מעורב הופס ליום שני / מנחם לס

1.שימון לא צריך להאמין אבל 'סוויט לו' מסביר למה 'ביקר' במועדון החשפנות 'מג'יק סיטי' באטלנטה!

סוויט לו טוען להגנתו: "תשאל את דוק ריברס, את דומיניק וילקינס, או ג'ף טיג – כל שחקן וותיק ששיחק באטלנטה – מה היא המסעדה הטובה ביותר בעיר והם יגידו לך – מג'יק סיטי. אם יש לך $500 לסטייק טוב. לי יש!"

2. לי נראה שג'יילן בראון לוקח הנהגה בסלטיקס! (BY DEFAULT)

היום אחרי הצהרים (מדובר כמובן על יום ראשון) חיפשתי מנצ'סטר יונייטד נגד לסטר כפי שהציע הגולש (התת משמעותי) הד"ר רזי הופמן אבל משום מה זה לא המשחק שפוקס-סוקר בחרה עבורינו האמריקאים, ובמקום הראו 2 משחקים מ-UK שלא משכו אותי.

אז כרגיל, כשאין ברירה, עוברים לערוץ ה-NBA המראה משחק אחרי משחק עד שאתה לא בטוח איזה קבוצות משחקות ומי משחק עבורן. אבל זה היה סלטיקס נגד פיניקס אז החלטתי לבקש מהזקנה (עם 'בבקשה' וכו') ICE COFFEE עם כדור גלידה ווניל, וחתיכה מה-PEACH-PIE שהיא אפתה לשבת (היא מה זה CHEF. אגדה ממש. למדה הרבה מאמי הדסה ז"ל שהיתה בעלת פנסיון 'שושנים' בקרית טבעון וקייטנים היו מגיעים מכל הארץ רק בגלל הבישולים שלה!!).

טוב. הסלטיקס ניצחה 103-117. ג'יילן בראון הוביל עם 21 נק'. קמבה וולקר קלע 6. טייטום החל 1 מ-10 וסיים עם 6 מ-17.

הסלטיקס משחקים SCRIMMAGE אחרון מחר נגד הרוקטס. אין מה לדאוג בקשר לקמבה. הוא שיחק בזהירות ניכרת, אבל כשקלע את ה-2 מ-6 שלו הן היו בעזרת הפריצה – ה-BURST המיוחד שלו שעשה ממנו מה שהוא, וכשראיתי שהוא נשאר כפי שהיה – הסרתי דאגה מלבי.

מי שעניין אותי היה ג'לן בראון שזה המשחק השני שהוא מוביל את הסלטיקס בנקודות, הפעם 7 מ-13 מהפארקט, 3 מ-6 מהטריי, ו-4 מ-4 מהקו. הוא נראה רגוע, שקול-דעת, וסבלני במשחק הזה בדיוק כמו במשחק השני. במילים אחרות הוא נראה לי, לפתע, כמנהיג החדש של הקבוצה מבלי להוציא מילה ומבלי לעשות פרצוף (רק תיזכרו במנהיגים אחרים כמו מייקל או לברון שמבטם בלבד יכול לקלף קליפה מאגוז).

אצל בראון הכל נעשה במתינות, בנינוחות, כאילו הוא יודע למפרע שהנצחון, הרי, יגיע, אז למה להיכנס לעצבים? למה לא ליהנות מהרגע, או יותר נכון מ-48 הרגעים?

ג'לן, היה צעיר שקט ונחבא אל הכלים עד המהפכה החברתית האחרונה. בלי שאיש קרא לו, הוא הגיע לאטלנטה לבדו, וללא כל התראה ופרסום, לפתע אני רואה אותו מוביל אלפי מפגינים ומדבר במיקרופון כאילו היה וינסטון צ'רציל, אבל במבטא של ברת'ר. לא האמנתי למראה עיני.

אני ראיתי בשני המשחקים האחרונים שמשהו קרה לו.

אחד התענוגות שתמיד היה לי ב-NBA היה לראות שחקן טוב שקצת הכרתי מהתיכון או מהמכללה – או ממשחק מקדונלד שראיתי – שברור היה לי שהוא שחקן עם פוטנציאל הופך לכוכב. אולי אפילו לאול-סטאר די קבוע. אני מתחיל להרגיש שזה בדיוק מה שקורה לבראון לנגד עינינו. ההתפתחות האישית שלו שהתבטאה כה מצויין במהפכה החברתית האחרונה, מתחילה לתת אותותיה בכל דבר שהוא 'בראון', וכמובן בכדורסל.

ההתפתחות שלו כשחקן התחילה העונה עוד לפני הקורונה, והיא ממשיכה לנגד עינינו. לפעמים זה קורה "במכה אחת וגמרנו". שחקן שישב עונה או עונותיים על 10-12 נק' לפתע קולע 30. ואז עוד 35, ולפתע 42, וכוכב נולד. הסטנדרד שלו עולה. החומה המנטלית נשברה. במקרים אחרים זה קורה בהדרגה. התקדמות קבועה שהיא פחות מורגשת מ'המכה האחת'.

זה קרה כל כך הרבה פעמים ב-NBA. בעבר הרחוק, לפני זמנכם, והיום. זה קרה במכה אחת ובהדרגה. לפני זמנכם זה קרה לנייט 'טייני' ארצ'יבלד. למוריס צי'קס. לאלכס אינגליש. לדניס ג'ונסון. אחריהם זה קרה לקלייד 'דה גלייד' פרייזר, ג'ו דומארס. ואז לסטיב נאש, קובי בריאנט, טוני פרקר, דריימונד גרין, אייזיה תומאס. גם לג'ימי באטלר. אלה רק כמה דוגמאות מיני רבות.

עכשיו זה קורה לג'יילן בראון. הוא היה בתיכון TEENAGER מאד 'ארטיק' (ERRATIC). פעם נתן משחק גבוה ואחריו משחק נמוך. שיגע את מאמניו. לאט לאט הוא הפך למה שהוא כיום: שחקן שלם: קלעי קבוע, ריבאונדר, מגן מצויין. מכדרר טוב, רואה משחק מצויין. הוא גבר בהתמדה (בעונות מאז הגיע אחרי הדראפט של 2016) על רוב חולשותיו והוא הופך לחבילה השלמה לנגד עינינו הרואות.

כשהוא ניבחר שלישי בדראפט של 2016 זה היה בגלל האתלטיות המופלאה שלו, ועבור הפוטנציאל יותר מכל דבר אחר. הוא-הוא שהיה סבלני כיודע השהכל יבוא על מקומו בשלום עם הזמן.

הוא הפך לקלעי קבוע של 20+ נק' למשחק, עם פקחות כדורסל (ולא רק כדורסל) המסתכל על העתיד, והוא רק בן 23.

הוא היה בצעירותו שחקן שהתבסס על כוח, מהירות, ואקספלוסיביות. שליטתו בכדור והקליעה מרחוק היו פחות מהממוצע.

הסתכלו עליו היום: שולט מצויין בכדור שפיתח כדרור מצויין לשחקן בגובהו (וזאת היתה חולשתו הגדולה ביותר) שהעונה הפך לקלעי טוב מאד מחצי מרחק, וקלעי טוב מה-3. קומראדים – הוא הפך את חולשותיו לנקודות חזקות במשחקו, ומאחר ואת השאר (מלבד שליטה בכדור וקליעה מרחוק) היה לו, הוא הופך לנגד עינינו לשחקן השלם.

פעם הוא סמך על האתלטיות שלו. הוא חשב שאיתה הוא ישיג הכל. ב-NBA ישנם אתלטים רבים טובים כמעט כמוהו, וכמה טובים כמוהו, ואפילו 1-2 טובים ממנו. מה שהוא למד זה לגבור עליך לא רק באתלטיות אלא ב-FINESS וזה הדבר הגדול ביותר שקרה לו, מלבד יכולת המנהיגות שפתאום נגלתה לו – ולמעשה למיליונים רבים בארה"ב – גם ברחוב, ועתה אני רואה אותה גם על הפארקט.

עם ג'ייסון טייטום וקמבה וולקר הוא חבר מתאים מאד ב'שלישייה הגדולה', ואני מרגיש שבהרבה משחקים הוא יהיה הכוכב שבין השלושה. (שכחתי לדבר בכלל על הגנתו אבל הקטע הזה הופך לארוך מדי. הוא מגן מצטיין, ויכולתו שנראית יותר ויותר חשובה היא היכולת להפריע ולסכל כל כידרור של ביג-מן. הוא מהיר וזריז מדי, ויש לו חוש טיימינג מצויין כדי לכדרר מולו).

שימו אליו לב. השחקן הזה מתחיל לדבר בקול רם.

3. אם הקבוצה שמארגן קווין גארנט תקנה את הוולבס, הוא יהיה נשיא, אחראי על פעולות הכדורסל

4. דיוק המסירה, חדות וזווית הצילום – גרמו כולם לחשוב שזה קטע מ-2K21

5. החיים בבועה

6. ה-OARFIWSH הזה הוא באורך 7.80 מ'  מ-BAJA BEACH שבמכסיקו

ה-OARFIWSH הזה הוא באורך 6 מטר מ-BAJA BEACH שבמכסיקו

7. תמונות מיוחדות

ריק בארי – קלעי של 90% בשתי ידיים. אחרון הגדולים בזריקה הזאת.

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 94 תגובות

 1. הלילה מול הסלטיקס, בדקות של אייטון ורוביו הסאנס היו טובים יותר. כאשר ספסל הסאנס עלו לשחק, המשחק נגמר.
  אבל, כן. בראון הפך לשחקן משמעותי ב-2 צדי המשחק, והלילה זה בלט.
  .
  תודה, מנחם.

  1. פשוט תענוג לצפות בכם וזה עוד בלי אוברה. הדרך שבה הסאנס מניעים את הכדור, ההגנה שבריג'ס נותן והשיפור הניכר של אייטון בצד ההגנתי + התקווה שהוא באמת יזרוק משלוש.. זו הנקודה הכי קרובה לווישפול שהייתה לך מזה שנים.

   1. השאיפות שלי צנועות יותר –
    אייטון, בוקר, ורוביו בריאים (ולא מושעים…)
    .
    עם השיפור במשחקו של ברידג'ס, ועם אוברה,
    אני חושב שיש לקבוצה בסיס למאזן חיובי ומקום בפלייאוף.

      1. תשמע שמעון, יש שלב שבוא נגמרים לקבוצה התירוצים. בוקר כבר לא בן 19, אייטון כבר יצא מהשוק, אוברה וברידג'ס כבר שחקנים לגיטימיים. די, אין שום סיבה לדשדש. מכאן זה עליהם.

      2. אני גם בעגלה וזה לא מבשר טובות שאני וגיא יחד. למזלו האשך לא על העגלה. מבחינת כשרון לדעתי פיניקס הרסה יותר מוכשרת מהפליקנס, קינגס, מיני וכל הרוחות החדשות המנשבות, בהחלט יהיה כשלון לא לעשות פלייאוף עונה הבאה.

  1. ג'יילן כבר אדיר. ואני זוכר איך כשהוא רק נבחר בדראפט (ולאורך כל העונה הראשונה שלו) חבורת אוהדי לייקרס כאן באתר חגגה את ה'באסט' החדש של הסלטיקס כי איינג', כידוע, לא יודע לבחור בדראפט.

 2. תודה מנחם.
  הסרטון של המסירה של כריס פול ענק! פשוט מדהים איזה זוויות צילום משוגעות יש! השלב הבא בליג-פס זה שכל אחד יבחר את הזווית משחק שהוא רוצה לצפות בה.
  .
  גיילן בראון עשה קפיצת מדרגה בשקט בשקט בלי שאף אחד שם לבד, וצריך לשים אותו בדיונים על שחקן המשתפר. בהחלט הוכיח את החוזה שעליו הוא חתם בקיץ. (בניגוד להילד שלא כל כך).
  בהחלט יש הרגשה שהסלטיקס הם הדבר הגדול הבא, עם שני שחקני כנף מצויינים ומאמן עם שכל הם יגיעו רחוק

 3. תודה מנחמנו
  חבל שהפסדת את מנצ'סטר אתמול.
  כל מה שהיית צריך זה להיכנס לדיומא שהפך למעין בלוג חי. אנשים נכנסים ויוצאים וגם העליתי לינק למשחק.
  כל שהיית צריך לעשות זה לפתוח לפטופ בלינק שנתתי והמשחק היה עולה אצלך במסך. קמה קליקים, כמה פרסומות ויש משחק.
  המשחק עצמו לא היה משהו לזכור וחבל אבל העיקר הניצחון המתוק והיונייטד באלופות בשנה הבאה, נראה איך זה יצא עם הקורונה.
  .
  לגבי ג'יילי, הוא יהיה על הכיפאק. שיתעסק יותר בספורט ופחות בפוליטיקה.
  לגמרי ברור שהצמד גיסון-גיילן יהיה צמד חזק מאד והשאלה הגדולה היא כמה זמן ישארו בסלטיקס והאם יביאו אותנו האוהדים לבאר בזמן הזה. לדעתי זה תלוי גם במאמן אבל בעיקר בהם.
  הייוארד שחקן שאם הוא מחטיא הוא נכנס לשרשרת של פעולות גרועות אבל כשהולך לו הוא תותח על.
  רואה ב Jאים קמבה והייווארד סופר טים שיכול להביא את בנר 18, השאלה היא האם הם מאמינים שיוכלו לעשות את זה.
  .
  פיניקס שיחקו קבוצתית נהדר. הדבר הכי טוב שם חוץ מבוקר זו הנעת הכדור. הקבוצה שהכי מהנה באספקט הזה בליגה לטעמי, מזכירה את זו של הימים הטובים של ס"א בימי פארקר-מאנו.

   1. לא עונה בשם רזי, אבל ברור. עם בראון אנחנו קבוצה טופ 7-8 בליגה וסיכוי נמוך לאליפות. עם לברון טופ 1-2 בליגה, עם סיכוי גבוה לאליפות ב3 שנים הקרובות (זה שהבנאדם מעט!).

 4. סוויט לו עשה את הדבר הנכון.
  הוא עזר למשק האמרקאי לצאת מהמיתון.
  זה ידוע שמשטחי אלומיניום משמשים מקור הדבקה מס 1. בגלל זה הרקדניות התמימות לא יכולות לרקוד למחייתן.
  הם ניסו לרקוד עם כפפות ואלכוג׳ל אבל הלקוחות התלוננו על תאונת עבודה כשקיבלו כוויות על הדינג דונג.
  סוויט לו אדם עם לב זהב, שלף את העמוד ונתן לרקדנית לרקוד כמו שצריך.
  הוא לא סתם נבחר לשחקן ה 6 של העונה. הוא תמיד מוכן להושיט אקסטרה יד בשביל החברים.
  לכבוד המחווה של סוויט-לו המסעדה תשיק את קינוח הדגל- בננה מטוגנת מצופה בשוקלד. יש גם גרסת שוקלד מריר ושוקלד אגוזים.
  בנוסף תהיה מנה של צ׳וריסו באורך 13 אינטש ומי שתצליח לסיים אותו ב 15 דקות תקבל ארוחה חינם או קופון לרכישת יוסטון רוקט פוקט.

 5. תודה מנחם.
  המסירה של פול אדירה, הזווית מתאפשרת כי אין קהל. מהמעט משחקים שראיתי עד כה – הדבר הנחמד בבועה הוא שאין את שורות הכיסאות הקדמיים שחונקות את הקווים. הכל הרבה יותר פתוח, בעיני זה מעולה.

  1. נכון. הקהל מאוד מפריע לשחקנים, היה נחמד להרחיק אותו במטר באופן קבוע.
   אבל זה לא יקרה בגלל המיליונרים שלא יוותרו על לשבת ולהפריע לשחקנים

   1. אכן הקרבה של הקהל הופכת את האנ בי איי למשהו אחר, אבל זה כבר חלק מהמשחק הזה. מזכיר קצת את הטור דה פראנס, שם הקהל בהרים רץ בתוך הגלגלים של הרוכבים אבל הם מסרבים לצאת נגד זה – כי זה חלק מרוח הטור. לפני 15 שנים בערך כובע של צופה הפך את ארמסטרונג באמצע קרב אדיר מול היריב המר שלו אולריך. אם אני זוכר נכון – אולריך חיכה לו עד שיתאושש וייצמד אליו בחזרה.

   1. ארצות הברית היא ממש לא המדינה היחידה שמתקשה בתפיסות עולם שלא רואות אדם ממטר. נשאיר את זה כך, לפרטים נוספים אנא צור קשר עם מר שדה.

     1. אף אחד לא מושלם רועי. יש אבל סממנים בחברות מסויימות (וכיוונתי כאן דווקא לכיבוש, לא לדת) שמבליטים את חוסר 'ראיית האדם ממטר' יותר מאשר במקומות אחרים.

   2. עגל, אידאליזם זה דבר מסוכן (ואפשר לטעון שגם מאוד לא אנושי…).
    בסופו של דבר, הערים האמריקאיות הגדולות הן המקומות הכי לא שיוויוניים כלכלית בהיסטוריה, אבל בהן תמצא הכי הרבה תנועות בעלות כוח בעד שיוויון מכל סוג אחר (גזע, מין, דת וכו') כל אחד יכול להבין את זה איך שבא לו, מבחינתי מה שזה אומר הוא שכל תנועה שיוויונית תתקבל באהבה כל עוד היא חלק מהמשחק הקפיטליסטי, ואוי למי שבאמת ינסה לערער על השיטה.

   3. בנגמין פרנקלין הוא המלך. אם יש לך הרבה אתה לא רואה ממטר אם אין לך כלום לא רואים אותך ממטר.
    ככה זה בכל מקום קפיטליזם בולשביזם קומוניזם סוציאליזם אלה רק מילים יפות לרמות ערב רב. בראש תמיד יעמוד התעשר והגנב הראשי

  1. צביקלה זה קודם כל מלצרית ולא מלצר. דבר שני היא לא מקבלת 5 דולר אחרת הייתה עובדת בדיינר אצל הנק.
   דבר שלישי המשמעות של המילה סטייק הכוונה לאחד הסטייקים מהתמונה הראשית של מנחם זה עולה 500 דולר.
   אייל גולן פעם אמר שלפעמים בא לו שוקולד לא רק סטייק.
   על הדרך בטח נותנים לך שם סטייק אנד ציפס ב10 דולר

  2. בעיקרון, אי אפשר להפריד כי כל בעיה של מוחלשות ויחס זוועתי של המוסד כלפי אוכלוסיה נובע מהמבנה ההיררכי והאי שיוויוני של החברה הקפיטליסטית, כפי שדי משתקף מהסטייק הזה. היו תקופות לא מזמן שאפשר היה לנסות לפעול בנפרד כי היה יותר שיוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית. אבל אנחנו כבר לא שם. כשקפיטליזם פועל מתוך כנות למוביליות חברתית עבור מגזר מסוים הם בסופו של דבר, במקרה הטוב, רק יעבירו כמה מנוצלים לצד המנצל וישאירו את העוול על כנו.
   (הוא אמר וקיווה ששם ייגמר הדיון בנושא להיום)

  3. המלצריות שם הן החשפניות. אל תדאג להן. והיום בג'ורג'יה שכר המינימום הוא 14$ ומשהו לש/עה. אני חושב שבקליפורניה השכר המינימלי לשעה לפי החוק מתקרב ל-20$ לשעה

 6. תודה רבה דוק, בראון בהחלט שחקן נהדר, לא יהיה הכי טוב בסלטיקס כי טייטום כמה רמות מעל, במיוחד בחודשיים האחרונים של העונה.
  אני מאוד אוהב אותו, שחקן עם ראש על הכתפיים ומשחק הגנה מדהים (בקשר לקטע, אף פעם אין קטע יותר מדי ארוך שלך :))
  וויליאמס פגע בקבוצה, ושילמד פשוט להודות בזה ולא ללכת סחור סחור עם אמירות הזויות ומעוררות גיחוך.

 7. מנחם אתמול לתומי קיבלתי הודעה מהאפליקציה של הnba בטלפון שאנדרה רוברסון דפק 2 צאקות מה3.
  בן סימונס מתישהו דפק 2 שלשות במשחק יא מנחם?
  נגד אוק היום הוא לא זרק בכלל 😂😂

      1. אוקיי, בדקתי והבנתי – זה היה המשחק האחרון מול הספרס וחמשת הראשונים מול גולדן שקלע מעולה משלוש והיווה כוח משמעותי.
       לא סתם משחק אחד.

      2. זה לא הופך אותו לקלעי.

      3. 11-19 משלוש במהלך של שישה משחקים רצופים.
       משחק ניצחון בסדרה מול הספרס וחמישה מול גולדן בגמר המערב.
       לא הולך ברגל

      4. זה הופך אותו לאחד שמסוגל לקלוע, ושהוכיח שהוא יקלע טוב יותר במעמדים גדולים.
       משהו לקחת בחשבון.

      5. לא זה הופך אותו לשחקן שתפס רצף בזמן הנכון. לצפות שזה יחזור עצמו באותו מעמד זה נאיבי

      1. כן שכחתי עם מי אני מדבר. שיהיה לך בהצלחה עם זה.

      2. אשכוס אבל זה קצת מעורר תמיהה על האופי שלו של רוברסון. כי אם הוא כן יכול לשים את הסלים הללו, ולא מביא את האופי הזה כל הזמן ואת האינטנסביות הזו ב100% זה לדעתי אומר שהאופי שלו בעייתי. שחקן ברמתו צריך להיות אינטנסיבי לא רק בזמנים קריטיים כאלו.

      3. רק עוד שאלה קטנטנה (אני בטח אתחרט על זה) מה קרה לאופי הנהדר הזה במשחק השביעי נגד הווריורס?
       שכח אותו בבית?

      4. חגי יש דבר כזה אופי של שחקנים שמתעלים במעמדים גדולים.
       זה לא אומר שום דבר רע על האינטנסיביות שלהם – להיפך, רוברסון הוא שחקן של עבודה קשה והגנה.
       עוד יותר מרשים שחקן שמתעלה בתחום שהוא חלש בו.
       .
       רוברסון היה באופן מובהק טוב כשאוק' הייתה טובה ובשיאה – עם המשחק הקבוצתי, כשנראתה הטובה בפלייאוף.
       הוא גם דעך כשכל הקבוצה דעכה ועברה חזרה לכדורסל בידודים המטומטם של דוראנט ו-ווסטברוק.
       בכל מקרה הוא נתן מספיק משחקים טובים כדי להראות משהו ושזה לא פוקס, גם אם משחק אחד לא הלך לו.

   1. עד כה בקריירה הוא היה קלעי רע מאוד. לפי איך שזה נראה בשני המשחקים (מדגם מאוד קטן, אבל מקווה שמצביע על מישהו), הקליעה השתפרה.
    נשמע הגיוני לאור זה שהיה בחוץ שנתיים וחצי כמעט

      1. אם הוא פצוע בברך ועובר שיקום ארוך איך בדיוק הוא יכול לעבוד על הקליעה?
       ובעצם מה שאתה טוען זה שלפני זה הוא לא עבד על הקליעה שלו.
       בוא נגיד שיש שלב בקריירה שמה שיש לך זה מה שיש.

      2. יש כאלה כמו ברוק לופז או קווין לאב (?) שזה פחות נכון לגביהם

      3. יש הבדל קטן.
       לופז לא זרק כמעט לפני זה (אתה יכול להכניס גם את גאסול למשוואה).
       לא יודע למה הזכרת את לאב.

      4. לא זכור לי שהוא היה קלע גדול במינסוטה, אבל הכנסתי סימן שאלה למקרה שאני טועה

      5. אתה טועה.
       ברור שהמשחק שלו השתנה ליד לברון אבל הוא היה קולע מבחוץ גם קודם.
       בוא נגיד שאני אשתכנע שיש הגיון בטיעון כשאני אראה דוגמא למקרה אחד כזה של מישהו שבגיל 28+ מפתח פתאום זריקה מבחוץ (ואני מדגיש שוב – שקודם היה קלע גרוע אפילו גרוע מאד)

 8. כתבה מאד מענינת על המצב הפיננסי של קבוצות בעלות שונות בנבא. מא: לק. יש כמו בלמר והבעלים של קליבלנד שיש להם כיסים מאד מאד עמוקים ובמקביל לא נפגעו מהמשבר, יש כמו הבעלים של ג"ס שלקחו הלוואה על חשבון הנכס ויש כמו הבעלים של יסטון שמתקרבים לחדלות פרעון. לא רואה את הבעלים משלמים משכורות מלאות לשחקנים בשנה הבאה. פשוט אין מצב.

 9. אתם מצליחים להתרגש מהמשחקים בNBA (בנתיים משחקי אימון) בלי רעש וקהל? או שמבחינתכם זאת בסך הכל ליגת קיץ ואליפות עם כוכבית?

כתיבת תגובה

סגירת תפריט