלל הקיץ, אז לפעמים אני רואה בלייב רק את החצי השני

      1. זה בדיוק מה שהוא אמר – זה חרטא מארץ החארטות!!!!
       הלמ"ס בעצמו פירסם שאין עליה בתמותה בישראל בחודשים מרץ-יולי 2020 ביחס לחמש השנים האחרונות.
       איפה ה-1230 שלך? מי החליף אותם?

   2. "זה מה שאמרו לך".
    לא, זה מה שמתרחש הלכה למעשה.
    לצערי, את "החג" הנוכחי עשינו אני וילדיי לבד, כאשר אשתי עובדת מסביב לשעון בבית החולים. כאן בצפון, גם במחלקות עובדים מסביב לשעון.
    אז לא,
    זו לא איזו תאוריית קונספירציה ילדותית. זו מגפה שהורגת. אפשר היה להימנע (בקלות יחסית) מכמות התחלואה חסרת הפרופורציות,
    אבל הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם.

    1. די די כבר עם זה "מגיפה שהורגת" זאת המגיפה השחורה של המאה ה-14, תשאל את עגל כאן מעלינו, הוא יסביר לך מה היא עשתה (רמז – שליש מאוכלוסיית אירופה).
     .
     סגר, בדידות, דיכאון, מסיכות, ריחוק חברתי, חרדה, פחד לגשת לקבל טיפול, אבטלה, מצוקה כלכלית – כל אלה מחלישים את המערכת החיסונית והורגים הרבה יותר מהפייק-מגיפה שמכרתם לנו כאן. ואם אשתך עובדת מסביב לשעון – ואני מאמין שהיא עושה את זה מכל הלב ועל הצד הטוב ביותר – זה כנראה בגלל ניהול כושל שלא לומר שערורייתי של כל הדבר הזה.
     אין בדברי להוריד כהוא זה מהמאמץ של אישתך ושל כל העושים במלאכה. אפשר היה לוותר על כל הסגר ולהשקיע עשירית מהמליארדים של הפיצויים – בתגבור נבון ומועיל של מערכת הבריאות.
     .
     בפלאמלי ננוחם

     1. מסתבר שלא קראת תגובה אחת שלי אודות הקורונה במלואה.
      מה בין העובדה (וזו חד משמעית עובדה) שהניהול של משבר הקורונה זה מחדל,
      לבין אותו דבר שאני כותב פעם אחר פעם –
      לא רוצים סגר?
      לא רוצים לאפשר לשרלטנים להשתמש בקורונה ככלי פוליטי?
      שמרו על עצמכם, שמרו על המשפחה שלכם, שמרו על החברים שלכם.
      זה באמת כל כך מסובך לעטות מסכה בחללים ציבוריים סגורים?
      זה באמת כל כך מסובך להימנע מהתקהלות במקומות סגורים?
      זה באמת כל כך מסובך לשמור על היגיינה?
      היינו עושים את הנ"ל,
      לא היינו בפחת לתוכה קפצנו ראש כמו מטומטמים.
      .
      הציבור מטומטם לכן הציבור משלם.

      1. חחח גדול אתה !
       יש לי חדשות בשבילך – הסגר פוליטי, כל הצעדים הם פוליטיים 😀 גם אם נהפוך לקונדומים מהלכים יפברקו לנו את המיספרים הדרושים.

      2. הבעיה היא שברוב טמטמנו אפשרנו לאינטרסנטיים נתונים שלא צריך לפברק.
       .
       אי אפשר לחשוד בי כאוהד השלטון הנוכחי.
       אני מבקר את צעדי משרד הבריאות פחות או יותר מאז שהתחיל המשבר כאן בארץ.
       בו זמנית,
       ביקורת מגיעה גם לגל "מכחישי הקורונה" שמזכירים לי את מכחישי החיסונים.

    2. גיא, בתור תומך בהפנינג בבלפור, שמתדלק את הדה לגיטימציה של הקורונה(מגחפה עם יחסי ציבור), יש לך להלין קודם על עצמך.

     1. BS
      אני הייתי בהפגנה עם ילדי. כל מי שנכח באותה הפגנה עטה מסכה. אותה הפגנה? במקום פתוח.
      מחוללי ההדבקות הגדולים ביותר הם אירועים בחללים סגורים, בדגש על כאלו בהם ההקפדה על מרחק/היגיינה לא קיימים.
      .
      אותו טיעון נגד ההפגנות?
      שימוש ציני בקורונה עבור צרכים פוליטיים.
      .
      (בו זמנית, יש לי בהחלט ביקורת על הכיוון החדש של ההפגנות. אותה התרסה שכוללת זריקת הזהירות לפח. אני בהחלט בעד שיחלקו דוחות לכל מי שמגיע להפגנה ולא עוטה מסכה כראוי)

      1. גיא, בשביל מה אתה מתווכח עם אנשים שלא מסתכלים בכלל על מה שרשמת אלא באים עם מטען מהבית?

      2. גיא אני מסכים איתך פה, סולדריות חברתית שמירת מרחק זה דברים בסיסיים, דרך אגב מה עם המכונה כושר?

      3. גיא אני מסכים איתך פה, סולדריות חברתית שמירת מרחק זה דברים בסיסיים, דרך אגב מה עם המכונה כושר?מה הפיתרון המומלץ להם?

      4. אור היקר, אם אין לך משהו ענייני להוסיף לדיון, אפשר גם לא להגיב. זה מכבד את שני הצדדים.

      5. אור – כאילו שגיא זז סנטימטר אחד מעמדתו בששת החודשים האחרונים 😀
       גיא – ההתקהלויות של האחרים מדבקות – שלך – לא! נהדר

      6. גיא היקר,
       אני מחזיק ממך אדם ישר(כמה שאפשר לצפות מאוהד סאנס), ולכן אין לי ספק שאתה וילדיך, התנהלתם למופת בהפגנה.

       ראשית לפני שיגידו שאני רוצה לדכא את ההפגנות,
       הזכות להפגין היא אחד מיסודות הדמוקרטיה, ובספרו על החירות מיל מרחיב, על חשיבותה של היכולת להציג דעות אחרות במדינת חופש.
       (נקודה מעניינת למחשבה, האם הפגנה נגד חיסונים צריכה להיות מאושרת? לדידי כן, למרות שזה באמת משחק על הגבולות של ההגדרה)
       ולכן אני חושב, שאסור למדינה לאסור על ההפגנות בבלפור.
       עד כאן מה ראוי מצד המדינה.

       אז על מה הביקורת?
       קודם אגיד, שאם תדקדק בתגובתי, תשים לב שאמרתי שההפגנות תורמות לדה לגיטימציה של הקורנה. איני רוצה להתייחס למה הולך *באמת*, אלא איך זה *נתפס* אצל ציבורים בישראל(האם יש למישהו רווח פוליטי בזה, זה לא הדיון, למרות שהוא חשוב) .
       ההפגנות נראות כהפנינג שלא נשמרים בו הכללים.
       איך אתה יכול להגביל הליכה לים(למה?), כשמותר להפגין.
       איך אתה יכול לאסור תפילות(למה?) כשמותר להפגין בצורה הרבה יותר חופשית מהתפילה.
       אני התפללתי בחג בכמה מקומות, בכולם היתה שמירה ראויה על הכללים(במניין אחד התפללנו בחוץ, תוך ניסיון לשמור על מרחק)

       לכן כל עוד ההפגנות משדרות מסר כזה, ראוי לאדם להדיר רגליו מהן.
       כמובן שלמדינה ולממשלה החלשה שלנו, שאוסרת דברים מגוחכים, ונלחמת מול תחנות רוח יש את רוב האשמה.
       לדעתי מה שהיה צריך להיות מאוד פשוט, אירוע בחוץ מותר ללא הגבלה(אולי מסיכות ושמירת מרחק סביר)
       הפגנה/תפילה /ים/שידורי משחקי סאנס
       אבל מה אפשר לצפות מההמשלה הזאתי?
       ממליץ לכל אדם להפעיל את ההיגיון הבריא שלו בקורונה, ולא לשאול "האם החוק שנחקק על ידי חדלי אישים מתיר לי לקיים זאת" אלא "איך אני שומר על בריאותי ובריאות סובבי, וגם תורם לחברה בצד ההסברתי ודוגמא אישית"

 10. הלייקרס יעלו ל 3-1 במשחקים.
  דנבר יתנו קאמבק עם 2 נצחונות רצופים.
  בבאם. משחק 7.
  איך מסדרים את ארבעת המשחקים הראשונים פחות רלוונטי
  🙂

 11. לא יודע למה אבל דנבר הוכיחו הרבה אופי מול הקליפרס ונראה לי שיש להם מספיק כלים ומוטיבציה כדי לתת כמה מצ'אפים יציבים מול הלייקרס. הם לא ייקחו את הסדרה אבל לדעתי הלילה הזה הוא שלהם בלפחות 5 הפרש.

   1. אני חושב שזה זמן נהדר להזכיר את מה שכתבת בפריוויו של הקליפרס בתחילת העונה:
    .
    "תחזית ריאלית: אני מאמין שהם יסיימו את העונה הסדירה במקום ה-1 במערב עם לפחות 58 ניצחונות. קאווי וג'ורג' יבחרו לחמישיית העונה ה-1 וה-2, כנ"ל בחמישיות ההגנה. בפלייאוף, אני חושב שהם לא יפסידו יותר מ-6 משחקים אם כולם בריאים ואין פציעות. העונה תסתיים עם טבעת אליפות ראשונה לקליפרס."
    .
    צדקת!
    הקליפרס אכן לא יפסידו יותר מ-6 משחקים…

    1. אל תהיה חכם בדיעבד. זאת תחזית בהחלט ריאלית – גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה האישית. היא נכתבה לפני תחילת העונה – תבדוק בבראקטים – חלק גדול – אם לא הרוב – סימנו את הקליפרס אלופים. אולי שניים סימנו את דנבר.
     .
     על התגובה הזו קבל ציון 8.4 במדד DS

 12. איתי אני נמצא בכל ההפגנות 99.9 % עם מסיכות שומרים על הכללים. אפשר אפילו לשמור על ריחוק (המשטרה לא עוזרת בזה עם המחסומים המיותרים אבל ניחא). ההפגנות "משדרות מסר של הפנינג שבו לא נשמרים הכללים" רק למי שצורך את הידע שלו ממקורות לא אמינים. הנשארים בבית לעומת זאת מעבירים מסר חד של "שחיתות והסתה למלחמת אחים זה ממש סבבה מבחינתנו." יאללה יוקיץ' דיוויס קטן עליך…

 13. הנשארים בבית לעומת זאת מעבירים מסר חד של "שחיתות והסתה למלחמת אחים זה ממש סבבה מבחינתנו."
  LoL
  אבל עזוב שטויות, יש משחק עוד מעט. מקווה לשרוד לבלוג החי

 14. אז אתה לא חושב שביבי מנהל פה בפועל מלחמת אחים? אז מדוע מסית נגד שלטון החוק מנסה למנות את חוקריו לערער אמון הציבור בכל גוף ממשלתי? מדוע המילה שמאלני הפכה לזהב למילה בוגד בשיח? לא בגללו? רבאק הוא הפך את ליברמן לשמאלן, את גנץ ואשכנזים למלשינים שאסור לחשוף בפניהם עסקות נשק והסכמי שלום…ראית לאחרונה את ההסתה של הילדזזזז שלו בטוויטר? הוא לא מחרחר שנאה בעינייך? כנס בבקשה לדפים של שמאלנים בפייסבוק ותראה למה גורמת ההסתה שלו…אתה מודע למצבה של ליאת בן ארי? סליחה על החפירה הכי חשוב זה שהכח המסייע של מאריוקיץ' יפציץ הלילה.

 15. שמאלנים פה מקבלים איומים על חייהם כל יום אבל אני פוסל במומי? לא ולא, אני משקף לך מה עושה השקרן מבלפור. אני לא קראתי לרצח ימנים, אבל קריאות כאלה נגד שמאלנים יש מאות ביום ברשת. סורי.

  1. אני לא סובל את כולם ,גם שמאלנים וגם ימנים,
   אבל לכבוד הבן הרוחני של טראמפ,נתניהו הזבל ומשפחת המלוכה,הייתי יושב לו על הפרצוף בלי טיטול,
   ומביא וואחד נזילה עליו.
   ברחתי ממדינת ישראל בגלל גועל נפש מהסוג שלו

 16. אבוא לראות 5 דקות מה WWA,
  הרקובים מסודרים עד לגמר,
  נקווה שהרקוב הראשי יקבל HARD ON להיות המחליף של טראמפ,
  ויפרוש השנה,

 17. דרור איתי וכל החברים פה. תזכרו שהשיטה היא לפרד ולסכסך ביננו. אנחנו פותחים גוגל ופייסבוק וכל אחד רואה דף שמסודר לפי העמדה שלו. כמו שאמר פה פעם הדוקטור (הופמן לא לס). קודם נהיה מאוחדים ביננו. אין פה בוגדים או כל תואר אחר.
  חאללה לתחזית (אתמול הימרתי תבוסה לבוסטון)
  היום תבוסה לדנבר. כי מה שהיה הוא שיהיה. והחלום של לייקרס בוסטון עדיין חיי

 18. חח..עד לכדורסל אפשר להתדיין בכיף…למרות שאייל כנראה נרדם מהנאומים שלי…חוצמזה אני ואייל זה בדרכי נועם…

   1. לא מבין את אלה שחוזרים אחרי כמה שנים,WTF למה הם מתגעגעים?
    לחום הנוראי?
    לשחיתות שנמצאת בכל חור?
    למחירים שבשמיים?
    לאוכלי חינם שנמצעים בכל מקום?
    לצפיפות הנוראית? לליכלוך?
    לערבושים שהורגים מתי שבא להם ?
    לדתיים ששולטים במדינה?
    ובעיקר למנטליות של עולם שלישי
    אוקייייייי עכשיו גווווווווווו WWA

 19. לא יודע איך זה ימשיך מפה, אבל לדנבר היה מזל שהלייקרס לא קלעו גם בהתחלה.

  אני לא בטוח שדנבר ככ מאמינים בעצמם עדיין.

 20. לא יודע מה אנשים מתבכיינים, עד כאן שיפוט בסדר גמור. מה לעשות שלברון שור שבעים את גראנט שני מטר באויר? הוא לא פשט את הזרוע וגראנט נכנס לנתיב שלו.

 21. ראש הממשלה היקר
  נבחרת בבחירות ד מ ו ק ר ט י ו ת
  אנא ממך אל תתייחס לאוהדי קליפרס או סאנס ממורמרים, המשך לבצע את עבודתך נאמנה, להעביר שגרירויות לי-ם, לקבל לגיטימציה עבור הגולן
  ולנהל כלכלה בחכמה.

  חלק הארי בעם מבינים אותך ומבינים כי אתה חשוף לסחיטות פוליטיות מצד מפלגות קטנות (חרדים)
  אך אלו לא היו קורמות עור וגידים ללא החלטתו של היועץ המשפטי המושחת לתת לקבוצת אנרכיסטים להפגין נגד רצון העם.
  מחאה שסמלה הוא/היא שושקה וכל מילה מיותרת…

  רק חבל שבכל העולם אדוני ראש הממשלה אין קורונה , אין סגרים ואין התכווצות של הכלכלה רק בישראל.
  בשאר העולם עסקים כרגיל.

 22. דנבר איבדו את המג'יק טאץ'. הג'וקר לא פוגע והשאר מתחבאים.
  הלייקרס לא באו לשחק משחקים, ופשוט מנגבים.

 23. דנבר משחקת כאילו היא עשתה את שלה.
  הם ישתחררו מהלחץ כמו תמיד רק כשהסדרה תהיה על סף בריחה אבל בלי לנצח פה היום הם לא יגיעו לזה

 24. דנבר צריכה לעבוד קשה עבור כל סל

  הלייקרס עושה דאבל פס ומגיעה לדאנק קליל, אלא אם כן הכדור מגיע לגרין או קוזמה 🙂

 25. מארי צריך לרוץ
  כל השאר צריכים להיות בעמדות
  פלאמלי בינתיים בדקות לא רעות אבל הוא לא נדרש לזרוק וחמזלו גם גנבר קולעת.

  אני רק מדמיין מה מנחם יגיד על פלאמלי במידה לדנבר תנצח

  1. קשוחים או לא, פערי הרמות ניכרים. איך רשמו פה, כל שלהם הרבה יותר קשה לעומת הלייקרס, ככה לאורך זמן הפער גדל

 26. ייאמר לזכות הלייקרס שהם נותנים הגנה מדהימה
  בהתקפה הם גם בסדר, אבל זה בעיקר מה שהההגנה הרכה של דנבר המיואשת נותנת להם

 27. מסכן יוקיץ'. הווארד קנה אחוזה בראש שלו.
  לא יאמן איך תוך דקה דנבר מאבדים את זה והלייקרס שוב בורחים.
  האריס בנוהל- זוועה.

 28. משחק ראשון לברון קלע 15 וחילק 11 או 12 דנבר באו במטרה לתת לו לנצח לבד הם הצליחו בזה כרגע הוא עם 20 נקודות וחילק 1 אבל מה שהתפקשש בתוכנית זה שהלייקרס עדיין קולעים כי יש רונדו ודייויס
  דנבר לא ממש יכולים לעשות משהו מזל שיש שופטים שמוכרים את המשחק לליקרס

 29. שריקות או לא, דנבר הדיחה את הקליפרס בגלל שחצנות של הקליפרס ומיס מאץ טוטאלי על יוקיץ

  כמו שאנחנו אומרים שלא ניתן להסיק הרבה מהעונה הזדירה, ככה לא ניתן להסיק הרבה מסדרה אחת.

  יוקיץ קיבל מיס מאץ מוחלט מול כל שומר של הקליפרס שהיה כבד וטיפש מדי במקרה של זובאץ או נמוך ממנו ב10 סמ בכל מקרה אחר
  נוסך על כל אלו הןא רכרוכי וחלש מאוד בהגנה.

  1. דנבר הייתה הקבוצה הפחות טובה ב-2 הסדרות הקודמות. יש רגע לקבוצות אובר אצ'יבריות שבו קולטים שהן אובר אצ'יבריות, כנראה זה הגיע בסדרה הזאת לנאגטס. למרות זאת אסור להספיד אותם

 30. אם אני מאלון אני מעיף את יוקיץ ועולה עם פלאמלי על דייויס וגרנט על לברון
  יוקיץ שילך ויקנה אתלטיות או הגנה בינתיים

 31. הסיפור עד עכשיו בסדרה זאת ההגנה של הלייקרס, דנבר פשוט לט מצליחה להגיע לטבעת ובוקשי מצליחה להגיע למבטים פנויים.
  דייויס ענק !

 32. השינוי הגדול בלייקרס הוא מאז החזרה של רונדו. עולם אחר, רק לחשוב מה היה אם בראדלי היה בריא, הוא בטח מתבאס על שבחר להשאר בבית

 33. הווארד עם שפת גוף של לברון אחרי כמה דקות טובות במשחק הראשון והיום…מי ישמע הידיים שלו כבדות מטבעות…אחד השחקנים עם הבסקטבול אייקיו הנמוכים מאז ומעולם…מחצית שניה יוקיץ ימטיר עליו 2 שלשות ואחכ הוא ירד לספסל…נגר בן נגר

 34. שחקני חמישיה בדנבר שהם לא מוריי ויוקיץ'- מילסאפ עם נקודה עלובה מהקו, האריס עם 3 נקודות, גראנט עם 5 נקודות. קארוסו לבד קלע יותר מהם.

 35. כשהנאגטס יחליטו שהם לא מפחדים מהליייקרס לא משנה איזה משחקים (שאינם כדורסל) הלייקרס משחקים איתם ושהם יכולים פשוט לשחק כדורסל תהיה לנו סדרה.

 36. לא סובל את הלייקרס ולא צפיתי במחצית הראשונה.
  עשיתי חיים בcayaucan
  אבל ממבט חטוף בדף הסטטיסטיקה היה נתון אחד ש'קפץ' לנגד עיניי:
  14-22 ללייקרס בריבאונדים.
  אם זה לא יתאזן – אין לדנבר סיכוי לדעתי.

  1. דנבר עשתה את שלה.
   אני לא זוכר קבוצה שלא הצהירה שהיא הולכת על אליפות לוקחת אליפות.
   הצעד הנוסף שהם עשו השנה מספיק להם.

   למה להם עכשיו להרגיז את לברון אצרי שאמר שהןא ווינר
   למה להם להציק להווארד באמצע ring chasing
   אין להם עניין בזה כרגע, בעיקר ללבן הבכיין עם הורטיקל של ה2 אינץ

 37. טוב, זה בזבוז זמן.
  כל עוד מילסאפ, האריס וכל שאר הדנברים משחקים ככה אין שום סיכוי לנאגטס.
  הלייקרס כרגע במוד שיוט, לא מבזבזים יותר מדי דלק. ההתנגדות חלשה מאוד.
  אם ללייקרס היה איזה שוטר כמו הירו או רובינסון במקום דני גרין המחטיאן- ג'יזוס..

 38. אני רואה שגם מלון חוטא בשטות של לא לקחת פסק זמן בזמן. ירד כבר ל 8 בשביל לחטוף 9 דיי מהר….
  למה חיכה כל כך הרבה?

   1. קישקוש אחד היחידים שתוקף בהתקפה ומשיג נקודות במינימום דקות. בלעדיו אין לה איום מבחוץ.
    13 נקודות הקלע השלישי בקבוצה ב 16 דקות.
    5-7 מהשדה ו 2 מ3 מהשלוש

 39. באמת שאני לא מבין איך אפשר לראות משחק כזה..
  אני מעדיף את דנבר, זה נכון.
  אבל לראות את השופטים בשני המשחקים האחרונים זה מעבר לשערורייה.
  זה גזילת ההנאה מהמשחק

  1. אין פה שום מפלצת
   חוץ מלברון, דייויס וקארוסו (מצחיק שאני מזכיר את הליצן הזה וזה רק לחובת דנבר) אפחד לא משחק.
   לברון לא קלע סל שדה כבר שנתיים
   אם יש משחק לנצח זה זה

 40. מציע לכל האופטימיים להרגע
  עדיין 4 הפרש ודנבר כל פעם שהתקרבה הראתה שהיא לא באמת רוצה לקחת את המשחק.

  אחרי ה4 הפרש עדיין גם יש את השופטים, אז בוא נרגע קצת.

 41. שירו הלילה
  הכל מפתואח של נעמי שמש מבית כמש
  ראיתי ת'כנרת זוהרת בטורקיז
  וגל סגול כהה הריע והתיז,
  חשבתי לעצמי הכל עוד אפשרי
  כל עוד אנחנו כאן שרים.

  ראיתי את הסכר פתוח לרווחה
  וכל שפעת המים נוהרת בשמחה,
  חשבתי לעצמי הכל עוד אפשרי
  כל עוד אנחנו כאן שרים.

  הכל פתוח עוד לא מאוחר
  מצב הרוח ישתפר מחר
  זה יתכן, זה אפשרי –
  כל עוד אנחנו כאן שרים.

  הייתי בעפולה הייתי באילת
  ובשמורת החולה מצאתי לי מקלט,
  חשבתי לעצמי הכל עוד אפשרי
  כל עוד אנחנו כאן שרים.

  בתל אביב טיילתי חופשי מדאגה
  לאן שהסתכלתי הייתה לי חגיגה
  חשבתי לעצמי הכל עוד אפשרי
  כל עוד אנחנו כאן שרים.

  הכל פתוח עוד לא מאוחר…

  גלשתי בחרמון נפלתי על האף
  נפגשתי עם המון אנשים נשים וטף,
  חשבתי לעצמי הכל עוד אפשרי
  כל עוד אנחנו כאן שרים.

  אולי הכל פתוח, אולי לא מאוחר
  אולי מצב הרוח ישתפר מחר
  הכל עוד ייתכן, הכל עוד אפשרי
  כל עוד אנחנו כאן שרים.

  הכל פתוח עוד לא מאוחר…

   1. צפוי צריך לצמצם פערים בבוקס. הוא הווינר והמס 1 צריך לקבע את זה במוחות הציבור יהיה מצחיק בגמר. לא ראית איך הריץ לעצמו לmvp לא דיברו על דיוויס בכלל הכל הוא ודיוויס קולע יותר ממנו ושחקן ההגנה ה2 בליגה 😂😂😂

 42. וואללה, מוריד את הכובע בפניי דוז'ייר.
  במשחק האחרון הוא היה נורא וקיוויתי שלא ייראה פרקט יותר כל הסדרה.
  בדקות הראשונות הערב הוא היה נוראי ועיצבן אותי בכל שעל.
  אבל הבחור עושה מעל ומעבר.
  כל הכבוד

 43. דנבר לא מסוגלים לשמור. כל הזמן חולמים בהגנה ולא מסוגלים לבצע רוטציה הגנתית אחת.
  הם במשחק כי בלייקרס, מלבד לברון ודיוויס, אף אחד לא יודע מה לעשות עם הכדור.

     1. זה לא רק הנקודות, זה גם ה"אש" שהם מושכים, מה שמשאיר את האחרים לזריקות נוחות יותר. כשהם על הספסל, לנאגטס יותר קל להתרכז בשחקן אחד – לברון/דיוויס

  1. לגמרי.
   מדי פעם שלשה של גרין או מהלך של קארוסו
   דייויס מחוץ לצבע פשוט פאתט, שיזרוק משם עד מחר.
   בצבע אי אפשר לעצור אותו

  1. ידידי הצדיק, אתה באמת מאמין שריברס הושתל על ידי התאגיד בקליפרס? הוא הרי היה בקליפרס הרבה לפני שהמלך הגיע ללייקרס.
   זה שומט את כל היסודות לטיעון הזה.
   לא?

  1. מה אתה מ..ן במוח?
   השיפוט בשני המשחקים האחרונים הוא עלבון לכל חובב כדורסל.
   אלא אם הוא אוהד לייקרס עלוב נפש

   1. תוריד את משקפי ההייטר ותצפה במשחק (או שפשוט תנגב את הדמעות) –
    הקשר בין הבכי על השיפוט הלילה למציאות הוא רק בראש שלך
    (כמה זה, 33 – 19 לדנבר בניסיונות מהעונשין?)

 44. תם הטקס. מעט מדי מוריי במאני טיים, יותר מדי דוזייר שהוא נחמד אבל לא יודע לקלוע עונשין. הגוקר איבד את היד מהשלוש.
  חבל, היו קרובים אבל הלייקרס באמת גדולים על הנאגטס.

 45. היה פאול של יוקיץ על דיוויס בכניסה לסל דחף לו ת'מותן. לעומת זאת לא בטוח שהיה פאול של הווארד על יוקיץ…מארי באפיסת כוחות הוביל כדור כל הערב כמעט…

 46. אולי מלון לא מאמן כל כך טוב?
  אני מבין מה PJ גרוזייייר עושה על המגרש בדקות האחרונות, חוץ מדיפנס הוא לא נותן כלום….
  זה שחקן שהיה בחמישייה שלישית של הסלטיקס ומשם לא התקדם לכלום. אין לו כישרון בשיט. למה הוא על המגרש?

 47. לברון נלחץ מזה שדיוויס התעורר. עושה פיפי, לא קולע כבר שעה ודייויס כבר השתווה אליו בנקודות וגם בפלוס מינוס דיוויס 14+ ולברון 3-

 48. מורי בלי אוויר. נותן לאחרים בנאגטס לנסות לנצח. אין לו אוויר לקחת על עצמו.
  מצד אחד מלון היה חייב למצוא לו דקות לנוח, מצד שני בלעדיו לנאגטס אין התקפה

 49. פהגנה מדהימה של הלייקרס עח מורי
  הם פשוט ממררים לו את החיים ובעיקר גומרים לו את האנרגיה

  אני תוהה למה דנבר לא מסוגלים אותו דבר?

  1. השיקצה לא יתן לו ישרף בפנים זה הסיכוי היחיד של קבוצת המזרח להיכנס ללברון לראש פסיכולוגית על זה לאמלל אותו ולתת לדיוויס אחד על אחד חופשי ואז השיקצה יקח הכל על עצמו בכוח

 50. איזה שמירה נוראית של יוקיץ עליו לשלשה נוראית מה הוא קופץ על רונדו חחח
  העיקר כולם פה זיינו את המוח שדיוויס לוזר 😂😂😂😂😂
  לברון "הפך" אותו לווינר אין ספק😂😂
  לא נורא דנבר יחזרו מ3 0 😂😂😂😂

 51. אה ותמציא לנו גם איזה שורה סטטיסטית של לברון בבאזר ביטר הזה

  ״לברון היה הכי הרבה פעמים על המגרש כדהיהמבאזר ביטר״

 52. מה שכן, דייויס הוכיח במשחק הזה שהציוות ללברון הפך אותו מלוזר סידרתי לווינר. השלשההזו יכולה לחרוץ את הסדרה שנראתה פתוחה לפני דקה.

    1. לא היה לו קבוצה לסחוב לבד מי היה לו רונדו והולידיי😂😂 ועוד במערב.
     דיוויס הוא אותו מפלץ שתמיד היה פוטנציאל להיות מהגדולים.
     אני תמיד אמרתי שיש לו יותר יכולות וכשרון מדאנקן. הוא שחקן טוב יותר מקארל מלון דאנקן וגארנט ובארקלי. פשוט אין לו עדיין טבעות להיות מעליהם ברשימה אבל ביכולות הוא טוב מהם

 53. ואני עדיין לא מבין למה דנבר הלכה ל2 מהירות כדי להסתמך על ההגנה הגרועה שלה במקום למשוך ולזרוק את הכדור האחרון

 54. אותה שטות כמו בוסטון נגד טורונטו הפעם בחסות פלאמלי שמשום מה נכנס לשתי שניות ונותן את הסדרה ללייקרס. שום תרגיל כלום, הוא פשוט נותן לדייוויס לנוע ומסמן למישהו אחר לשמור. דנבר צריכה לבוא בטענות לעצמה, כל כך הרבה טעויות, פאול לתת, לשמור כמו שצריך שני שחקנים בסוף.

  1. לעצמה וגם לשופטים ששלחו את דייויס ל2 קלות.
   וגם עם זה בלי ההחטאות של דוזייר מהקו זה היה של דנבר

   אבל דנבר לא באו לסדרה הזו לנצח, כבר אמרתי

 55. לא מבין את מאלון.
  הכניס את פלאמלי על דיוויס כשברור שתהיה חסימה. דנבר לא עשו חילוף והשאירו את דיוויס חופשי לגמרי.
  גם יוקיץ היה חייב להיות יותר עירני לזה.
  ממש הגנה רעה וחבל.

 56. שמעון הטעות של פלאמלי וזה שהיה צריך להחליף אתו על דיוויס ולא של יוקיץ שעשה מהלך הגנתי מצוין והגיע מרונדו שהוציא להפריע לזריקה של דיוויס. דיוויס עשה מהלך גדול כל הכבוד.

 57. הראו עכשיו הילוך חוזר-
  זה לגמרי על פלאמלי, אילו לא היתה ממש חסימה.
  דיוויס רץ לשלוש והוא במקום להיצמד אליו עושה הקפה ומצפה לחילוף. איזו טעות שלו.

 58. גיא אנחנו מחכים שתסיים לקרוא את דף המסרים (במקרה הזה דף הסטטיסטיקה) ותסביר לנו כמה השיפוט היה טוב היום, כמה לברון היה מצוין ברבע הרביעי ועןד כל מיני תובנות מבלי לראות את המשחק.

  1. איך שאתה אוהב לזיין את השכל.
   .
   להבדיל ממך, אני לא מגיע עם "תובנות" מהבית.
   זה מה שכתבתי במהלך הרבע האחרון:
   .
   "לברון ממש מנסה להפסיד את המשחק בכוח. דייויס בינתיים שם בשביל לשמור את הלייקרס בחיים."
   .
   אני כותב את זה כמו שזה.
   .
   אתה מוזמן להמשיך לבכות על השיפוט, או לחפש בנרות סיבות לשמחה לאיד בגלל שדייויס הוא זה שקלע את סל הניצחון…
   מוזרים אתם, ההייטרים.

 59. אם כל הכבוד לחזרות של דנבר ההפסד היום זה הפסד שמחסל מנטלית, אי אפשר כל משחק להקלע ל 15+ הפרש ולחזור,. לא רואה אותן מצליחים לעשות משהו, לא כל יום הקליפרס עם ריברס מולם. משחק הבא לדעתי ניצחון קל של הלייקרס ואז אולי איזה ג'נטלמני. היו להם כל כך הרבה צ'אנסים ובעיקר בסיום , פשוט לא שיחקו חכם, פאול לתת שלא השתמשו בו, זריקה מוקדמת מדי של יוקיץ' והשערורייה בהגנה של פלאמלי שדיוויס בורח לו בקלות כאילו מדובר בריי אלן מאחורי חסימה..

 60. בכל מקרה שיהיה בהצלחה לדנבר בהמשך הסדרה.
  על יום כזה אנמי של בערך 70 אחוז מהסגל של הלייקרס היא לא תיפול עוד.

  יש גבול לכמה קבוצות יכולות להחנק נגדה, בעיקר כאלו של טופ 5 שמסביבם כמה שחקנים על אליפויות ברזומה.

  יוקיץ מוותר על שלשות, מתכדרר לו באיזור הקשת ועוד שטויות עד שהןא מבין שצריך לקחת את המשחק בכח. אבל אין לו כח, לא ככ כח פיזי ובעיקר לא כח רצון, זה מן קטע של לבנים, כמו שלבנים לא יכולים לקפוץ.

  לייקרס באופן מובהק הקבוצה הטובה יותר, יכלנו לקבל קצת דרמה בסדרה, לפחות על הנייר.
  לא דרמה ולא נעליים.

  בצד של הלייקרס – לברון כמעט ולא קלע בחדירות אלא בעיקר מהקו ושלשות, זה דווקא אמור לעודד אותם.
  דייויס השחקן מספר 1 שלהם ואני אומר את זה כבר מתחילת הפליאוף.

  דני גרין בסופו של דבר נמצא כשצריך
  קארוסו הלבן באמת עולה לי על העצבים אבל הוא לחלוטין מספק את הסחורה
  רונדו במשחק אנמי
  האווארד בא בפוזה וסווגג של ווטרן אבל היום הוא בעיקר הפריע מהיציע.

  אי אפשר לעצור את דייויס, זה לא היה ולא יהיה דוראנט אבל עפ הכדור במקומות הנכונים, עם האיסור המוחלט לשלוח אותו לקו הוא פשוט שחקן התקפה קטלני ובעל השפעה רבה גם בהגנה ןבעיקר bailed lebron out מהפסד שהיה מעלה הרבה שאלות לגבי התפקוד שלו בכל המחצית הראשונה בכלל וברבע האחרון בפרט.

  את שאר הסדרה הלייקרס צריכה להעביר בלתרגל עוד תרגילים לדייויס ולהמשיך לשחק הגנה חונקת, כל הכבוד להם.

  ובאמת, בבקשה, חבל על המאמץ להגיד שדנבר חזרי מ3-1 וכו׳ וכו׳.
  יוטה, בטח ללא בןגדנוביץ לא אמורה תהיות בפליאוף בכלל.
  ונגד הקליפרס הם לא עשו שום מאמץ מיוחד, אלא עמדו מהצד ונתנו לקליפרס לחסל את עצמם. לא היה משחקי 50 נק של מארי או טריפל דאבלים מטורפים של יוקיץ, או אפילו איזה טקטיקה הגנתית חדשה.
  פה תלייקרס יש ביצת זהב שנקראת דייויס והיא מטילה 30-35 נק ו10 ריבאונדים בערב, לא משנה איזה יום ומה מזג האויר.
  יוקיץ הבטטה הזה לא שומר עליו ולא על אף אחד.

  ולסיום, אני באמת מקווה שפעם אחת תבוא שריקה נגד לברון במאני טיים. פעם אחת. כזו כמו שדייויס קיבל.
  אה, ואם אפשר לא כל משחק לשלוח איזה שחקן של הנאגטס לספסל בבעית עבירות בתחילת המשחק.
  ואם ממש אפשר, אז להיות עקבי בעבירות תוקף, כי אם מה שגראנט עדה זו עבירת מגן, איך שורקים לטובת קארוסו אותו דבר 10 דק אחרי?

 61. אגב, כל המחמאות למאלון:
  הלכו לזריקה עם 20 שניות שמשרירים לליקרס
  היה פאול לתת ולא השתמשו
  הגנה גרועה מאוד במהלך האחרון

  פלאמלי לבד כמגן על הטבעת היה מספיק, למה היה צריך את המדדה האירופאי גם כן? הןא לא מסוגל לשמור אפילו על האחים דודלי

כתיבת תגובה

סגירת תפריט