דיון הופס לשעת אחר הצהריים – דני גרין או היווארד?

תוצאת תמונה עבור ‪danny green and gordon hayward‬‏

שני השחקנים האלו הם שחקנים דומים אך שונים בעלי אספקטים שונים במשחקם. אם הייתם בונים קבוצה שצריכה לנצח בעתיד הקרוב, את מי הייתם לוקחים קודם כאופציה רביעית או חמישית – גרין או היווארד (ברמה שהפגינו בעונה האחרונה) ומדוע?

לפוסט הזה יש 36 תגובות

 1. אין פה שאלה בכלל אופציה רביעית או חמישית אני לוקח את גרין הוא מגן על,ושחקן די 3 טוב למרות המאניה דיפרסיה במשחקו.
  .
  היווארד שחקן גמור על חוזה מופרז הוא לא חזר מהפציעה כל היכולת שלו ליצור לעצמו נעלמה, הוא לעולם לא נודע בהגנה שלו אם היינו מדברים על לפני הפציעה ולא להתחשב באופציה הייתי לוקח את היווארד אבל כאופציה רביעית/ חמישית , דני גרין הוא המושלם לזה.
  .
  אותו דבר לגבי דריימונד גרין אני לא חושב שקיים שחקן מושלם ממנו לאופציה רביעית הגנה קבוצתית טובה האסל, יודע גם לנהל התקפות ולהוביל כדור, זה מה שקבוצה עם קליעה אבסלוטית כמו הלוחמים הייתה צריכה, אבל להוביל קבוצה את הפועל נהריה הוא לא היה מוביל.

  1. ברוך
   בוא נחכה עוד 10 משחקים בעונה הנוכחית ואז נחליט. רק להזכיר לך שפול ג'ורג לא חזר כל כך מהר אחרי ההחלמה מפציעה דומה שעבר.
   היווארד הראה השנה שהפוטנציאל עדיין קיים עם כמה משחקים בהם הכניס מעל ל 20 נקודות כולל משחק מול גולדן סטייט בו הכניס מעל 30….
   אני לוקח את היווארד ולו בגלל הפוטנציאל. גרין לא היה ולא יהיה אף פעם אולסטאר.

 2. לא ברורה לי השאלה. איך ה-2 דומים, אפילו בקצת?
  .
  גורדון הייוורד הוא סמול פורוורד יוצר, כזה שבמקרה הצורך יכול לשחק בעמדה 4 (ע"ע העונה האחרונה בבוסטון), כזה שהוא במיטבו כאשר הכדור עובר דרכו, כאשר יש לו חלק בניהול משחק קבוצתו.
  דני גרין הוא שיטוינג גארד שהמילה "יוצר" היא הכי רחוקה שיש מהמשחק שלו. הוא 3&D קלסי. קאצ' אנד שוט + הגנה.
  .
  אהה, כן. גרין ירוויח בעונה הקרובה 14 מיליון מכובדים בהחלט. הייווירד ירוויח 32 מילון. יותר מכפול ממה שגרין מרוויח.

  1. גיא גם ג’ון וול מקבל 170 מליון זה אומר שהוא שווה את זה? החוזה של היווארד אולי הגרוע בליגה, מאז הפציעה הוא לא מסוגל ליצור שום דבר. ברור שלפני הפציעה הוא היה טוב מגרין (אוברייטד טיפה במערכת של יוטה אבל עדיין אולסטאר גבולי) , אחרי הפציעה מחזיק מפתחות ב32 מליון דולר.

   1. ומדברים על אופציה רביעית חמישית , אם יש לי את קרי לברון דוראנט ודיוויס בקבוצה אני אקח את קליי, לפני הארדן לא אומר שהוא שחקן טוב ממנו כיוון שזה מה שצריך זה הגנה ושלושות.

   2. אם תקרא שוב את מה שכתבתי, תראה שבכלל לא התייחסתי למי טוב יותר, טוב פחות. התייחסתי אך ורק לכך שלדעתי פשוט אין מקום להשוואה. לא ברמת התפקיד על הפרקט. לא ברמת השכר. כלום.
    את גורדון הייוורד צריך להשוות לשחקנים שמשחקים בעמדה שלו, או קרוב לכך. פול ג'ורג' בקצה העליון של הסקלה. לאנס סטיבנסון בקצה התחתון.

 3. אי אפשר להשוות ביניהם. היווארד שחקן יוצר, גרין שחקן משלים. מבט לתוך הסטטיסטיקות המתקדמות מראה את זה די טוב: 59.4% מהזריקות של גרין באו ישר לאחר מסירה, לעומת 32.9% של היווארד השנה ו-27.2% בעונה המלאה לפני הפציעה. לא אותו שחקן

  1. סכמת טוב רועי. לדעתי כל מי שגורס פה שהיווארד סוס מת מקדים את המאוחר מדי. אני חושב שהשנה בלי הורפורד ועם רכז כמו קמבה פחות אינדוודואלי ועם אגו נפוח מאשר קיירי הוא ייתן יופי של עונה.

 4. ביכולת של שנה שעברה – גרין. אני מאמין שהשנה היווארד יזכיר לנו למה הוא ריבל את החוזה שהוא קיבל

 5. הייתי לוקח את היוורד
  שחקן יוצר עם תקרה של כוכב, נראה לי יותר טוב לחדר ההלבשה ויכול להנהיג גם את החמישיה השניה.
  דני גרין קצת חד מימדי. אם כוכב אחר יפצע לא רואה אותו (אישיותית) לוקח את המושכות.
  רק אומר
  🙂

 6. בשנה הקרובה, גרין. ניסיון, הגנה, שלשות. הווארד עם חוזה פחות טוב, ומאז הפציעה הוא לא שווה שליש מהחוזה שלו. (כל זה כמובן אם לא מתייחסים לפלייאוף)

 7. היווארד שחקן טוב יותר ומצוין גם בתור שחקן שישי בקונטנדרית.
  גרין שחקן 3 % D הכרחי עבור חמישייה ועבור כל קבוצה שאין לה שחקן כזה

 8. לא מבין את הבסיס לדיון. טוב אולי כן – מצד אחד הרבה הייפ וכשרון וחוזה גדול, מצד שני שחקן ותיק ומוכח, עם הגנה מצויינת וקליעה טובה שכבר הכריעה משחקי אליפות. אז הלכתי רגע לדפי הסטטיסטיקה:
  גרין בן 32, היוארד בן 29. העונה האחרונה שבה הם שיחקו דקות דומות, 26-28, אולי היא הבסיס לשאלה של מנחם. הם קלעו בערך אותו דבר, גרין 10.3 והיווארד 11.5, אבל הנה הבדל חשוב – גרין דייק מהשלוש ב45%, היווארד ב33% (מהקו ומה-2 האחוזים שלהם ממש דומים – 86 ו46).
  שניהם לוקחים ריבאונדים לא רע (4.5 היוארד, 4 גרין) חוטפים יפה 0.9 לשניהם.
  מתוקף תפקידיהם השונים, אז להיוארד יש יותר אסיסטים, 3.5 (ו1.5 איבודים), אבל גם גרין מוסר 1.6 אסיסטים (על 0.9 איבודים).
  TS% של גרין גבוה משמעותית משל היוארד 63.2% מול 57.5%. גם בשנה הכי טובה של גורדון, לפני שנתיים, היו לו 59.5%, לדני שגם לו זו הייתה השנה הכי טובה בפרמטר הזה, היו עוד שנתיים שיותר טובות מהנתון הכי טוב של גורדון.
  אם מסתכלים על העונה הזאת, כולל הפלייאוף, אז גרין נתן יופי של תפוקה, כולל משחקי עונה רגילים שבהן הוא הרביץ 20+ נקודות והכריע את המשחק, כולל בכל סדרה בפליאוף (מלבד גמר המערב) תוצרת יעילה ותרומת מפתח לנצחון בסדרה ולאליפות.
  אם השאלה על העתיד, אז אולי היוארד שהוא בן 29, יחזור לרמתו הגבוהה, או משהו בכיוון, ויתקרב להיות הכוכב שהיה לפני שנתיים (עונה מדהימה, עם הצגות עילאיות גם בפלייאוף בתור הכוכב המוביל של קבוצתו יוטה), יענו יש סיכוי שאולי יהיה יותר טוב בעתיד.
  אבל אם השאלה כאן ועכשיו – גרין תכלס בשיא שלו – שומר מעולה, צלף אדיר אחד הטובים בעמדה שלו, אלוף מוכח, במחיר טוב. היווארד, במחיר מקס, לא מביא כאן ועכשיו תוצרת מקס, כך שמבין שניהם, לכאן ועכשיו, הייתי לוקח את גרין.

   1. חיפשתי שעות. באמת. נראה לי ששוב זאקרברג התערב בממשק והזיז את כפתור ההופסלייק למקום לא ידוע.
    ניסיתי ללחוץ על ה-1+ של גוגל, אבל אז קפצה לי הודעה שאומרת שאם אני לוחץ אז כל מה שאכתוב בעתיד על הטלפון שייך לחברת גוגל.
    אבל ברצינות, סחטיין על התגובה.

 9. אני מסכים עם הרוב שהם לא דומים. מעבר לזה וכמו הרבה אחרים, זו החלטה תלוית סיטואציה, לאור העובדה שאף אחד מהם לא 'נבחר ראשון' (אם כן, אז הייווארד עדיף – הוא כבר לקח קבוצה על הגב).
  אז אם חסר D&3 – גרין
  אם חסר סמול – הייווארד.

  בסיטואציה הנוכחית:
  במקום בוסטון הייתי מחליף – הם חייבים פרימטר,
  במקום טורונטו, גם מחליף. הם צריכים מישהו שיכנס למשבצת של קוואי בתור מוביל כדור/יוצר. הייווארד רחוק מלהיות אידאלי, אבל יותר טוב מגרין.
  רק הכסף מפריע 🙁

 10. היתרונות של גרין:
  קלעי שלשות, הגנה, אין ענייני אגו, נסיון גדול במעמדים קובעים. ללייקרס הוא מתאים ככפפה, גם חוזה טוב
  היתרונות של הייווארד:
  סט יכולות רחב יותר משל גרין בהתקפה, שחקן יוצר, תקרה גבוהה שהשנה כנראה תתממש יותר, יכול להיות אחד המובילים בקבוצה

 11. אם זה קבוצה עם סופרסטאר או שתיים שבנויה כבר כמו קליפרס לייקרס אני לוקח את דני גרין מה צריך יותר מהנה ושלושה אם זה קבוצה שמחפשת זהות כי יש להם שחקן טוב אחד אני לוקח את הייווארד אם זה קבוצה חדשה מאפס אני פשוט מוכר את המועדון אם רק אלו האופציות

 12. אלו שני שחקנים שונים לגמרי. גרין תמיד היה שחקן משלים של D&3 בעוד היוורד היה פרנצייז שלא היה פצוע והוא שחקן שמסוגל ליצור ולהוביל כדור.
  כמו שרשמו פה, השאלה אם מתחילים קבוצה מאפס (הייוורד) או מחפשים שחקנים משלימים.(גרין).
  .
  לפי העונה החארונה, הייוורד בכלל לא חזר לעצמו בעוד גרין המשיך לתת את מה שהוא יודע, בעיקר בהגנה. הייוורד לפרקים הזכיר את היכולות שלו, שאולי עוד יחזור אליהם (לתקוותם של אוהדי הסלטיקס) בעוד גרין הראה איזה שחקן משלים נהדר הוא (הרוויח את החוזה שלו מהלייקרס).

 13. מבחינת כישרון והכל היוורד , מבחינת התאמה להיות אופציה רביעית חמישית גרין .
  בכל מקרה נראה לי היוורד יזכיר לנו כמה הוא טוב השנה ויהיה אופציה שניה שלישית , בכלל יש לי הרגשה טובה לגבי בוסטון השנה

 14. כמו שכתבו פה רבים – אין הרבה משותף בתפקידים וביכולות של גרין להיוורד, השאלה היא על גבול המיותרת.
  ובכל זאת, אם כבר הגענו עד לפה, אפשר אולי לבחון את כדאיות החוזה של כל אחד מהם. זה בר-השוואה. ופה, לטעמי, גרין כדאי יותר. פשוט: החוזה של הייוורד הוא אחד הגרועים בליגה, כבד מאוד, לא הביא לתמורה ראויה ולא קרוב לזה, מונח על הצוואר של בוסטון קדימה, לא סחיר בתכלס… לכן גרין, קל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט