טורונטו ראפטורס אלופת 2018/2019!!!! / אדר בר דוד

טורונטו ראפטורס אלופת 2018/2019!!!! / אדר בר דוד

גולדן סטייט ווריורס 110 – טורונטו ראפטורס 114 (טורונטו מנצחת 2-4 בסדרה)

אחרי משחק מספר 5 הנפלא, הקבוצות חוזרות לאוראקל, שם הראפטורס ניצחו את משחקים 3 ו-4, במשחק האחרון במגרש שראה כל כך הרבה רגעים גדולים בשנים האחרונות כולל חגיגות אליפות ב-2017 וגם חגיגות של לברון והחברים ב-2016. טורונטו תשמח לחגוג בבית אבל היא רוצה לסיים את העסק כבר הלילה.

איזו פתיחה מהממת של הראפטורס ושל קייל לאורי. שלוש שלשות שלו בשתי הדקות הראשונות מוכיחות שהוא השאיר מאחור את הזריקה על הבאזר במשחק 5 שהייתה שווה אליפות והקנדים ב-0-8 מהיר. עד שהווריורס מתאפסים, סיאקם מסיים רצף של 12 החטאות רצופות מהשלוש מאז משחק הפתיחה המזהיר שלו עם 2 שלשות שפוגשות רק רשת וזה 8-17. אם מישהו שאל את עצמו איך טורונטו תגיב להפסד במשחק 5 קיבל תשובה מהירה מאוד. בינתיים, איגי משאיר את החבורה מהמפרץ קרובה עם שני סלים וקליי תומפסון נזכר שזה משחק 6 ועם 2 שלשות לא איפשר בריחה קנדית. ואן וליט, כמו כל הסדרה, עולה ונותן תרומה מידית עם שלשה מהפינה על הראש של קארי שבינתיים לא מצליח לראות אור יום בהתקפה וללא זריקה מהשדה. גם קוואי לא מכריח זריקות על הפתיחה ונותן לחברים להיכנס לעניינים. קאזינס נותן עבודה בהתקפה עם 2 סלים ואסיסט יפה לסל של גרין מהפינה שמעלה את ג"ס ליתרון ראשון הערב 26-27. בהגנה קר מנסה להחביא את בוגי עם הגנה אזורית שמבלבלת קצת את הראפטורס אבל הם עונים עם ריצת 2-7 כשלאורי רותח עם 15 נק' ו-4/4 מחוץ לקשת ובסיום 12 דקות ראשונות האורחת ביתרון מינימלי 32-33 למרות 4 נק' בלבד מלנארד כשסיאקם עם 8 נק' נותן תרומה משמעותית. ג"ס עם רבע מפוזר של 6 איב' נשארו קרובים בזכות 10 נק' של קליי ו-7 של סטף, שזריקה שלו מ-7/8 מגרש כמעט נכנסה על הבאזר בסיום הרבע.

הרבע השני נפתח צמוד אבל שתי שלשות של ואן וליט וסיאקם קובעות 38-43 לקנדים. האלופה מגיבה עם הגנה משופרת ודריימונד גרין עם 2 אס' להטבעות של איגי ולוני יחד עם סל חצי מרחק של סטף מעבירים את המטוטלת לכיוון הווריורס. איבקה עולה מצוין ונהנה מהחדירות של סיאקם ולאורי שמאפשרות לו שתי הטבעות קלות אבל בצד השני שתי עבירות מיותרות של גאסול ולנארד על קליי תומפסון שולחות אותו לקו פעמיים לשלוש זריקות. לאורי מסיים מחצית אדירה עם שני סלים בחדירות וטורונטו ביתרון 57-60 כשקארי שוב רק קרוב עם זריקה מכל המגרש על הבאזר. 21 של לאורי ב-7/9 מהשדה ו-4/4 משלוש, סיאקם עם 13 ואיבקה עם מניין נק' מהספסל. קוואי במחצית שקטה של 9 נק' וזריקת עונשין אחת בלבד. גאסול עם 0/4 מהשדה.

אחד התעלה במשחק החשוב של העונה, השני לא.

 

קליי הוביל את האלופה עם 18 נק', הרבה בעזרת 8 זריקות מוצלחות מהקו. קארי נשמר חזק מאוד וקלע 9 ב-2/7 מהשדה (לא כזה נורא כשמנקים 2 זריקות מכל המגרש) ומי שקבע את הקצב היה גרין עם 9 ריב' ו-8 אס' ואיגי ולוני עשו את שלהם עם 11 ו-6 בהתאמה. בוגי היה יעיל עם 7 נק' מהספסל אבל 10 איבודים פגעו בהם משמעותית.

המחצית נפתחת עם 3 עבירות מהירות ומיותרות של קארי ועם 6 נק' של קאווי שבטח אם היו שואלים אותו במחצית היה אומר שהוא צריך להיות יותר אגרסיבי. קליי ממשיך לצלוף ו-5 של איגי אחרי 2 החטאות שלו מהקו ושוב הווריורס ביתרון 76-78, כשהפעם אף אחד לא יבקר את ניק נרס שלוקח טיים אאוט לעצור את המומנטום. ואם הייתה חסרה לנו דרמה נוספת, קליי עולה לדאנק, דני גרין מנסה לחסום אותו וקליי נוחת לא טוב על הרגל. הנשימה נעתקת באוראקל כשתומפסון מפונה לחדרי ההלבשה. עם הידיעה שבמידה והוא לא זורק מהקו הוא לא יוכל לחזור לשחק הוא שב לפרקט, תופר את השתיים ויורד לקבל טיפול. איגי מוסיף עוד שלשה ועוזר לווריורס לרדת ביתרון 2 כשסל מאית שנייה מאוחר מדי של קאווי מונע שוויון.

קר עולה לרבע האחרון בלי סטף שמקבל מנוחה ודוריס ברק מדווחת שקליי לא יחזור היום. בינתיים ליווינגסטון מצד אחד וואן וליט הענק בצד השני עושים הופעת אורח לא צפויה. שתי הקבוצות לא מצליחות לברוח כשאיגואדלה ממשיך לקלוע זריקות קשות וואן וליט ברבע מדהים תופר 3 מהקו אחרי עבירה של ליווינגסטון ומוסיף שלשה ענקית שקובעת 101-104. איבקה מוסיף עוד סל מריב' התקפה ומקרב את קנדה לאליפות אבל שלשה של דריימונד משאירה את המשחק באוויר. קאזינס עם סל גדול מוריד לנקודה עם 47 שניות לסיום ונרס לוקח פסק זמן לתכנן מהלך של משחק. קאווי? לאורי? מי ייקח אחריות? סיאקם! לוקח את גרין לטיול ומחזיר ל-3, 26 שניות על הבאזר. קארי מקבל שריקת אולסטאר ומניח 2 מהקו והווריורס מחליטים לא לעשות עבירה, לוחצים את לנארד שמוצא את דני גרין שמחפש את סיאקם אבל הכדור הולך לאיבוד. הווריורס יוצאים להתקפה בשביל להשאיר את חלום האליפות בחיים. הדרמה בשיאה. קארי מקבל חסימה ומבט טוב לשלשה, הקלעי הטוב בהיסטוריה, אי אפשר לבקש יותר בסיטואציה כזאת, זריקה של קריירה, אבל זה לא נכנס.. אחרי מלחמה על הריב', דריימונד גרין יוצא עם הכדור, עושה הומאז' לכריס וובר כי נגמרו פסקי הזמן וזה טכנית עם כדור קנדי. קאווי שם את הטכנית, שם 2 מהקו וקובע 110-114. אליפות ראשונה לקנדה!!!

קייל לאורי, אחרי שנים בפרנצ'ייז שהתקדם והתקדם אבל לא הצליח לעשות את קפיצת המדרגה עד העונה, בערב נפלא של 26 נק' (9/16 מהשדה, 4/7 לשלוש), 10 אס', 7 ריב' וגם 3 חטיפות. סיאקם הופיע בגדול עם 26 נק' משלו יחד עם 10 כ"ח בערב יעיל של 10/17 מהשדה ו-3/6 משלוש. קוואי לא היה בשיאו אבל הצליח לגרד 22 נק'. הגיבור האלמוני והג'יי ג'יי בראה של האליפות הזו, פרד ואן וליט תפר 22 נק' עם 5/11 לשלוש ובעיקר 12 נק' ברבע האחרון. איבקה גיבה אותו מהספסל עם 15 נק' משלו. לנארד, כמובן, קוטף ובצדק את תואר מצטיין הגמר אבל הוא קיבל המון עזרה מהחברים, במיוחד היום. הוא אמנם האולסטאר היחיד בקבוצה אבל מסביבו חבורה מאוזנת ויעילה כשלכל אחד מהשביעייה הראשונה הייתה תרומה מכרעת לאליפות.

אצל האלופה היוצאת קליי היה ענק עד הפציעה עם 30 נק' באחוזים אדירים (8/12 מהשדה, 4/6 לשלוש, 10/10 מהקו). איגי הופיע בענק עם 21 נק' אבל סטף לא הצליח להתעלות וסיים עם 21 נק' ב-6/17 מהשדה ובעיקר זריקה אחת שהוא לא ישכח כל הקיץ. דריימונד גרין היה ענק עם טריפל דאבל פסיכי של 11 נק', 19 ריב' ו-13 אס' אבל גם 8 איבודים קריטיים.

הראפטורס הימרו בגדול בקיץ, שלחו את הכוכב הגדול שלהם תמורת השאלה של שנה של קוואי וזה השתלם בענק. כל הכבוד לנרס בעונת רוקי מדהימה וליוג'ירי שבנה קונטנדרית לאט בעזרת טריידים (גאסול, איבקה, קאווי) ופיתוח שחקנים (ואן וליט, סיאקם) בדרך לאליפות מרשימה ובלתי נשכחת.

לא רק אתה בשוק, נרס

לפוסט הזה יש 144 תגובות

  1. אתה מדביק את הכוכבית הזו גם על האליפות של גולדן סטייט ב-2015?
   בלי קיירי, בלי לאב, עם לברון שגורר בעיות גב, הקאבס עלו ליתרון 2 – 1 בסדרה.
   ברור לך שגישה שכזו משנמכת פלאים את הרזומה של האחים ספלאש?
   .
   (למען הסר ספק –
   אין כוכבית. לא על האליפות הזו. לא על האליפות של גולדן סטייט ב-2015. קבוצה יכולה לשחק רק מול מי שמולה)

   1. ממש לא הנמכה של הספלאש ברדרס. לולא קליי פצוע במשחק ה 3 ולולא היה יוצא מהמשחק היום הסדרה נראית שונה. פשוט מאוד. לדעתי גולדן של השנה הרבה יותר פצועה ממה שהיה ב 2015. בנוסף לכוכבים יש גם שחקני משנה כמו קאזאניאס ולוני לא ב 100%.

   2. זה אותו הדבר ? פתאום המצאת בעיות גב ללברון ? מדברים על פציעות במהלך הסדרה , ומי תרם להם. דני גרין חיסל את קליי פעמיים – פעם במשחק 2 ופעם הערב. ומי נכנס בלוני ? אויר ?
    בסוף.יזכרו רק את השורה התחתונה ומי האלופה. אבל אין בכלל ספק שבלי הפציעות היתה אליפות נוספת ללוחמים . לגבי קליבלנד של 2015 – אולי כן ואולי לא .

    1. לך אין ספק.
     תלמד להפסיד בכבוד.
     גם עם קליי (שהוא ללא ספק השחקן הטוב בגולדן) אף אחד לא מבטיח לך שגולדן לוקחים כי גם איתו הם הפסידו יותר משחקים.
     בקיצור, קשה לך עם ההפסד. לגיטימי.
     אבל אל תמציא עובדות.

    2. לא שופטים אוהד בצערו.
     .
     דבר אחד –
     לך אין ספק. אני האמנתי שגולדן סטייט יפסידו לאלופת המזרח עוד לפני שדוראנט נפצע.
     .
     אחרון –
     "המצאת". לא, לא המצאתי כלום. הוא סבל ב-2015 מבעיות גב שלקח לו לא מעט זמן לפתור. זה לא ממש סוד.
     כמובן שזה גם לא תירוץ –
     אתה לא קראת מעולם תגובה שלי שהשתמשה בפציעה של לברון כתירוץ, או שסימנה את האליפות של גולדן סטייט בכוכבית.
     אם כבר, ההסתייגות היחידה שהייתה לי באותה שנה היא בנוגע לזוכה בפיינלס MVP. אני חשבתי שקרי היה צריך לזכות בתואר.

     1. לברון היה צריך לקחת FMVP ללא ספק, למרות שהפסיד בסדרה. היה כמה דרגות מעל סטף ובטח מעל איגי שזכה. בנבא כרגיל מקובעים מדי ולא יתנו פרס אישי לשחקן שהפסיד למרות שהיה השחקן הטוב בסדרה ובהפרש גדול. מטופש

    3. תסתכל שוב על הוידאו.
     במשחק 2 תומפפסון ניסה לסחוט פאול וזרק את הרגל שלו ולכן נחת לא טוב.
     במשחק הזה גרין ניסה לחסום אותו ולא עשה שום דבר מלוכלך.
     פשוט חוסר מזל בשתי הפעמים עבור קליי (הגבר!! דרך אגב)

     1. תסתכל על הוידאו, למה משחק מלוכלך?
      במשחק 2 זה קלי ששולח רגל כדי לסחוט פאול ואז נוחת לא טוב וגרין לא נוגע בו (תמצא את הוידאו ואולי אתקן את עצמי).
      במשחק הנוכחי גרין עלה לחסום אותו וקליי נחת לא טוב על הברך.
      .
      משחק מלוכלך של גרין היה אם הוא היה נכנס בו (מה שלא קרה), אין צורך לחפש אשמים, וגרין לא שם. קליי עם חוסר מזל, מה שקורה במשחק כדורסל כאשר אנשים דורכים לא טוב ומסובבים קרסול

     2. אני חושב שהיה איזה זאזא אחד שהרג לקוואי את העונה כשס"פ היו בדרך לנצח את הסדרה…
      החוסר הסתכלות לצדדים של אוהדי גס מצחיק

    4. הייט אשברי, אפילו אתה היום מבין שדוראנט זה השושלת, אתם אולי משחקים פחות יפה, אבל אתם קבוצה הרבה יותר טובה ובלתי עצירה, בגלל זה בשנתיים האחרונות היה לכם קל, אבל השנה ושנתיים קודם לכן היה קשה.

    5. הקאבס היו פצועים לא פחות מהלוחמים השנה, כששניים משלושת המובילים ועוד שני שחקני ספסל חשובים היו פצועים.

   3. ברור שעיקר הדיון יהיה סביב הכוכבית , בפועל יש אלופה ראויה שעשתה דרך אדירה העונה ,עם כוכב שלמעט היום נתן פלייאוף עצום, ועדעה לנצל סיטואציה וזו גם גדולה בפני עצמה. ברור שלפציעות יש משקל אבל זה קורה כל שנה כמעט והפעם נפל על גולדן סטייט.
    דני גרין באמת לא אשם בשום צורה הפציעה של קליי היום, חוסר מזל.

  2. חן, אז גם ב-2015 גולדן סטייט לקחו אליפות עם כוכבית כי היו פציעות של לאב וקיירי, מה גם שקליי שיחק בחמישה מתוך שישה משחקים וקארי וגרין שיחקו בכל המשחקים, זו השלישייה המקורית ואוהדי גולדן סטייט היו בטוחים שהקבוצה שלהם יותר טובה בלי דוראנט, במיוחד אחרי הסוויפ על פורטלנד, אז מה קרה עכשיו שדוראנט הפך להיית כל כך חשוב ומדובר באליפות עם כוכבית?

 1. עם כל ההתבכינויות, מלמולי הכוכביות, וסתם הייטריות שזרמה כאן בטונות נראה לי שחשוב לציין שקיבלנו סדרה נהדרת של שתי הקבוצות שסגרה פלייאוף נהדר.

   1. אתה צוחק, כן.
    גמר מזעזע. סופר לוזרית נגד פציעות, שהראו מה באמת שווה סטף כשהוא מספר 1.
    האלופה הכי חלשה של העשור, לפחות.
    ואיזה רגעים תיקח? הטיים אאוט של דריימונד? החטאה בסיום של קארי? החטאה בסיום של לאורי? טכנית לנצחון? הינקות סדרתית עם 5 הפרש וכדור ביד וטעים אאוט הזוי? דני גרין עם 0 בכל משליך ליציע?
    איזה מקבץ לואו-לייטס משעשע. סדרה בין 2 קבוצות נכות, ומישהי היתה צריכה לנצח.

    1. תראה, אחרי שגולדן עברו את יוסטון ופורטלנד ללא דוראנט נשמעו קולות שהם יותר טובים בלעדיו…
     ואותם ניצחו הרפטורס, קבוצה שעם קוואי בשנה הראשונה והתחזקו תוך כדי הפלייאוף.
     אליפות מרשימה מאוד של הרפטורס.

     1. נשמעו קולות, אולי בראש של אנשים שמקומם במקום סגור.
      מה יותר טובה בלי דוראנט? KD הוא השושלת! רק הוא, לא דקה לפניו.
      טורונטו איכשהו גירדו את זה, בסדרה דלוחה מרובת תקלות, נגד קבוצה, שבאמת הגיע הזמן שתלך. ככה נזכור את זה. חלקנו לפחות.

   1. בדיוק בגלל זה…
    תחשוב כמה הוא אהב להיות שם ואז מוותרים עליו אחרי כשמבטיחים לו שהוא לא הולך לשום מקום ולוקחים אליפות. זה מבאס לקבל את האמת על הערך שלך ככה בפרצוף.

    1. עדיף לקבל את האמת בפרצוף מלחיות בשקר.
     הוא שחקן מעפן ולא יעיל וצ'וקר סדרתי.
     אצל פופ לפחות הוא עובד על זה.
     השינוי של נרס במקום קייסי לא פחות גדול, אז זה רק חצי עליו.

 2. תודה אדר. על הסיקור הזריז, על עונה של סיקורים איכותיים.
  .
  חיכיתי לרגע הזה בקוצר רוח, הרגע בו אוכל לטפוח לעצמי על הגב:
  .
  "הניחוש שלי הוא שטורונטו ייצגו את המזרח בפיינלס הקרובים.
  יש להם הכל –
  ניהול משחק, קליעה, הגנה, עומק.
  סימני השאלה בהחלט קיימים –
  איך יתאקלם קאוויי? איך תראה הקבוצה תחת שרביטו של המאמן החדש?
  עדיין מוקדם מדי בשביל לענות ברצינות על השאלות הנ"ל,
  אבל רמזים לתשובות כבר יש –
  יש את הרושם שקאוויי משתדל להתאקלם לקבוצתו החדשה.
  והמאמן החדש מכיר היטב את המערכת, היות והוא עוזר מאמן שזכה לקידום.
  תודה הלל. פריוויו מצוין."
  .
  את זה כתבתי באוקטובר האחרון.
  אני שמח שלצד שאר השטויות שהפצתי במרשתת (הלייקרס טופ 3 במערב…),
  יש גם משהו שראה אור…

   1. שמעון,
    אני אמרתי לאורך כל העונה שאלופת המזרח תנצח בפיינלס. אני גם אמרתי לא פעם שהפער בין מילווקי וטורנטו הוא זריקת מטבע.
    לפני הסדרה בין טורונטו למילווקי כתבתי במפורש שאני לא יכול לקחת הימור על הזוכה.
    יותר מכך –
    התערבתי עם דה שוט על כך שגולדן סטייט לא זוכים באליפות, וסירבתי לקחת את "ההקלה" של "גולדן סטייט לא מפסידים יותר מ-4 פעמים בכל הפליאוף".
    (אתה בחרת שלא להתערב, למרות הצהרות "ניגוב" תכופות. עשית בשכל)

    1. גיא למה להמציא? אני הייתי מוכן להתערב רק להתנות את זה בפציעות. וצדקתי שלא התערבתי. כל מה שנאמר על הלוחמים היה שהם ללא פציעות ובהרכב מלא וזה היה התנאי שלי ואתה זה שלא התערבת.

     דבר שני אי אפשר להיות פוליטיקאי להמר גם על טורנטו וגם על הבאקס ולומר צדקתי חח חייב לבחור 1 ובחרת בבאקס כמו שאני בחרתי בפילי.

   1. חח גיא סיימת גם נמוך ממני, אני עם 185 נק עלובות. בואנה הלכת על ווישפול רצח יוסטון-באקס בגמר??
    כבוד לינון יבור סיים מקום 2 מתוך 550

  1. לא מוצדקת ולא נעליים נהנו מפציעות אחרת היו נרמסים. היו בכלל צריכים לעוף מול פילי אבל הצליחו בזכות ברט mvp בראון להחזיק מעמד.

   1. שמעון די לגובב שטויות…עברו בצדק את פילי ומילווקי וגם זכו בצדק- אתה רוצה למצוא כוכביות על אליפויות בגלל פציעות במהלך פלייאוף מניח שזו לא הדוגמא היחידה. כן זה מבאס ומעצבן מאוד לראות את הפציעות בעיקר שקורה לשחקן כמו קליי בערב כזה אבל זה חלק מהעסק.

     1. די שמעון זה ממש חלש כל השטויות שאתה אומר. אני אוהב את הרוח שלך אבל זה כל כך לא רציני לשחק ב״מה היה קורה אם״

 3. מזל טוב טורונטו!
  פלייאוף ענק לקוואי , הוכיח שהוא עומד איתן בטופ של הליגה.
  אליפות מרגשת שתגרום לרעידת אדמה עקב ההצלחה של צירוף קוואי לעונה אחת (קבוצות נוספות יתחילו להמר יותר על צירופים כללו).

 4. אז בואו נפתח את זה. מסכים שאליפות זה אליפות אבל אין אליפויות ששוות יותר ואליפויות ששוות פחות?

  לדוגמא, האליפות של 2015 שווה לאליפות של הספארס ב2014? האליפות של טורונטו השנה שווה לאליפות של דאלאס נגד מיאמי?
  טורונטו אלופה בצדק אבל אני תמיד אזכור שגולדן סטייט שיחקה ללא השחקן הטוב ביותר שלה ובחלקים מסויימים ללא השחקן השלישי הכי טוב. כמו שאני תמיד אזכור שהאליפות ב2015 הייתה ללא שניים משלושת השחקנים הכי טובים של קליבלנד.

  1. זה דברים שקורים בספורט, אין מה לעשות
   ג'ורדן לקח את האליפות הראשונה שלו כשג'יימס וורתי נפצע
   דטרויט לקחו אליפות ראשונה כשמג'יק וסקוט נפצעו
   גולדן, כשקיירי ולאב נפצעו
   **
   כל הכבוד לטורונטו, לקח להם עד מצע הסידרה עם מילווקי, אבל הקבוצה נדבקה בסטייט אוף מיינד של קוואי, לנצח ולקחת אליפות

   1. אבל זה בדיוק העניין והסיכון בסגל כזה.
    יותר כוכבים זה אומר סגל קצר יותר, סגל קצר אומר יותר עומס על הכוכבים. יותר עומס מגדיל את הסיכוי לפציעות.
    זה חלק מהמשחק. חלק מבאס אבל עדיין. זה הסיכון שג"ס לקחו והפעם זה התפוצץ להם בפנים.

   1. זה באמת לא היה כוחות וגולדן סטייט הוכיחו שהם היו הקבוצה הטובה ביותר בליגה אבל האליפות, לפחות בשבילי, לא הייתה מרגשת ומכוננת כמו האליפות של הספארס ב2014.

  2. האליפות הזו שווה יותר מהאליפויות של גולדן סטייט ב-2017 וב-2018, במיוחד 2017, מדובר בפלייאוף מביך של סוויפ אחרי סוויפ של גולדן סטייט במערב, ואז סוויפ ג'נטלמני בגמר ה-nba, כי גולדן סטייט יותר טובים מכל השאר בפערים מטורפים, אפשר להגיד שפציעה של דוראנט רק הופכת סדרה לתחרותית יותר.

 5. קליי היה בדרך לעוד משחק 6 כמו מול אוק'.
  לא ניתן לדעת איך זה היה נראה במשחק 7 מכריע.
  למרות שכל הזמן הימרתי על טורונטו בעקבות הפציעות.
  חבל מאוד שהסדרה הוכרעה בגלל פציעות.
  גולדן נתנו מאמץ של מנצחים למרות הכל.
  קוואי, שסגור בקליפרס עוד מס"א, ייפרד עם מתנה יפה.

 6. כמו שאמרתי יש אליפויות ששוות יותר ושוות פחות. בשנתיים לפני השנה הזאת גולדן סטייט הראו שהם הקבוצה הטובה בנבא בפער(אולי בהיסטוריה? אני חושב שיש מצב). האם השנה טורונטו הוכיחו את זה? אני לא חושב. האם ב2015 הלוחמים הוכיחו את זה? לא חושב.

 7. לכל טיעוני הכוכביות – סטף קארי לקח אליפות מול לברון+דלבדובה ותומפסון, הפסיד אחרי הובלה 1-3 ובסה"כ פישל בענק בסדרה הנוכחית – איזו כוכבית יש על הקריירה ו-2 ה-MVP שלו לדעתכם?
  די עם השטויות, פציעות זה חלק מהמשחק ושופטים לפי התוצאה הסופית

 8. סדרה איומה, מותחת אבל חלשה מאוד.
  אפילו הלוזריות של טורונטו, לברונטו, לא הצליחה לפספס גם את זה, למרות שעשו מאמץ.
  כי הלוזריות של סטף, שלא מתקרב לרמת גדולי המשחק, היתה חזקה יותר. עוד רבע רביעי לפנתאון הבושה. זריקת קריירה שהולכת החוצה. סטף עשה לאורי. מורשת סטף = תודה לדוראנט, קליי ואיגי שהצילו עד היום.
  עם fmvp הכי אפור בדמות קוואי, מר הליכות לקו, שלא מתקרב לרמת גדולי המשחק באמת.
  עם הגמד ואן וליט שהשתלט על המשחק, הגנה והתקפה, הערב וגם לפני. עם הגנה של בית ספר יסודי, בוקס אנד וואן.
  איום ונורא – אבל הכל קדוש, כי המפלצת איננה.
  הסיוט, ילדים, נגמר.
  הפחדים הכי גדולים של כל אוהדי העגלה, אתם יודעים מי אתם, התממשו:
  אין יותר גולדן סטייט. זהו. זה נגמר. לא תהיה עוד.
  שהחיינו.

 9. אם יש טיפוס מעצבן זה ההוא שבא עם "אמרתי לכם". אני אהיה הנקניק הפעם 😉 עם קופי פייסט למה שכתבתי ערב המשחק הראשון:

  למה ג"ס ינצחו זה אובייס אז נניח לזה… יותר מעניין למה טורונטו ינצחו אם וכאשר:

  1. never say never. תמיד יש פעם ראשונה בכל דבר (בוב בימון, בחירות חוזרות בישראל, וגם הראשונה שתחזור מ-0:3 תגיע מתישהו).
  2. להגיע לפלייאוף במזפח זה דבר אחד. לנצח אותו שם זה כבר משהו אחר. אני חסיד גדול של התיאוריה שרואה באלופת ה-NBA את הקבוצה הטובה בליגה בגלל הסינון והתהליך וריבוי הסדרות מהטוב מ-7 וכו'. כמעט תמיד (שהרי תמיד יש יוצאים מן הכלל) היא בהחלט הקבוצה הכי טובה באותה שנה. מכאן שזו שהגיע שניה אינה קוטלת קנים, ודאי לא הגיעה למעמד במקרה. כלומר – יש לה כלים משובחים.
  3. איך אומר כדורסלן שהוא גם מתווך נדל"ן לפרנסתו: מומנטום מומנטום מומנטום! לטורונטו יש הרבה מזה, ועוד פוטנציאל בקנה (כמו שיפור נוסף אצל גאסול, שהוא לדעתי האיש הכי רעב היום בחצי הכדור הצפוני).
  4. ביתיות: אפשר לגנוב אותה ואפשר גם לשמור עליה. שני נצחונות של טורונטו במשחקים הראשונים ואנחנו במוד אחר לגמרי של מצב רוח, בשני הצדדים (שלא לדבר על לחץ מטורף של ג"ס להפסיד בטעות את המשחק השלישי).
  5. הפציעות, ואידך זיל גמור.

 10. עוד דבר התברר סופית היום – דריימונד גרין היא דביל חסר תקנה.
  ההתקפה שרץ לבד, ובמקום ללכת לסל בחר לעשות פלופ מול לאורי, ועוד להתבכיין לשופטים, לא לרדת להגנה, ולהסתכן בטכנית שתרחיק אותו מה-7, קיבעה אותו לנצח ובאופן מוחלט ככזה.

  1. גרין די זילזל בעונה הרגילה, ולקראת הפלייאוף השיל 20 קילו וחזר להיות חזק בהגנה, אבל קשה להחזיר את הקליעה ואת שיקול הדעת, עלה להם בהמון איבודים של חוסר ריכוז
   גם הריצה שלו לפני הויכוח עם דוראנט בעונה הרגילה, מול הקליפרס, היתה חוסר שיקול דעת דומה
   חתיכת החלטה ניהולית מה לעשות איתו עכשיו…

 11. ברכות לראפטורס!!! כל הכבוד ליוג'ירי שבנה את הקבוצה הזו.
  הראפטורס נשארו עד הסוף במשחק עם ההגנה הנהדרת שלהם, ניצלו דקות מבולבלות לגמרי של הווריורס בסוף (עם מלא טעויות לא אופיניות להם בהתקפה והגנה).
  .
  הווריורס היו פשוט חסרי מזל… תומפסון במשחק אדיר פשוט נוחת לא טוב ומקצר את מה שנשאר מהשמיכה של הווריורס לתלאי קטן וקרוע. ועדיין נשארו עד הסוף במשחק ואפילו הגיעו לזריקת ניצחון (שהיתה ממבט טוב ועוד מסטף, שאם יש מישהו שרוצים שיזרוק זה הוא).

  1. הם היו מבולבלים כל הסדרה, לא ידעו איך לאכול את הראפטורס, נראו לא כל כך מוכנים עוד מהמשחק הראשון. זה השתפר קצת בשני המשחקים האחרונים, אבל עדיין המון איבודים וחוסר פוקוס ואחוזים לא משהו, חוץ מקליי וקצת קאזינס, ואיגי

   1. אני חושב שזה שילוב של כמה דברים. אבל להגנה של הראפטורס יש חלק גדול בכך שהווריורס לא היו במיטבם. הבוקס-אנד-ואן הזה שיתק את קארי לחלוטין וכל האחרים פשוט לא הצליחו לשים סל.
    גרין היה טוב מאוד, אבל יש לו מקטעים שהוא עושה סדרה של טעויות שפשוט גורם לקבוצה שלא לאבד מומנטום או לא נותן אפשרות ליצר.

 12. יופי של סדרה. שתי הקבוצות נלחמו עד הסוף, הווריורס הראו לב ונשמה שלא היו בשתי האליפויות האחרונות שלהם. התגברו על קשיים מטורפים וכמעט הגיעו למשחק שבע. קוואי וקארי נסגרו חזק ברבע האחרון כשכל אחד מהם מקבל דאבל טים כשהוא מתקרב לנקודות שהוא אוהב. איגודלה במשחק אדיר אבל פשוט כבר לא היה להם מספיק כלים. גם קארי וקר השלימו עם זה אחרי הטכנית של גרין עם הטיימאאוט והבינו שזה נגמר.
  מדהים בעיניי שקוואי לא בא לכדור ברבע האחרון, לא כדי ללכת עם הראש בקיר אלא רק כדי ליצור יתרון לקבוצה שלו עם הדאבל טים שהיה מגיע.
  הדבר העיקרי הוא עדיין האם דוראנט ישאר שם והם ימשיכו, הפלייאוף הזה הראה כמה כיף זה כשיש תחרות אמיתית ולא רק על המקום השני. וכמה ההחלטה של דוראנט הייתה מבאסת עבור אוהדי הכדורסל שלא מאוקלנד. לא יסלח לו עד שיביא אליפות מרגשת באמת כמו של לברון בקליבלנד או קוואי היום.

 13. לעניין סדרת הפינאלס הכי גדולה –
  למזלכם ראיתם אותה, לייב, ותספרו לנכדים.
  הקבוצה הטובה בהיסטוריה, נגד תצוגת השיא של שחקן nba, אי פעם, לראשונה וכנראה לתמיד עם הטבלה בכל 5 הקטגוריות על כל השחקנים, ועוזרו הלא-נאמן והפסיכופט.
  עם משחקי 5, 6, 7 לפנתאון, והמהפך היחיד מ 1-3, לשרוד 3 משחקי הדחה ברציפות, בחוץ פעמיים כולל משחק 7. והבלוק הכי גדול. והשלשה הכי גדולה. ותואר ראשון לשבור קללה על עיר מסכנה אחרי 50 שנה.
  אין, לא היה, והלוואי שיהיה עוד גמר כזה.

 14. תודה על הסיקור המהיר
  משהו על סטף לא תמיד שאתה מפסיד אתה נחנק על אף שחקן אף פעם לא שמרו ככה בגמר בוקס אנד וואן או לא מתיחסים לשחקן החוסם ומחכים לו אחרי החסימה וכו והוא עדיין סיים תסדרה אם ממוצע מעל 30 צריך לזכור בסוף הבן אדם לא פריק אתלטי כמו שאר הגדולים ולכן אפשר להאט אותו באופן יחסי

  1. קאווי קיבל שמירה לא פחות חזקה מסטף טריפל טים כמעט תמידי. סטף נחנק לגמרי רבע אחרון אכזבה ענקית וון וליט רקד עליו

   1. חצי נכון וגם הוא לא היה גדול היום והוא פריק אתלטי , הכי קל להיות כמוך לא להקפיץ כדור מעולם ולמתוח ביקורת , או שהקפצת קצת ופרשת כמו רבים אחרים כי לא היית גבוה או אתלט מספיק . גם סטף לא גבוה או אתלט מספיק והוא לא פרש

    1. אני לא מכוון לראשמור. בתור מי שמכוון לשם הוא נמדד בזכוכית המגדלת של ראשמור ולא כמו פרד ון וליט. קרי כשל מאד היו צריכים ממנו כולה 5 דק טובות

 15. סטף היה ענק לאורך כל הסדרה והחזיק את גולדן סטייט כשרק הוא היה בריא, גם במשחקים שהשלשות לא ממש נכנסו.
  טורונטו עשו את שלהם והגיעו למצב שהם חייבים לקחת אליפות, ואכן עשו את זה.
  המושג "אליפות עם כוכבית" הוא מאוד בעייתי, כי כל קבוצה צריכה לעבור הרבה קדיים בשביל הטבעת. כן ניתן לומר שיש אליפויות מרשימות יותר ומרשימות פחות, וזאת ללא ספק הייתה פחות מרשימה מבחינה מקצועית, למרות סדרה מצוינת נגד מילווקי, אבל מבחינה מנטלית זה מאוד מרשים, לנצח את האלופה שיש לה אופי כזה.
  גולדן סטייט ירחיבו משמעותית את הרוטציה בעונה הבאה וזה אמור להספיק כדי להיות הקבו.ה הכי טובה, גם בלי דוראנט, ואז בפלייאוף כמובן הכל יכול להיות, במיוחד כשכולם יודעים שיש להם את האופי המתאים.
  נ.ב. קליי עם 24/41 מחוץ לקשת בסדרה הזאת – מישהו זוכר שירדו על האחוזים שלו מתישהו…

  1. איזה רוטציה ירחיבו? הם לא יכולים להביא כלום פדוט כלום למעט כמה נגרים סטייל לוני וקוק. ליוינגסטון גופה טוב יעשה אם יפרוש

  2. סטף היה חלש כל הסדרה, למעט משחק 3 העצום שלו, הכי טוב בפלייאוף שלו וכנראה אי פעם. אבל רק משחק אחד.
   סטף היה חלש, למזלו היו כ"כ הרבה דברים מגוחכים וטעויות ופציעות והיחנקויות בפינאלס בזה, שגם זה יעבור לו בשקט. אבל רק תראה, מה עשה ברביעי של משחק 2, 0-0-0 נגד ואן וליט, וכמובן ברביעי הערב, אפס ממיליון, והחטאת הסל האחרון.
   זהו. נגמר. ואין יותר מה למכור, עוד תראו את סטף האמיתי. ראינו.

 16. ועוד דבר:
  כל הקבוצות /דיינסטי האחרונות חוץ משיקגו ירדו מובסות :
  מיאמי הובסו על ידי סאן אנטוניו , לייקרס הפסידו לסאן אנטוניו ושנה אחרי זה פורקו על ידי הפיסטונס ,
  הלייקרס המקוריים חטפו סוויפ גם מהפיסטונס .
  את הקבוצה הזאת נדרש פציעות והרבה חוסר מזל בשביל לנצח אותם , חמש דקות אחרי הגמר ב2016
  סימסתי לחבר שנולדה מפלצת , ההרגשה שלי שההפסד היום ובעיקר איך שהם הפסידו ייצר את המשך השושלת

  1. אמת.
   והיום יותר מתמיד, מתאמת כל מה שאמרנו:
   שושלת דוראנט.
   לפניו היתה קבוצה מרהיבה. כנראה המרהיבה בתולדות המשחק, עם השחקן הכי יפהפה בתולדות המשחק. רק לא יכולה לנצח.
   אליפות נגד בלאט, כמה הוא פספס טבעת וקריירה nba, בזכות פציעות למספרי 2, 3, דלבדובה מקבל עירוי, רוסטר יורוליג של 7 שחקנים, מוזגוב טריסטן בחמישיה כפויה, וצריך איגי שיציל.
   פלייאוף אדיר שנה אח"כ, הפעם קליי מציל (כמו השנה), הפסד בפינאלס הכי מדהים שהיה פה. והיחנקות היסטורית.
   ואז הגיע דוראנט.
   שתי אליפויות, רוצחת את הליגה, אפילו את לברון שנשאר אחרון עומד, וקרס.
   ואז הלך דוראנט.
   זו – השושלת. לא לפני, ומעכשיו כבר אין אחרי.

 17. אגב, זה לא נגמר.
  לפני כל שלב בפינאלס, שמעון הבטיח שינגבו את טורונטו. כל יריבה. סוויפ, גג ג'נטלמני.
  זה כנראה נדחה לשלב הבא.
  טורונטו בדרך לניגוב. תזכרו.

 18. אליפות בלי כוכבית הטורנטו היו ראויים לאליפות מפתיעה …אבל עדיין האליפות הכי מפתיעה בשנים האחרונות מבחינתי זה דטרויט ב2004

 19. באסה. ממש באסה.
  נצרף איחולי בריאות גם לקליי.
  למרות הפסד של גולדן סטייט, הוא שם את חותמו על הסדרה, עם רגעים שיהפכו לקלסיקות
  (השלשות של משחק 5. העונשין של משחק 6).

  1. גיא אתה מסוכן לציבור, הפניקס האפל קראת לקליי איירון מן לא מזמן…. מי יכול לרסן את כוחות הפניקס האפל?

 20. שאפו ענק לטורונטו שעשתה את כל מה שיכלה בכוח ובתבונה.
  כל הכבוד לג״ס ששיחקו עם לב של אלופים, הלכו והשתפרו עם הסדרה, לא ויתרו, נלחמו ושרטו את דרכם לצמרת, התעקשו להכניס בכוח את איגואדלה וזה השתלם בענק. וזה לא הספיק, לפעמים היריבה חזקה מדי. הם הולכים הביתה לנוח ולחזור לעונה הבאה חזקים מאוד, כנראה שוב מועמדים מס׳ 1 לתואר.
  .
  .
  מעניין אם הייט אשברי יצליח להוציא מהפה מילה טובה לטורונטו

  1. באיזה סרט אתה חי?
   עונה שלמה בלי דוראנט ועוד רוב עונה בלי קליי.
   אתה מוזמן להוריד את התוספת. קיבלת מה שרצית…

  2. ככה מהר שכחת שנים של סבל? של מוות לליגה?? מה אתה מגלה נדיבות של מנצחים, מול העגלה המכביסטית??
   זה הזמן לדקור. לפצוע. להכניס. לרקוד על המצבה. זה הרגע חיכינו לו, שעת הגאולה, השחרור, החופש!
   לא סטף ולא שמף ולא wa-rriors, הקריאה המאוסה הזו, וילדים מעצבנים בטיולי בת מצווש בכל מגרש, איחס איזו קבוצה מגעילה ואוהדים דוחים, אשרינו שהם נגמרו הערב ונקברו לתמיד. אפילו טורונטו העולב, תועלה לדרגת קדושה. תודה לברונטו, עשיתם שירות חשוב לעולם.
   החופש הגדול הגיע!!!!!!!!

  3. לא שונא את ג״ס, הם פשוט היו חזקים מדי.
   לא ידעתי על קליי, אני מקווה שהוא יחזור שלם במהרה בימינו. גם אם יחזור באמצע העונה הבאה זה לא אסון. ג״ס עוד ידברו חזק אפילו בעונ הבאה.
   לעידו ראה תגובה שלי במעורב של מנחם.

 21. קליי קרע את ה-ACL איזה ביש מזל לאיירון מן הזה.
  אמנם הייתי בעד טורונטו בסדרה, אבל כמה שהערכתי אותו וחששתי ממנו. ה-שחקן של הווריורס בפלייאוף הזה (טוב נו, משדוראנט יצא).

  1. חברים – תנו כבוד למגיב איבו נאקיץ'!!!!!
   הוא המקור היחידי והאמיתי למטבע הלשון שהשתלט על הפורום!!!!
   כשג'יימס "החליט" לקחת את הכישרון שלו לדרום, והבטיח לא חמש ולא שש – נאקיץ' – אוהד מייקל ברמ"ח איבריו חזה את העתיד שנים קדימה, ובשיחת טלפון עימי, בחיל וברעדה, חרד למורשת-ששת-הטבעות של אלוהים, אמר את המשפט האלמותי:
   בדוראנט ננוחם…

 22. אגדת סטף קארי נקברה היום.
  על 10 אחוז ממה שלא עשה, הערב, בפינאלס הזה, ובכל 5 הפינאלס – היו שוחטים את לברון.
  בציפיה לפוסט הגדול על סטף. למאמר בעיתונות. לספיישל בערוץ הספורט.
  מצפה להכרה על חטא, של כל עדת המעריצים, הפרשנים – כמעט כולם, מהארץ, וואלה, דה באזר ועד ערוץ 5 – שפעם אחת ידברו אמת, ולא פייק.
  מצפה מכל העגלה פה, עידן, סטוקטון, בנג'ו וכו וכו, שפעם אחת תצאו מהערצה עיוורת, ותגידו: המלך הוא עירום.
  ניחוש: זה לא יקרה.

 23. אגדת סטף חיה רק אצל מי שפירטת, אפילו לא אצל סטף עצמו שהסכים שדוראנט יגיע לקבוצה מתוך הבנה שקשה לו בפיינלס מול קבוצות חזקות הגנתית.
  מה שנכתב פה ב-300 תגובות לאורך שלוש השנים האחרונות התברר כאמת שאי אפשר להתכחש אליה, ועדיין אני מניח ש"כדור הרעם" יתכחש אליה…
  בכל מקרה, אם נגמרה השושלת או לא נדע בקרוב על פי החלטת דוראנט. לדעתי, עלה דרמטית הסיכוי שיחתום בלוחמים. הקהל יקבל אותו באהבה וההיסטוריה תקבל אותו באהבה גדולה יותר. הביא אליפויות גדולות עם הופעות היסטוריות וחסרות תקדים בפיינלס.

  1. כל מילה (כמעט);
   סטף לקח אליפות בזכות, חזר פעמיים ממינוס 2:1
   אין כוכביות
   יהיה נחמד אם דוראנט יישאר, לאור הכוחות העולים בליגה, פו פו פו אנד פו כבר לא יהיה, גם אם הוא וקליי יחלימו החלמה מלאה.

 24. הברכות לטורונטו, אליפות זאת אליפות, שמח בשביל איבקה, סגר מעגל.
  הנה סיכום מעולה לעצמתה של המפלצת הצהובה, ששלח לי חבר בוואטסאפ ממש בסוף המשחק:
  .
  "תראה מה היה צריך לקרות כדי שהם לא יזכו. 2 כוכבי על נפצעו להם ועדיין היו להם 3 כוכבים אחרים ומרחק של סל מלכפות משחק 7"
  .
  היו הקבוצה הטובה והחזקה בהיסטוריה, עכשיו עוד עלולים/עשויים ללכת לעונת טנקינג. הזוי

 25. מזל טוב טורנטו! איזה כיף לראות את לאורי אחרי כל החבטות מביא את האליפות הזו לבית איזה כיף לראות את ואן-פליט האנדרייטד נותן כאלו תצוגות וכמובן שקוואי עם האישיות הבלתי רגילה שלו והקפיצה המדהימה שהוא עשה – וסיאקום עם הפריצה הפנומנלית שלו השנה. גאסול ואיבקה שזכו אחרי שנים של להיות למעלה ולא לגעת.
  .
  מבואס בשביל סטף אבל מישהו צריך להפסיד. אבל אפילו עם ההפסד סטף שייך לגדולים ביותר למרות ההחטאות במאני-טיים. היו לא מעט קטעים שהוא שיחק 1נגד 3 בהתקפה ועדיין לקח את הקבוצה למרחק נגיעה ממשחק 7 (וכמובן שקליי עד שנפצע)
  .
  אישית אני מעדיף כדורסל נטול "יריבות" ודם רע מאשר מה שהיה בשנים האחרונות או אפילו בפלייאוף האחרון בין ג"ס ליוסטון – נהנתי הרבה יותר מזה שאפשר להתרכז בכדורסל וגם השחקנים נראה לי הרגישו את זה.

   1. לגמרי בהלם. גם הוא וגם איבקה נראה לי שהיה ברור להם שזו הזדמנות בלתי חוזרת עבורם בקריירה:
    בכלל אגף נגאלים בראפטורס- גאסול דשנים טעם פלייאוף עם קבוצה שהיתה עם תקרה ברורה, לאורי רבוי האכזבות פלייאוף בעונות הקודמות שהוריד היום וואחד קוף מהגב ואיבקה שטעם כבר הפסד בגמר ואת נחת קליי תומפסון ב-2016 ויש סיכוי שהיום עד יציאת קליי חווה פלאשבקים. קאווי העניק מתנת פרידה ללא מעט שחקנים סביבו.

 26. מעניין מאוד שהיו חמישה ניצוונות חוץ בסדרה משישה משחקים. הלטאות האלופות ניצחו 3-3 לעומת 3-1 בבית בחוץ והלוחמים שהיו אלופים ניצחו 3-2 בחוץ לעומת 3-0 בבית.

  1. שכרגיל הפליקנס נהנים לראות את הלייקרס מדממים עד שישחררו משהו. וגם אז אני בספק.
   .
   אם הפליקנס רוצים את ביל משמע הלייקרס יכולים להביא אותו בעצמם ולהישאר עם עודף.
   ביל+מה שנשאר מכל הצעירים>דיוויס בלי כלום.
   ואפילו הייתי אומר שביל=דיוויס גם בערכים מוחלטים בכדורסל של היום.

 27. תחושות מבולבלות. כאוהד כדורסל, קשה לראות ככה את קליי ואת דוראנט נפצעים בצורה חמורה כל כך.
  פציעה אחת של, כנראה, טעות בשיפוט, ואחת של חוסר מזל וכנראה גם עומס.
  אבל וואוו איזה יום !
  הימרתי שיגמר 4:2 לטורונטו, לשמחתי כך היה, למרות קייל עם אצבע פגועה וקוואיי פצוע (לדעתי עוד מעט תתברר חומרת הפציעה בניתוח שיעבור) , טורונטו היה הקבוצה הטובה יותר וכל קשקשני הכוכבית ילכו היום לישון בלי טריפיט.
  לליגה, מדובר בשינוי מרענן, העונה התחילה בתחושה קשה שהכל סגור, כשקבוצה אחת חזקה מדי בצורה קיצונית, ויכול להחתים אולסטאר בדמות קאזינס במינימום, זה לא בריא.
  השנה הכל יפתח, אני צופה 4-5 קבוצות שיהיו חזקות מאוד, תהיה עונה פתוחה ומעניינת.
  מי מבין הפרי אייג'נטס שיקבל חוזה גדול וגם יוכיח שהוא יכול להוביל קבוצה. דביל מי שישים את כל הכסף על קיירי, הוא הוכיח שהוא לא יכול.

 28. לא מבין את כל החמוצים.
  הייתה אחלה סדרה, במשחק היום אף אחד לא שבק.
  טורונטו אחלה קבוצה, אנדרייטד כי הכוח שלהם בהגנה וביכולת מסירה גבוהה של הרבה שחקנים, תכונה שאולי יותר קשה לייחס לה כוכבות אבל זה הופך את ההתקפה שלהם לקשה לעצירה.
  פציעות זה חלק מהמשחק וקבוצה שבונה סגל קצר לוקחת את הסיכון הזה, ובכל מקרה לדעתי גם עם קליי זה היה הולך לטורונטו, וגם קוואי ממש לא 100%, בעיקר בהגנה רואים את זה אז אפשר רק לנחש מה היה קורה אם הוא ודוראנט היו בריאים.
  אפשר גם לרדת מגרין, הטכנית לא שינתה כלום, 0.9 שניות כשהכדור אצל שחקן ששוכב על הרצפה מאחורי החצי, הקבוצה לא הולכת לעשות סל.
  קיצור, אני נהניתי.

 29. אגב רציתי להגיד משהו;
  קוואי שיחרר איזה רמז לגבי עזיבתו את סן אנטוניו. הוא רמז לכך שטענו נגדו שאינו רוצה לשחק אע"פ שהיה פצוע וטרם מוכן ובריא. אז תראו למה גורמת פציעה שכזו ואיזה לחץ יש על השחקנים שמרויחים מיליוני דולרים והם המנוע שמגלגל מיליוני דולרים. דורנט נמנע מלהסתכסך עם גולדן סטייט וחזר לשחק כשהוא פצוע. זה עלה לו ביוקר. אולי אני טועה אבל סתם נק' למחשבה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט