אירועי דיומא – 19.11.2019

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא calendar-appointment-agenda-schedule-planner_53876-31530-550x366-1-550x366.jpg

היום – ישראל מסיימת את קמפיין מוקדמות יורו 2020 במשחק חוץ מול צפון מקדוניה

כדורגל / ניר מועלם

מוקדמות יורו 2020:

בית ג' : גרמניה והולנד כבר עלו ליורו 2020

21:45 הולנד – אסטוניה, 5 פלוס : הולנד שעלתה בשבת האחרונה ליורו 2020 אחרי תיקו מול צפון אירלנד תרצה לסיים את הקמפיין עם ניצחון במשחק קליל מול האחרונה בטבלה – אסטוניה שהצליחה להוציא נקודה אחת בכל המוקדמות בתיקו 0-0 מול בלארוס. הימור – הולנד תנצח.

21:45 גרמניה – צפון אירלנד, ספורט 3 : גרמניה כבר עלתה ליורו וכל שנשאר לה הוא לסיים את הקמפיין עם ניצחון, מנגד צפון אירלנד יכולה להתנחם בכך שבבית די קשה היא הצליחה להישאר קרובה לעלייה ליורו עד לרגע האחרון והיא ככל הנראה תנסה את מזלה במשחקי הפליאוף. צפון אירלנד לא ניצחה כבר שלושה משחקים רצופים במוקדמות(שיחקה נגד גרמניה ופעמיים נגד הולנד) ואני גם לא צופה שהפעם היא תנצח, ואני אהמר על ניצחון של הגרמנים.

בית ה' : קרואטיה סיימה את משחקיה ועלתה מהמקום הראשון בבית, מנגד יש קרב על המקום השני בין 3 נבחרות : הונגריה עם 12 נקודות, ווילס עם 11 נקודות וסלובקיה עם 10 נקודות, כאשר ווילס והונגריה נפגשות למשחק ראש בראש.

21:45 ווילס – הונגריה, ספורט 2 : ווילס מגיעה אחרי נמיצחון 2-0 על אזרבייג'ן ומנגד, הונגריה מגיעה גם היא אחרי ניצחון 1-0 על אזרבייג'ן(אוקטובר 19). הונגריה מובילה בנקודה על ווילס כך שבמקרה שווילס מנצחת היא עולה ליורו 2020, אם הונגריה תנצח בחוץ היא תעלה ליורו 2020 ובמקרה של תיקו ווילס לא תעלה בוודאות אך כאן העניין נעשה מעניין כי אם ווילס והונגריה יסיימו בתיקו ובמשחק המקביל סלובקיה תנצח את אזרבייג'ן אז סלובקיה תהיה ביורו 2020. הימור – גארת בייל יעלה ליורו אחד נוסף עם ניצחון ביתי חשוב על הונגריה.

21:45 סלובקיה – אזרבייג'ן : סלובקיה חייבת לנצח כאן ולקוות לתיקו בין ווילס להונגריה, מה שיעלה אותם ליורו 2020 אך הם יודעים שזה לא בידיים שלהם. במפגש הקודם בין הנבחרות סלובקיה הביסה את אזרבייג'ן 5-1 בחוץ . הימור – ניצחון נוסף של סלובקיה שתהיה עם העיניים לווילס ותחזיק אצבעות לתוצאת תיקו במשחק המקביל.

בית ז' : הבית הישראלי כבר גמור אחרי שפולין ואוסטריה הבטיחו את עלייתן ליורו 2020.

21:45 פולין – סלובניה : משחק לפרוטוקול בלבד כאשר פולין מארחת את הנבחרת היחידה שהצליחה לנצח אותה בטורניר המוקדמות, כאשר סלובניה ניצחה בביתה 2-0 את פולין. פולין מגיעה כאמור אחרי 2-1 על ישראל ומנגד סלובניה מגיעה אחרי 1-0 על לטביה שככל הנראה יעניק לה את המקום ה-3 בבית. הימור – פולין מנצחת ונוקמת על ההפסד בסיבוב הראשון.

21:45 לטביה – אוסטריה : לטביה היא האחרונה בבית ויש לה מאזן עגום של 9 הפסדים מ-9 משחקים ומאזן שערים עלוב של 2-28, כאשר במשחק הראשון אוסטריה הביסה את לטביה בבית 6-0 וגם הפעם אני צופה שהיא תביס את לטביה, וכך לטביה תסיים טורניר שלם ללא נקודה, היא לפחות תוכל להתנחם בשני שערים שהם כבשו כאשר אחד מהם הוא לנו.

21:45 צפון מקדוניה – ישראל, כאן 11 : צפון מקדוניה תארח אותנו כאשר אנחנו עם הראש למשחקי הפליאוף ולהגרלה שתהיה בשישי ומנגד צפון מקדוניה רוצה לסיים את הטורניר במקום ה-4, כאשר חשוב לציין שבמקרה של תיקו עם שערים אנחנו חולפים על פני צפון מקדוניה ונדורג במקום ה-4(בכל מקרה לא נוכל להגיע למקום ה-3 עקב מאזן פנימי מול סלובניה). אנחנו מגיעים אחרי הפסד 2-1 לפולין וצפון מקדוניה מגיעה אחרי הפסד 2-1 לאוסטריה. הימור – אנחנו עם הצרות שלנו לא נצליח לנצח בחוץ את צפון מקדוניה ונסיים את הטורניר עם תיקו.

בית ט' : בלגיה ורוסיה כבר הבטיחו את מקומן ביורו 2020

21:45 בלגיה – קפריסין, ספורט 4 : בלגיה היא הנבחרת המושלמת של הבית עם 9 ניצחונות מ-9 משחקים ושום דבר לא יעצור אותה מלסיים עם 10 מ-10, גם לא הנבחרת של רן בן שמעון שמאמן את נבחרת קפריסין שמבחינתה עוברת קמפיין נוראי בראשות הישראלי. אגב גם מאזן השערים של בלגיה נראה מעולה עם 34-2 כאשר את שני השערים הם ספגו בשני משחקים מול רוסיה(שער בכל משחק). הימור – ניצחון גדול של בלגיה וטורניר מוקדמות מושלם מבחינתם.

21:45 סן מרינו – רוסיה : רוסיה כבר עלתה מהמקום השני ושום דבר לא ישנה את מקומה או את העובדה שהיא עלתה, ומנגד סן מרינו תסיים טורניר מקדמות ללא ניצחון וללא נקודה, כאשר היא יכולה להתנחם בעובדה שהיא הצליחה לכבוש עד עכשיו שער אחד בלבד עם מאזן של 1-46. הימור – רוסיה תנצח את סן מרינו.

21:45 סקוטלנד – קזחסטן, ספורט 1 : המשחק השקול של הבית יפגיש את סקוטלנד שאולי תפגוש את שיראל בפליאוף לבין קזחסטן, שהיא הנבחרת הלא ברורה של הבית, כי מצד אחד היא ניצחה את סקוטלנד 3-0 אך מצד שני היא הצליחה להפסיד לקפריסין החלשה 2-1 וגם לספוג במשחק האחרון מול סן מרינו. סקוטלנד מגיעה למשחק אחרי 2 ניצחונות רצופים על סן מרינו וקפריסין ומנגד קזחסטן מגיעה אחרי ניצחון 3-1 על סן מרינו. הימור – סקוטלנד תנצח בבית את קזחסטן.

כדורסל

מכללות/ עידו גילרי

משחקי הלילה:

2:00: (7) וירג'יניה [0-3] – ורמונט [0-4]

3:00: (4) קנזס [1-2] – איסט טנסי סטייט [0-3]

3:30: (6) מרילנד [0-3] – פיירפילד [3-1]

4:00: (8) גונזאגה [0-4] – טקסס ארלינגטון [2-2]

6:00: (25) וושינגטון [1-2] – מיין [2-1]

תוצאות משחקי אתמול:

(3) מישיגן סטייט [1-3] 94 -צ'רלסון סאות'רן [4-1] 46 אקסיבייר טילמן עם 21 נקודות ו-10 ריבאונדים.

(9) קנטקי [1-3] 82 – יוטה ואלי [2-3] 74 אשטון האגנס עם 26 נקודות וניק ריצ'ארדס עם 21 ו-10 ריבאונדים.

(19) אובורן [0-5] 91 – קולגייט [3-1] 62 סמיר דוטי עם 20 נקודות.

(10) אוהיו סטייט [0-4] 86 – סטטסון [2-2] 51

(15) יוטה סטייט [0-5] 82 – טקסס סן אנטוניו [5-0] 50 סאם מריל קלע 21 נקודות.

(23) קולורדו [0-3] 69 – קליפרוניה אירוויין [2-3] 53

דירוג AP - שבוע 8

 קבוצהמאזןהצבעות מקום 1שינוי
1גונזאגה1-13(54)1+
2אוהיו סטייט1-11(9)3+
3לואיוויל1-11(1)-
4דיוק1-10(1)-
5קנזס2-94-
6אורגון2-102+
7ביילור1-93+
8אובורן0-114+
9ממפיס1-102+
10וילאנובה2-98+
11מישיגן3-93+
12באטלר1-115+
13מרילנד2-106-
14מישיגן סטייט3-91+
15סן דיאגו סטייט0-125+
16וירג'יניה2-97-
17פלורידה סטייט2-102+
18דייטון2-95-
19קנטאקי3-813-
20פניסלבניה סטייט2-103+
21וושינגטון2-91+
22ווסט וירג'יניה1-103+
23טקסס טק 3-81+
24אריזונה3-108-
25איווה3-91+
נשרו מהדירוג: טנסי (21)

לפוסט הזה יש 21 תגובות

  1. תודה לכולם אם מישהו יוכל להרחיב בעניין הגרלת הפליאוף יבורך .
    אני יודע שיהיו 16 קבוצות בפליאוף שהם כבר ידועות פחות או יותר ( מן הסתם דברים ייסגרו סופית לאחר חלוקת הכרטיס האחרון ).
    שמעתי שמועה שישנה הגרלה ביום שישי .
    למעשה למיטב הבנתי ישנם שני תסריטים .
    הראשון שכבר היום ישובצו 16 הקבוצות לדרגים A ועד d כאשר משחקי חצי הגמר והביתיות שבהם בחצי הגמר כבר ידועות לפי דירוג קודם .
    וההגרלה למעשה היא על מי מהמנצחות תארח את גמר הפליאוף בכל דרג .

    השני מוסיף על הראשון בכך שקבוצות מסוימות יוגרלו גם לדרג .
    ניקח למשל את ישראל בליגת האומות שיחקנו בדרג c אבל לא זכינו אוטומטית בכרטיס ועכשיו ייתכן שנקודם מדרג c לדרג A ואיני בטוח האם זה מתבצע אוטומטית או בהגרלה .
    אגב לענ"ד לישראל עדיף לזוז דרג קדמי שכן יש לה סיכוי תאורטי לארח את החצי גמר (הונגריה) ושנית לתחושתי הנבחרת הטובה על הלוח היא סרביה והיא בדרג c ככה שאני אישית מעדיף איסלנד שכזו על סרביה .

    1. אני חייב לציין שקראתי את החוקים והתקנות בנושא ההגרלה ואיפשהו איבדתי את זה גם כן.
      אני גם הבנתי שיש מצב שאנחנו נקודם לדרג א' ואז אפסו הסיכויים לעבור ככל הנראה, אבל זה תלוי בהונגריה איך שהוא.
      המצב לא ממש ברור, ההגרלה תהיה ביום שישי ב-13:00, נחזיק אצבעות.

      1. אני לא מסכים שאפסו הסיכויים בדרג א' יש נבחרות דוגמת איסלנד והיתר בדרג ב המקורי שכן כל דרג א הקלאסי עלה ישירות.
        לכן בולגריה איסלנד או הונגריה לא חזקות יותר מסקוטלנד ובוודאי שלא מסרביה

        1. בולגריה חלשה מאוד, אבל איסלנד היא החזקה ביותר בדרג הזה, ואני לא חושב שיש סיכוי גבוה לעבור אותם, אם לא בחצי אז בגמר.
          המזל שלנו – יש משחק אחד ולא שני משחקים כך שבמשחק אחד אנחנו יכולים להתעלות על עצמנו ולעבור.

          1. איסלנד הפציעה לרגע.
            זו כבר לא הנבחרת שעשתה רבע גמר יורו .
            בשורה התחתונה אם אני צריך לבחור יריבה איסלנד או סרביה אני מעדיף את איסלנד ….

            1. אין ספק שאיסלנד זו לא אותה נבחרת ושיהיה לנו קל יותר לעבור אותה על פני סרביה, אבל אני מעדיף לא להיתקל באף אחת מהן.

            2. סלחו לי אבל אלה שוב אותם בלבולי מוח כשזה נוגע ליריבות של נבחרת ישראל, הנבחרת הכי לוזרית בשלבי ההכרעה שקיימת, ובטח שלא יותר טובה מכל נבחרת שציינתם לעיל.

            3. אחרי המשחק של אתמול אין אפילו ויכוח על זה.

  2. מה שבטוח הוא שלראשונה הנבחרת תהיה בעלת עניין בהגרלת שלב הבתים ביורו 2020 .
    שכן הגרלת הבתים תתקיים ב 30 לנובמבר .
    אבל פליאוף ליגת האומות ישוחק רק במרץ .
    ככה שיהיו 4 בתים בני 3 קבוצות כאשר הקבוצה הרביעית היא נציגת הדרג במשחקי הפליאוף .
    וככה ישראל תדע כבר בנובמבר מול מי היכ תשחק היה ותעבור את הפליאוף .

  3. פורטלנד כואבת בעיניים.
    הבעייה שלנו זה חוסר בהרכב שני…
    אולי לשם לברון בנייני עצמו מיועד. שחזור כמה שבא לו למה אין לנו כלום שם .

  4. שאלו לגבי הפלייאוף – כל מי שלא עלה בדרג א יהיה שם (רק איסלנד), והשאר יצטרפו לפי הגרלה.
    דרג ד- 4 הראשונות של הדרג.
    דרג ב- יהיו 4/5 בפלייאוף. אם רק 4 אז הן יהיו ה-4. אם 5 אז האחרונה תעבור לדרג א.
    דרג ג- ה-3 הראשונות יהיו בפלייאוף של הדרג והשאר בהגרלה לדרג א.

  5. הנבחרת שאין מי לא אוהב חוזרת…
    איזה יופי, רונלד קומאן ההתתפי נענה לקהל, העלה לנבחרת את שני הכשרונות הצעירים, המבריקים של אלקמאר. קלווין סטנחס ומיירון בואדו. האחד קשר מבריק, השני גולר מלידה, ושניהם בצבע הנכון – כתום. בואדו כבר עם שער תאווה לעיניים.
    מאגר הכשרונות של הולנד אדיר, אדיר, הגנה והתקפה. כיף לראות אותה שוב בצמרת העולמית. עם כל הכבוד לבלגיה – אין כמו הדבר האמיתי.

  6. טוב הבנתי ובגלל שהבנתי אענה לשאלות ואסביר את הכל
    תחילה 20 העולות ליורו כתוצאה ממוקדמות היורו
    אנגליה (אלופת בית 1 )
    צ'כיה (סגנית בית 1)
    אוקראינה (אלופת בית 2)
    פורטוגל (סגנית בית 2)
    גרמניה (אלופת בית 3 )
    הולנד (סגנית בית 3)
    שוויץ (אלופת בית 4 )
    דנמרק (סגנית בית 4 )
    קרואטיה (אלופת בית 5 )
    ווילס (סגנית בית 5 )
    ספרד (אלופת בית 6 )
    שבדיה (סגנית בית 6 )
    פולין (אלופת בית 7 )
    אוסטריה (סגנית בית 7)
    צרפת (אלופת בית 8)
    טורקיה (סגנית בית 8)
    בלגיה (אלופת בית 9 )
    רוסיה (סגנית בית 9 )
    איטליה (אלופת בית 10 )
    פינלנד (סגנית בית 1 ).

    אלו 20 העולות הישירות שעלו ממוקדמות הטורניר.
    נותרו 4 נבחרות זכר לליגת האומות ששוחק אשתקד יהיה קל להסביר זאת אם נלך מהקל לכבד מהדרג הנמוך דרג D
    בדרג האחרון ניצחו את הבית נבחרות מקדוניה קוסבו בלאורסיה וגוארגיה ומכיוון שכולם לא העפילו באופן אוטומטי הרי שכל הרביעייה תתמודד בחצי הגמר .
    קוסבו שסיימה עם הכי הרבה נק תארח את מקדוניה (הכי מעט ) וגאורגיה תפגוש בבלאורוסיה .
    המנצחות ישחקו בגמר שיקבע בהגרלה.

    מכאן נקפוץ קדימה לדרג הראשון דרג A
    כאן קרה מקרה הפוך והוא שכל ארבעת אלופות הבתים העפילו אוטומטית ליורו המדובר באנגליה שוויץ הולנד ופורטוגל
    מכיוון שכך הלכו ליתר קבוצות הדרג 9 בסה"כ אלא ש 8 מהם עלו דרג המוקדמות (צרפת ,גרמניה ,בלגיה איטליה ופולין )
    מכיוון שכך נותרה נבחרת איסלנד כקבוצה המקורית היחידה בדרג.
    עוד מעט נראה מי יצטרפו לדרג זה

    אך בינתיים נקפוץ לדרג B
    בדרג הזה ניצחו את הבתים אשתקד אוקראינה ,שבדיה ,בוסניה ודנמרק.
    מבין הרביעייה הנ"ל רק בוסניה לא העפילה מהמוקדמות ולכן תשחק בפליאוף.
    לכן נותרו 3 קבוצות נוספות לפליאוף מדרג זה
    בדיוק 3 קבוצות נוספות מהדרג לא העפילו ישירות ליורו המדובר בסלובקיה אירלנד וצפון אירלנד
    וכל הרביעייה הנ"ל תרכיב את הפליאוף (צפון אירלנד מגיעה לכאן בזכות …ארבעה הפסדים מ 4 משחקים בליגת האומות…)

    בחצי הגמר תתמודדנה בוסניה תארח את צפון אירלנד וסלובקיה את אירלנד .
    הגמר ייערך בהגרלה (ייתכן כמובן דרבי אירי).

    מכאן נעבור לדרג C הלא הוא הדרג הישראלי
    מנצחות הבתים היו כזכור
    סקוטלנד ,פינלנד נורווגיה וסרביה.
    אלא שפינלנד העפילה אוטומטית מהמוקדמות
    ולכן סקוטלנד נורווגיה וסרביה ישחקו בפליאוף במסגרת דרג זה.

    נותרה קבוצה רביעית …אבל כזכור ישנם 3 מקומות שצריכים להשלים בדרג A
    ולכן העפילו למעשה עוד 4 קבוצות מדרג C לפליאוף
    והקבוצות הם בולגריה ישראל הונגריה ורומניה.
    3 מתוך הקבוצות הללו ישובצו בדרג A והקבוצה הנותרת תהיה הרביעית בדרג C
    היות והקבוצה שתישאר בדרג C תדורג רביעית בדרג היא תפגוש את המדורגת ראשונה בדרג הלא היא נבחרת סקוטלנד ותצא לשם למשחק חוץ.
    כאשר במפגש השני יתמודדו נורווגיה וסרביה
    המנצחות יתמודדו בגמר בכרטיס לפליאוף.
    יתר השלושה יוגרלו לדרג A כאמור

    וכך בדרג A תפגוש איסלנד את רומניה אא"כ האחרונה תוגרל לדרג C כי אז היא תפגוש בהונגריה
    חצי גמר השני יהיה נגזרת של ההגרלה בהנחה שבולגריה לא תהיה הנבחרת שתוגרל לדרג C הרי שהיא זו שתארח את חצי הגמר מול ישראל (אם זו לא תוגרל לCׂ ) או הונגריה.

    בדרג C סקוטלנד תארח כאמור את הנבחרת שתוגרל לדרג C ובמפגש השני ייפגשו כאמור נורווגיה וסרביה.
    משחק הגמר בכל הדרגים ייקבע כאמור בהגרלה.

    מכאן נעבור לישראל .
    מכיוון שישראל מדורגת אחרי בולגריה ולפני הונגריה ורומניה הרי שהסיכוי היחידי שלה לארח את חצי הגמר בדרג A הוא למעשה אם בולגריה תוגרל לדרג C
    בשורה התחתונה
    אם ישראל עצמה תוגרל לדרג C הרי שהיא תצא לסקוטלנד במידה ותנצח תפגוש בסרביה / נורווגיה בגמר הדרג.
    אם נבחרת אחרת תוגרל לדרג C הרי שישראל תשחק בדרג A
    במידה ובולגריה תוגרל לדרג C הרי שישראל תארח את הונגריה בחצי גמר דרג A ואם תנצח תפגוש בגמר הפליאוף את המנצחת בין איסלנד לרומניה
    במידה ורומניה או הונגריה יוגרלו לדרג C הרי שישראל תתארח בחצי הגמר בבולגריה ואם תנצח תפגוש בגמר את המנצחת בין איסלנד לרומניה /הונגריה (זו שלא הוגרלה לדרג Cׂ

    מקווה שהצלחתי להעיר את עיני מישהו

    1. הארת, הארת את עניני…
      האמת, חיכיתי לזה שתעשה סדר. תודה.
      .
      שאלה. בכל אחת מהאפשרויות של ישראל. בהנחה שהיא מנצחת את השלב הראשון – מי ביתי במשחק הבא, גמר הפלייאוף?

      1. תודה בכל מקרה ובכל דרג אגב מפגש הגמר לא ייקבע על פי דירוג אלא בהגרלה .
        ההגרלה הזו תתקיים ביום שישי ב 13.00 כך שההגרלה הזו תעניין גם את דרג B ודרג D שם המפגשים ידועים אך הדבר הלא ידוע הוא מארחת הגמר .
        הדבר המשמעותי ביותר בהגגלה היא אותה הנבחרת שתורגל לדרג Cוממילא אלו שיהיו בדרג A .
        אולי יהיה קל יותר להסביר בתרשים הנ"ל.

        כרטיס 21 דרג D
        חצי הגמר (26/3/20)
        קוסובו – מקדוניה גיאורגיה מול בלאורסיה המנצחות בגמר שיקבע בהגרלה .(31/3/20)

        כרטיס 22 דרג C
        חצי הגמר (26/3)
        סקוטלנד – הנבחרת המוגרלת ( בולגריה ישראל הונגריה רומניה )
        נורווגיה – סרביה .
        המנצחות ישחקו בגמר שיקבע בהגרלה .(31/3)

        כרטיס 23 דרג B
        בוסניה – צפון אירלנד (26/3)
        סלובקיה – אירלנד (26/3)
        המנצחות ישחקו בגמר שיקבע בהגרלה ( 31/3)

        כרטיס 24 דרג A .ביום 26/3
        1. איסלנד – נגד רומניה /הונגריה .
        2. בולגריה – ישראל /הונגריה
        או ישראל – הונגריה .
        המנצחות ישחקו בגמר שיקבע בהגרלה ( הגמר 31/3).

        בשורה התחתונה
        לישראל אופציית הגעה ליורו דרך שני מסלולים
        המסלול האחד לנצח בסקןטלנד ואז לשחק בגמר מול נורווגיה או סרביה ( מיקום הגמר בהגרלה).
        או להיות יחד במסלול עם נבחרות איסלנד ו 2/3 הבאות בולגריה הונגריה ורומניה
        ואז אם בולגריה תהיה איתנו לשחק שם בחצי ולהתמודד בגמר מול המנצחת בין איסלנד להונגריה או רומניה .
        לחליפין אם בולגריה לא תהיה איתנו
        לארח בחצי הגמר את הונגריה
        ולהתמודד בגמר מול איסלנד – רומניה .

    2. נהדר אהרון, עשית סדר רציני, תודה רבה.

      אגב לפי מה שכתבת – אני מעדיף את דרג A, כי אני מעדיף לקבל את איסלנד על פני נורבגיה או סרביה, אבל גם על מי אנחנו עובדים? הסיכוי שננצח גם את סן מרינו נראה לא גבוה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט