מעורב הופס ליום חמישי: צפון קרולינה השפילה את דוק / מנחם לס

1. צפון קרולינה השפילה את דוק (ובעיקר ששבסקי!) בביתה 88-72

לא הייתי כותב 'השפילה', במיוחד אחרי שדוק הפסידה ללא זאיון ויליאמסון שנפצע כמה דקות אחרי תחילת המשחק כשהתחלק על הפארקט (לי הפציעה לא נראית חמורה, אבל נחכה ל-MRI).

אז למה אני כותב 'השפילה'? כי במשחק הראשון בין השתיים,  כשדוק ניצחה, מאמן צפון קרולינה רוי ויליאמס חיבק את מאמן דוק מייק ששבסקי ואמר לו כמה מילים נעימות לאוזן.

הערב? ששבסקי בקושי לחץ את ידו של ויליאמס ולא הסתכל עליו. פשוט עבר לידו במהירות והמשיך. SORE LOSER!!!

ששבסקי הוא הלוזר הגרוע ביותר שאני מכיר. גם הבכיין העצוב ביותר כשכל שריקה של השופטים הוא מיד מגיע לאוזניהם ומתחיל עם הבכיות שלו והטענות שלו.  אני מקווה שזו שנתו האחרונה. הוא EMBARRASSMENT לקבוצה המצויינת של דוק, שלי נראה שעוזרי המאמנים מאמנים אותה למעשה. הוא בן 72 שהגיע זמנו לשחק גולף בפלורידה.

אני כבר שנים חושד שמייק ששבסקי מאמן מחורבן. אבל הוא בנזונה בר מזל שתמיד יש לו קבוצות מצויינות – נבחרות ארה"ב אמרנו? – ועוזרים מצויינים.

בקיצור, היום הסניורס של הטאר-הילס, הלבן לוק מאי, 2.03 מ' שקלע 30 עם 15 הורדות, והסניור השחור קמרון ג'ונסון (בחירת דראפט גבוהה!), 2.06 מ' שקבר 26, גברו על הפרשמן המצויינים של דוק אר.ג'יי ברט (33 נק') וקם רדיש (27) .

צפון קרולינה, מדורגת 8, תעשה קפיצה גדולה כלפי מעלה, ודוק, מדורגת 1, תרד למטה.

אני מקווה שלוק מאי ייבחר גבוה בסיבוב הראשון. הוא לא אתלט בגרוש, אבל יש לו חוש נפלא – משהו מהסוג של דייב דהבושר, וקליעה טובה מקרוב ומרחוק – אבל הוא לא נראה כשחקן NBA. הוא נראה שחקן יורוליג. אבל תאמינו לי שהקבוצה שתיבחר בו, תרוויח ברמות!

2. לווריורס אין כל כוונות לעצור או להאט את השושלת

 

מי שהיה באול סטאר (אני לא הייתי) לא יכול היה להחמיץ את החברותא, פתאום, בין ג'יאניס וסטפן קרי. אני קראתי בעתון המקומי של שרלוט שהקדיש כל יום 6 עמודים למאורע, על התלוצצויות, טפיחות בכתף, וקירבה שלא יכולת להחמיץ בין הגריק פריק והאמריקן פריק.

ובכן, בוב מאיירס מנכ"ל הווריורס היה אחד  המבקרים הפופולריים ביותר בשרלוט וכל אחד רצה חתיכה ממנו. אולי המסר ממנו שצריך – ומוטב שיהיה! – להוות אזהרה לכל 29 הקבוצות האחרות בליגה הוא המשפט שאמר לכריסטיאן וינפילד מה-"AT THE HIVE" – אתר החובבים של שרלוט (https://twitter.com/Krisplashed), ש-"לווריורס אין כל כוונות לעצור את השושלת. אנחנו כבר חושבים ומתכננים על העתיד. התפקיד שלי הוא לדאוג שהדיינסטי לא ייעצר".

אני לא יודע בדיוק מה כל הידידות בין שני הפריקים מלמדת, אבל ג'יאניס לווריורס ב-2021 נשמע לי התחלה טובה – או, לדייק יותר – המשך ראוי לשושלת.

זה מה שעלול לקרות:

אם דוראנט מחליט להישאר בווריורס, אז ברור כשמש שקווין דוראנט, קליי תומפסון, וסטפן קרי נשארים שם לפחות שנה אחת (2021-22) עם הגריק פריק, כדי ליהנות מהתחלת הדיינסטי החדש. זה יהיה דיינסטי שיעלה על כל אחר. אולי הם יצליחו לנצח 4 נגד 5 את רוב קבוצות הליגה.

העוגן הראשי החדש יהיה ג'יאניס, ואז לאט-לאט, אחד אחרי השני, סטפן קרי, קווין דוראנט, וקליי ת'ומפסון יתבגרו משך השנים אל תוך העשור החדש המתחיל ב-2021 ובהדרגה הם יפרשו, אבל כשאחד יפרוש, דייויד קלי (עוד כמה שורות נציג אותו בפניכם) יכין לו מחליף צעיר שייכנס לנעליים הפורשות ללא בעייה..

והיה ודוראנט עוזב בסוף העונה הזאת, הרי שהתפוח הבא שהווריורס יחכו שייפול מהעץ יהיה AD. לדייויד קלי ישנן כבר כמה תכניות של שחקן אחד, שני שחקנים, ושלושה שחקנים שיחליפו 'דוראנט אחד' מבלי לאבד צעד. עם סטפן קרי וקליי ת'ומפסון זה לא יהיה קשה. זה כולו עניין של עונה אחת עד שמנחיתים את ה'גריק'.

אתם יכולים להתערב ולשים את האשה כערבות שדייויד קלי – עורך הדין החריף והגורו של חוזים וכספים של הווריורס שהמוניטין שלו הולך ומתעצם עם כל נצחון של הווריורס – כבר הכין כמה סלטים עם כל האפשרויות (https://theathletic.com/408726/2018/07/09/meet-david-kelly-the-warriors-chief-lawyer-salary-cap-guru-and-rebel-who-just-might-run-the-show-one-day/

אומרים עליו שהוא חריף. אומרים עליו שהוא BRIGHT. אומרים עליו שהוא מסוגל להוציא מים מהסלע.

הוא כבר נתן לווריורס כמה אפשרויות שלכל אחת הוא קורא "נקודה קריטית". כמו Critical Point No. 1, ואז Critical Point 2  וכן הלאה וכן הלאה.

תואר תפקידו בווריורס הוא General Council for Salary and Salary Cap ויודעי דבר אומרים שהוא הדבר הבא בווריורס כמנג'ר או נשיא, אבל בינתיים הוא אחראי ליצור עבורם תכנית לכל מצב ולכל אפשרות.

בעונה שעברה כל הזרקורים האירו על AD כנושא הלפיד הראשי של הווריורס אל תוך העשור הבא, אבל לאחרונה כל תשומת הלב עוברת מ-AD לג'יאניס שיהיה שחקן חופשי ביולי, 2021, ולדייויד קלי ישנה כבר רשת פרושה אליה הוא ייפול.

ג'יאניס כל כך נהנה מכל ה-FESTIVITIES באול סטאר שדאגו כבר לומר לו שבווריורס כל משחק 'מרגיש' כמו אול סטאר. פיו של היווני נראה בחיוך אחד גדול ללא הפסק מיום ששי עד ראשון בלילה, ותמיד היו 2-3 ווריורס לידו לומר לו שככה זה מרגיש במפרץ.

המסירה בהקפצה של סטפן ליווני היתה הקש ששבר את גב הגמל, לטובה. במילווקי אף פעם הוא לא זכה להילולה הזאת. "בגולדן סטייט זה יקרה לך כל הזמן", אמרו לו, והוא רק חייך וחייך.

ונא לא לשכוח שסטפן קרי היה הבחירה הראשונה של ג'יאניס לאול סטאר. לפני הארדן, לפני ג'ואל אמביד, לפני פול ג'ורג'. הווה אומר שהמשיכה היא דו-צדדית. הוא לא בחר בהם או בקיירי אירוינג, או פול ג'ורג'. הוא בחר בסטפן. ודברים כאלה לא נשכחים. הם הופכים למגנט אדיר בכוחו.

תנו מבט ב-SPARKS – ניצוצות – הנוצצים מעיני היווני כשסטפן הראה לכבודו  את 'הדאנק מהמפרץ'!

איך לימד אותנו המורה קווינט בכיתה א'? "תמונה מדברת טוב יותר ממיליארד מילים".

זאת היתה ענידת טבעת האירוסין בין סטפן וג'יאניס. החתונה תהיה ב-2021!

רק תארו לעצמכם מה חשב הגריק ברגעים הללו: קרי ות'ומפסון מרחיבים את המגרש למקסימום שהוא יכול להתרחב ולהימתח, ואז ג'יאניס בא ועושה את הדאנקים שלו בשני צעדים מחצי המגרש כשכל החצי פתוח לו כערבות הנגב…

ב-2021 סטפן עומד להשתכר 45.8 מיליון. הגריק  יהיה שחקן חופשי והווריורס תשלם לו 42.6 מיליון. זה יחד 88 מיליון והסף באותה שנה יהיה 124.9 מיליון. תומפסון יהיה אז ב-37.9 מיליון. זה בערך זה בסף המשכורת.

בעלי הווריורס ג'ו ג'ייקובס ופיטר גובר, והקבוצה שהם יצרו – GSW Sports LLC מוכנה "לעבור את סף המשכורת, לא בצורה פרועה אלא בהתאמה למצב בשטח, כפי שהדובר שלהם אמר.

כל מה שהם צריכים זה לעבור את הסף ב-25 מיליון, וזה יעלה להם עוד כ- 70-80 ב-'מס מותרות', כסף קטן שהם מחזירים לעצמם בקלות בריצה עד לאליפות. הם מוכנים, וב-25 מיליון אתה יכול לבנות אחלה קבוצה מסביב הגריק פריק, סטפן קרי, וקליי תומפסון (בנוסך ל-5-7 שחקנים שסיימו איתם את עונת 2021)
.

כמובן שיש מצב שהשלושה יהיו היווני, סטפן, וקווין דוראנט – אם הוא נשאר השנה – והסיכויים הם שכן.

כך או כך, השושלת נמשכת.

3. הלייקרס מתחילה לדאוג בעניין היכולת המידלדלת של לברון

לברון שם מספרים די נכבדים מאז שחזר מפציעת מפשעה שלו, אבל בלייקרס מרגישים שזה לא זה, כמו שאומרים החברים שלי בסביון. המילה – המשפט – שהגיע מהאנשים החשובים שהגדירו את עצמם כ-LAKERS AUTHORITIES הוא שהם
“"A little concerned about his overall level of play"
*
כפי שכולנו יודעים המשמעות של "a little concerned" היא חשש גדול מאד.
*
ת'אמת? אני לא יודע מה הוא החשש. מאז שחזר ב-31 לינואר מספריו נותנים לו טריפל-דאבל מרשים של 23.6, 12.4 אשכוליות, ו-10.0  מתנות.
אבל המילה(ים) שהגיעו מהאוטוריטות של הלייקרס הן

 

The Lakers nevertheless believe something does not look quite right with James,

וורדון מהאתלטיק מנסה להסביר (עם דוגמא) את החשש:

“He’s just not moving at the same speed nor is he engaging at the point of attack,” Vardon writes. “That fourth-quarter moment in a loss to the Hawks on Wednesday in which Trae Young switched onto LeBron, and instead of taking the much smaller Young off the dribble LeBron casually threw the ball to Brandon Ingram in the corner? There are several examples like this.”

כנראה שהחשש הוא לא כל כך מהמספרים של לברון, אלא כיצד הם מתחברים עם יכולת הקבוצה כי מאז שחזר, עם הטריפל דאבל שלו, הם רק 3-3, וסיכויים לעשות את הפלייאוף חושבו כ-16, כמו ב-16%.

מה שלא עוזר להנמיך את החשש הוא גילו (34) ומספר שנותיו בליגה (16), והקילומטרז' בברכיו ושריריו.

ה-CONCERNS לא הגיעו בינתיים לרמת פניקה, אבל כמו שוורדון כותב, האוטוריטיס בלייקרס מאמינים שהגיל והקילומטרז' .

  "starting to catch up with him", אבל עדיין ההחלטה היא לא 'TO OVERREACT', ופשוט "לתת לו כמה שיותר מנוחה" ולהתחיל מה שהם מכנים 'MAINTENANCE ROUTINE'.

 

4. הארדן: "לא נעים לשמוע ביקורות שליליות משחקני עבר!"

 

*
קובי בריאנט וסקוטי פיפן ישבו עם רחל ניקולס, ודיסקסו מה שנקרא 'HERO BALL'.m.

“Yeah, I hear it. It’s hard not to hear it — especially nowadays,” Harden told Nichols. “You have social media. You have fans that are reading what people saying and ask me about it …

"אני מנסה לא להקשיב לביקורת, אבל בימי סושיאל מדיה אלה זה קשה, את מבינה? במיוחד כשהביקורת באה משחקני NBA שפעם הערצתי, אבל, כמובן, כל אחד רשאי להביע את דעתו"

 

אני לא יודע מה פתאום שחקני עבר כסקוטי פיפן או קובי בריאנט מוצאים לנכון להיות המגנים והמזלזלים בצורה המשחק של הארדן. מה זהב עניינם כיצד הוא והיוסטון מעדיפים לשחק?

הם לא מביעים דנעתם כאנליסטים של משחק זה או אחר, אלא סתם TO SHOOT THE BREEZE, והם מעדיפים ללגלג על הישגי הארדן האחרונים של מספר משחקי 40, או מספא המשחקים הרצופים של 30+

"זאת לא הצורה לשחק כדורסל", אמר פיפין.

"בכדורסל כזה הם לעולם לא יקחו אליפות!", אומר קובי.("Never gonna win championship")

“N(http://www.espn.com/nba/story/_/id/25928312/kobe-bryant-says-james-harden-play-amid-streak-not-title-friendly

היי.

ישנן צורות שונות לקלף תפוז ואז לאכול אותו. מומי בכלל לא מקלף אותו ואוכל אותו עם הקליפה ("זה טוב לכוח הגברא" כפי שאמר פעם ליד ה'פציחיאדה' בדאונטאון חולון.)
*

הארדן לא מתנצל: "אני לא עושה מאומה על דעת עצמי. אני רק ממלא הוראות. כנראה שקוץ' רוצה שאלך 'אחד-על-אחד' יותר מהרגיל בגלל המצב ב[המיוחד שלנו עם הפציעות והכל"

“. That’s something I have to do in order to give us a chance to win the game.”

זה רוקטס, אגב, הם 10-21 בתקופה הזו של ה-30+ של הארדן.

Joel Embiid reveals his pick for NBA’s GOAT .5

לג'ואל אמביד לא איכפת מדעות שולטות בציבור. למעשה הוא לא עושה חשבון לאף אחד על אף דבר.

Recency bias typically plays a huge role when the NBA’s young players name their choice for GOAT, and they generally tab the likes of LeBron James or Kobe Bryant, with some going back a bit further with Michael Jordan. Embiid’s selection takes a much deeper dive into the NBA’s great and storied history.

Making an appearance on “NBA Desktop” with The Ringer’s Jason Concepcion, Embiid named Wilt Chamberlain as the greatest basketball player of all time.

כשהוא מופיע בתכנית "NBA DESKTOP" עם ג'ייסון קונספציון מה-RINGER, הוא מודיע שאין סיכוי שמייקל ג'ורדן הוא ה-GOAT.

"יש רק GOAT אחד", הוא אמר ל-(https://uproxx.com/dimemag/joel-embiid-michael-jordan-not-the-goat-wilt-chamberlain-video/).

"הGIAT האמיתי הוא ווילט צ'מברליין. אני לא רואה אף אחד אחר, אף פעם, קולע 100 נק' במשחק אחד"'

6. היש מצב שהחמישייה השנייה של הבלייזרס היא הטובה בליגה?

עשיתי היום חושבים:

הנה החמישייה הראשונה של הבלייזרס:

פוינט: דמיאן לילארד. שוטינג: סיג'יי מקולום. סמול: מוריס הרקלס. פאור: אל פארוק אמינו. סנטר: יוסוף נורקיץ'.

אז מי החמישייה השנייה?

פוינט: סת' קרי. סמול: אבן טרנר. שוטינג: רודני הוד. פאור: זאק קולינס. סנטר: אניס קנטר

(אני לא בטוח שהחמישייה השנייה נופלת בהרבה מהראשונה!)

7. ד"ר ג'יי: "אסור לגעת ב'סלאם דאנק' באול סטאר!"

ד"ר ג'יי הגיב לטענות שתחרות הסלאם-דאנק 'משעממת'  ו-'איבדה את מה שפעם היתה' בתכנית הטיווי של קווין גארנט Kevin Garnett – IMDb ש-"אין לגעת בתחרות הדאנק". הוא הסגביר שרק בסלו מושיון ניתן להבין את המיוחדות של כמה מהדאנקים, ושלדעתו הדאנק של המידו דיאלו מ-OKC היה 'ONE OF THE MOST SPECTACULAR EVER'

 

8. דמיאן לילארד: "אני לא אסכים למכור את עצמי עבור אליפויות"

*
שלא ככוכבי כדורסל אחרים – דוראנט אמרנו? AD? לברון? – דמיאן לילארד אוהב להיות בקבוצה שהוא משחק כי היא בחרה בו, הוא מרגיש נאמנות, והוא מרגיש צורך לעזור בבנייה של מנצחת, בכל צורה שהוא יכול.
*
"אין לי כל רצון או צורך להצטרף לקבוצה שהיא – SO CALLED – 'סופר-קבוצה כדי לרדוף אחרי אליפות. אני לא יוד'ע מה הסיפוק להצטרף לקבוצה טובה מאד רק כדי לעזור לה עוד יותר. זה לא האופי שלי".
*
את המילים הללו אמר בפודקסט של “Posted Up w/ Chris Haynes”.
*
הוא אמר: "I am not willing to sell myself just to win a title":

9. קניון לוני לאן?

 לארי לרו ניפגש עם קוון לוני לשיחת ארבע עיניים. אח"כ הוא ענה לשאלות הבאות:

 

What is Looney’s status this offseason?

לוני יהיה UNRESTRICTED FREE AGENT ולווריורס יהיו את זכויות לארי בירד עליו.

Does that mean he can leave if he wants?

בוודאי. שחקן חופשי בלתי מוגבל כשמו-הוא. לווריורס אין כל דרך להשיגו מלבד להציע לו את המשכורת הגבוהה מכל האחרות. הבחירה עדיין שלו כי הוא לא חייב לבחור במשכורת הגבוהה ביותר.

What can the Warriors offer with full Bird Rights?

עם זכויות בירד הווריורס יכולה להציע לו כל סכום מהמשכורת המינימלית שלו עד המקסימום, מעונה אחת עד חמש. למעשה הווריורס חופשית להציע לו כל משכורת לגלית לפי חוקי ה-NBA, אבל רק הווריורס יכולה להציע לו זאת ללא פגיעה בסף המשכורת שלה. כל קבוצה אחרת, המשכורת המוצעת לו נחשבת בסך המשכורות.

Are there any limitations on payment structure with full Bird Rights beyond his individual maximum salary?

כן. לפי ה-CBA, חוזה רב-שנתי יכול לעלות רק ב-8% אחרי המשכורת המוצעת לשנה הראשונה. ז"א הווריורס לא יכולה להציע לו משכורת מינימלית לעונת 2019-20, ואז להגדילה בכמה מיליונים. המשכורת לעונה הראשונה היא זאת שיכולה לגדול במקסימום 8%.

10. קצרות

*גורן דראגיץ' ודריק ג'ונס יעאלו למשחק הבא של מיאמי – הערב נגד פילדלפיה בעיר אחוות האחים. דראגיץ' שיחק העונה רק שני משחקים.

*הפציעות לא מרפות מגורדון הייוארד. הוא נקע את רגלו באימון הסלטיקס.

*ג'ו אמביד ינוח לפחות שבוע בגלל כאבים בברך.

*ללייקרס יש את לוח המשחקים מס' 4 בקושיו מכל קבוצות ה-NBA, לפי ESPN Stats & Information projections.

*לברון אמר אמש ש"הגיע הזמן להפעיל את המבערים". זה עומד בניגוד לקטע למעלה. כשנשאל לכוונתו הוא הגיב: "להיכנס ל-MODE של פלייאוף כבר מהמשחק הבא".

 

11. תמונות ספורט

הג'אמפ המוזר של לונזו:

כבוד למקור:

הסיקסרס אלופה! (1983)

ODDITY OF NATURE .12: חיות לבנות כשלג צאצאי הפנומן בטבע הנקרא  'אלבינו'

REINDEER

DEER

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 56 תגובות

 1. יאניס הוא מעריץ שרוף של קרי. אמר לא פעם שהוא הטוב בעולם. לא יודע אם יגיע לווריירס אבל אני אמרתי כבר עונה שעברה שאני לא רואה את יאניס ממשיך בבאקס. שחקן בקליבר שלו יחפרו לו כמה כדאי לו בשוק גדול ונוצץ התאגידים יראו לו מקסום רווחים ולכסף רב קשה לסרב. מה גם שאני לא רואה בכלל איך הבאקס מביאה ליאניס עוד סטאר לחור כמו מילווקי. למזלם יאניס נראה ילד טוב וכרגע לא לוקה בשגעון גדלות אז אולי הבאקס יצליחו איכשהו להשאירו. הוא פעם אמר בראיון שהכל תלוי אם תבנה קבוצה לאליפות במילווקי ונראה מה יהיה.

  .
  לגבי לברון זה ספינים שהתאגיד מוציא ומכין קרקע למקרה של כשלון אי העפלה לפלייאוף שאז פתאום לפתע הוא יחשוף לנו ששיחק פצוע. זה נראה כאילו זה ממקור אחר ושהוא מכחיש והכל טוב כדי לנתק את עצמו מהספין. מכירים כבר את התרגילים האלו

   1. זה ווין ווין. יגיע לפלייאוף הוא יתן אחכ וידוי ששיחק פצוע ויגרום להאדרה עצמית.

    לא יגיע לפלייאוף יתן וידוי אחכ ששיחק פצוע.

    מצפה ממך כבר להכיר את התאגיד היטב אחרי 16 עונות

 2. אמביד יחזור לצמד המשחקים מול גולדן ואוק. עד אז שינוח.

  ליליארד אוהב להיות בפורטלנד לצערי והולך בעקבות ראס והארדן.

 3. אין לי מושג מה יאניס יעשה בבוא היום, כאשר הוא יגיע לנקודה בזמן בה הוא שחקן חופשי שצריך להחליט על המשך דרכו.
  בדבר אחד אני די בטוח –
  הוא לא יגיע לגולדן סטייט.
  לא בגלל לא לא ירצה, או שגולדן סטייט לא ירצו –
  אלא בגלל שאני מנחש שקליי יהיה על חוזה מקס (32,700,000 בשנה הקרובה).
  כך שלדעתי, ב-21/22, גולדן סטייט יהיו עם כמעט 87 מיליון "תפוסים" (45,780,000 של קרי, 41,190,000 של קליי) כאשר תקרת השכר הצפויה באותה עונה היא 123,900,000
  זה משאיר 37 מיליון פנויים. לכאורה.
  אחרי שלוקחים בחשבון את הקאפ הולד על מקומות פנויים בסגל (בערך 10 מיליון), הסכום הפנוי מצטמצם ל-27 מיליון פנויים.
  אבל –
  איפה דוראנט? איפה גרין? האם גולדן סטייט יצליחו לבנות סגל שכל ההרכב שלו מתפנה ב-21/22?
  מה אם הקאפ הולדס (הזכויות של השחקנים שסיימו חוזה)?
  .
  השורה התחתונה היא שהכל תלוי בקליי. אם יחתום על מקס, אז היכולת של גולדן סטייט להביא לקבוצה שחקן נוסף ששווה מקס בשוק החופשי היא כמעט ולא קיימת.
  אותו הדבר לגבי דוראנט –
  אם יחתום על מקס, גולדן סטייט מאבדים את יכולת התמרון בשוק החופשי.
  .
  תודה, מנחם.

   1. לכן הכנסתי לחישוב רק את קליי וקרי. אני לא מאמין שגודלן סטייט ישכנעו את קליי לתת הנחה של 10 מיליון או לחלופין את יאניס מגיע בפחות ממקס (כאמור – עם קליי וקרי על מקס, חסרים לגולדן סטייט 10 מיליון בשביל מקס עבור יאניס)

    1. למה לא? יאניסיגיע על פחות ממקס והחוזה ילך ויעלה עם השנים. פלוס פרסומות וכל זה נשמע לי מחיר סביר בשבילו כדי להיכנס לשושלת

     1. יאניס יגיע בשביל 10 מיליון פחות מהמקס?
      אולי.
      אני מנחש שלא –
      תראה את הביקורת שספג דוראנט כאשר הגיע למפרץ.
      יאניס?
      תדמיין את קיתונות הביקורת להן יאניס יזכה אם הוא יגיע כאשר הוא מעניק הנחה משמעותית שכזו.

     1. חח בדיוק. ייתכן שיאניס חושב ככה עכשיו אבל שיגיעו היהודונים בחליפות מהתאגידים ויראו לו שדולר אחד מילווקי=4 דולר באל איי/נ"י וכו' ויגידו לו נהפוך אותך לגדול מהחיים, הפקות, מסיבות, בחורות, ריאליטי, סלבס, קרדשיאנס. יעשו לו סלוגן משלו שיתנוסס בכל מקום ויגידו לו אפילו קארים עבר ממילווקי לאל איי אז זה עלול לשכנע אותו.

      GEWISH KOSHER MONEY GIANNIS!!!!!

 4. שיהיה בריא, ציון.
  התקוות על לא מעט מאוהדי קבוצות הפח של הליגה,
  נחות על כתפיו הרחבות…

 5. הרבה יותר מעריך שחקנים כמו לילארד הארדן ווסטברוק מפחדנים כמו לברון ודוראנט שימכרו את אמא ואבא שלהם בשבילם.

 6. מעניין כמה עלתה הפרסומת שאנדר ארמור, אדידס, פומה וכל השאר הפיקו. ובכלל חשבתי שלשחקני קולג' אסור לקבל סכומים כאלה אבל כנראה שזאיון הוא מיוחד.

  1. כולם מקבלים כסף מתחת לשולחן ובצדק , מגלגלים עליהם מיליארדים, זאיון שווה לליגה מילארדים אני רוצה לראות שישעו אותו מהמכללות

   1. נכון מאד. החוקים במכללות עקומים וארכאיים אז לוקחים מתחת לשולחן ובצדק. צריך לבטל את החוקים של הולם העתיק. אדם אסור שימנעו ממנו לעשות כסף בכל עת, בין אם הוא ילד כשרוני בן 10 או מבוגר בן 35 עם כל מיני חוקים כאלו. למה שציון לא יעשה בוכטות כבר עכשיו? מה יקרה אם לפתע הוא יפצע ויגמור את הקריירה? למה שלא יהיה כבר מסודר בחיים?

 7. מצוין מנחם, תודה רבה.
  .
  יאניס בסופרטים תהיה אכזבה גדולה בשבילי, בוודאי אם יעזוב לפני שיקח אליפות. נקווה לטוב.

 8. ציון החליק על הפרקט, לא התחלק!עדיין יש לי טראומה מהמורה ללשון עם הסיפור של התחלק החליק.
  הסיפור של הפריק עם הווריורס מזכיר לי חבר שכל פעם שבחורה הסתכלה לכוונו אפילו בטעות. התפרשה בעבורו כסימן לאהבה. הוא כבר פינטז על יחסי חברות ואולי יותר מזה.
  זו תקופה קצרה של מנוחה.אין משחקים, אין על מה לכתוב. סיירתי באתרים , אין להם כרגע מה לכתוב. אז ממציאים קצת ספוקולציות.
  ששבסקי מאמן מחורבן? נו באמת . כנראה שבאמת אין על מה לכתוב.זה כל כך מגוחך שחבל לבזבז מילים ואנרגיה בנושא זה.

 9. לברון לא בכושר? שוב תוצאה של השעמום. לא שיחק מספיק טוב במופע הקירקסי?משחק אחד שתיים שלו בקרוב. ואנשים ישכחו בכלל את התיאוריה הזו.
  אגב לא סובל את הלייקרס וגם לא את לברון. אבל לכתוב שטויות כמו לברון לא בכושר. בשום פנים ואופן לא.

  1. לא יודע אם צפית במשחקי הלייקרס מאז שלברון חזר אבל הוא בהחלט לא בכושר.הוא בכושר סביר מינוס ורואים עליו בין אם הוא עדיין סוחב את הפציעה ובין שהוא עדיין ממורמר שוולטון לא עף אבל הוא בטח לא לברון הרגיל,הוא נראה מאוד אדיש ברוב חלקי המשחק וגם הכניסות שלו לא עוצמתיות כמו בעבר

   1. גם אני ראיתי העונה שסימני הגיל הופיעו סוף סוף.
    אבל לברון כבר הפתיע בעבר אז אני מעדיף לשתוק

    1. יכול להיות בהחלט (ובשקט בשקט שהאשך לא ישמע אני גם מקווה שזה מה שיקרה לטובת הלייקרס) אבל הוא דיבר על התקופה שמאז שהוא חזר מהפציעה ובתקופה הזאת לברון לא בכושר טוב אין מה לעשות

     1. עזוב אותך, כן בכושר לא בכושר, זאת עונת מעבר לכל הליגה. בשנה הבאה אתם צריכים חיזוק קרדינלי כי בלי זה גם לברון בשיאו לא יספיק

 10. זיון צריך לשבת עד סוף העונה אחרת הוא מטומטם. הוא ייבחר 1-2 בכל מקרה, מה שאומר 15 מליון דולר במינימום של המינימום.

  מגיע למכללות לאכול את החרא הזה. אם השחקנים עובדים בחינם והם בסה"כ סטודנטים, אז מותר לו להחליט שהוא לא מעוניין יותר.

 11. איזה כמה דקות מנחם? ציון וויליאמסון נפצע 40 שניות מפתיחת המשחק. אגב אף אחד לא כתב של איזה חברה הנעל שהתפרקה תחת משקלו של וויליאמסון. זאת פרסומת גרועה לחברה.

 12. ששבסקי מעולם לא היה *מאמן* מצוין, הוא כן היה *מנהל* מצוין, משהו בסגנון פיל ג'קסון של המכללות.
  בגלל זה הוא הצליח כשהוא בנה סביבו קבוצות כוכבים ונכשל שוב ושוב כשלא בנה את הסגל נכון. יש רשימה מאוד קטנה של שחקנים שהוא באמת קידם בקריירה, אך רובם סיימו כשחקני משנה בקבוצות שזכו באליפות ולא המשיכו לקריירה גדולה יותר מידי (שניים מהם משמשים היום כעוזרי המאמן שלו בצוותא עם ג'ון שאייר מיודענו). הוא גם מעולם לא הצליח לייצר קבוצות "עמוקות", ואחרי השחקן השמיני בסגל לא רואים יותר מידי דקות (אגב, את האליפות האחרונה הוא לקח עם שבע וחצי שחקנים *בסגל*).
  אני לא כל כך יודע מה היה בינו לבין רוי וויליאמס, הם בד"כ ביחסים מצוינים, אבל הוא צריך להיות מאוד מודאג מאיך שהקבוצה שלו שיחקה אתמול. כדורסל מאוד מביך. ברור לכולם שההיעדרות של ציון שינתה את שטף ההתקפה שלהם, אבל לקבוצה שנשארו בה שלוש בחירות סיבוב ראשון עתידיות (אולי אפילו 4 עם בולדן בשנה הבאה), לא יכולה להיראות ככה ומצופה מהמאן שלה שיעשה התאמות, משהו שלא היה אתמול בשום שלב (ששבסקי פשוט נראה אובד עצות).

  1. שחר ששבסקי הנוכחי זה בהחלט נכון, ששבסקי של תחילת הקריירה היה מאמן מצויין שלקח שחקנים שבלעדיו אין סיכוי שיגיעו ל NBA והנחיל להם יסודות, מאמן שניצח דרך ההגנה, עכשיו הוא מוכר חרא בסיטואנאות הוא כל שנה מקבל את הפרוספקטים הכי טובים והמוצר שהוא מוציא הוא מאכזב מאוד, שוב טביעת אצבע בשחקנים, נשאר לו רק השם מהמאמן הדגול שהיה והיה צריך לפרוש ב2010 כבר אבל מי יוותר על תהילת עולם ועשרות מיליונים בבנק?

   1. לא מסכים. מאז שנת 85' חותמים בדיוק שחקנים ששיחקו במקדונלדס אול-אמריקן, וכולם עד אלטון ברנד נשארו ארבע שנים מלאות. כמה מתוכם אתה זוכר שעשו משהו ב-NBA? מלבד ברנד וגרנט היל אין הרבה יותר מידי מה לכתוב הבית על השחקנים של התקופה הזאת, כן כולל כריסטיאן לייטנר שיכול להיכנס לכל רשימה של השחקנים הכי גדולים אי פעם במכללות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט