חם מהתנור: וול ייעדר לתקופה ארוכה / יניר רובינשטיין

חם מהתנור: וול ייעדר לתקופה ארוכה / יניר רובינשטיין

קבוצת וושינגטון וויזרדס שיחררה הודעה לתקשורת בשעות הערב היום: "ג'ון וול יעבור ניתוח לתיקון גיד אכילס שנקרע בעקב שמאל. הניתוח יתבצע על ידי ד"ר רוברט אנדרסון בגרין ביי, וויסקונסין. וול צפוי לחזור לפעילות כדורסל מלאה כ-12 חודשים לאחר הניתוח. וול פיתח זיהום באיזור הניתוח שעבר לאחרונה לאחר שנפל והחליק בביתו. לאחר שהתגלה הזיהום קרע גיד האכילס אובחן על ידי אורתופד הקבוצה ד"ר ויימי דואוגי."

וול היה בתקופת החלמה מניתוח שעבר לפני כחודש וצפי החזרה לפעילות שלו היה בעוד 5-7 חודשים. החדשות האלו וחוזה הענק של וול (170 מיליון ל-4 שנים) שייכנס לתוקף בקיץ הקרוב מעמידות את הקבוצה על פרשת דרכים שלא זכורה כמותה זמן רב בליגה.

שלהבת

יניר רובינשטיין (שלהבת) הוא כתב הופס בוושינגטון הבירה. לשאר כתבותיי נא ללחוץ על תמונת הכדור מימין.

לפוסט הזה יש 50 תגובות

 1. זה חלק מהפציעה שבעטיה נותח לפני כחודש, או שזה משהו חדש? בכל מקרה, באסה לו ולקבוצה. בשמי ובשם כל התולעים שלי, נאחל לו החלמה מהירה

  1. לפי הדיווח לא – הוא נפל בבית. מצד שני גילו את זה כשפתחו לנקות זיהום שהתפתח בגלל הפציעה הקודמת אז לך תדע אם אין בכלל קשר.

 2. זה די לא יאמן אבל לוושינגטון יש כרגע ארבעה שחקנים על חוזה שיוכלו לשחק בעונה הבאה והם כבר מעל תקרת השכר.
  on a road to nowhere

 3. פציעה איומה לשחקן מסוגו של וול.
  לחזור לכושר משחק אחרי פציעה שכזו, אחרי תקופה כל כך ארוכה ללא פעילות,
  זו משימה קשה מאוד.

     1. תבדוק כמה חולצות וזכויות שידור הוא מכר, כמה ירוקים הבעלים עשה על הגב שלו; הוא נפצע אצלם – שישלמו לו, או שאולי אתה דואג לא לקפח את הביטוח…

     2. מה זאת אומרת הבעלים עשה על הגב שלו? למה תמיד זה על הגב שלו? אולי זה הפוך אולי וול עושה את המיליונים שלו על הגב של הבעלים?

 4. ברגע שמת לוושינגטון הסיכוי להטריד את וול. הייתי מחפש טרייד לביל תמורת כמה שיותר בחירות דראפט ונכסים. הלייקרס ייתנו על ביל 2 בחירות סיבוב ראשון + שחקן מבטיח כמו כלום

   1. כי אין דרך לבנות קבוצה תחרותית כשמעל שליש מהתקציב שלך מופנה לגארד בנסיגה שלא ברור בכלל אם עדיף איתו או בלעדיו. ביל יכול להיות הקמבה ווקר של וושינגטון אם בא לה להתחפש לשארלוט ב 4 שנים הקרובות. אם בא לה לנסות להיות מועדון טוב היא צריכה להתחיל לבנות מחדש.

    1. מה אין עת הסעיף המיוחד הסה במקרה של פציעה וכו דאפשר להחתים שחקן אחר וכו….

     אמרתי לכם כל השנה ווש צריכים להרים טלפון לאחים חזיזה שיארגנו לוול החלפת פיקות גם זה הסיכוי היחיד של ווש.

   1. לדעתי אין סיכוי. הם כנראה מקבלים החזר כלשהו אבל אין סיכוי שחברת ביטוח תשלם עכשיו במקומם 30 ומשהו מיליון לוול

 5. חחח לייקרס משחקים אותה קשוחים והפסיקו את השיחות 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  יום ה 21:50 שעון ישראל…

  דמפס: הלו

  לברון: היי דאמי

  דמפס: נו מגיק מה אתה רוצה פתאום

  לברון: זה לא מגיק זה לברון

  דמפס: כן לברון נו מה ההצעה

  לברון: קוזמה אינגראם לונזו הארט זובאץ רונדו ביסלי מגי ו8 בחירות דראפט

  דמפס: מה עם מאמן אני הולך לפטר את גנטרי

  לברון: גם וולטון שלך

  דמפס: תגיד גני ולוק באמת ברומן?

  לברון: השעה 9:58…. נו דאמי יש עוד 2 דק לטרייד קיבלת כל מה שרצית

  דמפס: טוב יאללה בוא נעשה את הטרייד

 6. וול אמר לעצמו: איך אני יכול להתעלות על המרורים שגילברט ראינס האכיל את הוויזארדס? אוקיי מה זו המרצפת החלקה הזו באמבטיה…

 7. דדי ושמעון המנגב עוטים שחורים: הלייקרס הודיעו כרגע שהם פורשים מהמו״מ עם דמפס וניו אורלינס ושההצעה שלהם בקיץ תהה פחותה בהרבה מזו האחרונה תמורת אנטוני דיוויס ( כל הבראנז׳ה הצעירה – כולה! + קייסי פי + שתי בחירות דראפט ראשונות + קאפ ריליס על סולומון היל). בלייקרס הגדירו את התנהלות הפאלקינס כ״שערורייתית ולא הגיונית״. לברון אמר באימון הבוקר שאין לא מושג מכל מה שקורה והוא לא מתעסק בפנטזי בסקטבול.

 8. 36 מלאו לנער / גבי שושן
  .
  36 מלאו לנער וליבו המה
  היא היתה יפה כלבנה במלואה
  שושנים בלחייה שמש בשערה
  תלתלים רכים כמה לבן הוא צווארה
  .
  והוא אהב אותה
  והוא חלם דמותה
  והוא רצה בה
  וכך התחיל העצב המתוק
  והבדידות חונקת את הצחוק
  .
  36 מלאו לנער וליבו המה
  הוא כתב שירים עם שחר ולחש את שמה
  ברחוב שבו היא גרה הסתובב שעות
  כדי לראות אותה עוברת עם החברות.
  .
  והוא אהב אותה…
  .
  היא למדה בעצם בכיתה המקבילה
  הוא ראה אותה רק מדי פעם בהפסקה
  וכך התחיל העצב המתוק
  והבדידות חונקת את הצחוק
  .
  נערה יפה ונער ככה זה היה
  נערה יפה מוקפת אור ואהבה
  שושנים בלחייה שמש בשערה
  תלתלים רכים כמה לבן הוא צווארה.
  .
  והוא אהב אותה…

 9. יש כאן כמה דברים:
  1. הליגה באמת עושה דווקא ללייקרס. היא כבר לא תקבל הנחות סלב כמו פעם אלא בדיוק הפוך. עבור כל שחקן היא תשלם בטרייד יותר מכולם.

  2. דל דמפס אידיוט- פעם זה לטובתך ופעם זה לרעתך. לא היה לי ספק שהפעם זה יהיה לרעת הלייקרס כי היה מעין לחץ ציבורי עליו מכל הכיוונים גם בעניין דיוויס וגם במו"מ מול הלייקרס. הוא איבד כל שפיות אפשרית.
  בסופו של דבר המחיר על דייויס יהיה נמוך בהרבה מאשר ביקש מהלייקרס.

  3. רציתי לכתוב זאת בהתחלה אבל לא היה לי ממש זמן והלייקרס כבר נכנסו לשיחות. הדרך הטובה ביותר לנהל את המשא ומתן הזה היא לתת הצעה נדיבה כבר בהתחלה ולסגור את הסיפור לכאן או לכאן. הרי ברור שהמחיר הנמוך שהלייקרס היו מוכנים לשלם הוא לא המחיר הסופי, מה שהגיוני בכל משא ומתן. העניין פה שככל שהלייקרס העלו את ההצעה הצד השני קיבל את מבוקשו וביקש עוד זה מאפיין חזק של מו"מ מול גורם אמוציונלי בלבד הפליקנס רצו 2 בחירות ולאחר מכן 4 בחירות ועכשיו 8 בחירות+ 6 שחקנים.. דברים שבכלל לא קיימים.. טוב שלא ביקשו חד קרן

  4. סיבה נוספת לגמור את זה מהר היא שככל שהזמן עובר המתח בחדר הלבשה הולך וגדל עד מצב בלתי אפשרי בו בכל מקרה הלייקרס יצטרכו לשלוח את השחקנים המדוברים בטרייד אפילו עבור שחקן אחר.

  5. ופה הנקודה האחרונה- מעז יכול לצאת מתוק כי אם מכל התסבוכת הזאת הלייקרס יביאו את בראדלי ביל נאמר דיינו. במיוחד עכשיו שוושינגטון הולכת לקראת שנתיים של בניה מחדש ולא רק שנה אחת.

  1. ברור שהוא לא יקבל את כל הבחירות והצעירים שאפשר, אבל לדעתי גם לא יקבל פחות ממה שהלייקרס הסכימו עד עכשיו.

 10. פרשה עגומה מאד. קשה לי לראות איך הם יוצאים מהסיפור הזה בשנים הקרובות. שיטרידו את הנכסים הקיימים עבור בחירות דראפט של עתידיות וילכו בינתיים לטנקינג. נתראה בעוד חמש שנים.

 11. בס"ד
  אולי יש כאן הזדמנות לוושינגטון. אם בעונה הבא לא יוכל לחזור לשחק אז יוכלו להצהיר עליו כפצוע. ישלמו לו אך הוא ירד מתקרת השכר. היה משהו כזה עם שחקן ששל מיניסוטה כמדומני ואולי גם כריס בוש

   1. Gm פיניקס רוצה לומר תודה ואולי אף להעניק שי צנוע למי שהציל אותו
    מחורבן בית שלושים ושתיים אלף תשע מאות עשרים ושבע ?

     1. חחח, לא זה ולא זה…
      בכל אופן ראית כמה נלהב הייתי. זה גם היה לדעתי לפני הפציעה הקודמת. אני זוכר שנכנסתי לפרוייקט עם הבנה שאין שום סיכוי בעולם שאני מקבל טרייד על וול. אבל בכל מקרה תודה. אני אשלח לך תשורה בביטקויין דרך צד רביעי.

 12. אם אני ווש, אני הולך לבוסטון ומציע להם להיפטר מהחוזה של הייווארד (גם ככה אני לא הולך לשום מקום בקרוב. שכל התקרה תלך עליו ועל וול ב 4 שנים הקרובות. גם ככה כל הרוקיס שייבחרו יקבלו הארכת חוזה אחריהם) תמורת ביל ומרקיף מוריס (חוזה נגמר שאין מה לחדש כי הוא לא יעזור לי להפסיד), כשהקנס עבור בוסטון זה 3 בחירות דראפט סיבוב ראשון. זו של סקרמנטו, זו של ממפיס ואחת של בוסטון עוד שנתיים.

  1. רעיון מעניין מאד.
   לא יודע אם בוסטון צריכה לוותר כל כך מהר על הייווארד, אבל ההליכה אול אין על נכסים של וושינגטון עכשיו עבור בחירות אחר כך נשמעת הגיונית לשני הצדדים.

 13. קראתי על זה ב-ESPN , לא ידעתי אם לצחוק או לבכות.
  אני מאוד אוהב את וול והוא שחקן מדהים , וחבל לי בשבילו שהוא הולך להפסיד עונה וחצי(חצי עונה כבר הפסיד השנה) וגם עבור וושינגטון שנתקעו עם חוזה ענק של שחקן שלא ישחק שנה וחצי.

 14. וול ביטח את עצמו שחתם על החוזה לפני הפציעה ההרסנית הזו מבחינתו. בספק אם נראה את ג'ון וול עוד כרכז לגיטימי

כתיבת תגובה

סגירת תפריט