חייבות ניצחון: באיירן מארחת את מכבי במינכן/ שי בוקר

 

הערב (21:30, ערוץ הספורט), מכבי תל אביב (13-11) תתארח אצל באיירן (12-12) במינכן כששתי הקבוצות חייבות ניצחון. אין פשרות. כל מה שצריך לדעת על המשחק מקצת על העונה הטובה של באיירן, סטטיסטיקה, ראיונות עם אלכס טיוס ויובל זוסמן, שחקן מפתח מכל קבוצה, שני מפתחות לניצחון לכל קבוצה, וההימור שלי למשחק הזה נמצאים בכתבה.

אז הגרמנים כאמור במאזן של 12 ניצחונות ו-12 הפסדים אבל נמצאים במקום ה-9 בשוויון של ניצחונות למקום ה-7 וה-8. עם זאת, אם בסוף העונה הם יהיו בשוויון ניצחונות עם באסקוניה ואולימפיאקוס אשר נמצאות לפניה, באיירן – כמו מכבי – לא תעלה גם אם הצהובים ישוו, בגלל הבדלי ראש-בראש לרעתן.

באיירן מינכן ראש בראש נגד אולימפיאקוס – 10-

באיירן מינכן ראש בראש נגד באסקוניה – 2-

מכבי תל אביב ראש בראש נגד אולימפיאקוס – 7-

מכבי תל אביב ראש בראש נגד באסקוניה 26-

הדבר היפה בקבוצה הזאת, היא שהיא מחזיקה במאזן נאה ללא אף כוכב על. כן דריק וויליאמס הוא כוכב, אבל הוא עוד לא כוכב על. ניהאד דדוביץ' שחקן נהדר, אבל הוא לא כוכב. כשהוא שולט בקצב, באיירן בעיקר בבית מאוד קשה לנצח. גם דנילו ברת'ל הוא אחד הכוכבים הגרמנים אבל גם הוא לא כוכב על.

דריק וויליאמס העונה:  13.9 נקודות למשחק (קלעי מוביל) ו-4.2 כדורים חוזרים למשחק

ניהאד דדוביץ העונה: 10.2 נקודות למשחק, 2.8 אסיסטים ו-84.2% מהקו

דנילו ברת'ל העונה: 8.1 נקודות למשחק, 43.2% ל-3 ו-3.9 כדורים חוזרים למשחק

אלכס טיוס לא הסתיר מחמאות לקבוצה הגרמנית אשר נחשבת לאחת מהפתעות העונה, "יש להם קבוצה טובה. הרבה שחקנים משחקים טוב העונה. יש להם עונה טובה. אנחנו צריכים לשחק הגנה טובה, לשים דגש  על מה שהתכוננו אליו בתוכנית המשחק ההגנתית  וזה יעזור לנו לנצח."

בצד הצהוב, הקבוצה לא ניצחה משחק חוץ מאז הניצחון הגדול במוסקבה. כולם מודעים לחשיבות המשחק ושכל משחק יכול להכריע. אתמול באימון, שאלתי את יובל זוסמן האם למשחק יש חשיבות של משחק מספר 7:

לפניכם הסטטיסטיקה של באיירן בבית ומכבי בחוץ:

סטטיסטיקה של באיירן מינכן בבית ומכבי תל אביב בחוץ.

 

עכשיו נעבור לשחקני המפתח. בצד הגרמני זה ניהאד דדוביץ שכבר סיפרתי לכם עליו. כשהוא טוב, קשה לנצח את באיירן בעיקר בביתה שם רשם 11.83 נקודות למשחק.

אצל הצהובים, שחקן המפתח הוא ג'רמי פארגו. כן, כן, הוא חזר לא מזמן מפריצת דיסק אבל בדעתי שאם מכבי רוצה פלייאוף היא חייבת את ג'רמי פארגו בחצי משיאו. דעתי שהערב הוא יקלע 13 נקודות לצד 7 אסיסטים.

עם זאת בואו נמשיך למפתחות לניצחון עבור כל קבוצה.

באיירן מינכן:

  • משחק התקפה אטי. מכבי קבוצה מצוינת כשהיא רצה, זה פחות הסטייל של באיירן.
  • ריבאונד- חובה! באיירן אחרונה בריבאונדים.

מכבי תל אביב:

  • משחק פנים וחוץ חייב להיות במיטבו. מכבי יכולה או לטחון את הצבע או להניע כדור עד זריקה נוחה. זה מה שהיא עשתה במפגש הקודם בהיכל שם התעללה בבאיירן 71:95 במחזור ה-10.
  • לעצור את ניהאד דדוביץ. אלכס טיוס סיפר מה הצהובים צריכים לעשות בכדי לעצור אותו:

דבר אחרון: ההימור שלי. יהיה צמוד, יהיה מותח, אבל בסופו של דבר מכבי תל אביב תצא גיבורה עם ניצחון דחוק במינכן.

לפוסט הזה יש 5 תגובות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט