הדוק מארח את מומי באחד על אחד בענייני דיומג'יק ג'ונסון

שבוע טוב לכל המאזנים
בימים האחרונים האף של מומי מרגיש כמו בבית שימוש כימי במצעד הגאווה
יש דיבור מסריח באתר של הדוק פרופסור מנחם שמשמיץ את מג׳יק חיים של מומי כאילו היה מדובר בקרירה המפוספת של האשים ת׳אביט.
מג׳יק חיים של מומי זה לא רהיטי האחים סן לואיג׳י מרחובות,שהקימו חנות לממכר ריהוט איטלקי בצומת בילו ,חיים של מומי זה מותג אורגינל
מומי, מאז שמג׳יק הודיע על פרישה הולך עם תמונת עירום של ג’ניפר בארנק לזכרם של מרפסות השמש שקרסו ועם קונדום לזכרו של הג׳ונסון של מג׳יק חיים של.
והדוק מנחם שם את מג’יק ללעג ולקלס כאחרון חברי הקו קלס קלן.
אולי מומי צריך להזכיר לדוק ולמאזינים מי זה מג’יק ארווין חיים של מומי ג׳ונסון, האיש עם הכריזמה והחיוך שיכול לגרום לבתול בן 40 כאיי סי גרין להראות כמו פר הרבעה אטרקטיבי ואקטיבי (או פסיבי)
האיש ששווה מיליארדים האיש שיש לו יותר כסף מאחוזי השומן של יהודה שישליק.
והדוק מנחם שמומי יודע שהוא אוהב את מג’יק עוד מימיו במישגן סטייט עשה מעשים מגונים בכבודו של מג’יק בעידוד של רפי הבנה אוהדי בוסטון קנאים
היהפוך כושי את עורו ומייקל ג’קסון את פיגמנטו ?????
מומי,
ראית מה קרה בפילדילפיה? אם לא אז תמהר בבקשה למעורב שלי. מג'יק חיים שלך הגיע אתמול לעיר אחוות האחים שם הקבוצה שלו הושפלה על איזה 20 ומה הוא סיפר לעתונאים? שדל דמפס מהפליקנס עבד עליו. חס וחלילה אני לא מנסה להשפיל את מג'יק הגדול. אחרי הכל אני זוכר לו את הימים הגדולים של שנות ה-80 כשהוא נתן משחקי חלום נגד לארי בירד והחייה את ה-NBA ממשקעי הסמים שהיא נפלה אליו, ואת 2,000  הנקבות שהיו לו (ב-30 ערי NBA? זה בערך 65 נערות בכל עיר וזה לזכותו), אבל לתת לדמפס להשפיל אותו? הוא אמר אתמול שאחרי שדמפס סרב להצעה שלו לתת  את קוזמה, לונזו, אינגראם, הארט, ושתי בחירות דראפט סיבוב ראשון, מג'יק חיים של מומי הוסיף את KCP ודמפס אפילו לא חזר אליו עם תשובה?
לתת לניו אורלינס שכל מה שיש לה זה קרוקודילים בביצות ופרנץ' קוורטר לעשות צחוק ממג'יק חיים של מומי ואפילו לא לענות לו? וואללה מומי, מג'יק חיים שלך היה מוכן לתת חצי קבוצה עבור אחד עם וואחד גבה. גם את ה-2000 נקבות שהיו לו פעם הוא היה נותן עבור אחת, סרינה ויליאמס או משהו דומה?
דל דמפס ?
דל זה שם של לפטופ שנתקע באמצע הפיק של הסרט ,ממליץ לך על ריסטארט בעוד 15 דקות באמצע האקשן אתה מתעלם והוא נופל אוטמט.
נהפוך הוא ! מג’יק עשה קטע לדמפס בשביל ש GM בליגה יורידו לו את התחתון
מומי חושב שדל היה תקוע, כרגיל אצלו
וואלה מזל גדול נפל על מומי
יש משפט שאומר שעדיף ס״מ מזל על קילו שכל
מג’יק כמעט הביא את הגבה עם תמורה גדולה מאוד יכול להיות שנתן הסנפה מיותרת במסיבת חשק באל איי והגיע למשא ומתן עם אף קצת מפודר
מומי פעם רצה לעשות עסקת חילופי זוגות עם אוקסנה הלך למסיבה חילופי זוגות בוילה בשרון
נכנס לחדר אקסלוסילבי פגש זוג רופאים הגברת התחילה לשחק עם אוקסנה ומומי קלט שהדוקטור בכלל בעניין של החציל מומי מבלי להתבלבל הזמין את האחיינים של סמי חזיזה שיסגורו חשבון בשביל הכבוד של מומי שחולל כמו קונצרט חלילים בפילנהרמונית של שטוטגארט
הדוקטור חזר הבייתה באמבולנס עם חדר בבית חולים לניאדו עם נוף לכביש החוף שיחשוב טוב טוב על המעשים שלו
מומי הבין את שמג'יק עוד יבין – יש טריידים שפשוט אומרים להם לא !!!
מי שעושה צחוק ממג’יק גומר את הקריירה שלו בליגה
יש משפט – צוחק מי שצוחק אחרון
והצחוק האחרון הוא של מג’יק
מומי, אני שמח שמג'יק חיים שלך פוזיטיב לגבי הגבה. הוא תמיד פוזיטיב.  לא נעים להגיד אבל הוא יישאר תמיד פוזיטיב 
image.png
וואללה לא נעים.
שמע, מג'יק אסף היום את כל צעירים ואמר להם שלא יאמינו למה שהם קוראים. אף פעם הוא לא חשב להטריד את כל ה-6 מהם עבור אחד גבה. הוא אמר להם שהוא רק רצה לסלק את כל היריבים והשונאים ולבטל את הטרייד ברגע האחרון. למה? "כי אתם כמו בני. אתם בנים שלי". באמת אבא על הכיפאק. הבן שלו קייל קוזמה שאל אותו, 'אבא מג'יק, אתה מרשה לי להחליק על הקרח על האגם?', אז מה האבא ענה לו? "קייל, בני היקר, למה שלא תחכה עד שיתחמם קצת?'.
מה שמעצבן אותי זה שמג'יק חיים של מומי לוקח כל הישג של הלייקרס כאילו הוא גרם לו. אתה יודע אחי מומי מתי לברון החליט לשחק בלייקרס? כבר לפני 4 שנים. למה? הוא רוצה להיות שחקן קולנוע. למג'יק חיים של מומי לא היה כל צעד ושעל בהבאת לברון. אז כשזה קרה ואמרו למג'יק חיים של מומי שלברון חתם עם הלייקרס, הוא היה כל כך מאושר ועל כזה היי שהוא הסכים לשכב אפילו עם אשתו.
עכשיו מג'יק חיים של מומי הוא הבוס הגדול של הלייקרס. מומי, אתה יודע מה ההבדל בין הלייקרס, הקבוצה של מג'יק חיים של מומי, ודולאר?  מדולאר אתה יכול לקבל 4 QUARTERS. אתמול  חבר שלי שאל אותי מה ההבדל בין הלייקרס, קבוצה של מג'יק חיים של מומי, ודלי של חרא.? הדלי.
מג'יק מתגאה עם האוהדים של הלייקרס…וואללה אוהדים.  מומי אתה יודע מה קוראים לעשרה אוהדי לייקרס שעפים לירח? בעייה.  אתה יודע מה קוראים למאה אוהדים של הלייקרס שעפים לירח? בעייה. אתה יודע מה קוראים לכל האוהדים של הלייקרס שעפים לירח? PROBLEM SOLVED!
עלית על שורש הבעייה יא דוקטור !!!
מומי לא רצה לעשות לשון ההעין הרע אבל מאז שהגיע האבו שיקוץ לליייקרס התחילו הצרות
וואלה מג’יק המסכן עשה כל מה שיכול לפנות כסף מתחת התקרה של המועדון חשפנות
בנה תוכניות להביא את דורנט ואת קוואי
אפילו פול ג׳ורג בחר לשחק ב OKC
להשוות את אוקלהומה לאל איי ????
כמו להשוות בין המרפסות שמש של קייט אפטון למרפסת שמש בפרויקט פינוי בינוי בדאון טאון של פתח תקווה
מסכן המג׳יק בחייאת מומי מסכן
נפל קורבן לתרמית כמו היה קשיש שנפל למלכודת טלמרקטינג משומנת
הכל באשמת אבו פלופר
דוראנט שמע ואמר שאף אחד לא רוצה לשחק לידו !!!
מג’יק חיים של מומי שמבין דבר אחד או שניים על עקיצות מהצד ניסה לעשות מה הוא יכול להביא עוד סופר מגה סטאר כמו הגבה שישחק ליד הביג מאדר פארקר
אף אחד לא רוצה לבוא לשחק בלייקרס זה נהיה מקום שעושה לשחקן ה NBA הממוצע מחשבות כדורסל מסן קוונטין
כמו כלא המקום
אם מומי היה בנעליו של חיים של מומי היה מכנס את הקבוצה לערב ברבריקו אצלו בבית כשהוא שם בובה של הגבה והשיקוץ במרכז המדורה.
מומי מבין מזמן שביום שאחר הפרישה של לפלופ מג’יק כמו ב 1991 ישאר את עם התחתון ביד
כואב למומי הלב על השחרור של רנדל ושל ראסל
ראסל בשביל הלייקרס זה כמו מושון או דנוטה בשביל יהודה ברקן ,זה שם לך מצלמה נסתרת מאחורי ניק יאנג ודופק לו מתיחה עם איגור השמן
מומי לא שוכנע שהג׳ונסון של מג’יק בדבר הוא נפל קורבן לחורשי מזימות התאגיד על לא עוול בכפית
מומי ימשיך לשמור על הכבוד של ״חיים של״ שהביא ללייקרס 5 טבעות שזה אחת יותר ממה שמומי עשה מאז שם טבעת לסילבי על האצבע
מרפסת ב-פ"ת???
אוקיי מומי. הגענו לעמק הבכא. לא, לא עמק הבכא…המורה שלי קווין לימד אותנו על "הגענו לעמק ה…". אולי 'עמק הסיליקון'? לא. אולי הגענו לעמק יזרעאל? גם לא. וויי וויי וויי איך ברח לי.
מומי! נפל האסימון: הגענו לעמק השווה כמו שלימד אותנו קווינט. הגענו לעמק השווה, לעמק השלווה כי שנינו קלענו ביחד וכבן אדם אחד על הבעייה:
הבעייה היא ג'יימס לברון!
הוא ולא אחר.
 מג'יק חיים של מומי לא אשם בשום דבר. בהתחלה ערפלו את עיניו כשלברון הגיע ומג'יק חיים של מומי אפילו הסכים לשכב עם אשתו, אבל במוחו נמצאת קייט אפטון מהכניסה הראשונה עד האחרונה אבל בפה סגור אוי ואבוי אם קוקי אשתו תדע מה מתחולל בראשו הכל בגלל לברון.
מומי, אבל קוקי היא אחלה. כתבה ספר  400 עמודים על חייה עם מג'יק חיים של מומי ואיך הציוצים מהצד השפיעו על חיי נשואיהם אבל היא אחלה פיקחית וחכמה הקוקי הזאת ונשארה צמודה לבעלה חיים של מומי וסלחה לו.
בינינו מומי, כולנו טועים וסוטים פה ושם כמו שעשית עם אוקסנה – לא עם אוקסנה אבל נגד אוקסנה – עם החברה הכי טובה שלה חצי שעה לפני החופה. יסלח לך הקדוש ברוך הוא מומי. כולנו טועים וסוטים מדי פעם כי החיים מה זה עקלקלים. אז קוקי סלחה למג'יק חיים של מומי, ומה העונש שהוא קיבל מאלוהים? אף קייט אפטון לא רוצה יותר לשחק איתו. זוכר? הוא פוזיטיב לחיים.
היי אם מדברים על לברון, מה ההבדל בינו לבין עץ? לעץ יש כמה RINGS. ללברון היתה חברה מהצד אבל היא עזבה אותו. אמרה לו שהיא לוקחת את ה-TALENT שלה לטים דנקן. לו יש מספיק טבעות והוא יכול לשים אחת על האצבע שלה. אתה יודע למה לברון החליט לא ללכת לקולג'? כי הוא כמעט תמיד נידפק ב-FINALS!
טוב מומי. הסכמנו על דבר אחד: שום דבר לא אשמה של מג'יק חיים של מומי. אגב, מומי סיפור מה זה עצוב. לאנס סטפנסון שוכב בבית חולים עם 6 עצמות שבורות כששתה חלב. הפרה נפלה עליו. אולי בעונה הבאה יהיה לקבוצה של מג'יק חיים של מומי יהיה WEBSITE. מתי? כשסוף-סוף יהיה להם שלושה W אחד אחרי השני.
טוב אני שמח שמג'יק חיים של מומי לא אשם. הרי הוא החבר הכי טוב של לארי חיים של הדוק.
אז עכשיו אולי מומי ומג'יק, לארי והדוק, ילכו ביחד לרקוד. FOURSOME. אבל לא FOURSOME במיטה. דבר אחד הדוק לא שוכח וזה שמג'יק חיים של מומי הוא פוזיטיב. ואסור לעשות קולקטיב קואופרטיב כשאחד הוא פוזיטיב.

מנחם לס

בעל האתר ועורך ראשי

לפוסט הזה יש 18 תגובות

 1. דל זה שם של לפטופ שנתקע… פרייסלס.
  כל כך הרבה בדיחות אל-איי לא שמעתי מאז שגרתי בניו יורק.
  שועשעתי קשות
  🙂

 2. מה ההבדל? הדלי…
  .
  פוסט משעשע להפליא, תודה מומי.
  .
  בעניין הלברון והחיים של מומי – ברור שהגעתו של לברון טרפה את הקלפים, אבל מבחנו של הGM בקבוצת לברון הוא לסתום את האף ולארגן את הכל מסביב ללברון כל עוד לברון שם (לפרטים נא לפנות לריילי וגריפין), ובזה, בינתיים, מג'יק נכשל.

 3. חחח ענקקק כרגיל :))
  באמת במקרה הזה היה לחיים של מומי ס״מ מזל שהיה עדיף על הקילו שכל …
  לפחות הגעתם להסכמה שהמג'יק לא אשם גם משהו
  אבל מה שכן מה דמפס עשה זה להשפיל את מג'יק על זה אין ויכוח לכן אני במקום מומי הייתי עושה לדמפס את מה שמומי עשה לדוקטור במסיבה ( מזמין את האחיינים של סמי חזיזה שיסגרו חשבון בשביל הכבוד של מג'יק שחולל כמו קונצרט חלילים בפילנהרמונית של שטוטגארט…. :))))
  ענק תודה מומי

 4. מסכים בעיקר עם השורה התחתונה.הבעיה היא לברון ורק לחשוב שבלי לברון יכלנו להיות כנראה עם ג'ורג' ושנה הבאה קוואי היה מצטרף

 5. רק בשביל טור של מומי שווה כל הבלאגן בלייקרס.
  אם כל הכבוד "לחיים של מומי" אי אפשר להסיר ממנו אחריות, הוא קורס תחת הלחץ שלברון מפעיל עליו…

 6. טובים אתם.
  צחוק צחוק על מג'יק שקורס תחת הלחץ של לברון ועוד כאלה דברים, מג'יק לקח הימור והפסיד. זאת חוכמת הבידעבד. הוא היה חייב לעשות את מה שעשה ולא היה יכול לדעת שדמפס משחק איתו משחקי כבוד. הלייקרס ניצלו מטרייד שהיה מרוקן אותם לגמרי. בשנה הבאה המחיר יהיה נמוך יותר ואולי קוזמה ישאר.

 7. איזה מופע איחוד, אשרינו. הלייקרס והשיקוץ מוציאים את הרע (שזה הטוב, כן?) משניכם. תודה רבה.
  אגב, מקווה שאין זכויות יוצרים לבדיחה עם הדלי, השתמשתי בה עכשיו על 'יש עתיד'….

כתיבת תגובה

סגירת תפריט