מכתב מלב אל לב – לברון למג'יק /MBK

מג'יק היקר שלום !

תקשיב אני מרגיש שהגיעה שמפנייה עד נפש ואני חייב לדבר איתך על המצב של הקבוצה.

היו לי שבועיים קשים אפילו קשים מאוד, זה התחיל מהיהודים החמדנים האלה שלא מבינים בדיחות והמשיך עם המפשעה שלי שנפוחה כמעט כמו האגו שלי וככה ממש קשה לשחק.גם מייק עלה לי קצת על העצבים הוא אמנם מוכר נעלים לרפובלקנים אז מה ? גם אל באנדי מוכר נעלים לרפובליקנים זה עושה אותו טוב ממני ?

אתה יודע יש את הדברים הקטנים האלה שמבאסים את היום ,הבוקר כשרציתי להוסיף קצת חלב לקפה של הבוקר ניערתי את הקרטון בשביל להקציף טיפה את החלב לא שמתי לב שהפקק קצת פתוח והשפרצתי קצת על המשרתת ,אישתי שנכנסה בדיוק למטבח התחילה לבכות זה ממש לא מתאים לתדמית שלי מאן.

היא ראתה את המשרתת עם כתמים אול אובר ואותי אוחז במפשעה הכואבת …. זה נראה ממש רע .

אם כבר רע אז כלום לא הכין אותי למשחק של הערב. להפסיד לניקס ? לניקס ? ניקס ! אתה יודע הקבוצה הזאת מניו יורק הניקס ! הניקס ! הפסדנו לניקס !

תבין אני מסתכל עכשיו על חבורת הנלוזים מקליבלנד ששיחקו איתי בשנה שעברה ומתגעגע.

אפילו JR סמית נראה לי נורמלי יחסית לסטיבנסון,ביסלי וג'אבל

אספת סביבי כיתה טיפולית מאן ובמקום יועצת הבאת את לוק וולטון בתור הגננת שכל האבות בגן חרמנים עלייה. מאן היית צריך מישהי כמו מיכל דליות לפעוטון הזה.

מה נסגר איתך בן אדם ? אמרת לי שאינגרם זה הדוראנט הבא ואם זה לא יסתדר אז קווין על הכוונת. מאז הקאפקייק שאם לא המעבר לגולדן סטייט היה מנגב את הדמעות של ווסטברוק ושל שמעון, החוצפן הזה אמר שהוא לא בעניין והוא מחמם לי את כל הליגה נגדי.

חשבתי על איזה טרייד על הגבה אבל איזה קבוצה מספיק מטומטמת בשביל לתת משהו על אינגרם או לונזו.

אתה מבין הקבוצה במאזן 4-1 בלעדיי, אפילו במזרח זה לא מספיק לפלייאוף.

אתה מבין הם חשבו שהם יצליחו לרשום W בלעדי ? הל נו ! טינק אגיין או שתחזיק את הטבלה של המזרח הפוך לראות מה קליבלנד שווה בלעדיי.

אמנם זאת רק רק השנה הראשונה וכל ההתחלות קשות אבל אני מתכנן לתת פה עוד 16-17 עונות בשביל לעבור את הילד כאפות המעצבן קובי. המורשת של הממבה עלאק…

עם חבורת הזבל הזאת יהיה קשה מאוד אז ככה מילה מהעז הגיע הזמן להעיז ולהתיז.

אולי אתה לא מבין אבל בקליבלנד זה עבד מצוייין רק כשהתחילו לשמוע בעצותיו של המלך.

אתה מבין מאן ,כל שנה בינואר הטריק הוא להציג לקהל כאילו הקבוצה בדיפ אין שיט ,ככה זרקו את היהודי ההוא בלאט ומינו את טיירון לו שלא הפריע לי יותר מידי באימונים ובפסקי הזמן דרך אגב הוא פנוי עכשיו ולא יתנגד להעיף לי מבט במפשעה לפני שהוא חותם על חוזה חדש אצלנו,הוא רגיל לזה מאז אייברסון.

הוולטון הזה עם האף למעלה בזכות הפתיחה של 0-24 אז בגולדן סטייט אבל אני לא צריך להזכיר לך מי היה האלוף באותה שנה ( רמז עבה – אני ! )

תשמע אני חושב שאני צריך להביא מאמן קצת פחות לבן זה סתם נותן תחושה לא נעימה לברותד'רס בקבוצה.

לגביי אינגרם אני חושב שהילד צריך לעבור חישול הייתי מעביר אותו בטרייד למינסוטה תמורת בחירת דראפט סיבוב שני עתידית הוא לא היה ולא יהיה כוכב בליגה הזאת.

את לונזו והאבא האהבל שלו הייתי שולח מזמן.

גם קוזמה הארט KCP עם כל הכבוד להייפ הגדול לא שחקנים כאלה גדולים.

אפשר להיות סבלני בעוד 4-5 שנים הבן שלי יהיה בליגה ובעוד 21 שנה אולי 22 גם הנכד שלי יהיה זמין ואז נוכל לשלוט בליגה ביג טיים עם התקפת המשולש.עם עוד בן ועוד נכד זאת תהייה חמשייה לפנתאון.

אתה מבין יותר מידי בעלים של קבוצות לא הקשיבו לי יש להם מנטליות של בעלי אחוזות באלאבמה,אני מוח הכדורסל המבריק שלי והיכולת שלי הייתי צריך להיות כבר עם 15 אליפיות לפחות ,זה הכל הם אשמים ואני לא מתאים לי הדה זה וו הזה.

טוב אני חייב לקפוץ לישון את שנת היופי שלי, אני מקווה שלא היו לי סיוטים מהחדר הלבשה. אני עוד בשוק מהחליפה של וולטון

וולטון נראה כמו החליפה הזולה שלו

 

דרך אגב אני בריא כמו שור אז אתה יכול להגיד לצוות הרפואי להפסיק להפריע לי בשעות הצהרים הם סתם מציקים לי אני כותב את התסריט לספייס ג'אם 3 טים לברון מנצחת את טים מייקל קובי קארי דוראנט והדונקי

אז אתה מוציא הודעה לתקשורת לגביי וולטון ? או שאתה ממתין לעוד 2 הפסדים לדאלאס ומינוסטה ?

שלך !

העובד המצטיין – לברון

מנחם לס

בעל האתר ועורך ראשי

לפוסט הזה יש 43 תגובות

 1. חחחח הרגת אותי, פוסט ענק ! אני חושב שקוזמה טוב, גם הארט אבל אף אחד מהם הוא לא UNTOUCHABLE בטרייד.. אם אני הפליקנס אני מבקש את קוזמה אינגרם והארט..אם אני הלייקרס אני גם נותן אותם

  1. בשביל דייויס הלייקרס יתנו את הכל חוץ מלברון. תזרוק גם את לונזו לעסקה ואולי, אולי, יש סיכום. (רק אם כמובן דייויס משדר לפליקנס שהוא לא ממשיך בכל מקרה).

 2. מעולה מידן, תודה רבה.
  לא נעים להודות… אבל לברון צודק – זה מה שעבד עד היום, ולא סביר להמציא את הגלגל מחדש בגיל 34. אם לקחת את לברון לקבוצה שלך המשמעות היא שהקבוצה שלך נלקחה על ידי לברון… וזה מחייב שינויים בטיימליין, בסגל, בשיטת המשחק ועוד. אי אפשר לחתוך את העוגה ולהשאירה שלמה, אפילו לא בלייקרס. בהצלחה.

 3. ממש נהניתי,זה מומי בתחפושת,MBK שחרר אותו ,הוא חסר,
  הייתי בטוח שאתה אוהב את הזיבול של פלול בריח עיבושים צהובים.
  עוד כאלה בבקשה ,החליק עם הקפה וצחוקים.

 4. זה קצת מצחיק, אבל קשקוש די גדול, הקבוצה תפקדה נהדר לפני הפציעה, היתה מקום 4 במערב, ובלי ההתחלה הצולעת, היו לדעתי במקום 1-2. מאיפה לעזאזל הרעיון שלברון שונא את הצעירים בקבוצה? (אינגרם בול קוזמה והארט) אני לא שמעתי ממנו מילה רעה עליהם, רק תשבוחות, לדעתי הוא ממש מבסוט מהם, חלם לשחק עם חבורת צעירים כזו שכל אחד מהם יודע לעשות הכל על המגרש, הוא נהנה מהם. היה רוצה את דיוויס שם, ברור, נו, מי לא היה רוצה? בקיצור, הכתבה הזאת קצת קשקושית…

 5. חחח ענק וכ"כ נכון. זה יגיע אל תדאגו. רק מחפשים את זה שיאכל את לונזו ואינגראהם ויחשוב שיצא מהם משהו. לונזו בשוק שהוא לא אל איי ועם הכפפות משי של התקשורת יעלם באיזה מיניסוטה, נ"א לגמרי. אינגראהם יגמור באיזה נטס בחרא של המזרח עוד כמה שנים. אפילו דיאנגלו ראסל זה אגדה לידו.
  איפה אתה יא AD???

  מי לדעתכם עונה לטלפון אם מנג'רים בליגה מתקשרים לסוכן של דיוויס?

 6. לונזו יודע איזה אזור הוא רוצה להיות

  Lonzo Ball: "Every game is big in the West and plus we keep losing the same way, in my opinion. We get up in the fourth and keep giving it away, so we got to change that."

 7. חחח זה טוב והאמת שלא רחוק ממה שלברון כנראה חושב.
  הבעיה של הלייקרס היא שלא הכל בידיים שלהם, זה לא שהפעלת לחץ של הלייקרס על קבוצות אחרות עזרה להם בשנים האחרונות. אפילו קוואי ששלט על הסיטואציה שלו די נדפק כשהועבר לטורונטו (לשיטתו, זה שהקבוצה מצוינת מבחינת כדורסל נטו נובע מכך שלשחקן ברמתו טרייד לנמושה לא היה מצליח).
  החליפה של וולטון באמת לא באה טוב בעין של הבראדרס?! צריך לשאול את ווסטברוק וחבריו
  https://www.gq.com/gallery/nba-pre-game-outfits-best-and-craziest-2017-2018?verso=true

 8. חברה, תרגיעו עם החליפה של וולטון, זו היתה ג'סטה לזכר שדר NBA גדול שהיה מתלבש קיטשי והלך לעולמו לפני קצת יותר משנה. וולטון לא היה היחידי שלבש חליפה מגוחחת באותו היום 🙂

 9. אפילו לא ידעתי שהלייקרס הפסידו בבית לניקס. מומי – סליחה, מידן – וואללה כמה צחקתי כשקראתי, אבל גם כאב לי הלב. הג'קט של וולטון מסביר את הקבוצה: הכל התבלבל שם.

  ענק מידן!

 10. נהדר מידן.
  ואם אני אנתוני דיוויס, אני לא מתקרב ללייקרס,
  עדיף לקפוץ על העגלה של בוסטון, טורונטו ואפילו אינדיאנה.
  החיים במזרח יותר קלים.
  סיבוב חצי גמר מזרח מובטח,
  ואין את לברון שיזרוק עלי את החרא כשאנחנו מפסידים.

 11. נהדר. כיף לקרוא. הלייקרס לא צריכים להלחץ, כי עם לברון הם שווים גמר מערב באיזי.
  לא הייתי נותן יותר מדי עבור הגבה כי הוא ילחץ על נולה לעשות טרייד וזה יוריד את ערכו. אינגרם וזהו.

 12. ישנו רק מהלך אחד שיציל את הלייקרס – להביא את דיוויס בכל מחיר.
  הלייקרס צריכים לפעול סטייל מורי ולדאוג לרול פליירס אחר כך.
  שנה הבאה המחיר על דיוויס יעלה וקשה ממילא לתכנן קדימה בליגה כזו דינמית.
  ואם לא השנה אז שנה הבאה לדאוג שמישהו יקלע מה 3..

כתיבת תגובה

סגירת תפריט