מעורב הופס ליום שני: "סיפור AD הוא פייק-ניוז" (ג'יני באס, בעלת הלייקרס) / מנחם לס

 

1. ג'יני באס, בעלת הלייקרס: כל הסיפור על מה שהצענו עבור AD הוא 'פייק-ניוז'

*

***************************

בעלת הלייקרס ג'יני באס אמרה להאורד בק מבסליצ'ר רפורט שכל הסיפור על מה שהלייקרס הציעה לפליקנס עבור אנטוני דייויס הוא לא יותר מ-'פייק ניוז' (https://twitter.com/HowardBeck/status/1101858703836438528).
*
היא חזרה על דבריה היום ב- Sloan Sports Analytics Conference.
*
הדבר היחיד שהוא לא מדוייק במה שכתבתי הוא שאסור לה היה להזכיר את שמו של AD – אנטוני דייויס – בשם, כי זה היה נחשב לעבירה על .
"חוק ה-TAMPERING".
*
אבל ברור שהיא התכוונה אליו כשאמרה שה-'LEAKS' שכאילו "הלייקרס היתה מוכנה 'TO TRADE ITS ENTIRE ROSTER' עבור שחקו גבוה מסויים אחד  הם לא יותר מ-FAKE NEWS".
* ל
('השמועה' היתה כמובן שבהלייקרס היתה מוכנה לתת את ברנדון אינגראם, לונזו בול, קייל קוזמה, איביקה זובק, וג'אש הארט לפליקנס – וכמעט שכחתי – עוד שתי בחירות דראפט, והכל עבור AD.).
*
ההכחשה מג'יני באה זמן קצר לפני הדו"ח מ-ESPN ע"י ג'קי מקמולן שאמרה ש'המקורות' שלה דיווחו לה ב-48 השעות האחרונות ש:
 what we’ve heard the Lakers offered may not be true
אחרי זה היא הופיעה כאורחת בתכנית הפופולרית "THE JUMP" ואמרה

I think there’s some question about just how much did they offer. Did they even get a chance to offer anything

*************************

זה מה שאני, הדוק, אומר:

איבדתי קצת (קצת הרבה?) מהכבוד שהיה לי לג'קי מקמולן, שאני מכיר אותה לפחות 30 שנה. עוד מהימים שלי כשהייתי מגיע לכמה משחקי סלטיקס בעונה, והיא היתה הכוכב הגדול של ה'בוסטון גלוב', יחד עם בוב ריאן. היא אחת מהנשים שיודעות ומבינות כדורסל יותר מהרבה כתבי NBA זכרים מובילים.

מה קרה לה?

אם זה לא היה שקר ורק 'פייק ניוז'  מג'יק ג'ונסון היה הראשון שהיה רץ לעיתונים, לטיווי, ולרדיו, ושולח טוויטרים מכאן ועד להונולולו שהכל שקר וכזב. הרי השמועות השפילו אותו עד עפר. אז מה? הוא ישב בשקט שבועיים ימים וסבל את כל הבוז וההשפלות בשקט? מג'יק? הוא היה מתנפל על המדיה ואוכל אותה.

אבל הוא שתק.

והצעירים של הלייקרס התחילו להפסיד. אפילו לפיניקס. למה? אלף כי הם לא כאלה טובים. בית כי לברון מתחיל להראות את גילו, וגימל – שהוא אלף אבל לא רציתי לגלות את הקלף מיידי – הם כל כך נעלבו מהשמועה שווחאד AD שווה לכולם יחד בעיניו של מג'יק ופלינקה, שנמאס להם לתרום את גופם עבור הקבוצה שככה חושבת עליהם.

אבל זה לא יתקבל אם מג'יק יצרח "שקר וכזב" שבועיים אחרי הזמן! יידעו שכל מה שהוא מנסה לעשות זה אם APPEASE את צעירי הלייקרס שהוא השפיל עד עפר! 

אז ג'יני באס שאין לה מה להפסיד ולה לא נוגע שיעלו עליה, פתאום החלה לזמר 'שקר. לא היה ולא נברא', וג'קי, שפעם ממש הערכתי, אכלה את מה שג'יני באס אמרה ב-JUMP, הפכה בשנייה אחת לאהבלית בעיני (או שג'יני שיחדה אותה לומר זאת – אפשרות מאד ריאלית כי ג'קי לא כזאת דבילית).

(ג'קי מקמולן – טיפשה? נאיבית? משוחדת לעת זיקנה?)

רחמנות על הלייקרס. לא יודעים כיצד לצאת מבור הצואה שאליו נפלו!

(שיילכו לעבוד על מישהו אחר. אנחנו הישראלים קצת יותר חכמים מהם)

2. הייתכן שאורלנדו מג'יק לפתע FIGURED IT OUT?

 

אוקיי, אוקיי. אני יודע שהמג'יק הפסידו אמש לקאבס.

אבל אלף, לא אמרתי לכם שהקאבס בקו עלייה מדהים מאז קוווין לאב חזר (הוא הוביל אותם שוב עם 16 חיצים ו-14 קרשים), ובית, הווריורס הפסידו השבוע שני משחקי חוץ, לא רק אחד.

ביום חמישי המג'יק צימצמו את הווריורס ל-96 נק' בנצחון לסיים חודש פברואר למזכרת  אף א(3-8). אף אחד לא מחזיק את הווריורס על פחות מ-96 (זה קרה פעם אחרונה לפני כמעט שלושה חודשים!).

מאמנם סטיב קליפורד, מאמן אונ' אדלפי לשעבר, החליט לחזור לבסיס ולעקרונות שד"ר נייסמית' קבע, ושמלמדים בוינגייט: כדורסל מנצחים עם גובה ומלחמה על כל כדור. זה בדיוק כמו שאוכל קודם כל מבוסס על לחם וחמאה.

אני מכיר את קליפורד. הוא היה סטודנט שלי. הוא OLD FASHION כמו שהם באים. הוא מבוגר, אבהי, מאמין ביסודות, במסורת, ובקונסטיטיושיון. הוא יודע שכדורסל הוא משחק שהטבעת שלו תלוטיה גבוה ולכן צריכים שחקנים גבוהים לעשות את העבודה. וכך הוא משחק מ-33 דק' עד 26 דקות למשחק עם ניקולה ויצוצ'יק (2.14'), ארון גורדון (2.06), ג'ונתן אייזיק (2.10), ומו במבה (2.14).

קליפורד הוותיק יודע שהגנה IS THE NAME OF THE GAME והוא בנה הגנה שהיא מקום 8 בליגה. הוא הופך את טרנס רוס ואבן פורנייר לשחקנים טובים יותר מאשר היו.

המג'יק הם מקום 8 במזרח ואני בוטח בקליפורד שהוא יביאם לפלייאוף.

הם הפסידו היום לקאבס? אז מה? גם הסלטיקס הפסידו, ושרלוט הפסידו. בעיקר שרלוט שהיא היריבה של אורלנדו נכון להיום למקום 8 במזרח (אורלנדו 8, ושרלוט 9.

3. קייל קוזמה: ‘There’s something wrong with this team’

תודה קייל. אנחנו יודעים. וכשזה בא ממך, אחד השחקנים שאני מחבב יותר מכולם בליגה, אפילו – שלא באשמתך – אתה משחק בלייקרס, אז לא אתחיל להתבדח  על ההצהרה שהיא מוסיפה לנו אינפורמציה חדשה כאילו אמרת שהשמש זורחת ממזרח.

אבל כשהוא אומר שהוא 'אפילו לא בטוח מה הבעייה', אז אני מרגיש כמו לתת לו תשובה, אבל כתבתי זאת כאן כבר כל כך הרבה פעמים שזה מתחיל להישמע כמו תק'ליט שבור (לצעירים שבכם אני מוכן להסביר למה הכוונה בפוסט מיוחד).

הוא אמר:

 

guys.”

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 65 תגובות

 1. היי דוק,
  עם כל ההערכה אליך כיום וכמובן כל התרומה שלך לענף עד היום אולי כדאי להתייחס במעט יותר כבוד לאנשים בהם אתה עוסק ובשפה בה אתה בוחר להשתמש.
  האתר הזה מרגיש לי גבוה יותר מ"מטומטמת או טיפשה".

  מעבר לכך, מסכים כמובן עם מהות התוכן, נראה שהמלך מתחיל לחרוק, בהחלט יכול להיות שהאגמים נראים ככה גם כי שמעו שכולם מועמדים לעבור הטרייד בשביל AD.
  ולדעתי הנקודה המרכזית היא שהם פשוט לא מספיק טובים!

  1. מה העניין. הדוק צודק. היא גם מטומטמת וגם טיפשה. ואני אוסיף גם כתבת מטעם בלי יותר מידי אטיקה. אז אם משהי משתינה מהמקפצה ושותפה מלאה לספין איך תקרא לה?

     1. פשוט מדהים… עושה רושם שאתה ממש לא תלת סיפרתי בiq… אתה מקפיד להיות צדקן בנוגע לכל מיני דברים אבל כשהבהמה יוצאת ממך היא יוצאת חזק הא?

 2. אני מאמין לגני באס כמו שאני מאמין לביבי או גנץ.

  אין כלום לא היה כלום ולא יהיה כלום עד קיץ 2019 בו נחתים את קיירי ועד קיץ 2020 בו נחתים את דיוויס חברו הטוב של קיירי אבל לברון כבר יהיה זקן אך עדיין יקח להם כל התהילה

 3. הופס גוסס. העזיבה של גילור וזעפרני לא היתה מקרית. גם מגיבים איכותיים אחרים נעלמים. הדוקטור נשאר עם כמה קבצני להפלופ ושיקוץ, שלא יתחילו דווקא עכשיו לגדל את האונה החסרה במוח. עצוב אבל לא מפתיע.

  1. על זה נאמר "לאן הגענו?!"
   מדהים כמה כסף מוציאים על אבחונים לילדים כשבעצם כל מה שצריך היה לבוא לאתר ולקבל אותו חינם באתר.
   נעמת לי מאוד.

 4. מנחם, כיף לקרוא. לא ידעתי שאורלנדו טופ 10 בהגנה. דרך אגב, אנטוני פרקר המנהל של קבוצת ה G שלהם. לפי דעתי זה ארגון רציני.

   1. למי שלא מבין שהליגה מכורה

    https://www.sbnation.com/2019/3/3/18249098/trae-young-ejected-staring-kris-dunn-bulls-hawks-referee-kevin-cutler

    יאנג הורחק על נעיצת מבט בלי להוציא מילה. עוד אתמול חשבתי הוא אמר משהו לכריס דאן.
    תראו מה קרה לראשיד וטימי 🙂

    זה חבר'ה נקרא אנדר אובר לקשיי ההבנה. לא טעות שיפוט, לא טעות בשיקול הדעת.

     1. מי לא מנסה לשמור עליו? אתה רואה טוב? שלשות בפרצוף ממרחקים אסורים.
      שומר מתקרב הוא משאיר לו אבק.
      מקבל דאבל טים כמעט בקביעות כל משחק.
      על מה אתה מדבר?

     2. שמעון – אתה רואה אותו יותר ממני, מודה שלא ראיתי הרבה, אצפה שוב. ברוך – מציע לחכות קצת עם ההשוואות לקרי, אנ בי איי זה מרתון, לא ספרינט.

    1. נו זה ברור, הליגה מכורה הוא לא עשה כלום וזרקו אותו לספסל, היאנג הזה כמו שחבתי בהתחלה פוטנציאל סופרסטאר, אני לא יודע אם הוא יהיה קרי אבל בדבר אחד אני בטוח קרי בגיל 22 חלם להציג יכולת כמו של ייאנג, לילד יש הכול יכולת ניהול משחק אדירה מסירה, שחרור מהיר כברק מכל טווח על המגרש (הוא מסוגל לקלוע מדוכן הנקניקיות) זריזות מהירות, הוא יוסיף עוד שרירים והשמיים הם הגבול בשבילו, הוא כיום ההצגה הטובה בליגה.

 5. מעולה.
  חפשו את הריאיון המלא של קוזמה, הוא בפירוש מפנה אצבע מאשימה כלפי מג'יק ולברון (לא בשמותיהם) כמי שחירבו לשחקנים את המחויבות לתת את התחת וגרמו לה להיראות כמו שהיא נראית.

 6. קונספירציות?
  קיירי רוצה לניו יורק עם דוראנט או כוכב אחר.
  מה יעשה? ישניא את עצמו על הסלטיקס ושחקניה כך שימצא דרכו החוצה בלי שיכעסו עליו.
  קונספירציות?
  הצוות שסביבו משחק רע כדי שאיינג יחשוב פעמיים עם לנסות לחדש חוזה לקיירי.
  קונספירציות?
  הסלטיקס מורידים ציפיות בשביל לבוא לפליאוף כאנדרדוג….

  1. מציאות – הסלטיקס משחקים מתחת לרמתם. מספיק קצת חוסר כימיה ברמות האלו בכדי לרדת רמה. צריך המון כישרון, המון מאמץ המון רצון והמון כימיה בכדי להיות בטופ. אף אחד לא מפסיד בכוונה, זה יקר מדי כי זה מוריד מהערך של השחקן.

  2. לרזי יש לסלטיקס כלים טובים לפלייאוף, כנראה לא כל כך לעונה רגילה.יש להם הרבה שחקנים טובים לשלוף מהספסל.
   אין ספק שקיירי ישחק הרבה יותר טוב בפלייאוף. יש לו גיבוי את רוזייר וסמארט שהוא קומבו גארד.
   יש להם את בראון, טאטום הייוורד. במלוא יכולתם הם סכנה לכל קבוצה.
   קדימה זה רק הורפורד ומרכוס מוריס.יש להם בעיה בקו הקדמי. או קיי זה יפסיד להם משחקים. אבל הם יכולים לקחת את המשחק לכיוון שלהם.
   ספרתי שמונה שחקנים כולם טובים או טובים פלוס. זה כאב ראש לכל קבוצה יריבה. בפרט כשמשחקים יום אחרי יום שוב ושוב נגד הסלטיקס.
   לא ספרתי שחקנים כדניאל תיס, ארון ביינס . שחקני ספסל די טובים.
   ההפסדים עכשיו זה בזמן. הם יהיו בפלייאוף , וברור לי שהם יגיעו אחרת לגמרי.
   הם יגיעו כאנדרדוג , וזה מצב מצוין. אין פערים גדולים בין הסלטיקס ליריבות שלה. ולפלייאוף יש חוקים משלו תשאלו את אנשי טורונטו.

 7. תודה מנחם. כמה אפשר עוד לעסוק בטרייד שלא היה? לא רק כאן, בעיקר שם, לגבי קוזמה – עלוב, שיעשה פלייאוף במקום להתבכיין, מגיע מתי שבא לו, עוד צעיר שלא רוצה לשחק הגנה.
  בעניין אחר : יוסטון חזקים! קבוצה קשוחה מאוד, מאוזנת, מאומנת היטב, עם אחד משלושת הכוכבים הכי לוהטים בליגה ורכז מעולה. כשכולם בריאים שם, יש להם את הכלים הכי טובים במערב לאתגר את ג"ס – קאפלה, פריד וננה ייתנו עבודה טובה על קאזינס, יש להם גוף לתת לו וטאקר תמיד הכי קשוח בליגה (גם בחולון), ג"ס תתקשה מולו; הארדן בלתי עציר בעליל ופול, כשהוא בריא, הוא עדיין רכז טופ-5 בליגה; ריברס וגורדון (אפילו גרין ביום טוב) נותנים תוספת ביכולת לייצר נקודות מכלום – חדירות ושלשות. הם פיתחו אופי של קבוצת צמרת והדבר העיקרי שמנע מהם מיקום גבוה עד כה היה פציעות של שחקני מפתח. כל השחקנים שם מחוייבים לכוכבות של הארדן, ההירארכיות ברורות לגמרי – אני צופה להם ריצה מעולה בזמן הקרוב עד למקום השלישי במערב. היחידה שיכולה לעצור אותם, מלבד המפלצת, זו OKC, לה אין תקרה – בזכות ווסטברוק. אם ימצא חלק מהזריקה שאבדה לו (בוודאי לא ימצא את "כולה"), אוק' סיטי יכולה לנצח ביום נתון כל קבוצה בליגה. בכלל, צמרת המערב השנה תרתח בפלייאוף : המפלצת, המנסרים מטקסס, הג'ורג'-ראסלים, היוקיצ'ים (קשה לנצח שם, בגובה מייל) ואפילו הלילארדים (יש שם עומק!) – יש למה לצפות.

  1. פול לא רכז טופ 5 ולשחקנים מותר לעשות טראש טוק.

   לגבי יוסטון נכון מאד הם בריאים מחוברים והארדן בזון של החיים בדרך לכבוש את המקום ה3

  2. דה שוט בבקשה תפסיק עם הכדורים ווסטברוק לא עובר סיבוב ראשון, לווסטברוק בחיים לא הייתה זריקה או קבלת החלטות הסתום הזה כמו תאונת שרשרת נותן משחק אחד מצויין כמנהל משחק ואז חמישה רעים , לא מגיע לו מספיק חמצן למוח אין לי סיבה אחרת ששחקן שקולע העונה 26.4% מ3 ייקח 13 זריקות משם הלילה. כל עוד הוא בוחר לזרוק על חשבון ניהול משחק אוקלהומה עפה סיבוב ראשון (אני כבר עכשיו מוכן לשים על יוטה כסף). כל עוד ווסטברוק בסגנון משחק הזה אוקלהומה לא יגיעו לכלום.
   .
   .
   לגבי יוסטון אני מפחד שבפלייאוף הם יפלו מהרגליים שההגנות יתחזקו, אין להם תשובה לקאזינס (שמשחק אחרון סוף סוף מראה נפלא אחרי חוסר ההתאקלמות בהתחלה, קר יודע למה הוא מכניס אותו), אני לא יודע איך אפשר לבנות על פול בריא, הוא כל שנה נפצע בפלייאוף בשנים האחרונות, ואני כבר רואה מה הולך לקרות להארדן כל עוד דאונתני שיחק אותו בלי קץ.

   1. לגבי פורטלנד הם לא שווים יריקה בפלייאוף יעופו סיבוב ראשון, אני די בטוח שכל הקבוצות רוצות לפגוש אותם בסיבוב הזה.

   2. ואחרי שאוק יגיעו לגמר המערב תכתוב : ״ווסטברוק בחר לנהל משחק…״ כמו כל הגיבורים. תגיד בפה מלא – אוק לא עוברים סיבוב ראשון! בלי התניות

 8. אה מנחם מעורב מצויין, היא לא מטומטמת בכלל היא משוחדת של הלייקרס, הלייקרס בדיוק כמו הסלטיק גמרו את הצעירים שלהם בזה שאמרו שיזרקו אותם בשנייה בשביל דיוויס, איך הם יעלו וילחמו שהם יודעים שהם חתיכת בשר, איך הם יקפצו על כל כדור שהכוכב מסרב להגן? הם מסתכלים הצידה ורואים ששחקן התקפה מקבל פי 5 יותר משחקן הגנה, למה שהם יגנו?
  .
  כמה טעיתי לגבי דאנגלו ראסל וכמה חשוב עבודה של מאמן כשהגיע לליגה הייתי בטוח שהוא אולסטאר ומעלה היה לו אבק כוכבים, אחרי שנתיים בליגה הוא נראה לי כקלוריות ריקות בשני צידי המגרש, אבל אם מאמן נכון רואים כמה הוא שווה רק בגלל זה הייתי מעיף את וולטון הדביל הזה.

  1. הגנה=חוזה נמוך ואתה ממותג כשחקן הגנה וזהו. בראון רוזיר טייטום רוצים כוכבות וחוזה שמן. אם רק תעשה הגנה ו15 נק בהתקפה תקבל 6 מיליון. אין ברינקס.

   אם תעשה 20 נק ובלי הגנה בכלל תקבל 30 ומעלה.

   מה עדיף? להתאמץ בשביל קיירי ולקבל 6 או לנסות להוציא 30 על חשבון הקבוצה?

   1. כמו שני ילדים במוסד סגור.
    משחקים באסלה ובטוחים שמצאו אוצר.
    אל תתערבו ואל תפריעו.
    מגיע להם מפלט ממה שהולך להם בראש.

 9. הלייקרס לדעתי גמרו את הסיכוי של עצמם להגיע לפליאוף במו ידיהם, וחבל. כי הם קבוצה יחסית סבבה(גג סיבוב ראשון).
  כל המהלך שלהם בחלון הטריידים ובעיקר בשבוע האחרון בו היה טעות אחת ענקית.

 10. בעולם מושלם
  בעולם מושלם, לברון עושה כרמלו. הלייקרס גומרת עם רקורד פחות טוב משנה שעברה. אנשים קולטים שלפלופ אשכרה גורם לקבוצה להיות פחות טובה. ואף אולסטאר לא רוצה להגיע כי זה מזכיר לכולם את השנה הראשונה של כוכב אחר בעיר גדולה אחרת. ושנה הבאה הוא נפצע קצת יותר, עושה הרבה יותר צרות, מפסיד קצת יותר והופך בסוף השנה לחוזה מת.
  קדימה מג׳יק, עוד צעד אחד לכיוון התהום בעינים עצומות

 11. כי הלייקרס בשנה הקודמת היו בגמר הנבא ולברון הוביל קבוצה מחוץ הפלייאוף.
  בעולם מושלם תופסים את אדם סילבר בעת מעשה בבית בושת.
  לברון לא נפצע באמצע העונה,
  מפטרים את וולטון בתחילת העונה ולא בסופה.-
  מג'יק מביא חיזוק
  ודיוויס מצטרף בטרייד לפני הקיץ.
  גילו,סומסום וזפרני לא היו עוזבים את האתר.
  סוף סוף היה סיבה לקום לראות משחקי כדורסל בעולם המושלם.

  1. אני עוד מחכה להסבר למה האליל שלך לא מוביל את הלייקרס לפלייאוף גם כשהוא בריא נגד הסאנס, שלא לדבר על להראות מנהיגות בסיסית בחדר ההלבשה?

   1. שום משחק לא רלוונטי למורשת עד שמפטרים את הליצן על הקווים.
    הכישלון הוא של מג'יק שסוחב אותו עוד מהעונה הקודמת.
    הלייקרס היו במקום אחר עם מאמן כמו ג'קסון,לו,ואן גנדי או אפילו משהו מהמכללות כמו קאליפרי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט