"ההחלטה" מספר 2: מחר(היום, יום ה') ב-17:00 זמן מזרח ארה"ב / מנחם לס

התאומים אהרון ואנדרו הריסון – ה-TOTAL PACKAGE מס' 1 בהסטוריה

ההחלטה

אתם באמת חושבים שאני לא יודע שהערב מתקיים הקרב המילולי הראשון בין הנשיא אובמה ורומני? אבל תגידו לי, החושבים אתם באמת שעכברי כדורסל כמוני מתרגשים יותר מדי בקשר לויכוח ומי ינצח בו? קומראדים! זה הכל כסף קטן. ההחלטה במי להצביע – אובמה או רומני – מגיעה אולי לרמת המתח של "WHO SHOT J.R"? (לצעירים שבכם, זה מסידרת המתח 'דאלאס' כשהשידור האחרון גילה סוף-סוף מי ירה ב-J.R, ואחוזי הציפייה בסידרה האחרונה הוא עדיין שיא ציפייה בטיווי מלבד משחקי סופרבול!)

אבל המתח הגדול, הדבר החשוב באמת לאומה הזאת, היא במי יבחרו מחר התאומים אהרון ואנדרו הריסון, קנטקי או מרילנד. אביהם, קצין מרינס חמור פנים אהרון הריסון סניור, הוא כה מפחיד שמאמן קנטקי קפריאטי מפחד לדבר איתו. הוא פונה אליו עם "YES SIR!" ו-"NO SIR", והוא עומד דום כשהוא מדבר לאבא.

מה שיש לאבא להציע הוא חבילת הכדורסל הגדולה אי-פעם בתולדות הכדורסל, והוא הודיע כבר מזמן שהתאומים באים או הולכים כ-PACKAGE DEAL. היחיד בעולם הכדורסל שהיה מותר לו לדבר ישירות עם הבנים הוא כריס הייטאור, מנהל שיווק הספורט של UNDER ARMOUR, חברת מרקטינג שעיסוקה כדורסל, והוא הגבר היחיד בעולם הכדורסל שאהרון סניור מרגיש נחות ממנו. מה הפלא? הוא היה קצין המרינס של אהרון סניור כשהיה מתנדב בן 19. "הוא ה-'SAVING GRACE' שלי בכל עולם הכדורסל. האדם היחיד שאני בוטח ומאמין בו. הוא היחידי שמותר לו לפנות ישירות לאהרון ואנדרו. כל מאמן קולג' שינסה ליצור איתם קשר ישיר, נימחק אצלי אוטומטית מקולג' בסקטבול", אומר הסניור.

האחים יודיעו את החלטתם – קנטקי או מרילנד – מחר בשידור ישיר ב-ESPNU בשעה 5 זמן החוף המזרחי. אם אתם חושבים ש-"ההחלטה" שתשודר מזכירה את ההחלטה של לברון, אתם צודקים במאת האחוזים, והיתה זו החלטתו של כריס הייטאור מ-'אנדר ארמור' שכך זה יהיה, "כי החלטתם לא נופלת בחשיבותה מההחלטה של מיסטר לברון ג'יימס".

למה החלטתם חשובה כל כך? כי ה-14 לנובמבר הוא היום האחרון ל-COMMITMENT לקולג' זה או אחר, והחלטתם תקבע מי יהיה ב-FINAL FOUR ב-2014, העונה היחידה בה ישחקו קולג' בול לפני שיהיה לוטרי פיקס בדראפט של 2014.

למה מרילנד? הם לא עשו דבר מאז גארי ויליאמס זכה באליפות ב-2002, וכל תכנית הכדורסל שם היא על הפנים. מצד שני כל מה שקנטקי צריכה לעשות זה לקרוא בשם השחקן שהיא רוצה, והוא מופיע כמו שעון לחתימה ב-14 לנובמבר. אבל העולם השתנה: ל-'אנדר ארמור' ישנם 'קשרים' הדוקים עם הספורט של מרילנד. שום דבר לא קרימינלי, אך נוצר שם מין קשר הדוק שכולם נהנים ממנו, והמבין יבין. אבל קנטקי זה תעודת ביטוח לאיזה 12 שידורי טלוויזיה מחוף לחוף, וכניסה לפיינל פור.

העניין הוא שההחלטה של ההריסונים אף היא תעודת ביטוח לפיינל פור. 'אנדר ארמור' הפכה ליריבה גדולה של נייקי והיא היום הספונסורית של 7 אוניברסיטאות, אאובורן, בוסטון קולג', מרילנד, דרום קרולינה, דרום פלורידה, טכסס טק, ויוטה. היא יוצרת קשרים הדוקים עם שחקני פוטבול וכדורסל כבר מגיל 12, והמשפחות של הספורטאים הולכים עם 'אנדר ארמור' באש ובמים.

אז מי הם האחים הללו? כמה הם טובים?

הם די LATE BLOOMERS, אבל העונה שני התאומים הללו, 1.95 מ' גובה, הפכו להיות נודעים כ-"TWIN ASSASSINS". הם ידועים גם כשני COCKY KIDS המאמינים באמת ובתמים שהם טובים לפחות כמו דוויין ווייד. לא כשהם יהיו ב-NBA 6 שנים. אלא כבר עכשיו. הם ידועים גם כ-"ROCK STARS". הם ילדים בני 17 מעיר בינונית בגודלה בטכסס (ריצ'מונד) אבל הם מתנהגים ומתלבשים כאילו הם וולט פרייזר וג'ו נמט המשוטטים במעילי פרווה לבנים בטיימס סקוור.

הם FIVE STAR. בזה אין ספק.

אבל – תתפלאו – הם ילדים טובים. כשהם מחכים בלובי של מלון הילטון לאוטובוס שייקח אותם למשחק אליפות AAA הם ראו שתי נשים מכסיקניות זקנות מנסות בקושי לפתוח את דלת הכניסה. בעשר הדקות הבאות הם הכניסו להן 4 מזוודות גדולות, עמדו איתן בתור להרשמה, ודיברו בשמן עם פקידת הקבלה כי הם מדברים ספרדית שוטפת ורצו להבטיח שאיש לא עובד על הזקנות הללו. הם מתנדבים פעמיים בשבוע לארגון 'קפה יהושוע' בחלוקת אוכל להומלסים, ופעם בשבוע הם מתנדבים בבית חולים מקומי. הם לא 'נרקסיסטים' כפי שמנסים לתארם היום במדיה.

הבעייה שלהם היא שעל הפארקט הם הופכים להיות קובי בריאנט. יש במשחקם משהו ארוגנטי ללא ספק, אבל זה בגלל שהם כל כך עליונים על כל שחקני תיכון אחרים. אהרון אומר: "אנחנו משחקים שלושת רבעים לגרום לקהל הנאה, ואת הרבע האחרון לוקחים ברצינות, כדי לנצח. אנדרו הוא השחקן מס' 3 בתיכוניים בארה"ב לפי USA TODAY ו-AP, והפוינט גארד מס' 1. ממוצע קליעותיו בשנת הג'וניור היו 17.9 ו-9.2 אסיסטים. אהרון הוא מס' 8 בארה"ב כללית, ומספר 2 בשוטינג גארדס. הוא יושב על ממוצע של 21.9 למשחק ו-6.3 ריב'. אבל היו לו משחקים של 42 נקודות כשהוא ממש רצה, ובמשחק אחד של AAA (הרמה שם גבוהה מאשר בתיכונים) נגד מינסוטה גיין ספורטס הוא קלע בחצי השני 35 נק'.

הם שניהם אתלטים מעולים ביותר עם נחתור של 40 אינטש, ושניהם מגינים אישיים מהטובים בכל ארה"ב. קליפרי אמר שההגנה של שניהם היא "דבר שאין ללמד אותו. זה עניין של הבנה, אינסטינקט, ואינטואיציה". ה-IQ הכדורסלני שלהם הוא בין העליונים ביותר. בקיצור, חבילה מושלמת של "פוינט גארד – גארד" שתלך ככה ישר מהתיכון לקולג', ומשם ל-NBA.

השניים מפרגנים אחד לשני עד בלי די. אהרון: "לדעתי אנדרו הוא השחקן מס' 1 בארה"ב בתיכונים". ומה אנדרו אומר? "אין אדם בעולם שהייתי מעדיף למסור לו כדור מאשר לאהרון".

הם כוכבים. הם מתנהגים ככוכבים הם ארוגנטים כפי שלכוכבים מותר להיות. אבל לחבריהם הם שני 'חברה' רגילים. "כשהם מחוץ לפארקט ומחוץ לאורות הבמה", אומרים חבריהם הטובים ביותר ריצ'רד לון וגארי היינסן, "הם רגילים כמונו. לא תוכלו להאמין שהשניים שהם כאלה 'רוק סטארס' על הפארקט הם כאלה חברה רגילים מחוץ לכדורסל"".

דיק ויטלי ביקר לאחרונה בביתם. הוא שוחח איתם. הוא ביקש שיגדירו את עצמם. אהרון אמר,

"We hang out. We watch movies. We laugh and joke with our friends,"

אנדרו הוסיף:

"People think we're always in basketball mode. We're just ordinary kids."

נחכה ונראה כמה הם "רגילים"!

מנחם לס

בעל האתר, ומנסה לכתוב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 56 תגובות

 1. At least Lebron had something to show for his decision to broadcast "the decision". These babies still have their mother's milk on their mouths. Without seeing them, I already want them to lose

  1. ינון, אתה באמת ובתמים חושב שזאת החלטה של שני ילדים בני 17? הם חתומים באיזו שהיא צורה (אולי רשמית כי אז לא יכלוצ לשחק שנה במכללה) ע"י חברת השיווק הענקית אנדר ארבור שמתחילה להתחרות בנייקי. היא קובעת להם מה לעשות. הוא כמו כלבלב הולך אחריהם וכמו תוכי חוזר על דבריהם. זה ביג ביזנס ינון. זה לא קרית אתא כאן.

 2. אמרתי לכם, הם מאד מזכיים את קובי ביהירותם. אבל כולם אומרים שחוץ מזה הם בחורים על הכיפאק. גם אותי 'ההחלטה' מעצבנת!

 3. אני לא בטוח, אבל שמעתי משהו שסבם היה אלוף אולימפי. נדמה לי שהיה פעם איזה הריסון שניצח זהב במשוכות 110 מטרים. לונדון או הלסינקי. צריך לבדוק.

 4. אין לי שום בעייה עם "ההחלטה" של שני ילדים אם רשת שידור חושבת שהיא רוצה לעשות כזה דבר.

  אבל כשאתה עוזב קבוצה ואוהדים אחרי כל כך הרבה שנים, ואחרי שכל הזמן התחמקת מתשובות או אמרת שיש סיכוי גדול שתישאר – להודיע על זה בטלוויזיה מול כולם זה פשוט ביזוי של קליבלנד – הקבוצה והאוהדים, ואני אישית לעולם לא אסלח ליצור המגעיל הזה – לא על זה, לא על איך שהוא ירד לחדרי ההלבשה בלי ללחוץ יד אחרי שהעיפו אותו מהפלייאוף, ולא על הקעקוע הענק שיש לו על הגב the chosen one
  איכס.

  לגבי האחים – תעיר אותי עוד שנה כשאנדרו וויגינס יודיע מה הוא מחליט… 🙂

 5. נשמע כמו עוד סיפור שמנסים לשווק לנו חברות הספורט האלה.

  בדרך כלל סופם של "החלטות" כאלה לא טוב ובטח כשמדובר בילדים כל כך צעירים עם ביטחון כל כך גבוה.

  בכמה סנריו כאלה כבר היינו??? המבחן האמיתי הראשון שלהם יהיה כשקודם כל לא ישחקו ביחד.
  כבר ראינו לא מעט צמדי תאומים ואחים שפשוט לא עבד כשלא שיחקו ביחד וכגודל הציפיות כך האכזבות.

  יצא לי לשמוע עליהם ולראות קליפ קצר כעכבר מכללות גם יצא לי לקרוא את הראיון עם ויטל.

  מוקדם לקבוע איפה בדיוק יבחרו כי דראפט 2014 מסומן להיות רצחני.
  אבל לדעתי המפתח הכי חשוב לגארדים צעירים זה ההגנה, אם ההגנה שלהם באמת יוצאת דופן זה PRICELESS…

  יאללה עכשיו רומני VS אובמה, תסלחו לי.

 6. ניצחון בנוק אאוט ובסיבוב הראשון!! רומני התכונן לעימות הזה 3-4 חודשים. אובמה השחצן התכונן 3 ימים וככה זה נראה.

 7. אובמה הוא פלופ רציני.
  הוא נראה מנותק וחסר דמיון.

  הוא אמור להיות נשיא של קדנציה אחת . אם רומני יפעל נכון ויהיה ממוקד שום דבר לא יכול לעזור לאובמה כי התקופה של הייתה התקופה הכי כושלת של נשיא ואולי של מנהיג מדינה אי פעם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט