טראמפ יכול היה להציל 80-90 אלף אמריקאים (מתוך 145,000 קורבנות) / מנחם לס

קבוצת רופאים וחוקרים אמרו היום ב'חדשות הערב' של NBC שכל מה שטראמפ היה צריך לעשות בתחילת חודש מרץ היה לומר:

"אזרחי ארה"ב, אנחנו עומדים בפני המגפה האכזרית ביותר שהתקיפה אותנו בהיסטוריה. אנחנו יכולים להתגבר עליה, או לפחות למנוע את פריצתה ולשמור על פגיעה מינימלית בחיי אדם אם כל אמריקאי שיוצא מביתו, יכסה את פניו במסכת פנים. הוא יהיה עבורי 'פטריוט אמריקאי'. מי שמסרב יכול להחשיב את עצמו כתורם למגפה ועוזר לה להתפשט ולהרוג !"

אילו עשה זאת היו היום בארה"ב 50,000 – 60,000 קורבנות לקורונה ולא 145,000 – ועוד אלף נוספים כל יום, ו-1.5 מיליון נידבקים במקום 4 מיליון. (עד-10 לספטמבר יהיו כאן 250,000 קורבנות לקורונה)

אם לזה הוא היה מוסיף 'פטריוטיות' עבור שטיפת ידיים, שמירת מרחק, ומניעת התקהלויות הוא היה מציל עוד עשרת אלפים קורבנות לפחות.

הנקרסיסט המטורף הזה מסרב לעשות זאת. טובתו האישית, ותקוותו שישנם מספיק אמריקאים מיליטניסטים, דתיים, קיצונים ימניים שמסכימים עמו, חשובים לו יותר מ-50 אלף – 60 אלף חיים אמריקאים, ובקרוב הוא יהיה אחראי ישיר למותם ללא עת של 100,000 אמריקאים.

ובמה הוא התגאה היום לפחות עשר פעמים לעיני מצלמות? שבבחירת GOGNITIVE ABILITY הוא זכר חמש מילים: איש, אישה, חתול, ספל, טלוויזיה – אחרי עשרים דקות. "ביידן ניכשל בבחינה" (מאיפה הוא יודע?) הוא התגאה שוב ושוב.

הבנאדם סובל מפיגור מנטלי. הצרה היא שהוא 'מנטלי' המסוכן מאד לארה"ב והעולם.

אגב, הוא כבר אומר למפרע שהוא לא יקבל את תוצאות הבחירות כי הוא 'יודע' שלדמוקרטים ישנה תכנית מתוחכמת' כיצד לרמות בבחירות ב-הצבעות דרך הדואר.

מה זאת אומרת? ז"א שיצטרכו להוציאו בכוח מהבית הלבן.

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 30 תגובות

 1. מנחם ידידי. כל מה שיוצא מהפה של הפוטוס זה ספין. הדבר היחידי שיכול לאחד את המחנה שלו זה שנאת ביידן. מכאן ועד נובמבר הוא יפגיז אותו בכל שקר אפשרי.
  לא מתפנה מהבית הלבן זה גם ספין , בשביל הזקנות הלבנות העניות מהדרום שחושבות לעצמן, הוא ממילא לא יתפנה אז בשביל מה להצביע….
  ברגע שמצמצמים את הדמוקרטיה ל-2 מועמדים העבודה של הדמגוג נהיית קלה להפליא.

  1. היי, זוכר את ההצעה שלך לפצל את המשטרה שעומדת עליך לכלותך לרחובות שונים?
   אז הם למדו די מהר לסגור מראש גישה לרחובות השונים ולכתר. יש הצעות חדשות?

   1. בטח זוכר. גם המשטרה לומדת. תקרא מה הן עשו אתמול ברחוב אגרון.
    השלב הבא זה מפגינים סמויים.
    נניח ההפגנה מאורגנת לככר רבין. ויש מחסומים מסביב. אבל אתה שולח לכמה קבוצות שיגיעו לשדרות בן גוריון. כשמתחילים הבלגנים והדוטרים יוצאים להרביץ מהחניה של העירייה. אתה קורא לחברה מבן גוריון.

 2. עוד דבר שלא כתבת, כרגע יש אצלכם צבא פדרלי ברחובות שמעלימים אנשים משיקגו ופורטלנד ומי יודע מאיפה עוד… אולי גיא ג יודע משהו על זה.
  יש כינוס חירום של שרי הבטחון לקראת פעולה אפשרית נגד סין.
  אני לא יודע איך לקרוא את זה, אבל, המאה ימים הבאים יכולים לשנות סדרי עולם.

  1. בחייאת עידו אני חייב שתביא לי קישור לשטויות האלה שמעלימים אנשים ? למה לא להגיד את האמת שהנשיא שלך צבא שיעצור את האנרכיסטים והפושעים. אני אזרח אמריקאי קרוב ל50 שנה בחיים לא שמעתי על שטויות כאלה של העלמת אנשים לא מהצד הימני ולא מהצד השמאלי, רגע בעצם שמעתי לא כתבת שטראמפ מכריז על דיקטטורה לפני חודשיים ושלטון צבאי?

 3. בינתיים המספר הוא כבר 148,000 נפטרים בארה"ב מנגיף הקורונה.
  בימים האחרונים המספר שוב חצה את ה-1,000 ליום, ופתאום (לא, ממש לא "פתאום") מתברר שלא, זו לא "סתם" שפעת.
  .
  רק להזכיר, למי שלרגע אולי לא שם לב לטמפרטורות בחוץ (או גרוע יותר – ללחות). אנחנו בעיצומו של הקיץ. אוגוסט בפתח,
  ואותה מחלה?
  היא ממשיכה להתפשט.
  .
  החדשות הטובות, ויש כאלו,
  הן שברמה מסוימת הקורונה אכן דומה לשפעת. הדבקה דרך רסס.
  המשמעות היא שישנן דרכים להאט משמעותית את התפשטות הנגיף שלא כוללת סגר או הגבלות שחונקות את הכלכלה, וליתר דיוק, הורסות בני אדם מהצד הכלכלי/הישרדותי.
  .
  תחבשו מסכות! שמרו על מרחק סביר! שמרו על היגיינה!
  .
  חשוב לא פחות:
  להבדיל מימים כתיקונם –
  אם אתם חוששים אפילו ברמת הרמז של חשש, שנדבקתם –
  חולשה, חום (אפילו מעט גבוה מהנורמה), שיעול, או במילים אחרות, אם אתם חווים תסמיני שפעת אפילו קלים,
  אתם צריכים להיזהר שבעתיים.
  אותה מנטליות של "נעבור את זה", ואז ללכת לעבודה עם חום ושיעול,
  אותה מנטליות של "ניתן לילד אקמול ונשלח אותו לגן",
  אותה צריך לאפסן במגירה, ומהר.
  להבין שאנחנו חיים בעידן בו הזהירות חייבת לקחת צעד גדול קדימה. והזהירות הזו חייבת להגיע קודם כל ובראש ובראשונה, מאתנו האזרחים.
  אם נסמוך על השלטונות ש-"יצילו" אותנו, אנחנו צפויים לאכזבה מרה.
  קצת סולידריות חברתית שמהותה היא "אני מסרב להדביק אחרים, ולכן אני חובש מסכה, ולכן אני מקפיד על התנהלות זהירה",
  תעשה פלאים ותציל לא רק כמות מכובדת של אנשים מהדבקות מיותרת,
  אלא גם תעזור להציל את הפרנסה של לא מעט אנשים שיאבדו אותה אם ניתן סיבה לממשלה להכריז על סגר נוסף.
  .
  (זה מסכם את הטפת המוסר הדו-שבועית שלי. עד לדה-שוט הבא,
  שבת שלום והרבה בריאות, חברים)
  .
  (צוחקים אתך, דה שוט. היית ונשארת אחד המגיבים המעניינים והחיוביים באתר)

  1. הכל טוב גיא, כל עוד זה מגיע בלי קללות – אפשר להתייחס עניינית
   🙂
   הצלחתי להחזיק יומיים רק עם כרמלו וים מדר, אבל כנראה שהסרטון שהעלו כאן לגילרי – תופס גם לגבי:
   https://www.youtube.com/watch?v=xJpVyMAlPBs
   .
   שים לב שמקורונה עברנו לטראמפ.
   עד שלא אראה מספר מתים כולל רשמי בארה"ב, לא אוכל להתייחס ברצינות להיקף המגיפה שם. אתה ומנחם מקבלים את מיספרי המתים "מקורונה" בחזקת "כזה ראה וקדש", אני ממש לא.
   באשר לבועה – לפני יומיים דווח שם על 346 בדיקות שליליות לעומת 0 חיוביות! חשבתי לתומי שאחת מכל עשר בדיקות בארה"ב היא חיובית. מסתבר שאצל סילבר סופרים אחרת.
   לדעתי יש לאדם סילבר שיטת בדיקה ומיון מאוד מורכבת: בודקים את כולם. מה שיוצא שלילי – מפרסמים לתקשורת, ומה שיוצא חיובי – לא מפרסמים.
   🙂
   .
   הבועה סטרילית? התנועה פנימה והחוצה ממנה ערה מאוד. עכשיו ציון בארבעה ימי מחבוש (חשבתי שבידוד זה שבועיים?), וראיתי שגם לו וויליאמס יצא לטייל. אשתו של ווצ'ביץ' שגרה קרוב הביאה לו את המשחק החדש של פורמולה 1 (מעניין אם הוא נתן לה נשיקה או לא), יש גם את העובדים שנכנסים ויוצאים כל יום.
   בשורה התחתונה – זה אקט שיווקי גאוני, אני לא בטוח לגבי "בריאות השחקנים" וכל מיני סלוגנים הוליוודיים אחרים בסגנון.
   .
   ובישראל כמו בישראל, שנת 2020 היא השנה בה מתו הכי מעט אנשים ביחס לחמש השנים הקודמות, וזאת חרף גידול של עשרות אלפים באוכלוסייה הכללית. הקורונה ללא ספק הכתה בנו!
   טוב, היא לא באמת הכתה בנו, אלא אם כן אתה עצמאי קטן, בעל מכון כושר, מתאמן במכון כושר, מסעדן, חובב מסעדות, בעל אולם אירועים, אמור להתחתן, דייל, איש צוות אוויר, טכנאי, מעביר מזוודות, סתם תייר שרצה לנסוע עם המשפחה ליוון ובמקום זה צריך לנסוע לאילת, עם עוד 9 מיליון אזרחים, תלמיד חלש בבית ספר שלא מצליח ללמוד בזום, ילד שהחופש הגדול שלו הפך לבית סוהר, איש סאונד או תאורה, שחקן בתיאטרון (מי צריך אותם? מי צריך תרבות? לא עם החרב), חובב תיאטרון, עובד בשכר מינימום בסינמה סיטי, רוצה לראות סרט עם אישתך, דמוקרט שהחירות שלו חשובה לו ושחושב שממשלה שמתקיפה את פיזית את אזרחיה זה לא דמוקרטיה… וסליחה מכל מי ששכחתי.
   .
   תהיה רגוע, אני שם מסיכה, לא בגלל שאני חושב שאני מסוכן, רק בגלל שאני לא רוצה להפחיד אף אחד. מתוך שלא לשמה, בא לשמה.
   לגבי אלכוג'ל – זה ממכר – אז אני בגמילה.
   העיקר שתצליחו להנחית עוד כוכב ליד בוקר…

   1. אני מציע שנעקוב ונתעד מהיום כל יום את כמות הבדיקות בבועה וכמות החיוביים, והכמות הכללית בארהב גם כן. אני מהמר שהבועה תהיה הצלחה מדהימה וילמדו ממנה איך לנהל מגיפה ויראלית.

    1. אתה יודע כמה אנשים יש בבועה? כמה מהם נכנסים ויוצאים כל יום? מישהו יודע?
     עזוב, העיקר שלא ייקחו לנו שחקנים מהמשחקים, שלא יהיו כוכביות וכל מיני דברים לא ספורטיביים אחרים.
     .
     מנחם – התמונה דוחה, מציע להחליף אותה.

      1. חחח

     1. אין בעיה, שאלתי את דה שוט. אגב אם מה שרשמת למעלה לא היה בצחוק כמו שחשבתי אז מה לדעתך אפשר ללמוד מבועה על ניהול מגיפה? אם באוכלוסייה הכללית כולם היו נבדקים כל הזמן ואז נכנסים לבידוד גם שם המגיפה הייתה נגמרת

      1. אור, בליגות באירופה אף שחקן לא נדבק ולא הייתה בועה. ברור שהבועה תוריד את כמות הנדבקים בה אבל לאפס? תן לי שבירה…
       שאלת למה בבועה צריך מסיכות – שאלה מעולה. למה באמת?
       התשובה במילה אחת: שוותח
       בשתי מילים: שיווק וכסת״ח

 4. עכשיו ברור למה הוא וביבי חברים.
  לביבי יש כמה שמות באר"ב + מספר סושיאל סקיוריטי.
  אולי הם אפילו מחוברים יותר
  🙂

 5. חח…הוא מתגאה שעבר מבדק לגילוי ניצני דימנציה…איזה איש חולה ואומלל. לו רק ההורים שלו ושל ביבי היו עושים עבודה רק קצת יותר טובה…כמה סבל היה נחסך. תודה מנחם שמרו על עצמכם.

 6. המהומות האחרונות בפורטלנד וסיאטל הן קרש הצלה לטראמפ. הרי העיריות שם אשכרה הסכימה לקצץ את התקציב של המשטה ולהפנות כספים לינוך ורווחה של מיעוטים (שחורים), כל פסל של גבר לבן הורד או הופל ממקומו, אבל עדיין האנריכסטים בשקל שם ממשיכים לעשות מהומות, להרוס רכוש ללא הבחנה, להצית עסקים (אפילו כאלו בקומת קרקע של בנייני מגורים), לתקוף עוברי אורח ובאופן כללי לתת הוכחה לכל תאוריית קונספירציה של הימין הקיצוני בארה"ב לגבי המטרה הכללית של המהומות/הפגנות הללו.

  דמיינו אם המצב היה הפוך, שבמדינות דרומיות יש כבר כמעט חודשיים הפגנות/מהומות יומיות של לבנים גזעניים והממשל המקומי מסרב לשים להם סוף. כל אותם אלו שזועקים על כך שטראמפ שולח כוחות פדרליים לסיאטל ופורטלנד היו זועקים שטראמפ צריך לשלוח כוחות לדרום כדי לשים סוף למהומות שם.

 7. כרגיל מנחם ממשיך בדרך של השמאל הקיצוני שהוא חלק ממנו וההסתה הפרועה נגד הנשיא שנבחר כחוק , רק לי ולדה שוט מפריע התמונה המזלזלת של נשיא ארהב, מנחם אני כמו לא מעט מחברי הולכים לתת לנשיא עוד 4 שנים

  1. והדבר האבסורד שמנחם העיף את שמעון מאתר על תמונה פחות גרועה בהרבה , אבל כאשר זה מהצד ה״ליברלי״ זה מותר. כמה זה מאכזב ולא מפתיע שהצד השמאלי של המפה לא מגנה הסתה/ אלימות מהצד שלו,
   אני מוכן לשים כעת 100 אלף ירוק שמנחם מאשים את טראמפ גם כשהשמש שוקעת ובפרוץ מלחמת וייאטנם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט