בוסטון תפגוש את מיאמי למשחק שני בסדרה ביום חמישי של משחק בודד/ רותם אלרן

לפני שנצלול לתוך המשחק השני בסדרה שמסתמנת כמרתקת ומהנה ביותר, אני רוצה בהזדמנות הזו שנה טובה לכל באי האתר, שנמשיך להנות מהליגה הטובה בעולם ברמה כזו ובהנאה כזו ומכתיבה וקריאה של כתבות נהדרות כאן באתר. שתהיה לכולם שנה מתוקה, ושתזכו ליוקיץ' ולא לקוואי. עכשיו כשסיימתי עם ההקדמה הקצרצרה הזו, בוא נצלול אל המשחק!

2:00 שעון מודיעין – מיאמי היט (1) VS בוסטון סלטיקס (0)

אחת הסדרות המשובחות ביותר של הפלייאוף הזה, כפי שמסתמן, מתרחשת בגמר המזרח, והיא התחילה שלשום ברגל ימין כשסיפקה לנו משחק מותח ומורט עצבים שנקבע על חודו של מהלך בשניות הסיום (ואיזה מהלך!). המשחק היה מצוין בשל תצוגות שהגיעו משני הצדדים, ואף קבוצה לא וויתרה עד הרגע האחרון, כשלבסוף מיאמי יצאה עם ניצחון דחוק, בעקבות המהלך הבא של באם אדביו שחתם את המשחק בהארכה:

מיאמי מגיעים למשחק תשושים אך מרוצים מהניצחון הצמוד על הסלטיקס, כשקיבלו תצוגות מרשימות מכמה וכמה שחקנים במשחק הראשון של הסדרה – באם אדביו נתן עבודה בהגנה עם שתי חסימות, אך חשוב מכך בהגנה הייתה גם השמירה על ג'ייסון טייטום לפרקים, כשהכוכב של בוסטון קלע רק ב-1/4 מהשדה בזמן שאדביו שמר עליו, וההגנה של הסנטר על טייטום יכולה להיות מפתח עבור מיאמי בסדרה, במידה ויצטרכו לעצור את טייטום למשך מספר התקפות, גם במחיר התשה פוטנציאלית של השחקן השני בטיבו בקבוצה, כשבמשחק הראשון גם הראה את התרומה שלו בצד זה עם 9 אסיסטים, וניהול המשחק שלו עוזר מאוד לפתוח את ההתקפה המצוינת של מיאמי, שמדורגת ברייטינג ההתקפי בפלייאוף עד כה. בנוסף לבאם, גם טיילר הירו נתן תצוגה מרשימה כשהוא לוקח על עצמו תפקיד ניהול משחק וריבאונדינג לא אופייני עבורו, ומסיים עם שורה מרשימה של 12 נקודות, 11 ריבאונדים ו-9 אסיסטים (על שני איבודים בלבד), ודראגיץ' המשיך עם הפלייאוף הנהדר שלו עם 29 נקודות ביעילות, ולאו נשכח את ג'ימי באטלר, שנתן משחק סולידי של 20-5-5 ביעילות טובה. כמעט כל הקבוצה תפקדה טוב, גם בדברים הקטנים שפחות אופייניים לחלק מהשחקנים, כמו ניהול המשחק של הירו. למרות זאת, שחקן חשוב אחד נתן תצוגה לא טובה, והוא דאנקן רובינסון. אחד מהשחקנים הבכירים בקבוצה וקלע השלשות הטוב בה חווה משחק נפל, אך למרות המשחק הלא מרשים, יכול מאוד להיות שבמשחק הבא כבר יחזור לכושר הקליעה המצוין שהיה בו לכל אורכה של השנה.

לפי דעתי, הדבר שמיאמי יכולים לעשות על מנת לעצור את הלפריקונים מעיר השעועית הוא לנצל את המצ'אפ של אדביו על טייטום יותר לטובתם, כשבאם אחד משחקני ההגנה הוורסטיליים ביותר בליגה, וכפי שציינתי קודם, הוא עשה עבודה מצוינת על טייטום, גם אם בכמות קטנה של התקפות. ספולסטרה יכול לנצל את המסוגלות ההגנתית של הסנטר על טייטום, השחקן החשוב ביותר של בוסטון, ויכול מאוד להיות שאם הוא יחווה תצוגת נפל, זה יסמן ניצחון בטוח של מיאמי, כך שכדאי לשקול זאת עבורם. בנוסף לכך, הקבוצתיות שלהם (32 אסיסטים על 40 סלי שדה במשחק) יכולה להכריע את המשחק הזה אם יעשו כפי שעשו במשחק הקודם.

מהצד של הסלטיקס, זה היה משחק מצוין גם כן, כשקיבלו תרומה גדולה מג'ייסון טייטום שממשיך להוכיח לכולם שהוא שייך ככוכב בליגה, וממרכוס סמארט שנכנס למוד פלייאוף, ויחד עם ההגנה וההאסל שהוא מביא לשולחן באופן קבוע, הוא קלע 26 נקודות במשחק באחוזים מצוינים, אך זה פשוט לא הספיק כשג'יילן בראון וקמבה ווקר, שניהם משתייכים לשלישייה הגדולה של בוסטון יחד עם טייטום, קולעים 36 נקודות משותפות ב-36 זריקות. לא כל יום נראה משחק כזה רע משחקנים ברמה שלהם, אך גם סמארט לא תמיד יהיה בכושר קליעה כזה, וזה ככל הנראה יתאזן בהמשך הסדרה. המפתח למשחק הזה עבורם יכול להיות גם הוא בצד ההגנתי, כשגם פה מדובר באדביו, רק מהצד ההפוך – לרוב הסלטיקס ישחקו עם דניאל ת'ייס בעמדת הסנטר, ובסדרה הזו ההחלטה יכולה לשלם דיבידנדים, כשהגרמני פוגש עוד סנטר אנדרסייזד (2.06 מ'), ולמרות שאדביו חזק ממנו, ת'ייס הוא שומר צבע טוב ומסוגל להגביל אותו שם, ולראיה, באם סיים מולו עם 0/3 מהשדה ושלושה איבודים על אסיסט אחד בלבד. אם ימשיכו להציב אותו על באם, זה עלול לתקוע את ההתקפה של מיאמי, בעיקר בגלל שהוא מרכיב חשוב בה ובלעדיו היא תעבוד פחות חלק. משחק טוב של שלושת הכוכבים יחד עם סמארט יהיה קריטי לניצחון היום.

אני מהמר שהיום בוסטון ישוו את הסדרה ויקחו משחק צמוד מאוד.

לפוסט הזה יש 471 תגובות

 1. משחק קשה, למיאמי יש כמעט כל מה שיש לבוסטון להציע, כרגע עם קצת יותר קשיחות. מחזיק אצבעות לסלטיקס, אבל חושש.
  תודה רבה על הפריוויו המושקע

 2. אני אכתוב פה כדי שיותר אנשים יראו. מנחם מחפש נושאים לפגרה. אז, משחקי GM:
  .
  איזה שחקן מילווקי צריכה ויכולה להביא כדי לשכנע את יאניס להשאר? אני אומר ביל.
  .
  למה ביל, כי יש לו חוזה ארוך וגם אם יאניס ינתוש בשנה אח"כ הערך של ביל ישמר.
  .
  מה יפתה את וושינגטון? מידלטון חייב להיות כלול, אם הוא לא יתאים לוושינגטון הם תמיד יוכלו להעביר אותו הלאה, הערך ישמר. וינצנזו רצוי ושלל בחירות. למה שוושינגטון תלך לעסקה? כי ביל ידרוש (בינתיים, פומבית לפחות, הוא לא דורש).

  1. חכה לפוסט הטריידים הגדול.
   אעשה לך ספויילר, שמעון מפציץ בטריידים, וגילרי אומר לו שהם לא אפשריים מבחינה כלכלית.

   1. יאניס ינטוש.
    .
    אני לא שמעון, אני מעלה לאוויר רק עסקאות ברות קיימה. עדין , לא תמיד יש רצון באחד הצדדים לבצע עסקה.
    .
    טיפ לכל מי שסתכל על עסקאות שקשורות ג"ס. ה TPE לא יכול להיות כרוך בחוזה של שחקן נוסף לצורך עסקה.
    .
    טיפ נוסף, כללי: עסקה שכוללת מרכיב של החתמת שחקן שסים חוזה באותה קבוצה ואז ביצוע עסקה שכוללת העברה שלו לקבוצה אחרת מכניס קבוצה שנמצאת מעבר לתקרת המס (כנראה 109 לשנה הבאה) למצב של תקרה קשיחה (משהו באזור של 130 לשנה הבאה). סך התשלומים לשחקנים (בפועל, זאת כולל תשלום על חלקי חוזה) אסור שיעבור את התקרה. זה המצב שג"ס היתה בו השנה והוא מאד מגביל. כיון שג"ס כבר נמצאת מעבר תקרת המס היא לא יכולה לבצע עסקאות על שחקנים שהחוזה שלהם נגמר. למשל, היא לא יכולה לבצע עסקה עם הספרס על ברטנס.

     1. לא חושב שהם יכולים ובטח לא רוצים, ראה הסבר על תקרה קשיחה. היא מונעת למשל החתמה של ותיקים במינימום דבר שאפשרי בכל מצב אחר.

      1. אין בעיה, לא מתווכח על התקנון, רק אומר שברטאנס מסיים את החוזה שלו בוושינגטון ולא בספרס, אז גולדן, או כל אחד אחר שמעוניין בברטאנס, לא צריך לדבר עם הספרס.

      2. צודק. וושינגטון. דרך אגב הפיאסקו שבגללו הוא לא בספרס….

 3. תודה רבה על הקדימון המושקע.
  טוב סיימתי עם המבחן(היה דוחה ברמות), ויש סופ"ש ארוך. צו 8 לכולם. אבל איזו שעה נוראית.
  גו קמבה.

  1. רזיאל לא משווה אם טוני בראדרס שופט במשחק הזה….
   מה גם שבאן בי אייפורסם שמיאמי קופחה ע"י השופטים במשחק האחרון….
   אני בא בחשש גדול למשחק הזה.

   1. אז אתה מוכן להסביר את תיאוריית טוני בראת'רס?
    כי זרקת כאן איזה נתון שלא כל כך היה ברור למה הוא מתקשר.

      1. נכון

      2. ובראוו על האבחנה גאון של סבתא
       האם צפויה תגובה גם של אחיך ה"תאום"?

      3. נתתי לך יותר קרדיט,
       חבל

      4. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח האפצ'י
       אבל אני עדיין פה לשמחתך הרבה
       🙂
       חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

      5. עידוקי, אז אתה כן רואה משחקים עם התאום?
       פשששששששששששששששששששששששששששששששששששש

 4. תודה רותם.
  הלילה בוסטון יקחו.
  ההרגשה בבטן שטייטום יתפוצץ,
  אבל הם לא חייבים שזה יקרה.

  חשבתי על זה הבוקר:
  פילי הם בדיחה, טורנטו יריבים שנואים,
  במידה ויעלו בוסטון כנראה יפגשו את שיקצה.
  מיאמי ובאטלר זה היריבים שאני אכי מכבד בפלייאוף הזה

 5. תודה רותם.
  הלילה בוסטון יקחו.
  ההרגשה בבטן שטייטום יתפוצץ,
  אבל הם לא חייבים שזה יקרה.

  חשבתי על זה הבוקר:
  פילי הם בדיחה, טורנטו יריבים שנואים,
  במידה ויעלו בוסטון כנראה יפגשו את שיקצה.
  מיאמי ובאטלר זה היריבים שאני אכי מכבד בפלייאוף הזה

 6. סוף סוף קצת בי בול – התייבשנו מכל ה-"קורונה" הזה,
  תאכלס – בוסטון הרבה יותר טובים, הם הובילו במשחק הקודם בביטחה ופישלו בסוף, בעיקר קמ-בבוקר (למרות שנתן איזה מיד-ריינג' חשוב). אני מאמין שהיום נראה את טייטום עם נעליים נורמליות, לא צבעוניות, לא לבן-צעקני, וזה ייתן לבוסטון את הפוש שהם צריכים. דו ספרתי בחלק הראשון של הרביעי ומשם חתול-עכבר עד הסוף.
  1:1
  רזיאל ואברי, תהיו רגועים!
  (פאני – תרשום…)

  1. קמבלילה לפי שעון אישראברוך…
   בכלל קמבה מתחרז עם הרבה דברים טובים כמו במבה, עמבה, זומבה, סמבה וגמבה.

  2. הופה, רשמתי.
   .
   תראה, זו סדרה נחמדה עם חבר'ה נחמדים- קמבה, טייטום, באם, הירו. אבל בסדרה הזו אני פחות מושקע- בטח רגשית, טיפה ועוד קצת נוטה למיאמי אבל לא קיצוני, כשבסדרה במערב אני מושקע רגשית עד הצוואר. וגם בגלל השעה, מה הם משחקים שם בשבע? למה על השעה של ארוחת הערב?

 7. תודה. הקליעה של רובינסון קריטית עבור מיאמי, במשחק הקודם הוא נכנס לבעיית עבירות שמנעה ממנו להיכנס לקצב, הלילה הוא צריך להיות קצת פחות אגרסיבי. בצד של בוסטון יהיה מעניין לראות אם קמבה ימשיך לשחק 90% מהזמן למרות פלייאוף לא משהו או שסטיבנס יפיק לקחים וישתף יותר את וואנמייקר, איתו מיאמי הסתדרה קצת פחות טוב

  אני צופה משחק צמוד אבל אוותר על הימור כזה או אחר. מקווה שזה יילך לכיוון של מיאמי

 8. מיאמי. אי אפשר לקחת סדרה עם 5 וחצי שחקנים. סטיבנס שכח את קאנטר וגם הילדים של הסלטיקס יכולים לתרום כמה דקות. קמבה היה גמור בסוף המשחק הקודם ואפילו את סמארט תפסתי עם הידיים על הברכיים ויש מצב שגם השלשה הקצרה של טייטום שסדקה את הטבעת היתה מחוסר אוויר

 9. האם יש מאזינים על הקו?
  הלו בלומפילד?
  מה זה בלומפילד?
  מגרש כדורגל
  תגיד לי אדוני, אני נשמעת לך מגרש כדורגל?
  לא, את בקושי מגרש פינגפונג.

 10. גוווווו סלטיקס ומיאמי
  אני בעד שניהן,
  מיאמי "רעה" מספיק ועם + על הקווים נגד השיקוץ השטני
  בוסטון "טובה" מידי,חסרים איזה ערס או שניים

  1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
   אכן דופקים על פחים ודרבוקות, מה שלום אחותך התאום?

    1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
     המיקלדת בסדר גמור גם אחיך התאומה?
     אני אדאג לשירי לילה עבור שניכם היום.

 11. טוב אחרון בקשר לתיאוריית הנעליים… הירו מחמיץ שתי זריקות מהשלוש כשהוא בנעל לבנה לגמרי, בצד השני בראון (עם הנעליים בצבע!!!) ניצל מאופנסיב ל-2 קלות…

     1. איגודלה לעולם לא היה יכול להתמודד עם לברון לבדו (אתלטי וגדול מדי בשבילו), הביאו על לברון באותה סידרה שמירות כפולות ומשולשות בטח שקיירי ולאב היו פצועים

  1. נכון
   ומשחק נכון עם קנטר
   זו הפתעה שספולס לא היה מוכן אליה….
   בהכנות למשחק סטיבנס אפילו עובר את ספולס.

  1. זה יותר מסובך כשכל השחקנים הבינוניים פלוס שנראים מצויינים בגלל השיטה וההתאמה שלהם בקבוצה רוצים שישלמו להם (למעשה הסלטיקס כבר נאלצו להפרד כך מלא מעט שחקנים ולכן הם קצרים מאוד)

 12. איגודלה לעולם לא היה יכול להתמודד עם לברון לבדו (אתלטי וגדול מדי בשבילו), הביאו על לברון באותה סידרה שמירות כפולות ומשולשות בטח שקיירי ולאב היו פצועים.
  .
  בנוגע לטייטום יש לו את כל הכישורים כדי להפוך לסופרסטאר קליעה חלקה כמו תחת של תינוק אתלטיות וצעדים ארוכים , חדירה.

  1. תפס להגמר למיאמי הסרט ,הלייקרס הולכת לנגב את שני הקבוצות האלה, מיאמי היא קבוצה חמודה אבל חסר לה סופרסטאר

 13. כל מטאטא פוגע בסלטיק יש גם ימים כאלה אין יוצר מדי איך להגן נגד זה שהסל נראה אוקיינוס (סמארט קלע 3 בפול אף הרבע)

 14. הלו הבדלי הרמות
  מחצית שקטה של טייטום ועדיין 13 הפרש .
  העניין הוא שמיאמי בדרך שלל מוציאים מעצמם 110 אחוז, כשהם לא, בוסטון פשוט טובה יותר

 15. גם משחק קודם מיאמי היו בפיגור דומה ובסוף ניצחו
  זה לא אומר שהם יצליחו את הטריק הזה כל משחק אבל אין ספק שבוסטון הקבוצה הטובה יותר וכנראה תנצח את הסדרה

  1. רפיקי מה קרה לאהודי גולדן סטייט, נגמרו הסמים במפרץ? אם יאניס אפשר לסגור את הליגה את רובינסון שהוא sg אתם לא צריכים

   1. LOL
    כאילו לא ראית את כל ההזיות של אוהדי הלייקרס שתמיד האמינו שכל הכוכבים ואשתו מגיעים אליהם אוטוטו כל שנה

 16. עוד מישהו ראה את בראון צועק על טייטום למסור לו תוך כדי מחיאות כפיים מעוררות?
  הנעליים האלו מוסיפות לו אגרסיביות.

 17. בטייטום יש הרבה עוצמה
  הרבה יותר ממה שחשבתי שיש בו כשהגיע לליגה. הוא נראה אז מאד רך אבל יש קשיחות בבחור.

 18. שוב הוא לא מגיב בזמן סטיבו.
  מחצית ראשונה לא הוצאתי הגה אבל סטיבו משתלט על סטיבנס….
  המשחק תיכף יברח והוא יפספס את הטיימינג. למה?

 19. טייטום חייב לשפר את ראיית המשחק שלו. כמות המסירות לשחקן פנוי שהוא מפספס היא גבוהה מדי. במיוחד שההגנה מתמקדת בו הוא צריך לפתח את היכולת למשוך אש ולמסור למי שפנוי

  1. זה לא איכשהו הוא זרג מהסוג הנחות ביותר בגמר אזורי, גם אם ידרסו אותו עם וקטור הוא לא יקבל עבירה, הוא צריך להבין את זה.

 20. סוף סוף סטיבנס ימזרוב איבדת את כל הייתרון איזה זמן תגובה רע, מישהו צריך להסביר לתייס שהוא זרג מהסוג הנמוך ביותר והוא לא יקבל עבירות.

 21. מת שבוסטו תפגוש את דיוויס נותן לנגר אדאביו לרסק אותם, הוא לא מסוגל לקלוע פרט לדאנק ונתנו לו איזה 10 נקודות חופשיות, הגנה רעה של בוסטון

 22. בסך הכל כששמים מאמן מול מאמן ספולס לוקח בגדול בגלל העבודה שלו במגרש, התגובות המהירות. הוא חי את המשחק הרבה יותר מסטיבנס שאיבד יתרון של כמעט 17 נקודות בגלל שלא יודע לקחת פסקי זמן כשצריך.

 23. בוסטון לא מצליחה להסתדר עם הגנה אזורית, ובהגנה נותנים לאפס הזה אדאביו לקבור אותם בדאנקים מביכים, איזה רמה עלובה למזפח , זה הקבוצות שאמורות להתמודד מול המפלצת מהמערב. סוויפ גנטלמני ואני רחמן

  1. אני זוכר שפילי היו מריצים את רדיק,סאריץ', בלינלי, איליאסובה יחד עם סימונס שהוא חצי חצי
   .
   יותר טוב מהחרא שיש לנם עכשיו

 24. בוסטון לא מסוגלת לקחת ריבאונד בהגנה לא יאומן אפילו אם הנכדה שלי על הפארקט כמה כדורים יפגעו לה בראש

 25. פשוט מדהים מה גבוה נגגר, עם תנועה סבירה עושה להגנה של בוסטון. בהצלחה להם מול לברון ודיוויס. ורק מראה כמה מארק גאסול צריך לחזור הביתה ליבשת הישנה

 26. אני מודיע שוב: אני לא כותב הערב. שתי הנכדות כאן איתנו. שירה – 1.78 והיא עוד לא בת 15 – קנונית בטניס אבל טובה מאד גם בכדורסל. טלי כדורעף. אז אם למישהו בא לכתוב סיכום 0לא סיקור!) אז הבמה פתוחה.

 27. סטיבנס בטח לא מבין למה הוא איבד את המשחק הזה.
  עשה הכל נכון במחצית הראשונה ורבע אחד של אפטיות הפיל אותו.
  הוא לא לומד כלום מהטעויות של עצמו.
  הסלטיקס יפסידו את הסדרה הזו רק בגלל שהוא לא גודל ומתבגר כמאמן…
  לא, הוא לא אשם שהם נכנסו לסלאמפ ומחמיצים אבל הוא יכול לארגן שורותוהטיימינג זה הכל.
  פופ עשה קריירה על טיימינג. ראה ולמד מניסיון של אחרים, זו הגישה של אדם חכם!

 28. רק מאמן אחד עובד עכשיו. ספולס על המגרש וסטיבנס על הכיסא, תקום תדרבן תהיה אפקטיבי.
  יוקקק
  רובוט ריוט

  1. וזה גם שיר הלילה שלכם

   Out there in the galaxy
   Where humanoids have slaves,
   They use their androids as their servants
   Until they reach the scrap 'eap,
   Now the time has come for the robots to attack,
   Immobilize and pulverize,
   Win some freedom back
   This is a robot riot– Crushing metal and clanging heads
   Robot riot– Whirring giros, sound affects
   Robot riot– Flying arms'n'legs no less
   Robot riot– Hey there android, don't make a mess
   The stars shake, the planets quake,
   Moons begin to explode,
   Whilst 'yes sir no sir' program 'droids,
   Hit the self destruct mode.
   Nuts and bouts and laser beams zap carelessly around
   To make the damage irreparable but still the deafening sound
   This is a robot riot– Crushing metal and clanging heads
   Robot riot– Whirring giros, sound affects
   Robot riot– Flying arms'n'legs no less
   Robot riot– Hey there android, don't make a mess
   Battle between saturn's rings,
   Clunk cuck' the space ship rule
   Laser cannons on full heat
   Bare hands are the people's tool
   Computer programs, data runs,
   The drones do as their told
   Android masters lay down the rules,
   Metal bodies never get old
   This is a robot riot– Crushing metal and clanging heads
   Robot riot– Whirring giros, sound affects
   Robot riot– Flying arms'n'legs no less
   Robot riot– Hey there android, don't make a mess
   In the streets and metal buildings,
   Humans begin to take note
   Why these creations are fighting back
   And ripping out our throats
   The computer age developed too fast
   Began to get out of hand
   The revolution in the stars
   Could be the end of man
   This is a robot riot– Crushing metal and clanging heads
   Robot riot– Whirring giros, sound affects
   Robot riot– Flying arms'n'legs no less
   Robot riot– Hey there android, don't make a mess

  1. סגנונות משחק שונים לחלוטין..
   קשה להעריך איך תתפתח סדרת גמר, מה יהיה המומנטום וכו'
   הכל שונה בהיעדר קהל

 29. רואים שבמזרח אין רכזי עלית (סליחה קמבה ולאורי, ואני אוהב אתכם) השמירה בפיק אנד רול ממש רכה.
  מה שמיטצ'ל למשל היה עושה להגנה כזאתי…

 30. השריקה המעוותת הזאת לעבירה של ווקר על דראגיץ' בתוספת מתנת זריקות העונשין לדראגיץק היא החלטת שיפוט איומה ונוראה שעלולה לחרוץ את גורל המשחק הזה.
  השיפוט במשחק הזה היה מבחיל

 31. איזה רכים בוסטון עוד ריבאונד של מיאמי , וגימי באקט מאבד!!!! הרבה מתבלבלים באתר בין האיכות במערב לתחרותיות שרואים הלילה, זה קבוצות שהלייקרס וגם דנבר מנקנקת

 32. נגמר הסרט של בוסטון טייטום צריך לפתח ביצים ולא לברוח מהכדור ברבע הרביעי כמו הארדן ולתת לסמארט לזרוק

 33. בראון יכל לקנות את עולמו, אבל גם הוא נאבק ב-"דו ספרתי בחלק הראשון של הרביעי ומשם חתול-עכבר עד הסוף.
  1:1"

  1. התחזית לא לקחה בחשבון נעליים בשני גוונים של ירוק זרחני של בראון. יש דברים יותר חשובים מהניצחון 💪👠👟👞👢🥾👡

  1. אני רואה נדבקת ממני.
   חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
   הגילריז לא ישמחו כי אתה סוטה מהקו בכמה מילימטרים…

 34. הנה סטיבו ביבו מוציא את הצעעעטלעעך
  בסתכל בתרגילים בדף.
  את המשחק הוא איבד בטיימינג לא נכון ברבע השלישי.
  לא לומד מניסיון של אחרים, לא לומד מהטעויות של עצמו לא לומד לא מתקדם לא מתפתח.
  דה שוט, בגרמנים ננוחם?

  1. האמת שכן 17 הפרש נעלם לו בין הידיים והוא כמו עגל לא מגיב , הוא גם לא מצא פתרון להגנה הקבוצתית, אבל הוא לא אשם שטייטום בורח מהכדור ברביעי ונותן לסמארט לזרוק

   1. עיני עגל…
    הבעיה היא שהוא לא לומד ולדעתי לא ילמד.
    הסלטיקס היו מתמודדים השנה על האליפות אם סטיבנס היה גודל ומשתנה כמו השחקנים שלו.
    סמארט כבר הכניס שלשות בטיימינג מעולה ואם טייטום היה מחמיץ היית מבקר אותו בכל מקרה.

    1. עידו, בוסטון הפסידו את כל הרבעים השלישיים בפליאוף למעט אחס(במשחק הראשון נגד מיאמי), זה אמור לעורר סימן שאלה.
     בנוסף גם נגד טורונטו(לא תמיד, אבל בחלקים מכובדים) , וגם היום הם ממש התקשו נגד איזורית.

     אני חושב שיש אשמה לא מבוטל בזה על המאמן. (עזוב פסיכולוגיה)

  2. אתם חוזרים רזיאל תהיה רגוע, אתם יותר טובים, מובילים כל משחק בבטחה, רק תלמדו להחזיק בזה

   1. קובי בגילו היה עם 3 טבעות ורגעי קלאץ בלתי נשכחים (וגם 4 אירבולים מול יוטה) קובי היה לוקח את המשחק לטוב ולרע, טייטום בורח מהכדור כמו המזוקן

      1. גם בשיאו… מפלצת יורוליג…

  1. הוא חייב ללמוד להיות יותר אסרטיבי.
   ויואל, גם מיטצ'ל לוקה, ומארי ילדים, וזה לא מנע מהם להשתלט על משחקים בפליאוף הזה.

 35. ווואו דראגיץ', איזה שחקן. אחד החכמים שראיתי.
  קלע שני ג'אמפים סופר קשים, ובחדירות מתחת לסל מעולם לא הייתה בעיה.
  מה בער ליוגוסלבים לפרק את הכל?
  חמישיה של דונצ'יץ', דראגיץ', בוגדנוביץ', בוגדנוביץ' ויוקיץ' זו התקפה מפחידה עם ווצ'ביץ', נורקיץ' גודוריץ', שאריץ' והשאר.

  1. נתנו לסמארט לזרוק הנגר להוביל אותם ברביעי, כולם עייפים, קבוצה חלשה מאוד בוסטון בהגנה על גבוהים (נגר כמו אדאביו נראה כמו שאקיל), והן כשעוברים נגדם לקבוצתית

 36. שאלה, מי שתעלה מפה, תיהיה הקבוצה המזרחית הכי חלשה בגמר, בכמה שנים?
  עולה לי רק אורלנדו של הווארד. (היט 2014 היו טובים, אבל הספרס באותה עונה, עם 4 hof וצוות משלים נהדר, באמת אחת הקבוצות הגדולות, קליבלנד 2015 היו לא רעים, אבל הפציעות בפליאוף גמרו אותן).

  1. האמת שבלי קשר לזה, זה מזכיר את אורלנדו, מתי זה היה 2009?
   אולי אפילו אורלנדו 94 שהיתה קבוצה צעירה ומוכשרת עם עתיד (אז)

    1. עזוב, חושבים שבגלל שסמארט מחטיא אז ההגנות טובות.
     מה שגארד עלית יעשה להגנות שיורדות עד לסל אחרי כל חסימה. קרי בניגוד לקמבה היה משמיד אותם, גם הארדן, מיטצ'ל, לוקה כמה כיף שאתה במזרח, והגארד הכי טוב התקפית(כנראה) זה בכלל בראדלי ביל שתקוע בקבוצה שהשד יודע מה היא.

   1. זאת זאתי בשנה הראשונה של דוראנט? היא היום מקרצפת את כל המזרח. מה לעשות שקצת קשה לשחק מול 3 hof (סלליחה גרין), גולדן של אותה עונה מועמדת חזק לקבוצה הגדולה בהיסטוריה. (אני צעיר, אבל למה לא לכתוב דברים בומבסטים).

   2. בינוניות לדעתי, אבל עוד שנתיים יכולות להיות טובות.
    קליבלנד 2018 היה לה שחקן שבמשחק הראשון בגמר קלע 54 נקודות והיה במרחק פוזשן מול השושלת כנראה הטובה אי פעם, לא כזה נורא.
    לברון באותה שנה עם קליבלנד שאתה מתאר ניצחה את בוסטון שהיתה בהרכב דומה לעכשיו פלוס מוריס, ביינס והורפורד. בוסטון עכשיו זה חצי קבוצה

  1. אין להם סטאר קוולטי. ואז שיצטרכו לשלם לכל הרוקים האלה זה יגמר.
   הירו, נאן, רובינסון, זה נחמד. אבל תמיד תיהיה איזו ניקס לשפוך עליהם ארזים.
   לעומתן, דנבר, שיש לה 2 צעירים שנראים בדרך להיות שניהם טופ 10,במצב הרבה יותר קוסם.

   מעניין לראות את ברוקלין שנה הבאה במזרח, בהמחה שמילווקי לא יעשו משהו מוגזם בחלון העברות, אני לא רואה קבוצה שתעצור אותה.

   1. מסכים לגבי מיאמי. אולי ינחיתו עוד שנה את יאניס ויהיו קונטנדרים. ברוקלין איכשהוא נראה לי יתקשו לעמוד בצפיות, אבל יתחרו על ראשות המזרח, מסכים.
    דנבר בונבוניירה, ממש קבוצה מדוגמת מכל הבחינות. הדילמה שלהם זה האם ללכת אול אין על פרויקט פורטר, או לעשות עליו טרייד, סהכ הוא ימצה יותר יכולות בקבוצה אחרת, הוא מזכיר את קוזמה, העניין שקשה לקבל תמורה על חוזה רוקי.
    אצל דנבר אפילו לא ברור איזה חיזוק הם צריכים, אולי עוד קלעי שלוש בסגנון האריס מברוקלין יתאים להם, גם בלי טרייד

    1. שאלה טובה מה עושים עם פורטר. הכי חשוב לא לעשות משהו פזיז.
     השחקן הכי מוטרד זה כמובן ביל, לא נראה לי אפשרי חוזית, אבל על משהו כזה הייתי שוקל טרייד(גם ויקטור אולדיפו, אם יתחייב להישאר). פורטר נראה לפרקים התקפית מדהים, אבל קבלת החלטות והגנה מזעזעות (נכון הוא רוקי, אבל צריך לשים את הדעת על זה)

      1. לפי דעתי מילסאפ סיים חוזה(גרוע מאוד), ואין מצב שמישהו יקח את הגופה הזאתי, לא בשביל חיסכון כלכלי.

      2. כן, הטרייד תכלס לא טוב לווש

     1. מעניין בהחלט,
      נראה לי שהם שמרנים מדי בשביל זה, יעשו שיפורים קלים, בוא נראה מה קורה השבוע, יש להם סדרת אליפות

      1. + 1
       מסכים

    2. להתאבד על ביל. פורטר דראפט ועוד דברים להשלמת חוזה ווש מועדון מטומטם.
     גאריס ופורטר המנייה כרגע בשיא אפשר לחרטט אותם מורי וביל זה ספלאש התקפה מפחידה ועוד הגאון דנבר תהיה קטלנית

   1. באטלר איבד בסוף, אבל זה היה כבר מאוחר לבוסטון. הוא נתן משחק פושר למדי. מיאמי היא לא קבוצה של בלואו אאוט, כל הפלייאוף הם בצמודים, אין להם נפח קליעה , אלא קשיחות וביטחון

  1. למצוא סכימה פשוטה ויעילה נגד אזורית זה נטו המאמן, מפתיע שזה ככה, כבר מכירים את זה בליגה משנה שעברה, היה אפשר להתכונן

  1. הם עוד צעירים, יתחשלו תוך שנתיים, הם צריכים בקבוצה מישהו בסגנון אפילו של מארק גאסול מלפני שלוש שנים, סנטר וטרן שלא מפחד מכלום

   1. הבעיה שהסנטרים בליגה לא במצב מזהיר, אז למצוא כזה וטרן. (גם צ'נדלר בימים יפים יותר יכול להיות מועיל).
    קאנטר זה שחקן ההגנה הכי גרוע שראיתי, פשוט חור שחור.

     1. פחחחח קמבה לא הולך לשום מקום אחלה שחקן. אני לא הייתי מזיז אף אחד מהביג 4 בסלטיקס הם הוכיחו גדילה וצמיחה וממשיך לתת להם הרבה הזדמנויות.
      היוורד אם אפשר להוציא עליו את ווצביץ אז כן.
      פולץ זה גופה מתה לא יותר טוב מוואנמייקר. לא חסר רכזים באירופה כמו לארקין שגם טוב מפולץ

  2. כל הכבוד לו צעקות יש בכל קבוצה אני פעם הלכתי מכות עם הסנטר שלנו בתיכון 1.97 אחרי שטטרשתי אותו שהוא לא מוסר שהייתי לבד להשחלת שלשות וניסה לנצח לבד וניגר ונוגב. זה דבר נורמלי

 37. פט ריילי ואריק ספולסטרה יושבים בקיץ הקודם:

  פט: אוקיי אריק, לראשונה מאז עזב אותנו אתה יודע מי יש לנו קבוצה מהטופ של המזרח, אני רוצה שתסביר לי איך אתה לוקח את השלד הזה והופך אותו לטוב יותר מהמזרחיות הבחירות, איך נשחק טוב מהם.

  ספולסטרה: חחחחח להיות יותר טוב? לשחק יותר טוב? מה אני צריך את זה..יש לי כאן חוזה מאלוקים שכל רבע רביעי שאני צריך אני מקבל 2 פעולות הגנתיות מדהימות ושתי שלשות ענקיות. מה אני צריך יותר מזה?
  נראלי אפילו אני אושיב את ג'ימי שני שליש מהמחצית השנייה, סתם כי כיף לשבת לידו.

  פט:אוקיי יש בכל זאת משהו שאתה צריך?

  ספולסטרה:אם אפשרי אני אשמח לקבל איזה בלונדיני גבוה שיודע לצרוח ולעשות שרירים בספסל

 38. לבוסטון אין גו טו גאי. טייטום עדיין לא שם, אולי עוד שנה שנתיים.
  בעמדת המאמן אין כמעט הבדל אבל יכול להיות שהיתרון הקל של ספולסטרה משפיע.
  בוסטון קצרים מאוד ואין להם מספיק איכות בחמישיה הראשונה כדי לכפר על המחסור המוחלט בספסל.
  לדעתי הם צריכים לשחק הרבה יותר על ג'יילן בראון. יש לו בייצים ויש לו כישרון.
  יכול להיות שעם הייווארד היה להם את האדג' שחסר להם כרגע אבל גם בלעדיו אני חושב שהם עדיין מסוגלים לעשות את זה.

  1. למה הבנתי למה אנשים חושבים שבוסטון עדיפה אפילו על הנייר?
   קמבה טוב אולי מדראגיץ באחד על אחד אבל דראגיץ סקורר לא פחות טוב מנוסה ווינר כבר הביא mvp אליפות אירופה עם סלובניה לא כזה הבדל גדול למעט הגיל.
   באטלר טוב מבראון
   קראודר וסמארט די שווים
   אדביו פי 10 על תייס מאזן את היתרון של טייטום על דאנקן.
   ואחכ היתרון של ההיט ביתר השחקנים.
   ההיט גם עם ותיקים יותר.
   גם על הנייר הקבוצות די שוות זו סידרה של 50 50 לא יודע מה אנשים מופתעים

   1. אכן קבוצות שוות עם יתרון קטן לבוסטון לדעתי.
    כרגע נראה שדווקא מיאמי עם היתרון הקטן למרות שבשני המשקחים בוסטון היתה טובה יותר רוב המשחק ונפלה ברבע אחד מתוך שלוש.
    משחק שלישי להיות או לחדול

 39. אז מה מיאמי הולכים לעשות דטרויט 04? יש תחושה של זה באוויר…מול הלייקרס של שיקצה ודיוויס סטייל קובי שאק שכולם חושבים שיבואו לנגב 4 1 ויקבלו הפוך?
  הבעיה שפסיפלורה מאמן שביתרון 3 לא עושה עבירה ונותן להשוות סטייל פופ?
  מתחיל עכשיו לראות ש.ח

כתיבת תגובה

סגירת תפריט