ליגת הקיץ – 6 משחקים לכבוד שישי

ליגת הקיץ – 6 משחקים לכבוד שישי

שישה משחקים היו לנו הלילה

אינדיאנה – 79 טורונטו -94

האקסיות של כוכבי הקליפרס החדשים התחרו ביניהם מי הצליח להמשיך הלאה. ניק נרס בקהל עודד את קבוצתו. מחצית ראשונה צמודה עם הובלה של אינדי. רבע שלישי הוסיף להיות צמוד. 3 דקות לסיום הרבע טורונטו לוקחת את היתרון ולא שומטת אותו עד הסוף.

דוון הרננדז הוביל את הרפטורס עם 18 נק' 8 רב' מלקום מילר וטרנס דיווס עם 16 נק' לראש. בצד המפסיד הולידיי עם 23 נק'.

וושינגטון – 76 אלטנטה – 71

הרכש החדש של המכשפים בא לראות את הפוטנציאל. אייזה תומאס (של עכשיו) בקהל ראה את קבוצתו מנצחת. רבע ראשון הפכפך נגמר ביתרון של אטלנטה. רבע שני בהובלה של אטלנטה אך חזרה של וושינגטון בסוף הרבע השאיר אותם קרובים. רבע שלישי קרוב של הקבוצות מביא אותנו לרבע רביעי בהובלת בנקודה של המכשפים שמתחילים רבע לא טוב אך משתלטים ומנצחים.

למכשפים רוי היצימורה עם 25 נק' ו-9 רב'. לנצים צארלס בבראון עם 16 נק'.

אוקלוהומה – 92 פורטלנד – 87

בצל הטרייד הגדול אוק' נלחמו נגד פורלטנד. וויטסייד בא לבלות קצת בוגאס ועל הדרך בא למשחק. שליטה של אוקלוהומה לאורך כל המשחק, אך פורטלנד נתנה מלחמה ונשארה קרוב. 5 שניות לסיום פורטלנד יכולה להשוות עם הוצאת חוץ אך חטיפה של בורטון והטבעה סיימה את המשחק.

אוק' – קווין הארלי עם 20 נק' 7 רב', דיאלו ובורטון עם 14 נק' לאחד. בפורטלנד גארי טרנט ממשיך להיות מצוין עם 22 נק ו-8 רב'.

יוסטון – 87 – יוטה -78

מייק ד'אנטוני בקהל מקבל הודעה שיש לו רכז חדש. יוסטון שואבת השראה ולוקחת את היתרון בהתחלה ומובילה עד הסוף.

יוסטון – כריס קלמונס עם 19, גארי קלארק ויונתן וילימאס עם 13. ביוטה רק טוני בראדלי (23/13) ווילי ריד (13) עברו את ה-10 נק'.

קליפרס – 83 סקרמנטו -80

רבע ראשון בשליטה של הקליפרס מתהפך עליהם ברבע השני עד יתרון של 10 בהפסקה. רבע שלישי טוב של הקליפרס (25-16) מחזיר אותם למשחק לקראת רבע רביעי צמוד והפכפך. 20 שניות לסיום 80-81 לקליפרס, קופי לוקח כדור, נכנס לצבע, זורק דרך הקרש וסל ששולח את הקליפרס לעוד ניצחון.

אצל המלאכים של הקליפרס כל החמישיה קולעת בספרות כפולות בראשות אמיר קופי עם 19/9/6. במלכים וויין גבריאל עם 18/8.

ממפיס – 87 בוסטון – 113

בוסטון מובילה כל המשחק לקריעה על ממפיס. גרייסון אלן עם 2 עבירות פלייגרט 1 מוצא את עצמו מחוץ למשחק.

בוסטון – גראנט וויליאמס עם 21/7, רוברט וויליאס עם 16/16 קרסן אדוורד וסטן אוקובוי עם 15. טקו פול עם 12/8 ו-4 חסימות.

 

מכיוון שאני שומר שבת אבקש מחליף למחר. מי שיכול להרים את הכפפה אני ממש אשמח.

תודה! שבת שלום וסופ"ש שמח.

לפוסט הזה יש 11 תגובות

  1. חכמים לימדו אותנו ש"מילה בסלע שתיקה בשתיים". יענו אם אין לך משהו להגיד אל תגיד. ובהקשר הזה, אתה לא חייב להיכנס ולקרוא. בעיני הליגה הזאת חשובה מאוד לעתיד של חלק מהשחקנים שם ושחקנים שם מראים ניצוצות.

     1. אכן
      הלוואי שנראה התקדמות משמעותית בגזרת וויליאמס.
      הוא לא העיפרון הכי מחודד אבל למה כולם צריכים להיות כאלה?

      1. אהה, עוד דבר
       חלק מהתגובות של טאקו ממש מצחיקות.
       כששאלו אותו איך הוא רואה את העולם מלמעלה התגובה שלו הייתה: מאובק….
       אז שיעביר מטלית רטובה מעל למקרר 🙂

 1. ראיתי את המשחק האחרון של הסלטיקס בסבב הראשון של ווגס.
  שתי הקבוצות (סלטס וממפיס) נפגשו כשלשתיהן 3 נצחונות ו 0 הפסדים.
  ניצחה הקבוצה ששיחקה יותר קבוצתי ושיש בה יותר כישרון קליעה וגובה.
  לטעמי המשחק הכי טוב של הסלטיקס בליגת הקיץ.
  היה פה ניסיון לשלב את אדוארדס מאמצע הספסל ולראות עם יכול לעלות משם ולהיות המוביל כמו שהיה ב 3 המשחקים הקודמים? זה עבד טוב בעיקר ברבע השני (קלע כ 10 נקודות ברבע) אבל אחרי שחזר שוב הוא היה פחות טוב. זה לא שינה כי היום היה יום טוב לעוד שחקנים בהתקפה.
  אחת מהשלשות שהוא הכניס הזכירה לי את סטף, גם בגלל הביטחון לזרוק ולקלוע ממרחקים אסורים ובעיקר בגלל מהירות השחרור של הזריקה. הסלטיקס לא ייתנו לו ללכת ואם כן אז הם טיפשים. גרנט וויליאמס נתן היום משחק מעולה אחרי שחתם חוזה עם הסלטיקס ביחד עם רומיאו. זה לא רק 21 נקודות. אלא גם 7 ריבאונד אסיסט וחטיפה ובעיקר מה שלא מופיע בסטטיסטיקה שזו ההגנה שלו שהיתה מעולה!
  רוברט וויליאמס סוף סוף מראה מה הוא שווה והשאלה היא עד כמה הוא יצליח להתקדם השנה ברוסטר. אני חושב שתהייה התקדמות אבל לא מאד משמעותית. המספרים שלו אולי יקפצו פי 2 אבל יש לו מספיק שנים לגדול ולהתפתח.
  אסיים בטאקו. כפי שציינתי בעבר, הענק משחק טוב בצבע וגם כבלוקר מצויין. הבעייה הגדולה גדולה שלו היא חילופים. אם הוא שומר על סנטר מסיבי ומגיע חילוף על שחקן נמוך וזריז, קל לעבור אותו או להשתחרר לשלשה כי הוא לא נוטה לצאת החוצה בשביל לא להפקיר את הצבע. סנטרים שקולעים טוב משלוש יברחו לו החוצה ומשם יכניסו שלשות דיי בקלות. מצד שני מול סנטרים כבדים עם בעיית קליעה מבחוץ הוא יכול לחגוג בשמירה. ייתרון הגובה טוב גם בחסימות המיוחדות שלו. זריקת כדורי גובה לכיוונו נגצרת לרוב בדנק מהדהד.

  1. קרסן אדווארס שחקן שחקן. קשה להעריך איך היכולות שלו מהליגת קיץ יתורגמו לנבא אבל מותר לקוות. קליעה מאוד מהירה זה משהו שהיה חסר לנו השנה ולמרות שהוא נמוך הוא בנוי טוב ונראה שיש לו חוש למשחק.
   גראנט וויליאמס נראה כמו בחירה 22 מצויינת – הוא בנוי חזק מאוד, קליעה יפה, נראה ילד טוב ויש מצב שהוא תורם ברוטציה במיידי. כנראה שלא יהפוך לכוכב אבל בבחירה 22 זה נראה טוב מאוד.
   טאקו זה בעיקר אטרקציה, למרות שפיזית הוא ממש לא אטרייה. אם יקחו אותו זה יהיה בעיקר בשביל שיהיה את מי לשים מתחת לסל במשחקים מול יאניס שעשה בנו שפטים בשנה שעברה. כמו בובאן, יתרון הגובה שלו יהפוך לחסרון משמעותי כי הוא איטי ולא יכול לצאת החוצה כשצריך.
   מי שהכי מעניין אותי שם זה רוברט וויליאמס שבפועל הוא גם סוג של רוקי, אחרי עונה בה בעיקר יובש. אני מקווה שסטיבנס יתן לו לשחק כי יש שם עם מה לעבוד. מאוד מוכשר, מגן טוב, ואפילו יודע למסור.

   1. אברי, מה יש לנו בקליעה? טייטום? ראית שהוא צריך לעצור לכדרר ואז הוא יורה. אדוארדס קולע בסגנון קרי, טרה יאנג או בוקר. הוא מאלה שיכולים להכניס 3 שלשות ברצף ממרחקים שהפרופסור קורה להם אסורים. לדעתי חייבים להחתים אותו באיזו שהיא דרך למרות שהוא נמוך. אפילו עם ירד לצבתות האדומות ב G ליג. שווה להשקיע בו כי הוא שלנו. רק שלא ייברח!

   2. מסכים לגמרי לגבי גראנט.
    זה מחליף מעולה לגרשון וייתן הרבה יותר ממנו.
    גם עם לא ייקלע המון (ואני כן חושב שהוא 3D מצויין ושייקלע הרבה) התרומה שלו מסביב ע-נ-ק-י-ת. ההגנה החכמה שלו היא ה DNA של הסלטיקס בדברים הקטנים שלא בסטטיסטיקה אבל כן ב PER.
    אגב, אדוארדס גם עושה דברים קטנים שלא בסטטיסטיקה. למשל לחץ וכמעט דחף שחקן עליו שמר לכיוון של טאקו עד שלגריזלי לא היתה ברירה אלא לזרוק זריקה שפול חסם בקלי קלות!

 2. דבר אחד אינני מבין
  מדוע יחס הנצחונות-הפסדים של הקבוצות התאפס במשחקים הבאים שפורסמו באתר האן בי איי?

כתיבת תגובה

סגירת תפריט